I
PL
EN

GAMES

Znajdźmy NAJSPRAWNIEJSZEGO CZŁOWIEKA W POLSCE!

Runmageddon Games zawody sprawnościowe rozgrywane w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód.  Tory zostały zaprojektowane tak, aby mogli na nich rywalizować atleci z każdej dyscypliny: lekkoatleci, fighterzy, gimnastycy, STRONGMANI czy też crossfitERZY. 
Przetestujemy każdy aspekt Waszej formy: siłę, szybkość, skoczność i wytrzymałość. 

 

 

Dlaczego warto wystartować? 

•    Rywalizacja z najlepszymi przedstawicielami różnych dyscyplin o tytuł Najsprawniejszego Człowieka w Polsce
•    Szansa na udowodnienie, że to właśnie Twoja dyscyplina jest królową sportów!
•    Bogaty pakiet startowy (koszulka techniczna, izotonik) 
•    Nagrody – pula nagród o wartości ponad 10 tys. PLN na każdym evencie

 

 

Formuła rywalizacji

Wyścigi eliminacyjne wyłaniają ósemkę uczestników z najlepszymi czasami. Od ćwierćfinału po finał rywalizują oni systemem pucharowym, tj.  pierwsze miejsce z ósmym, drugie z siódmym itd. Drabinka pucharowa powoduje, że dwóch najlepszych zawodników eliminacji może się spotkać dopiero w Finale.
Pomiędzy każdym etapem (eliminacje - ćwierćfinał – półfinał – Finał) zmieniamy część przeszkód, żeby uatrakcyjnić tor i dać sukcesywnie możliwość wykazania się zawodnikom o różnych parametrach sprawnościowych i siłowych.

 

 

Liga Runmageddon Games

sezon ma trwać od maja do września. zawody będą spięte w Ligę Runmageddon Games – czołowa szesnastka z każdych zawodów otrzyma punkty w klasyfikacji generalnej. a suma punktów z dwóch najlepszych startów w sezonie i Finału wyłoni zwycięzcę Ligi. 

 

 

Sława, cześć i chwała!

Widowiskowe przeszkody, emocjonująca rywalizacja, przedstawiciele różnych dyscyplin w zaciętej walce między sobą to dużo, ale nie wszystko!
Chcemy, by naszych Herosów poznał CAŁY kraj! Domyślacie się, co to oznacza… 

 

 

Historia 

Pomysł na Runmageddon Games wykorzystuje motywy znane z różnych dyscyplin – crossfitu, zawodów strongman, biegów przeszkodowych oraz z show typu American Ninja Warrior czy japońskiego Sasuke.
W ubiegłym roku Runmageddon Games odbywały się równolegle z Runmageddonem. Teraz to już jednak zupełnie inne zawody – podnosimy atrakcyjność imprezy dla kibiców, mediów i zawodników.

 

 

Co teraz?

Podejmij wyzwanie i wystartuj w walce o nagrody i chwałę! 
Zapisz się, ostro trenuj i obserwuj  uważnie fanpage oraz stronę, bo każdy kolejny tydzień będzie obfitował w nowe informacje! 

#SIŁAICHARAKTER #NajsprawniejszyPolak #RunmageddonGames 
W 2016 Runmageddon Games wyłoni najsprawniejszego Polaka!

Przeszłe imprezy