I
PL
EN

Runmageddon Sahara

czwartek, 9 listopada 2017

Marzy Ci się naprawdę ekstremalne wyzwanie? Chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego? Właśnie masz szansę zapisać się na najbardziej hardcorowe wydarzenie i wziąć udział w Runmageddonie Sahara w dniach 7-11 marca 2018 roku!

Runmageddon Sahara to wieloetapowy, ekstremalny bieg w południowym Maroku, w którym do pokonania będziesz mieć 50 lub nawet 100 kilometrów w ciągu trzech dni! Trasa tego wyzwania będzie przebiegała przez skąpane w Słońcu gorące piaski pustyni, gdzie na uczestników czyhać będą przeszkody naturalne – skalne grzbiety, ergi, woda czy błoto w rozlewiskach rzek.

 

Uczestnicy Runmageddonu Sahara powinni być przygotowani na prawdziwy wycisk! Wszyscy herosi, którzy zdecydują się wziąć udział, będą mieli zapewniony transport Polska – Maroko - Polska oraz do poszczególnych lokalizacji, noclegi, a także wyżywienie i dostęp do wody pitnej. Dostaniecie od nas także kurtkę, personalizowane koszulki (techniczną i bawełnianą) oraz torbę i roadbook. Nie musicie także martwić się o ubezpieczenie oraz opiekę medyczną, a na czas biegu otrzymacie lokalizator GPS.

 

 

Co zrobić, by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu? Wystarczy, że zapiszecie się tutaj i dokonacie opłaty. Cena składa się z pakietu startowego (3900 złotych) i pakietu logistycznego, którego cena uzależniona jest od daty zapisu – im wcześniej, tym taniej!

 

Tylko do 10 listopada możecie uzyskać aż 2000 złotych zniżki na pakiet logistyczny! Dzięki temu całkowity koszt to jedynie 7900 złotych! Zapisując się do 17 listopada, uzyskacie 1000 złotych zniżki!

 

Nie ma na co czekać! Podejmijcie to wyzwanie już dziś!

 

Więcej informacji na sahara.runmageddon.com