Vouchery

Chcesz komuś sprawić prezent? A może po prostu jesteś rekinem biznesu i lubisz oszczędzać?

Obczaj naszą piekielną ofertę ekstremalnych voucherów i zbijaj z nami pionę na eventach nawet 8 razy w sezonie!


Na każdą imprezę trzeba zapisać się co najmniej 3 dni przed datą wydarzenia, wykorzystując swój unikalny kod. Pakiet staje się imienny po pierwszym użyciu. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

 

Pakiet Runmageddon Weteran uprawnia do startu w jednym dowolnym Rekrucie (również edycje nocne), jednym Classicu oraz jednym Hardcorze na Runmageddonach w całej Polsce, do końca 2022 roku!

Świetna okazja dla osób, które chcą zdobyć upragniony tytuł WETERANA – więcej o trofeum przeczytasz TUTAJ

Na każdą imprezę trzeba zapisać się co najmniej 3 dni przed datą wydarzenia, wykorzystując swój unikalny kod. Pakiet staje się imienny po pierwszym użyciu. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

699 zł

Pakiet KORONA uprawnia do startu w 4 dowolnych Rekrutach (również edycje nocne) lub 4 dowolnych Intro w 2022 roku, we wszystkich 4 stronach Polski!

Świetna okazja dla osób, które chcą zdobyć upragnioną statuetkę KORONY RUNMAGEDDONU – więcej o trofeum przeczytasz TUTAJ.

Instrukcja dostępna Tutaj

 

 

749 zł

Płacisz raz i bierzesz udział w aż 8 biegach Runmageddonu w sezonie 2022! (dotyczy formuł: Intro, Rekrut, Classic, Hardcore)

Świetna okazja dla Runmageddonowych Świrów, którzy planują regularnie startować w najbardziej ekstremalnym cyklu biegów z przeszkodami w Europie!

Formuły można mieszać w dowolnej konfiguracji, np. 5 x Rekrut, 2 x Classic i 1 x Hardcore, albo odwrotnie - wszystko zależy od Ciebie!

Instrukcja dostępna Tutaj

1 699 zł

A może wycisk w duecie? Podwójny start w dowolnym Runmageddonie w formule Rekrut, czyli 6 piekielnych kilometrów i ponad 30 przeszkód. Nic nie łączy lepiej, niż wspólna przeprawa przez nasz piekielny tor. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.
 

Instrukcja dostępna Tutaj

499 zł

Podwójny start w formule Intro (3 km i 15+ przeszkód) na jednym z Runmageddonów w Polsce w sezonie 2022. Idealna formuła dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie biegów OCR i nie chcą tego robić w pojedynkę. Stańcie razem w bramach piekieł!


Instrukcja dostępna Tutaj

369 zł

Start w formule Intro (3 km i 15+ przeszkód) na jednym z Runmageddonów w Polsce w sezonie 2022. To idealna formuła dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z biegami przeszkodowymi. Klucz do bram piekieł będzie Twój!

Instrukcja dostępna Tutaj

199 zł

Start w dowolnym Runmageddonie w formule Rekrut (6 km i 30+ przeszkód) w sezonie 2022. Nie ma lepszego prezentu dla kochających wysiłek fizyczny w stopniu umiarkowanym. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

 

269 zł

Start w dowolnym Runmageddonie w formule Classic (12 km i 50+ przeszkód) w sezonie 2022. Podaruj voucher w prezencie bliskiej osobie (albo wrogowi, którego chcesz poddać próbie)! Możesz też sam sprawić sobie ostry wycisk! Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

Instrukcja dostępna Tutaj

 

299 zł

Spraw swojemu małemu Wojownikowi najbardziej błotny prezent! Start w dowolnym Runmageddonie w formule KIDS (1 km i 10 przeszkód) w sezonie 2022. Nie ma lepszego sposobu, by dać swojemu dziecku okazję do ubłocenia się po pachy i spożytkowania nadmiaru szaleństwa! Pamiętaj, że siłę i charakter kształtuje się od małego!

Instrukcja dostępna Tutaj

69 zł

Twój Junior uwielbia wyzwania z przeszkodami i nie boi ubłocić się na trasie? Spraw mu start w dowolnym Runmageddonie w formule Junior (2 km i 15+ przeszkód) w sezonie 2022. Nie ma lepszego prezentu dla tych młodych Świrów, którzy wyrośli już z Kidsa, ale jeszcze czekają na swój debiut na dłuższym dystansie!

Instrukcja dostępna Tutaj

 

179 zł

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda, w dodatku taka w wersji ekstremalnej! Wbijajcie razem z nami przeżyć niezapomniane chwile w formule Family (2 km i 15+ przeszkód) w sezonie 2022.

Instrukcja dostępna Tutaj

199 zł

Start w dowolnym biegu w Formule Hardcore, czyli ekstremalnym półmaratonie (21 km i 70+ przeszkód). Podaruj voucher bliskiej osobie i rzuć jej sportowe wyzwanie. Zakup pakietu nie zwalnia z dopłaty dla startujących w serii Elite.

 

Instrukcja dostępna Tutaj

349 zł

Start w najbardziej ekstremalnej Formule, czyli maraton w wersji Ultra (42 km i 140 przeszkód). Rzuć wyzwanie bliskiej osobie zafascynowanej światem biegów OCR lub sprawdź siłę własnego charakteru na torze rodem z piekieł. 

Instrukcja dostępna Tutaj

429 zł
Zimowy Runmageddon Warszawa
22/23.01.2022