I
PL
EN

Zbliża się ekstremalny Runmageddon w Szczyrku

środa, 11 października 2017

Takiego Runmageddonu jeszcze nie było. Górskie edycje organizowaliśmy już kilkukrotnie jednak tym razem przygotowaliśmy dla Was prawdziwie górskie wyzwanie. W weekend 21-22 października czeka Was piekło!

 

Górski Runmageddon Szczyrk będzie najbardziej ekstremalnym Runmageddonem w historii! Mordercze podbiegi, góry, woda, , ekstremalne przeszkody, obciążenia i fantastyczny krajobraz. Będzie ciężko, będzie morderczo, będzie naprawdę ekstremalnie! 

 

 

W Szczyrku przygotujemy dla Was trasy Intro 3 kilometry i co najmniej 15 przeszkód, . 6-kilometrowego Rekruta z przynajmniej 30 przeszkodami, i coś dla największych twardzieli - Górskiego Hardcore z 21 kilometrami i 70+ przeszkodami.

 

Trasy będą przebiegały pięknymi szlakami Beskidu Śląskiego z Małym i Dużym Skrzycznem, Jaworzyną czy Halą Skrzyczeńską na czele. Jako pierwsi będziecie mieli okazję podziwiać też jeden z najnowocześniejszych w Polsce ośrodków narciarskich! Szczyrkowski Ośrodek Narciarski przechodzi właśnie modernizację, a jego otwarcie planowane jest już na 16 grudnia. Nowoczesny kompleks zapewni aż 40 km tras narciarskich!

 

 

Kiedy Wy będziecie walczyć na trasie możecie zadbać też o rozrywkę dla swoich pociech! Wasze dzieci będą mogły zmierzyć się z górską trasą Runmageddonu Kids, gdzie pokonają kilometr trasy i przynajmniej 10 przeszkód.

 

Górski Runmageddon Szczyrk to będzie horror. Przeżyjecie najtrudniejsze momenty Waszego życia. Ale właśnie o to nam chodzi! W życiu, dzięki temu doświadczeniu, pokonacie każdą przeszkodę i przekonacie się, że nie ma rzeczy niemożliwych! Po ukończeniu każdej z trzech morderczych tras będziecie wyczerpani, ale też szczęśliwi i usatysfakcjonowani, a co najważniejsze – dużo silniejsi . Dodatkowo zrobicie kolejny, być może ostatni krok, w kierunku Korony i Weterana Runmageddonu.

 

 

Już wkrótce przedstawimy Wam plan tras, imprezy i więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia.

 

Nie ma na co czekać, zapiszcie się już dziś!

Do zobaczenia w Szczyrku 21-22 października!