192722 |
Przemysław D.
|
|
Jedlina |
10:40 |
192728 |
Jakub S.
|
KLUB DZIKA |
Rybnik |
10:40 |
192729 |
Adam J.
|
KLUB DZIKA |
Rybnik |
10:40 |
192730 |
Wojtek K.
|
KLUB DZIKA |
Rybnik |
10:40 |
192764 |
Sebastian P.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
10:40 |
192772 |
Krzysztof D.
|
PE |
Gliwice |
10:40 |
192830 |
Łukasz J.
|
|
Knurów |
10:40 |
192848 |
Rafał R.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
192888 |
Magdalena P.
|
Skurczebyki |
Sosnowiec |
10:40 |
192893 |
kamil j.
|
GRUBIORZE LOTAJOM |
czerwionka-leszczyny |
10:40 |
192894 |
Natalia G.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
10:40 |
192900 |
Tomasz G.
|
Dajcie METE |
Wodzisław Śląski |
10:40 |
192926 |
Krzysztof K.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
10:40 |
192931 |
Mateusz P.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:40 |
192932 |
Grzegorz T.
|
|
Kraków |
10:40 |
192933 |
Maciek C.
|
|
Kraków |
10:40 |
192940 |
Katarzyna L.
|
|
Katowice |
10:40 |
192945 |
Iwona O.
|
|
Knurów |
10:40 |
192949 |
Piotr R.
|
wieczne młodzieniaszki |
Żory |
10:40 |
192952 |
Kamil B.
|
wieczne młodzieniaszki |
Wodzisław śląski |
10:40 |
192958 |
Arkadiusz W.
|
wieczne młodzieniaszki |
Żory |
10:40 |
192960 |
Jan S.
|
Eko-Okna Runners |
Raciborz |
10:40 |
192961 |
Piotr G.
|
Eko-Okna Runners |
Racibórz |
10:40 |
192970 |
Łukasz Z.
|
Studio Energia Team |
Świerklany |
10:40 |
192977 |
Andrzej S.
|
|
Żory |
10:40 |
192979 |
Agata P.
|
|
Namyslow |
10:40 |
192994 |
Dawid S.
|
|
Lędziny |
10:40 |
192996 |
Dawid J.
|
chwilowo puste |
Knurów |
10:40 |
192997 |
Dawid B.
|
Lazy Bones |
Chrzanów |
10:40 |
193010 |
Agnieszka J.
|
SOCIOS SILESIA |
zabrze |
10:40 |
193014 |
Sebastian M.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
193015 |
Piotr J.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
10:40 |
193016 |
Michał C.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Jejkowice |
10:40 |
193018 |
Marcin U.
|
HAJSOHOLICY |
Pszów |
10:40 |
193022 |
Adrian M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
10:40 |
193025 |
Kamil K.
|
Husaria Race Team |
Jasło |
10:40 |
193026 |
Wojciech Ś.
|
Eko-Okna Runners |
Rogożany |
10:40 |
193029 |
Jakub W.
|
|
KATOWICE |
10:40 |
193031 |
Damian M.
|
SOCIOS SILESIA |
Ruda śląska |
10:40 |
193036 |
Mariusz T.
|
|
Nowa Wieś |
10:40 |
193039 |
Aleksandra P.
|
DoPorzygu |
Rudzica |
10:40 |
193046 |
Roman H.
|
Morsy Barona |
Orzesze |
10:40 |
193052 |
Damian O.
|
Big Bulls Runners |
Kowalewo Pomorskie |
10:40 |
193055 |
Mateusz S.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Sosnowiec |
10:40 |
193069 |
Mateusz L.
|
BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI |
pawłowice |
10:40 |
193071 |
Henryk K.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193074 |
Bartosz M.
|
BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI |
Pawłowice |
10:40 |
193075 |
Dorota O.
|
BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI |
Pawłowice |
10:40 |
193080 |
Paweł O.
|
BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI |
Pawłowice |
10:40 |
193081 |
Marcin B.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
193082 |
Krzysztof D.
|
|
Łaziska Górne |
10:40 |
193092 |
Sadali A.
|
|
Singapore |
10:40 |
193093 |
Justyna K.
|
Husaria Race Team |
Żory |
10:40 |
193094 |
Anna D.
|
|
Łaziska Górne |
10:40 |
193095 |
Marcin K.
|
Husaria Race Team |
Żory |
10:40 |
193097 |
Paweł K.
|
|
Zabrze |
10:40 |
193105 |
Marcin F.
|
Husaria Race Team |
Koniaków |
10:40 |
193107 |
Grzegorz C.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193124 |
Damian W.
|
Husaria Race Team |
Pabianice |
10:40 |
193126 |
Joanna C.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
10:40 |
193127 |
Kazimierz F.
|
|
Wodzisław śląski |
10:40 |
193139 |
Rafał R.
|
DACHBUD EXTREME TEAM 2017 |
Przyszowice |
10:40 |
193141 |
Mariusz F.
|
DACHBUD EXTREME TEAM 2017 |
Wola |
10:40 |
193148 |
Krzysztof S.
|
Husaria Race Team |
Katowice |
10:40 |
193153 |
Daniel D.
|
|
Gdansk |
10:40 |
193157 |
Daniel Ś.
|
Skurczebyki |
Gródków |
10:40 |
193161 |
Elżbieta H.
|
Morsy Barona |
Orzesze |
10:40 |
193175 |
Sebastian K.
|
|
Tychy |
10:40 |
193176 |
Klaudia F.
|
Skurczebyki |
Sosnowiec |
10:40 |
193179 |
Kamil K.
|
SOCIOS SILESIA |
Rybnik |
10:40 |
193181 |
Adrian Z.
|
|
Zebrzydowice |
10:40 |
193188 |
Ania Z.
|
|
Zebrzydowice |
10:40 |
193191 |
Bartosz J.
|
|
Zielona Góra |
10:40 |
193199 |
Aurelia D.
|
|
Rybnik |
10:40 |
193205 |
Jarosław L.
|
DACHBUD EXTREME TEAM 2017 |
Orzesze |
10:40 |
193206 |
Konrad L.
|
|
Mnich |
10:40 |
193211 |
Jarosław P.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Wisła Wielka |
10:40 |
193212 |
Klaudia M.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193215 |
Tomasz R.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Racibórz |
10:40 |
193219 |
JUSTYNA Z.
|
Studio Energia Team |
Świerklany |
10:40 |
193231 |
Artur R.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193234 |
JAROSŁAW Z.
|
|
żory |
10:40 |
193240 |
Kamil P.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Żory |
10:40 |
193246 |
Aleksandra C.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
10:40 |
193249 |
Anna L.
|
|
Katowice |
10:40 |
193252 |
Piotr J.
|
|
Katowice |
10:40 |
193271 |
Wiktor Z.
|
|
Żory |
10:40 |
193284 |
Katarzyna P.
|
|
Bielsko-Biała |
10:40 |
193286 |
Zuzanna B.
|
|
Przyszowice |
10:40 |
193287 |
Daniel P.
|
|
BIelsko-Biała |
10:40 |
193295 |
MARIUSZ B.
|
|
Częstochowa |
10:40 |
193305 |
Witold B.
|
|
Cieszyn |
10:40 |
193311 |
Rafał Z.
|
|
Bielsko-Biała |
10:40 |
193326 |
Klaudia Ż.
|
Studio Energia Team |
Żory |
10:40 |
193327 |
Daniel Ż.
|
Studio Energia Team |
Żory |
10:40 |
193329 |
Agnieszka R.
|
|
Ruda Slaska |
10:40 |
193330 |
Sebastian S.
|
|
Ruda Śląska |
10:40 |
193332 |
Elżbieta W.
|
Sorry muszę lecieć |
Katowice |
10:40 |
193333 |
Tomasz W.
|
Sorry muszę lecieć |
Katowice |
10:40 |
193334 |
Zuzanna K.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Suszec |
10:40 |
193353 |
Krystian H.
|
|
Skoczów |
10:40 |
193355 |
Andrzej W.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
193357 |
Katarzyna W.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
193381 |
Mateusz K.
|
|
Bielsko-Biała |
10:40 |
193382 |
Karolina K.
|
|
Bielsko-Biała |
10:40 |
193394 |
Mateusz Z.
|
|
Czerwionka |
10:40 |
193401 |
Agnieszka Ś.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Suszec |
10:40 |
193418 |
Rafał B.
|
Sorry muszę lecieć |
Łaziska Górne |
10:40 |
193421 |
Maciej F.
|
Unimogi |
Rabka Zdrój |
10:40 |
193422 |
Mateusz B.
|
Unimogi |
Kiczory |
10:40 |
193423 |
Piotr Z.
|
|
Warszawa |
10:40 |
193426 |
Tomasz B.
|
Unimogi |
Kiczory |
10:40 |
193431 |
Dominik W.
|
|
Żory |
10:40 |
193440 |
Natalia B.
|
Sorry muszę lecieć |
Łaziska Górne |
10:40 |
193446 |
Tomasz G.
|
HAJSOHOLICY |
Radlin |
10:40 |
193456 |
Mateusz S.
|
|
Czerwionka-Leszczyny |
10:40 |
193467 |
agata w.
|
Eko-Okna Runners |
dzierżysław |
10:40 |
193477 |
Szymon S.
|
Unimogi |
Lipnica Wielka |
10:40 |
193503 |
Tomek C.
|
|
Chudów |
10:40 |
193548 |
Izabela R.
|
|
Pawłowice |
10:40 |
193550 |
Marcin K.
|
|
Orzesze |
10:40 |
193552 |
Martyna P.
|
|
Pawłowice |
10:40 |
193566 |
Tomasz T.
|
|
Świerklany |
10:40 |
193591 |
Daniel L.
|
|
Gliwice |
10:40 |
193600 |
Grzegorz K.
|
Morsy Barona |
Orzesze |
10:40 |
193605 |
Adam K.
|
|
Gliwice |
10:40 |
193608 |
Jakub P.
|
Studio Energia Team |
Rybnik |
10:40 |
193613 |
sebastian k.
|
|
puck |
10:40 |
193626 |
WOJCIECH T.
|
|
MESZNA |
10:40 |
193628 |
Piotr M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
10:40 |
193638 |
Krzysztof K.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
10:40 |
193668 |
Jakub P.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Czerwionka-Leszczyny |
10:40 |
193679 |
Jurand P.
|
Studio Energia Team |
Rybnik |
10:40 |
193682 |
Krzysztof Z.
|
|
Żory |
10:40 |
193713 |
Leszek W.
|
|
pszczyna |
10:40 |
193716 |
Marek S.
|
|
Zory |
10:40 |
193718 |
Radosław L.
|
Chłoporobotnicy |
Jastrzębie Zdrój |
10:40 |
193724 |
Tomasz B.
|
|
Pawłowice |
10:40 |
193726 |
Patryk S.
|
Skurczebyki |
Gródków |
10:40 |
193773 |
Marcelina P.
|
DACHBUD EXTREME TEAM 2017 |
skoczów |
10:40 |
193775 |
Dawid K.
|
DACHBUD EXTREME TEAM 2017 |
Rzyki |
10:40 |
193793 |
Robert M.
|
|
Rybnik |
10:40 |
193814 |
JACEK Z.
|
|
JASTRZĘBIE ZDRÓJ |
10:40 |
193827 |
Krzysztof E.
|
Husaria Race Team |
Katowice |
10:40 |
193840 |
Joanna L.
|
|
Tychy |
10:40 |
193848 |
Martyna B.
|
|
Orzesze |
10:40 |
193852 |
Przemek L.
|
|
Turza Śląska |
10:40 |
193860 |
Monika M.
|
|
Ruda Śląska |
10:40 |
193863 |
Agata B.
|
|
Świętochłowice |
10:40 |
193925 |
Andrzej J.
|
Chłoporobotnicy |
Wisła Wielka |
10:40 |
193926 |
Tomasz R.
|
wieczne młodzieniaszki |
Gorzyczki |
10:40 |
193942 |
Kamil K.
|
Husaria Race Team |
Leńcze |
10:40 |
193944 |
Lukasz W.
|
Husaria Race Team |
Cieszyn |
10:40 |
193948 |
Karol G.
|
SLOW MONTION SQUAD |
Orzesze |
10:40 |
193973 |
Paweł K.
|
ŚWIRY STELA |
Simoradz |
10:40 |
193979 |
Agnieszka W.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193980 |
Dawid W.
|
FF ŻORY |
Żory |
10:40 |
193998 |
Anna L.
|
|
Katowice |
10:40 |
194015 |
Paweł F.
|
|
Rybnik |
10:40 |
194027 |
Grzegorz S.
|
|
Czerwionka-Leszczyny |
10:40 |
194037 |
PIOTR K.
|
|
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
10:40 |
194100 |
Dawid Z.
|
|
Zbytków |
10:40 |
194114 |
Marek C.
|
Pretorium |
Ruda Śląska |
10:40 |
194125 |
Jakub K.
|
|
Swietochlowice |
10:40 |
194146 |
Izabela W.
|
Sorry muszę lecieć |
Radlin |
10:40 |
194147 |
Leszek W.
|
Sorry muszę lecieć |
Radlin |
10:40 |
194150 |
Marek B.
|
Sorry muszę lecieć |
Radlin |
10:40 |
194153 |
Przemysław S.
|
|
Cieszyn |
10:40 |
194155 |
Magdalena S.
|
|
Cieszyn |
10:40 |
194174 |
Sławomir K.
|
Olimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice |
Zabrze |
10:40 |
194178 |
Dominik C.
|
|
Leśna |
10:40 |
194382 |
Rafał K.
|
Morsy Barona |
Orzesze |
10:40 |
195606 |
Marek K.
|
Miki Team |
Katowice |
10:40 |
197937 |
Marcin B.
|
|
Warszawa |
10:40 |
198303 |
Łukasz W.
|
|
Ruda Śląska |
10:40 |
198896 |
Adam L.
|
RMF4RT OCR |
Mysłowice |
10:40 |
198934 |
Filip P.
|
|
Kraków |
10:40 |
199159 |
Monika G.
|
|
Gliwice |
10:40 |
192736 |
Daria R.
|
Lazy Bones |
Kraków |
11:00 |
192737 |
Tomasz R.
|
Lazy Bones |
Kraków |
11:00 |
192770 |
Joanna L.
|
ŚWIRY STELA |
Cieszyn |
11:00 |
192785 |
Marcin K.
|
ŚWIRY STELA |
Cieszyn |
11:00 |
192792 |
Mateusz M.
|
ŚWIRY STELA |
Cieszyn |
11:00 |
192810 |
Tomasz S.
|
PE |
Ornontowice |
11:00 |
192817 |
Franciszek O.
|
PE |
Imielin |
11:00 |
192823 |
Michał B.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
192828 |
Dawid B.
|
PE |
Chorzów |
11:00 |
192833 |
Michał B.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
192837 |
Łukasz S.
|
ŚWIRY STELA |
CIESZYN |
11:00 |
192841 |
Ryszard W.
|
|
Rybnik |
11:00 |
192861 |
Krzysztof S.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
192884 |
Mateusz D.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
192935 |
Barbara P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
192962 |
Izabela M.
|
|
Knurów |
11:00 |
192965 |
Patrycja K.
|
KAZIOR TEAM |
Katowice |
11:00 |
192967 |
Emilia Z.
|
|
Żory |
11:00 |
192978 |
Tomasz S.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Orzesze |
11:00 |
192980 |
Amelia S.
|
|
Żory |
11:00 |
192985 |
Michał P.
|
Spocone hanysy |
Zabrze |
11:00 |
192987 |
Adam K.
|
Tigres Del Papa |
Łódź |
11:00 |
192992 |
Jacek T.
|
|
Gliwice |
11:00 |
192995 |
Adrian L.
|
Lazy Bones |
Kraków |
11:00 |
193009 |
Magdalena D.
|
PE |
Gliwice |
11:00 |
193011 |
Bartosz R.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Orzesze |
11:00 |
193021 |
Hanna S.
|
|
Żory |
11:00 |
193028 |
Patryk S.
|
SOCIOS SILESIA |
Bełk |
11:00 |
193030 |
magdalena M.
|
|
Żory |
11:00 |
193040 |
Martyna P.
|
PE |
Katowice |
11:00 |
193045 |
Jaroslaw K.
|
|
Rybnik |
11:00 |
193048 |
Robert P.
|
0,7 squad |
Pawłowice |
11:00 |
193051 |
Tomasz B.
|
|
Bielsko-Biała |
11:00 |
193056 |
Lukasz G.
|
0,7 squad |
Mizerów |
11:00 |
193063 |
Barbara S.
|
|
Orzesze |
11:00 |
193087 |
Paweł F.
|
0,7 squad |
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
193096 |
Krzysztof S.
|
Husaria Race Team |
Piekary sl |
11:00 |
193098 |
Wojciech M.
|
|
Chorzów |
11:00 |
193106 |
Andrzej K.
|
|
Bieruń |
11:00 |
193121 |
Jarosław S.
|
Mizeria Władysława |
Drzewica |
11:00 |
193133 |
Grzegorz S.
|
|
Rybnik |
11:00 |
193136 |
Mateusz M.
|
|
Jaworze |
11:00 |
193137 |
Michał P.
|
|
Jaworze |
11:00 |
193151 |
Artur P.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Przegedza |
11:00 |
193162 |
Janusz K.
|
Team Marudy |
Racibórz |
11:00 |
193163 |
Mikołaj W.
|
MARUDY |
Racibórz |
11:00 |
193187 |
Kamil M.
|
|
Wielkie Drogi |
11:00 |
193189 |
Anna K.
|
|
Brzesko |
11:00 |
193192 |
Mariusz G.
|
|
Rydułtowy |
11:00 |
193196 |
Kamil G.
|
|
Rydułtowy |
11:00 |
193202 |
Piotr F.
|
|
Żory |
11:00 |
193203 |
Katarzyna F.
|
|
Wrocław |
11:00 |
193207 |
Mariusz A.
|
|
Zaborów |
11:00 |
193209 |
Adam G.
|
Team Marudy |
Racibórz |
11:00 |
193245 |
Adrian G.
|
ŚWIRY STELA |
Cieszyn |
11:00 |
193265 |
Nina S.
|
|
Warszawa |
11:00 |
193320 |
Patryk P.
|
|
Rybnik |
11:00 |
193337 |
Patryk K.
|
|
Imielin |
11:00 |
193340 |
Rafał G.
|
teamwolferstein |
Cieszyn |
11:00 |
193342 |
Tomek D.
|
teamwolferstein |
Cieszyn |
11:00 |
193347 |
Justyna G.
|
|
Brzesko |
11:00 |
193360 |
Dominika R.
|
PE |
Katowice |
11:00 |
193395 |
Łukasz K.
|
|
Sumina |
11:00 |
193433 |
Gabriela B.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
193435 |
Sabina M.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
193454 |
Damian G.
|
Husaria Race Team |
Sośnicowice |
11:00 |
193455 |
Andżelika K.
|
FoolProof |
Katowice |
11:00 |
193463 |
Bartosz K.
|
FoolProof |
Katowice |
11:00 |
193474 |
Adam K.
|
|
Bąków |
11:00 |
193545 |
Błażej S.
|
Husaria Race Team |
Gorzów Wielkopolski |
11:00 |
193547 |
Kamil G.
|
Husaria Race Team |
Ruda Śląska |
11:00 |
193559 |
Mariusz B.
|
|
Rybnik |
11:00 |
193562 |
Marcin L.
|
|
Rybnik |
11:00 |
193697 |
Michał W.
|
PE |
Mysłowice |
11:00 |
193732 |
Artur T.
|
|
Bielsko-Biała |
11:00 |
193752 |
Tomasz O.
|
Piotrowice Team |
Katowice |
11:00 |
193767 |
Sebastian S.
|
|
Ruda Śląska |
11:00 |
193771 |
Marcin S.
|
|
Golasowice |
11:00 |
193811 |
Mateusz S.
|
|
Trzebinia |
11:00 |
193815 |
Kamil H.
|
|
Ruda Śląska |
11:00 |
193844 |
roman c.
|
RIN-GOJ-EBY ZOFIJA |
GOLKOWICE |
11:00 |
193846 |
Tomasz S.
|
|
Gliwice |
11:00 |
193857 |
Dawid N.
|
Piotrowice Team |
Katowice |
11:00 |
193879 |
Joanna B.
|
|
Mszana |
11:00 |
193897 |
Piotr S.
|
PE |
Czerwionka-Leszczyny |
11:00 |
193934 |
Katarzyna O.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194030 |
Beata S.
|
|
Bełk |
11:00 |
194044 |
Przemysław D.
|
|
Wrocław |
11:00 |
194060 |
Anna P.
|
|
Warszawa |
11:00 |
194062 |
Marek L.
|
RIN-GOJ-EBY ZOFIJA |
Połomia |
11:00 |
194093 |
Krzysztof S.
|
DzikieKoty |
Piekary Śląskie |
11:00 |
194095 |
Jerzy J.
|
Śląski Tajfun Team |
Zabrze |
11:00 |
194103 |
Karolina P.
|
DzikieKoty |
Zabrze |
11:00 |
194118 |
Karolina O.
|
|
Suszec |
11:00 |
194120 |
Arkadiusz G.
|
|
Suszec |
11:00 |
194122 |
Tomasz Z.
|
|
Suszec |
11:00 |
194124 |
Kamil B.
|
|
Suszec |
11:00 |
194130 |
Anna S.
|
|
Szczejkowice |
11:00 |
194139 |
Sebastian S.
|
|
Szczejkowice |
11:00 |
194204 |
Tomasz K.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194207 |
Mariusz M.
|
|
ŻORY |
11:00 |
194214 |
Mikołaj B.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194220 |
Jan K.
|
|
Pawłowice |
11:00 |
194231 |
Krzysztof B.
|
|
ŻORY |
11:00 |
194235 |
Gabriela H.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
194239 |
Grzegorz H.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
194251 |
Piotr G.
|
Husaria Race Team |
Mysłowice |
11:00 |
194260 |
Adam M.
|
|
Jejkowice |
11:00 |
194261 |
Dawid M.
|
|
Żory |
11:00 |
194265 |
Mateusz S.
|
|
Katowice |
11:00 |
194266 |
Andrzej Z.
|
ZABIEGANI |
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
194267 |
Wiola O.
|
|
Radlin |
11:00 |
194276 |
KAJETAN K.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Kowale |
11:00 |
194278 |
Łukasz Z.
|
ZABIEGANI |
Rybnik |
11:00 |
194282 |
Emil G.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:00 |
194292 |
Emil K.
|
|
Katowice |
11:00 |
194293 |
Łukasz S.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
194297 |
Dorota O.
|
|
Warszawa |
11:00 |
194304 |
Marcin P.
|
|
Ochaby Wielkie |
11:00 |
194316 |
Sylwester S.
|
|
Katowice |
11:00 |
194334 |
Jakub G.
|
|
Cieszyn |
11:00 |
194371 |
Zaneta G.
|
Red Lips Team! |
Ruda Slaska |
11:00 |
194398 |
Dawid K.
|
|
Będzin |
11:00 |
194450 |
Krzysztof D.
|
|
Pawłowice |
11:00 |
194452 |
Kacper M.
|
|
Malbork |
11:00 |
194466 |
Tomasz L.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194468 |
Grzegorz L.
|
|
Nowa Wieś |
11:00 |
194469 |
Maciej M.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194489 |
Leszek L.
|
|
Połomia |
11:00 |
194498 |
Kamil L.
|
|
Katowice |
11:00 |
194500 |
Żaneta K.
|
SUSZECKA GRUPA BIEGOWA LET'S GO |
Suszec |
11:00 |
194511 |
Aldona D.
|
|
Żory |
11:00 |
194550 |
Michalina B.
|
ŚWIRY STELA |
Leszna Górna |
11:00 |
194590 |
Tomasz B.
|
|
Roszków |
11:00 |
194596 |
Adam K.
|
Tigres Del Papa |
Łódź |
11:00 |
194599 |
Aleksandra H.
|
SOCIOS SILESIA |
Ruda Śląska |
11:00 |
194601 |
Angelika F.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
194622 |
Robert S.
|
Tigres Del Papa |
Łódź |
11:00 |
194629 |
Marcin R.
|
|
Turza Śl. |
11:00 |
194631 |
Radosław G.
|
|
Tychy |
11:00 |
194642 |
Aleksandra K.
|
|
Biery |
11:00 |
194644 |
Mateusz B.
|
|
Marklowice |
11:00 |
194647 |
Przemysław S.
|
Marklowioki |
Marklowice |
11:00 |
194655 |
Szymon J.
|
|
Rogów |
11:00 |
194668 |
Zuzanna W.
|
|
Rybnik |
11:00 |
194676 |
Rafał K.
|
|
Świerklany |
11:00 |
194677 |
Grażyna K.
|
|
Świerklany |
11:00 |
194876 |
Marcin D.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:00 |
196227 |
DARIUSZ K.
|
|
KNURÓW |
11:00 |
196898 |
Dawid B.
|
SLOW MOTION SQUAD |
Pielgrzymowice |
11:00 |
198711 |
Agnieszka P.
|
|
Warszawa |
11:00 |
199258 |
Katarzyna C.
|
|
Ruda Śląska |
11:00 |
192780 |
Mateusz C.
|
Lecymy Durś |
Piekary Śląskie |
11:20 |
193012 |
Mirosław W.
|
Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe |
Kraków |
11:20 |
193032 |
Agnieszka P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
193037 |
Daniel R.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
193044 |
Bartosz Ż.
|
TeamLabat |
Busko Zdrój |
11:20 |
193057 |
Bartosz W.
|
|
Bielsko-Biała |
11:20 |
193128 |
Magda W.
|
Lecymy Durś |
Piekary Śląskie |
11:20 |
193260 |
Marek B.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Kryry |
11:20 |
193384 |
Mateusz L.
|
|
Przecieszyn |
11:20 |
193389 |
Natalia S.
|
|
Gliwice |
11:20 |
193390 |
Piotr S.
|
|
Gliwice |
11:20 |
193549 |
Bartosz W.
|
Głodne Janusze |
Katowice |
11:20 |
193610 |
Łukasz M.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Żory |
11:20 |
193615 |
Mariusz M.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Żory |
11:20 |
193624 |
Aleksander B.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Żory |
11:20 |
193625 |
KRZYSZTOF W.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
PYSKOWICE |
11:20 |
193654 |
Krzysztof K.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Świętochłowice |
11:20 |
193665 |
Krzysztof H.
|
Harde Ryle |
Bieruń |
11:20 |
193667 |
Michał W.
|
Harde Ryle |
Chełm Śląski |
11:20 |
193671 |
Anna H.
|
Harde Ryle |
BIERUŃ |
11:20 |
193672 |
Sebastian B.
|
|
Radostowice |
11:20 |
193680 |
Paweł C.
|
ŚWIRY STELA |
Żywiec |
11:20 |
193725 |
Katarzyna S.
|
|
Wola |
11:20 |
193761 |
Jakub S.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Radostowice |
11:20 |
193799 |
Aneta K.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Wisła Mała (Gmina: Pszczyna) |
11:20 |
193801 |
Marcin Z.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Pawłowice |
11:20 |
193836 |
Dawid M.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Rybnik |
11:20 |
194110 |
Karol N.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Kalety |
11:20 |
194115 |
Joanna S.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Kalety |
11:20 |
194189 |
Adam P.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Kalety |
11:20 |
194210 |
andrzej b.
|
Zapierdalać trzeba ... |
kobielice |
11:20 |
194222 |
Dominik C.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Tarnowskie Góry |
11:20 |
194223 |
Kamil M.
|
40% |
Cieszyn |
11:20 |
194226 |
Martyna M.
|
40% |
Cieszyn |
11:20 |
194301 |
Marcin M.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Kalety |
11:20 |
194305 |
Paweł B.
|
|
Myszków |
11:20 |
194321 |
Michał M.
|
Głodne Janusze |
Katowice |
11:20 |
194332 |
Michał B.
|
Głodne Janusze |
Sosnowiec |
11:20 |
194401 |
Damian C.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Studzionka |
11:20 |
194429 |
Jacek K.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Gliwice |
11:20 |
194503 |
Maciej O.
|
SOCIOS SILESIA |
Knurów |
11:20 |
194507 |
Angelika C.
|
40% |
Katowice |
11:20 |
194567 |
Marcin P.
|
|
Bielsko Biała |
11:20 |
194585 |
Mateusz B.
|
|
Marklowice |
11:20 |
194697 |
Joanna O.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
11:20 |
194718 |
Krzysztof S.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
194719 |
Tomasz S.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
194720 |
Grzegorz S.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
194735 |
Grzegorz S.
|
|
Kraków |
11:20 |
194746 |
Mateusz M.
|
Studio Energia Team |
Czernica |
11:20 |
194750 |
Remigiusz B.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Pruchna |
11:20 |
194752 |
Aleksandra M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
194776 |
Kacper K.
|
|
Marklowice |
11:20 |
194789 |
Marek S.
|
Głodne Janusze |
Katowice |
11:20 |
194807 |
Krzysztof Z.
|
|
Bielsko-Biała |
11:20 |
194810 |
Joanna G.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:20 |
194813 |
Piotr G.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:20 |
194889 |
Kamil K.
|
SOCIOS SILESIA |
Mysłowice |
11:20 |
194890 |
Klaudia S.
|
|
Łaziska |
11:20 |
194913 |
Cezary G.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:20 |
194963 |
Karolina O.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Krzyżowice |
11:20 |
194998 |
Kuba K.
|
|
Cieszyn |
11:20 |
195012 |
Paweł B.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Radlinie |
11:20 |
195020 |
Patryk J.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Jastrzębie Zdrój |
11:20 |
195025 |
Katarzyna W.
|
|
Wodzisław Śląski |
11:20 |
195030 |
Michał O.
|
|
Proszowice |
11:20 |
195042 |
Błażej B.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Pawłowice |
11:20 |
195050 |
Michal H.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195054 |
Paweł H.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Żory |
11:20 |
195070 |
Tomasz O.
|
xRunners |
Świerklany |
11:20 |
195085 |
Kamil W.
|
Husaria Race Team |
Falmirowice |
11:20 |
195092 |
BARTEK K.
|
Ślepe Krety Zagłady |
ZABRZEG |
11:20 |
195093 |
Piotr B.
|
Husaria Race Team |
Busko Zdroj |
11:20 |
195094 |
tereza v.
|
OCR Runners Olomouc |
pohorelice |
11:20 |
195100 |
Marcin R.
|
|
Goleszów |
11:20 |
195108 |
Kristýna A.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195111 |
Taťána K.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195124 |
Kamil B.
|
RunForestTeam |
Pszczyna |
11:20 |
195126 |
Damian H.
|
|
Ruda Śląska |
11:20 |
195127 |
Damian B.
|
|
Nieborowice |
11:20 |
195134 |
Tomáš K.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195138 |
Andrzej L.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
195142 |
Łukasz F.
|
TEAM ŚWIĘTOCHŁOWICE |
Ruda Śląska |
11:20 |
195152 |
Marcin K.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
195166 |
Adam S.
|
|
Katowice |
11:20 |
195193 |
Rajmund L.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Radlin |
11:20 |
195195 |
Pawel B.
|
RunForestTeam |
Sosnowiec |
11:20 |
195200 |
Marzena M.
|
RunForestTeam |
Dąbrowa Górnicza |
11:20 |
195207 |
Jakub K.
|
RunForestTeam |
Rogoznik |
11:20 |
195216 |
Mateusz Z.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Kalety |
11:20 |
195251 |
Klaudia M.
|
40% |
Cieszyn |
11:20 |
195256 |
Mirka B.
|
|
Wrocław |
11:20 |
195257 |
Tomáš L.
|
OCR Runners Olomouc |
Ostrava |
11:20 |
195290 |
Anna K.
|
|
Wrocław |
11:20 |
195299 |
Michal D.
|
OCR Runners Olomouc |
Horní Beneov |
11:20 |
195311 |
Jan V.
|
OCR Runners Olomouc |
Zlín |
11:20 |
195312 |
Sylwiusz M.
|
Studio Energia Team |
Czernica |
11:20 |
195322 |
Lucie B.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195338 |
Jarosław A.
|
Studio Energia Team |
Pogrzebień |
11:20 |
195354 |
Renata H.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
11:20 |
195383 |
Jacek K.
|
|
Nędza |
11:20 |
195391 |
Iwona M.
|
|
Jastrzębie |
11:20 |
195453 |
Mateusz W.
|
SPARTAN TEAM ART BEAUTY |
Tarnowskie Góry |
11:20 |
195568 |
Marcin K.
|
|
Bielsko-Biała |
11:20 |
195577 |
Dawid T.
|
|
Katowice |
11:20 |
195620 |
Bartosz K.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
195680 |
Krzysztof Ś.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
195683 |
Monika D.
|
|
Stanowice |
11:20 |
195689 |
Tomasz Z.
|
|
Leszczyny |
11:20 |
195690 |
Łukasz P.
|
|
Czechowice Dziedzice |
11:20 |
195691 |
krzysztof r.
|
|
poreba |
11:20 |
195703 |
Adrian B.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:20 |
195721 |
Agata G.
|
Pump Squat |
Warszawa |
11:20 |
195742 |
Kamil Ś.
|
|
Pawłowice |
11:20 |
195750 |
Adam P.
|
|
Zabrze |
11:20 |
195754 |
Oktawia M.
|
|
Zgorzelec |
11:20 |
195775 |
Rafał C.
|
|
Raciborz |
11:20 |
195796 |
Szczepan C.
|
ŚWIRY STELA |
Brenna |
11:20 |
195799 |
Piotr P.
|
Przystojni Inaczej Team |
Cieszyn |
11:20 |
195824 |
Marcin S.
|
|
Łaziska Górne |
11:20 |
195826 |
Krzysztof M.
|
|
Kraków |
11:20 |
195842 |
Wojciech B.
|
|
Jastrzebie Zdrój |
11:20 |
195857 |
Wojciech W.
|
|
Suszec |
11:20 |
195858 |
Grzegorz B.
|
WUNDERTEAM |
Katowice |
11:20 |
195891 |
Maciej G.
|
|
Sosnowiec |
11:20 |
195896 |
Dagmara G.
|
|
Rybnik |
11:20 |
195914 |
Klaudia J.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
195915 |
Przemysław P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:20 |
195935 |
Artur D.
|
|
Jastrzebie Zdrój |
11:20 |
195946 |
Sebastian N.
|
GRUBIORZE LOTAJOM |
Pilchowice |
11:20 |
195961 |
Marta J.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
11:20 |
195963 |
Piotr J.
|
|
Jastrzębie ZDrój |
11:20 |
195995 |
Przemysław M.
|
|
Myszków |
11:20 |
196971 |
Jerzy G.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Kryry |
11:20 |
197705 |
Patrycja W.
|
|
Wodzisław |
11:20 |
192726 |
Marcin K.
|
|
Ruda Śląska |
11:40 |
192938 |
Wojciech W.
|
Advicom |
Żory |
11:40 |
192954 |
Tomasz K.
|
BB RACE TEAM POLAND |
Czechowice-Dziedzice |
11:40 |
193024 |
Tomasz B.
|
|
Kraków |
11:40 |
193034 |
Arkadiusz K.
|
G-3 |
Racibórz |
11:40 |
193043 |
Arkadiusz K.
|
G-3 |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
193168 |
Lukasz T.
|
Advicom |
Żory |
11:40 |
193171 |
Ewelina K.
|
Lichota Team |
Skoczów |
11:40 |
193263 |
Damian L.
|
ŚWIRY STELA |
Cieszyn |
11:40 |
193402 |
Andrzej K.
|
|
Gliwice |
11:40 |
193432 |
Łukasz M.
|
|
Świbie |
11:40 |
193466 |
Andrzej K.
|
G-3 |
Warszowice |
11:40 |
193507 |
wojciech D.
|
|
Mizerów |
11:40 |
193511 |
Kinga W.
|
|
Poręba |
11:40 |
193603 |
Wojciech L.
|
Potrzymaj mi piwo |
Katowice |
11:40 |
193746 |
Wioleta S.
|
|
Poręba |
11:40 |
193765 |
Dawid K.
|
FIGHT Team |
Marklowice |
11:40 |
193794 |
Andrzej K.
|
RCSW Fighter |
Rybnik |
11:40 |
193806 |
Krystian R.
|
RCSW Fighter |
Rybnik |
11:40 |
194148 |
Jakub T.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
194196 |
Łukasz S.
|
|
Żory |
11:40 |
194287 |
Damian K.
|
FIGHT Team |
Połomia |
11:40 |
194337 |
Ania L.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
194339 |
Łukasz L.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
194345 |
Bartosz D.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
194356 |
Krzysztof R.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
194375 |
Szymon P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
194376 |
Patrycja W.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
194384 |
Tomasz S.
|
BITPOL |
Wilcza |
11:40 |
194391 |
Patryk M.
|
Nam biegać nie kazano. |
Ostróda |
11:40 |
194410 |
Michał A.
|
BITPOL |
RUDA ŚLĄSKA |
11:40 |
194583 |
Marek K.
|
|
Pawłowice |
11:40 |
194586 |
Andrzej N.
|
|
Jastrzębie- Zdrój |
11:40 |
194588 |
Anna J.
|
|
Pszczyna |
11:40 |
194600 |
Mateusz M.
|
RCSW Fighter |
Świerklany |
11:40 |
194656 |
Maria T.
|
FIGHT Team |
Świerklany |
11:40 |
195214 |
KAMIL T.
|
|
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
11:40 |
195233 |
Łukasz K.
|
RCSW Fighter |
Rybnik |
11:40 |
195253 |
Damian J.
|
|
Niemica |
11:40 |
195288 |
Karolina K.
|
RCSW Fighter |
Rybnik |
11:40 |
195333 |
Łukasz B.
|
BITPOL |
Gliwice |
11:40 |
195367 |
Tomasz G.
|
|
Gliwice |
11:40 |
195525 |
Mateusz K.
|
Strong Side |
Bielsko Biała |
11:40 |
195526 |
Brygida K.
|
Strong Side |
Bielsko-Biała |
11:40 |
195530 |
Dawid L.
|
|
Pawłowice |
11:40 |
195747 |
Katarzyna K.
|
|
jastrzebie zdroj |
11:40 |
195849 |
Marcin W.
|
|
Lędziny |
11:40 |
195860 |
Ilona J.
|
ŚWIRY STELA |
Chybie |
11:40 |
195967 |
Ireneusz o.
|
SOCIOS SILESIA |
Racibórz |
11:40 |
195987 |
Urszula S.
|
|
Ostróda |
11:40 |
195991 |
Krystian G.
|
|
Ostróda |
11:40 |
195992 |
Damian K.
|
|
Cieszyn |
11:40 |
196026 |
Rafał L.
|
Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego |
Świerklany |
11:40 |
196032 |
Joanna O.
|
Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego |
Tychy |
11:40 |
196033 |
Dawid L.
|
Takich 2ch jak nas 3ech nie ma ani jednego |
Świerklany |
11:40 |
196083 |
Rafał A.
|
|
Kraków |
11:40 |
196089 |
Tomasz K.
|
|
Goczałkowice-Zdrój |
11:40 |
196092 |
Aleksander W.
|
|
ustroń |
11:40 |
196096 |
Dawid M.
|
Advicom |
Skrzyszów |
11:40 |
196112 |
Rafał M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196113 |
Artur A.
|
|
Katowice |
11:40 |
196114 |
Marcin G.
|
|
Wisła Wielka |
11:40 |
196117 |
Marcin H.
|
BestFit Team |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
196125 |
Sławomir j.
|
|
Żory |
11:40 |
196132 |
Karol W.
|
|
Paniówki |
11:40 |
196178 |
Krystian W.
|
SOCIOS SILESIA |
Sosnicowice |
11:40 |
196182 |
KRZYSZTOF H.
|
|
RYBNIK |
11:40 |
196198 |
Sławomir H.
|
G-3 |
Bąków |
11:40 |
196205 |
Patryk K.
|
|
Suszec |
11:40 |
196216 |
Arkadiusz G.
|
Ślepe Krety Zagłady |
Żory |
11:40 |
196222 |
Dawid P.
|
|
Bąków |
11:40 |
196273 |
Bogdan S.
|
|
Kraków |
11:40 |
196274 |
Katarzyna S.
|
|
Nowy Targ |
11:40 |
196275 |
Rafał S.
|
Advicom |
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196281 |
Michał K.
|
Natural Team |
syrynia |
11:40 |
196282 |
Sara C.
|
Natural Team |
Tworkow |
11:40 |
196287 |
Dawid B.
|
Natural Team |
Buków |
11:40 |
196327 |
Michal C.
|
|
Tworkow |
11:40 |
196330 |
Krystian L.
|
Natural Team |
Syrynia |
11:40 |
196372 |
Henryk C.
|
|
Krzyzanowice |
11:40 |
196381 |
Janusz O.
|
|
Pielgrzymowice |
11:40 |
196383 |
Tomasz S.
|
|
Jarząbkowice |
11:40 |
196384 |
Mateusz M.
|
Natural Team |
Syrynia |
11:40 |
196396 |
Kamil D.
|
|
Koszęcin |
11:40 |
196404 |
Sławomir K.
|
|
Radostowice |
11:40 |
196410 |
Rafał M.
|
|
Koniecpol |
11:40 |
196427 |
Filip B.
|
|
Bluszczów |
11:40 |
196435 |
Michał K.
|
Morsy Barona |
Leszczyny |
11:40 |
196436 |
Bartosz G.
|
|
Rudy |
11:40 |
196441 |
Michał H.
|
|
Czyżowice |
11:40 |
196469 |
Gabriela K.
|
BestFit Team |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
196490 |
Tomasz S.
|
|
Pawłowice |
11:40 |
196491 |
Justyna M.
|
Advicom |
Wodzisław Śląski |
11:40 |
196509 |
Łukasz M.
|
|
Ruda Śląska |
11:40 |
196510 |
Wiktoria S.
|
BestFit Team |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
196520 |
Krzysztof D.
|
BestFit Team |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
196522 |
Marcin J.
|
|
Konczyce Male |
11:40 |
196534 |
Agnieszka N.
|
Husaria Race Team |
Wola Rzędzińska |
11:40 |
196543 |
Przemysław M.
|
|
Wodzisław Śląski |
11:40 |
196545 |
Tomasz K.
|
|
Mszana |
11:40 |
196555 |
pawel k.
|
|
Ruda slaska |
11:40 |
196556 |
Dorota U.
|
BestFit Team |
Jastrzębie Zdrój |
11:40 |
196557 |
Anita K.
|
BestFit Team |
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196560 |
Dawid G.
|
|
Ruda Śląska |
11:40 |
196561 |
Marcin Ł.
|
|
Ruda Śląska |
11:40 |
196563 |
Ania K.
|
|
Ruda Slaska |
11:40 |
196568 |
Bartosz P.
|
BB Race Team Poland |
Meszna |
11:40 |
196605 |
Karol C.
|
|
Pilszcz |
11:40 |
196642 |
Monika P.
|
|
Jastrzebie-Zdroj |
11:40 |
196643 |
MAREK G.
|
#SRTGTG |
Orzech |
11:40 |
196650 |
Jakub M.
|
|
Czarny Dunajec |
11:40 |
196652 |
Anna P.
|
Kumminui Team |
Bielsko-Biała |
11:40 |
196659 |
Dariusz M.
|
Granat Team |
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196662 |
Monika W.
|
|
Bielsko-Biała |
11:40 |
196676 |
Kacper K.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196728 |
Dominik B.
|
Husaria Race Team |
Spytkowice |
11:40 |
196758 |
Szymon I.
|
|
Bronów |
11:40 |
196770 |
Marcin B.
|
|
Żory |
11:40 |
196775 |
Krzysztof S.
|
BestFit Team |
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196776 |
Maryna Z.
|
BestFit Team |
Jastrzębie-Zdrój |
11:40 |
196781 |
Krzysztof G.
|
BestFit Team |
Jastrzębie - Zdrój |
11:40 |
196783 |
Martyna G.
|
|
Rybnik |
11:40 |
196784 |
jakub s.
|
|
Rydułtowy |
11:40 |
196785 |
Zbigniew S.
|
|
Kraków |
11:40 |
196786 |
Elwira K.
|
|
Skoczów |
11:40 |
196818 |
Krzysztof k.
|
|
Andrychów |
11:40 |
198735 |
Mateusz S.
|
POWER TRAINING |
Kielce |
11:40 |
198889 |
Ewa P.
|
Husaria Race Team |
Sosnowiec |
11:40 |
198892 |
Aleksander O.
|
Husaria Race Team |
Świętochłowice |
11:40 |
192955 |
Wioleta P.
|
|
Pszczyna |
12:00 |
192964 |
Daniel P.
|
|
Pszczyna |
12:00 |
192993 |
Justyna W.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
192998 |
Agnieszka H.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
193054 |
Marcin W.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
193065 |
Daria B.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzebie Zdroj |
12:00 |
193070 |
Klaudia W.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
193078 |
Joanna R.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
193149 |
Joanna T.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
193158 |
Michał Z.
|
|
Trojanowice |
12:00 |
193167 |
Ewelina A.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
193277 |
Monika M.
|
Kobiety na 5+ |
Jastarzębie-Zdrój |
12:00 |
193289 |
Katarzyna G.
|
Krakusy |
Kraków |
12:00 |
193290 |
Tomasz R.
|
Krakusy |
Kraków |
12:00 |
193345 |
Katarzyna P.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
193346 |
Jan P.
|
Krakusy |
Kraków |
12:00 |
193348 |
Sabina S.
|
Krakusy |
Kraków (Kraków-Podgórze) |
12:00 |
193386 |
Michał K.
|
Biegnij Albo Zdychaj |
Oświęcim |
12:00 |
193387 |
Dawid T.
|
|
Brzeszcze |
12:00 |
193551 |
Jola P.
|
Krakusy |
Kraków |
12:00 |
193553 |
Karolina P.
|
Krakusy |
Baranówka |
12:00 |
193612 |
Przemysław W.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
193622 |
krystian g.
|
|
zebrzydowice |
12:00 |
193652 |
Krzysztof P.
|
|
Parchowo |
12:00 |
193677 |
Marta F.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Kędzierzyn-Koźle |
12:00 |
193692 |
Przemysław U.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Pyskowice |
12:00 |
193796 |
Katarzyna G.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
193843 |
Michał P.
|
|
Żywiec |
12:00 |
193943 |
Monika S.
|
|
Pawłowice |
12:00 |
193945 |
Małgorzata J.
|
|
Pawłowice |
12:00 |
193986 |
Klaudia J.
|
Krakusy |
Kraków |
12:00 |
194069 |
Magdalena D.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
194097 |
Paweł H.
|
Biegnij Albo Zdychaj |
Oświęcim |
12:00 |
194159 |
Wojciech G.
|
|
Bielsko-Biała |
12:00 |
194203 |
Rafał K.
|
|
Jastrzębie Zdroj |
12:00 |
194355 |
Przemysław R.
|
|
Ruda Śląska |
12:00 |
194460 |
Łukasz K.
|
CROSS - ŚWIONY |
Chorzow |
12:00 |
194502 |
Agnieszka P.
|
Studio GTS |
Mikołów |
12:00 |
194529 |
Magdalena M.
|
|
Bielsko-Biała |
12:00 |
194560 |
Jakub G.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
194641 |
Adam S.
|
CROSS - ŚWIONY |
Chorzów |
12:00 |
194648 |
Aleksandra K.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
194667 |
Paweł G.
|
CROSS - ŚWIONY |
katowice |
12:00 |
194682 |
Kasia B.
|
TheCathlons TEAM |
Jasienica |
12:00 |
194695 |
Artur S.
|
|
Otwock |
12:00 |
194702 |
Rafał Z.
|
|
Zduny |
12:00 |
194721 |
Łukasz Z.
|
Miuosh Dream Team |
Ruda Śląska |
12:00 |
194723 |
Karolina Z.
|
Miuosh Dream Team |
Ruda Slaska |
12:00 |
194755 |
Piotr J.
|
CROSS - ŚWIONY |
Chorzów |
12:00 |
194769 |
Rafał M.
|
|
Rydułtowy |
12:00 |
194772 |
Andreas M.
|
|
Czerwionka |
12:00 |
194808 |
Jacek B.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
194816 |
Grzegorz G.
|
Husaria Race Team |
Czarny Dunajec |
12:00 |
194818 |
Maja B.
|
CROSS - ŚWIONY |
Chorzów |
12:00 |
194820 |
Monika G.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
194859 |
Marcin Ł.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
194863 |
Alan K.
|
Husaria Race Team |
Piekary Śląskie |
12:00 |
194864 |
Michał B.
|
Husaria Race Team |
Piekary Śląskie |
12:00 |
194866 |
Kamil C.
|
Husaria Race Team |
Piekary Slaskie |
12:00 |
194894 |
Tomasz G.
|
|
Świerklany |
12:00 |
194995 |
Szczepan C.
|
|
Rogów |
12:00 |
195024 |
Piotr P.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
195041 |
Waldemar S.
|
|
Jastrzębiie-zdrój |
12:00 |
195048 |
mateusz k.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
195088 |
Dominika P.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
195110 |
Wojciech M.
|
|
Racibórz |
12:00 |
195116 |
Aleksander C.
|
|
Przysiecz |
12:00 |
195137 |
Mateusz P.
|
Amatory |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
195140 |
Anita P.
|
Amatory |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
195145 |
Martyna K.
|
TheCathlons TEAM |
Jasienica |
12:00 |
195154 |
Eliza A.
|
CROSS - ŚWIONY |
Chorzów |
12:00 |
195209 |
Judyta W.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
195211 |
agnieszka j.
|
Studio GTS |
siemianowice śląskie |
12:00 |
195226 |
Alan D.
|
CROSS - ŚWIONY |
Czeladź |
12:00 |
195234 |
Robert W.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
195265 |
Damian B.
|
Przystojni Inaczej Team |
Skoczów |
12:00 |
195266 |
Przemysław W.
|
Przystojni Inaczej Team |
Cieszyn |
12:00 |
195270 |
Paweł P.
|
|
Jastrzębie - Zdrój |
12:00 |
195292 |
Ania Ł.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
195304 |
Robert K.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
195324 |
Jakub K.
|
Husaria Race Team |
Łódź |
12:00 |
195343 |
Łukasz R.
|
TheCathlons TEAM |
Bielsko-Biała |
12:00 |
195349 |
Wiktor S.
|
Studio GTS |
Katowice |
12:00 |
195357 |
Milena O.
|
Studio GTS |
Katowice |
12:00 |
195561 |
Mateusz K.
|
|
Pawłowice |
12:00 |
195565 |
Dawid W.
|
|
Pawłowice |
12:00 |
195686 |
Andrzej C.
|
|
Racibórz |
12:00 |
195728 |
Bartłomiej Z.
|
CROSS - ŚWIONY |
Katowice |
12:00 |
195741 |
Izabela S.
|
CROSS - ŚWIONY |
Katowice |
12:00 |
195757 |
Mateusz G.
|
|
Pszczyna |
12:00 |
195820 |
Krzysztof O.
|
|
Bielsko-Biała |
12:00 |
195862 |
Mateusz K.
|
CROSS - ŚWIONY |
Świętochłowice |
12:00 |
195906 |
Tomasz R.
|
Ice Invaders |
Mikołów |
12:00 |
195907 |
Wojciech K.
|
Ice Invaders |
Pilica |
12:00 |
195977 |
Bartosz G.
|
|
Bielsko Biała |
12:00 |
195990 |
Tomasz G.
|
|
Zarzecze |
12:00 |
195993 |
Wojciech H.
|
|
Chybie |
12:00 |
195998 |
Piotr S.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:00 |
196020 |
Beata B.
|
|
Żory (Gmina: Żory) |
12:00 |
196036 |
Karolina B.
|
|
Mikołów |
12:00 |
196041 |
Tomasz J.
|
|
Mikołów |
12:00 |
196098 |
Damian R.
|
Ice Invaders |
Knurów |
12:00 |
196107 |
Adrian S.
|
|
Pawłowice |
12:00 |
196190 |
Piotr G.
|
|
Przetoczyno |
12:00 |
196191 |
Kamila P.
|
|
Goręczyno |
12:00 |
196347 |
Dominik Z.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
196416 |
Paweł B.
|
BFF |
Górki Wielkie |
12:00 |
196417 |
Adam M.
|
BFF |
Grodziec |
12:00 |
196420 |
Kornel L.
|
BFF |
Górki Wielkie |
12:00 |
196456 |
Barbara C.
|
|
Mazańcowice |
12:00 |
196554 |
Paweł S.
|
|
Brzeszcze |
12:00 |
196626 |
Jakub M.
|
|
Brzeszcze |
12:00 |
196709 |
Bogumił C.
|
|
Katowice |
12:00 |
196718 |
Dominik P.
|
Biegnij Albo Zdychaj |
Oswiecim |
12:00 |
196834 |
Łukasz F.
|
|
Lesznowola |
12:00 |
196873 |
Grzegorz N.
|
|
Rybnik |
12:00 |
197201 |
Paweł S.
|
|
Pułtusk |
12:00 |
197218 |
Przemek K.
|
|
Lesznowola |
12:00 |
197313 |
Marcin S.
|
|
Pułtusk |
12:00 |
198022 |
Marcelina M.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie -Zdrój |
12:00 |
198034 |
Mario N.
|
|
Wien |
12:00 |
198115 |
Barbara P.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
198363 |
Michal S.
|
|
Pułtusk |
12:00 |
199202 |
Natalia P.
|
Kobiety na 5+ |
Jastrzębie-Zdrój |
12:00 |
192655 |
Damian Z.
|
Husaria Race Team |
Rybnik |
12:20 |
192937 |
Joanna D.
|
Piękni i Bestie |
Malbork |
12:20 |
192966 |
Tomasz S.
|
BB Race Team Poland |
Bielsko Biala |
12:20 |
193027 |
Nikodem N.
|
In Dream World |
Krotoszyn |
12:20 |
193193 |
Izabela B.
|
RUNTEAM PAWŁOWICE |
Warszowice |
12:20 |
193267 |
Szymon W.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
12:20 |
193272 |
Sebastian M.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
12:20 |
194381 |
Tomasz K.
|
JZWIK S.A. |
Jastrzębie Zdrój |
12:20 |
194478 |
Szczepan C.
|
BB Race Team Poland |
Wieszczęta |
12:20 |
195863 |
Artur O.
|
|
Rybnik |
12:20 |
195922 |
Szymon S.
|
|
Orzesze |
12:20 |
196878 |
Piotr Ś.
|
|
Rybnik |
12:20 |
196880 |
Radek K.
|
|
Rybnik |
12:20 |
196953 |
Karolina T.
|
|
Knurów |
12:20 |
197285 |
Joanna S.
|
|
Bełk |
12:20 |
197427 |
Michał K.
|
|
Świerklany |
12:20 |
197546 |
Kamil T.
|
|
Rybnik |
12:20 |
197556 |
Anna K.
|
|
Świerklany |
12:20 |
197564 |
Aleksandra T.
|
|
Wodzisław Śląski |
12:20 |
197574 |
Mateusz G.
|
|
Niemodlin |
12:20 |
197605 |
Ewelina H.
|
|
Pielgrzymowice |
12:20 |
197606 |
Bartek G.
|
|
jastrzębie zdrój |
12:20 |
197626 |
Waldemar O.
|
|
Pawłowice |
12:20 |
197627 |
Anna O.
|
|
Pawłowice |
12:20 |
197640 |
Miłosz W.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
197674 |
Paweł S.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:20 |
197678 |
Małgorzata B.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
197694 |
Łukasz S.
|
|
Ustroń |
12:20 |
197695 |
Katarzyna K.
|
|
Zawadzkie |
12:20 |
197756 |
Wojtek M.
|
BB RACE TEAM POLAND |
Żywiec |
12:20 |
197759 |
Anna P.
|
Andorki |
Leszno |
12:20 |
197762 |
Dariusz M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
197765 |
Dawid C.
|
ulanedziki |
Rybnik |
12:20 |
197766 |
Dorota K.
|
Andorki |
Gołkowice |
12:20 |
197787 |
marek b.
|
|
Chorzów |
12:20 |
197811 |
Przemysław S.
|
|
Krzeszowice |
12:20 |
197819 |
Małgorzata K.
|
|
Rybnik |
12:20 |
197822 |
Barbara B.
|
|
Świętochlowice |
12:20 |
197827 |
Henryk S.
|
|
Świętochłowice |
12:20 |
197832 |
Kinga M.
|
|
Świętochłowice |
12:20 |
197840 |
Monika G.
|
Czarne Kocury |
Pawłowice |
12:20 |
197841 |
Marta G.
|
Czarne Kocury |
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
197846 |
Tomasz T.
|
|
Wodzisław Śląski |
12:20 |
197847 |
Paulina B.
|
Czarne Kocury |
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
197861 |
Cezary G.
|
|
Żory |
12:20 |
197897 |
rafal k.
|
|
Rybnik |
12:20 |
197900 |
Bartosz R.
|
|
Zbytków |
12:20 |
197965 |
Leszek S.
|
|
Pszczyna |
12:20 |
198037 |
Mariusz J.
|
|
Katowice |
12:20 |
198038 |
Adrian T.
|
ZAPIERDALAĆ TRZEBA |
Mizerów |
12:20 |
198040 |
Maciej K.
|
|
Bytom |
12:20 |
198053 |
Stanisław B.
|
|
Mizerów |
12:20 |
198079 |
Kamil T.
|
Husaria Race Team |
Kokotów |
12:20 |
198110 |
Dawid N.
|
|
Wisła Wielka |
12:20 |
198111 |
Grzegorz P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
198144 |
Magdalena P.
|
|
Żory |
12:20 |
198289 |
Kinga G.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:20 |
198296 |
Sylwia W.
|
|
Miłoradz |
12:20 |
198297 |
Wojciech S.
|
AKTYWNIE Z MOLKAMI |
Malbork |
12:20 |
198299 |
Ewa W.
|
|
Ruda Śląska |
12:20 |
198305 |
Artur S.
|
BB Race Team Poland |
Bielsko-Biała |
12:20 |
198333 |
ŁUKASZ W.
|
|
ZABIERZÓW |
12:20 |
198335 |
DALIA M.
|
Gałgany |
Zabrze |
12:20 |
198351 |
Magdalena D.
|
AKTYWNIE Z MOLKAMI |
Stary Targ |
12:20 |
198393 |
Damian U.
|
|
Katowice |
12:20 |
198406 |
Łukasz T.
|
|
Jaworzno |
12:20 |
198416 |
Stanisław Z.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Ochaby Małe |
12:20 |
198458 |
Michał K.
|
Studio Energia Team |
Rybnik |
12:20 |
198478 |
Dawid M.
|
I NEVER TURN BACK |
Łódź |
12:20 |
198479 |
DARIUSZ G.
|
I NEVER TURN BACK |
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI |
12:20 |
198491 |
Szymon J.
|
|
Mszana |
12:20 |
198494 |
Dawid J.
|
|
Skrzyszów |
12:20 |
198498 |
Miłosz K.
|
Studio Energia Team |
Rybnik |
12:20 |
198518 |
Dawid S.
|
|
Syrynia |
12:20 |
198553 |
Zbigniew H.
|
Studio Energia Team |
Wodzislaw Slaski |
12:20 |
198559 |
Mikołaj M.
|
|
Radom |
12:20 |
198604 |
Sebastian K.
|
|
Tworóg |
12:20 |
198612 |
krystian p.
|
|
nowa góra |
12:20 |
198615 |
Mateusz G.
|
Wataha Grupa Treningowa |
Wróblowice |
12:20 |
198652 |
Janusz P.
|
|
Połomia |
12:20 |
198655 |
Damian S.
|
|
Połomia |
12:20 |
198696 |
Grzegorz A.
|
BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI |
Warszowice |
12:20 |
198722 |
Łukasz K.
|
|
Zebrzydowice |
12:20 |
198730 |
Paweł N.
|
|
Wodzisław Śląski |
12:20 |
198737 |
Łukasz S.
|
|
Rudziczka |
12:20 |
198738 |
Tomasz S.
|
|
Bytom |
12:20 |
198757 |
Mateusz F.
|
|
Międzybrodzie Bialskie |
12:20 |
198776 |
Adrian W.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:20 |
198794 |
Adrian P.
|
|
Suszec |
12:20 |
198861 |
Maria G.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Wisła Wielka |
12:20 |
198888 |
barbara P.
|
ŚWIRY STELA |
Simoradz |
12:20 |
198890 |
Wojtek M.
|
|
Radomsko |
12:20 |
198898 |
Ewa G.
|
Zapierdalać trzeba ... |
Pszczyna |
12:20 |
198909 |
Kamil M.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
12:20 |
198920 |
bartosz b.
|
|
brudzowice |
12:20 |
198926 |
Paulina W.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
12:20 |
198942 |
Justyna K.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
12:20 |
198956 |
Mirosław B.
|
|
pszczyna |
12:20 |
198958 |
Krystian K.
|
|
Katowice |
12:20 |
198966 |
PIOTR P.
|
|
POZNAŃ |
12:20 |
198972 |
Piotr K.
|
|
Warszawa |
12:20 |
198977 |
Paweł R.
|
|
Rybnik |
12:20 |
198979 |
Piotr R.
|
|
Rybnik |
12:20 |
199031 |
Aleksander K.
|
Lubię Burpees’y |
Chudów |
12:20 |
199032 |
jakub b.
|
|
kraków |
12:20 |
199071 |
Agnieszka S.
|
Humpty Dumpty |
Myślenice |
12:20 |
199072 |
Bożena T.
|
Humpty Dumpty |
Krakow |
12:20 |
199257 |
Dawid K.
|
|
Bielsko-Biała |
12:20 |
199271 |
Kamil T.
|
|
Rybnik |
12:20 |
192767 |
Krzysztof P.
|
|
Wisła Wielka |
12:40 |
192925 |
jacek g.
|
|
rybnik |
12:40 |
193722 |
Kamil J.
|
314 i reszta |
Ruda Śląska |
12:40 |
194038 |
Fryderyk F.
|
|
ŻORY |
12:40 |
194105 |
Krzysztof M.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
194730 |
Dawid C.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
194777 |
Sebastian R.
|
Uno Más? |
Kraków |
12:40 |
194827 |
Mateusz W.
|
|
Mikołów |
12:40 |
194957 |
Przemysław P.
|
314 i reszta |
Będzin |
12:40 |
195003 |
Łukasz R.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
195035 |
Ewelina F.
|
314 i reszta |
Orzesze |
12:40 |
195284 |
Magdalena F.
|
Uno Más? |
Kraków |
12:40 |
195301 |
Marta J.
|
Uno Más? |
Kraków |
12:40 |
195309 |
Zbigniew H.
|
Uno Más? |
Rudnik |
12:40 |
195350 |
Monika S.
|
Uno Más? |
Kraków |
12:40 |
195428 |
Piotr B.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
195903 |
Michał W.
|
|
Gliwice |
12:40 |
196008 |
Justyna J.
|
|
Krapkowice |
12:40 |
196009 |
Krzysztof K.
|
|
Krapkowice |
12:40 |
196272 |
Dawid U.
|
|
Jastrzebie Zdroj |
12:40 |
196294 |
RAFAŁ Z.
|
|
TYCHY |
12:40 |
196323 |
Mariusz S.
|
|
WODZISŁAW ŚLĄSKI |
12:40 |
196385 |
Maksymilian P.
|
|
Bielsko-Biała |
12:40 |
196431 |
Łukasz K.
|
|
Czerwionka |
12:40 |
196440 |
Ewa K.
|
|
Swierklany |
12:40 |
196595 |
Robert S.
|
|
Lubomia |
12:40 |
196596 |
Patryk P.
|
|
Lubomia |
12:40 |
196740 |
Marcin L.
|
Rio Luloki |
Zebrzydowice |
12:40 |
196744 |
Adrian Z.
|
Rio Luloki |
Pielgrzymowice |
12:40 |
196887 |
Tobiasz W.
|
|
Gliwice |
12:40 |
196889 |
Michał L.
|
|
Łódź |
12:40 |
196891 |
Kamil S.
|
|
Gliwice |
12:40 |
196912 |
Tomasz P.
|
Klinks team |
Żywiec |
12:40 |
196918 |
Michał T.
|
Klinks team |
Łękawica |
12:40 |
196924 |
Bartosz M.
|
|
Rybnik |
12:40 |
196925 |
Maciej G.
|
|
Brenna |
12:40 |
196930 |
Bartłomiej P.
|
|
Brenna |
12:40 |
196955 |
Adrian K.
|
|
pszczyna |
12:40 |
196978 |
Cezary D.
|
Team Spartanie Independence |
Wieliczka |
12:40 |
196979 |
Przemysław S.
|
Team Spartanie Independence |
Wodzisław Śląski |
12:40 |
196980 |
aleksandra b.
|
Team Spartanie Independence |
KRAKÓW |
12:40 |
196981 |
Damian G.
|
Team Spartanie Independence |
Skrzyszów |
12:40 |
196982 |
Mateusz S.
|
|
Rybnik |
12:40 |
196987 |
Anna W.
|
|
Żory |
12:40 |
196994 |
Joanna P.
|
|
Żory |
12:40 |
196997 |
Dominika F.
|
|
Świerklany |
12:40 |
197001 |
Adam W.
|
|
Rybnik |
12:40 |
197003 |
Grzegorz R.
|
|
Jastrzębie-Zdròj |
12:40 |
197005 |
Krystian K.
|
|
Żory |
12:40 |
197008 |
Łukasz W.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:40 |
197012 |
Piotrek S.
|
|
Godów |
12:40 |
197013 |
Łukasz L.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:40 |
197014 |
Joanna B.
|
|
Mszana |
12:40 |
197019 |
Kamil K.
|
|
Jastrzebie Zdrój |
12:40 |
197031 |
Rafał R.
|
|
Gliwice |
12:40 |
197035 |
Oliwia H.
|
Studio GTS |
Katowice |
12:40 |
197039 |
Jakub K.
|
|
Jastrzębie Zdrój |
12:40 |
197042 |
Arkadiusz P.
|
|
Świętochłowice |
12:40 |
197044 |
Piotr W.
|
|
Rybnik |
12:40 |
197049 |
Marcin P.
|
|
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
197069 |
Mateusz M.
|
Rio Luloki |
Jastrzębie Zdrój |
12:40 |
197076 |
Patryk L.
|
|
Knurów |
12:40 |
197084 |
Rafał J.
|
|
Racibórz |
12:40 |
197091 |
Karolina K.
|
|
Bielsko-Biała |
12:40 |
197114 |
Damian K.
|
Fedrownicy |
Jastrzębie Zdrój |
12:40 |
197116 |
Olaf K.
|
Fedrownicy |
Jastrzębie-Zdrój |
12:40 |
197139 |
MARIUSZ S.
|
GRP 1 KWK JAS-MOS |
WODZISŁAW ŚLĄSKI |
12:40 |
197142 |
Karina R.
|
|
Meszna |
12:40 |
197143 |
Agata K.
|
|
Tarnowskie Góry |
12:40 |
197144 |
Sebastian L.
|
|
Chorzów |
12:40 |
197153 |
Stanislav K.
|
OCR Runners Olomouc |
Olomouc |
12:40 |
197155 |
Kamil P.
|
|
Pszczyna |
12:40 |
197206 |
Kamil K.
|
|
żory |
12:40 |
197286 |
Mateusz S.
|
|
Marklowice |
12:40 |
197305 |
Adam J.
|
|
Borucin |
12:40 |
197306 |
adrian h.
|
|
krzanowice |
12:40 |
197320 |
Michał S.
|
|
Zawiercie |
12:40 |
197327 |
Łukasz V.
|
|
Chełm Śląski |
12:40 |
197346 |
Sebastian Ś.
|
Mocny Nocny |
Częstochowa |
12:40 |
197359 |
Małgorzata I.
|
|
Świętochłowice |
12:40 |
197363 |
Aleksander B.
|
|
Żory |
12:40 |
197364 |
Mateusz T.
|
|
Ornontowice |
12:40 |
197365 |
Sabina B.
|
|
Żory |
12:40 |
197375 |
Jesika W.
|
|
Gliwice |
12:40 |
197417 |
Konrad W.
|
Mocny Nocny |
CZĘSTOCHOWA |
12:40 |
197419 |
Jerzy F.
|
|
Ruda Śląska |
12:40 |
197450 |
Anna Paulina K.
|
xRunners |
Kalisz |
12:40 |
197452 |
Mariusz N.
|
SOCIOS SILESIA |
Mysłowice |
12:40 |
197510 |
Agata S.
|
|
Katowice |
12:40 |
197588 |
Adrian S.
|
314 i reszta |
Będzin |
12:40 |
197733 |
Szymon C.
|
|
Radostowice |
12:40 |
197780 |
Krzysztof G.
|
|
Czerwionka-leszczyny |
12:40 |
197809 |
Michał J.
|
|
Moczydło |
12:40 |
197879 |
Aleksandra D.
|
|
Ruda Śląska |
12:40 |
197918 |
Pawel C.
|
|
Katowice |
12:40 |
198327 |
Daniel N.
|
|
Borucin |
12:40 |
198422 |
Monika S.
|
|
Sosnowiec |
12:40 |
198486 |
Tomasz K.
|
|
Bielsko-Biała |
12:40 |
193593 |
Elżbieta P.
|
|
Katowice |
13:00 |
193595 |
Sylwia M.
|
|
Katowice |
13:00 |
193598 |
Roma S.
|
|
Katowice |
13:00 |
194050 |
Marta G.
|
CE PROGRESS |
Żory |
13:00 |
194070 |
Krzysztof K.
|
CE PROGRESS |
Żory |
13:00 |
194168 |
Magdalena K.
|
CE PROGRESS |
Żory |
13:00 |
194227 |
MICHAŁ D.
|
CE PROGRESS |
RYBNIK |
13:00 |
194229 |
Dominik H.
|
|
Chybie |
13:00 |
195225 |
Łukasz B.
|
|
Ruda Śląska |
13:00 |
196050 |
radosław p.
|
|
orzesze |
13:00 |
196219 |
MATEUSZ G.
|
BLUE DOLPHIN TEAM |
Pawłowice |
13:00 |
196233 |
Grzegorz K.
|
|
Warszawa |
13:00 |
196238 |
Zbigniew S.
|
|
Bielsko-Biala |
13:00 |
196897 |
Marek F.
|
|
Świerklany |
13:00 |
196940 |
Piotr S.
|
|
Łódź |
13:00 |
196946 |
Rafał A.
|
|
Racibórz |
13:00 |
196989 |
Paweł N.
|
|
Czerwionka |
13:00 |
197027 |
Marek W.
|
|
Pszczyna |
13:00 |
197093 |
Damian F.
|
|
Świerklany |
13:00 |
197111 |
Justyna B.
|
|
Stanowice |
13:00 |
197135 |
Szymon J.
|
|
Jaworzynka |
13:00 |
197455 |
Mateusz W.
|
|
krośnica |
13:00 |
197601 |
DAWID B.
|
|
BRZESZCZE |
13:00 |
197619 |
Józef B.
|
Husaria Race Team |
Jaworzynka |
13:00 |
197784 |
Klaudia B.
|
|
BRZESZCZE |
13:00 |
198542 |
dariusz k.
|
|
gdynia |
13:00 |
198543 |
Tomasz P.
|
|
gdynia |
13:00 |
198625 |
Patryk R.
|
|
Piotrków Trybunalski |
13:00 |
198627 |
Orest J.
|
|
Piotrków Trybunalski |
13:00 |
198645 |
Grzegorz G.
|
|
Jastrzebie-Zdrój |
13:00 |
199284 |
Andreas G.
|
|
Krośnica |
13:00 |
197981 |
Wiktor C.
|
|
Kamieniec Ząbkowicki |
13:20 |
198414 |
Fryderyk S.
|
Hiszpańskie schody |
Rzeszów |
13:20 |
198415 |
Bernadetta S.
|
Hiszpańskie schody |
Mikołów |
13:20 |
199281 |
Krzysztof M.
|
|
Warszawa |
13:20 |
199282 |
Piotr N.
|
|
Warszawa |
13:20 |
193365 |
Jakub S.
|
|
Białystok |
13:40 |
193368 |
Grzegorz J.
|
|
Warszawa |
13:40 |
198269 |
Jarosław C.
|
FIGLARZE |
Cisie |
13:40 |