Trud, zmęczenie i wyzwanie za wyzwaniem - obiecaliśmy ciężki finał i wygląda na to, że udało się nam sprostać waszym oczekiwaniom.
gratulujemy jeszcze raz wszystkim startującym! mimo ciężkich warunków pogodowych daliście radę! Pokazaliście prawdziwą siłę i charakter!
walka o podium była zacięta! sprawdźcie wyniki poniżej!
WYNIKI FINAŁÓW:
KWALIFIKACJA MĘŻCZYZN | ||||||
FINAŁ B | Adrian | Piórkowski | NDS | Marian | Sobierajski | Win |
FINAŁ A | Wojciech | Sobierajski | 07:24:57 | Bogusław | Kłaptocz | 11:30:10 |
KWALIFIKACJA KOBIET | ||||||
FINAŁ B | Maja | Strzałkowska | 15:51:54 | Agnieszka | Figuła | 11:08:50 |
FINAŁ A | Małgorzata | Szaruga | 07:46:54 | Aurelia | Gruszewska | 11:46:59 |
WYNIKI PÓŁFINAŁÓW:
KWALIFIKACJA MĘŻCZYZN | ||||||
Para | Imię | Nazwisko | Czas w półfinale | Imię | Nazwisko | Czas w półfinale |
1/2 | Adrian | Piórkowski | 05:38:57 | Bogusław | Kłaptocz | 03:39:45 |
2/2 | Wojtek | Sobierajski | 02:16:04 | Marian | Sobierajski | 03:00:01 |
KWALIFIKACJA KOBIET | ||||||
Para | Imię | Nazwisko | Czas w półfinale | Imię | Nazwisko | Czas w półfinale |
1/2 | Małgorzata | Szaruga | 04:38:58 | Maja | Strzałkowska | 06:20:59 |
2/2 | Agnieszka | Figuła | 05:09:58 | Aurelia | Gruszewska | 03:35:30 |
WYNIKI ĆWIERĆFINAŁÓW:
KWALIFIKACJA MĘŻCZYZN | |||||||
Para | Imię | Nazwisko | Czas w ćwierćfinale | Imie | Nazwisko | Czas w ćwierćfinale | |
1/4 | Julian | Sobierajski | 05:50:57 | Adrian | Piórkowski | 03:17:03 | |
2/4 | Wojtek | Sobierajski | 03:21:20 | Tomasz | Żukowski | 05:36:59 | |
3/4 | Marian | Sobierajski | 03:42:16 | Jakub | Kryspin | 04:04:30 | |
4/4 | Wojciech | Domiecki | 04:02.00 | Bogusław | Kłaptocz | 03:50:54 |
KWALIFIKACJA MĘŻCZYZN | |||||||
Para | Imię | Nazwisko | Czas w ćwierćfinale | Imie | Nazwisko | Czas w ćwierćfinale | |
1/4 | Małgorzata | Szaruga | 06:36:25 | Dorota | Tomaszewicz | DNS | |
2/4 | Agnieszka | Figuła | 08:01:57 | Ania | Życzewska | 18:07:57 | |
3/4 | Aurelia | Gruszewska | 07:19:52 | Ania | Stolarczyk | 24:31:10 | |
4/4 | Maja | Strzałkowska | 13:44:53 | Wioletta | Narwojsz | 16:39:25 |
wyniki eliminacji
KWALIFIKACJA MĘŻCZYZN | |||
MIEJSCE | IMIĘ | NAZWISKO | CZAS |
1 | Julian | Sobierajski | 01:13:58 |
2 | Wojtek | Sobierajski | 01:14:38 |
3 | Marian | Sobierajski | 01:15:02 |
4 | Bartosz | Kazberuk | 01:17:18 |
5 | Bogusław | Kłaptocz | 01:17:46 |
6 | Jakub | Kryspin | 01:18:19 |
7 | Tomasz | Żukowski | 01:20:41 |
8 | Adrian | Piórkowski | 01:21:13 |
9 | Wojciech | Damicki | 01:21:50 |
10 | Dariusz | Letki | 01:22:10 |
11 | Michał | Smolak | 01:22:28 |
12 | Zbigniew | Sobierajski | 01:22:51 |
13 | Krzysztof | NIeścier | 01:23:36 |
14 | Dawid | Worobiec | 01:24:06 |
15 | Jarosław | Kowalczyk | 01:24:26 |
16 | Marcin | Kur | 01:25:04 |
17 | Marcin | Tarlewicz | 01:25:13 |
18 | Marcin | Białczak | 01:25:59 |
19 | Dawid | Komandera | 01:26:46 |
20 | Piotr | Wicha | 01:27:59 |
21 | Dominik | Śmieciski | 01:28:08 |
22 | Krystian | Filochowski | 01:28:26 |
23 | Paweł | Jerominow | 01:29:00 |
24 | Piotr | Karpiński | 01:29:41 |
25 | Paweł | Śmietana | 01:31:20 |
26 | Piotr | Kozioł | 01:31:57 |
27 | Wojciech | Cichy | 01:33:57 |
28 | Marcin | Kuźma | 01:33:59 |
29 | Paweł | Hess | 01:34:20 |
30 | Mariusz | Kaleciak | 01:34:40 |
31 | Tomasz | Sternicki | 01:34:48 |
32 | Paweł | Ruszczyk | 01:36:01 |
33 | Mateusz | Sobolewski | 01:38:56 |
34 | Sylwester | Ceniuk | 01:39:50 |
35 | Paweł | Stankiewicz | 01:40:08 |
36 | Marcin | Kruk | 01:40:50 |
37 | Mariusz | Banach | 01:40:58 |
38 | Bartosz | Makowski | 01:41:14 |
39 | Michał | Matukin | 01:41:40 |
40 | Andrzej | Sawko | 01:43:20 |
41 | Piotr | Kozłowski | 01:43:23 |
42 | Kamil | Kołakowski | 01:44:11 |
43 | Jakub | Stankiewicz | 01:45:01 |
44 | Michał | Szuliski | 01:45:56 |
45 | Adam | Zera | 01:48:30 |
46 | Przemysław | Bednarczyk | 01:49:05 |
47 | Daniel | Nurczyk | 01:49:57 |
48 | Szymon | Sajkowski | 01:49:59 |
49 | Adam | Kurzątkowski | 01:51:59 |
50 | Paweł | Wądołowski | 02:00:00 |
51 | Kamil | Szydlik | 02:00:07 |
52 | Kamil | Karczewski | 02:00:24 |
53 | Wojtek | Stankiewicz | 02:26:30 |
54 | Adam | Kozłowski | DNF |
KWALIFIKACJA KOBIET | |||
MIEJSCE | IMIĘ | NAZWISKO | CZAS |
1 | Małgorzata | Szaruga | 01:30:33 |
2 | Agnieszka | Figuła | 01:39:52 |
3 | Aurelia | Gruszewska | 01:40:15 |
4 | Maja | Strzałkowska | 01:44:52 |
5 | Wioletta | Narwojsz | 01:50:50 |
6 | Ania | Stolarczyk | 01:56:10 |
7 | Ania | Życzewska | 04:01:40 |
8 | Dorota | Tomaszewicz | 04:25:30 |
9 | Izabela | Ambroziak | 04:31:51 |
10 | Aleksandra | Ambroziak | 04:53:50 |