Family

 

 

 

Nic tak nie buduje rodzinnych więzi jak wspólna przygoda, w dodatku taka w wersji ekstremalnej! Szykuj sportowe łaszki dla całej rodziny i wbijajcie razem z nami przeżyć niezapomniane chwile.

 

- MEDAL -

 

 

Połączcie rodzinę, a potem medale na mecie! Walka na ekstremalnych trasach w sezonie 2021 zostanie nagrodzona TAKIM żelastwem!

 

 

- Formuła Family -

 

Family to 2 kilometry wyjątkowej, błotnej zabawy z 15 ekscytującymi przeszkodami. Z wyzwaniem mogą zmierzyć się drużyny w składzie: dorośli + KIDS/Junior.

 

 

Minimalna liczba uczestników: 2

Maksymalna liczba uczestników: 5

 

Drużyna musi składać się przynajmniej z 1 opiekuna, czyli osoby dorosłej oraz minimum jednego dziecka, w przedziale wiekowym 4-15 lat. Jeden opiekun może zabrać na trasę maksymalnie czworo dzieci. Drużyna nie może składać się z samych dzieci ani z samych dorosłych.

 

 

- Szczegóły -

 

  • Start i meta formuły Family znajdują się na miasteczku dla dorosłych.

 

  • Odbiór pakietów startowych oraz z​​​​apisy na miejscu możliwe są w Biurze Zawodów dla dorosłych Uczestników.

 

  • Cena startu opłaca udział 2 osób. Każda kolejna osoba w drużynie to koszt 40 PLN / osoba. Maksymalna ilość zawodników w teamie to 5.

 

  • Pakiety startowe wydawane są jednorazowo dla całej drużyny. Odbiera je opiekun drużyny (osoba pełnoletnia, np. ta, która zgłaszała start w systemie). Dzieci mogą, ale nie muszą uczestniczyć w odbiorze pakietu.

 

  • W przeciwieństwie do formuł Kids i Junior, w formule Family osoba odbierająca pakiet dla dziecka nie musi być opiekunem prawnym (ale może). ALE! - Formularz zgłoszeniowy dziecka musi zostać wypełniony przez opiekuna prawnego małoletniego Uczestnika.

 

Przykład 1

Jeśli osoba dorosła odbierająca pakiet jest opiekunem prawnym (przykład: tata i syn), musi złożyć:

1. Oświadczenie Uczestnika biegu Runmageddon (1 dorosły = 1 oświadczenie)

2. Oświadczenie Opiekuna prawnego małoletniego Uczestnika biegu Runmageddon (1 dziecko = 1 oświadczenie) – zał. 1

 

Przykład 2

Jeśli osoba dorosła odbierająca pakiet nie jest opiekunem prawnym, musi złożyć:

1. Oświadczenie Uczestnika biegu Runmageddon (1 dorosły = 1 oświadczenie)

2. Oświadczenie Opiekuna prawnego małoletniego Uczestnika biegu Runmageddon (1 dziecko = 1 oświadczenie) wypełnione wcześniej przez opiekuna prawnego – zał. 1

3. Oświadczenie opiekuna prawnego, w którym wskazuje on opiekuna faktycznego podczas biegu (1 dziecko = 1 oświadczenie) wypełnione wcześniej przez opiekuna prawnego – zał. 2

4. Oświadczenie opiekuna, w którym przyjmuje on na siebie obowiązek opiekuna dziecka podczas biegu (1 dziecko = 1 oświadczenie) – zał. 3

 

Bardzo prosimy o poważne potraktowanie przygotowania wypełnionych oświadczeń, jeśli pakiet dla małoletnich Uczestników będzie odbierała inna osoba, niż jej opiekun prawny. Bez wypełnionych oświadczeń odbiór pakietu nie będzie możliwy.

 

Formularze do wypełnienia są dostępne do pobrania

ZAŁĄCZNIK 1

ZAŁĄCZNIK 2

ZAŁĄCZNIK 3 

 

 

Nadchodzące imprezy

Zimowy Runmageddon Warszawa
22/23.01.2022