I
PL
EN

Lista startowa

Runmageddon Classic - 29.04.2017 Myślenice
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
89308 Paweł J. Suchy Las 10:20
89605 łukasz w. kraków 10:20
89617 Grzegorz G. Wkb Meta Lubliniec / OCR Team Wrocławek Wojciechów 10:20
89645 Michał G. Myślenice 10:20
89715 Bartłomiej G. Myślenice 10:20
89718 Sławomir T. Myślenice 10:20
89734 Bożena S. Myślenice 10:20
89773 Andrzej K. IMIUS - AirWolf.pl Bielsko-Biała 10:20
89778 Tomasz J. IMIUS - AirWolf.pl Wilamowice 10:20
89818 Arkadiusz K. Myślenice 10:20
89851 Agnieszka N. Kopciuchy Kraków 10:20
89855 Sławomir T. Myślenice 10:20
90053 Marcin D. Poznań 10:20
90207 Marta K. Łódź 10:20
90233 Krystian C. Chełmek 10:20
90259 Daniel S. Stawy Monowskie 10:20
90410 Jolanta P. Warszawa 10:20
90610 Adrian S. Kraków 10:20
90611 Konrad M. Łódź 10:20
90787 Błażej Ś. Interfit Team Zabrze 10:20
90882 Wojciech K. Interfit Team Siemianowice Śląskie 10:20
90926 Marcel M. POWER TRAINING Warszawa 10:20
91003 paweł l. kozy 10:20
91521 Tomasz J. Gdańsk 10:20
93600 Tomasz D. xRunners Głogów 10:20
93910 Damian P. Jawornik 10:20
94593 Katarzyna D. Potomkowie Bruca Lee Wrocław 10:20
96760 Runmageddon A. Gdynia 10:20
98074 Michał F. Husaria Race Team Karniowice 10:20
98583 Bartłomiej S. Jastrzębie Zdrój 10:20
99515 Radosław S. Bielsko-Biała 10:20
100661 Łukasz S. Stacja-Fitness Team Skoczów 10:20
101883 Sławomir J. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:20
102036 Karol P. Pitu Pitu Przeźmierowo 10:20
102879 Dominik D. Frydek 10:20
102997 Adam P. Gowarzewo 10:20
103920 Rafał S. SPARTA SIERPC Bieżuń 10:20
103921 Anna S. SPARTA SIERPC Bieżuń 10:20
104020 Marcin H. Zabrze 10:20
104098 Michał T. Potomkowie Bruca Lee Katowice 10:20
104560 Mirek D. Opole 10:20
105106 KRZYSZTOF K. Brzezie 10:20
105526 Dawid S. Husaria Race Team Lędziny 10:20
105555 ANIA U. Husaria Race Team KRAKÓW 10:20
105805 Karolina K. POWER TRAINING Motycz 10:20
105807 Konrad K. Husaria Race Team Kalinówka 10:20
105931 RAFAŁ L. AnngellsRun WROCŁAW 10:20
106073 Urszula Ż. Kraków 10:20
106818 Wojciech D. Biegaj z Trenerami Gliwice 10:20
108200 Dawid K. Kraków 10:20
109471 Sylwia D. Kuźnica Lechowa 10:20
109502 Kamil G. Gorący Potok Team Szaflary 10:20
110403 Sebastian K. xRunners Stojowice 10:20
110746 Bartosz J. Krakow 10:20
111294 Joachim J. MAD TEAM Ruda Śląska 10:20
113099 Artur Ż. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:20
113150 Bartłomiej P. Kraków 10:20
115589 Zbigniew S. Łęg Tarnowski 10:20
116323 Marcin P. Bobrowniki 10:20
116468 Radek O. Golowierzchy 10:20
117002 Mateusz C. Częstochowa 10:20
117159 Agnieszka G. BlokB Team Przemyśl Dybawka 10:20
117294 Adam M. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
117313 Michał P. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
117343 Piotr P. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
117348 Barbara K. Nowy Targ 10:20
117358 Piotr K. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
117559 Marcin W. Interfit Team chorzów 10:20
118153 Joanna H. BlokB Team Przemyśl Przemysl 10:20
118278 Artur S. Husaria Race Team Tarnów 10:20
118441 Bartosz Ś. Gorący Potok Team Hebdów 10:20
118863 Adam W. Husaria Race Team Wadowice 10:20
118970 Kamil G. Gorący Potok Team Stręgoborzyce 10:20
119146 Przemysław S. Husaria Race Team Przytkowice 10:20
119439 Paweł G. Rekiny Fitnessu Wrocław 10:20
119620 Rafał T. Poręba Spytkowska 10:20
119859 Anna Paulina K. xRunners Kalisz 10:20
120031 Bartosz B. Husaria Race Team Kraków 10:20
120122 Paweł K. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
120123 Tomasz E. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
120203 Wojciech B. Husaria Race Team Bolechowice 10:20
120429 Dawid H. Gorący Potok Team Szaflary 10:20
120910 Sebastian K. Interfit Team Chorzów 10:20
121322 Tomasz M. BlokB Team Przemyśl Jarosław 10:20
121388 Michał M. Warszawa 10:20
121493 ROBERT K. Gorący Potok Team NOWY TARG 10:20
121859 Mirosław F. GT TEAM Kraków 10:20
122704 Marcin B. Interfit Team Świętochłowice 10:20
122731 Piotr P. Tychy 10:20
122798 ROMAN K. Interfit Team CHORZÓW 10:20
123627 Tomasz M. Interfit Team Katowice 10:20
124164 Jarosław K. Namysłów 10:20
124434 krzysztof s. Gorący Potok Team ciche 10:20
124621 Paulina W. Gołowierzchy 10:20
125249 Damian G. Warszawa 10:20
125292 Przemek L. Dąbrowa Górnicza 10:20
125473 Maciej S. CROSS SPOT Myślenice 10:20
126038 Maciej B. Gorący Potok Team Raba Wyżna 10:20
126202 Mateusz P. Częstochowa 10:20
126393 Grzegorz C. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
126861 Maciej S. Siedem Smaków Myślenice 10:20
127073 Piotr K. Białystok 10:20
127131 Radosław G. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
127289 Marcin W. Husaria Race Team Kraków 10:20
127472 Waldemar W. Rabka Zdrój 10:20
127516 Dominika S. BlokB Team Przemyśl Przemyśl 10:20
127548 Bartłomiej M. Rabka-Zdrój 10:20
127646 Kamil M. Husaria Race Team Warszawa 10:20
127738 Szymon P. Kraków 10:20
127751 Piotr P. Milanówek 10:20
127752 Sergii M. Milanówek 10:20
128813 dorota z. istebna 10:20
129104 Robert K. Husaria Race Team Nowy sacz 10:20
130183 Krystian R. Częstochowa 10:20
130415 Anna B. Kraków 10:20
130492 Marek B. Istebna 10:20
130517 Arkadiusz S. Olkusz 10:20
130864 RAFAŁ W. KONIN 10:20
131160 Alexis B. ALPacas Team Krakow 10:20
133061 Kacper K. xRunners Gdynia 10:20
133243 Jakub M. MASAKRA RACING TEAM warszawa 10:20
133324 WIOLETA D. Gorący Potok Team SZCZAWNICA 10:20
133348 Mateusz Z. ALKODZIKI Toruń 10:20
133586 Katarzyna G. Istebna 10:20
133591 Łukasz W. Interfit Team Chorzów 10:20
134311 Dariusz M. Tenczyn 10:20
134381 Pawel C. ALKODZIKI Zamosc 10:20
134538 Zbigniew Z. xRunners Wrocław 10:20
134578 Rafał P. ALKODZIKI Bydgoszcz 10:20
134876 Łukasz G. xRunners Kudowa Zdrój 10:20
135001 Piotr K. Gorący Potok Team Szaflary 10:20
135072 Piotr P. Husaria Race Team Nowy Sącz 10:20
135117 maciej p. ALKODZIKI szczecin 10:20
135131 Adrianna K. Gniewkowo 10:20
135132 Emil K. Gniewkowo 10:20
135163 Małgorzata S. Zabrze 10:20
135235 Artur B. Sieniawa 10:20
135301 Aleksandra K. Husaria Race Team Warszawa 10:20
135356 piotr c. ALKODZIKI Zamosc 10:20
135456 Paweł C. Pińczów 10:20
135512 Rafal W. ALKODZIKI Toruń 10:20
135624 Rafał P. Bydgoszcz 10:20
136419 Adrian K. Gorący Potok Team Jordanów 10:20
136532 Andrzej C. ALKODZIKI Zamosc 10:20
136559 Mateusz K. Husaria Race Team Lubawa 10:20
136982 Adam K. Łętownia 10:20
137101 Mateusz H. Gorący Potok Team Szaflary 10:20
89363 Bartłomiej K. Ilkowice 10:40
89432 Kamila M. Rzeszów 10:40
89443 Agnieszka G. Gorący Potok Team Czestochowa 10:40
89452 Konrad K. POWER TRAINING Brenna 10:40
89453 Grzegorz F. ŚWIRY RUNMAGEDDON Skoczów 10:40
89506 Maciej G. Husaria Race Team Kraków 10:40
89589 Rafał S. CF Kraków Kraków 10:40
89625 Grzegorz K. The Gutter Cats Trzemeśnia 10:40
89632 Arkadiusz K. The Gutter Cats Trzemeśnia 10:40
89682 Michał B. Kraków 10:40
89788 Adam P. FORMAcja CZĘSTOCHOWA Konin 10:40
89815 Pawel P. Myślenice 10:40
89860 Paweł S. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
89874 Błażej Ż. Horda Zielonki 10:40
90044 Magdalena P. Miechów 10:40
90045 Bartłomiej D. Ostrowy Tuszowskie 10:40
90177 Maria B. CF Kraków Kraków 10:40
90298 Andrzej R. Horda Kraków 10:40
90468 Dawid N. Horda Niepołomice 10:40
90469 Dawid M. Horda Kraków 10:40
90637 Aleksandra S. TI Automotive Łazy 10:40
90831 Daniel P. Husaria Race Team Żabno 10:40
90953 Maciej N. Wrocław 10:40
91551 Marta R. Bizony Gdańsk 10:40
91723 Agnieszka Z. Rzeszów 10:40
91812 Grzegorz Z. Rzeszów 10:40
92105 Marta G. Mysłowice 10:40
92661 Paweł T. SOCIOS SILESIA Kalety 10:40
93895 Julia S. Katowice 10:40
95367 Damian S. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
95389 Adam S. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
95643 Adrian H. Tarnów 10:40
95646 Paweł S. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
96148 Konrad S. Zgierz 10:40
96690 Marek B. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
96720 Krzysztof G. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
97454 Paulina P. Sportera Fitness Team Łódź 10:40
98032 Rafał S. Częstochowa 10:40
98228 Magdalena S. Ruda Śląska 10:40
98230 Krystian R. Ruda Śląska 10:40
98233 Jolanta K. Dąbrowa Górnicza 10:40
98244 Sylwia G. WildCats Lublin 10:40
98248 Paweł K. SAINT-GOBAIN SQUAD Dąbrowa Górnicza 10:40
98464 Joanna Z. DRUŻYNA A.A. Gliwice 10:40
98467 Anna G. DRUŻYNA A.A. Ustroń 10:40
98472 Mateusz G. DRUŻYNA A.A. Ustroń 10:40
98473 Krzysztof K. DRUŻYNA A.A. Gliwice 10:40
98502 Łukasz L. DRUŻYNA A.A. Będzin 10:40
98530 Jakub B. DRUŻYNA A.A. Bieruń 10:40
98537 Mirosław M. DRUŻYNA A.A. Kozy 10:40
98541 Jaroslaw S. Jastrzębie-Zdrój 10:40
98616 Bartosz K. Kraków 10:40
98869 Agata G. DDAGS Chorzów 10:40
98871 Donata D. DDAGS Chorzów 10:40
98890 Monika M. Cicha Góra 10:40
98960 Anna S. DRUŻYNA A.A. Ustron 10:40
98968 Piotr S. DRUŻYNA A.A. Dębica 10:40
98969 Patrycja N. Kraków 10:40
99081 Arkadiusz W. DRUŻYNA A.A. szczyrk 10:40
99248 Arkadiusz S. Dziku Kraków 10:40
99389 Izabela Z. POWER TRAINING WARSZAWA 10:40
99441 Jonasz P. Murowana Goślina 10:40
99442 Maciej J. Dirty Sparrows Poznań 10:40
100381 Tomasz L. Poznań 10:40
100385 Nina K. Poznań 10:40
101559 Jakub S. Rzeszów 10:40
102213 Joanna M. Husaria Race Team Opole 10:40
102388 Sławomir J. Pcim 10:40
102392 DOMINIKA R. PCIM 10:40
102393 Krzysztof K. Kraków 10:40
102394 Karolina J. Pcim 10:40
102400 Paweł R. Kraków 10:40
102470 Jurek J. Myslenice 10:40
102471 Justyna D. Jaworzno 10:40
102632 Tadeusz S. Głogoczów 10:40
102668 Patryk K. Brodnica 10:40
102986 Patrycja S. Poznań 10:40
103530 Agnieszka B. Wrocław 10:40
103532 Katarzyna D. Wrocław 10:40
104115 Bartłomiej K. Kraków 10:40
104299 Łukasz S. Dziku Kraków 10:40
104419 Katarzyna J. Dzikie Świnie Łódź 10:40
104499 Martin R. Dzikie Świnie Łódź 10:40
104600 Dawid S. Kraków 10:40
104614 Joachim P. Wieprz 10:40
104654 Filip D. Husaria Race Team Dębno 10:40
105096 Monika S. Kraków 10:40
105238 Zbigniew W. pitu - pitu Poznań 10:40
105402 Krzysztof G. GT TEAM Kraków 10:40
105515 Paulina M. Dzikie Świnie Łódź 10:40
105705 Waldemar G. Ekipa z Łodzi Pabianice 10:40
105706 Joanna K. Ekipa z Łodzi Rzgów 10:40
105707 Barbara S. Ekipa z Łodzi Łódź 10:40
105767 Wioletta D. Dzikie Świnie Łódź 10:40
105769 Anna M. Husaria Race Team Warszawa 10:40
106165 Hanna G. CISNYMY TEAM Siepraw 10:40
106457 Dawid S. Chocianów 10:40
106602 Sebastian P. CROSS BOX Dąbrowa Górnicza 10:40
106603 Andrzej P. CROSS BOX Trzebinia 10:40
108303 Konrad K. CF Kraków Kraków 10:40
109030 Jarosław C. FIGLARZE Cisie 10:40
109983 Jakub S. Białystok 10:40
110425 Piotr S. Kraków 10:40
110828 Piotr M. Rzeszów 10:40
111144 Bogdan S. Kraków 10:40
112264 Dawid B. Dzikie Świnie Aleksandrów Łódzki 10:40
112728 Leszek Z. Łódź 10:40
113875 Rafał P. Befit24team Kraków 10:40
114900 Natalia W. Ogień z Dupy Niepołomice 10:40
117237 Cezary S. KTMŁ Kętrzyn 10:40
117578 Szymon H. Myślenice 10:40
118380 Piotr R. Środa Wlkp. 10:40
118388 Piotr D. Ogień z Dupy Miechów 10:40
118556 Dorota W. Ogień z Dupy Krakow 10:40
118558 Rafał M. Ogień z Dupy Chrzanów 10:40
118657 Piotr S. Tarnów 10:40
119165 Rafal G. Husaria Race Team Krakow 10:40
119172 Jakub R. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
119246 Jarosław G. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
119358 Wojtek W. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
119532 Rafał J. Mordy mordeczki Tychy 10:40
119536 Dominik R. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
119566 Szymon G. Mordy mordeczki Tychy 10:40
119629 Jaroslaw S. MŁODZI WILCY TEAM Kraków 10:40
119671 Artur H. All For Body Team Kra 10:40
119673 Antoni G. Łódź 10:40
119831 Igor G. Rybnik 10:40
119862 Jakub K. MŁODZI WILCY TEAM Zerwana 10:40
119969 Wojciech W. Siemianowice Śląskie 10:40
120002 Izabela K. Siemianowice Śląskie 10:40
120185 Szymon S. FA Korona Team Wrocław 10:40
120189 Agnieszka C. FA Korona Team Leszno 10:40
120190 Pola D. FA Korona Team Wrocław 10:40
120535 Tomasz K. Poznań 10:40
120543 Marcin M. Poznań 10:40
120929 Magdalena M. Husaria Race Team Kraków 10:40
121213 Piotr P. Wola Filipowska 10:40
121480 Krzysztof R. Ogień z Dupy niepołomice 10:40
121509 Rafał M. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121513 Andrzej P. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121515 Ania P. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121559 Konrad K. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121570 Piotr B. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121728 Dawid K. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121753 Dawid Z. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
121895 Wojciech K. Wieliczka 10:40
121953 Bartłomiej T. Kraków 10:40
121988 Andrzej K. Kraków 10:40
122101 Monika K. CrossFit Nowy Sącz Nowy Sącz 10:40
125245 Marek W. ABB BS Running Team Kraków 10:40
125247 Kamil M. ABB BS Running Team Kraków 10:40
125261 Agnieszka K. ABB BS Running Team Kraków 10:40
125270 Tomasz P. ABB BS Running Team Kraków 10:40
125271 Wojciech Z. ABB BS Running Team Kraków 10:40
126726 Kamil D. Ropica Polska 10:40
127405 Agnieszka C. Husaria Race Team Kraków 10:40
128198 Michał S. ABB BS Running Team Kraków 10:40
128202 katarzyna m. Husaria Race Team dąbrowa tarnowska 10:40
128207 Małgorzata M. Husaria Race Team Dąbrowa Tarnowska 10:40
129369 Robert P. Gliwice 10:40
129370 Kacper K. Jawiszowice 10:40
130190 Karol R. Kraków 10:40
130563 Karol M. KTMŁ Kętrzyn 10:40
130783 Arkadiusz M. Turbo Gumisie Bielsko- Biała 10:40
131441 Ewa S. GT TEAM Skawina 10:40
131633 Wioleta D. KTMŁ Kętrzyn 10:40
132560 Łukasz R. Turbo Gumisie Bielsko Biała 10:40
132725 Aleksandra J. Sosnowiev 10:40
132764 Mikołaj G. Turbo Gumisie Bielsko-Biała 10:40
132829 Michał L. Raciechowice 10:40
133068 Ewelina O. KTMŁ Kętrzyn 10:40
133090 Przemysław G. CKiM DIALOG Będzin 10:40
133142 Paweł G. SPARTAN SGX WARSAW Ząbki 10:40
133397 Robert P. Gliwice 10:40
133519 Daniel M. POWER TRAINING sulejówek 10:40
133520 Łukasz m. POWER TRAINING Sulejówek 10:40
133521 Marcin K. POWER TRAINING Okuniew 10:40
133548 Elżbieta M. Oświęcim 10:40
133578 Radosław K. KONIUCHY OCR Siedlce 10:40
133752 Ewelina K. Warszawa 10:40
134021 Kamil S. Olkusz 10:40
134193 Dariusz C. Lublin 10:40
134215 Mirosław C. Wola Idzikowska 10:40
134273 Jacek Z. Warszawa 10:40
135246 Paweł O. Nowy Sącz 10:40
137119 Jakub M. Kraków 10:40
89808 Radosław O. Gdów 11:00
89942 Agnieszka T. Nysa 11:00
90300 Łukasz K. PX 28 Azymut 300 Team Kraków 11:00
90759 Anna S. Paczyna 11:00
90791 Tomasz B. Kęckie Harpagany Hecznarowice 11:00
90853 Anna M. PX 28 Azymut 300 Team Osiek 11:00
90869 Julia P. PX 28 Azymut 300 Team Osiek 11:00
90870 Karolina K. PX 28 Azymut 300 Team Dobczyce 11:00
90875 Maciej P. PX 28 Azymut 300 Team Osiek 11:00
90890 Lidia R. Kęty 11:00
91066 krzysztof s. łany 11:00
93098 Sebastian K. BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk 11:00
93523 kamil j. starachowice 11:00
93735 Piotr M. PX 28 Azymut 300 Team Las 11:00
94062 Aleksandra S. Winiary 11:00
94089 Krzysztof C. Bytom 11:00
94582 Tomasz C. AKADEMIA SPORTU MEDYK Łomża 11:00
95293 Piotr K. Ulepieni z innej gliny Brzeg 11:00
95302 Szymon A. Ulepieni z innej gliny brzeg 11:00
95329 Grzegorz P. Ulepieni z innej gliny Strzebiń 11:00
95338 Piotr Ż. Ulepieni z innej gliny Kietrz 11:00
95353 Grzegorz K. Ulepieni z innej gliny Zawady 11:00
95368 Tomasz J. Las 11:00
95650 Jacek K. Ulepieni z innej gliny Opole 11:00
95708 Paweł S. Ulepieni z innej gliny Łódź 11:00
96161 Janusz P. Ulepieni z innej gliny Brzeg 11:00
97128 Andrzej C. Born2Fly Knurów 11:00
97186 Natalia B. Life is better with friends Raszyn 11:00
97864 Radosław D. Tarnów 11:00
98767 Alicja S. KRAMER SPORT Andrychów 11:00
98774 Anna S. KRAMER SPORT Wadowice 11:00
98979 Renata P. KRAMER SPORT Andrychów 11:00
99042 igor a. Studio S7 gdynia 11:00
99155 Mateusz L. BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI Pawłowice 11:00
99273 Robert D. Born2Fly Będzin 11:00
99794 Andrzej L. Rolas Bełk 11:00
99795 Marcin R. Rolas Stanowice 11:00
99892 Aneta P. Born2Fly Dąbrowa Górnicza 11:00
100000 Bogusz M. PX 28 Azymut 300 Team Kraków 11:00
100064 Karol D. Muchówka 11:00
100250 Kuba L. BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI Świnoujście 11:00
100352 Aleksandra F. Będzin 11:00
100490 Paweł K. Studio Energia Team RUDA ŚLĄSKA 11:00
100491 Agnieszka C. Studio Energia Team Ruda Śląska 11:00
100712 Marcin S. Gliwice 11:00
100750 Malgorzata R. KRAMER SPORT Bielsko-Biała 11:00
100888 Paweł O. BIEGNĄCY Z WIŚNIAMI Pawłowice 11:00
101342 Maciej W. Zembrzyce 11:00
101740 Jacek K. Studio Energia Team Kalety 11:00
102149 Grzegorz M. Ulepieni z innej gliny brzeg 11:00
102418 Katarzyna K. Ciapciaki Grojec 11:00
102481 Andrzej S. Ulepieni z innej gliny Opole 11:00
102623 Ewelina P. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
102710 Damian M. Krav Maga Rybnik Rydułtowy 11:00
102725 Marcin W. Krav Maga Rybnik Rybnik 11:00
102728 DAMIAN J. Krav Maga Rybnik RYBNIK 11:00
102740 szymon c. Krav Maga Rybnik rybnik 11:00
102741 Mirosław P. Krav Maga Rybnik Rybnik 11:00
102749 Michał R. Krav Maga Rybnik Rybnik 11:00
102830 Szymon K. Krav Maga Rybnik Bełsznica 11:00
102865 Patrycja R. Drużyna Grubego Misia Wieliczka 11:00
102866 Mateusz M. Drużyna Grubego Misia Olszowice 11:00
102869 Anna J. Drużyna Grubego Misia Olszowice 11:00
102870 Karolina G. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
102931 Tomasz S. Pure Fire Team Bytom Bytom 11:00
102939 Marta W. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
102967 Grzegorz M. Krav Maga Rybnik Rybnik 11:00
103010 Krzysztof K. Krav Maga Rybnik Żory 11:00
103030 Robert G. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
103261 Mariusz J. Studio S7 Gdańsk 11:00
103339 Michał B. Ulepieni z innej gliny Brzeg 11:00
103340 Kamil B. Ulepieni z innej gliny Brzeg 11:00
103512 Rafał K. Krav Maga Rybnik Świerklany 11:00
103586 Krzysztof D. Born2Fly Dąbrowa Górnicza 11:00
103660 MARIUSZ D. JAWORZNO 11:00
103866 Augustyn W. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
105138 Marcin P. Koszalin 11:00
105267 Piotr K. Przeciszów 11:00
105320 Sebastian K. Czerwionka 11:00
105487 Stanislaw S. Krakow 11:00
105801 Monika R. Wola Kalinowska 11:00
105936 Angelika M. Drużyna Grubego Misia Kraków 11:00
106766 Anna G. Pcim 11:00
107124 Piotr D. Kraków 11:00
107291 Edyta Z. Kraków 11:00
107582 Karolina B. warszawa 11:00
108047 Kamil W. Ciapciaki Tarnow 11:00
108215 Tomasz J. Stanowice 11:00
110528 Rafał R. Husaria Race Team Kraków 11:00
116454 Mariusz P. Lublin 11:00
116992 Paulina K. Nowa Wieś 11:00
118009 JAROSŁAW Ł. CHOCZNIA 11:00
118156 Nikodem K. Random Dream Team Kraków 11:00
118168 Sylwia B. Random Dream Team Krakow 11:00
118698 Daniel W. Kraków 11:00
118710 Karolina Z. Lublin 11:00
118711 Magdalena K. Wieliczka 11:00
119071 Łukasz G. Zakrzów 11:00
119227 Marcin K. Lemon Team Kraków 11:00
119233 Sylwia J. Lemon Team Kraków 11:00
119242 Anna K. Lemon Team Kraków 11:00
119267 Małgorzata Ł. Lemon Team Kraków 11:00
119270 Joanna O. Lemon Team Kraków 11:00
119285 Jakub H. Lemon Team Kraków 11:00
119325 Małgorzata W. Lemon Team Kraków 11:00
119336 Adam C. Lemon Team Kraków 11:00
119352 Agnieszka S. Lemon Team Kraków 11:00
119353 Radosław S. Lemon Team Kraków 11:00
119357 Dawid M. Myślenice 11:00
119434 julia m. Lemon Team kraków 11:00
119438 Michał B. Lemon Team Kraków 11:00
119445 Beata B. Lemon Team Kraków 11:00
119635 Damian W. Husaria Race Team Pabianice 11:00
119786 mariusz c. zasań 11:00
119816 Piotr S. Świdnica 11:00
119940 Magdalena W. Poznań 11:00
120044 Andrzej W. Kraków 11:00
120859 Wojciech U. PX 28 Azymut 300 Team Osiek 11:00
120924 Wojciech P. GLADIATOR TEAM Olsztyn 11:00
120927 Konrad P. GLADIATOR TEAM Olsztyn 11:00
121079 Jakub K. PX 28 Azymut 300 Team Kęty 11:00
121144 Krzysztof K. Husaria Race Team Nowy Sącz 11:00
121417 Marcin K. Studio Energia Team Mikołów 11:00
121467 Marta M. Poznań 11:00
121694 Dawid T. Czasław 11:00
121721 Maciej K. The Beboks Warszawa 11:00
121724 Staszek S. The Beboks Warszawa 11:00
121727 Maciek Z. The Beboks Kraków 11:00
121739 Anna F. The Beboks Kraków 11:00
121836 Piotr P. The Beboks Kraków 11:00
122268 Paulina P. Hej, jak ta sarna, jak ta sarna! Rabka-Zdrój 11:00
122282 Sławomir S. Hej, jak ta sarna, jak ta sarna! Rabka - Zdrój 11:00
122589 Robert K. Lemon Team Sosnowiec 11:00
123206 Krzysztof T. Bonkole Siemianowice Śląskie 11:00
123211 Henryk T. Bonkole Siemianowice Śląskie 11:00
123212 Ewa T. Bonkole Siemianowice Śląskie 11:00
123227 Marcin Ł. B&B Gliwice 11:00
123228 Michał B. B&B Gliwice 11:00
123993 Michał U. Szczawnica 11:00
124206 Kinga C. WW team Lublin 11:00
124302 Wojciech A. Ornontowice 11:00
124397 Daria G. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 11:00
124503 Sławomir W. Janusze Grozy GorlIce 11:00
124703 Łukasz L. Rzeszów 11:00
124833 Michał M. Radomyśl Wielki 11:00
124857 Agnieszka K. wychylylybymy warszawa 11:00
124866 Wojciech K. Kmiśki Niedomice 11:00
124869 Edyta K. Kmiśki Niedomice 11:00
126905 Bartłomiej D. Ustroń 11:00
127858 Agnieszka K. Kamieniec Wrocławski 11:00
129509 Barbara M. Wrocław 11:00
130315 Artur S. Częstochowa 11:00
130385 Michał W. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:00
132483 Zbigniew K. Husaria Race Team Ryczów 11:00
133001 Albert W. Studio S7 Gdańsk 11:00
133120 Łukasz G. Kraków 11:00
133485 Patryk D. Kraków 11:00
133901 Paweł T. Nowy Wiśnicz 11:00
134042 Marcin D. Polanka 11:00
134256 Piotr T. Bydgoszcz 11:00
134416 Karolina W. DREAMCHASER Kraków 11:00
134761 JAROSŁAW Ł. CHOCZNIA 11:00
134797 Marta A. Aby do Mety Złoty Stok 11:00
135055 Gabriela Z. KRAMER SPORT Chorzów 11:00
135159 Piotr S. Bydgoszcz 11:00
135666 Tomasz K. Kraków 11:00
136252 EMILIA M. GLADIATOR TEAM OLSZTYN 11:00
136260 Marian K. Lemon Team Kraków 11:00
137106 Daniel P. Wrocław 11:00
89341 Jarosław W. Husaria Race Team Warszawa 11:20
90125 Kamila B. Burpee Bitches Nowy Sącz 11:20
90131 Michał G. Burpee Bitches Nowy Sącz 11:20
90137 Michał G. Burpee Bitches Nowy Sącz 11:20
90307 Katarzyna T. Trener FILIPOWSKI Cross Team Czestochowa 11:20
93315 Robert Ł. KONIUCHY OCR Łabowa 11:20
93763 Aleksandra N. Tarnowskie Góry 11:20
96974 Agata P. Paradyż 11:20
97133 Michał S. Warszawa 11:20
97800 Natalia O. Paradyż 11:20
98179 Krystian Z. tatromaniak w beskidach Modlniczka 11:20
98369 Mirosława M. Tarnowskie Góry 11:20
98394 Jakub M. KEBABOWE OBIBOKI Rzeszów 11:20
99467 Iwona P. Bytom 11:20
99648 Paweł C. Szybowice 11:20
99843 Maria Z. Bytom 11:20
99860 Ewa K. Bytom 11:20
99870 Wioleta D. Bytom 11:20
100031 Ireneusz C. Szybowice 11:20
100892 Michał W. Spocone Demony Czeladź 11:20
100904 Karolina G. Racibórz 11:20
100921 Hanna G. Racibórz 11:20
101219 Alicja K. Leszno 11:20
101281 Katarzyna B. PANDY DWIE Twardawa 11:20
101290 Paweł H. PANDY DWIE Kędzierzyn-Koźle 11:20
101795 Radek D. Rzeszów 11:20
101815 Jacek G. Gorący Potok Team Częstochowa 11:20
101904 Artur M. Poraj 11:20
101912 Maciej K. Zawiercie 11:20
101916 Dariusz N. Gdynia 11:20
101917 Dorota R. ZAWIERCIE 11:20
101922 Agata P. Zawiercie 11:20
101966 Roksana C. Zawiercie 11:20
102152 Weronika P. Bobrowniki 11:20
103657 Tomasz K. Zabrze 11:20
104225 Patryk P. września 11:20
104577 Damian C. Koniusza 11:20
104829 Przemysław N. Radomsko 11:20
104834 Leszek K. Warszawa 11:20
104837 Radosław Ł. Poznań 11:20
105656 Sandro W. Wronki 11:20
105657 Gerard S. Wronki 11:20
105891 Łukasz M. Spocone Demony Czeladź 11:20
106033 Łukasz K. Mielec 11:20
106039 Sylwia B. Kraków 11:20
106084 Patryk M. Białka 11:20
106193 Joanna J. Kraków 11:20
106327 Rafał S. Zgredki Team Skawa 11:20
106332 Kinga S. Zgredki Team Myślenice 11:20
106403 Magdalena R. Katowice 11:20
106699 Ewa P. dream duet Maszkienice 11:20
106700 Damian Ł. dream duet Łęki 11:20
107104 Lidia B. Kraków 11:20
107156 Dominika J. Gliwice 11:20
107157 Andrzej J. Gliwice 11:20
107248 DARIUSZ K. KNURÓW 11:20
107374 Maciej Z. dream duet Tarnów 11:20
107617 Adrian D. Chrzanów 11:20
108328 Katarzyna Z. Kopciuchy Wieliczka 11:20
108910 Krystian B. Paradyż 11:20
108918 Klaudia T. Chrzanów 11:20
109559 Marek O. Gdańsk 11:20
109612 Łukasz M. Kraków 11:20
109694 Paweł M. Krzeszowice 11:20
109734 Bożena I. Kalety 11:20
110009 Jakub D. Białka Tatrzańska 11:20
110046 Małgorzata L. Kraków 11:20
110686 Sandra S. KREW NIE WODA! Płock 11:20
110688 Magdalena I. KREW NIE WODA! Malbork 11:20
110753 Łukasz P. Rzeszów 11:20
110872 Michał M. Rzeszów 11:20
110954 Barbara W. Rzeszów 11:20
110973 Marzena S. Rzeszów 11:20
111046 michał p. kulawe sarny w leginsach dankowice 11:20
111117 Jakub P. Obryte 11:20
111352 Damian N. Radomsko 11:20
111432 Tomasz K. Warszawa 11:20
111584 Adrian B. Husaria Race Team Warszawa 11:20
111625 Paweł O. Malinie 11:20
111784 Tomasz P. KLASYCZNE JANUSZE Krakow 11:20
111820 Maciej P. Husaria Race Team Kielce 11:20
111871 Dominik D. Maszkienice 11:20
111971 Artur K. KLASYCZNE JANUSZE Kraków 11:20
112075 Mateusz Z. Tarnów 11:20
112088 Konrad R. Brzesko 11:20
112112 Ewa R. Tychy 11:20
112669 Jakub M. Husaria Race Team Jasło 11:20
112670 Mateusz Z. Husaria Race Team Jasło 11:20
112805 Krzysztof C. KLASYCZNE JANUSZE Krakow 11:20
112957 Tomasz L. KLASYCZNE JANUSZE Kraków 11:20
113036 Kinga K. Hop i do przodu Kraków 11:20
113039 Damian K. Hop i do przodu Kraków 11:20
113077 Paweł Ś. Hop i do przodu Kraków 11:20
113225 Łukasz K. Jolaos Gym Lewin Brzeski 11:20
113260 Grzegorz S. Budzów 11:20
113382 Wioletta K. Świątniki Górne 11:20
113576 Sandra G. rzeszów 11:20
113627 Jarosław K. Kraków 11:20
113658 Filip B. Husaria Race Team Jarocin 11:20
113761 Agata Z. Radziszów 11:20
113867 Marek D. MIELECBANDA MIELEC 11:20
113917 Paweł C. MIELECBANDA Kraków 11:20
114081 Ewelina S. krosno 11:20
114216 Robert Ż. Hop i do przodu Kraków 11:20
114227 Renata Ż. Hop i do przodu Kraków 11:20
114274 Kostiantyn N. Krakow 11:20
114409 Grzegorz M. Bravehearts Legionowo Legionowo 11:20
114410 Marcin K. Bravehearts Legionowo Legionowo 11:20
114472 Karolina P. Białe Mewy Warszawa 11:20
114473 Paweł P. Białe Mewy Warszawa 11:20
114690 Bożena S. Kraków 11:20
114939 Łukasz H. Poznań 11:20
114993 Katarzyna B. Bravehearts Legionowo Warszawa 11:20
115145 Michał I. Husaria Race Team Piaseczno 11:20
115357 Piotr R. CROSS BOX Trzebinia 11:20
115783 Maria W. Rzeszów 11:20
115788 Małgorzata D. Rzeszów 11:20
115856 Bartłomiej U. Kraków 11:20
116016 Daniel I. Husaria Race Team Poniatowa 11:20
116023 Marcin Z. Husaria Race Team Poniatowa 11:20
116024 Żaneta K. Husaria Race Team Warszawa 11:20
116068 Magdalena C. Częstochowa 11:20
116600 Mateusz S. Rzeszów 11:20
117938 Małgorzata K. Bravehearts Legionowo Legionowo 11:20
117992 Mariusz S. Wronki 11:20
117993 Kami S. Wronki 11:20
118062 Dmitriy C. KLASYCZNE JANUSZE Zabrze 11:20
118070 Dawid G. Bełchatów 11:20
118119 Mateusz P. Mikamik Czewa Częstochowa 11:20
118225 Ewa R. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
118796 Artur M. MIELECBANDA Mielec 11:20
119037 Kamil N. Husaria Race Team Sarnów 11:20
119599 Aleksandra K. Warszawa 11:20
119682 Maciej R. zSZOKowani Bojanowo Bojanowo 11:20
120628 Marcin K. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
120632 Marta K. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
120988 Ewa S. Trener FILIPOWSKI Cross Team Czestochowa 11:20
122562 Piotr K. Szczecin 11:20
122859 Adrianna W. Młodzi i piękni Trzebinia 11:20
122863 Jakub Z. Młodzi i piękni Wieliczka 11:20
122867 Jacek B. Młodzi i piękni kraków 11:20
122873 Danuta B. Młodzi i piękni Wieliczka 11:20
122912 Patrycja S. Młodzi i piękni Kraków 11:20
122943 Michał M. Katowice 11:20
123146 Sławomir F. Krzęcin 11:20
123656 Maciej K. Kraków 11:20
123862 Pawel C. Katowice 11:20
124013 Paulina B. KREW NIE WODA! Ciechanów 11:20
124506 Dominik K. Janusze Grozy Gorlice 11:20
124510 Sylwia S. Janusze Grozy Gorlice 11:20
124551 Paweł K. Janusze Grozy Gorlice 11:20
124688 Andrzej A. Szczecin 11:20
124871 Michał G. Nidzica 11:20
124874 Tomasz D. Warszawa 11:20
125197 Katarzyna C. Kraków 11:20
125358 Rafał K. Kraków 11:20
125742 Michał M. KEBABOWE OBIBOKI Rzeszow 11:20
125745 Cezary F. KEBABOWE OBIBOKI Rzeszów 11:20
126025 Magdalena L. Dzik z duszą Sarenki PIASKI 11:20
126027 Ewa P. Dzik z duszą Sarenki Sosnowiec 11:20
126157 Łukasz L. Janusze Grozy Gorlice 11:20
126181 Adam R. Warszawa 11:20
126294 Dominik G. MEDALIKI 42-200 Częstochowa 11:20
126392 marta s. Trener FILIPOWSKI Cross Team częstochowa 11:20
126394 Łukasz L. Janusze Grozy Gorlice 11:20
126462 Paweł B. CROSS BOX Balin 11:20
126463 Bartosz R. CROSS BOX Chrzanów 11:20
126874 Damian W. Kraków 11:20
126920 Artur P. GTX TEAM Częstochowa 11:20
126945 Małgorzata K. Kręczki 11:20
126961 Mateusz K. Husaria Race Team Karczew 11:20
127371 Aleksandra K. Warszawa 11:20
128097 Ihor S. Kraków 11:20
128317 Artur K. PX 28 Azymut 300 Team Chełmek 11:20
128421 Jakub B. Młode Wilcy Michałowice 11:20
128851 Paulina N. Rzeszów 11:20
129454 Dominik P. Skawa 11:20
129755 Beata S. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
129887 Martyna W. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
130234 Michał F. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
132112 Jarosław H. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
132733 Katarzyna M. Husaria Race Team Grodzisk Maz 11:20
132818 Sara R. Kraków 11:20
133481 Damian D. Kraków 11:20
133522 Michał J. Husaria Race Team Kraków 11:20
134106 Piotr P. Husaria Race Team Dąbrowa Górnicza 11:20
134432 Maciek s. Nazwa drużyny: Kraków 11:20
134785 Rafał P. RMF 4RACING Team Rybnik 11:20
134794 Karol Ż. RMF 4RACING Team Jastrzębie Zdrój 11:20
135070 Leszek P. Trener FILIPOWSKI Cross Team Czestochowa 11:20
135141 Łukasz Ż. Trener FILIPOWSKI Cross Team Zakopane 11:20
135311 Paweł T. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:20
135376 Tomasz G. Radlin 11:20
135467 Olivia P. Renault TEAM Tarnowskie Góry 11:20
135637 Krzysztof B. Husaria Race Team Warszawa 11:20
137131 Zbigniew B. Piekielnik 11:20
137132 Dawid M. Piekielnik 11:20
93229 Eliza S. Łososina Dolna 11:40
95091 Jakub P. Prisjakt Poland Wieliczka 11:40
95093 Łukasz Z. Prisjakt Poland Kraków 11:40
95278 Artur Ż. Rzeszów 11:40
95955 Kamil G. Never back down! Nowy Sącz 11:40
96084 Kamil R. Never back down! Nowy Sącz 11:40
100015 Marcin H. Lubię burpeesy Sosnowiec 11:40
100018 Kamil M. Lubię burpeesy Sosnowiec 11:40
100249 Mirosław G. Rybnik 11:40
101801 Piotr R. Stanisławów 11:40
101803 Justyna R. Gliwice 11:40
103203 Magda K. Orki z Majorki Gdynia 11:40
103204 Małgorzata K. Orki z Majorki Łomża 11:40
103205 Marcin K. Orki z Majorki Łomża 11:40
103242 Anna K. Kraków 11:40
103645 Krzysztof K. Aby do Mety Jaworek 11:40
103647 Agnieszka W. Aby do Mety Ząbkowice Ś 11:40
103752 Anna G. Aby do Mety Ząbkowice Śląskie 11:40
105088 Krystian K. Zgierz 11:40
105180 Paweł C. Rybnik 11:40
106713 Krzysztof K. The Bonkers Rybnik 11:40
106716 Rafał K. The Bonkers Gliwice 11:40
106718 Dawid G. The Bonkers Racibórz 11:40
106720 Rafał T. The Bonkers Rybnik 11:40
106727 Błażej P. The Bonkers Rybnik 11:40
106730 Magdalena H. The Bonkers Czerwionka-Leszczyny 11:40
106732 Jacek K. The Bonkers Leszczyny 11:40
106734 Rafał S. The Bonkers Leszczyny 11:40
106736 Przemysław P. The Bonkers Rybnik 11:40
106737 Krystian M. The Bonkers Rybnik 11:40
106762 Andrzej S. The Bonkers Rybnik 11:40
107096 Szymon G. The Bonkers Rybnik 11:40
107320 . Husaria Race Team Warszawa 11:40
107858 Marek P. Tychy 11:40
108127 Wojciech S. Rzeszów 11:40
109102 Jakub Z. Off-Road Runners warszawa 11:40
110114 Patryk P. Rybnik 11:40
110758 Zbigniew C. Klucze 11:40
110760 Sławomir S. Klucze 11:40
112001 Damian K. Jastrzębie-Zdrój 11:40
112026 Łukasz D. Rybnik 11:40
112165 Remigiusz W. Rybnik 11:40
112781 Przemysław S. Zręcin 11:40
113016 Mariusz J. Bravehearts Legionowo Myslowice 11:40
113057 Radoslaw J. Bravehearts Legionowo Wyszkow 11:40
113232 Katarzyna S. Krosno 11:40
113470 Karol W. Prisjakt Poland Kraków 11:40
113476 Karol W. Prisjakt Poland Kraków 11:40
113539 Łukasz S. Total Freak Cieszyn 11:40
113543 Mateusz M. Total Freak Cieszyn 11:40
113551 Adam W. Total Freak Pogwizdów 11:40
113629 Mariusz G. Total Freak Cisownica 11:40
113791 Piotr R. Makowe panienki Rzeszów 11:40
113792 Leszek K. Makowe panienki Rzeszów 11:40
113809 Robert P. Dąbrowa Górnicza 11:40
113827 Marcin K. Total Freak Cieszyn 11:40
114177 Jaromir K. Krosno 11:40
114347 Rafał W. Leśne Jagody Przemyśl 11:40
114615 SŁAWOMIR D. Total Freak SKOCZÓW 11:40
114647 Mateusz Ś. Kobyłka 11:40
114741 KATARZYNA F. Never back down! PRZEMYSL 11:40
114746 Jakub C. Total Freak Český Těšín 11:40
114823 Jakub H. Leśne Jagody Przemyśl 11:40
114873 Kamil K. Never back down! Przemyśl 11:40
114915 Paulina L. Leśne Jagody Długołęka - Świerkla 11:40
115063 Maciej K. Gorlice 11:40
115371 Rafał C. Bojszowy Nowe 11:40
115381 Małgorzata S. Total Freak Goleszów 11:40
115493 sławomir j. siła żywiołów wodzisław śląski 11:40
115497 ireneusz o. siła żywiołów Wodzisław Śląski 11:40
115508 Robert G. siła żywiołów Wodzisław Śląski 11:40
115519 Marcin P. siła żywiołów Wodzisław Śląski 11:40
115541 Anna B. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
115545 Łukasz N. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
115551 Marcin K. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
115554 Jarek J. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
115587 Anita G. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
115592 Arnold B. siła żywiołów Lubomia 11:40
115615 Wojciech R. Total Freak Bażanowice 11:40
115702 Krzysztof O. siła żywiołów Radlin 11:40
115723 Anna N. Leśne Jagody Gorlice 11:40
115885 JAKUB P. Lubię burpeesy BĘDZIN 11:40
116059 Agata S. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
116210 Jarosław W. Bytom 11:40
116211 Bartosz G. Bytom 11:40
116215 jakub h. Bytom 11:40
116252 Mateusz M. Częstochowa 11:40
116283 Artur S. Stracho TEAM! Chudów 11:40
116286 DAWID S. Stracho TEAM! Mikołów 11:40
116340 Adrian M. zabrze 11:40
116346 Daniel W. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
116521 Dominika W. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
116750 Agata G. Wrocław 11:40
116978 Mateusz K. Befit24team Kraków 11:40
117067 Wojciech M. Branice 11:40
117371 Mateusz B. OSP KICZORY Kiczory 11:40
117373 Tomasz B. OSP KICZORY Kiczory 11:40
117560 Tomasz F. Ledwo uzbierałem na ten bieg Gliwice 11:40
117562 kamil f. Ledwo uzbierałem na ten bieg zabrze 11:40
117574 Klaudia P. Rekiny Fitnessu Radom 11:40
117618 Marcin B. Radomsko 11:40
118999 Dawid S. MUSI BOLEĆ Kraków 11:40
119479 Sandra Ł. Never back down! Przemyśl 11:40
120042 Rafał J. Husaria Race Team Babice Nowe 11:40
120058 Krzysztof K. The Bonkers Żory 11:40
120080 Bartek O. ADMG Rudnik 11:40
120260 Przemek K. MUSI BOLEĆ Krakow 11:40
120310 Justyna K. MUSI BOLEĆ Kraków 11:40
120873 Michał K. PX 28 Azymut 300 Team Osiek 11:40
122422 Michał O. Wodzisłąw Śląski 11:40
122694 Marek C. Lubię burpeesy Sosnowiec 11:40
122930 Sylwester K. Nowy Sacz 11:40
123478 Kamil L. Szczecin 11:40
124366 Tomasz W. Brzesko 11:40
124538 Gabriela G. Brzesko 11:40
125244 Paweł K. ABB BS Running Team Kraków 11:40
125266 Karolina N. ABB BS Running Team Kraków 11:40
125297 Marcin M. ABB BS Running Team Kraków 11:40
125357 Bartłomiej S. Never back down! Przemyśl 11:40
125421 Maciej K. Husaria Race Team Warszawa 11:40
125505 Przemysław S. ABB BS Running Team Kraków 11:40
125895 Wojtek P. PX 28 Azymut 300 Team Oświęcim 11:40
126083 Michał K. Bytom 11:40
126136 Mateusz S. Warszawa 11:40
126184 Marta Ś. Team Extreme Warszawa 11:40
126256 Paweł W. SPARTAN SGX WARSAW Nowy Dwór Mazowiecki 11:40
126257 Rafał M. SPARTAN SGX WARSAW Nowy Dwór Mazowiecki 11:40
127174 Rafał J. Rybnik 11:40
127314 Rafał P. Rybnik 11:40
127587 Łukasz S. Tarnowskie Góry 11:40
127611 Oskar N. Kraków 11:40
127825 Jerzy r. Never back down! Przemyśl 11:40
128224 Przemyslaw G. ABB BS Running Team Kraków 11:40
128314 Małgorzata I. Świętochłowice 11:40
128826 Aleksander W. Kędzierzyn - Koźle 11:40
129150 Maciej S. Rzeszów 11:40
129222 Paweł O. Jelenia Góra 11:40
129251 Maciej S. Szczecin 11:40
129383 Adam P. Ruda Śłąska 11:40
129385 Tomasz K. Kraków 11:40
129731 Anna P. Kraków 11:40
129764 Monika S. Bravehearts Legionowo Chotomów 11:40
130301 Łukasz B. Kraków 11:40
130353 Maciej M. Bravehearts Legionowo Legionowo 11:40
130394 Łukasz T. Lubię burpeesy Zawiercie 11:40
130613 Mateusz K. Rzeszów 11:40
130924 Beata K. Orki z Majorki Kwaśniów Dolny 11:40
131117 Tomasz F. Kraków 11:40
131873 kamil b. Kraków 11:40
131888 Maciej P. krakow 11:40
132008 Bożena K. Makowe panienki Rzeszów 11:40
133478 Patryk C. Rybnik 11:40
133479 Piotr B. Rybnik 11:40
133872 Patryk M. Rybnik 11:40
134395 Katarzyna R. Kraków 11:40
134410 Anna L. Kraków 11:40
134898 Łukasz M. Kraczkowa 11:40
135196 Marcin O. Kraków 11:40
135829 Bartosz K. Makowiska 11:40
135884 Damian K. Gniazdów 11:40
136248 Luiza G. Dąbrowa Górnicza 11:40
136259 Damian M. Sandomierz 11:40
136332 Monika J. Gorący Potok Team Zakopane 11:40
136333 Katarzyna M. Gorący Potok Team Zakopane 11:40
136423 Magdalena S. Trener FILIPOWSKI Cross Team Częstochowa 11:40
136446 Marcin M. Befit24team Kraków 11:40
136464 Tomasz K. Kraków 11:40
136475 Dariusz F. Zakopane 11:40
136599 Anna B. Trener FILIPOWSKI Cross Team Nowy Targ 11:40
136631 Karolina P. Befit24team Kraków 11:40
137083 Łukasz S. Ciche 11:40
137125 Anna B. Kraków 11:40
137129 Rafał T. Radom 11:40
89963 Dagmara W. Kraków 12:00
89972 Rafał M. Kraków 12:00
90434 Michał D. ZBRT Team Racibórz 12:00
90435 patryk S. ZBRT Team Racibórz 12:00
90437 Dawid D. ZBRT Team Raciborz 12:00
90441 Marek K. ZBRT Team Maków 12:00
90683 Michał B. Stary Wiśnicz 12:00
90685 Ryszard J. Bochnia 12:00
90817 Marcin M. Bielsko-Biała 12:00
91118 Katarzyna D. Kraków 12:00
92379 Witold Z. ZBRT Team Racibórz 12:00
95968 Maksym U. Kraków 12:00
95969 Maciej Z. Kraków 12:00
96029 Łukasz D. Brzeszcze 12:00
96053 Przemysław W. Brzeszcze 12:00
97997 Marek S. Zory 12:00
98463 Karol B. Kietrz 12:00
98470 Damian W. Bravehearts Legionowo Warszawa 12:00
98760 Kamil W. Bravehearts Legionowo Warszawa 12:00
98820 Michał J. Gliwice 12:00
98826 Damian J. Gliwice 12:00
99149 Piotr J. Gliwice 12:00
100394 Seweryn N. Taciszów 12:00
100703 Dawid M. Pomyleńcy Skała 12:00
100706 Sylwia R. Pomyleńcy Sąspów 12:00
101074 Krzysztof S. Puławy 12:00
101144 Krzysztof D. Puławy 12:00
101680 Jacek U. Puławy 12:00
101762 Paulina R. Grodzisk Mazowiecki 12:00
101898 Aneta C. Turbo Gumisie Bielsko-Biała 12:00
104384 Jarosław L. Wrocław 12:00
105874 Marta G. Brwinów 12:00
106595 Jakub C. Kraków 12:00
107392 Łukasz C. Piekary Śląskie 12:00
107445 Tomasz M. Sosnowiec 12:00
107580 Bartłomiej B. Rybnik 12:00
108075 Kacper S. Lubień 12:00
108078 Mateusz L. ZBRT Team Racibórz 12:00
108080 Adrian L. ZBRT Team Racibórz 12:00
108432 Tomasz W. Konstancin Jeziorna 12:00
108578 Michał B. Olkusz 12:00
109754 Piotr M. Jasło 12:00
110146 Daniel B. Kobyrun Kobylanka 12:00
110164 Marcell F. Kobyrun Kraków 12:00
111463 Rafał K. ZBRT Team Racibórz 12:00
111978 Mirek F. Poznań 12:00
112095 Dariusz R. Tychy 12:00
112554 Szymon S. Ostrów Wielkopolski 12:00
113034 Wojciech F. OSP Laskowa Laskowa 12:00
113093 iwona k. pruszków 12:00
113363 Alicja K. Kielce 12:00
113958 Anna F. są-GO-rsi Bytom 12:00
113969 Monika F. są-GO-rsi Bytom 12:00
114006 Magdalena J. są-GO-rsi Gliwice 12:00
114246 Sebastian S. Husaria Race Team Poznań 12:00
114328 Piotr S. Gorzyce 12:00
114338 Krzysztof T. Gorzyce 12:00
114523 Sebastian B. Nowy Dwór Mazowiecki 12:00
114529 Wojciech K. Tychy 12:00
114554 Paweł J. są-GO-rsi Gliwice 12:00
114632 PIOTR J. są-GO-rsi KLESZCZÓW 12:00
114705 Wojciech W. ZBRT Team Rudnik 12:00
115189 Mirosław F. Brzezinka Dolna 12:00
115599 Paweł S. Kraków 12:00
116337 Dominik K. Myślenice 12:00
116418 Marcin P. Kłoda 12:00
116433 Artur S. Coachfit.pl Nadarzyn 12:00
116471 Paweł J. Olkusz 12:00
116942 Patryk K. DragonBallTeam Jachówka 12:00
116995 Tomasz Z. Zakopane 12:00
116996 Bartek O. DragonBallTeam Budzów 12:00
117692 Łukasz L. Delphi Running Team Kraków 12:00
117933 Daniel K. łapsze niżne 12:00
118022 Gabriel B. Myślenice 12:00
118305 Dawid G. Albo Andrychów 12:00
118525 Jaromir G. Szczecin 12:00
118636 Rafał M. Myślenice 12:00
118701 Bartosz K. Kielce 12:00
118702 Monika W. Kielce 12:00
118782 ŁUKASZ R. CF SPARTAN PODHALE Szaflary Bór 12:00
118869 Łukasz S. DragonBallTeam Skomielna Czarna 12:00
118924 Mateusz L. PędziLewko Białystok 12:00
118925 Adam L. PędziLewko Białystok 12:00
119161 Adam R. Oliszki 12:00
119167 Damian R. Oliszki 12:00
119527 Artur M. Tychy 12:00
119531 Konrad M. Tychy 12:00
119772 Dawid G. CF SPARTAN PODHALE Nowy Targ 12:00
120753 Mariusz S. My tylko zwiedzamy Bielica 12:00
120883 Remigiusz P. Kraków 12:00
121293 Piotr D. My tylko zwiedzamy Jelonki 12:00
122076 DARIUSZ H. KATOWICE 12:00
122078 ŁUKASZ Ś. Katowice 12:00
123371 Dorota Z. Kontaktuj PZU Team Warszawa 12:00
123372 Anna F. Kontaktuj PZU Team Warszawa 12:00
123375 Adam Z. Warszawa 12:00
123384 Michał N. Kontaktuj PZU Team Warszawa 12:00
123774 Renata K. Nowy Targ 12:00
124520 Dawid B. My tylko zwiedzamy Jelonki 12:00
125040 Miron P. Kwaśniów Górny 12:00
125754 Paweł K. Kraków 12:00
125773 Paweł K. 25 złotych Częstochowa 12:00
125795 Piotr K. 25 złotych warsaw 12:00
125825 Andrii P. Kraków 12:00
125906 Tomasz M. Dąbrowa Górnicza 12:00
125907 Michał M. Katowice 12:00
126455 Maciej W. Albo Andrychów 12:00
126486 Krzysztof M. Albo Andrychów 12:00
126718 Jakub W. Albo Andrychow 12:00
126776 Beata J. Albo Andrychów 12:00
126888 Mariusz Ł. Zakopane 12:00
127380 Patryk B. 25 złotych Częstochowa 12:00
127484 Marcin K. Albo Sułkowice 12:00
127500 Bartosz N. Albo Inwałd 12:00
127898 Dominika W. Vestigia Gdańsk 12:00
127909 Piotr B. Vestigia Reda 12:00
128267 Michał R. Stalowa Wola 12:00
128699 Piotr W. Stróża 12:00
128700 Łukasz Ś. Kraków 12:00
129466 Paweł S. Będzin 12:00
129548 Mariusz B. Dumni i Wyprzedzeni Gliwice 12:00
129771 Tomek B. Radom 12:00
129926 Mateusz P. Dumni i Wyprzedzeni Zabrze 12:00
129927 Dariusz P. Dumni i Wyprzedzeni Zabrze 12:00
130570 Kamil S. radomyśl wielki 12:00
130572 Dominik S. Radomyśl Wielki 12:00
130606 Ireneusz K. Pruszków 12:00
130674 Damian G. Myślenice 12:00
130754 Paweł K. Dumni i Wyprzedzeni Zabrze 12:00
130899 Aldona D. Żory 12:00
130938 Adrian Ł. Żory 12:00
132435 Aleksandra P. Warszawa 12:00
132808 Katarzyna R. Rzszów 12:00
132924 Kamil Ż. Rzeszów 12:00
132973 Piotr B. Krzeczów 12:00
133195 Kuba F. Andrychów 12:00
133274 Michał G. BRZEG 12:00
133561 Krzysztof K. Brzeszcze 12:00
133684 Mariusz W. Myślenice 12:00
133868 Marcin P. Rzezawa 12:00
134786 Michał N. RMF 4RACING Team Wodzisław Śląski 12:00
134796 Sebastian K. RMF 4RACING Team Radlin 12:00
134798 Marcin K. RMF 4RACING Team Rybnik 12:00
134804 Sebastian S. RMF 4RACING Team Tychy 12:00
134813 Radek Ś. RMF 4RACING Team Rybnik 12:00
134883 Krzysztof K. RMF 4RACING Team Rybnik 12:00
135765 Piotr O. Patolki Warszawa 12:00
135817 Paweł A. Sędziszów 12:00
135852 Łukasz B. Patolki Warszawa 12:00
136108 Anna P. Patolki Warszawa 12:00
136166 Krzysztof B. Poznań 12:00
136428 Marcin W. Dirty Sparrows Poznań 12:00
136572 Adrian M. Bielsko-Biała 12:00
90228 Krzysztof P. Tokarnia 12:20
90700 Daniel S. Masters Gym Żabno 12:20
93576 Michał W. Studiuję prawo, trenuję crossfit i jestem weganem Poznań 12:20
100128 Łukasz B. Husaria Race Team Lublin 12:20
101109 Kamil W. Katowice 12:20
101112 Łukasz W. Katowice 12:20
101243 Ryszard W. Rybnik 12:20
101593 Jakub B. Zwierzogród Kraków 12:20
102971 Mateusz Ś. Ćhorzów 12:20
103116 Marcin M. Chorzów 12:20
103573 Szymon Ś. Chorzów 12:20
103923 Jan K. Fabryka Formy Suchy Las Złotniki 12:20
103924 Marcin W. Fabryka Formy Suchy Las Poznań 12:20
103934 Leszek K. Fabryka Formy Suchy Las Złotniki 12:20
104575 Małgorzata W. Rowing Running Team Szczecin 12:20
106260 Magda W. Katowice 12:20
107342 adam w. Paniówki 12:20
107343 Marek Ć. Paniówki 12:20
107375 Tomasz N. Rybnik 12:20
109311 Dominik B. Przytkowice 12:20
109380 Konrad Ś. Lublin 12:20
109625 Jacek R. Katowice 12:20
110361 Krzysztof W. Kluczbork 12:20
110610 Maciej P. Rzeszów 12:20
110879 mateusz g. kraków 12:20
111048 Mateusz S. Kraków 12:20
111610 Mariusz S. Świętochłowice 12:20
112392 Weronika R. Mańki Warszawa 12:20
112393 Kamil B. Mańki Warszawa 12:20
113144 Krzysztof W. Mysłowice 12:20
113228 Albert P. Kraków 12:20
113550 Marcin K. Lublin 12:20
113677 Grzegorz K. Lublin 12:20
113679 Tomasz S. Noble Siemiatycze 12:20
113712 Mateusz R. Noble Siemiatycze 12:20
113741 Wojciech S. Noble Siemiatycze 12:20
113760 Kamil S. Lublin 12:20
113921 Szymon L. ŁOWCY CHWAŁY Sochaczew 12:20
114112 Łukasz D. ŁOWCY CHWAŁY Sochaczew 12:20
114135 Dariusz M. Zwierzogród Kraków 12:20
115001 Mateusz S. Kraków 12:20
115190 Dominik J. Sułkowice 12:20
115577 Piotr W. Kraków 12:20
116100 Arkadiusz B. Master's Gym Bobrowniki Wielkie 12:20
116120 Maciej B. Masters Gym Tarnów 12:20
116167 Dariusz B. Masters Gym Zabawa 12:20
116212 Mateusz K. Master's Gym Żabno 12:20
116304 Adrian L. Master's Gym Tarnów 12:20
116393 Agnieszka G. Opolska Ferajna Opole 12:20
116394 Michał S. Opolska Ferajna Prudnik 12:20
116983 Kacper M. Malbork 12:20
117946 Konrad K. Warszawa 12:20
117959 Andrzej Z. Warszawa 12:20
118023 Lukasz K. Turze 12:20
118029 Artur P. Tworóg Mały 12:20
118114 Leszek T. Warszawa 12:20
119040 Piotr P. ŁOWCY CHWAŁY Sochaczew 12:20
119070 Robert W. Zielonki 12:20
119089 Maciej T. Kraków 12:20
119170 Dominik D. Opoczno 12:20
119466 Maciej M. Kraków 12:20
119520 Tomasz Ł. Zważka Na Detale Kraków 12:20
119521 Maciej A. Zważka Na Detale Kraków 12:20
119529 Sławomir M. Zważka Na Detale Kraków 12:20
119662 Mateusz M. Susz 12:20
119711 Marcin B. Katowice 12:20
119718 Dawid R. Zwierzogród Kraków 12:20
120025 Grzegorz P. ŁOWCY CHWAŁY Sochaczew 12:20
120153 Wiktor L. ŁOWCY CHWAŁY Sochaczew 12:20
121067 Paweł F. Zwierzogród Kraków 12:20
122283 Ania K. Kraków 12:20
122502 Krzysztof K. Rudawa 12:20
122783 Artur O. Master's Gym Tarnów 12:20
122872 Sylwia K. Szczecin 12:20
122883 Kamila O. Szczecin 12:20
124492 Dariusz F. Legnica 12:20
124721 Anna J. Warszawa 12:20
125084 Sylwester K. Zwierzogród Kraków 12:20
125191 Krzysztof J. Sułkowice 12:20
125807 Sebastian G. Master's Gym Jadowniki Mokre 12:20
126053 Magdalena B. Master's Gym Zabawa 12:20
126195 Adam S. ALPacas Team Katowice 12:20
126197 Julia P. ALPacas Team Kraków 12:20
126444 Marcin H. Pysznica 12:20
126729 Bogdan K. Rekiny Fitnessu Warszawa 12:20
127297 Ewa K. Masters Gym Żabno 12:20
128146 Bozena S. Master's Gym Ilkowice 12:20
130148 Wojciech B. Bielsko-Biała 12:20
130851 Jakub K. Codewise Bielsko-Biała 12:20
132749 Arkadiusz Ł. Rekiny Fitnessu Kobyłka 12:20
132778 Katarzyna G. Katowices 12:20
132780 Marcin K. GT Team Kraków 12:20
132786 Rafał T. Rekiny Fitnessu Ząbki 12:20
133679 Paweł R. Rekiny Fitnessu Tłuszcz 12:20
134199 Piotr Ż. Kielce 12:20
135546 Bartosz K. Kraków 12:20
135548 Andrzej K. KRAKÓW 12:20
135654 Adam S. Łódź 12:20
136215 Tomek G. SWD TEAM Kraków 12:20