I
EN
Instagram

Lista startowa

Zimowy Nocny Runmageddon Rekrut - 18.02.2017 Ełk
Nr startowy ID Imię Nazwisko Nazwa drużyny Seria Status płatności
529 99302 Konrad Kurasiński POWER TRAINING 18:00 Opłacono
509 99590 Karolina Wojtanowska GTX TEAM 18:00 Opłacono
555 100100 Ewelina Sigiel-Salamonowicz 18:00 Opłacono
554 100101 Emilia Sigiel 18:00 Opłacono
100108 Tomasz Masztaler 18:00 Oczekuje na weryfikację
553 100259 Paweł Salamonowicz 18:00 Opłacono
510 100440 Bogdan Wołyniec HARDCROSS EŁK 18:00 Opłacono
511 100441 Braian Wołyniec HARDCROSS EŁK 18:00 Opłacono
544 100782 Aleksander Balcer 18:00 Opłacono
528 101509 Grzegorz Faltyczko POWER TRAINING 18:00 Opłacono
533 103317 Robert Bandosz SPARTA SIERPC 18:00 Opłacono
513 103383 Michał Jagieło Husaria Race Team 18:00 Opłacono
536 103653 Damian Pasieka trener24h.com.pl 18:00 Opłacono
837 105043 Marcin Sidorowicz BARDZO DOBRY TEAM 18:00 Opłacono
556 105727 Dominik Sołtowski 18:00 Opłacono
507 106038 Filip Bittner Gorący Potok Team 18:00 Opłacono
502 106273 Rafał Reszetko BARDZO DOBRY TEAM 18:00 Opłacono
550 106291 michal kwiatkowski 18:00 Opłacono
106365 Rafał Bogusz POWER TRAINING 18:00 Oczekuje na weryfikację
106366 Agnieszka Burnus-Rychlewska POWER TRAINING 18:00 Oczekuje na weryfikację
559 106943 Kacpoer Żurawski 18:00 Opłacono
106964 Krzysztof Janicki 18:00 Oczekuje na weryfikację
520 108778 Monika Szadyko Husaria Race Team 18:00 Opłacono
109499 Kamil Gałdyn Gorący Potok Team 18:00 Oczekuje na weryfikację
540 109704 Tomasz Danielkiewicz xRunners 18:00 Opłacono
110898 Szymon Karbowski 18:00 Oczekuje na weryfikację
516 111320 Katarzyna Olczak Husaria Race Team 18:00 Opłacono
111675 RAFAŁ MILEWSKI 18:00 Oczekuje na weryfikację
838 111967 Anna Paulina Kurdyk xRunners 18:00 Opłacono
521 111981 Waldek Wąsak Husaria Race Team 18:00 Opłacono
545 112028 Piotr Durski 18:00 Opłacono
523 112376 Radosław Korbut KONIUCHY OCR 18:00 Opłacono
518 112379 Piotr Podsiadlik Husaria Race Team 18:00 Opłacono
501 112551 Kamil Pupkowski ALGRAF TEAM 18:00 Opłacono
506 112651 Adam Pielatowski Dirty Sparrows 18:00 Opłacono
823 112656 Mateusz Karczmarski ALGRAF TEAM 18:00 Opłacono
524 112693 Bartłomiej Stradza Kutang Klan 18:00 Opłacono
112708 Kamila Plichta 18:00 Oczekuje na weryfikację
112709 Piotr Gruba 18:00 Oczekuje na weryfikację
522 112752 Magdalena Wawrzyniak Husaria Race Team 18:00 Opłacono
532 113257 Katarzyna Płatek POWER TRAINING 18:00 Opłacono
535 113538 Anna Szulecka SPARTA SIERPC 18:00 Opłacono
541 113694 Sebastian Kasprzyk xRunners 18:00 Opłacono
526 113783 Joanna Gołębiewska Miękkie buły 18:00 Opłacono
531 113885 Marcel Mierzicki POWER TRAINING 18:00 Opłacono
514 114342 Jacek Konewka Husaria Race Team 18:00 Opłacono
543 114431 Tatsiana Pekhtserava xRunners 18:00 Opłacono
534 114569 Rafał Kurta SPARTA SIERPC 18:00 Opłacono
505 114607 Magdalena Sobesto Bravehearts Legionowo 18:00 Opłacono
114967 Katarzyna Koper 18:00 Oczekuje na weryfikację
504 115032 Hanna Małek Bravehearts Legionowo 18:00 Opłacono
527 115175 Jakub Zawistowski Off-Road Runners 18:00 Opłacono
549 115417 Marcin Komisarek 18:00 Opłacono
551 115494 Marcin Rapcewicz 18:00 Opłacono
515 115696 Patryk Marszałowicz Husaria Race Team 18:00 Opłacono
508 115725 Ewelina Kostrzewska Gorący Potok Team 18:00 Opłacono
547 115741 Andrei Isayeu 18:00 Opłacono
512 116046 maciej całka Husaria Race Team 18:00 Opłacono
815 116163 Jarosław Kaleta 18:00 Opłacono
539 116190 Andrei Arsentsyeu xRunners 18:00 Opłacono
557 116282 Paweł Traczyk 18:00 Opłacono
116334 Hubert Kołaczek xRunners 18:00 Oczekuje na weryfikację
116754 Łukasz Józefiak xRunners 18:00 Oczekuje na weryfikację
525 116986 Maciej Berezinski Miękkie buły 18:00 Opłacono
519 116991 Dawid Rogowski Husaria Race Team 18:00 Opłacono
517 117143 Marcin Olszewski Husaria Race Team 18:00 Opłacono
530 117151 Maciej Litniewski POWER TRAINING 18:00 Opłacono
558 117162 Robert Wołyniec 18:00 Opłacono
546 117193 Edward Goździk 18:00 Opłacono
537 117195 Maciek Frydrych WATAHA 18:00 Opłacono
503 117206 Jakub Sidorowicz WATAHA 18:00 Opłacono
552 117291 Filip Rożek 18:00 Opłacono
816 117349 Daniel Połatyński 18:00 Opłacono
827 117394 Marek Podgórski 18:00 Opłacono
829 117436 Nataliy Sójka 18:00 Opłacono
830 117441 Kacper Babel 18:00 Opłacono
598 99311 Jarosław Wierzchowiak Husaria Race Team 18:20 Opłacono
607 99314 Mariusz Steuer POWER TRAINING 18:20 Opłacono
99346 Tomasz Prykowski Sportera Fitness Team 18:20 Oczekuje na weryfikację
563 99376 Barbara Kuryło Ad hoc team 18:20 Opłacono
639 99405 Jakub Sienkiewicz 18:20 Opłacono
640 99407 Paulina Skrętek 18:20 Opłacono
624 99430 Tomasz Borchet 18:20 Opłacono
642 99431 Mateusz Szewc 18:20 Opłacono
619 99600 Krzysztof Szymański Sportera Fitness Team 18:20 Opłacono
630 99608 Grzegorz Janiszewski 18:20 Opłacono
615 99705 Adam Świerszcz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
611 99746 Adrian Ferenc Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
614 99768 Paula Siwik Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
617 99824 Mariusz Zadroga Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
616 99830 Joanna Zadroga Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
99863 Andrzej Kochaniak 18:20 Oczekuje na weryfikację
612 99887 Magda Gentek Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
646 100054 Łukasz Wudarczyk 18:20 Opłacono
100058 ZBIGNIEW REMISZEWSKI 18:20 Oczekuje na weryfikację
645 100063 Marcin Wiśniewski 18:20 Opłacono
567 100219 Łukasz Przychodzki AdHoc Team! 18:20 Opłacono
561 100220 Magdalena Dobrzyniewicz Ad hoc team 18:20 Opłacono
566 100221 Katarzyna Przychodzka AdHoc Team! 18:20 Opłacono
564 100644 Sebastian Odzioba Ad hoc team 18:20 Opłacono
100871 MARCIN AMBROZIAK Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Oczekuje na weryfikację
613 100873 Natalia Pietkiewicz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
610 100879 Ilona Cieloszczyk Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
548 101072 Nikodem Kemicer Team PAKT Ełk 18:20 Opłacono
627 101194 Mariusz Gliniecki 18:20 Opłacono
101361 Piotr Moga 18:20 Oczekuje na weryfikację
641 101376 Daniel Szemis 18:20 Opłacono
571 101542 Artur Szostak Bravehearts Legionowo 18:20 Opłacono
565 101761 Urszula Wiszniewska Ad hoc team 18:20 Opłacono
102532 Beata Sznajder Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Oczekuje na weryfikację
590 103503 Wiktoria Modzelewska Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
103649 małgorzata kowalska-galikowska 18:20 Oczekuje na weryfikację
620 103651 Kamil Banaś trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
623 103654 Patrycja Skoczylas trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
103665 Michał Olejniczak Sportera Fitness Team 18:20 Oczekuje na weryfikację
103713 Daria Wojnowska 18:20 Oczekuje na weryfikację
103734 KARINA STOKŁOSA 18:20 Oczekuje na weryfikację
103765 Rafał Galikowski 18:20 Oczekuje na weryfikację
103874 Kamil Skarżyński 18:20 Oczekuje na weryfikację
104292 Paulina Pławsiuk Sportera Fitness Team 18:20 Oczekuje na weryfikację
595 104351 Filip Daszewski Husaria Race Team 18:20 Opłacono
633 104358 Malwina Kozłowska Dirty Sparrows 18:20 Opłacono
604 104454 Aleksandra Makal PH JACUS TEAM 18:20 Opłacono
603 104473 Juliusz Korsak PH JACUS TEAM 18:20 Opłacono
587 104495 Karol Chrostowski Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
606 104685 Patrycjusz Zielinko PH JACUS TEAM 18:20 Opłacono
592 104840 Ernest Więch Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
560 105117 Monika Bobowik Ad hoc team 18:20 Opłacono
631 105202 Przemysław Kaczmarczyk 18:20 Opłacono
562 105206 Zbysław Kurczyński Ad hoc team 18:20 Opłacono
588 105256 Michał Jankowski Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
569 105484 Radosław Markiewicz Bravehearts Legionowo 18:20 Opłacono
594 105578 Krzysztof Borowiak Husaria Race Team 18:20 Opłacono
605 105596 Lukasz Surawski PH JACUS TEAM 18:20 Opłacono
635 105608 Agnieszka Lis 18:20 Opłacono
817 105623 Karol Grunwald 18:20 Opłacono
105867 Paweł Kwieciński Bravehearts Legionowo 18:20 Oczekuje na weryfikację
589 105939 Grzegorz Makowski Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
579 106586 Tomasz Kalinowski Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
575 106621 Klaudia Hoga-Paszkowska Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
835 106646 Jacek Gajda Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
581 106669 Martyna Piekarska-Kodź Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
582 106691 Marek Rodziewicz Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
573 106805 Kamil Burda Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
597 106809 Adrian Szczekutowicz Husaria Race Team 18:20 Opłacono
596 106810 Olga Momot Husaria Race Team 18:20 Opłacono
636 107098 Konrad Paga 18:20 Opłacono
591 107100 Daniel Szymkiewicz Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
626 107165 Arthur Gajda 18:20 Opłacono
628 107166 ANDRZEJ GWIŻDŻ 18:20 Opłacono
578 107345 AGNIESZKA KALINOWSKA Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
644 107393 Adrian Węcel 18:20 Opłacono
593 107428 Łukasz Borkowski Husaria Race Team 18:20 Opłacono
107622 Maciej Wojczys 18:20 Oczekuje na weryfikację
600 108225 Rafał Kucharski MONAR GAUDYNKI TEAM 18:20 Opłacono
601 108249 Arnold Szczepaniak MONAR GAUDYNKI TEAM 18:20 Opłacono
643 108263 JAROSŁAW SZNAJDER 18:20 Opłacono
618 108420 Szymon Chaber Sportera Fitness Team 18:20 Opłacono
108456 Karolina Bytnar 18:20 Oczekuje na weryfikację
108634 Marcin Frej 18:20 Oczekuje na weryfikację
570 108756 Błażej Rybacki Bravehearts Legionowo 18:20 Opłacono
629 109114 Bartosz Jagodziński 18:20 Opłacono
634 109197 RAFAŁ LASOTA 18:20 Opłacono
625 109449 Tomasz Frylich 18:20 Opłacono
585 109506 Jarosław Cęcelewski FIGLARZE 18:20 Opłacono
609 109676 Ewa Chojnowska Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 18:20 Opłacono
583 110107 Paulina Rodziewicz Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
584 110151 Maciej Sniadala Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
580 110158 Mateusz Karwowski Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
576 110508 Adam Kachel Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
577 110509 Adriana Kachel Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
824 110526 Rudolf Rzepka #beskidytostanumysłu 18:20 Opłacono
572 110572 agnieszka bednarczyk Cross Training MRĄGOWO 18:20 Opłacono
621 110650 Małgorzata Ejmont trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
632 110811 Hanna Kaczyńska 18:20 Opłacono
637 111008 Joanna Radosz 18:20 Opłacono
111034 Agnieszka Piekarska 18:20 Oczekuje na weryfikację
586 111738 Anna Osuch FIGLARZE 18:20 Opłacono
638 111811 Krzysztof Roszkowski 18:20 Opłacono
608 111910 Dorota Szabłowska POWER TRAINING 18:20 Opłacono
703 112267 Danuta Gewald trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
705 112279 Grzegorz Morawski trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
622 112507 Mateusz Molenda trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
717 114113 julia kamińska 18:20 Opłacono
704 114373 Emilia Gołębiowska trener24h.com.pl 18:20 Opłacono
655 114614 Maciej Żabiński Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
599 114815 Marcin Zwardoń Husaria Race Team 18:20 Opłacono
795 116737 Bartosz Truszkowski Team PAKT Ełk 18:20 Opłacono
821 116778 Aleksandra Kuklińska 18:20 Opłacono
728 116962 Krzysztof Danilczyk Ad hoc team 18:20 Opłacono
753 116993 Aneta Holownia Team PAKT Ełk 18:20 Opłacono
743 117008 Boguslaw Obiedzinski fitness club ernesto 18:20 Opłacono
745 117036 Mariusz Jaczyński Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
779 117047 Marcin Jackowski 18:20 Opłacono
744 117108 Sylwia Gosiewska Fitness Club Ernesto Grajewo 18:20 Opłacono
773 117190 Tomasz Andrukiewicz Team PAKT Ełk 18:20 Opłacono
752 117191 Piotr Krat Team PAKT Ełk 18:20 Opłacono
832 117444 marcin Okularczyk 18:20 Opłacono
831 117445 marcin kostrzycki 18:20 Opłacono
836 117450 Emil Górski 18:20 Opłacono
726 99336 Jarosław Stolarczyk 18:40 Opłacono
698 99890 Zbigniew Stankiewicz PUNKT BHP PPOŻ 18:40 Opłacono
695 99893 Marcin Brdys PUNKT BHP PPOŻ 18:40 Opłacono
100348 Rafał Ginda PH JACUS TEAM 18:40 Oczekuje na weryfikację
699 100639 Tomek Witkowski PUNKT BHP PPOŻ 18:40 Opłacono
681 100916 Grzegorz Modrzejewski Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
683 100919 Alicja Suchodolska Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
696 101357 Robert Brdys PUNKT BHP PPOŻ 18:40 Opłacono
715 102362 Dariusz Gabruś 18:40 Opłacono
822 102409 Piotr Dzikowski 18:40 Opłacono
670 103018 Rafał Felisiak KTMŁ 18:40 Opłacono
818 104353 Robert Mazurkiewicz Husaria Race Team 18:40 Opłacono
679 105164 Michał Kalski Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
718 107174 Artur Kisiel 18:40 Opłacono
721 107532 Andrzej Malinowski 18:40 Opłacono
671 107889 Ewelina Ochryniuk KTMŁ 18:40 Opłacono
678 108323 Piotr Furgała Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
712 108524 Agnieszka Bartnik-Urbańska 18:40 Opłacono
713 108527 Katarzyna Drozdowska 18:40 Opłacono
658 109199 Joanna Dokowska Husaria Race Team 18:40 Opłacono
660 109437 Damian Herman Husaria Race Team 18:40 Opłacono
697 109549 Tomasz Brdys PUNKT BHP PPOŻ 18:40 Opłacono
680 109768 Eryk Kozlowski Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
714 110703 Michał Gabruk 18:40 Opłacono
666 111445 Anna Fidos Kontaktuj PZU Team 18:40 Opłacono
668 111447 Dorota Zarczuk Kontaktuj PZU Team 18:40 Opłacono
657 111474 Adrian Dąbrowski Husaria Race Team 18:40 Opłacono
111627 Daria Goryńska 18:40 Oczekuje na weryfikację
568 111680 Paweł Kuczyński BigYellowFoot Adventure Team 18:40 Opłacono
659 111803 Justyna Handke Husaria Race Team 18:40 Opłacono
111815 Jowita Obrzud #beskidytostanumysłu 18:40 Oczekuje na weryfikację
675 111889 Marek Goliński Monar Zaczerlany 18:40 Opłacono
677 111918 Daniel Wardach Monar Zaczerlany 18:40 Opłacono
674 111934 Maciek Dudzik Monar Zaczerlany 18:40 Opłacono
676 111936 Adam Nowicki Monar Zaczerlany 18:40 Opłacono
687 112014 Mariusz Krasowski OUTDOOR TRAINING 18:40 Opłacono
669 112097 Adam Ziarek Kontaktuj PZU Team 18:40 Opłacono
688 112103 Rafał Zaremba OUTDOOR TRAINING 18:40 Opłacono
673 112193 Janusz Bąder Monar Zaczerlany 18:40 Opłacono
685 112196 Jan Bartoszewicz OUTDOOR TRAINING 18:40 Opłacono
665 112208 ZBIGNIEW MATYSIK K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 18:40 Opłacono
667 112370 Dawid Lalak Kontaktuj PZU Team 18:40 Opłacono
711 112384 Marek Maślany Wild Team 18:40 Opłacono
710 112387 Kamila Gielniak-Rolnicka Wild Team 18:40 Opłacono
656 112419 Cezary Rak Hardcorowe Wychylylybymy 18:40 Opłacono
727 112519 Przemysław Ułanowicz 18:40 Opłacono
661 112666 Luiza Kowalewska Husaria Race Team 18:40 Opłacono
649 112800 Anna Jagoda BigYellowFoot Adventure Team 18:40 Opłacono
654 113050 Kamil Sowa Deloitte Adventure Team 18:40 Opłacono
691 113079 Rafał Iwan Paintball Extreme 18:40 Opłacono
690 113080 Marek Cedro Paintball Extreme 18:40 Opłacono
693 113409 Mateusz Kuźdub Pijemy po biegu 18:40 Opłacono
694 113410 Paweł Sklenarski Pijemy po biegu 18:40 Opłacono
692 113411 Łukasz Kuźdub Pijemy po biegu 18:40 Opłacono
700 113598 Kamil Janecki Śląski Tajfun Team 18:40 Opłacono
720 113608 Marcus Madusiok 18:40 Opłacono
652 113639 Anna Rusiłowicz Bravehearts Legionowo 18:40 Opłacono
701 113834 Marcin Krokowski Takich 3 nie ma jak nas 3 18:40 Opłacono
719 113952 Rafał Królik 18:40 Opłacono
648 114015 Tomasz Kołacz #namięciutko 18:40 Opłacono
647 114059 Liliana Kołacz #namięciutko 18:40 Opłacono
724 114185 Marcin Ruducha 18:40 Opłacono
702 114210 Wojciech Wojciechowski Takich 3 nie ma jak nas 3 18:40 Opłacono
706 114469 Łukasz Hetman WHITE LINE_____ 18:40 Opłacono
114596 Daniel Dobkowski 18:40 Oczekuje na weryfikację
114749 Adam Maniara Husaria Race Team 18:40 Oczekuje na weryfikację
708 114821 Damian Stępień WHITE LINE_____ 18:40 Opłacono
664 114862 Arkadiusz Wojno Husaria Race Team 18:40 Opłacono
663 114910 Sebastian Skonka Husaria Race Team 18:40 Opłacono
684 114972 Przemysław Zenderowski Odważ się żyć (; 18:40 Opłacono
723 114974 PIOTR PIECHOWIAK 18:40 Opłacono
716 114984 Daniel Gorzkiewicz 18:40 Opłacono
819 115014 Kacper Sędziak 18:40 Opłacono
650 115192 Paweł Fic Bravehearts Legionowo 18:40 Opłacono
689 115250 Aniela Żukowska OUTDOOR TRAINING 18:40 Opłacono
709 115523 Sebastian Szymański WHITE LINE_____ 18:40 Opłacono
725 115601 Marcin Śleszyński 18:40 Opłacono
722 115755 Dawid Osiński 18:40 Opłacono
682 115761 Marcin Siedlecki Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
115816 Monika Kurlej Deloitte Adventure Team 18:40 Oczekuje na weryfikację
653 115817 Maria Kulikowska Deloitte Adventure Team 18:40 Opłacono
651 115988 Przemysław Kaźmierczak Bravehearts Legionowo 18:40 Opłacono
749 117021 Jamar Dials Odurzeni RUNmarichuaną 18:40 Opłacono
833 117448 Cezary SAK KTMŁ 18:40 Opłacono
737 99378 Artur Opoński Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
99417 Kamil Kulik V.I.P-GYM EŁK 19:00 Oczekuje na weryfikację
759 99444 Marta Jutkiewicz Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
766 99453 Marek Niedbała Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
758 99855 Aneta Jarosz Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
738 99969 JULITA Piwońska Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
768 100007 Grzegorz Poświatowski Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
771 100039 Krystian Klonowski V.I.P-GYM EŁK 19:00 Opłacono
772 100046 Tomasz Siejda V.I.P-GYM EŁK 19:00 Opłacono
100061 Agnieszka Wyganowska V.I.P-GYM EŁK 19:00 Oczekuje na weryfikację
761 100070 RAFAŁ Kolenkiewicz Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
770 100117 Martyna Żaborowska Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
736 100197 Anna Nowak Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
767 100640 Kamil Orłowski Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
762 100656 Szymon Kopiczko Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
765 100658 Marta Moroz Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
754 100990 Waldemar Balita Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
739 101119 Radosław Szermiński Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
748 101136 Barbara Hołub KOCI SPAM 19:00 Opłacono
735 101485 Krzysztof Miezianko Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
769 101847 Ula Simonienko Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
733 101884 Jolanta Kurowska Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
731 102254 Janusz Bondziul Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
781 102743 Paweł Jaroszczak 19:00 Opłacono
103577 katarzyna sokołowska Augustów Team 19:00 Oczekuje na weryfikację
763 104336 Magdalena Korlak Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
760 105070 Urszula Kłos Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
732 105144 Maciej Kaczkieło Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
730 106274 tomasz mański AŚNAEBAEM 19:00 Opłacono
784 106394 Jakub Kledzik 19:00 Opłacono
757 106570 SZYMON GÓRSKI Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
778 106652 Michał Dołżyński 19:00 Opłacono
756 107290 KINGA DĄBROWSKA Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
788 107562 Maciej Kostrzon 19:00 Opłacono
747 108317 Marcin Bukojemski Husaria Race Team 19:00 Opłacono
109564 Michał Czapla MB BIAŁYSTOK 19:00 Oczekuje na weryfikację
804 109794 Łukasz Borkowski HARPAGANY LANSU 19:00 Opłacono
774 111372 Marlena Cegiełko-Kondrat 19:00 Opłacono
787 111373 Krystian Kołodziejski 19:00 Opłacono
741 111683 Piotr Kuniszyk Dzieci Kukurydzy 19:00 Opłacono
792 112170 Sebastian Piskorz 19:00 Opłacono
729 112572 Zygmunt Machtyl AŚNAEBAEM 19:00 Opłacono
839 112613 Piotr Nadolny AŚNAEBAEM 19:00 Opłacono
751 112720 Paweł Tarasewicz OUTDOOR TRAINING 19:00 Opłacono
750 113154 Marek Szekalski OUTDOOR TRAINING 19:00 Opłacono
780 114067 Krzysztof Jakubaszek 19:00 Opłacono
791 114084 Michał Mikuśkiewicz 19:00 Opłacono
797 114111 Damian Wlaźlak 19:00 Opłacono
834 114538 Katarzyna Sutkowska CrossBoxFit Ketrzyn 19:00 Opłacono
740 114618 Ewelina Stępień CrossBoxFit Ketrzyn 19:00 Opłacono
755 114682 Krzysztof Borawski Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
764 115353 Arkadiusz Milewski Sportowe Suwałki 19:00 Opłacono
789 116328 Mariusz Kuzioła 19:00 Opłacono
783 116374 Michał Kempisty 19:00 Opłacono
776 116501 Sławomir Chrząstek 19:00 Opłacono
794 116598 Tomasz Szewczyk 19:00 Opłacono
786 116626 Katarzyna Kluk 19:00 Opłacono
796 116645 Aleksander Wiśniewski 19:00 Opłacono
782 116674 Jarosław Kalinin 19:00 Opłacono
777 116968 Łukasz Dojnia 19:00 Opłacono
799 117025 Jacek Zaborowski 19:00 Opłacono
798 117045 Christiano Wysocki 19:00 Opłacono
790 117072 Maciej Michalski 19:00 Opłacono
793 117136 Karol Sienkiewicz 19:00 Opłacono
785 117138 szymon kłoczko 19:00 Opłacono
742 117179 Agata Sieczkowska Dzieci Kukurydzy 19:00 Opłacono
117255 Magdalena Stasińska 19:00 Oczekuje na weryfikację
820 117350 tomasz rogowski Beauty Center & Fitness Ełk 19:00 Opłacono
808 101190 Bartosz Jędrzejewski 19:20 Opłacono
811 101192 Klaudia Orłowska 19:20 Opłacono
809 101313 Paweł Kaczmarski 19:20 Opłacono
812 101418 Mateusz Wyżlic 19:20 Opłacono
101425 Paweł Jędrzejewski 19:20 Oczekuje na weryfikację
825 103445 Michał Woźniak POWER TRAINING 19:20 Opłacono
805 103610 Sylwia Wilk POWER TRAINING 19:20 Opłacono
801 104057 Paweł Milewski DZIKI OLSZTYN 19:20 Opłacono
802 104059 Ariel Rusak DZIKI OLSZTYN 19:20 Opłacono
803 104060 Maciej Szwajcak DZIKI OLSZTYN 19:20 Opłacono
806 104962 Dorota Budzińska 19:20 Opłacono
800 105099 Rafał Lach DZIKI OLSZTYN 19:20 Opłacono
106089 Mateusz Szymański 19:20 Oczekuje na weryfikację
807 110454 Piotr Dąbrowski 19:20 Opłacono
111862 Patryk Pęczek Warzywa 19:20 Oczekuje na weryfikację
111952 Krystian Misztal Warzywa 19:20 Oczekuje na weryfikację
662 114595 Marek Rusiłowicz Husaria Race Team 19:20 Opłacono
814 115309 Michał Zawistowski 19:20 Opłacono
826 117034 Karol Zawistowski 19:20 Opłacono
810 117132 Łukasz Kozłowski 19:20 Opłacono
117176 Sylwester Rypina Eleganckie Chłopaki 19:20 Oczekuje na weryfikację