Do startu pozostało

Runmageddon Warszawa Twierdza Modlin 29/01.10.2023 Family by Flis

Twoje dziecko podziela przeszkodową zajawkę? Teraz możecie razem ubłocić się na trasie!

 

Stawcie wspólnie czoła dwóm kilometrom rodzinnego wyzwania, naszpikowanego 15 kozackimi przeszkodami.  Część z nich pokonacie wspólnie, część indywidualnie, o czym poinformują Was wolontariusze na trasie.

Błoto, świetna zabawa i satysfakcja na mecie – gwarantowane!

Uwaga: Uczestnicy startują w drużynach dorośli+KIDS/Junior od 2 do 5 osób. Drużynie musi składać się z minimum 1 opiekuna – osoby dorosłej oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym 4-15 lat.

Maksymalna liczba zawodników w teamie to 5.

Jeden opiekun może zabrać na trasę maksymalnie czworo dzieci. Drużyna nie może składać się z samych dzieci. Team to osoby dorosłe + dzieci lub tylko osoby dorosłe

Formularz zgłoszeniowy dziecka musi zostać wypełniony przez opiekuna prawnego małoletniego Uczestnika.

 

ODBIÓR PAKIETÓW FAMILY

Odbiór pakietów startowych oraz z​​​​apisy na miejscu możliwe są w Biurze Zawodów dla dorosłych Uczestników.

Zalecamy, aby Uczestnicy przyszli do Biura Zawodów najwcześniej na 60 min przed startem. Przy odbiorze pakietów, Uczestnicy będą podpisywać oświadczenia za pomocą kodów QR na tabletach. Kod QR jest dostępny na stronie www.runmageddon.pl po zalogowaniu się na profil osoby, która dokonała zapisu na bieg. Kod QR można okazać zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej.

 

WAŻNE INFORMACJE

1.       Przy odbiorze pakietów muszą stawić się wszyscy pełnoletni Uczestnicy, aby osobiście złożyć podpis pod oświadczeniem na tablecie. Małoletni Uczestnicy mogą, ale nie muszą być obecni podczas odbioru pakietu.

2.       Pełnoletni uczestnicy muszą okazać dowód osobisty.

3.       Jeśli wśród pełnoletnich Uczestników odbierających pakiet NIE MA opiekuna prawnego któregokolwiek z małoletnich Uczestników, należy posiadać ze sobą odpowiednią liczbę wypełnionych oświadczeń o przekazaniu opieki nad małoletnim/i. Oświadczenie należy POBRAĆ TUTAJ.

Pakiet startowy

BUFF

WAFELKI FLIS 2 SMAKI

WODA NAŁĘCZOWIANKA

 

 

Za linią mety

MEDAL

WODA NAŁĘCZOWIANKA

SHAKE BAKOMA

WAFELKI FLIS 2 SMAKI

WIECZNA CHWAŁA

Dostępne formuły

Pozostałe eventy

Runmageddon Warszawa Twierdza Modlin
29/01.10.2023