Dekalog Debiutanta

 

Zawsze chciałeś zrobić coś szalonego, innego niż wszyscy?

Udowodnić sobie, że możesz więcej niż Ci się wydaje?

A może masz dosyć tego, że ktoś wmawia Ci, że nie dasz rady?

 

A co jeśli powiemy Ci, że już ponad 400 tys. osób z podobnymi pytaniami staje na starcie naszych eventów i to oni właśnie tworzą kozacką Runmageddonową Rodzinę?

Koniec z wymówkami – przełam bariery i pokonaj przeszkody! Runmageddon to kulturowy fenomen, którego częścią możesz się stać w każdej chwili. Nie ukrywamy, że Runmageddon to w istocie wyzwanie dla ciała i umysłu, ale zawsze podkreślamy, że pozostaje w zasięgu absolutnie każdego. Z nami przeżyjesz przygodę życia, świetnie się przy tym bawiąc. 

Chcesz dowodów? Poczytaj Historie Runmageddończyków, którzy pokazali, że ograniczenia są tylko w głowie i zobacz jak bawimy się na trasach!

 

- 1. WYBIERZ POZIOM TRUDNOŚCI -

No dobra, zdecydowałeś się pobiec, a teraz stoisz przed wyborem formuły. Przygotowaliśmy dla Ciebie małą ściągę z formułami dla dorosłych:

LEVEL 1:

 

3 km i 15+ przeszkód

Intro na sam początek nada się idealnie. 3 kilometrowa trasa pozwoli Ci zapoznać się z przeszkodami i złapać runmageddonowego bakcyla. Gwarantujemy, że atmosfera podczas biegu sprawi, że szybko zechcesz wskoczyć level wyżej i dołączyć do runmageddonowych świrów! W tej formule moga startować osoby od 16. roku życia.

PS Za ukończenie formuły Intro nie dostaniesz medalu - zachęcamy do startu w Rekrucie!

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/intro

LEVEL 2:

6 km i 30+ przeszkód

Jeśli czujesz, że Intro to dla Ciebie za mało, no i… chcesz dostać sztosowy medal, to polecamy zacząć od Rekruta. Sześciokilometrowa trasa z pewnością zweryfikuje Twoją formę i pokaże Ci nad czym musisz popracować! Jeśli poznałeś już tę formułę to radzimy wystartować w Nocnym Rekrucie! Trasa niby ta sama, ale po zmierzchu wszystko wygląda inaczej, a Ty jesteś wyposażony jedynie w swoją czołówkę! Aha, i pokonanie Rekruta to pierwszy krok do WeteranaW tej formule moga startować osoby od 16. roku życia.

 

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/rekrut

LEVEL 3:

12 km i 50+ przeszkód

Sprawdziłeś się na Rekrucie i jesteś głodny kolejnych wyzwań? To lecisz z Classiciem! Tu już nie ma mowy o żartach, 50 przeszkód to nie przelewki. Classic będzie Twoim drugim krokiem do zdobycia tytułu Weterana! W tej formule moga startować osoby od 18. roku życia.

 

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/classic

LEVEL 4:

21 km i 70+ przeszkód

Półmaraton wydawać się może nieosiągalny, ale sam zobaczysz, że i na Hardcore’a przyjdzie pora. Rozpocznij trening odpowiednio wcześniej i pamiętaj, żeby przygotować się na różne warunki atmosferyczne, bo na trasie spędzisz kilka godzin. Ale Twoje trudy zostaną odpowiednio wynagrodzone – Hardcore to ostatni krok, po wykonaniu którego będziesz mógł odebrać wyjątkową statuetkę i nosić tytuł Weterana Runmageddonu! W tej formule moga startować osoby od 18. roku życia.

 

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/hardcore

LEVEL 5:

42 km i 140+ przeszkód

Ultra to wyzwanie dla prawdziwych Harpaganów. Królewski dystans i 140 przeszkód potrafią dać w kość nie jednemu Śmiałkowi. Radzimy dobrze przygotować plecak, zrobić zapasy i zabrać ze sobą suche ubranie na przepak! W tej formule moga startować osoby od 18. roku życia.
 

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/ultra

 

Formuły dodatkowe:

 

 

 Ściganie, przeszkody i... czas! Krótki tor dla przeszkodowych miłośników! Gwarantujemy, że mimo krótkiego dystansu, zejdziesz z tego toru wymęczony! Poczuj się jak prawdziwy Ninja i pokaż, że technika i zwinność to Twoja siła! Regulamin formuły GAMES znajdziesz TUTAJ.

 

 

Więcej info znajdziesz na: https://www.runmageddon.pl/imprezy/games

 

Chciałbyś poznać nasze dłuższe trasy, ale nie czujesz się na siłach aby pokonac przeszkody? Mamy coś dla Ciebie! Formuła Trail to nic innego jak start po trasie Runmageddonu bez przeszkód! Startuj w kozackich miejscówkach i obserwuj zmagania Runamgeddończyków, skupiając się na swoim biegu.

 

PS Chyba nie sądziłeś, że to wszystko! Sprawdź formuły dla najmłodszych oraz rodzin

 

- 2. WYBIERZ FALĘ/SERIĘ -

W ramach formuł Rekrut, Classic, Hardcore by Tarczyński oraz Ultra możesz wystartować w fali Open lub Elite.

Seria Open to seria dla każdego! Uczestnicy serii OPEN mogą (ale nie muszą) korzystać z pomocy innych.

Seria Elite to seria dla bardziej ambitnych! Startujący w falach ELITE ścigają się z innymi osobami z serii oraz mają obowiązek pokonać wszystkie przeszkody samemu. Niepokonanie przeszkody powoduje utratę opaski Elite oraz przeniesienie do serii Open (nieklasyfikowanie w serii Elite). Regulamin serii Elite znajdziesz TUTAJ.

 

- 3. WYBIERZ EVENT -

Zerknij do naszego kalendarza eventów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada po względem lokalizacji i dostepności formuł. Pamiętaj, że dopóki nie pojawi się dokładna lokalizacja eventu, podane miasto/region jest zbliżoną lokalizacją eventu. Śledź nasze knały na Facebook'u i Instagramie, a będziesz wiedzieć pierwszy o najnowszych zmianach!

 

SPRAWDŹ KALENDARZ EVENTÓW!

 

- 4. ZAPISZ SIĘ NA START -

NIE ZWLEKAJ! Najlepsze ceny startów są tuż po otwarciu eventów, dlatego zachęcamy do zapisów tak wcześnie, jak się da! Możesz także skorzystać z pakietów, które pozwolą Ci na wystartowanie kilka razy w lepszej cenie! Jeśli chcesz kupić start na prezent wybierz opcję vouchera i podaruj bliskiej osobie niesamowite przeżycie!

 

SPRAWDŹ PAKIETY I VOUCHERY!

 

- 5. ZABIERZ SWOJĄ EKIPĘ -

Koniecznie zabierz swoją Ekipę ze sobą, bo nie ma nic lepszego nic start z bliskimi ludźmi, którzy mogą Ci pomóc na przeszkodach i dopingować na trasie! Zaufaj nam, że podczas takiego startu więzi zacieśniają się dużo silniej, a wspólne przeżycia łączą na lata. Poza tym, gdzie indziej będziesz mieć szansę zmieszać swojego przyjaciela albo partnerkę z błotem bez żadnych konsekwencji?

PS Jeśli startujesz sam - nic straconego! Na trasie z pewnością poznasz Runmageddończyków, którzy sprawią, że nigdy nie będziesz czuć się samotnie!

 

- 6. POZNAJ TROFEA, KTÓRE MOŻESZ ZDOBYĆ -

Chcesz wiedzieć, jak wyglądają blachy, które będą czekać na Ciebie na mecie za ukończenie poszczególnych dystansów? Proszę bardzo! Zobacz też trofea, które możesz zdobyć za większą ilość startów: Weterana i Koronę Runamgeddonu!

 

ZOBACZ TROFEA!

 

- 7. SPRAWDŹ GRUPĘ RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY -

Nie mam z kim wystartować! Co mam ubrać? Czego się spodziewać na trasie? Jak się przygotować do pierwszego startu?

Kto odpowie lepiej na Twoje pytania niż Runmageddończyk, który startuje obok Ciebie! Dołącz do naszej facebookowej grupy, która zrzesza niesamowitą społeczność!

 

DOŁĄCZ DO GRUPY!

 

- 8. PRZECZYTAJ NASZE FAQ  -

Odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej słyszymy od Runmageddończyków i wiele innych zagwozdek znajdziesz w naszym FAQ w zakładce POMOC!

 

PRZEJDŹ DO ODPOWIEDZI!

 

- 9. PRZED PIERWSZYM STARTEM  -

Zapisałeś się i z niecierpliwością oczekujesz sowjego startu! Świetnie! Obserwuj nasze storny w social mediach oraz wydarzenie eventu na Facebooku - to tam najszybciej zostaniesz poinformowany o wszelkich zmianach.

 

W tygodniu przedeventowym na stronie wydarzenia oraz na Twojej skrzynce mailowej pojawi się PAKIET INFO, w ktrórym znajdziesz najważniejsze informacje odnośnie eventu - mapa, godziny startów, godziny otwarcia Biura Zawodów, odbiór pakietów startowych, dojazd, parkingi i wiele innych.

 

- 10. NIE WIEM CO ROBIĆ -

Jeśli nasze wskazówki nie były wystarczająco pomocne lub masz inny problem, z którym nie wiesz możesz sobie poradzić - napisz do naszego BORu, czyli Biura Obsługi Runmageddończyka , a nasza Ekipa postara się pomóc i odpowiedzieć jak najszybciej.

Napisz wiadomość na: kontakt@runmageddon.pl lub skorzystaj z FORMULARZA KONTAKTOWEGO.

 

 

 

 

Teraz już wiesz, że „chcę, ale…” to raczej „chcę i to zrobię!” – i taka definicja obowiązuje w słowniku Runmageddończyka!

 

A Ty – kiedy napiszesz swoją Runmageddonową historię? 

 

Runmageddon Myślenice
27/28.07.2024