I
PL
EN

Runmageddon i Suunto rozpoczynają współpracę!

sobota, 3 czerwca 2017

Sezon w serii Runmageddon rozkręca się w najlepsze. Zawody trwają, a my mamy kolejną doskonałą wiadomość dla wszystkich pasjonatów biegania przeszkodowego oraz fanów precyzyjnego sprzętu pomiarowego. Czas na współpracę Runmageddonu z marką Suunto, producentem doskonałej klasy zegarków multisportowych. Dzięki tej współpracy, w największych sieciach sklepów dla biegaczy w Polsce pojawi się dedykowany model zegarka - przetestowany i rekomendowany przez Runmageddon – najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie. Wieloletnie doświadczenie marki Suunto, najwyższa jakość produktów została połączona z siłą i charakterem Runmageddonu.

 

Dzięki współpracy obu zaangażowanych w projekt firm, na rynku pojawia się właśnie spersonalizowany zegarek Suunto Traverse Alpha Runmageddon.

 

Suunto to fińska marka precyzyjnych zegarków multisportowych dla ludzi, którzy na co dzień zmagają się z wszelakimi, nierzadko ekstremalnymi wyzwaniami. Z produktami Suunto trenują i startują biegacze, biegacze górscy, miłośnicy ultramaratonów, narciarze, kolarze, a także nurkowie i himalaiści. Produkty marki Suunto używane są także przez wojsko, co potwierdza wytrzymałość produktu w ekstremalnyh warunkach.

 

Suunto Traverse Alpha Runmageddon to wszechstronny zegarek outdoorowy. Mogący zostać wykorzystany zarówno podczas startu w biegu przeszkodowym, jak i podczas wyprawy do lasu, spaceru, polowania, wędkowania, czy w życiu codziennym. Do tego dochodzi jeszcze niezwykle trwała konstrukcja, jakże ważna dla uczestników cyklu Runmageddon.

Zegarek został wykonany w Finlandii i jest zgodny z normami wojskowymi!

 

„To kolejna, ważna chwila w historii rozwoju Runmageddonu. Marka Runmageddon jest już na tyle silna a jednocześnie modna, że międzynarodowe firmy o uznanej reputacji podejmują strategiczne decyzje aby niektóre ze swoich produktów dedykować bezpośrednio Runmageddonowi. To naprawdę wyraz najwyższego uznania, że nasza marka wchodzi
w skład nazwy własnej zegarka Suunto” – mówi Grzegorz Kita, wiceprezes i współwłaściciel Runmageddonu.

 

 

Najbardziej rozpoznawalne cechy Suunto Traverse Alpha Runmageddon:

 

- Poznaj każdy teren jak własną kieszeń, korzystając z nawigacji, zarówno GPS, jak i GLONASS. Systemy te służą do nawigacji po trasach i według punktów POI. Zegarek oferuje zapis przebytej trasy w czasie rzeczywistym, informacje o prędkości, dystansie i wysokości, planowanie tras w serwisie Suunto Movescount.com na mapach topograficznych, podgląd trasy i wysokościowy profil trasy na zegarku.

- Funkcje przydatne podczas wędkowania, polowania i pieszych wycieczek, takie jak: godziny i alarmy wschodu oraz zachodu słońca, typy punktów POI związane z wędkowaniem i polowaniem, fazy oraz godziny wschodu i zachodu księżyca, automatyczne wykrywanie strzału, czerwone podświetlenie, dostosowane do noktowizorów.

- Wykonany w Finlandii, sprawdzony zgodnie z normami wojskowymi. Każdy nowy produkt Suunto na etapie projektowania przechodzi rygorystyczne testy, zarówno w laboratorium, jak i w terenie. Producent nie tylko sam przeprowadza testy sprawdzające, ale także zleca dokładne przetestowanie produktów niezależnym laboratoriom. Modele Suunto Traverse są testowane m.in. zgodnie z normami wojskowymi MIL-STD-810G.

- Wodoszczelny do głębokości 100 m, trendy pogodowe i alarm burzowy, kompas, podświetlenie w trybie latarki.

 

Zegarek Suunto Traverse Alpha Runmageddon będzie dostępny w największej w kraju sieci specjalistycznych sklepów biegowych www.sklepbiegowy.com i Sklep Biegacza od dnia 9 czerwca z możliwością zakupu tylko i wyłącznie za pośrednictwem sklepów internetowych.

 

Uczestnicy Runmageddonów będą mogli przetestować ten produkt także podczas imprez.