Trofea i koszulki Pit Bull

 

trofea runmageddonu

 

 

  • ​Medale 2020

 

Nowe, kozackie medale, zawisną na szyjach Świrów, które w podejmą w 2020 roku wyzwanie i stawią czoło trasom Runmageddonu! Zdobądź każdy z nich i dowiedz się, co kryje się pod ich połączeniem!

 

 

Trofeum dla największych Harpaganów tego sezonu!

 

Medale na sezon 2019. W sezonie 2020 zaskoczymy Was zupełnie nowymi projektami! 

 

 

  • ​Weteran Runmageddonu

 

Tylko śmiałkowie gotowi przebrnąć przez trzy formuły, zasługują na miano Weterana Runmageddonu. To elitarna społeczność ludzi, których siła i charakter stanowi wzór do naśladowania. Chcesz zostać jednym z nich?  W ciągu roku musisz zaliczyć: 


Rekruta (6 km / 30+  przeszkód)
Classic'a (12 km / 50+ przeszkód)
Hardcore'a (21 km / 70+ przeszkód)


Zrobisz to w jednym sezonie? Takiego kozaka jak Ty uhonorujemy statuetką Weterana Runmageddonu! Za free, a co! Nigdzie indziej Twoje medale nie będą prezentować się tak epicko jak na tej statuetce! To będzie dowód na to, że dołączyłeś do grona prawdziwych runmageddonowych twardzieli. Podejmiesz wyzwanie? 
Do statuetki zaliczamy także formuły zimowe.

 

 

Kup pakiet Weteran Runmageddonu!

 

kurtka ​Weteran Runmageddonu

 

Są i one! Długo wyczekiwane Kurtki Weterana 2019!

 

Ten nieodłączny element garderoby każdego Świra, który w sezonie 2019 zgarnął kozackie żelastwo w postaci statuetki Weterana Runmageddonu, to wysokiej jakości nylonowa kurtka z najnowszej kolekcji PIT BULL WEST COAST, dostępna w wersji damskiej i męskiej, w dwóch wariantach kolorystycznych!

 

 

To nie tylko znak rozpoznawczy największych przeszkodowych kozaków, ale także bardzo funkcjonalny, sportowy fason, powleczony paroprzepszuczalną membraną (3000g H2O/m2) ze stójką chroniąca przed zimnem, mocnymi ściągaczami i poliestrowym podszyciem, które dodatkowo wspiera system cyrkulacji powietrza.

 

Dokonałeś ekstremalnego wyczynu i pokonałeś trzy kozackie formuły w sezonie 2019? Czas, żeby świat się o tym dowiedział. Już dzisiaj kup swoją kurtkę i noś ją z dumą - ten prestiżowy dodatek dostępny jest wyłączne dla tegorocznych zdobywców tytułu Weterana Runmageddonu!

 

To nie wszystko - zamów swoją kurtkę do końca października 2019 i ciesz się dostawą za FREE!

 

 

Masz ten zaszczytny tytuł?

 

kup swoją kurtkę już teraz!

 

  • ​Korona Runmageddonu

Cztery strony Polski, cztery zupełnie różne trasy, cztery podjęte wzywania! Pokonaj Runmageddony w 4 stronach kraju i zdobądź Koronę Runmageddonu!
By otrzymać statuetkę, musisz zaliczyć:


 

Północ – Trójmiasto, Ełk

Południe – Kraków

Wschód - Warszawa,

Zachód - Wrocław,

JOKER – Milovice, Liberec

 

 

Koronę zrobisz, pokonując dowolne formuły: Intro, Rekrut, Classic, Hardcore lub Ultra! Wliczamy tu także Runmageddony zimowe. Możesz zrobić cztery Intro, cztery Rekruty, albo dwa Rekruty i dwa Intro - jak ci się żywnie podoba! 

 

 

Tak prezentuje się statuetka Korony Runmageddonu 2019:

 

 

Statuetki na sezon 2019. W sezonie 2020 zaskoczymy Was zupełnie nowymi projektami! 

 

Kup pakiet Korona Runmageddonu! 

 

 

koszulki

 

Błotoodporne zbroje od Pit Bull West Coast, w których jw sezonie 2020 będziecie szlifować swoją siłę i charakter podczas walki z przeszkodami! 

 

 

W czerwonych zbrojach powalczycie na Zimowym Runmageddonie Warszawa!
Moro wjedzie na Runmageddonie w Krakowie, w Trójmieście oraz Wrocławiu.
Czachę przywdziejecie od majowego Runmageddonu w Warszawie oraz podczas Runmageddonu Ełk.
Zbroja wjedzie na wszystkie czeskie eventy!

 

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru wzoru koszulek dodawanego do pakietów startowych na danym evencie. Nie ma technicznej możliwości wyboru wzoru przez Uczestników podczas odbioru pakietów.

 

 

 

 

bandanki

od Pit Bull West Coast

Bandany na sezon 2019. W sezonie 2020 zaskoczymy Was zupełnie nowymi projektami!