Lista startowa

Runmageddon Ultra - 26.07.2020 Liberec
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
403980 Arkadiusz W. Łódź 07:40
403981 Michał W. Łódź 07:40
403983 Konrad K. SOCIOS SILESIA Brenna 07:40
403984 Bartosz B. Bukowiec 07:40
403989 Kamil K. Carbon Silesia Sport Jasło 07:40
404004 Łukasz M. SOCIOS SILESIA Ruda Śląska 07:40
404025 Andrzej J. Warszawa 07:40
404028 Paweł T. Kalety 07:40
404031 Krystian G. Zielona Góra 07:40
404047 Leszek J. Warszawa 07:40
404137 Damian G. CF Kuźnia Damiana Świętochłowice 07:40
404237 Karol K. Łódź 07:40
404311 Artur K. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:40
404315 Paweł S. SOCIOS SILESIA Gliwice 07:40
404426 Marcin Z. Żyrardów 07:40
404465 Paweł K. Kontener Formy Dębogórze 07:40
404475 Krzysztof B. WATAHA Wrocław 07:40
404499 Bartłomiej B. Nie W Szczepionkę Team Warszawa 07:40
404611 Krzysztof P. Utani Gran Hur Gliwice 07:40
405087 Robert J. KRA Karlino Karlino 07:40
405511 Szymon M. CF Kuźnia Damiana Chorzów 07:40
405915 Łukasz B. Runmageddonowe Świry Spała 07:40
406047 Tomasz J. Dirty Sparrows Łukowo 07:40
406125 Grzegorz Ł. Twardziele Team Bogatynia Bogatynia 07:40
406492 Konrad W. Bielawy 07:40
406770 Mateusz G. Bestie OCR Legionowo Nieporęt 07:40
407544 Marcin N. Janusze Biegania Kraków 07:40
407627 Adam J. Team Świnia poznań 07:40
407683 Dariusz W. Poznań 07:40
408324 Tomasz T. RAJSPORT ACTIVE Rzeszów 07:40
408500 Dawid Z. Baltic Seals REDZIKOWO 07:40
409023 Peter K. Dragon Runners Krakow 07:40
409617 Dariusz N. Dirty Sparrows Wągrowiec 07:40
409817 Wojciech R. Kobyłka 07:40
410246 Patryk S. Ex Team Bełk 07:40
410917 Damian G. Sośnicowice 07:40
411022 Karol K. WF Kostrzyn Kostrzyn nad Odrą 07:40
411370 Stanisław K. DZIADY OCR Warka 07:40
411387 Wojciech K. POWER TRAINING Warszawa 07:40
411760 Mateusz Ł. Lemon Team Kraków 07:40
413347 Marcin K. United Runners Warszawa 07:40
413359 Zbigniew H. Dragon Runners Rudnik 07:40
413557 Damian M. SOCIOS SILESIA Ruda śląska 07:40
413665 Przemysław B. Nie W Szczepionkę Team Marki 07:40
413754 Karol W. SPARTA RUNNERS Poznań 07:40
415208 Tomasz Z. Warchlaki Adelajdy Kraków 07:40
415391 Krzysztof C. WF OCR Team Kostrzyn Nad Odrą Kostrzyn nad Odrą 07:40
415676 Tomasz K. RMF4RT Gladiators Warszawa 07:40
417075 Andrzej C. Łódź 07:40
418023 Jan W. Koniu Squad Kraków 07:40
418835 Paweł J. Andrespol 07:40
419779 Irek F. RMF4RT Gladiators Sochaczew 07:40
420151 Tomasz W. nakło nad notecią 07:40
420208 Patryk B. Konstantynów Łódzki 07:40
420237 Krystian B. WATAHA Wrocław 07:40
420597 Mateusz L. Hardcorowe Wychylylybymy Otwock 07:40
420612 Paweł W. Belsk Duży 07:40
420957 Marcin N. Dragon Runners Tarnów 07:40
422411 Tomasz S. POWER TRAINING Warszawa 07:40
422531 Konrad B. BRYGIERY OCR Skierniewice 07:40
403973 Beata K. xRunners Gdańsk 07:50
403982 Ewelina M. Carbon Silesia Sport Katowice 07:50
404027 Agata K. Kontener Formy Dębogórze 07:50
403976 Patryk P. Biegnę, żeby Bartek mógł biegać Kielce 08:00
403986 Maciej P. Kielce 08:00
403988 Michał T. Runmageddonowe Świry Bytów 08:00
403993 Tatiana M. Police 08:00
404000 Łukasz J. Poznań 08:00
404006 Agnieszka S. Runmageddonowe Świry Chrzanów 08:00
404016 Marcin P. HARPAGAN BEAST Jaworzno 08:00
404022 Ligia S. RMF4RT Gladiators Świętoszówka 08:00
404030 Dawid M. Wysoka Kamieńska 08:00
404041 Patrycja R. Wodzisław Śląski 08:00
404065 Renata K. Warszawa 08:00
404067 Jarosław C. Cisie 08:00
404068 Ryszard W. Rybnik 08:00
404069 Magda S. Gdańsk 08:00
404091 Marcib J. Poznań 08:00
404116 Daniel P. Lecymy Durś Piekary slaskie 08:00
404134 Karolina R. RMF4RT Gladiators Gdynia 08:00
404144 Dorota H. Brzeg 08:00
404239 Martyna K. Piękni i Bestie Gdańsk 08:00
404253 Maria M. Runmageddonowe Świry Minsk Mazowiecki 08:00
404284 Karol K. Bydgoszcz 08:00
404356 Dawid K. RMF4RT Gladiators Piła 08:00
404357 Szymon S. RMF4RT Gladiators Ujście 08:00
404369 Adam B. Warszawa 08:00
404373 Joanna M. Warszawa 08:00
404399 Aleksandra K. Skończeni OCR Zielona Góra 08:00
404445 Jacek P. Kraśnik 08:00
404532 Sławomir S. Poznań 08:00
404533 Eryk S. Poznań 08:00
404592 Tomasz P. Poznań 08:00
404624 Paweł B. Wałbrzych 08:00
404625 Krzysztof K. Kolin 08:00
404856 Michał K. United Runners Warszawa 08:00
405062 Łukasz B. Bydgoszcz 08:00
405117 Weronika B. Locha i warchlaki Zabierzów 08:00
405129 Rafał F. Locha i warchlaki Kraków 08:00
405226 Krzysztof P. SOCIOS SILESIA Wisła Wielka 08:00
405272 Karolina C. Warszawa 08:00
405314 Łukasz M. Drużyna imienia Johanna Gambolputty de von Ausfern-schplenden-schlitter-crasscenbon-fried-digger-dingel-dangel-dongel-dungel-burstein-von-knacker-thrasher-apple-banger-horowitz-ticolensic-grander-knotty-spelltinkle-grandlich-grumbelmeyer-spelterwasser-kur Świbie 08:00
405849 Bartek M. Radom 08:00
405887 Kamil R. Tomaszów Mazowiecki 08:00
406133 Adrian L. Kamionki 08:00
406393 Iwona P. Piskuś Team Rzeszów 08:00
406414 Zuzanna P. Sportera OCR Łódź 08:00
406562 Wojciech S. Rzeszów 08:00
406688 Maciej S. Rzeszów 08:00
406781 Halina K. WATAHA Łódź 08:00
406814 Dariusz T. Gostyń 08:00
406820 Błażej Ś. Sportera OCR Łódź 08:00
406951 Piotr T. Rzeszów 08:00
407476 Adam Z. Gorzów Wielkopolski 08:00
407492 Mateusz P. Mikamik Czewa Częstochowa 08:00
407551 Marek W. Skończeni OCR Zielona Góra 08:00
407557 Sebastian M. Komorów 08:00
407721 Grzegorz B. SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM Kołobrzeg 08:00
407748 Robert T. Kołobrzeg 08:00
407749 Sandra D. Lemon Team Kraków 08:00
407758 Piotr J. Koniu Squad Kraków 08:00
407974 Grzegorz S. Carbon Silesia Sport Czerwionka-Leszczyny 08:00
408051 Karolina P. Gościno 08:00
408179 Piotr K. Zielona Gora 08:00
408181 Urszula S. SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM Kołobrzeg 08:00
408378 Jakub S. Rzeszów 08:00
408796 Joanna K. WW team lublin 08:00
408797 anna k. WW team chrzanow 08:00
408862 Klaudia R. Carbon Silesia Sport Piekary Slaskie 08:00
408939 Marcin N. RMF4RT Gladiators Chodzież 08:00
409209 Krzysztof J. RMF4RT Gladiators Lubin 08:00
409248 Łukasz P. Runmageddonowe Świry Warszawa 08:00
409491 Jakub S. Devils Team Łęczyca Łęczyca 08:00
409545 Łukasz R. Devils Team Łęczyca Łęczyca 08:00
410206 Adam P. Piskuś Team Rzeszów 08:00
410323 Przemysław T. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
410324 Mateusz S. KRATOS TRZEBNICA Czeszów 08:00
410325 Lucjan K. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
410326 Grzegorz G. KRATOS TRZEBNICA Trzebnica 08:00
410536 Kamil C. Raciąż 08:00
410631 Łukasz H. Poznań 08:00
410889 Marcin B. Southampton 08:00
410965 Artur O. SUPER DRUŻYNA EŁK Ełk 08:00
411001 Maciek B. Nowy Dwór Mazowiecki 08:00
411152 Rafał C. Kielce 08:00
411153 Konrad K. Warszawa 08:00
411425 Robert M. Auuuuu Mucharz 08:00
411631 Mariusz W. Gdańsk 08:00
411655 Michael K. Harpagan Runners Bydgoszcz 08:00
412140 Sylwester R. Wysowa-Zdrój 08:00
412283 Patryk W. Carbon Silesia Sport Czeladź 08:00
412731 Denny K. Haar 08:00
413058 Piotr B. Cohones Gliwice 08:00
413099 Kamil G. Sportera OCR Łódź 08:00
413314 Arkadiusz M. Piękni i Bestie Malbork 08:00
413390 Karol K. Husaria Race Team Tarnobrzeg 08:00
421337 MAREK G. Police 08:00
408750 Katarzyna M. Gdańsk 08:15
408904 Mateusz G. POWER TRAINING Warszawa 08:15
410982 Daniel M. KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team Krapkowice 08:15
410983 Magdalena B. Grodków 08:15
411955 Arkadiusz Ż. RMF4RT Gladiators Częstochowa 08:15
413108 Jan M. Fit & More Rybnik Rybnik 08:15
413591 Łukasz K. Dębe Wielkie 08:15
413752 Agata G. Wrocław 08:15
413822 Michał T. Vinderen Warszawa 08:15
413990 Klaudia R. Patatas Bravas Frombork 08:15
413994 Mateusz B. Patatas Bravas Gdańsk 08:15
414261 piotr c. toruń 08:15
414555 Kacper S. Piaseczno 08:15
415501 Kamil D. Kraków 08:15
416621 Artur T. Bobrowniki 08:15
416646 Tomasz M. Zielona Góra 08:15
416962 PIOTR P. TARNÓW 08:15
417077 Rafał K. KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team Krapkowice 08:15
417221 Krzysztof M. Dębno 08:15
417614 Bartłomiej K. Wrocław 08:15
417635 Jakub Ś. Sosnowiec 08:15
418607 Kamil S. Brzeg Dolny 08:15
419039 Radek Š. Olomouc 08:15
419700 Joanna H. Organic Race Team Poznań 08:15
420007 Kamil N. boratOCR Pruszków 08:15
420827 Oskar G. Solec Kujawski 08:15
420863 Monika S. Dobre 08:15
421171 Adam G. Melvit team Szczecin 08:15
421765 Błażej A. Ostrow Wielkopolski 08:15
421766 Sławomir P. Łuczyna 08:15
404029 bogdan u. Pawłowice 08:30
404088 Radosław Z. Warszawa 08:30
404506 Wojciech T. Turów 08:30
410919 Krzysztof M. Warszawa 08:30
412346 Łukasz W. Warszawa 08:30
412811 Paweł K. Brodowo 08:30
413306 Adrian H. Warszawa 08:30
413845 Mateusz B. Husaria Race Team Tenczynek 08:30
414869 Adam M. Wrocław 08:30
415342 Jakub K. Střelice u Brna 08:30
415504 Marek C. Piława Górna 08:30
416838 Rafał D. GT Alizka Team :) Tencznek 08:30
416844 Małgorzata K. GT Alizka Team :) Krzeszowice 08:30
417201 Adrian L. Debno 08:30
418977 Przemysław M. EXTREME SQUAD Piła 08:30
420273 Cezary T. Janusze Błotnych Biegów Łódź 08:30