Do startu pozostało

Runmageddon Wrocław 01.04.2023 Nocny Rekrut

Lista startowa

ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
558355 Marek D. Jelenia Góra 20:45
558364 Paweł C. Czarna Perełka Wrocław 20:45
558406 Łukasz Z. Żary 20:45
558409 Mariusz M. Kamienna Góra 20:45
558433 Sebastian S. Szczepanów 20:45
558448 Patryk M. Zielona Góra 20:45
558476 Mateusz N. Lubin 20:45
558504 Wojciech S. Miłomłyn 20:45
558505 Mateusz G. Katowice 20:45
558540 Piotr L. Mysłowice 20:45
558546 Adam Z. Kłodzko 20:45
558564 Dorota H. Kedzierzyn-Kozle 20:45
558583 Majkel L. MLT Rawicz 20:45
558612 Sara H. Przewóz 20:45
558625 Dawid S. Kamionek 20:45
558626 Kamil C. Dąbrówka Górna 20:45
558682 Karolina L. Katowice 20:45
558683 Marcin L. Katowice 20:45
558689 Iwona T. Pyskowice 20:45
558732 Damian D. Wrocław 20:45
558734 Bartosz T. Śrem 20:45
558736 Maciej T. Poznań 20:45
558737 Dorota N. Poznań 20:45
558781 Bartosz D. Wyszków 20:45
558791 Agnieszka A. Wrocław 20:45
558793 Tomasz R. Głogów 20:45
558802 Lucyna C. Slubice 20:45
558804 Hubert C. Słubice 20:45
558845 Michał A. Ostrowiec Świętokrzyski 20:45
558855 Agata C. Słubice 20:45
558859 Weronika B. Catchmouse 20:45
558905 Sławomir D. Team Spirit Nowa Sól Nowa Sól 20:45
558914 Tomasz K. Team Spirit Nowa Sól Nowa Sól 20:45
558918 Tomek G. Team Spirit Nowa Sól Nowa Sól 20:45
558919 Marcin S. Wrocław 20:45
558926 Tomasz M. Wrocław 20:45
558936 Adam S. Zielona Góra 20:45
558960 Kacper Ż. Wrocław 20:45
559001 Weronika J. Kędzierzyn- Koźle 20:45
559017 Michał L. Warszawa 20:45
559048 Maciej B. ŚWIEBODZICE 20:45
559136 Mateusz T. Szczytna 20:45
559146 Daniel S. Nowa Ruda 20:45
559178 Artem C. Twoja runda Wroclaw 20:45
559344 Damian W. Grodków 20:45
559345 Aleksandra B. Rudno 20:45
559351 Marcin K. Nowy Dwór Mazowiecki 20:45
559451 Daniel W. Poznań 20:45
559519 Norbert D. Warszawa 20:45
559550 Paweł M. Wrocław 20:45
559580 Marcin M. cieksyn 20:45
560407 Paweł D. Jelenia Góra 20:45
560408 Dawid C. Jelenia Góra 20:45
560772 Krystian S. Katowice 20:45
560861 Aleksandra S. Wroclaw 20:45
560989 Kacper K. Dąbrowa Górnicza 20:45
561390 Łukasz L. Kielce 20:45
561473 Grzegorz A. Wrocław 20:45
562054 Patryk S. Bytom 20:45
562063 Bartosz A. Na przypale albo wcale!!! Szczecin 20:45
562723 Kacper O. Wieruszów 20:45
563387 Karolina K. Łąka 20:45
563432 Tomasz K. Obstacle Center Team Warszawa 20:45
563719 Łukasz W. Modlnica 20:45
563720 Adam W. Modlnica 20:45
563977 Michał S. Krosno Odrzańskie 20:45
564298 Robert S. Wroclaw 20:45
564567 Arkadiusz K. Mosina 20:45
564787 Justyna K. Wrocław 20:45
564860 Paweł P. Polanica-Zdrój 20:45
564947 Maciej K. Śrem 20:45
565239 Oleksandr M. Wrocław 20:45
565241 Paweł C. Warszawa 20:45
565291 Weronika H. Rybnik 20:45
565343 Paulina . Krosno 20:45
565694 Marcin K. Grodków 20:45
565701 Pawel R. 10 Brasenose Driftway 20:45
566727 Kamil P. Carbon Silesia Sport ☑ Wrocław @psutek 20:45
566970 Piotr T. Poznań 20:45
567190 Bartłomiej C. Pogromcy Bigosu Łomazy 20:45
567191 Bartełomiej B. Jusaki 20:45
567192 Marcin K. Lublin 20:45
567292 Edyta K. Brzeziny 20:45
567315 Tomasz S. Pogromcy Bigosu Świdnik 20:45
567651 Maciej K. Dzierżoniów 20:45
558403 Jerzy P. #byleprzedjurkiem Mysłaków 21:00
558407 Artur C. #byleprzedjurkiem Świdnica 21:00
558438 Grzegorz S. Marki 21:00
558451 Karol S. #byleprzedjurkiem Wojkowice 21:00
558523 Maciej S. Warszawa 21:00
558548 Kamil S. Wrocław 21:00
558595 Krzysztof Z. POWER TRAINING Warszawa 21:00
558616 Maciej N. Łódź 21:00
558648 Bartosz B. SAMEKONIE Wrocław 21:00
558672 Aneta S. Lublin 21:00
558684 Kazimierz D. Jerzmanice Zdrój 21:00
558699 Daria G. Prudnik 21:00
558701 Rafał G. Lubrza 21:00
558744 Michał N. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Grabów Nad Prosną 21:00
558748 Piotr J. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Doruchów 21:00
558754 Hubert W. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Sławin 21:00
558760 Marcin J. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Grabów nad Prosną 21:00
558763 Mikołaj M. Łęka Opatowska 21:00
558764 Kacper K. Bralin 21:00
558765 Bartłomiej K. Bralin 21:00
558768 Karol P. Bralin 21:00
558769 Oliver M. Wojszyn 21:00
558775 Filip S. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Warszawa 21:00
558823 Justyna M. Spalice 21:00
558826 Paweł G. Spalice 21:00
558864 MARTYNA M. Oleśnica 21:00
558913 Marek W. Runmageddonowe Świry Lubiszewo 21:00
558933 Sebastian S. Profesjonalni Amatorzy z górnej półki Grabów nad Prosna 21:00
558944 Marta W. Runmageddonowe Świry Lubiszewo Tczewskie 21:00
558961 Krystian M. Wrocław 21:00
558970 Wojciech B. Brzeźnio 21:00
559012 Ewa Z. POWER TRAINING Warszawa 21:00
559014 Jakub N. Legnica 21:00
559044 Agnieszka G. Lubrza 21:00
559083 Aleksandra N. UNIT37 Dąbrowa Tarnowska 21:00
559103 Klaudia P. UNIT37 Tarnów 21:00
559196 Łukasz F. Szczecin 21:00
559536 Łukasz K. Rostarzewo 21:00
559537 Jakub L. Rostarzewo 21:00
559538 Sid . Rostarzewo 21:00
559539 Piotr A. Rostarzewo 21:00
559540 patryk l. Rostarzewo 21:00
559543 Filip A. Nysa 21:00
559545 Szymon B. Jasienica Dolna 21:00
559787 Grzegorz G. Runmageddonowe Świry Łęgowo 21:00
560210 Wojciech G. Wrocław 21:00
560327 Hubert L. Rostarzewo 21:00
560328 Mateusz W. Wałbrzych 21:00
560691 Henryk H. Młodzi Emeryci Pecna 21:00
561146 Magdalena K. #byleprzedjurkiem Świdnica 21:00
561150 Katarzyna I. #byleprzedjurkiem Świdnica 21:00
562052 Marcel M. BONGOZJAPKA Wrocław 21:00
562266 Malgorzata R. Runmageddonowe Świry Tczew 21:00
562374 Mateusz W. Wschowa 21:00
562422 Beata K. Świdnica 21:00
563566 norbert k. warszawa 21:00
564323 Wiktoria ś. Taylor Swift's Squad Świnoujście 21:00
564324 Oliwer Ś. Taylor Swift's Squad Świnoujście 21:00
564525 Maciej K. Szczecin 21:00
564865 Maciej R. Częstochowa 21:00
564972 Miłosz P. Borowe 21:00
565023 Mikołaj K. Częstochowa 21:00
565865 Szymon K. Szczecin 21:00
567009 Mateusz S. Wroclaw 21:00
567068 Bartosz Ż. Suchy Las 21:00
558715 Mateusz M. Słubice 21:15
558894 Mateusz W. Jedlina Zdrój 21:15
558895 Piotr L. SZCZAWNO ZDRÓJ 21:15
558906 Anna S. Dynamic Strong Gniezno Dopiewo 21:15
558934 Przemysław Z. Świdnica 21:15
559041 Jarosław K. Ząbki 21:15
559166 Kamila Ś. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559168 Natalia M. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559169 Michał Ż. OKONIE Z OŚKI Wrocław 21:15
559170 Krzysztof S. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559172 Szymon D. SÓWKA Team Świdnica 21:15
559173 Jakub B. SÓWKA Team Jaworzyna Śląska 21:15
559179 Sylwia Z. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559194 Marek S. OKONIE Z OŚKI Osiecznica 21:15
559219 Milena D. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559225 Wojciech K. Bliż 21:15
559367 Wojciech P. OKONIE Z OŚKI Wrocław 21:15
559437 Billus B. Biała Podlaska 21:15
559593 Adrianna Z. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
559642 PAWEŁ S. OKONIE Z OŚKI OSIECZNICA 21:15
559754 Julia M. #byledomety Legnica 21:15
559755 Wojtek G. #byledomety Legnica 21:15
559757 Oliwia W. #byledomety Lubin 21:15
559759 Jakub G. #byledomety Kunice 21:15
559953 Hanna K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 21:15
559970 Ewa K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 21:15
559971 Grzegorz G. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 21:15
559989 Tomasz N. Wrocław 21:15
559990 Natalia G. Wrocław 21:15
560242 Joanna L. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 21:15
560387 Mariusz K. KRATOS TRZEBNICA Żmigród 21:15
560409 Magdalena M. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 21:15
560449 Marek C. Skórzewo 21:15
560635 Ramin H. KRATOS TRZEBNICA wroclaw 21:15
561052 Małgorzata B. OKONIE Z OŚKI Oleśnica 21:15
561182 Małgorzata G. OKONIE Z OŚKI Bierutów 21:15
562073 Mariusz T. OKONIE Z OŚKI Osiecznica 21:15
566554 Stefan R. Szczecin 21:15
566557 Agata S. Szczecin 21:15
566558 Anna A. KARLINO 21:15
567653 Patryk D. OKONIE Z OŚKI Osiecznica 21:15
Zimowy Runmageddon Warszawa
04/05.02.2023