I
PL
EN

Trofea i koszulki

 

trofea runmageddonu

 

 

  • ​Medale 2019

 

Kiedy 5 lat temu startowaliśmy z Runmageddonem, chcieliśmy, by wszystkie osoby, które go ukończą, wróciły do domów z dobitnym dowodem na to, że przeszły przeszkodowe piekło. Proste, żołnierskie nieśmiertelniki okazały się strzałem w dziesiątkę. W 2019 roku wracamy do korzeni! Przed Wami inspirowane wyjątkowymi medalami z 2014 roku żelastwo na ten sezon:

 

 

 

  • ​Weteran Runmageddonu

 

Tylko śmiałkowie gotowi przebrnąć przez trzy formuły, zasługują na miano Weterana Runmageddonu. To elitarna społeczność ludzi, których siła i charakter stanowi wzór do naśladowania. Chcesz zostać jednym z nich?  W ciągu roku musisz zaliczyć: 


Rekruta (6 km / 30+  przeszkód)
Classic'a (12 km / 50+ przeszkód)
Hardcore'a (21 km / 70+ przeszkód)


Zrobisz to w jednym sezonie? Takiego kozaka jak Ty uhonorujemy statuetką Weterana Runmageddonu! Za free, a co! Nigdzie indziej Twoje medale nie będą prezentować się tak epicko jak na tej statuetce! To będzie dowód na to, że dołączyłeś do grona prawdziwych runmageddonowych twardzieli. Podejmiesz wyzwanie? 
Do statuetki zaliczamy także formuły zimowe.

 

 

Kup pakiet Weteran Runmageddonu!

 

  • ​Korona Runmageddonu

Cztery strony Polski, cztery zupełnie różne trasy, cztery podjęte wzywania! Pokonaj Runmageddony w 4 stronach kraju i zdobądź Koronę Runmageddonu!
By otrzymać statuetkę, musisz zaliczyć:


Północ – Trójmiasto, Szczecin
Południe - Kraków, Górski
Wschód - Warszawa, Ełk
Zachód - Wrocław, Poznań

 

Koronę zrobisz, pokonując dowolne formuły: Intro, Rekrut, Classic, Hardcore lub Ultra! Wliczamy tu także Runmageddony zimowe. Możesz zrobić cztery Intro, cztery Rekruty, albo dwa Rekruty i dwa Intro - jak ci się żywnie podoba! 

 

 

Tak prezentuje się statuetka Korony Runmageddonu 2019:

 

 

 

 

Kup pakiet Korona Runmageddonu! 

 

 

koszulki

 

Błotoodporne zbroje od Pit Bull West Coast, w których już od Runmageddonu Wrocław 2019 będziecie szlifować swoją siłę i charakter podczas walki z przeszkodami! 

 

 

 

 

bandanki

od Pit Bull West Coast

Tak będą prezentowały się bandanki od Runmageddonu Wrocław 2019!*

*Bandanki KIDS w nowej wersji pojawią się w połowie sezonu