I
EN CZ
Instagram

Klasyfikacja mężczyzn

Runmageddon Rekrut 24.09.2016, Twierdza Boyen

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 46 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:40 (1) 00:58:34
2 955 Przemysław Senderski M Przytkowice Husaria Race Team 08:40 (2) 00:58:34
3 8 ANTON ERMAKOV M R u s s i a 39RUS 08:40 (3) 01:03:33
4 70 Krzysztof Nieścier M Giżycko WŁÓCZYBIEGI 08:40 (4) 01:04:18
5 42 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:40 (5) 01:04:45
6 78 Łukasz Józefiak M Pszczolki 08:40 (6) 01:05:05
7 956 grzegorz suchowiecki M muszaki 08:40 (7) 01:05:40
8 43 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:40 (8) 01:06:13
9 1 MARCIN AMBROZIAK M RYN 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (9) 01:09:17
10 6 Marcin Lenkiewicz M Ryn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (10) 01:09:22
11 404 Krystian Kalinowski M Bialystok 09:40 (1) 01:09:54
12 57 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 08:40 (12) 01:10:08
13 19 Jakub Zawistowski M warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 08:40 (11) 01:10:08
14 7 RAFAŁ MILEWSKI M ORZYSZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (13) 01:10:49
15 2 ŁUKASZ Duchnowski M Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (14) 01:10:51
16 47 Artur Surus M Kraków Husaria Race Team 08:40 (15) 01:12:05
17 5 Andrzej Kliniewski M Pozezdrze 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (16) 01:12:08
18 4 Błażej Jurkiewicz M Mikołajki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (17) 01:12:42
19 186 Pawel Miloszewski M korsze 09:00 (1) 01:13:09
20 87 Tomasz Masztaler M Szczecin 08:40 (18) 01:13:48
21 944 Tomasz Lach M Giżycko Husaria Race Team 08:40 (19) 01:13:51
22 107 Artur Sacharczuk M Grabówka Duch puszczy 09:00 (2) 01:14:29
23 66 Arkadiusz Zoń M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (20) 01:14:43
24 44 Łukasz Domoradzki M suwałki Husaria Race Team 08:40 (21) 01:15:49
25 305 Adam Łukasik M Ołdaki 09:20 (1) 01:16:45
26 283 Daniel Piskała M Warszawa VIP-GYM EŁK 09:20 (2) 01:17:08
27 940 marcin tralewicz M gizycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 11:00 (1) 01:17:11
28 67 Grzegorz Łopata M Warszawa V.I.P-GYM EŁK 08:40 (22) 01:17:26
29 91 Piotr Przedlacki M Sochaczew 08:40 (23) 01:17:54
30 960 Kirill Travlev M Svatlogorsk 39RUS 08:40 (24) 01:17:56
31 83 michal kwiatkowski M augustow 08:40 (25) 01:18:14
32 880 Jarek Monachowicz M Bielsk Podlaski placki ziemniaczane 11:40 (1) 01:18:24
33 9 Maxim Marinenko M Dolgoprudny 39RUS 08:40 (26) 01:18:28
34 959 Filip Cichocki M Warszawa 08:40 (27) 01:18:58
35 65 Rafał Staszkiewicz M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (28) 01:18:59
36 77 Michał Jadeszko M Straduny 08:40 (29) 01:19:24
37 45 Rajmund Flejmer M Łęczna Husaria Race Team 08:40 (30) 01:19:26
38 355 Michał Szynaka M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (2) 01:19:55
39 18 Michał Smolak M Giżycko CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO 08:40 (31) 01:19:56
40 113 Karol Chrostowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (3) 01:19:58
41 689 Krystian Rekita M Gdynia VIP-GYM EŁK 10:40 (1) 01:20:05
42 203 Michał Woźniak M Brodnica Górna 09:00 (4) 01:20:53
43 850 Łukasz Tomaszkiewicz M Łowicz 11:20 (1) 01:21:08
44 973 Paweł Krakowiak M Olsztyn 09:40 (3) 01:21:31
45 170 Dariusz Korzecki M Sejny Sportowe Suwałki 09:00 (5) 01:21:32
46 181 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (6) 01:22:20
47 64 maciej waszkiewicz M Kętrzyn Spontan team 08:40 (32) 01:22:38
48 907 Jakub Kryspin M Nawiady 11:40 (2) 01:22:41
49 686 Wojciech Paciorek M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (2) 01:22:58
50 59 Grzegorz Faltyczko M Skoczów POWER TRAINING 08:40 (33) 01:23:17
51 325 Łukasz Jazłocki M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (4) 01:23:20
52 31 Krzysztof Ostrzycki M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (34) 01:23:22
53 200 Maciej Tołoczka M Owińska 09:00 (7) 01:23:22
54 105 Łukasz Michalczuk M Białystok Duch puszczy 09:00 (8) 01:23:26
55 921 Braian Sarna M Bartoszyce 11:40 (3) 01:23:27
56 201 Mateusz Tołoczka M Owińska 09:00 (9) 01:23:35
57 831 Jacek Fałtynowicz M Gdańsk 11:20 (2) 01:23:42
58 515 Aleksander Kalinowski M Mikołów 10:00 (1) 01:24:30
59 534 Zbigniew Walkiewicz M Kwidzyn 10:00 (2) 01:24:30
60 48 Jakub Żak M Węgorzewo Husaria Race Team 08:40 (35) 01:24:45
61 184 Paweł Makarewicz M Warszawa 09:00 (10) 01:24:48
62 30 Tomasz Mużyło M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (36) 01:24:50
63 63 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (37) 01:25:09
64 79 Mateusz Kaczmarczyk M Klon 08:40 (38) 01:25:22
65 150 Łukasz Jobda M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 09:00 (11) 01:25:23
66 652 kamil szydlik M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (3) 01:26:09
67 448 Ariel Rusak M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (3) 01:26:24
68 242 Marcin Olszewski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (3) 01:26:30
69 233 Arkadiusz Faj M Węgorzewo Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (4) 01:26:30
70 14 Jarosław Kowalczyk M Giżycko 7 bar 08:40 (39) 01:26:38
71 517 Paweł Łapiński M Piaseczno 10:00 (4) 01:26:47
72 137 Marcin Markiewicz M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (12) 01:26:51
73 163 Piotr Kukliński M Ełk POŻ-SERWIS EŁK 09:00 (13) 01:26:56
74 12 Mariusz Banach M Ketrzyn 7 bar 08:40 (40) 01:27:00
75 13 paweł jerominow M węgorzewo 7 bar 08:40 (41) 01:27:00
76 182 Andrzej Kochaniak M Sowlany 09:00 (14) 01:27:11
77 533 Andrzej Topor M Hajnówka 10:00 (5) 01:27:12
78 436 Nikolai Abrashin M Kaliningrad 39RUS 10:00 (6) 01:27:33
79 62 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (42) 01:27:36
80 951 Daniel Miska M Myślenice 08:40 (43) 01:27:39
81 122 Mariusz Łepkowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (15) 01:28:49
82 508 Piotr Alancewicz M Szczytno 10:00 (7) 01:28:50
83 88 Mieszko Mórawski M Suwałki 08:40 (44) 01:28:50
84 273 Daniel Lempek M Lubawa STF Warsaw 09:20 (5) 01:28:53
85 93 Tomasz Sałkiewicz M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (45) 01:28:58
86 730 Robert Osmólski M Białystok JägRunners 11:00 (2) 01:29:13
87 777 Tomek Rosa M Mysiadło 11:00 (3) 01:29:44
88 345 Jarosław Kordek M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (5) 01:30:02
89 241 Rafał Matejko M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (6) 01:30:12
90 914 Szymon Oczkowski M Wężówko 11:40 (4) 01:30:14
91 672 Robert Grzelak M Łomianki no to pyk 10:40 (4) 01:30:36
92 76 Łukasz Ignatczyk M Warszawa 08:40 (46) 01:30:52
93 95 Adam Szabłowski M Nowy Dwór Mazowiecki 08:40 (47) 01:31:06
94 34 MARCIN SKULIMOWSKI M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (48) 01:31:09
95 169 SZYMON GÓRSKI M SUWAŁKI Sportowe Suwałki 09:00 (16) 01:31:32
96 189 Mirosław Nowacki M Poznąń 09:00 (17) 01:31:34
97 408 Łukasz Kobyliński M Zembrzus Wielki 09:40 (6) 01:31:44
98 784 Mariusz Wieczerzak M Mława 11:00 (4) 01:31:46
99 786 Paweł Wojciechowski M Ciechanów 11:00 (5) 01:31:50
100 918 Mateusz Romanowski M Giżycko 11:40 (5) 01:32:01
101 958 Krzysztof Kryspin M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (49) 01:32:10
102 941 Szymon Boguś M Elbląg 11:20 (3) 01:32:12
103 762 Piotr Kondraciuk M Białystok 11:00 (6) 01:32:15
104 838 Marcin Maj M Elbląg 11:20 (4) 01:32:23
105 473 Rafał Kulak M Słupsk Team Słupsk 10:00 (8) 01:32:25
106 599 Przemysław Biliński M Warszawa 10:20 (1) 01:32:28
107 90 Patryk Popiołek M Giżycko 08:40 (50) 01:32:31
108 20 Rafał Jackiewicz M Gdańsk ENDORFINA TEAM 08:40 (51) 01:32:45
109 615 Konrad Piotrowski M Olsztyn 10:20 (2) 01:32:49
110 628 łukasz wróbel M Olsztyn 10:20 (3) 01:32:49
111 950 Filip Grygo M Lidzbark Warminski 11:20 (5) 01:32:59
112 129 Boguslaw Obiedzinski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (18) 01:33:09
113 851 Dawid Tomczyński M Warszawa 11:20 (6) 01:33:26
114 417 Grzegorz Pliszka M Wielbark 09:00 (19) 01:33:44
115 575 Marcin Mizura M Puławy Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (4) 01:33:45
116 342 Bartosz Kaca M Lipowiec Morsy Szczytno 09:40 (7) 01:33:56
117 320 Łukasz Wysocki M Białystok 09:20 (7) 01:33:59
118 946 Paweł Kwieciński M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 08:40 (52) 01:34:05
119 313 Radosław Słowikowski M Gizycko 09:20 (8) 01:34:15
120 503 Krystian Klonowski M Grajewo VIP-GYM EŁK 10:00 (9) 01:34:19
121 416 Rafał Pietrzak M Lublin 09:40 (8) 01:34:39
122 223 Robert Rudnicki M Borówiec Fifne ejbry 09:20 (9) 01:34:54
123 963 Daria Skazhutina M 39RUS 11:40 (6) 01:34:56
124 316 grzegorz stanisz M PUŁTUSK 09:20 (10) 01:35:09
125 435 Piotr Załuska M Ostrołęka 09:40 (9) 01:35:19
126 125 Grzegorz Makowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (20) 01:35:29
127 38 Michał Wesołowski M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (53) 01:35:31
128 556 Grzegorz Krajewski M Stawiereje podlesne 3 Event For Fun 10:20 (5) 01:35:38
129 785 Paweł Winiarski M Puławy 11:00 (7) 01:35:38
130 789 Andrzej Zapała M Zielona Góra 11:00 (8) 01:35:38
131 790 Grzegorz Jabłoński M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:20 (7) 01:35:39
132 195 Kamil Skarżyński M Pisz 09:40 (10) 01:35:41
133 558 Piotr Skawski M Jabłoń uszyńskie Event For Fun 10:20 (6) 01:35:42
134 432 Maciej Wietrzyński M Gdańsk 09:40 (12) 01:35:45
135 431 Sebastian Waruszewski M Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (11) 01:35:45
136 114 Tomasz Gorzoch M Ełk Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (21) 01:35:48
137 126 Paweł Makowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (22) 01:35:50
138 110 Marek Wyszomirski M Wasilków Duch puszczy 09:00 (23) 01:36:07
139 238 Grzegorz Kukulski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (12) 01:36:14
140 248 Włodzimierz Tymoszczuk M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (11) 01:36:14
141 569 Marcin Banasiewicz M Marki Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (7) 01:36:20
142 788 Paweł Zacharewicz M Reszel 11:00 (9) 01:36:21
143 837 Stanisław Kurach M Warka 11:20 (8) 01:36:55
144 791 Krzysztof Kuligowski M Konarzyce AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:20 (9) 01:37:07
145 304 Mateusz Kuziuk M Lublin 09:20 (13) 01:37:30
146 782 Arkadiusz Starnawski M Radom 11:00 (10) 01:37:34
147 387 Mateusz Konador M Kętrzyn TYŁNAPRZÓD 09:40 (13) 01:37:38
148 938 Dawid Wnęk M Warszawa 08:40 (54) 01:37:40
149 649 Szymon Różeński M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (5) 01:37:51
150 753 Paweł Gałczyk M Łomża 11:00 (11) 01:37:53
151 787 Mariusz Zacharewicz M Kruklanki 11:00 (13) 01:37:54
152 768 Tomasz Łabędź M Radom 11:00 (12) 01:37:54
153 286 Przemysław Dąbrowski M Posiadały 09:20 (14) 01:38:00
154 56 Łukasz Borkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (55) 01:38:00
155 311 Robert Siwak M Karczew 09:20 (15) 01:38:05
156 704 Marcin Łukaszewicz M Warszawa 10:40 (6) 01:38:19
157 73 Łukasz Bzymek M Olecko 08:40 (56) 01:38:40
158 197 Paweł Stankiewicz M Giżycko 09:00 (24) 01:38:43
159 977 Michał Paprocki M Białobrzegi 10:40 (7) 01:38:43
160 563 Marcin Kopeć M Łódź KFG EXTREME TEAM 10:20 (8) 01:39:16
161 601 Marek Czapran M Gdańsk 10:20 (9) 01:39:18
162 942 Aleksander Łukaszewicz M 10:40 (8) 01:39:21
163 609 Krzysztof Kuprewicz M Węgorzewo 10:20 (10) 01:39:35
164 968 Jakub Samsel M Ukta 10:20 (11) 01:40:06
165 344 Jacek Konieczny M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (14) 01:40:58
166 61 Konrad Kurasiński M Brenna POWER TRAINING 08:40 (57) 01:41:02
167 75 Mateusz Gołowczyc M Suwałki 08:40 (58) 01:41:08
168 351 BARTOSZ Rekosz M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (15) 01:41:12
169 939 Dawid Lehmann M Gdańsk 10:00 (10) 01:41:17
170 748 Tomasz Domański M Warszawa 11:00 (14) 01:41:18
171 513 Łukasz Brzozowski M Olsztyn 10:00 (11) 01:41:23
172 708 Daniel Nowosielski M Barczewo 10:40 (9) 01:41:26
173 346 Grzegorz Modrzejewski M Bartoszyce Morsy Szczytno 09:40 (16) 01:41:30
174 451 Robert Markowicz M Ruszajny DRUŻYNKA 10:00 (12) 01:41:40
175 382 Eneasz Orzeszek M Radom TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (17) 01:41:54
176 339 Piotr Stefanowicz M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:40 (18) 01:42:02
177 943 Paweł Nalbach M Ełk 08:40 (59) 01:42:05
178 243 Artur Płaczek M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (16) 01:42:11
179 654 MICHAŁ ZAŁĘSKI M OLSZTYN Fitmania Olsztyn 10:40 (10) 01:42:31
180 781 Adam Sochan M Łódź 11:00 (15) 01:42:32
181 353 Marcin Stawiarz M Rudka Morsy Szczytno 09:40 (19) 01:42:49
182 734 Paweł Włodarczyk M Łomża Łomża Hardcore Squad 11:00 (16) 01:42:57
183 39 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (60) 01:43:05
184 74 Maciej Gasiorowski M Plock 08:40 (61) 01:43:09
185 546 Kamil Pich M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:20 (12) 01:43:17
186 596 Szymon Malinowski M Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (13) 01:43:23
187 632 Jakub Zięba M Podlipie 10:20 (14) 01:43:28
188 792 Konrad Kurach M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (10) 01:43:39
189 794 Alex Makulski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (11) 01:43:39
190 911 Przemysław Liana M Gdańsk 11:40 (7) 01:44:05
191 835 Arek Guz M Bartoszyce 11:20 (12) 01:44:10
192 23 Paweł Babiński M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (62) 01:44:13
193 535 Robert Wołyniec M Ełk 10:00 (13) 01:44:20
194 868 Arek Stojak M Warszawa HARDCORY 11:40 (8) 01:44:22
195 15 rafal skrodzki M gizycko 7 bar 08:40 (63) 01:44:28
196 745 Maciej Bisiorek M Warszawa 11:00 (17) 01:44:36
197 919 Michał Romanowski M Gdynia 11:40 (9) 01:44:41
198 673 Andrzej Mądry M Łomianki no to pyk 10:40 (11) 01:44:53
199 235 MARIUSZ KALECIAK M GIŻYCKO Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (17) 01:45:20
200 309 Sylwester Podlaski M Pułtusk 09:20 (18) 01:45:49
201 965 Michał Krul M Warszawa 09:20 (19) 01:45:53
202 796 Igor Pieńkowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (13) 01:45:59
203 867 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 11:40 (10) 01:46:02
204 402 Adrian Jońca M Olsztyn 09:40 (20) 01:46:08
205 980 Mariusz Juchniewicz M Giżycko 11:40 (11) 01:46:14
206 979 Daniel Ilnicki M Marcinowa Wola 11:40 (12) 01:46:17
207 729 Tomasz Łoś M Białystok JägRunners 11:00 (18) 01:46:27
208 32 David Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (64) 01:46:39
209 920 Krzysztof Roszkowski M Złotoria 11:40 (13) 01:46:42
210 727 Grzegorz Jastrzębski M Białystok JägRunners 11:00 (19) 01:46:42
211 927 Michał Szyszko M Warszawa 11:40 (14) 01:46:49
212 903 Rafał Jabłonski M Złotoria 11:40 (15) 01:46:56
213 884 Mariusz Szymański M Bielica THE BEST 11:40 (16) 01:47:13
214 883 Piotr Dudycz M Jelonki THE BEST 11:40 (17) 01:47:13
215 516 Michał Kamiński M Malbork 10:00 (14) 01:47:23
216 510 Mateusz Bartosiewicz M Lidzbark Warmiński 10:00 (15) 01:47:35
217 35 Andrzej Tyszko M Elk HARDCROSS EŁK 08:40 (65) 01:47:37
218 612 JANUSZ LASKOWSKI M GIŻYCKO 10:20 (15) 01:47:39
219 550 Karol Zawistowski M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (16) 01:47:53
220 399 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:40 (21) 01:48:00
221 396 Robert Brdys M Ełk 09:40 (22) 01:48:01
222 167 Mateusz Piasny M Kętrzyn Spontan team 09:00 (25) 01:48:04
223 84 Rafał Ługiewicz M Giżycko 08:40 (66) 01:48:08
224 190 Artur Olender M Pisz 09:00 (26) 01:48:11
225 549 bartosz milczewski M warszawka Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (17) 01:48:12
226 855 Rafał Dądalski M Krubin Bravehearts Legionowo 11:40 (18) 01:48:22
227 866 Michał Jagiełło M Nowy Dwór Mazowiecki HARDCORY 11:40 (19) 01:48:23
228 854 robert cybulski M Legionowo Bravehearts Legionowo 11:40 (20) 01:48:24
229 865 Michal Bujarski M Warszawa HARDCORY 11:40 (21) 01:48:30
230 619 Tomasz Rymszewicz M Węgorzewo 10:20 (18) 01:48:36
231 590 Tomasz Kozicki M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (19) 01:48:42
232 616 Dariusz Przybysz M Ełk 10:20 (20) 01:48:42
233 523 Piotr Ociepa M Szczytno 10:00 (16) 01:48:56
234 372 Daniel Jowsa M Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 09:40 (23) 01:49:02
235 580 Grzegorz Staranowicz M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (21) 01:49:10
236 644 Marcin Breńkacz M Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (12) 01:49:12
237 191 DAWID ORŁOWSKI M Giżycko 09:00 (27) 01:49:15
238 27 Łukasz Jurewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (67) 01:49:19
239 645 Dobromir Kabuła M Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (13) 01:49:45
240 505 Kamil Kulik M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (17) 01:49:56
241 972 Tomasz Magdziak M Olsztyn 09:40 (24) 01:50:00
242 607 Kacper Kalinowski M Ełk 10:20 (22) 01:50:01
243 954 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki 08:40 (68) 01:50:07
244 843 Piotr Pieńkowski M Pniewo 11:20 (14) 01:50:10
245 171 Dariusz Budka M Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (28) 01:50:16
246 120 Karol Jasiński M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (29) 01:50:30
247 606 Dawid Jedwabnik M Tczew 10:20 (23) 01:50:54
248 123 Grzegorz Luba M Lomza Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (30) 01:51:00
249 108 Tadeusz Stasieluk M Wasilków Duch puszczy 09:00 (31) 01:51:11
250 703 Damian Lipka M Wielbark 10:40 (14) 01:51:36
251 237 Robert Klamer M Kruklanki Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (20) 01:51:44
252 486 Paweł Klimaszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (18) 01:51:54
253 362 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 09:40 (25) 01:52:04
254 525 Bartłomiej Skuza M Radziejowice 10:00 (19) 01:52:09
255 173 Tomasz Łaskowski M Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (32) 01:52:10
256 424 Zbigniew Stankiewicz M Ełk 09:40 (26) 01:52:12
257 395 Marcin Brdys M Ełk 09:40 (27) 01:52:16
258 836 Oskar Jagielski M Bartoszyce 11:20 (15) 01:52:47
259 623 Marcin Śleszyński M Augustów 10:20 (24) 01:53:12
260 761 Marcin Kołoda M Gdynia 11:40 (22) 01:53:12
261 711 Stefan Stradowski M Warszawa 10:40 (15) 01:53:31
262 709 Paweł Pydyś M Warszawa 10:40 (16) 01:53:33
263 917 Piotr Raszewski M Lidzbark Warmiński 11:40 (23) 01:53:34
264 913 Kamil Nowak M Lidzbark Warmiński 11:40 (24) 01:53:40
265 900 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński 11:40 (25) 01:53:44
266 783 Maciej Straus M Warszawa 11:00 (20) 01:54:02
267 769 Piotr Langier M Kraków 11:00 (21) 01:54:13
268 933 Albert Pączek M Kraśnik Soldier Team 10:40 (17) 01:54:20
269 889 Mateusz Olszak M Warszawa Wolf Pack 11:40 (26) 01:54:25
270 931 Marcin Witkowski M Warszawa 11:40 (27) 01:54:25
271 450 Tomasz Góralczyk M Barczewo DRUŻYNKA 10:00 (20) 01:54:26
272 733 Michał Runo M Piątnica Łomża Hardcore Squad 11:00 (22) 01:54:28
273 467 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (21) 01:54:30
274 842 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 11:20 (16) 01:54:30
275 302 Mateusz Kuczyński M Gładczyn 09:20 (21) 01:54:33
276 964 Bolesław Cieślak M Warszawa 10:40 (18) 01:54:37
277 766 Jakub Kwaśniewski M Bartoszyce 11:00 (23) 01:54:56
278 94 Dominik Sołtowski M Ełk 08:40 (69) 01:55:42
279 684 Edward Goździk M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (19) 01:55:48
280 793 Piotr Łazarczyk M Maciejowice BOOT CAMP POLSKA 11:20 (17) 01:55:58
281 715 Tomasz Chrapowicz M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (24) 01:56:12
282 720 mariusz szlis M łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (25) 01:56:15
283 572 Artur Kamiński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (25) 01:56:28
284 204 Bogdan Zoń M Suwałki 09:00 (33) 01:56:36
285 626 Piotr Szkaradziński M Giżycko 10:20 (26) 01:56:50
286 414 Marcin Milewski M Żuromin 09:40 (28) 01:56:56
287 420 Szymon Rutkowski M Żuromin 09:40 (29) 01:56:59
288 610 Dawid Kuszczuk M Giżycko 10:20 (27) 01:57:10
289 465 Kamil Orłowski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (22) 01:57:46
290 116 Marcin Jackowski M grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (34) 01:57:46
291 478 Adam Grajko M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (23) 01:58:03
292 118 Michał Jankowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (35) 01:58:03
293 96 Łukasz Musiński M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (36) 01:58:14
294 192 Jakub Patejuk M Giżycko 09:00 (37) 01:58:18
295 542 Dawid Widomski M Sulów Broforce 10:20 (28) 01:58:20
296 544 Adam Zagórski M Giżycko Broforce 10:20 (30) 01:58:21
297 541 Bartosz Putra M Gołdap Broforce 10:20 (29) 01:58:21
298 630 Mateusz Zarzycki M Jeziorany 10:20 (31) 01:58:22
299 545 Daniel Zajkowski M Suwałki Broforce 10:20 (32) 01:58:24
300 543 Gabriel Wrzosek M Giżycko Broforce 10:20 (33) 01:58:28
301 540 Paweł Koszałka M Olsztyn Broforce 10:20 (34) 01:58:30
302 449 Maciej Szwajcak M Sieradz Crossfit Olsztyn 10:00 (25) 01:58:47
303 480 Arkadiusz Kapuściński M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (24) 01:58:47
304 130 Radosław Wawiórko M Bargłów Dworny Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (38) 01:59:03
305 460 Waldemar Balita M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (26) 01:59:19
306 718 Konrad Piłaszewicz M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (26) 01:59:32
307 72 GRZEGORZ ANDRYSZCZYK M ELBLAG 08:40 (70) 01:59:39
308 915 Artur Opoński M Ełk 11:40 (28) 01:59:45
309 925 Radosław Szermiński M Ełk 11:40 (29) 01:59:50
310 413 Marcin Lutarewicz M Kętrzyn 09:40 (30) 02:00:00
311 524 Paweł Płoński M Ełk 10:00 (27) 02:00:06
312 795 Michał Omelańczuk M Goniądz BOOT CAMP POLSKA 11:20 (18) 02:00:24
313 376 Michał Suchecki M Marki Synerway 09:40 (31) 02:00:27
314 825 Marcin Chadaj M Bartoszyce 11:20 (19) 02:00:29
315 600 Maksym Budziński M Ełk 10:20 (35) 02:00:39
316 139 Michał Morek M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (39) 02:00:41
317 133 Mariusz Adamski M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (40) 02:00:51
318 136 Piotr Kuniszyk M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (41) 02:00:54
319 367 Wojciech Musz M Głogów Małopolski RUN GEODRAW 09:40 (32) 02:00:56
320 295 Maciej Kaszuba M Podkowa Lesna 09:20 (22) 02:01:08
321 443 Rafał Lach M Bartoszyce Crossfit Olsztyn 10:00 (28) 02:01:14
322 299 Sebastian Kopeć M Warszawa 09:20 (23) 02:01:16
323 205 tomek anyżewski M włocławek 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (24) 02:01:18
324 50 Andrzej Kłos M Bielsko-Biała IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (72) 02:01:18
325 49 Tomasz Januszyk M Wilamowice IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (71) 02:01:18
326 135 Artur Fornalski M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (42) 02:01:21
327 134 Szymon Andruszkiewicz M Giżycko Gołdap Squad 09:00 (43) 02:01:22
328 291 marcin grzywiński M Miętkie 09:20 (25) 02:01:29
329 159 Adrian Przybyłowski M Łomża Jubilerzy z Mordoru 09:00 (44) 02:01:40
330 85 Sławomir Łyczko M Kętrzyn 08:40 (73) 02:01:58
331 507 Konrad Wasilewski M Olecko VIP-GYM EŁK 10:00 (29) 02:02:05
332 567 Marcin Auguścik M Chojnik Morsy Szczytno 11:20 (20) 02:02:09
333 232 Karol Chomiuk M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (26) 02:02:28
334 261 Łukasz Rorkowski M Łomża Może sie uda 09:20 (27) 02:02:49
335 258 Damian Ciołek M Łomża Może sie uda 09:20 (28) 02:02:50
336 262 Daniel Topolski M Ełk Może sie uda 09:20 (29) 02:02:51
337 970 Grzegorz Pawlik M Ełk Może sie uda 09:20 (30) 02:02:51
338 259 Wojtek Gorzoch M Prostki Może sie uda 09:20 (31) 02:02:52
339 260 Łukasz Pruszyński M Ełk Może sie uda 09:20 (32) 02:02:52
340 518 Rafał Leonowicz M Lakiele 10:00 (30) 02:02:53
341 726 Wojciech Dackiewicz M Białystok JägRunners 11:00 (27) 02:02:56
342 731 Rafał Felisiak M Kętrzyn KTMŁ 11:00 (28) 02:03:12
343 177 Patryk Butyński M Ełk 09:00 (45) 02:03:12
344 701 Wojciech Kuć M warszawa 10:40 (20) 02:03:14
345 360 Lukasz Surawski M Bialystok PH JACUS TEAM 09:40 (33) 02:03:45
346 361 Patrycjusz Zielinko M Białystok PH JACUS TEAM 09:40 (34) 02:03:46
347 194 Marek Rzepka M Warszawa 09:00 (46) 02:03:48
348 359 Rafał Ginda M Białystok PH JACUS TEAM 09:40 (35) 02:03:55
349 698 Filip Góralczyk M Barczewo 10:40 (21) 02:04:05
350 403 Mateusz Kaczmarek M Łęczyca 09:40 (36) 02:04:22
351 578 Marcin Ratyński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (36) 02:04:46
352 188 Paweł Niewiadomski M Korsze 09:00 (47) 02:04:48
353 736 Marcin Pietrzak M Ostroda Ostróda Team 11:00 (29) 02:04:49
354 935 Gabriel Zdrojewski M Warszawa Soldier Team 11:00 (30) 02:04:58
355 104 Kamil Klimiuk M Wasilków Duch puszczy 09:00 (48) 02:05:25
356 24 Bartosz Detkiewicz M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (74) 02:05:30
357 744 Artur Banach M Pisz 11:00 (31) 02:05:52
358 934 Kamil Psuj M Lublin Soldier Team 11:00 (32) 02:05:58
359 743 Kamil Adamaszek M Mikołajki 11:00 (33) 02:05:59
360 564 Rafał Gębarowski M Smętowo Graniczne Kurczak Team 10:20 (37) 02:06:02
361 565 Marek Kochna M Karwia Kurczak Team 10:20 (38) 02:06:07
362 380 Przemysław Kiełczewski M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (37) 02:06:11
363 810 Tomasz Targański M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (21) 02:06:12
364 910 Dawid Lenkiewicz M Białystok 11:40 (30) 02:06:38
365 430 Krystian Waruszewski M Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (38) 02:06:39
366 804 Dariusz Tylicki M Olsztyn MAZURSKIE DZIKI 11:20 (22) 02:06:47
367 922 Kamil Sikora M Białystok 11:40 (31) 02:06:49
368 618 MARCIN RYBICKI M ROŻENTAL 10:20 (39) 02:06:51
369 806 Piotr Tylicki M Barciany MAZURSKIE DZIKI 11:20 (23) 02:07:03
370 805 Dominik Tylicki M Ketrzyn MAZURSKIE DZIKI 11:20 (24) 02:07:05
371 629 Radosław Wróblewski M Giżycko 10:20 (40) 02:07:06
372 891 Paweł Aleksiński M Warszawa 11:40 (32) 02:07:10
373 603 Kamil Gawlicki M Giżycko 10:20 (41) 02:07:13
374 694 Michał Antosiuk M Warszawa 10:40 (22) 02:07:27
375 234 Łukasz Góralski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (33) 02:07:33
376 585 Kamil Banaś M Warszawa trener24h.com.pl 10:20 (42) 02:07:49
377 231 Tomasz Bogdański M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (34) 02:07:55
378 904 Krzysztof Jaworski M Gdynia 11:40 (33) 02:07:58
379 230 Marcin Biller M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (35) 02:08:40
380 368 Dariusz Strzemecki M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (39) 02:09:08
381 700 Andrzej Jankowski M Olsztyn 10:40 (23) 02:09:20
382 906 Arkadiusz Kozłowski M Dąbrowa 11:40 (34) 02:09:39
383 896 Adam Burczyk M Kaliska 11:40 (35) 02:09:47
384 929 Tomasz Tymiński M Sosnowiec 11:40 (36) 02:09:51
385 369 Paweł Fic M Wołomin Run&Travel 09:40 (40) 02:10:02
386 437 Adam Zatorski M Giżycko BigYellowFoot Adventure Team 10:00 (31) 02:10:04
387 124 Piotr Maj M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (49) 02:10:15
388 504 Tomasz Kratyński M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (32) 02:10:26
389 844 Hubert Pietraszkiewicz M Jasionówka 11:20 (25) 02:10:29
390 833 Adam Grochowski M Białystok 11:20 (26) 02:10:30
391 131 Ernest Więch M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (50) 02:10:54
392 117 Mariusz Jaczyński M Koszarówka Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (51) 02:10:55
393 253 Michał Dąbrówka M Sulejówek Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (36) 02:10:56
394 800 Mariusz Jarecki M Pabianice chłopciuttowie 11:20 (27) 02:10:58
395 962 Piotr Pakulski M Józefów Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (37) 02:10:58
396 801 Adrian Tomalak M Bychlew chłopciuttowie 11:20 (28) 02:11:02
397 853 marcin wieczorek M białystok 11:20 (29) 02:11:03
398 371 Paweł Kopyciok M Przyszowice Run&Travel 09:40 (41) 02:11:04
399 799 Bartosz Angiel M Dąbrowa chłopciuttowie 11:20 (30) 02:11:04
400 264 Jarosław Kopyść M Olsztyn Pszczółkowski Team 09:20 (38) 02:11:08
401 519 Adam Maj M Ełk 10:00 (33) 02:11:15
402 471 Tomasz Szczecina M Przejma Wysoka Sportowe Suwałki 10:00 (34) 02:11:19
403 685 Paweł Goździk M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (24) 02:11:23
404 317 Marcin Turowski M Gdańsk 09:20 (39) 02:11:29
405 198 Tomasz Stankiewicz M Skępe 09:00 (52) 02:11:32
406 398 Robert Burba M Suwałki 09:20 (40) 02:11:37
407 561 Adam Uszyński M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (43) 02:11:38
408 899 Karol Dryk M Warszawa 11:40 (37) 02:11:41
409 643 Konrad Wąsowicz M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (25) 02:11:42
410 560 Mariusz Tymiński M Szepietowo Event For Fun 10:20 (44) 02:11:45
411 423 Łukasz Staniszewski M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (42) 02:11:51
412 381 Konrad Siemienkiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (43) 02:11:52
413 537 Daniel Kochański M Giżycko B-DOW 10:20 (45) 02:12:06
414 379 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (44) 02:12:13
415 356 Piotr Krat M Ełk PAKT Ełk 09:40 (45) 02:12:14
416 496 Arkadiusz Waszkiewicz M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (35) 02:12:24
417 767 Jarosław Kwaśniewski M Bartoszyce 11:00 (34) 02:12:35
418 300 ANITA KOTLĘGA M KĘTRZYN 09:20 (41) 02:13:02
419 321 Robert Żuk M Kętrzyn 09:20 (42) 02:13:14
420 719 Paweł Remiszewski M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (36) 02:13:19
421 717 Krzysztof Grygo M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (35) 02:13:19
422 978 Witold Pawłowski M Płock 11:40 (38) 02:13:34
423 974 Marcin Wislowski M Warszawa 11:20 (31) 02:13:47
424 352 ANDRZEJ SABAŁA M SZCZYTNO Morsy Szczytno 09:40 (46) 02:14:03
425 438 Sylwester Chrząstek M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (36) 02:14:12
426 148 Mariusz Grygo M Suwałki GRINGO'S 09:00 (53) 02:14:35
427 633 Łukasz Bałazy M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (26) 02:14:38
428 671 Piotr Oskroba M Warszawa MP 10:40 (27) 02:14:47
429 770 Piotr Łukasiewicz M Warszawa 11:00 (37) 02:14:54
430 218 Marek Rodziewicz M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (44) 02:14:57
431 212 Adam Kachel M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (43) 02:14:57
432 298 Piotr Kołakowski M Olsztyn 09:20 (45) 02:14:57
433 215 Tomasz Kalinowski M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (46) 02:14:58
434 667 Adrian Szczekutowicz M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (28) 02:14:59
435 666 Igor Sajko M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (29) 02:15:00
436 901 Adrian Gajda M Ełk 11:40 (39) 02:15:27
437 548 Michał Kamiński M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (46) 02:15:29
438 631 Maciej Zawistowski M Warszawa 10:20 (47) 02:15:29
439 551 Michał Zawistowski M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (48) 02:15:31
440 547 Kacper Balcerak M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (49) 02:15:32
441 555 Piotr Komarowski M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (50) 02:15:37
442 557 Michał Markowski M Sokoły Event For Fun 10:20 (51) 02:15:38
443 559 Mirosław Targoński M Wróble Event For Fun 10:20 (52) 02:15:45
444 594 Michał Truszkowski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (53) 02:15:58
445 588 Dominik Golak M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (54) 02:15:58
446 593 Giuliano Tronci M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (55) 02:16:01
447 68 Jakub Golak M Ełk VIP-GYM EŁK 08:40 (75) 02:16:04
448 33 Krzysztof Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (76) 02:16:27
449 641 Łukasz Sawicki M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (30) 02:16:30
450 584 Michał Szuliński M Gołdap Oleckie Dziki 10:20 (56) 02:16:52
451 582 Mateusz Sobolewski M Olecko Oleckie Dziki 10:20 (57) 02:16:55
452 509 Maciej Baran M Nisko 10:00 (37) 02:17:07
453 293 Piotr Jarosz M Lublin 09:20 (47) 02:17:10
454 894 Łukasz Błażko M Białystok 11:40 (40) 02:17:16
455 665 Michał Nowowiejski M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (31) 02:17:17
456 310 Jakub Pudełko M Lublin 09:20 (48) 02:17:21
457 882 Roman Monachowicz M Białystok placki ziemniaczane 11:40 (41) 02:17:24
458 876 Patryk Mówiński M Ostróda Nam biegać nie kazano. 11:40 (42) 02:17:29
459 605 Jacek Guzikowski M Olsztyn 10:20 (58) 02:17:47
460 754 Michał Gomółka M Warszawa 11:00 (38) 02:17:59
461 479 Adrian Grygo M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (38) 02:18:09
462 522 Mateusz Mazur M Sieradz 10:00 (39) 02:18:12
463 756 Bartosz Jachacy M Warszawa 11:00 (39) 02:18:16
464 662 Kamil Góra M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (32) 02:18:17
465 343 Robert Kilijański M Dźwierzuty Morsy Szczytno 09:40 (47) 02:18:22
466 807 Mariusz Cymerman M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (32) 02:18:30
467 474 Piotr Ciszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (40) 02:18:42
468 365 Bartosz Kordas M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (48) 02:18:42
469 764 Paweł Kowalczyk M Mińsk Mazowiecki 11:00 (40) 02:18:43
470 477 Lucjan Falarski M Gdańsk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (41) 02:18:46
471 328 Jakub Piątek M Obryte BOOT CAMP POLSKA 09:40 (49) 02:18:53
472 323 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (50) 02:18:54
473 538 Paweł Mijacz M Giżycko B-DOW 10:20 (59) 02:18:57
474 539 Michał Syłak M Giżycko B-DOW 10:20 (60) 02:18:58
475 99 Szymon Gajewski M Ostróda Dom wariatów 09:00 (54) 02:19:09
476 324 Dawid Jabłoński M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (51) 02:19:12
477 329 Michał Ptak M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (53) 02:19:16
478 326 Krzysztof Łaszczych M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (52) 02:19:16
479 86 JÓZEF MADEKSZA M GDAŃSK 08:40 (77) 02:19:21
480 92 tomasz rogowski M ełk 08:40 (78) 02:19:25
481 809 Mariusz Nowatkowski M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (33) 02:19:35
482 808 Damian Kowalski M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (34) 02:19:37
483 828 Marcin Fabjańczuk M Białystok 11:20 (35) 02:19:52
484 21 Michał Chrościelewski M Ełk Hardcross 08:40 (79) 02:20:19
485 872 Paweł Rosłonek M Otwock Inglourious basterds 11:40 (44) 02:20:43
486 869 Marek Golinski M otwock Inglourious basterds 11:40 (43) 02:20:43
487 506 Tomasz Szuliński M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (42) 02:20:48
488 893 Krzysztof Bagiński M Białystok 11:40 (45) 02:20:53
489 905 piotr korsak M bialystok 11:40 (46) 02:20:54
490 226 Adam Kozłowski M Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (49) 02:20:55
491 225 Mariusz Gajlewicz M Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (50) 02:20:56
492 857 Andrzej Kizino M Białystok Elfenar 11:40 (47) 02:21:12
493 636 Andrzej Jankowski M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (33) 02:21:19
494 898 Andrzej Delendowski M Warszawa 11:40 (48) 02:21:29
495 691 Mariusz Krzemiński M Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (34) 02:21:49
496 210 Piotr Suchowiecki M olsztyn Aby dobiec 09:20 (51) 02:21:52
497 902 Kamil Gołąbiewski M Białystok 11:40 (49) 02:21:52
498 209 Paweł Suchowiecki M Olsztyn Aby dobiec 09:20 (52) 02:21:53
499 639 Michał Kozłowski M Olsztyn BEZIMIENNI 10:40 (35) 02:22:00
500 862 Szymon Nieścier M Rydzewo G.R.O.T. Giżycko 11:40 (50) 02:22:43
501 861 Piotr Kazana M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (52) 02:22:53
502 859 Krzysztof Arentowicz M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (51) 02:22:53
503 863 Adrian Staszewski M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (54) 02:22:54
504 864 Szymon Witkoś M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (53) 02:22:54
505 860 Sławomir Chochowski M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (55) 02:22:55
506 384 hubert winkler M warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (54) 02:23:18
507 319 Adam Wypych M Ełk 09:20 (53) 02:23:23
508 614 Krzysztof Malinowski M Olsztyn 10:20 (61) 02:23:26
509 277 Marcin Morawski M Warszawa STF Warsaw 09:20 (54) 02:23:31
510 924 Wojciech Szelągowski M Warszawa 11:40 (56) 02:23:31
511 354 Andrzej Szczerbo M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (55) 02:23:40
512 878 Michał Tukalski M Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (57) 02:23:59
513 175 Mateusz Śliwa M Bytom WŁÓCZYBIEGI 09:00 (55) 02:24:15
514 948 Marek Stupak M Ełk 11:20 (36) 02:24:26
515 268 Aivar Brock M Warszawa STF Warsaw 09:20 (55) 02:24:27
516 350 Grzegorz Przybyłowski M Rozogi Morsy Szczytno 09:40 (56) 02:24:33
517 364 Marcin Koprowicz M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (57) 02:24:41
518 873 Rafał Ambo M Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (58) 02:24:43
519 947 Piotr Kułak M Ełk 11:20 (37) 02:24:46
520 897 Mateusz Daniluk M Dziadkowice 11:40 (59) 02:24:48
521 285 Katarzyna Bąk-Frylich M Ełk 09:20 (56) 02:25:15
522 288 Tomasz Frylich M Ełk 09:20 (57) 02:25:24
523 953 Szymon Jakubowski M Żyrardów 11:00 (41) 02:25:33
524 207 jarosław Ptaszyński M brześć kujawski 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (58) 02:25:38
525 945 Łukasz Witkowski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (59) 02:25:47
526 199 Miłosław Strzelecki M Giżycko 09:00 (57) 02:26:10
527 185 PIOTR MAZUREK M Lublin 09:00 (56) 02:26:10
528 529 Maciej Sulewski M Ostrołęka 10:00 (43) 02:26:12
529 222 ALEKSANDER PABISZCZAK M POZNAŃ Fifne ejbry 09:20 (60) 02:26:19
530 712 Jakub Zarzeczny M Gdańsk 10:40 (36) 02:26:29
531 383 Michał Ściechowski M warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (58) 02:26:33
532 682 artur seweryn M białystok psycho friend 10:40 (37) 02:26:37
533 157 Piotr Machalewski M Żelechów gm. Żabia Wola HARPAGANY LANSU 09:00 (62) 02:26:50
534 176 Damian Burzyński M Tartak Brzózki 09:00 (60) 02:26:50
535 153 Łukasz Borkowski M Lisówek HARPAGANY LANSU 09:00 (59) 02:26:50
536 158 Mateusz Mucha M Żelechów HARPAGANY LANSU 09:00 (61) 02:26:50
537 179 mariusz charubin M Pisz/Łupki 09:00 (58) 02:26:50
538 489 Grzegorz Mikucki M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (44) 02:27:22
539 476 Szymon Czaplicki M Grajewo V.I.P-GYM EŁK 10:00 (45) 02:27:23
540 378 Łukasz Wolnik M Warszawa Synerway 09:40 (60) 02:27:49
541 375 Artur Kusak M Warszawa Synerway 09:40 (59) 02:27:49
542 374 Bartłomiej Kawecki M Warszawa Synerway 09:40 (61) 02:27:50
543 887 Radosław Paruzel M Warszawa TRUTNIE 11:40 (60) 02:29:07
544 888 Piotr Swędzikowski M Warszawa TRUTNIE 11:40 (61) 02:29:07
545 886 Jakub Leszczyński M Warszawa TRUTNIE 11:40 (62) 02:29:10
546 885 Radoslaw Gos M Warszawa TRUTNIE 11:40 (63) 02:29:12
547 827 Piotr Durzynski M warszawa 11:20 (38) 02:29:24
548 834 Adam Grybalow M Warszawa 11:20 (39) 02:29:25
549 531 Marcin Szaniawski M Dobrzyniewo Duże 10:00 (46) 02:29:26
550 530 Agata Szaniawska M Dobrzyniewo Duże 10:00 (47) 02:29:26
551 412 Karol Ludwiński M Mława 09:40 (62) 02:29:58
552 410 Wojciech Krupiński M Mława 09:40 (63) 02:29:59
553 332 Bartosz Kurzątkowski M Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (64) 02:30:11
554 562 Arkadiusz Wasilewski M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (62) 02:30:44
555 814 Karol Wisniewski M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (40) 02:30:53
556 741 Tomek Dzwonek M Grójec Zimnioki 11:00 (42) 02:31:04
557 740 Kacper Dobrowolski M Marki Zimnioki 11:00 (43) 02:31:05
558 813 Krzysztof Szklarski M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (41) 02:31:08
559 811 Sandra Kieda M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (42) 02:31:10
560 484 Jakub Kiśluk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (48) 02:31:57
561 637 Sebastian Kowalewski M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (38) 02:32:09
562 270 Janusz Jarzemski M Warszawa STF Warsaw 09:20 (61) 02:32:17
563 144 Kamil Głuszek M Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (63) 02:32:30
564 142 Jerzy Ciszek M Musuły GRAFIT 09:00 (64) 02:32:30
565 147 Miłosz Tkaczyk M Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (65) 02:32:31
566 102 Marek Bacia M Wasilków Duch puszczy 09:00 (66) 02:32:33
567 642 Bartosz Szyjko M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (39) 02:32:39
568 660 Adrian Dąbrowski M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (40) 02:32:42
569 702 Łukasz Kwiatkowski M Warszawa 10:40 (41) 02:32:48
570 193 Marcin Reichert M Stalowa Wola 09:00 (67) 02:33:24
571 760 Arkadiusz Kluczyński M Warszawa 11:00 (44) 02:33:34
572 839 Szymon Markiewicz M Wyszków 11:20 (43) 02:34:04
573 847 Piotr Skalik M Wyszków 11:20 (44) 02:34:24
574 357 Łukasz Jarząbek M Słupca Pasjonaci Słupca 09:40 (65) 02:34:32
575 755 Piotr Hejniak M Piotrków Trybunalski 11:00 (45) 02:35:28
576 296 Esko Kilpinen M Warszawa 09:20 (62) 02:37:32
577 826 Jakub Ciemniewski M Wyszków 11:20 (45) 02:37:35
578 271 Michał Koper M Warszawa STF Warsaw 09:20 (63) 02:37:37
579 386 Marcin Wsół M Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (66) 02:37:37
580 269 Dawid Fajer M Warszawa STF Warsaw 09:20 (65) 02:37:38
581 279 Marcin Waniołka M Otwock STF Warsaw 09:20 (64) 02:37:38
582 397 Artur Bukowski M Warszawa 09:40 (67) 02:38:27
583 821 Piotr Skrobisz M Skierniewice TEAM ORLEN 11:20 (46) 02:38:40
584 407 Karol Kłos M Olecko 09:40 (68) 02:39:37
585 824 Bartosz Błaszak M Przeźmierowo 11:20 (47) 02:40:54
586 832 Przemysław Gałeski M Poznań 11:20 (48) 02:41:29
587 657 Wojciech Mokwiński M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (42) 02:41:48
588 655 Krystian Filochowski M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (43) 02:41:51
589 656 Marcin Gędzior M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (44) 02:41:52
590 758 Marcin Kaczmarek M Piotrków Trybunalski 11:00 (46) 02:41:54
591 957 Przemysław Stachurski M Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (69) 02:42:25
592 624 Grzegorz Sołtys M Augustów 10:20 (63) 02:43:55
593 282 Tomasz Mazur M Warszawa VIP-GYM EŁK 09:20 (66) 02:45:03
594 625 Tomasz Sowa M giżycko 09:20 (67) 02:46:40
595 738 Adam Kurzątkowski M Giżycko WŁÓCZYBIEGI 11:00 (47) 02:47:47
596 82 Paweł Kowalczyk M Ząbki 08:40 (80) 02:48:35
597 256 Daniel Kochanowski M Miętkie I WANT YA... 09:20 (68) 02:50:20
598 394 Kamil Barszczewski M Jarosław 09:40 (70) 02:51:54
599 554 Mariusz Michalski M Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (64) 02:52:11
600 797 Piotr Antonowicz M Warszawa Bozony Higgsa 11:20 (49) 02:52:49
601 161 Tomasz Lubartowicz M Ełk MiT Team 09:00 (68) 02:54:12
602 613 Michał Łojewski M Warszawa 10:20 (65) 02:54:55
603 621 Jakub Sienkiewicz M Białystok 10:20 (66) 02:55:04
604 724 Krzysztof Pigulski M warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (48) 02:55:37
605 676 Marcin Serafin M Grodzisk Mazowiecki poczekajcie 10:40 (45) 02:55:59
606 678 dominik zacharski M warszawa poczekajcie 10:40 (46) 02:56:01
607 481 Łukasz Kirycki M EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (49) 02:56:51
608 490 Sebastian Myszczyński M EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (50) 02:57:12
609 598 Kuba Tomaszewski M Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (67) 02:57:28
610 498 Hubert Wilk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (51) 02:57:36
611 318 Maciej Wakuliński M Otwock 09:20 (69) 03:00:07
612 776 Jan Pieścik M Warszawa 11:00 (49) 03:00:20
613 773 Robert Niewczas M Piastów 11:00 (50) 03:00:21
614 445 Paweł Milewski M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (52) 03:01:13
615 526 Maciej Sobala M olsztyn 10:00 (53) 03:03:30
616 453 Tomasz Malejczyk M warszawa Experci 10:00 (54) 03:03:35
617 454 Darek Potyraj M Warszawa Experci 10:00 (55) 03:03:36
618 456 cezary wilczyński M Warszawa Experci 10:00 (56) 03:03:42
619 617 Dawid Rogowski M Dąbrowa Tarnowska 10:20 (68) 03:05:23
620 289 Łukasz Grabowski M Warszawa 11:40 (64) 03:05:28
621 483 Arkadiusz Kiśluk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (57) 03:06:09
622 314 Andrzej Sowa M Giżycko 09:20 (70) 03:09:02
623 774 Maciek Okrzeja M warszawa 11:40 (65) 03:11:01
624 747 Marcin Brodowski M Warszawa 11:40 (66) 03:11:03
625 391 Paweł Mularczyk M Wrocław WALECZNE KAPIBARY 09:40 (71) 03:15:56
626 389 Michał Komissarow M Biskupiec WALECZNE KAPIBARY 09:40 (72) 03:16:08
627 390 Łukasz Macieja M Mysłakowo WALECZNE KAPIBARY 09:40 (73) 03:17:38
628 165 Erhan Karaman M Edynburg Spontan team 09:00 (69) 03:27:16
629 347 Kamil Olczyk M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (74) 03:29:13
630 377 Dominik Wieczorek M Radomsko Synerway 09:40 (75) 03:29:33
631 470 Leszek Staranowicz M Suwalki Sportowe Suwałki 10:00 (64)
632 51 Maciej Kaziniec M Gżycko JEJKU JEJKU 08:40 (88)
633 714 Michał Babiński M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (51)
634 512 Marcin Bogdański M Szczytno 10:00 (67)
635 469 Wojciech Śliwowski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (66)
636 53 Paweł Wądołowski M Giżycko JEJKU JEJKU 08:40 (82)
637 55 Krzysiek Grygoruk M Bielsk Podlaski placki ziemniaczane 08:40 (85)
638 653 Mateusz Tabaka M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (47)
639 421 Damian Sidor M Raczki 09:40 (76)
640 521 Karol Malinoski M Węgorzewo 10:00 (63)
641 462 Szymon Kopiczko M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (58)
642 990 Mateusz Antoniuk M Warszawa 11:40 (69)
643 879 Daniel Kunicki M Bialystok placki ziemniaczane 11:40 (67)
644 109 Andrzej Wesołowski M Wasilków Duch puszczy 09:00 (71)
645 573 Paweł Kamiński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (69)
646 458 Paweł Sierzputowski M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (60)
647 459 Paweł Zarzecki M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (62)
648 457 Radosław Mysiewicz M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (61)
649 759 Marek Klimaszewski M Mikołajki 11:00 (52)
650 926 wojciech szulinski M kowale oleckie 11:40 (68)
651 495 Krzysztof Szymański M Warszawa V.I.P-GYM EŁK 10:00 (59)
652 532 Bogusz Szmigiel M Ruciane Nida 10:00 (65)
653 411 Krzysztof Kuciński M Wielbark 09:40 (80)
654 81 Przemysław Kołakowski M Biała Piska 08:40 (87)
655 341 Wojciech Grzybek M Szczytno Morsy Szczytno 09:40 (78)
656 765 Mateusz Kozłowski M Giżycko 11:00 (53)
657 36 Kamil Waszkiewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (83)
658 405 Janusz Kaliszuk M Bartoszyce 09:40 (79)
659 202 Sławomir Wnuk M Fabianki 09:00 (70)
660 966 Braian Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (86)
661 651 Krzysiek Stalewski M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (51)
662 502 Maciej Cwalina M Srokowo VIP-GYM EŁK 10:00 (68)
663 697 Marek Frąckiewicz M Augustów 10:40 (48)
664 11 EVGENY SVIB M GUSEV 39RUS 08:40 (81)
665 802 Łukasz Pietrowski M Łódź Formotiva 11:20 (50)
666 373 Piotr Grzanka M Warszawa Synerway 09:40 (77)
667 80 Dariusz Klinke M Pabianice 08:40 (89)
668 696 Dawid Efimowski M Giżycko 10:40 (50)
669 707 Dawid Mistera M Gizycko 10:40 (52)
670 699 Hubert Grabowski M Giżycko 10:40 (49)
671 611 Witold Lachowicz M Giżycko 10:20 (70)
672 69 Wojciech Kiszła M Wydminy WŁÓCZYBIEGI 08:40 (84)
673 949 Przemysław Olkowski M Ełk 11:20 (51)