I
PL
EN

Runmageddon Rekrut Twierdza Boyen 24.09.2016

Do startu pozostało

Klasyfikacja kobiet

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 89 Agata Pietroszek K Namyslow 08:40 (1) 01:08:04
2 58 Małgorzata Daszkiewicz K Płock POWER TRAINING 08:40 (2) 01:09:18
3 937 Joanna Zmokła K Warszawa Soldier Team 08:40 (3) 01:10:52
4 54 Anna Kasiel K Katowice Night Runners and Friends 08:40 (4) 01:18:06
5 952 Klaudia Szuba-Łata K Rudnik 08:40 (5) 01:18:35
6 174 Marlena Krawczuk K Giżycko WŁÓCZYBIEGI 09:00 (1) 01:21:19
7 16 Agata Świderska K Giżycko 7 bar 08:40 (6) 01:24:38
8 60 Karolina Korzeniowska K Motycz POWER TRAINING 08:40 (7) 01:24:49
9 17 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 08:40 (8) 01:25:14
10 128 Wiktoria Modzelewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (2) 01:29:19
11 3 Ala Górska K Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (9) 01:32:26
12 576 Milena Pałyska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (1) 01:33:31
13 10 MARIIA RUZYCH K KALININGRAD 39RUS 08:40 (10) 01:34:04
14 37 Izabela Wesolowska K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (11) 01:35:31
15 648 Marta Muzyk K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (1) 01:37:51
16 976 Katarzyna Załęska K Płock 10:40 (2) 01:38:43
17 670 Maria Oskroba K waszawa MP 10:40 (3) 01:39:38
18 141 Ewa Sieczkowska K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (3) 01:39:43
19 140 Agata Sieczkowska K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (4) 01:39:45
20 71 Agnieszka Pietrzyk K Pyskowice Zdrowa Krowa Team 08:40 (12) 01:40:35
21 348 Anna Orzoł K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (1) 01:40:37
22 971 Anna Życzewska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (1) 01:42:06
23 650 Magdalena Skierkowska K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (4) 01:42:51
24 281 Dorota Szabłowska K Warszawa V.I.P-GYM EŁK 09:20 (2) 01:43:13
25 488 Barbara Monika Kunda K Elk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (1) 01:43:42
26 22 Monika Mazurkiewicz K Cicha Góra Hardcross 08:40 (13) 01:43:44
27 695 Izabela Człapińska K Olsztyn 10:40 (5) 01:44:27
28 780 Iwona Smolińska K Warszawa 11:00 (1) 01:44:34
29 246 Dorota Pytlakowska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (3) 01:45:08
30 732 Eliza Grzymała K Czerwonki Łomża Hardcore Squad 11:00 (2) 01:45:44
31 166 Mariola Obidowska K Kętrzyn Spontan team 09:00 (5) 01:47:54
32 608 Małgorzata Kondratowicz K Giżycko 10:20 (2) 01:48:17
33 172 Marzena Łaskowska K Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (6) 01:48:24
34 646 Katarzyna Krupa K Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (6) 01:49:26
35 967 Agnieszka Koziak K Opole Husaria Race Team 08:40 (14) 01:50:37
36 115 Sylwia Gosiewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (7) 01:50:45
37 119 Edyta Jasińska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (8) 01:50:46
38 265 Miłosława Wasiak K Olsztyn Pszczółkowski Team 09:20 (4) 01:51:29
39 706 Amelia Mariańska K Szczytno 10:40 (7) 01:51:29
40 485 Ewa Klimaszewska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (2) 01:51:54
41 466 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (3) 01:54:33
42 29 Aleksandra Małecka K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (15) 01:55:40
43 574 Elżbieta Krygielska K Wójtowo Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (3) 01:55:45
44 579 Monika Sowul K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (4) 01:56:09
45 716 Mariola Franciszkowicz K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (3) 01:56:19
46 132 Daria Żelazna K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (9) 01:57:01
47 464 Marta Moroz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (4) 01:57:43
48 111 Katarzyna Wróblewska K Grajewo fitness club ernesto 09:00 (10) 01:57:48
49 168 edyta waszkiewicz K Kętrzyn Spontan team 09:00 (11) 01:57:54
50 472 Martyna Żaborowska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (5) 01:59:17
51 463 Paulina Mackiewicz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (6) 01:59:19
52 909 Jolanta Kurowska K Ełk 11:40 (1) 01:59:57
53 461 Aneta Jarosz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (7) 02:00:04
54 247 Anna Strupinska K Gizycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (5) 02:00:20
55 571 Marta Juchniewicz K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (5) 02:00:26
56 206 marta chuderska K włocławek 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (6) 02:00:41
57 331 jolanta chmielewska K ketrzyn CrossBoxFit 09:40 (2) 02:00:51
58 138 Katarzyna Morek K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (12) 02:00:52
59 570 Katarzyna Dąbrowska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (6) 02:00:54
60 337 Katarzyna Sutkowska K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (3) 02:01:05
61 266 Katarzyna Hyra K Warszawa Run&Travel 09:20 (8) 02:01:08
62 267 Daria Piątkowska K Czerniewice Run&Travel 09:20 (7) 02:01:08
63 441 Klaudia Knap K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (8) 02:01:09
64 290 Aneta Gradecka K Zielonka 09:20 (9) 02:01:16
65 568 Monika Boettcher K Kwidzyn MORSY SZCZYTNO #RESET 11:20 (1) 02:02:09
66 306 Wioletta Narwojsz K Giżycko 09:20 (10) 02:02:50
67 429 emilia tymecka K gizycko 09:40 (4) 02:03:10
68 725 Kamila Dackiewicz K Białystok JägRunners 11:00 (4) 02:03:11
69 151 Nikolina Klepadło K Ełk HARDCROSS EŁK 09:00 (13) 02:03:11
70 196 Marta Smiechowska K Warszawa 09:00 (14) 02:03:48
71 433 Zuzanna Wiśniewska K Łódź 09:40 (5) 02:04:03
72 401 Klaudia Haniewicz K Giżycko 09:40 (6) 02:04:15
73 577 Elżbieta Radzka-Ratyńska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (7) 02:04:25
74 308 Aleksandra Pawlik K Warszawa 09:20 (11) 02:04:27
75 735 Liliana Pietrzak K Ostróda Ostróda Team 11:00 (5) 02:04:47
76 845 Urszula Przygoda K Lowicz 11:20 (2) 02:05:13
77 932 Katarzyna Krzysztoń K Warszawa Soldier Team 11:00 (6) 02:05:58
78 322 Agata JAnas K Warszawa Soldier Team 11:00 (7) 02:05:59
79 746 Beata Boza K Gdynia 11:00 (8) 02:06:29
80 409 Joanna Krauza-Derkowska K Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (7) 02:06:37
81 928 Katarzyna Turzyńska K Białystok 11:40 (2) 02:06:40
82 890 Małgorzata Aleksińska K Warszawa 11:40 (3) 02:06:44
83 803 Magda Czyżewska K Ostróda MAZURSKIE DZIKI 11:20 (3) 02:06:45
84 586 Patrycja Skoczylas K Warszawa trener24h.com.pl 10:20 (8) 02:07:22
85 112 Anna Bobrowska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (15) 02:07:28
86 307 Sylwia Nawrocka K Giżycko 09:20 (12) 02:07:30
87 841 Ania Okraska K Józefów 11:20 (4) 02:07:47
88 254 Ewelina Pakulska K Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (13) 02:08:28
89 229 Kinga Banaś K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (14) 02:08:29
90 240 Aneta Ladachowska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (15) 02:08:33
91 647 Gosia Ciuryło K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (8) 02:08:51
92 297 Stanisława Kłopot K Puławy 09:20 (16) 02:09:47
93 930 Julia Wal K Krosno 11:40 (4) 02:09:48
94 301 Agnieszka Krzemińska-Biskup K Puławy 09:20 (17) 02:09:49
95 121 Renata Kaczmarczyk K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (16) 02:10:15
96 442 Iwona Krischanitz K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (9) 02:10:25
97 849 Magdalena Szugzda K Białystok 11:20 (5) 02:10:29
98 127 Joanna Mioduszewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (17) 02:10:59
99 492 MARLENA REGUŁA K EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (10) 02:11:03
100 370 Martyna Jarząbek K Siemianowice Śląskie Run&Travel 09:40 (8) 02:11:04
101 520 Katarzyna Maj K Ełk 10:00 (11) 02:11:16
102 687 Karolina Woźna K Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (9) 02:11:23
103 536 Aleksandra Ambroziak K Giżycko B-DOW 10:20 (9) 02:12:13
104 822 Lidia Wojda K Płock TEAM ORLEN 11:20 (6) 02:12:39
105 300 ANITA KOTLĘGA K KĘTRZYN 09:20 (18) 02:13:02
106 721 Mira Walczak K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (9) 02:13:19
107 823 Fatima Wyrwas K Płock TEAM ORLEN 11:20 (7) 02:13:23
108 820 Monika Banaszewska K Toruń TEAM ORLEN 11:20 (8) 02:13:24
109 840 Roma Nadrowska K Warszawa 11:20 (9) 02:13:44
110 852 Ilona Wąsowska K Warszawa 11:20 (10) 02:13:44
111 710 Renata Stradowska K Warszawa 10:40 (10) 02:14:40
112 778 Małgorzata Ryszkowska K Warszawa 11:00 (10) 02:14:54
113 214 AGNIESZKA KALINOWSKA K MRĄGOWO Cross Training MRĄGOWO 09:20 (21) 02:14:57
114 217 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (20) 02:14:57
115 216 Beata Mróz K Giżycko Cross Training MRĄGOWO 09:20 (19) 02:14:57
116 211 Anna Chodań K Węgorzewo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (22) 02:14:57
117 669 Emilia Żelazowska K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (11) 02:14:57
118 330 agnieszka bednarczyk K mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:40 (9) 02:14:57
119 221 Emilia Walaszek K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (23) 02:14:58
120 220 Agnieszka Roślik K MRĄGOWO Cross Training MRĄGOWO 09:20 (25) 02:14:58
121 219 Paulina Rodziewicz K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (26) 02:14:58
122 236 Ida Karaźniewicz K Wilkasy Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (24) 02:14:58
123 97 Beata Gajewska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (18) 02:15:10
124 149 Marlena Grygo K Suwałki GRINGO'S 09:00 (19) 02:15:33
125 589 Dorota Kamińska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (10) 02:15:58
126 663 Justyna Goryluk K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (12) 02:15:59
127 591 Emilia Malinowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (11) 02:16:00
128 25 Karolina Dołęga K ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (16) 02:16:27
129 583 Zuzanna Stankiewicz K Olecko Oleckie Dziki 10:20 (12) 02:16:49
130 287 Julia Dąbska K Lublin 09:20 (27) 02:16:50
131 581 Maria Dunaj K Olecko Oleckie Dziki 10:20 (13) 02:16:52
132 877 Beata Prochowska K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (5) 02:16:56
133 426 Alicja Suchodolska K Bartoszyce 09:40 (10) 02:17:09
134 881 Justyna Monachowicz K Białystok placki ziemniaczane 11:40 (6) 02:17:26
135 975 Nicole Kozikowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (12) 02:18:09
136 499 Monika Wojsław K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (13) 02:18:12
137 334 Anna Parwicka K Keyrzyn CrossBoxFit 09:40 (12) 02:18:29
138 333 Agnieszka Mączka K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (11) 02:18:29
139 366 Marta Krzyśko K Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (13) 02:18:34
140 763 Magdalena Kowalczyk K Mińsk Mazowiecki 11:00 (11) 02:18:36
141 830 Karolina Fabrycka K Warszawa 11:20 (11) 02:18:49
142 98 Maria Gajewska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (20) 02:18:56
143 829 Izabella Fabrycka K Warszawa 11:20 (12) 02:19:14
144 100 Monika Żurawska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (21) 02:19:24
145 327 Aleksandra Najmrodzka K Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (14) 02:19:25
146 28 Martyna Jurewicz K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (17) 02:20:06
147 870 Justyna Petynka K Warszawa Inglourious basterds 11:40 (7) 02:20:43
148 871 Dorota Rosłonek K Otwock Inglourious basterds 11:40 (8) 02:20:47
149 923 Karolina Skoblewska K Białystok 11:40 (9) 02:20:52
150 514 Joanna Gienieczko K Ełk 10:00 (14) 02:20:54
151 224 Kamila Bokłaho K Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (28) 02:20:55
152 895 Monika Błażko K Białystok 11:40 (10) 02:20:56
153 227 Marta Mościbrocka K Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (29) 02:20:56
154 912 Magdalena Michniewicz K Warszawa 11:40 (11) 02:21:05
155 693 Julia Antoniou K Warszawa 11:40 (12) 02:21:07
156 858 Maja Majcher K Białystok Elfenar 11:40 (13) 02:21:12
157 874 Sylwia Borucka K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (14) 02:21:31
158 208 Ewa Marchewka K Szczytno Aby dobiec 09:20 (30) 02:21:32
159 336 Iwona Skóra K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (15) 02:21:32
160 690 Monika Krzemińska K Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (14) 02:21:49
161 692 Patrycja Oleksik K Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (13) 02:21:49
162 638 Monika Kozłowska K Olsztyn BEZIMIENNI 10:40 (15) 02:22:00
163 528 Kasia Sulewska K Ostrołęka 10:00 (15) 02:22:06
164 634 Alicja Godlewska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (16) 02:23:04
165 640 Emilia Malinowska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (17) 02:23:22
166 856 Bogna Gaj K warszawa Czarne Pantery 11:40 (15) 02:23:27
167 303 Małgorzata Kurek K Warszawa 09:20 (31) 02:23:31
168 340 Anna Ejma K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (16) 02:23:41
169 292 Marta Janda K Warszawa 09:20 (32) 02:24:27
170 26 Aleksandra Jurewicz K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (18) 02:24:31
171 875 Małgorzata Kujawa K Olstyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (16) 02:24:32
172 349 Renata Przybyłowska K Rozogi MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (17) 02:24:33
173 363 Justyna Koprowicz K Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (18) 02:24:41
174 961 Oliwia Sieńko K Poznań 09:20 (33) 02:24:47
175 681 Aleksandra Kuklińska K Ełk POŻ-SERWIS EŁK 10:40 (18) 02:25:06
176 251 Anna Zarzecka K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (34) 02:25:28
177 245 Ula Przychodzeń K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (35) 02:25:29
178 250 Anna Włoch K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (37) 02:25:30
179 249 Ewelina Urbanowicz K giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (36) 02:25:30
180 180 Beata Godlewska K Łomża 09:00 (22) 02:25:31
181 187 Agata Modzelewska K białystok 09:00 (23) 02:25:41
182 683 Marta Żukowska K Białystok psycho friend 10:40 (19) 02:26:04
183 779 Kaśka Śliwka K Grodzisk Mazowiecki 11:00 (12) 02:26:16
184 771 JOANNA MAKOWSKA-BUDŹKO K GRODZISK MAZ 11:00 (13) 02:26:16
185 705 Dana Zarzeczna K gdańsk 10:40 (20) 02:26:22
186 604 kamila Guzikowska K olsztyn 10:20 (14) 02:26:24
187 595 Anna Kacprzyk K Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (15) 02:26:31
188 156 Marta Machalewska K Żelechów HARPAGANY LANSU 09:00 (25) 02:26:50
189 155 Joanna Jasińska K Warszawa HARPAGANY LANSU 09:00 (24) 02:26:50
190 154 Katarzyna Dunaj K Żabia Wola HARPAGANY LANSU 09:00 (26) 02:26:50
191 178 Anna Charubin K Pisz 09:00 (27) 02:26:50
192 152 Aneta Borkowska K Lisówek HARPAGANY LANSU 09:00 (28) 02:26:51
193 501 Aleksandra Zbrożek K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (16) 02:26:57
194 969 Ewelina Skwara K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (16) 02:27:07
195 497 Katarzyna Waszkiewicz-Mikucka K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (18) 02:27:22
196 475 Łucja Czaplicka K Grajewo V.I.P-GYM EŁK 10:00 (17) 02:27:22
197 419 Emilia Romotowska K Olecko 09:40 (19) 02:27:50
198 846 Joanna Pyra K Warszawa 11:20 (13) 02:28:48
199 338 Lidia Trawińska K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (20) 02:29:13
200 294 Kinga Jaworska K Kraków 09:20 (39) 02:29:42
201 284 Irina Agafonova K Krakow 09:20 (38) 02:29:42
202 812 Edyta Mucha K Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (14) 02:30:25
203 742 Aneta Kępka K Warszawa Zimnioki 11:00 (14) 02:31:04
204 739 Magdalena Dąbrowska K Warszawa Zimnioki 11:00 (15) 02:31:04
205 106 Edyta Radziwońska K Wasilków Duch puszczy 09:00 (29) 02:31:41
206 668 Dorota Zarczuk K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (21) 02:32:01
207 635 Diana Jankowska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (22) 02:32:08
208 143 Marta Gilarska K Brwinów GRAFIT 09:00 (30) 02:32:28
209 145 Paulina Razum K Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (31) 02:32:29
210 146 Magdalena Stępniewska K Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (32) 02:32:30
211 101 Hanna Bacia K Wasilków Duch puszczy 09:00 (33) 02:32:33
212 661 Anna Fidos K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (23) 02:32:41
213 183 Agnieszka Kusińska K Stalowa Wola 09:00 (34) 02:33:25
214 775 Ania Ośmiałowska K Warszawa 11:00 (16) 02:33:35
215 358 Małgorzata Lewandowska K Słupca Pasjonaci Słupca 09:40 (21) 02:34:32
216 848 Karolina Śniadała K Wyszków 11:20 (15) 02:34:39
217 272 Agnieszka Korepta-Borek K Warszawa STF Warsaw 09:20 (40) 02:35:11
218 491 Agnieszka Puchalska-Babiewicz K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (20) 02:36:26
219 500 ANNA ZAWISTOWSKA K EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (19) 02:36:26
220 816 Karolina Czebanik K Budziska Leśne Pony Pony 11:20 (20) 02:37:09
221 818 Magdalena Kołodziej K Gołdap Pony Pony 11:20 (19) 02:37:09
222 819 Magdalena Stefanowska K Suwałki Pony Pony 11:20 (17) 02:37:09
223 817 Maja Goryszewska K Dubeninki Pony Pony 11:20 (18) 02:37:09
224 815 Karolina Chrapowicka K Oracze Pony Pony 11:20 (16) 02:37:09
225 274 Katarzyna Lempek K Lubawa STF Warsaw 09:20 (41) 02:37:30
226 385 Edyta Wsół K Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (22) 02:37:34
227 275 Monika Lewandowska K Warszawa STF Warsaw 09:20 (42) 02:37:37
228 278 Joanna Waniołka K Otwock STF Warsaw 09:20 (43) 02:37:42
229 406 Agnieszka Klaus-Kłos K Olecko 09:40 (23) 02:39:35
230 750 Katarzyna Dybalska K Wołomin 11:00 (17) 02:39:43
231 749 Joanna Dybalska K Warszawa 11:00 (18) 02:39:43
232 658 Justyna Seledec K Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (25) 02:41:49
233 659 Anna Tomczyk K Olsztyn/Giżycko Herosi i Dzikuski 10:40 (24) 02:41:49
234 737 Dorota Cemborowska K Giżycko WŁÓCZYBIEGI 11:00 (19) 02:42:35
235 627 Joanaa Trzaskowska K Augustów 10:20 (17) 02:43:56
236 239 Marta Kuźmicka K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (44) 02:46:12
237 228 Iza Ambroziak K Gajewo Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (45) 02:46:13
238 244 Ania Plaga K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (46) 02:48:26
239 315 Elżbieta Staniewicz K Giżycko 09:20 (47) 02:48:59
240 422 Julita Skornicka K Warszawa 09:40 (24) 02:49:59
241 428 OLA TRZÓPEK K WARSZAWA 09:40 (25) 02:50:00
242 255 Dominika Filipiak K Piecki I WANT YA... 09:20 (49) 02:50:20
243 257 patrycja wiśniewska K mrągowo I WANT YA... 09:20 (48) 02:50:20
244 427 Klaudia Trojnar K Jarosław 09:40 (26) 02:51:39
245 415 Jadwiga Nagórska K Szczecin 09:40 (27) 02:51:51
246 418 Beata Plociennik K Goleniow 09:40 (28) 02:51:51
247 553 Paulina Leduchowska K Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (18) 02:52:11
248 552 Paulina Ciężka K Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (19) 02:52:14
249 798 Judyta Motyka K Warszawa Bozony Higgsa 11:20 (21) 02:52:50
250 160 Magdalena Lubartowicz K Ełk MiT Team 09:00 (35) 02:54:05
251 602 anna gajek K warszawa 10:20 (20) 02:54:55
252 622 Paulina Skrętek K Białystok 10:20 (21) 02:55:06
253 723 Magdalena Lisowska K Warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (20) 02:55:20
254 679 patrycja zacharski K warszawa poczekajcie 10:40 (28) 02:55:59
255 675 Joanna Cieślak K Warszawa poczekajcie 10:40 (29) 02:55:59
256 680 Kasia Zenka-Serafin K Grodzisk Mazowiecki poczekajcie 10:40 (27) 02:55:59
257 677 Kamila Sieraczkiewicz K Warszawa poczekajcie 10:40 (26) 02:55:59
258 722 Katarzyna Janiszewska K Warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (21) 02:56:00
259 752 DANUTA FYDRYCH K WARSZAWA 11:00 (22) 02:56:47
260 597 Klaudia Skiba K Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (22) 02:57:27
261 280 Tanya Semenuk K Warszawa V.I.P-GYM EŁK 09:20 (50) 02:57:35
262 592 Małgorzata Sieńko K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (23) 02:57:37
263 772 Joanna Niewczas K Warszawa 11:00 (23) 03:00:20
264 444 Marta Milewska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (21) 03:01:14
265 452 emilia balińska K Giżycko Experci 10:00 (22) 03:03:35
266 468 Agnieszka Śliwowska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (23) 03:03:35
267 527 Magdalena Sobala K Olsztyn 10:00 (24) 03:03:38
268 455 Anna Tchórzewska K Warszawa Experci 10:00 (25) 03:03:38
269 482 Aleksandra Kiśluk K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (26) 03:06:09
270 263 Aleksandra Struszkiewicz K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (51) 03:06:30
271 312 Maria Skorupska K Warszawa 11:40 (17) 03:06:57
272 664 Urszula Niemierzycka K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (30) 03:08:22
273 757 Martyna Jaworska K Warszawa 11:40 (18) 03:11:01
274 493 Patrycja Rutowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (28) 03:12:56
275 494 Anita Siedlecka K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (27) 03:12:56
276 587 Zofia Fabczak K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (24) 03:12:57
277 393 Małgorzata Zuzelska K Szczytno WALECZNE KAPIBARY 09:40 (29) 03:16:11
278 388 Zuzanna Karbowiak-Macieja K Mysłakowo WALECZNE KAPIBARY 09:40 (30) 03:17:08
279 392 Agnieszka Puzio K Warszawa WALECZNE KAPIBARY 09:40 (31) 03:17:54
280 164 Małgorzata Długosz K 11-400 Spontan team 09:00 (36) 03:29:20
281 511 Magdalena Bartoszewicz K Białystok 10:00 (32)
282 52 Ida Schabieńska K Suwałki JEJKU JEJKU 08:40 (19)
283 439 Dorota Czerniawska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (30)
284 446 Agnieszka Oprzyńska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (33)
285 713 Beata Babinska K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (25)
286 162 Beata Sznajder K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 09:00 (37)
287 440 Hanna Kaczyńska K Szczytno Crossfit Olsztyn 10:00 (29)
288 103 Bożena Dymidiuk K Wasilków Duch puszczy 09:00 (38)
289 620 Paulina Sędkowska K Ełk 10:20 (26)
290 213 Adriana Kachel K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (53)
291 566 Lidia Kuszyńska K Ełk LUKK "Prim" Ełk 10:20 (25)
292 425 Joanna Stasiak K Warszawa 09:40 (33)
293 335 Izabela Parwicka K Ukta CrossBoxFit 09:40 (35)
294 728 Justyna Lewicka K Białystok JägRunners 11:00 (24)
295 400 Danuta Gewald K Warszawa 09:40 (32)
296 276 Edyta Morawska K Warszawa STF Warsaw 09:20 (52)
297 41 Natalia Wołyniec K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (20)
298 447 Monika Pikura K Szczytno Crossfit Olsztyn 10:00 (31)
299 908 Anna Krytunska K Warszawa 11:40 (19)
300 936 Agnieszka Podgórska K Warszawa Soldier Team 10:40 (32)
301 434 Zofia Witczak K Warszawa 09:40 (34)
302 674 Karolina Matysiak K Warszawa no to pyk 10:40 (33)
303 751 Asia Engel K Żywiec 11:00 (26)
304 688 Bożena Iwanicka K Kalety Sportowe Suwałki 10:40 (31)