Morderczy Trening Runmageddon w Sompolnie Treningi Lubstów, gmina Sompolno (woj. wielkopolskie) 21.05.2017

Lista startowa

ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
140708 karol w. Sompolno 11:00
140873 Przemysław J. Sompolno 11:00
140982 Marek W. GMINA WILCZYN Wilczyn 11:00
140983 Waldemar O. GMINA WILCZYN Wilczyn 11:00
141059 Marta K. Sompolno 11:00
141094 Piotr K. Sompolno 11:00
141324 Marcin S. Konin 11:00
141347 Monika A. Konin 11:00
141404 Karol C. Warszawa 11:00
141409 Anna K. Stare Miasto 11:00
141678 Patryk W. Konin 11:00
141679 Faustyna W. Konin 11:00
141781 Pawel B. Konin 11:00
141786 Joanna B. Konin 11:00
141816 Maciej A. Konin 11:00
141935 Daniel B. Krzymów 11:00
141937 Rafał S. STREET WORKOUT KONIN Konin 11:00
141978 TOMASZ S. SOMPOLNO 11:00
142351 Mariusz B. Sompolno 11:00
142359 Barbara W. Street Workout Konin Konin 11:00
142410 Maciej D. Sompolno 11:00
142471 Marcin M. `Konin 11:00
142472 Artur K. Konin 11:00
142548 Maciej C. Lubstów 11:00
142559 Szymon P. Warszawa 11:00
142782 Dominik W. Konin 11:00
142784 Bartłomiej M. Konin 11:00
142803 Kacper Ś. Sompolno 11:00
142866 Marian A. Konin 11:00
142877 Andrzej M. Poznań 11:00
142918 rafal k. kolo 11:00
142947 Monika O. Warszawa 11:00
142949 Kasia K. Konin 11:00
142978 Paweł P. Ślesin 11:00
143156 Mateusz Ć. Konin 4x4 Konin 11:00
143201 Krzysztof W. Kazimierz Biskupi 11:00
143296 Michał Ś. Warszawa 11:00
143332 Marzanna H. Mielnica Duża 11:00
143344 Michał H. Mielnica Duża 11:00
143352 Dominika K. Sompolno 11:00
143371 Dariusz G. Bylew 11:00
143396 Radosław P. Mikorzyn 11:00
143406 Wojciech K. GMINA WILCZYN Wilczyn 11:00
143424 Krzysztof K. Sompolno 11:00
143443 Mateusz S. Biele 11:00
143450 Adam S. GMINA WILCZYN Wilczyn 11:00
143467 Krzysztof S. Babiak 11:00
143562 Magdalena K. Świebodzice 11:00
143587 Małgorzata W. konin 11:00
143623 Artur K. Nowa Wieś 11:00
143624 Sebastian S. Poznań 11:00
143629 Miłosz S. Nowa Wieś 11:00
143633 Zbigniew P. Sompolno 11:00
143639 Joanna P. Łódź 11:00
143661 Patryk C. POZNAŃ 11:00
143665 Sebastian A. Rosocha 11:00
143700 Krzysztof N. Koło 11:00
143703 Błażej W. Koło 11:00
143782 Błażej P. Sompolno 11:00
143790 Adam G. GMINA WILCZYN wilczyn 11:00
143792 Patryk D. Dąbrowa 11:00
143813 Kamil S. Samorząd Ślesin Slesin 11:00
143823 Piotr N. Poznań 11:00
143824 Andrzej D. Samorząd Ślesin Ślesin 11:00
143828 Łukasz W. Kleczew 11:00
143848 Bartosz U. Dopiewo 11:00
143873 Witold N. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Konin 11:00
143878 Julia S. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Lubstów 11:00
143882 Kamila G. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Konin 11:00
143883 Marzena J. Gmina Sompolno Sompolno 11:00
143884 Tytus K. ABC-PAK POZNAŃ 11:00
143890 Paweł F. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Konin 11:00
143913 Izabela K. Świebodzice 11:00
143922 Krzysztof C. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Posada 11:00
143925 Karol B. Powiat Koniński - Energia Pokoleń Kramsk 11:00
143929 Szymon S. Sompolno 11:00
143943 Paweł J. Samorząd Ślesin Ślesin 11:00
143967 Joanna R. Sompolno 11:00
143975 Roman B. Sompolno 11:00
144037 Sylwia A. Konin 11:00
144127 Adam P. Gowarzewo 11:00
144132 Joanna S. Poznań 11:00
144265 Katia D. Konin 4x4 Konin 11:00
144278 Kamil P. Kramsk 11:00
144318 Marek Ł. Motokonin Konin 11:00
144329 Rafał K. Sompolno 11:00
144342 Tomasz R. Sompolno 11:00
144348 Marcin M. Motokonin Konin 11:00
144379 Michał W. Kramsk 11:00
144382 Łukasz A. PAK KWB Konin S.A. Konin 11:00
144388 Filip M. Ostrówek 11:00
144389 Krzysztof W. PAK KWB Konin S.A. Kazimierz Biskupi 11:00
144390 Marek J. PAK KWB Konin S.A. Kleczew 11:00
144395 Robert S. PAK KWB Konin S.A. Konin 11:00
144412 Andrzej Ś. PAK KWB Konin S.A. Kleczew 11:00
144418 Kamil F. Koło 11:00
144433 Marcin W. Unstoppable Runners Piotrkowice Konin 11:00
144438 Alicja P. Sompolno 11:00
144447 jakub j. konin 11:00
144449 Marek P. PAK KWB Konin S.A. Kleczew 11:00
144450 Klaudia N. Sompolno 11:00
144472 Piotr W. Unstoppable Runners Piotrkowice Ślesin 11:00
144473 Kamil W. Unstoppable Runners Piotrkowice Piotrkowice 11:00
144546 Patryk G. Konin 11:00
144595 Filip S. Wilczyn 11:00
144602 Robert Z. konin 11:00
144636 Sławomir K. Kleczew 11:00
144648 Sebastian J. GMINA KLECZEW Kleczew 11:00
144661 Piotr S. GMINA KLECZEW Kleczew 11:00
144664 Mikołaj W. Sompolno 11:00
144674 Filip K. Sompolno 11:00
144676 Adrian S. Sompolno 11:00
144703 Piotr M. Sycewo 11:00
144730 Przemyslaw F. Kleczew 11:00
144760 Michał P. Izabelin C 11:00
144783 Agnieszka J. Poznań 11:00
144786 Michał C. Poznań 11:00
144795 Paweł M. Wilczyn 11:00
144826 Szymon K. Poznań 11:00
144831 Michał D. GMINA KLECZEW Kleczew 11:00
144856 Jacek S. Samorząd Ślesin Ślesin 11:00
144910 Marcin R. Konin 11:00
144911 Kamila P. Konin 11:00
144915 Weronika A. Budzisław Kościelny 11:00
144948 Joanna M. Gmina Rychwał Rychwał 11:00
145030 Tomasz J. sompolno 11:00
145086 Łukasz T. Koło 11:00
145122 Szymon S. Konin 11:00
145127 Jarosław T. Kłodawa 11:00
145158 Marek H. Konin 11:00
145183 Marcin G. Wilczyn 11:00
145206 Adam K. Koło 11:00
145208 Dominika K. Koło 11:00
145249 Mariusz Z. Samorząd Ślesin Ślesin 11:00
145255 Andrzej S. Sompolno 11:00
145264 Marcin B. Sompolno 11:00
145272 Maciej F. Kłodawa 11:00
145285 Andżelika S. Budzisław Kościelny 11:00
145297 Filip K. ABC-PAK Sompolno 11:00
145316 P . Poznań 11:00
Runmageddon Szczecin
08/09.10.2022