I
PL
EN

Runmageddon dla WOŚP

piątek, 12 stycznia 2018

Runmageddon wsparł Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy niecodziennymi aukcjami. Na licytacje na rzecz WOŚP trafiły właśnie wyjątkowe pakiety startowe na specjalną serię majowego Runmageddonu Warszawa z udziałem Jurka Owsiaka, gwiazd mediów, sportu i show-biznesu.
Na licytację trafiło 8 pakietów startowych dla ekip i osób prywatnych. Specjalna seria Rekrut (6 km i 30+ przeszkód) została zaplanowana na 26 maja na godz. 13.00. Wystartują w niej, obok zwycięzców aukcji, m.in. zespoły składające się z aktorów, muzyków, dziennikarzy i wybitnych sportowców. To jedyna i niepowtarzalna okazja pokonać Runmageddon w towarzystwie m.in. takich osób jak siatkarski mistrz Europy Piotr Gacek, twórca internetowego talk-show 20m2 Łukasza – Łukasz Jakóbiak, zespół rajdowy RMF 4RACING Team - II Wicemistrz Europy w rajdach terenowych, przedstawiciele mediów i inne znane osobowości. Na trasę ruszy również ekipa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a serię wystartuje jej kapitan honorowy – Jurek Owsiak! 

Na aukcjach na stronie www.wosp.org.pl dostępne są również dwa niepowtarzalne pakiety, w których skład wchodzi nie tylko udział w jednej z wybranych formuł dowolnego Runmageddonu w 2018 roku i opieka osobistego trenera, który przyjedzie po zwycięzcę aukcji Runmageddonowym Renault Kadjarem, ale też dedykowany materiał filmowy opublikowany w social mediach Runmageddonu.
 


 

Trenerami odpowiedzialnymi za „opiekę” nad zwycięzcami licytacji są prowadząca runmageddonowe rozgrzewki Małgorzata Wzorek i Jakub Zawistowski. – Zachęcamy do licytowania. Po osoby, które na rzecz WOŚP przekażą najwięcej, przyjedziemy naszą Runmageddonową limuzyną. A później, już na trasie będziemy się nawzajem wspierać.

 

PRZEJDŹ DO AUKCJI RUNMAGEDDONU DLA WOŚP 

Link do Majowego eventu: TUTAJ

Link do wydarzenia na Facebooku: TUTAJ