Zimowa propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Runmageddon Warszawa- Zakroczym

Zimowa propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Runmageddon Warszawa- Zakroczym

Do zimowego Runmageddonu pozostało jeszcze 18 dni, a jego frekwencja idzie na rekord. W zeszłym roku około 2600 uczestników wzięło udział w zimowym wydarzeniu, a teraz liczba startujących przekroczyła już 2700. Ile finalnie osób zdecyduje się na start w Runmageddonie przekonamy się już w weekend 29.02-01.03. Chętni do wyboru mają aż trzy formuły biegu o różnym poziomie trudności oraz specjalnie dedykowaną młodzieży i dzieciom trasę KIDS i Junior.

Popularność Zimowego Runmageddonu rośnie. Na listach startowych zapisanych jest już ponad 2700 osób. Najchętniej wybieraną formułą jest 6 kilometrowy Rekrut z 30 przeszkodami. - W zeszłym roku pokonałam Intro -trzy kilometry z 15 przeszkodami, a w tym, wystartuje w Rekrucie.  Warto podnosić sobie poprzeczkę. - mówi Maria z Nowego Dworu i dodaje: - Startuje z dwójką znajomych. Zamiast spędzać kolejny, takim sam zimowy weekend, my chcemy zrobić coś niecodziennego. Przeżyć przygodę. Mieć co wspominać, z czego się wspólnie śmiać, o czym opowiadać. Runmageddon dostarcza mega emocji, które buzują  w nas przez cały rok. Formuła Rekrut to dobra propozycja dla osób, które lubią aktywność fizyczną. Nie trzeba być specjalnymi siłaczami ani przygotowanymi biegaczami, aby ją pokonać. Ludzie na trasie pomagają sobie nawzajem, co dodaje otuchy, gdy chwilowo zabraknie sił.  Dużą popularnością w zimowej edycji biegu cieszy się też formula Hardcore.  Jej trasa zaplanowana pomiędzy Garnizonem Modlin a Zakroczymiem liczyć będzie 21 kilometrów i stanie na niej 70 przeszkód. To będzie iście ekstremalne wyzwanie, w którym udział potwierdziło już prawie 1000 osób.  Organizator Runmageddonu zachęca też do startu osoby, które trochę boją się o swoją kondycję, ale też chcą przeżyć tę ekstremalną zabawę. Proponuje im udział w formule Intro, gdzie mogą się sprawdzić na zaledwie 3 kilometrowej trasie z 15 przeszkodami. Runmageddon to fantastyczne wyzwanie nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi w wieku 4-11 lat mogą przebiec dystans 1 kilometra z 10 przeszkodami, zaś nastolatkowie 12-15 lat dwóch kilometrów z 15 utrudnieniami. Więcej informacji o wydarzeniu: http://bit.ly/36VQfKw

Trening przygotowujący do Runmageddonu

W czwartek 13 lutego, w Hangarze 646 na  ul. Dalanowskiej 29, w Warszawie odbędzie się trening przygotowujący do Zimowego Runmageddonu.  Rozpocznie się on o 21:00, a poprowadzi go Wojtek Borkowski uczestnik Ninja Warrior i zawodnik OSPRO Ninja Team Polska. W treningu może wziąć udział maksymalnie 80 osób. Więc warto, jak najszybciej zarezerwować sobie miejsce. Koszt treningu to 30 złotych. Więcej informacji: http://bit.ly/2SydrbS.


Publikacja dostępna również w formacie: doc

Publikacja dostępna również w formacie: doc


Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tysięcy osób, w tym 68 000 dorosłych i 21 000 dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 250 tysięcy uczestników. W 2019 roku Runmageddon kontynuował ekspansję zagraniczną, organizując kolejne edycje biegów z przeszkodami na Saharze oraz w górach Kaukaz.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).