217104 |
Michał Z.
|
Bestie OCR Legionowo |
Nowy Dwór Mazowiecki |
10:30 |
217469 |
Marcin G.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
10:30 |
219112 |
Krystian F.
|
|
Olsztyn |
10:30 |
224313 |
Paweł W.
|
PZU Sport Team |
Brwinów |
10:30 |
225883 |
Bernard T.
|
|
Warszawa |
10:30 |
230909 |
Krzysztof K.
|
Nak Muay Fighters |
Szczecin |
10:30 |
232682 |
Bogdan W.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:30 |
233166 |
Mateusz G.
|
Husaria Race Team |
SUWAŁKI |
10:30 |
233407 |
Dawid K.
|
|
Krasocin |
10:30 |
237419 |
Arkadiusz Z.
|
Husaria Race Team |
Suwałki |
10:30 |
237492 |
Tomasz Ł.
|
DZIADY OCR |
LEGIONOWO |
10:30 |
240198 |
Szymon R.
|
Fitmania Olsztyn |
Olsztyn |
10:30 |
241934 |
Dominik S.
|
|
warszawa |
10:30 |
242347 |
Yuriy E.
|
39RUS |
Калининград |
10:30 |
242482 |
Mateusz P.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:30 |
245601 |
Mateusz J.
|
xRunners |
Kartuzy |
10:30 |
249148 |
Sergei T.
|
39RUS |
Kaliningradskaja obl. p. Perslavskoe |
10:30 |
252180 |
Piotr C.
|
|
Pabianice |
10:30 |
253633 |
Marek P.
|
|
Łódź |
10:30 |
255285 |
Konrad S.
|
Nak Muay Fighters |
Reptowo |
10:30 |
255436 |
BARTŁOMIEJ F.
|
Husaria Race Team |
ZĄBKI |
10:30 |
255980 |
Marcin K.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
10:30 |
256417 |
Maciej D.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:30 |
257455 |
Karol P.
|
Husaria Race Team |
Fajsławice |
10:30 |
257543 |
Maciej M.
|
|
Pruszcz Gdanski |
10:30 |
258334 |
Piotr K.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:30 |
258345 |
Rafał P.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:30 |
258383 |
Bartłomiej O.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:30 |
258796 |
Kamil M.
|
|
Warszawa |
10:30 |
258804 |
Sebastian P.
|
|
Warszawa |
10:30 |
207495 |
Jakub S.
|
|
Białystok |
10:45 |
207498 |
Paulina S.
|
|
Białystok |
10:45 |
207658 |
Agnieszka M.
|
|
Warszawa |
10:45 |
207681 |
Kamil M.
|
|
Boguchwała |
10:45 |
207796 |
Konrad T.
|
|
Debrzno |
10:45 |
207821 |
Karolina K.
|
|
Warszawa |
10:45 |
207904 |
Barbara K.
|
|
Rzeszów |
10:45 |
208261 |
Dominik B.
|
Husaria Race Team |
Spytkowice |
10:45 |
209143 |
Katarzyna K.
|
Fighters Team |
Suwałki |
10:45 |
209148 |
Dominik C.
|
|
Suwałki |
10:45 |
209513 |
Agnieszka M.
|
trener24h.com.pl |
Warszawa |
10:45 |
209525 |
Zosia M.
|
|
Warszawa |
10:45 |
209832 |
Mateusz L.
|
Zygzaki |
Susz |
10:45 |
210033 |
Michał M.
|
|
Gdańsk |
10:45 |
210185 |
Piotr S.
|
|
Radzymin |
10:45 |
210285 |
Patryk S.
|
|
Gdynia |
10:45 |
210391 |
Adam M.
|
|
Jejkowice |
10:45 |
210517 |
Łukasz L.
|
|
Susz |
10:45 |
210986 |
Jonasz L.
|
Zygzaki |
Susz |
10:45 |
212570 |
Patryk M.
|
Nam biegać nie kazano. |
Ostróda |
10:45 |
212593 |
Michał T.
|
Nam biegać nie kazano. |
Olsztyn |
10:45 |
213644 |
Mateusz P.
|
|
Grajewo |
10:45 |
214182 |
Karol S.
|
|
EŁK |
10:45 |
215093 |
Jarosław K.
|
|
Giżycko |
10:45 |
215238 |
Karol R.
|
|
Płużnica |
10:45 |
215417 |
Adrian S.
|
CHŁOPCY CHORTENOWCY |
Białystok |
10:45 |
215419 |
Rafał S.
|
CHŁOPCY CHORTENOWCY |
Osowicze |
10:45 |
215519 |
małgorzata k.
|
Husaria Race Team |
Chełmża |
10:45 |
215645 |
Łukasz R.
|
|
Pluznica |
10:45 |
216260 |
Michał S.
|
|
Gdańsk |
10:45 |
216691 |
Artur K.
|
|
Ełk |
10:45 |
216925 |
Radosław S.
|
|
Białystok |
10:45 |
217048 |
Tomasz F.
|
|
Ełk |
10:45 |
217054 |
Tomasz K.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
217078 |
Michał P.
|
|
Olecko |
10:45 |
217417 |
Mirek S.
|
|
Białystok |
10:45 |
217471 |
Adam W.
|
|
Ełk |
10:45 |
217677 |
Patrycja Ł.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
217904 |
Sebastian M.
|
Ełk Force One |
EŁK |
10:45 |
218251 |
Damian K.
|
|
Wąbrzeźno |
10:45 |
218524 |
Przemysław K.
|
Lipsk Dąbrowa Sztabin |
Białystok |
10:45 |
218690 |
Marcin S.
|
Colosseum team |
Białystok |
10:45 |
219432 |
tomasz r.
|
Ełk Force One |
ełk |
10:45 |
219434 |
Kamil K.
|
|
Wąbrzeźno |
10:45 |
219919 |
Tomasz S.
|
|
Biała Piska |
10:45 |
220613 |
Krystian W.
|
|
Brzeg |
10:45 |
220614 |
Michał W.
|
|
Brzeg |
10:45 |
221299 |
Jarosław R.
|
Sportowe Suwałki |
Suwałki |
10:45 |
221300 |
Anna R.
|
Sportowe Suwałki |
Suwałki |
10:45 |
221381 |
RAFAŁ M.
|
Husaria Race Team |
EŁK |
10:45 |
221572 |
Jan S.
|
|
Leszno |
10:45 |
221851 |
Dariusz W.
|
|
Poznań |
10:45 |
222054 |
Jakub L.
|
|
Rzeszów |
10:45 |
223082 |
Gabriel M.
|
|
Rybnik |
10:45 |
223471 |
Magdalena Ż.
|
|
Mrągowo |
10:45 |
223483 |
Marlena D.
|
|
Mrągowo |
10:45 |
225094 |
Natalia D.
|
|
Mrągowo |
10:45 |
225095 |
Klaudia D.
|
|
Mrągowo |
10:45 |
225096 |
Wojciech Ż.
|
|
Olsztyn |
10:45 |
225108 |
Wiktoria D.
|
|
Mrągowo |
10:45 |
225904 |
Dawid D.
|
|
Olsztyn |
10:45 |
225907 |
Gabriela D.
|
|
Olsztyn |
10:45 |
226174 |
Monika P.
|
|
Legiowo |
10:45 |
226182 |
Paweł S.
|
|
Warszawa |
10:45 |
226318 |
Agnieszka K.
|
|
Płock |
10:45 |
227158 |
Konstantin Z.
|
|
Ełk |
10:45 |
227697 |
Przemysław U.
|
|
Giżycko |
10:45 |
227820 |
Krystian K.
|
|
Ełk |
10:45 |
231732 |
Marlena C.
|
|
Warszawa |
10:45 |
231742 |
Małgorzata D.
|
|
Purda |
10:45 |
232285 |
Mateusz J.
|
Husaria Race Team |
Stąporków |
10:45 |
234921 |
Przemysław G.
|
Colosseum team |
Białystok |
10:45 |
234929 |
barbara P.
|
ŚWIRY STELA |
Simoradz |
10:45 |
234989 |
Robert K.
|
ŚWIRY STELA |
Ustroń |
10:45 |
235148 |
Marek M.
|
Apostles of Stars |
Krakow |
10:45 |
235223 |
Marcin Z.
|
|
Boleslawiec |
10:45 |
235827 |
Lukasz G.
|
|
Warszawa |
10:45 |
235831 |
Ewa G.
|
|
Warszawa |
10:45 |
235934 |
Jerzy M.
|
|
Giżycko |
10:45 |
235942 |
Łukasz K.
|
|
Grójec |
10:45 |
236211 |
magdalena b.
|
|
tczew |
10:45 |
236348 |
Karol N.
|
|
Grudziądz |
10:45 |
236349 |
Arkadiusz T.
|
|
Toruń |
10:45 |
236376 |
Zbigniew W.
|
SOCIOS SILESIA |
Kwidzyn |
10:45 |
236657 |
Karol M.
|
|
Bartoszyce |
10:45 |
236982 |
Joanna R.
|
|
Bartoszyce |
10:45 |
236997 |
JACEK P.
|
|
BARTOSZYCE |
10:45 |
237050 |
Bogdan W.
|
|
Gdańsk |
10:45 |
237273 |
Dawid K.
|
Calypso Team Piła |
Piła |
10:45 |
238040 |
Agnieszka M.
|
Lipsk Dąbrowa Sztabin |
Lipsk |
10:45 |
238043 |
tomasz M.
|
Lipsk Dąbrowa Sztabin |
Lipsk |
10:45 |
238062 |
Magdalena K.
|
CSA TEAM |
Dąbrowa Białostocka |
10:45 |
238104 |
Marcin S.
|
Calypso Team Piła |
Piła |
10:45 |
238214 |
Przemysław M.
|
CSA TEAM |
Dąbrowa Białostocka |
10:45 |
238223 |
Marek M.
|
|
Wozławki |
10:45 |
238468 |
Katarzyna S.
|
CSA TEAM |
Lipsk |
10:45 |
238817 |
Mirosław W.
|
15GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA |
EŁK |
10:45 |
239509 |
Ilona C.
|
|
Bartoszyce |
10:45 |
240718 |
Robert K.
|
|
Góra Kalwaria |
10:45 |
240720 |
Małgorzata K.
|
|
Góra Kalwaria |
10:45 |
241732 |
Andrzej R.
|
No to jeszcze po jednym |
Warszawa |
10:45 |
242030 |
Stefan K.
|
Auto Wimar |
Legonowo |
10:45 |
242038 |
Piotr Ż.
|
Auto Wimar |
Warszawa |
10:45 |
242040 |
Hubert k.
|
Auto Wimar |
łegionowo |
10:45 |
242042 |
Maciej T.
|
|
Krakow |
10:45 |
242044 |
Iwona K.
|
Auto Wimar |
Warszawa |
10:45 |
242045 |
Paweł K.
|
Auto Wimar |
Wołomin |
10:45 |
242142 |
Daniel J.
|
Zawsze Możesz Lepiej |
Kętrzyn |
10:45 |
242197 |
Angelika K.
|
|
Warszawa |
10:45 |
242205 |
Dorota B.
|
|
Warszawa |
10:45 |
242513 |
Łukasz W.
|
|
Białystok |
10:45 |
242712 |
Cyprian C.
|
Wejherowski Klub Morsów |
Wejherowo |
10:45 |
242755 |
Ryszard M.
|
KOMANDO FLAKI |
Kębłowo |
10:45 |
242756 |
TOMASZ D.
|
xRunners |
GDYNIA |
10:45 |
242768 |
Tadeusz P.
|
The Legends |
Rumia |
10:45 |
245166 |
Arkadiusz M.
|
Piękni i Bestie |
Malbork |
10:45 |
245187 |
Jacek G.
|
Husaria Race Team |
Jaślany |
10:45 |
245262 |
Adam M.
|
Colosseum team |
Białystok |
10:45 |
246668 |
Józef C.
|
|
Ciechanowiec |
10:45 |
248839 |
Rafał G.
|
|
Białystok |
10:45 |
249153 |
Andrzej D.
|
GrupA SpecjanleJ BestroskI-Masaż Będzie Później ;-) |
Warszawa |
10:45 |
249209 |
Przemysław K.
|
|
Jaworzno |
10:45 |
249221 |
Zbigniew S.
|
Piękni i Bestie |
Żelechów |
10:45 |
251892 |
Dorota M.
|
|
Nawojowa |
10:45 |
253518 |
Tomasz Z.
|
No to jeszcze po jednym |
Warszawa |
10:45 |
253655 |
Kamila O.
|
|
Reda |
10:45 |
253656 |
Marcin J.
|
|
GDYNIA |
10:45 |
254129 |
Aneta H.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
254562 |
Mariusz P.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
254768 |
Adrian G.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
255127 |
Marcin S.
|
|
Nowy Sącz |
10:45 |
255164 |
Monika K.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
255167 |
Nikodem K.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
255559 |
Patryk M.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
255846 |
Andrzej S.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
256168 |
Tomasz A.
|
Ełk Force One |
Ełk |
10:45 |
256294 |
Kamil N.
|
|
Olecko |
10:45 |
256306 |
Artur M.
|
|
Magnuszew |
10:45 |
258823 |
Ewelina P.
|
|
Świebodzin |
10:45 |
258951 |
Artur T.
|
|
Długa Szlachecka |
10:45 |
258952 |
Czarek Z.
|
|
Warszawa |
10:45 |
207701 |
Michał L.
|
Wataha Grupa Treningowa |
Posz |
11:00 |
207860 |
Krystian L.
|
Ostra Korba Team |
Elbląg |
11:00 |
208285 |
Marcin S.
|
Husaria Race Team |
Dobrzyniewo Duże |
11:00 |
209135 |
Katarzyna K.
|
Fighters Team |
Suwałki |
11:00 |
209206 |
Sylwia K.
|
Fighters Team |
Suwałki |
11:00 |
216331 |
Wojciech S.
|
nie chcę mieć STEMI |
Ostrołęka |
11:00 |
216643 |
Sławek N.
|
nie chcę mieć STEMI |
Warszawa |
11:00 |
216687 |
Michał S.
|
Imperium Siły |
Ełk |
11:00 |
217093 |
KATARZYNA S.
|
OUTDOOR TRAINING |
Dobrzyniewo Duże |
11:00 |
217149 |
Magda P.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
217318 |
Piotr P.
|
Imperium Siły |
Ełk |
11:00 |
218178 |
Tomasz L.
|
Piękni i Bestie |
Stargard |
11:00 |
218350 |
Artur M.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
218373 |
Tomasz Z.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
218382 |
Krzysztof C.
|
OUTDOOR TRAINING |
Sokółka |
11:00 |
218502 |
Paweł S.
|
V.I.P-GYM EŁK |
Nowa Wieś Ełcka |
11:00 |
219479 |
Dariusz W.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
225956 |
Leszek M.
|
X-Team Special Forces |
Skierniewice |
11:00 |
225962 |
Roksana K.
|
X-Team Special Forces |
Katowice |
11:00 |
226306 |
Paweł M.
|
DZIKI OLSZTYN |
Olsztyn |
11:00 |
227442 |
Mateusz B.
|
Kartofelki |
TORUŃ |
11:00 |
227444 |
Klaudia R.
|
Kartofelki |
Toruń |
11:00 |
227847 |
Zuzanna M.
|
Twarda Ręka Szczęka Pęka |
Gdańsk |
11:00 |
227913 |
Edyta W.
|
Janusze Błotnych Biegów |
Łódź |
11:00 |
227914 |
Cezary T.
|
Janusze Błotnych Biegów |
Łódź |
11:00 |
228029 |
Zuzanna K.
|
|
Sopot |
11:00 |
231294 |
Sebastian G.
|
|
Kraków |
11:00 |
231404 |
Remigiusz S.
|
Nak Muay Fighters |
Szczecin |
11:00 |
231415 |
Michał K.
|
Nak Muay Fighters |
szczecin |
11:00 |
231423 |
Sebastian P.
|
Nak Muay Fighters |
Szczecin |
11:00 |
231602 |
Cezary S.
|
KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com |
Kętrzyn |
11:00 |
232026 |
Dominik G.
|
Nak Muay Fighters |
Szczecin |
11:00 |
233263 |
Mariusz P.
|
Nak Muay Fighters |
Warzymice |
11:00 |
233354 |
Robert K.
|
Husaria Race Team |
minsk mazowiecki |
11:00 |
233543 |
Marcin M.
|
OUTDOOR TRAINING |
Lewickie |
11:00 |
234876 |
Ilona J.
|
ŚWIRY STELA |
Chybie |
11:00 |
234877 |
Barbara F.
|
ŚWIRY STELA |
Kozakowice Górne |
11:00 |
235286 |
Filip M.
|
THE Chlors ! |
CHORZÓW |
11:00 |
235331 |
Karol Z.
|
THE Chlors ! |
Zawiercie |
11:00 |
235860 |
Piotr R.
|
THE Chlors ! |
Zawiercie |
11:00 |
235874 |
Łukasz K.
|
Twarda Ręka Szczęka Pęka |
Gdańsk |
11:00 |
236170 |
Dominik K.
|
HOJNIE OBDARZENI |
Grudziądz |
11:00 |
236334 |
Łukasz P.
|
HOJNIE OBDARZENI |
Grudziądz |
11:00 |
236355 |
Daniel K.
|
HOJNIE OBDARZENI |
Grudziądz |
11:00 |
236798 |
Maria G.
|
NA SPOKOJNIE |
Łódź |
11:00 |
236801 |
Natalia M.
|
NA SPOKOJNIE |
Ozorków |
11:00 |
236802 |
Marcin Z.
|
NA SPOKOJNIE |
Rzezawa |
11:00 |
239792 |
Mikołaj G.
|
NA SPOKOJNIE |
Pabianice |
11:00 |
242155 |
Ola C.
|
Wejherowski Klub Morsów |
Wejherowo |
11:00 |
242537 |
Patrycja R.
|
Nimaletko |
Gdańsk |
11:00 |
242538 |
Adrian J.
|
Nimaletko |
Gdańsk |
11:00 |
242540 |
Patryk R.
|
Nimaletko |
Kaliska |
11:00 |
243192 |
Karol M.
|
KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.com |
Kętrzyn |
11:00 |
243352 |
Piotrek L.
|
NA SPOKOJNIE |
Łódź |
11:00 |
243575 |
Adam L.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
248970 |
Emilia Z.
|
OUTDOOR TRAINING |
Białystok |
11:00 |
253970 |
Kamil S.
|
Husaria Race Team |
Slesin |
11:00 |
254119 |
Przemek F.
|
M.OC |
Warszawa |
11:00 |
254122 |
Piotr Ż.
|
M.OC |
Warszawa |
11:00 |
255171 |
Marcin H.
|
HOOK TEAM |
Białystok |
11:00 |
255173 |
Izabela O.
|
HOOK TEAM |
Bielsk Podlaski |
11:00 |
255234 |
Rafał L.
|
HOOK TEAM |
Zabłudów |
11:00 |
255250 |
Kinga N.
|
HOOK TEAM |
Białystok |
11:00 |
255434 |
Sylwia P.
|
HOOK TEAM |
Białystok |
11:00 |
255668 |
Marlena L.
|
HOOK TEAM |
Białystok |
11:00 |
255670 |
Hubert N.
|
HOOK TEAM |
Białystok |
11:00 |
255707 |
Magdalena K.
|
Piękni i Bestie |
Malbork |
11:00 |
255863 |
Paweł K.
|
|
Trzcianka |
11:00 |
255904 |
Rafał J.
|
RaZoR Racing Team |
Łódź |
11:00 |
255932 |
Mariusz N.
|
|
Białystok |
11:00 |
255937 |
Natalia P.
|
RaZoR Racing Team |
Łódź |
11:00 |
255938 |
Nikodem S.
|
RaZoR Racing Team |
Łódź |
11:00 |
255982 |
Mateusz M.
|
|
Trzcianka |
11:00 |
256846 |
Łukasz M.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Warszawa |
11:00 |
257138 |
Michal K.
|
|
Biskupiec |
11:00 |
257147 |
Agata Ś.
|
11MPA |
Giżycko |
11:00 |
257193 |
Kasia G.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Warszawa |
11:00 |
257307 |
Agata S.
|
Dzieci Kukurydzy |
Gołdap |
11:00 |
257408 |
Artur K.
|
|
Kobyłka |
11:00 |
257492 |
Michał Ś.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
warszawa |
11:00 |
257514 |
Edyta W.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Warszawa |
11:00 |
257551 |
Anna J.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Legionowo |
11:00 |
257705 |
Jolanta B.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Warszawa |
11:00 |
257826 |
Jacob B.
|
Swole team 6 |
Columbus |
11:00 |
257842 |
Robert G.
|
|
Gołdap |
11:00 |
257885 |
Hugo G.
|
Swole team 6 |
Killeen |
11:00 |
257937 |
Konrad Z.
|
IKONKA |
Białystok |
11:00 |
257953 |
Timothy H.
|
Swole team 6 |
Apo |
11:00 |
257994 |
Brandon F.
|
|
Vilseck |
11:00 |
257996 |
Aleksandra S.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
11:00 |
258009 |
Michael F.
|
|
Vilseck |
11:00 |
258016 |
Michael P.
|
|
Bemowo Piskie |
11:00 |
258091 |
Wojciech M.
|
|
Elk |
11:00 |
258110 |
Hanna M.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:00 |
258123 |
Paweł S.
|
|
Warszawa |
11:00 |
258165 |
Paweł L.
|
|
Nidzica |
11:00 |
258206 |
Łukasz G.
|
15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy |
Giżycko |
11:00 |
258211 |
Mirosław C.
|
15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy |
Giżycko |
11:00 |
258216 |
Uliana S.
|
TRENING PIERWOTNY TEAM |
Warszawa |
11:00 |
258252 |
Margarita K.
|
Husaria Race Team |
Ślesin |
11:00 |
258263 |
Piotr S.
|
|
Ełk |
11:00 |
258264 |
Arkadiusz P.
|
|
Ełk |
11:00 |
258265 |
Todd K.
|
Team Nightmare |
APO |
11:00 |
258269 |
Talal A.
|
|
Warsaw |
11:00 |
258273 |
Nick M.
|
Team Nightmare |
APO |
11:00 |
258289 |
francis c.
|
Team Nightmare |
APO |
11:00 |
258293 |
Jacek W.
|
|
Talusy |
11:00 |
258307 |
Chansivandeth c.
|
Team Nightmare |
schofield barracks |
11:00 |
258328 |
Steve M.
|
Team Nightmare |
APO |
11:00 |
258332 |
Micah m.
|
Swole team 6 |
Amberg |
11:00 |
258355 |
Jesse H.
|
|
Bemowo piskie |
11:00 |
258367 |
Jason E.
|
|
Bemowo piski |
11:00 |
258371 |
Piotr W.
|
|
Nidzica |
11:00 |
258965 |
Brandon T.
|
|
Bemwo piska |
11:00 |
258966 |
Charlie G.
|
|
Ełk |
11:00 |
258973 |
Hugo G.
|
|
Killeen |
11:00 |
207620 |
Radoslaw J.
|
DZIADY OCR |
Wyszków |
11:15 |
207777 |
Jakub S.
|
|
Sobolewo |
11:15 |
208373 |
Mirosław Ł.
|
|
Nidzica |
11:15 |
208493 |
Daniel D.
|
|
Nidzica |
11:15 |
209482 |
Patryk K.
|
|
Ostróda |
11:15 |
211952 |
Michał J.
|
|
Białystok |
11:15 |
212328 |
Justyna S.
|
|
Białystok |
11:15 |
212398 |
Wojciech S.
|
|
Wyszków |
11:15 |
212569 |
Beata P.
|
Nam biegać nie kazano. |
Olsztyn |
11:15 |
215646 |
Mariusz B.
|
|
Białystok |
11:15 |
215819 |
Kamil C.
|
|
Białystok |
11:15 |
217007 |
Przemysław B.
|
|
Gołdap |
11:15 |
217087 |
Grzegorz L.
|
|
Wizna |
11:15 |
217098 |
Maciej S.
|
Biegiem na Kacu |
olsztyn |
11:15 |
217108 |
Magdalena S.
|
Biegiem na Kacu |
Olsztyn |
11:15 |
217700 |
Adrian B.
|
|
Piątnica Poduchowna |
11:15 |
217795 |
Wojciech S.
|
|
Łomża |
11:15 |
217936 |
Katarzyna M.
|
Dzieci Kukurydzy |
Gołdap |
11:15 |
218068 |
Patryk T.
|
|
Dębień |
11:15 |
218298 |
Dominika Ś.
|
Biegiem na Kacu |
Suwałki |
11:15 |
218337 |
Józef M.
|
|
Grajewo |
11:15 |
218340 |
Łukasz K.
|
|
Dębień |
11:15 |
218692 |
Agnieszka Ś.
|
Biegiem na Kacu |
Suwałki |
11:15 |
219403 |
Anna A.
|
Husaria Race Team |
Biała Piska |
11:15 |
219411 |
Adam P.
|
|
Szczytno |
11:15 |
219640 |
Emilia T.
|
|
Gutowiec |
11:15 |
219692 |
Tomasz S.
|
POGromcy |
Poznań |
11:15 |
220394 |
szymon s.
|
|
olsztyn |
11:15 |
221627 |
Artur G.
|
Husaria Race Team |
Płock |
11:15 |
226754 |
Paweł J.
|
Rafałki |
Policzna |
11:15 |
227012 |
Błażej P.
|
|
Biskupiec Pomorski |
11:15 |
227020 |
Jakub B.
|
|
Biskupiec Pomorski |
11:15 |
227323 |
Łukasz G.
|
|
Białystok |
11:15 |
227370 |
Beata C.
|
|
Białystok |
11:15 |
227771 |
Rafał B.
|
Rafałki |
Nadarzyn |
11:15 |
227982 |
Barbara P.
|
Najlepsze czubki |
Katowice |
11:15 |
229889 |
Jacek Z.
|
DZIADY OCR |
Gorzów Wlkp. |
11:15 |
230011 |
Rafał R.
|
Crossboxfit Kętrzyn |
Kętrzyn |
11:15 |
230110 |
Dominika F.
|
|
Bartąg |
11:15 |
231840 |
Andrzej S.
|
CrossBoxFit Ketrzyn |
Kętrzyn |
11:15 |
231894 |
Małgorzata K.
|
CrossBoxFit Kętrzyn |
Kętrzyn |
11:15 |
232874 |
Krzysztof P.
|
Fitnessacja Brzeg Dolny |
Brzeg Dolny |
11:15 |
233053 |
Karolina S.
|
|
Pabianice |
11:15 |
233746 |
Michał R.
|
|
Tczew |
11:15 |
235277 |
Karol C.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:15 |
235680 |
Wojciech Z.
|
My mum doesn't know |
Gdańsk |
11:15 |
236356 |
Marcin S.
|
|
Warszawa |
11:15 |
237018 |
Marcin G.
|
MY TEAM |
Olsztyn |
11:15 |
237071 |
Rafał W.
|
MY TEAM |
Gdańsk |
11:15 |
237090 |
JOANNA O.
|
MY TEAM |
OLSZTYN |
11:15 |
237298 |
Piotr K.
|
MY TEAM |
Olsztyn |
11:15 |
237589 |
Katarzyna S.
|
OTK Rzeźnik |
Warszawa |
11:15 |
237641 |
Artur B.
|
|
Płock |
11:15 |
238369 |
Dariusz F.
|
|
koszalin |
11:15 |
238630 |
Maciej S.
|
|
Malbork |
11:15 |
239387 |
Kamil G.
|
|
Łomża |
11:15 |
239693 |
Jacek Ż.
|
MY TEAM |
Kierzliny |
11:15 |
239811 |
Łukasz G.
|
Biegniemy napić się piwa |
Łopatki |
11:15 |
239817 |
Sylwester B.
|
Biegniemy napić się piwa |
Wąbrzeźno |
11:15 |
239885 |
Tomasz B.
|
Biegniemy napić się piwa |
Gdynia |
11:15 |
240531 |
Andrzej G.
|
Biegniemy napić się piwa |
Wąbrzeźno |
11:15 |
240765 |
Piotr J.
|
|
Koszalin |
11:15 |
240990 |
Dorota W.
|
|
Lubawa |
11:15 |
241766 |
Bernadetta S.
|
Schody Hiszpańskie |
Mikołów |
11:15 |
241880 |
Seweryn J.
|
Husaria Race Team |
Lublin |
11:15 |
242373 |
Jakub P.
|
SąGorsi - Running Team |
Warszawa |
11:15 |
242374 |
Paweł K.
|
SąGorsi - Running Team |
Warszawa |
11:15 |
242380 |
Krzysztof G.
|
SąGorsi - Running Team |
Warszawa |
11:15 |
242523 |
Mariusz B.
|
|
Suwalki |
11:15 |
242614 |
Dawid L.
|
|
Bydgoszcz |
11:15 |
242782 |
Piotr O.
|
SFORA TEAM |
Opole |
11:15 |
242797 |
Szymon B.
|
SFORA TEAM |
Gracze |
11:15 |
242843 |
Sławomir W.
|
Husaria Race Team |
Opole |
11:15 |
243042 |
Rafał S.
|
GetResponse Warriors |
Gdansk |
11:15 |
243104 |
Grzegorz O.
|
|
Płużnica |
11:15 |
243110 |
Joanna S.
|
Husaria Race Team |
Wąbrzeźno |
11:15 |
243145 |
michal k.
|
Husaria Race Team |
Nowinka |
11:15 |
243372 |
Piotr S.
|
|
Warszawa |
11:15 |
243384 |
Marcin S.
|
SFORA TEAM |
Brzeg |
11:15 |
243633 |
Artur Ł.
|
mByki |
Warszawa |
11:15 |
243706 |
Piotr P.
|
|
Warszawa |
11:15 |
244208 |
Krzysztof R.
|
LUDZIE PÓŁNOCY |
Koszalin |
11:15 |
244440 |
Sylwester S.
|
FITOSFERA WYMIATACZE |
Białystok |
11:15 |
244443 |
Izabela Z.
|
POWER TRAINING |
WARSZAWA |
11:15 |
244509 |
Kamil G.
|
NA SPOKOJNIE |
Łask |
11:15 |
244511 |
Wojciech W.
|
NA SPOKOJNIE |
Łódź |
11:15 |
244791 |
Michał A.
|
|
Gdańsk |
11:15 |
245041 |
Ewelina O.
|
KTMŁ |
Kętrzyn |
11:15 |
245130 |
Adrian B.
|
|
szczytno |
11:15 |
245216 |
Paweł C.
|
|
Warszawa |
11:15 |
245890 |
Michał S.
|
|
Wąbrzeźno |
11:15 |
246190 |
michal K.
|
|
elk |
11:15 |
246200 |
Leszek R.
|
|
Berlin |
11:15 |
246364 |
Jakub S.
|
|
Świecie |
11:15 |
246487 |
Dawid M.
|
|
Zielona gora |
11:15 |
247295 |
Tomasz M.
|
WENGLORZ TEAM |
Lidzbark Warmiński |
11:15 |
247299 |
Piotr O.
|
WENGLORZ TEAM |
Kolno |
11:15 |
247444 |
Kamil P.
|
WENGLORZ TEAM |
Olsztyn |
11:15 |
247883 |
Łukasz S.
|
WENGLORZ TEAM |
Olsztyn |
11:15 |
248141 |
KAROLINA S.
|
|
GRAJEWO |
11:15 |
248866 |
Mariola N.
|
|
Opole Lubelskie |
11:15 |
248868 |
Marcin S.
|
|
Kolonia Nieszawa |
11:15 |
248880 |
Urszula Ś.
|
|
Białystok |
11:15 |
249494 |
Jakub M.
|
SąGorsi - Running Team |
Warszawa |
11:15 |
249857 |
Piotr H.
|
Agresywne Morsy :D |
Lubaczów |
11:15 |
252583 |
Marcin L.
|
|
Wejherowo |
11:15 |
253206 |
Aleksandra Ś.
|
MY TEAM |
Olsztyn |
11:15 |
254585 |
Tadeusz K.
|
Agresywne Morsy :D |
Lubaczów |
11:15 |
254586 |
Tobiasz K.
|
Agresywne Morsy :D |
Lubaczów |
11:15 |
255252 |
Łukasz Z.
|
|
Olsztyn |
11:15 |
255340 |
Krzysztof D.
|
Agresywne Morsy :D |
Łukawiec |
11:15 |
255411 |
Paulina K.
|
Crossteam Grodzisk Mazowiecki |
grodzisk mazowiecki |
11:15 |
255413 |
Łukasz K.
|
Crossteam Grodzisk Mazowiecki |
Grodzisk Mazowiecki |
11:15 |
255415 |
Martyna K.
|
Crossteam Grodzisk Mazowiecki |
Grodzisk Mazowiecki |
11:15 |
255426 |
Agata S.
|
Crossteam Grodzisk Mazowiecki |
Mościska |
11:15 |
256162 |
Krzysiek S.
|
Agresywne Morsy :D |
Lubaczów |
11:15 |
256396 |
Sylwester W.
|
|
Piątnica Włościańska |
11:15 |
256883 |
Konrad K.
|
|
Giżycko |
11:15 |
257282 |
Wojciech S.
|
Agresywne Morsy :D |
Stare Oleszyce |
11:15 |
257331 |
Michał K.
|
Husaria Race Team |
Suwałki |
11:15 |
257727 |
Adrian M.
|
|
Białystok |
11:15 |
257766 |
Ireneusz M.
|
|
Wałcz |
11:15 |
257841 |
Daniel Z.
|
|
Łapy |
11:15 |
207671 |
Jakub Ż.
|
|
Ełk |
11:30 |
219090 |
Michał B.
|
POGromcy |
Poznań |
11:30 |
219983 |
Jędrzej S.
|
POGromcy |
Poznań |
11:30 |
224317 |
Sebastian B.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
224319 |
Joanna P.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
224322 |
Mateusz M.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
224325 |
Karol K.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
224347 |
Jakub K.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
225572 |
Adam K.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
225744 |
Szymon K.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
226253 |
Marcin D.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
226973 |
Piotr K.
|
Wuwuzela Pasłęk |
Pasłęk |
11:30 |
227190 |
Mateusz K.
|
Wuwuzela Pasłęk |
Pasłęk |
11:30 |
227341 |
Dominik D.
|
Wuwuzela Pasłęk |
Pasłęk |
11:30 |
227360 |
Bartłomiej K.
|
Wuwuzela Pasłęk |
Pasłęk |
11:30 |
227378 |
Kamil S.
|
Wuwuzela Pasłęk |
Pasłęk |
11:30 |
227557 |
Wojtek C.
|
|
Łomża |
11:30 |
228032 |
Krzysztof M.
|
NoLimit TEAM+ |
Warszawa |
11:30 |
228365 |
Piotr K.
|
Najlepsze czubki |
Katowice |
11:30 |
230861 |
Marcin R.
|
POGromcy |
Tarnowo Podgórne |
11:30 |
230961 |
Roland I.
|
Agresywne Plastry |
Łódz |
11:30 |
231915 |
Michał S.
|
PZU Sport Team |
Ćmiłów |
11:30 |
233333 |
Łukasz W.
|
|
Warszawa |
11:30 |
235302 |
Maciek Z.
|
|
Białystok |
11:30 |
236012 |
sebastian k.
|
Spoceni Brudzewo |
puck |
11:30 |
236430 |
Michał L.
|
Spoceni Brudzewo |
Władysławowo |
11:30 |
236805 |
Daniel L.
|
Spoceni Brudzewo |
Gliwice |
11:30 |
237346 |
Mikolaj W.
|
Tim Drim |
Drężewo |
11:30 |
238478 |
Marcin W.
|
PZU Sport Team |
Łowicz |
11:30 |
238879 |
Adam Ż.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
239906 |
Bartosz B.
|
Spoceni Brudzewo |
Łebcz |
11:30 |
241364 |
Justyna M.
|
Wytuszowani |
Gołdap |
11:30 |
241955 |
Katarzyna S.
|
|
Warszawa |
11:30 |
242788 |
Paulina Ć.
|
EKIPA KAROLA |
Warszawa |
11:30 |
243510 |
Krystian B.
|
PZU Sport Team |
Warszawa |
11:30 |
244237 |
Tomasz K.
|
|
Bielsko-Biała |
11:30 |
246031 |
Bartosz K.
|
Pull Up or Shut Up |
Dzięgielów |
11:30 |
247875 |
Ewa C.
|
|
Pisz |
11:30 |
248129 |
Wioleta K.
|
V.I.P-GYM EŁK |
Grajewo |
11:30 |
248597 |
Kacper Ł.
|
Odpaleni na maxa |
Gdańsk |
11:30 |
248599 |
Magdalena R.
|
Odpaleni na maxa |
Ostrołęka |
11:30 |
248944 |
Dominik B.
|
4FIT CROSS BIAŁOGARD |
Białogard |
11:30 |
248995 |
Jarosław S.
|
NEXUS SYSTEM |
Łódź |
11:30 |
249112 |
Ernest W.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:30 |
249216 |
Mariusz J.
|
Cross Elite Grajewo |
Koszarówka |
11:30 |
249546 |
Kuba Z.
|
|
Kalinowo |
11:30 |
249798 |
Damian W.
|
4FIT CROSS BIAŁOGARD |
Białogard |
11:30 |
249827 |
Jolanta B.
|
4FIT CROSS BIAŁOGARD |
Białogard |
11:30 |
251716 |
Grzegorz A.
|
|
Białystok |
11:30 |
252205 |
Dawid W.
|
|
Iłowa |
11:30 |
252445 |
Daniel S.
|
Cross Elite Grajewo |
Ełk |
11:30 |
252486 |
Izabela N.
|
|
Gdańsk |
11:30 |
252690 |
Piotr W.
|
|
Wola Dębińska |
11:30 |
252796 |
Grzegorz M.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:30 |
253009 |
Marek Ś.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:30 |
253046 |
Sławomir M.
|
|
Borzęcin Duży |
11:30 |
253497 |
james t.
|
QDG |
Aberdare |
11:30 |
253502 |
Jake W.
|
QDG |
Portsmouth |
11:30 |
253503 |
Scott L.
|
QDG |
Swansea |
11:30 |
253526 |
Paweł P.
|
|
Ełk |
11:30 |
253685 |
Dawid K.
|
|
Miłakowo |
11:30 |
253698 |
Dawid G.
|
|
Zduńska wola |
11:30 |
253847 |
Radosław W.
|
|
Białystok |
11:30 |
253848 |
Christopher D.
|
QDG |
Liverpool |
11:30 |
253867 |
Bartosz G.
|
|
Góra Kalwaria |
11:30 |
253886 |
Joanna K.
|
WW team |
lublin |
11:30 |
253889 |
anna k.
|
WW team |
chrzanow |
11:30 |
253991 |
Marek L.
|
WW team |
Lubartów |
11:30 |
254057 |
Andrzej J.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:30 |
254127 |
Marcin B.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:30 |
254282 |
Tomasz G.
|
|
Gdańsk |
11:30 |
254387 |
Aleksandra M.
|
|
Warszawa |
11:30 |
254420 |
SYLWIA G.
|
Cross Elite Grajewo |
GRAJEWO |
11:30 |
254461 |
Karolina W.
|
|
Bielsko-Biała |
11:30 |
254518 |
Tommy A.
|
QDG |
Haverfordwest |
11:30 |
254567 |
Iwona S.
|
4FIT CROSS BIAŁOGARD |
Białogard |
11:30 |
254589 |
Iwona M.
|
4FIT CROSS BIALOGARD |
Białogard |
11:30 |
254782 |
Arkadiusz W.
|
V.I.P-GYM EŁK |
Ełk |
11:30 |
254793 |
Kacper S.
|
|
Głubczyce |
11:30 |
254803 |
Matt H.
|
|
Birmingham |
11:30 |
254805 |
Kiri Y.
|
|
Dudley |
11:30 |
254808 |
Faye H.
|
|
Ackworth |
11:30 |
254848 |
CHARLOTTE W.
|
|
Elk |
11:30 |
254849 |
Jordan M.
|
|
Inverness |
11:30 |
254896 |
Lewis R.
|
|
Dundee |
11:30 |
254897 |
Daryl J.
|
|
Swansea |
11:30 |
254907 |
Lynsey C.
|
|
Callander |
11:30 |
255162 |
MONIKA N.
|
|
PISZ |
11:30 |
255296 |
Bartosz W.
|
|
Mikołajki |
11:30 |
255498 |
Joanna O.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
11:30 |
256652 |
Alexander B.
|
|
Belfast |
11:30 |
257828 |
Vincent S.
|
Swole team 6 |
Ełk |
11:30 |
257982 |
Dawid M.
|
Husaria Race Team |
Wąbrzeźno |
11:30 |
258076 |
Grzegorz W.
|
Spartakus Team |
Złotów |
11:30 |
258118 |
Thomas H.
|
|
Amberg |
11:30 |
258120 |
Roman R.
|
Spartakus Team |
Zlotow |
11:30 |
258124 |
Patryk Z.
|
Spartakus Team |
Krajenka |
11:30 |
258127 |
Adrian M.
|
Spartakus Team |
Józefowo |
11:30 |
258138 |
Weronika K.
|
Spartakus Team |
Złotów |
11:30 |
258148 |
andrzej ś.
|
|
Olsztyn |
11:30 |
258308 |
Karol L.
|
|
Ełk |
11:30 |
258311 |
Krzysztof W.
|
|
Lublin |
11:30 |
258343 |
raymond b.
|
Zmora!!! |
APO |
11:30 |
258344 |
Mike P.
|
Zmora!!! |
Bemowo piskie |
11:30 |
258348 |
Brad S.
|
|
Vilseck |
11:30 |
258352 |
ryan h.
|
Zmora!!! |
APO |
11:30 |
258356 |
tomasz m.
|
|
ełk |
11:30 |
258364 |
ulysses F.
|
Zmora!!! |
apo |
11:30 |
258365 |
Sylwester P.
|
House Of Poland |
Łapy |
11:30 |
258366 |
Brent R.
|
Zmora!!! |
APO |
11:30 |
258646 |
Geoffrey U.
|
|
Amberg |
11:30 |
258649 |
Janusz O.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:30 |
258661 |
Rafał K.
|
|
Szczecin |
11:30 |
258679 |
Paweł Z.
|
|
Rajgród |
11:30 |
258799 |
Mateusz W.
|
|
Góra |
11:30 |
258802 |
Sylwester M.
|
|
Marki |
11:30 |
258805 |
Andrzej A.
|
|
Elbląg |
11:30 |
258814 |
wiktoria B.
|
|
Łódz |
11:30 |
258815 |
Karolina B.
|
|
Zgierz |
11:30 |
258816 |
Daniel B.
|
|
lodz |
11:30 |
258817 |
Eliza I.
|
|
Łódz |
11:30 |
258820 |
Kinga A.
|
|
Rąbień AB |
11:30 |
258821 |
Adam G.
|
|
Łodz |
11:30 |
210733 |
Paweł S.
|
|
Olsztyn |
11:45 |
210736 |
Ewelina S.
|
|
Olsztyn |
11:45 |
212725 |
Aneta O.
|
Husaria Race Team |
Lublin |
11:45 |
215560 |
TETIANA B.
|
Klimaszewscy |
Warszawa |
11:45 |
215561 |
Radosław K.
|
Klimaszewscy |
Warszawa |
11:45 |
217364 |
Dominika W.
|
Husaria Race Team |
Białystok |
11:45 |
217372 |
Kamil W.
|
Husaria Race Team |
Gródek |
11:45 |
224200 |
Rafał S.
|
Husaria Race Team |
Zawonia |
11:45 |
231545 |
Patryk A.
|
|
Szczecin |
11:45 |
232188 |
Hanna K.
|
|
Olsztyn |
11:45 |
232211 |
Krzysztof K.
|
|
Warszawa |
11:45 |
234062 |
Robert T.
|
|
Warszawa |
11:45 |
234533 |
Grzegorz M.
|
|
Lubin |
11:45 |
236126 |
Piotr M.
|
|
Lubin |
11:45 |
236133 |
Kacper B.
|
|
Lubin |
11:45 |
236202 |
Joanna S.
|
Figlarze |
Halinów |
11:45 |
236206 |
Michał R.
|
Figlarze |
Warszawa |
11:45 |
238168 |
Jan S.
|
Elitowe Hardcory |
Sopot |
11:45 |
238171 |
Klaudia S.
|
Elitowe Hardcory |
Gdańsk |
11:45 |
239325 |
Andrzej K.
|
WŁÓCZYBIEGI |
Sowlany |
11:45 |
242344 |
Michael P.
|
|
Łukta |
11:45 |
243004 |
Krzysztof W.
|
|
Łukta |
11:45 |
243811 |
Paweł K.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
243944 |
Marek B.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
244037 |
marcin w.
|
NAFCIARZE Płock |
plock |
11:45 |
244092 |
Przemysław B.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
244127 |
Tomasz R.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
244128 |
Marcin R.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
244150 |
Marcin F.
|
NAFCIARZE Płock |
Płock |
11:45 |
248627 |
Łukasz M.
|
|
Orzesze |
11:45 |
248673 |
Mateusz G.
|
|
Libidza |
11:45 |
248704 |
Tomasz G.
|
|
Kłobuck |
11:45 |
248889 |
Wojciech K.
|
DZIKI W TRASIE |
Słubice |
11:45 |
249003 |
Mateusz J.
|
DZIKI W TRASIE |
Słubice |
11:45 |
249513 |
Marcin G.
|
|
Kamyk |
11:45 |
249788 |
Maciej M.
|
|
Augustów |
11:45 |
250334 |
Magdalena H.
|
Pogromcy Iksów |
Warszaa |
11:45 |
250545 |
Joanna Z.
|
|
Zielona Góra |
11:45 |
250553 |
Andrzej Z.
|
|
Zielona Góra |
11:45 |
251297 |
Robert M.
|
BaryR |
Ruszajny |
11:45 |
251720 |
Anna D.
|
|
BIAŁYSTOK |
11:45 |
251736 |
Patryk K.
|
|
Suwałki |
11:45 |
251779 |
Tomasz M.
|
|
Warszawa |
11:45 |
252206 |
Damian K.
|
|
Mława |
11:45 |
252399 |
Patryk J.
|
|
Osielsko |
11:45 |
252503 |
Daniel J.
|
|
Pruszcz Gdański |
11:45 |
252545 |
Michał J.
|
Cross Elite Grajewo |
Grajewo |
11:45 |
252696 |
MARCIN T.
|
MFIT |
RAWICZ |
11:45 |
252717 |
Sebastian J.
|
|
Skrwilno |
11:45 |
252735 |
Krzysztof N.
|
Rekin |
Gdańsk |
11:45 |
253104 |
Grzegorz N.
|
Rekin |
Gdańsk |
11:45 |
253251 |
Urszula W.
|
|
Augustów |
11:45 |
253597 |
Marcin N.
|
Alko Ninja |
Chodzież |
11:45 |
253650 |
Bartosz P.
|
Mińskie dziki |
Mińsk Mazowiecki |
11:45 |
253782 |
Olek Ż.
|
|
Mińsk Mazowiecki |
11:45 |
253919 |
Dominik H.
|
|
Gdynia |
11:45 |
254538 |
Bartosz F.
|
|
Lidzbark Warmiński |
11:45 |
254648 |
Kamil B.
|
CrossBox MRĄGOWO |
Sorkwity |
11:45 |
254779 |
Shaun N.
|
|
Elk |
11:45 |
254802 |
Martyn G.
|
|
Salisbury |
11:45 |
254812 |
Phillip Aaron R.
|
|
Port Talbot |
11:45 |
254863 |
Ben T.
|
|
Manchester |
11:45 |
254864 |
Calum L.
|
|
York |
11:45 |
254868 |
Paul B.
|
|
Aldershot |
11:45 |
254870 |
Jay P.
|
|
Bemowo Piskie |
11:45 |
254893 |
Mikołaj Ł.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
11:45 |
254935 |
Paweł C.
|
Ciećmoruchy |
Rogów |
11:45 |
254974 |
Thomas A.
|
|
Bemovo Piskie |
11:45 |
254976 |
Jonathan C.
|
|
Bemowo piskie |
11:45 |
255143 |
Szymon S.
|
Alko Ninja |
Ujście |
11:45 |
255490 |
Rafał T.
|
|
bialystok |
11:45 |
257019 |
JANUSZ K.
|
|
Barczewo |
11:45 |
257105 |
Maciej M.
|
|
Lidzbark Warmiński |
11:45 |
257143 |
Marek K.
|
|
Pasłęk |
11:45 |
258038 |
Nicolas M.
|
Vatos Locos |
Bemowo Piskie |
11:45 |
258271 |
Jesus M.
|
Vatos Locos |
Tulare |
11:45 |
258272 |
Gerson C.
|
Vatos Locos |
Los Angeles |
11:45 |
258277 |
Eduardo D.
|
Vatos Locos |
Bemowo piskie |
11:45 |
258281 |
Rafael C.
|
Vatos Locos |
Bemowo Piskie |
11:45 |
258284 |
Tarek R.
|
Vatos Locos |
Vilseck |
11:45 |
258299 |
David C.
|
Vatos Locos |
Bemowa piskie |
11:45 |
258306 |
Dustin L.
|
Vatos Locos |
Vilseck |
11:45 |
258321 |
arturo p.
|
Vatos Locos |
orlando |
11:45 |
258960 |
Aleksandra O.
|
|
Mrągowo |
11:45 |
258971 |
Nick G.
|
|
Białystok |
11:45 |
207564 |
Adam R.
|
|
Oliszki |
12:00 |
207567 |
Karol S.
|
|
Białystok |
12:00 |
217563 |
Tomasz G.
|
|
Romany |
12:00 |
217597 |
Sebastian S.
|
|
Szczytno |
12:00 |
218774 |
Piotr C.
|
V.I.P-GYM EŁK |
Ełk |
12:00 |
219269 |
Konrad M.
|
|
Szczytno |
12:00 |
219409 |
Tomasz K.
|
V.I.P-GYM EŁK |
Ełk |
12:00 |
225684 |
Krzysztof T.
|
Miraz Race Team |
Ełk |
12:00 |
234543 |
Beata M.
|
Tim Drim |
Ostrołeka |
12:00 |
234554 |
Rafał K.
|
Tim Drim |
Olszewo Borki |
12:00 |
234611 |
Czarek P.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
235129 |
Elwira N.
|
Tim Drim |
Łyse |
12:00 |
235133 |
Michał C.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
236916 |
Piotr Z.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
236933 |
Marcin M.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
237650 |
sebastian k.
|
Tim Drim |
drężewo |
12:00 |
238025 |
Marek B.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
238069 |
Grzegorz R.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
238740 |
Rafał G.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
238974 |
Łukasz W.
|
Tim Drim |
Ostrołeka |
12:00 |
239080 |
Mariusz P.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
239175 |
Michał S.
|
|
Konstantynów Łódzki |
12:00 |
239178 |
Aleksandra S.
|
|
Bełchatów |
12:00 |
241025 |
marta r.
|
Wytuszowani |
Goldap |
12:00 |
241188 |
Paulina P.
|
Wytuszowani |
Gołdap |
12:00 |
244688 |
Jakub T.
|
Wrzeszczące Susły |
Zielona Góra |
12:00 |
244785 |
Dominik B.
|
Wrzeszczące Susły |
Oborniki Śląskie |
12:00 |
245743 |
Jakub O.
|
Wrzeszczące Susły |
Wrocław |
12:00 |
246348 |
Artur S.
|
|
Łomianki |
12:00 |
247216 |
Artur M.
|
Health Revolution Elbląg |
Elbląg |
12:00 |
249347 |
Sebastian T.
|
|
Kleosin |
12:00 |
249669 |
Klaudia J.
|
Cross Mława |
Mława |
12:00 |
249800 |
Grzegorz J.
|
Cross Mława |
mława |
12:00 |
250724 |
Maciej Z.
|
Cross Mława |
Mława |
12:00 |
250799 |
Adrian S.
|
Cross Mława |
Mława |
12:00 |
250817 |
Dominik B.
|
Cross Mława |
Iłowo-Osada |
12:00 |
250932 |
Pawel T.
|
|
Zurobice |
12:00 |
250939 |
PAWEL K.
|
|
Dziadkowice |
12:00 |
251064 |
Łukasz Ś.
|
Cross Mława |
Iłowo-Osada |
12:00 |
251342 |
Damian R.
|
|
Oliszki |
12:00 |
251599 |
Tomasz M.
|
Tigres Del Papa |
Sulejów |
12:00 |
251670 |
Ilona K.
|
|
Sztabin |
12:00 |
252992 |
Justyna R.
|
Szalone Gazele |
Tykocin |
12:00 |
253573 |
Urszula S.
|
Szalone Gazele |
Klepacze |
12:00 |
253726 |
Przemysław B.
|
|
Marki |
12:00 |
254421 |
Kamil Ż.
|
OTWOCKIE HARTY |
Otwock |
12:00 |
254424 |
Kamil K.
|
OTWOCKIE HARTY |
Otwock |
12:00 |
254438 |
Fabian K.
|
|
Gdynia |
12:00 |
254661 |
Piotr B.
|
Szalone Gazele |
Białystok |
12:00 |
255023 |
Łukasz M.
|
Health Revolution Elbląg |
Elbląg |
12:00 |
255137 |
zenon p.
|
Wejherowski Klub Morsów |
Wejherowo |
12:00 |
255235 |
Sebastian O.
|
Tim Drim |
Ostrołęka |
12:00 |
255542 |
Norbert K.
|
OTWOCKIE HARTY |
Otwock |
12:00 |
255594 |
Piotr Ż.
|
OTWOCKIE HARTY |
Otwock |
12:00 |
255765 |
Kamil P.
|
|
Iława |
12:00 |
255768 |
Igor G.
|
|
Iława |
12:00 |
256469 |
Marcin K.
|
|
Imielin |
12:00 |
256984 |
Beata N.
|
|
Konstancin Jeziorna |
12:00 |
257048 |
adam o.
|
|
Elbląg |
12:00 |
257584 |
Adam K.
|
|
Jazgarzew |
12:00 |
257896 |
Marcin R.
|
|
Łomża |
12:00 |
258153 |
Rafał K.
|
|
Warszawa |
12:00 |
258780 |
Marcin K.
|
|
Łomża |
12:00 |
258789 |
Gregory M.
|
|
vilseck |
12:00 |
258790 |
Patrick A.
|
|
Vilseck |
12:00 |
220841 |
Adam J.
|
|
Poznań |
10:31 |
225708 |
Łukasz J.
|
Ełk Force One |
Regiel |
10:31 |
229983 |
Rafał W.
|
|
Jaworzno |
10:31 |
243036 |
Krzysztof D.
|
|
Gdańsk |
10:31 |
254046 |
Piotr K.
|
POŻ-SERWIS EŁK |
Ełk |
10:31 |
257966 |
Marcel M.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:31 |
258025 |
Dennis F.
|
|
Elk |
10:31 |
258187 |
Blake M.
|
|
North vernon |
10:31 |
258959 |
Jaro B.
|
RUNMAGEDDON TEAM |
Warszawa |
10:31 |
254815 |
Joanna D.
|
Piękni i Bestie |
Malbork |
10:41 |
255867 |
Natalia K.
|
xRunners |
Kętrzyn |
10:41 |
256024 |
Katarzyna Z.
|
Husaria Race Team |
Warszawa |
10:41 |
257590 |
Renata C.
|
OUTDOOR TRAINING |
Bialystok |
10:41 |