I
PL
EN

Kurtki Weterana 2017 w Szczyrku

środa, 11 października 2017

Tytuł Weterana to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Żeby go zdobyć należy zaliczyć formuły Rekrut (6km i 30+ przeszkód), Classic (12km, 50+ przeszkód) i Hardcore (21km, 70+ przeszkód). Podjęliście rękawice?

 

W Szczyrku ruszycie na trasy po których pokonaniu wielu z Was sięgnie po tytuł Weterana Runmageddonu. Dzięki niemu, nabierzecie prawo do zakupu wyjątkowej kurtki Weterana Runmageddonu 2017! Dedykowanego softshella przygotowanego przez markę RegattaKurtka wyposażona jest w membranę oraz podklejona cienkim polarem. Do tego jest wodo- i wiatroodporna oraz oddychająca.

 

 

W Szczyrku przygotowanych będziemy mieć 700 kurtek Weterana Runmageddonu 2017. W przypadku wyczerpania zapasów, będziemy zbierali zapisy na dodatkowe kurtki na miejscu oraz poprzez formularz online. Kurtki będzie można odebrać wtedy na Finale, 18-19 listopada w Łodzi lub wyślemy je pocztą (dopłata 15zł za wysyłkę).

 

Koszt kurtki to 250 złotych. Wszyscy uprawnieni będą mogli ją nabyć w naszym sklepie w Biurze Zawodów.

 

Poniżej podajemy rozmiarówkę kurtki:

 

 

Specyfikacja techniczna kurtki:

Kurtka Regatta Octagon II

Skład: 94% poliester, 4% elastan, podszewka: 100% poliester (polar)

  • Wodoodporna, wiatroodporna, oddychająca

  • Pokryta impregnatem ATL

  • 2 kieszenie biodrowe, 1 kieszeń na piersi,

 

Przypominamy, że każdy Weteran ma prawo do zakupu tylko jednej kurtki, niezależnie ile tytułów Weterana uzyskał. Kurtka dostępna jest wyłącznie dla Weteranów 2017, uczestnicy bez tego statusu nie są uprawnieni do jej zakupu.