29434 |
Daniel M.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:10 |
29435 |
Klaudia S.
|
CROSS SPOT |
Rudnik |
09:10 |
29518 |
Marcin R.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:10 |
29539 |
Łukasz J.
|
BOOT CAMP POLSKA |
Warszawa |
09:10 |
29566 |
Piotr N.
|
|
Warszawa |
09:10 |
29633 |
Dawid W.
|
|
Włosienica |
09:10 |
29721 |
Michał J.
|
Husaria Race Team |
Lubienia |
09:10 |
29850 |
Katarzyna K.
|
|
Kielce |
09:10 |
29940 |
Małgorzata S.
|
SOCIOS SILESIA |
Rabka-Zdrój |
09:10 |
30503 |
Wojciech R.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
09:10 |
41061 |
Andrzej T.
|
Bieging Team Zelów |
Zelów |
09:10 |
41246 |
Artur K.
|
Bieging Team Zelów |
Łask |
09:10 |
41499 |
Miłosz K.
|
RUN PGE |
Strzyżów |
09:10 |
41740 |
dominik s.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
knurow |
09:10 |
41782 |
Robert B.
|
SPARTA SIERPC |
Sierpc |
09:10 |
41817 |
Szymon B.
|
|
Żory |
09:10 |
41892 |
Michał T.
|
SAGOTTEAM |
Wyry |
09:10 |
41959 |
Katarzyna L.
|
|
Nowy Sącz |
09:10 |
42070 |
Dagmara K.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
09:10 |
42451 |
Janusz S.
|
|
Kraków |
09:10 |
43171 |
jarosław m.
|
|
puławy |
09:10 |
43333 |
Konrad K.
|
Stacja-Fitness Team |
Brenna |
09:10 |
43631 |
Marcin K.
|
RUN PGE |
Rzeszów |
09:10 |
43633 |
Joanna M.
|
RUN PGE |
Rzeszów |
09:10 |
43644 |
Waldek B.
|
RUN PGE |
Rzeszów |
09:10 |
44072 |
Arkadiusz K.
|
Iron Workout Team |
Szczeka |
09:10 |
44634 |
Konrad S.
|
|
Gdynia |
09:10 |
44861 |
Danuta W.
|
BESTFITOWCY |
Wodzisław Śląski |
09:10 |
45045 |
OLEG Z.
|
39RUS |
KALININGRAD |
09:10 |
45312 |
Dariusz R.
|
|
Krakow |
09:10 |
45352 |
Katarzyna Z.
|
|
Kraków |
09:10 |
45781 |
ANTON E.
|
39RUS |
Svetlogorsk |
09:10 |
45825 |
Artur S.
|
Husaria Race Team |
Tarnów |
09:10 |
46168 |
Beata S.
|
|
Częstochowa |
09:10 |
46188 |
Sebastian U.
|
|
Rybnik |
09:10 |
46664 |
Paweł N.
|
|
Ostrołęka |
09:10 |
46666 |
Julita K.
|
|
Michałowice-wieś |
09:10 |
46887 |
Jerzy B.
|
|
Kościan |
09:10 |
46888 |
Grzegorz S.
|
|
Choryń |
09:10 |
47429 |
Przemysław S.
|
Husaria Race Team |
Przytkowice |
09:10 |
47877 |
Klaudia T.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:10 |
48369 |
Anna P.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:10 |
48820 |
Damian B.
|
|
Nowy Sącz |
09:10 |
49029 |
Agnieszka K.
|
Husaria Race Team |
Opole |
09:10 |
49153 |
Rafał O.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:10 |
49319 |
Krzysztof L.
|
Fitness Trzy Korony |
Kłodne |
09:10 |
49325 |
Maciej I.
|
Zapalenie Łydek |
Wrocław |
09:10 |
49339 |
Marcin Z.
|
Zapalenie Łydek |
Wrocław |
09:10 |
49345 |
Marek D.
|
Zapalenie Łydek |
kudowa zdrój |
09:10 |
50568 |
Przemysław C.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:10 |
50633 |
Mieczysław K.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Opole |
09:10 |
50868 |
Jacek K.
|
Husaria Race Team |
Drzewica |
09:10 |
51324 |
Siarhei M.
|
|
Mińsk |
09:10 |
51807 |
Andrzej J.
|
CROSS SPOT |
Bielsko-Biała |
09:10 |
51839 |
Marcin G.
|
Mafia Team Lubliniec |
Rzuchowa |
09:10 |
52018 |
Maciej M.
|
KONIUCHY OCR |
Warszawa |
09:10 |
52640 |
Grzegorz K.
|
|
Gdańsk |
09:10 |
52852 |
Wojciech S.
|
|
Radom |
09:10 |
54315 |
tomasz b.
|
|
gierałtowice |
09:10 |
54689 |
Marcin G.
|
|
Warszawa |
09:10 |
54720 |
Jan W.
|
Zapalenie Łydek |
Wrocław |
09:10 |
54952 |
Anna K.
|
Night Runners and Friends |
Katowice |
09:10 |
55040 |
Iwona S.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Strzelce Opolskie |
09:10 |
55262 |
Robert C.
|
Husaria Race Team |
Chorzów |
09:10 |
55590 |
Aurelia K.
|
DZIKIE DZIKI GORZÓW |
Gorzów WLKP |
09:10 |
57051 |
Michał S.
|
trenuj.jemy |
Warszawa |
09:10 |
57384 |
Michał O.
|
|
Myślenice |
09:10 |
58217 |
Tomasz S.
|
|
Mikołów |
09:10 |
58366 |
Konrad C.
|
Z. R. T. E. BERETY |
Warszawa |
09:10 |
58602 |
test t.
|
|
Warszawa |
09:10 |
58702 |
Zbigniew Z.
|
Zapalenie Łydek |
Żmigród |
09:10 |
58778 |
TOMASZ B.
|
Partyzant zza krzaka |
Warta |
09:10 |
59191 |
Andrzej P.
|
|
Zakopane |
09:10 |
59435 |
Michał M.
|
|
Szaflary |
09:10 |
59443 |
Jakub F.
|
|
Warszawa |
09:10 |
59544 |
Piotr B.
|
|
Zakopane |
09:10 |
59990 |
Mateusz S.
|
|
Brzyska Wola |
09:10 |
60027 |
Maciej S.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:10 |
60293 |
Sławomir D.
|
|
Gliwice |
09:10 |
60726 |
Tomasz S.
|
GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara |
Krapkowice |
09:10 |
60858 |
Przemysław M.
|
|
Zabierzów |
09:10 |
61195 |
Jakub B.
|
CROSSANDACTIVE NYSA |
Wrocław |
09:10 |
61384 |
Jan D.
|
|
Gdańsk |
09:10 |
61524 |
Robert R.
|
Fitness Trzy Korony |
Berest |
09:10 |
61717 |
Michał M.
|
|
Ptaszkowa |
09:10 |
61825 |
Ewelina D.
|
|
Nowy Sącz |
09:10 |
62047 |
Tomasz T.
|
|
ZABRZE |
09:10 |
62533 |
Tomasz S.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
09:10 |
29318 |
Grzegorz J.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
warszawa |
09:30 |
29330 |
Wojciech B.
|
|
Dopiewo |
09:30 |
29427 |
Jakub K.
|
Polish Panzer Battalion |
Wędzina |
09:30 |
29449 |
Karol M.
|
RVN7Hardcore |
Wrocław |
09:30 |
29453 |
Urszula F.
|
RVN7Hardcore |
Wrocław |
09:30 |
29693 |
Yuriy D.
|
|
Latchorzew |
09:30 |
29800 |
Mateusz C.
|
oGÓRY |
Chrzanów |
09:30 |
29857 |
Dawid C.
|
oGÓRY |
Krakow |
09:30 |
29886 |
Maciej T.
|
oGÓRY |
Siechnice |
09:30 |
29898 |
Daniel K.
|
oGÓRY |
Oświęcim |
09:30 |
29988 |
Beata K.
|
Bozony Higgsa |
Poznan |
09:30 |
30092 |
Michał F.
|
CROSS BOX |
Karniowice |
09:30 |
30151 |
Maciej S.
|
|
Wrocław |
09:30 |
30462 |
Piotr B.
|
oGÓRY |
Wadowice |
09:30 |
30486 |
Rajmund S.
|
|
KRZYSZKOWICE |
09:30 |
40397 |
Maciej R.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
09:30 |
40594 |
Damian S.
|
Husaria Race Team |
Jaworzno |
09:30 |
40648 |
Mateusz S.
|
|
Dopiewo |
09:30 |
40984 |
Rafał W.
|
oGÓRY |
Chrzanów |
09:30 |
41185 |
Małgorzata K.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
09:30 |
41294 |
ANIA U.
|
CIOTKI |
Krzywaczka |
09:30 |
41399 |
Gabriela B.
|
RUN PGE |
Rzeszów |
09:30 |
41410 |
Józef C.
|
Dzikie Dzieciaki |
Ciechanowiec |
09:30 |
41506 |
Robert K.
|
RUN PGE |
rzeszów |
09:30 |
41607 |
Justyna K.
|
BESTFITOWCY |
Żory |
09:30 |
41786 |
Jakub L.
|
Husaria Race Team |
Gliwice |
09:30 |
42135 |
Anna B.
|
Iron Workout Team |
Wrocław |
09:30 |
42279 |
Emil K.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
42447 |
Bartosz R.
|
TECNOSPORT.PL |
Myślenice |
09:30 |
42517 |
Tomasz B.
|
RockFit |
Gliwice |
09:30 |
42861 |
Robert s.
|
CROSS BOX |
chrzanów |
09:30 |
42973 |
Aleksandra B.
|
Husaria Race Team |
Gliwice |
09:30 |
43134 |
Marek B.
|
Dzikie Dzieciaki |
Juchnowiec Dolny |
09:30 |
43605 |
Marta D.
|
Iron Workout Team |
Warszawa |
09:30 |
43617 |
Piotr D.
|
Bozony Higgsa |
Józefów |
09:30 |
44558 |
VITALII A.
|
39RUS |
KALININGRAD |
09:30 |
44560 |
MARIIA R.
|
39RUS |
KALININGRAD |
09:30 |
45432 |
Szymon F.
|
BESTFITOWCY |
Rybnik |
09:30 |
45718 |
Volha D.
|
39RUS |
Minsk |
09:30 |
46120 |
Paula S.
|
Forma Cross Team |
Pabianice |
09:30 |
46204 |
Mateusz G.
|
12 WOG |
Inowrocław |
09:30 |
46205 |
Marcin K.
|
|
Inowrocław |
09:30 |
46486 |
Jakub K.
|
Bieging Team Zelów |
Zelów |
09:30 |
46695 |
Paweł D.
|
Bozony Higgsa |
Józefów |
09:30 |
47146 |
Joanna O.
|
Bozony Higgsa |
Mrozy |
09:30 |
47179 |
Łukasz Z.
|
Enter Air Runners Club |
Mierzęcice |
09:30 |
47774 |
Adam C.
|
Iron Workout Team |
Warszawa |
09:30 |
48092 |
Justyna M.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
09:30 |
48207 |
Jakub S.
|
Iron Workout Team |
Gdynia |
09:30 |
48284 |
Robert K.
|
|
Ostrów Wielkopolski |
09:30 |
48409 |
Aleksandra G.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
09:30 |
48880 |
Marcin C.
|
Dzikie Dzieciaki |
Ciechanowiec |
09:30 |
49146 |
Rafał O.
|
|
Radom |
09:30 |
49514 |
Marcin Ł.
|
Bozony Higgsa |
Pruszków |
09:30 |
49516 |
Brunon B.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
49530 |
Martyna Ł.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
49532 |
Grzegorz K.
|
Bozony Higgsa |
Pruszków |
09:30 |
49533 |
Marcin O.
|
Bozony Higgsa |
Pruszków |
09:30 |
49541 |
Marta P.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
49608 |
Rafał S.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
49819 |
Michał H.
|
|
Tarnobrzeg |
09:30 |
50222 |
Wojciech B.
|
|
Wroclaw |
09:30 |
50882 |
zbyszek w.
|
POWER TRAINING |
środa wlkp' |
09:30 |
52856 |
Karol M.
|
TECHNOSERVICE |
Szczecinek |
09:30 |
52857 |
Mateusz P.
|
TECHNOSERVICE |
Gdańsk |
09:30 |
55647 |
damian a.
|
|
poznań |
09:30 |
55871 |
Piotr D.
|
|
Łódź |
09:30 |
55876 |
Karolina D.
|
|
Łódź |
09:30 |
55878 |
Bartosz P.
|
|
Łódź |
09:30 |
55969 |
Aleksandra R.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
56127 |
Paweł F.
|
Iron Workout Team |
Wołomin |
09:30 |
56158 |
Marcin R.
|
Pingwiny z Madagaskaru |
Biskupice |
09:30 |
56164 |
Mateusz K.
|
|
Kłomnice |
09:30 |
56169 |
Michał K.
|
Crossfit Solvay |
Kraków |
09:30 |
56269 |
MARCIN N.
|
Pingwiny z Madagaskaru |
Krzyszkowo |
09:30 |
56355 |
Erwin Ł.
|
POWER TRAINING |
Brzesko |
09:30 |
56558 |
Edward G.
|
Dobra Wpisz Cokolwiek |
Ząbki |
09:30 |
56641 |
Wacław S.
|
|
Kraków |
09:30 |
56659 |
Tomasz K.
|
CROSS SPOT |
Kraków |
09:30 |
56966 |
Krzysztof G.
|
Nowy Styl Running Team |
Krosno |
09:30 |
56967 |
Urszula H.
|
Nowy Styl Running Team |
Krosno |
09:30 |
57052 |
Dominika G.
|
|
łódź |
09:30 |
57182 |
magdalena s.
|
|
warszawa |
09:30 |
57425 |
Dominik S.
|
|
warszawa |
09:30 |
57456 |
Kamil D.
|
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać |
Kielce |
09:30 |
57581 |
Daniel D.
|
Iron Workout Team |
Wołomin |
09:30 |
57645 |
Artur S.
|
|
Częstochowa |
09:30 |
57650 |
Patryk K.
|
Iron Workout Team |
Pawłowiczki |
09:30 |
57831 |
Konrad, Jakub Ż.
|
Iron Workout Team |
Warszawa |
09:30 |
57901 |
Kamila R.
|
SEKCJA PIASKI |
Czeladź |
09:30 |
58389 |
Maciej K.
|
Husaria Race Team |
Nowy Sącz |
09:30 |
58467 |
Jacek B.
|
UmedTeam1 |
Łódź |
09:30 |
58468 |
Maciej B.
|
UmedTeam1 |
Nysa |
09:30 |
58526 |
Tomasz S.
|
|
Świątniki Górne |
09:30 |
58547 |
Mateusz C.
|
UmedTeam1 |
Łódź |
09:30 |
58786 |
Lidka W.
|
|
Gdańsk |
09:30 |
59239 |
Jacek L.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
09:30 |
59331 |
Michał M.
|
MOSKITY |
Krzyszkowice |
09:30 |
59460 |
Przemysław S.
|
|
Kraków |
09:30 |
59530 |
Marcin U.
|
|
Pszów |
09:30 |
59716 |
Michał S.
|
SOCIOS SILESIA |
Smolnica |
09:30 |
59789 |
NINA S.
|
Fest zmazani |
ORZESZE |
09:30 |
59794 |
Tomasz N.
|
Fest zmazani |
Ornontowice |
09:30 |
59797 |
Mateusz R.
|
Fest zmazani |
Łaziska Górne |
09:30 |
59826 |
Wiktor G.
|
Bozony Higgsa |
Pęcice Małe |
09:30 |
59843 |
Grzegorz R.
|
|
Siemianowice śląskie |
09:30 |
59924 |
Sylwia I.
|
Fest zmazani |
Ornontowice |
09:30 |
59929 |
Jarosław I.
|
Fest zmazani |
Orzesze |
09:30 |
59951 |
Łukasz D.
|
|
Łódź |
09:30 |
60312 |
Dawid K.
|
Frytki wieczorową porą |
Bukowiec |
09:30 |
60344 |
Jacek S.
|
Cisowianka Team |
Zabrze |
09:30 |
60348 |
Szymon B.
|
Cisowianka Team |
Zabrze |
09:30 |
60351 |
Tomasz K.
|
Cisowianka Team |
Zabrze |
09:30 |
60388 |
Michał K.
|
Frytki wieczorową porą |
Warszawa |
09:30 |
60568 |
Marcin K.
|
CROSS BOX |
Balin |
09:30 |
60713 |
Grzegorz D.
|
Frytki wieczorową porą |
Poznań |
09:30 |
60916 |
Marcin K.
|
BESTFITOWCY |
Żory |
09:30 |
60926 |
Mikołaj H.
|
Frytki wieczorową porą |
Puszczykowo |
09:30 |
60969 |
Marek J.
|
|
Sosnowiec |
09:30 |
61018 |
Paweł J.
|
Klejnoty Nilu |
Gdańsk |
09:30 |
61116 |
Paweł T.
|
|
Kalety |
09:30 |
61150 |
Magdalena P.
|
|
Rudnik Wielki |
09:30 |
61230 |
Krzysztof T.
|
|
Siemianowice Śląskie |
09:30 |
61424 |
Marcin S.
|
|
Warszawa |
09:30 |
61427 |
Andrzej M.
|
Iron Workout Team |
Warszawa |
09:30 |
61429 |
Mateusz D.
|
|
Inowrocław |
09:30 |
61499 |
Michał S.
|
POWER TRAINING |
Brzesko |
09:30 |
61723 |
Michał B.
|
|
Warszawa |
09:30 |
61918 |
Wojciech D.
|
Biegaj z Trenerami FC24 Gliwice |
Gliwice |
09:30 |
61974 |
Aleksandra Z.
|
trener24h.com.pl |
Falenty Duże |
09:30 |
62019 |
Radosław B.
|
RUN PGE |
Rzeszów |
09:30 |
62119 |
Piotr J.
|
SOCIOS SILESIA |
Zabrze |
09:30 |
62132 |
Marika F.
|
|
Marki |
09:30 |
62275 |
Filip W.
|
|
Poznań |
09:30 |
62447 |
Wojciech W.
|
|
Tarnów |
09:30 |
62489 |
Maciej W.
|
Husaria Race Team |
Pszczyna |
09:30 |
62496 |
Mateusz Ż.
|
|
Kraków |
09:30 |
62618 |
R L.
|
|
WROCŁAW |
09:30 |
62677 |
Piotr B.
|
|
Busko Zdroj |
09:30 |
62704 |
Kinga S.
|
Kraboludzie |
Warszawa |
09:30 |
62731 |
Piotr K.
|
KONIUCHY OCR |
Góra Kalwaria |
09:30 |
62737 |
Ania K.
|
CIOTKI |
Kraków |
09:30 |
63365 |
Łukasz K.
|
|
Kielce |
09:30 |
63449 |
Patrycja W.
|
|
Sosnowiec |
09:30 |
63450 |
Krzysztof J.
|
|
Sosnowiec |
09:30 |
63453 |
Jowita O.
|
|
Kraków |
09:30 |
63459 |
Magdalena G.
|
|
Warszawa |
09:30 |
29283 |
Anna K.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:00 |
29289 |
Robert H.
|
CSAdventure |
Myślenice |
10:00 |
29294 |
Radosław C.
|
|
Jeżowe |
10:00 |
29313 |
Dawid O.
|
|
Wiry |
10:00 |
29315 |
Tomasz S.
|
Pure Fire Team |
Bytom |
10:00 |
29329 |
Michał B.
|
|
Warszawa |
10:00 |
29332 |
Paweł M.
|
|
Warszawa |
10:00 |
29344 |
Lena D.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
29348 |
Anna Z.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
29351 |
Andrzej F.
|
|
Pszczyna |
10:00 |
29364 |
Jarosław H.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
29406 |
Jacek P.
|
|
Otowck |
10:00 |
29439 |
Grzegorz P.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
10:00 |
29481 |
Liliana B.
|
CROSS SPOT |
Brzączowice |
10:00 |
29494 |
Grzegorz Z.
|
|
Kraków |
10:00 |
29520 |
MONIKA B.
|
Kopciuchy |
ŻYWIEC |
10:00 |
29535 |
Sławomir W.
|
|
Chomranice |
10:00 |
29551 |
Agnieszka N.
|
Kopciuchy |
Kraków |
10:00 |
29558 |
Przemysław U.
|
Kopciuchy |
Pyskowice |
10:00 |
29583 |
Łukasz S.
|
Kopciuchy |
Żywiec |
10:00 |
29590 |
Błażej K.
|
Selleo |
Bielsko-Biała |
10:00 |
29591 |
Szymon K.
|
Selleo |
Wisła Wielka |
10:00 |
29597 |
Juliusz P.
|
RUNNING TEAM MILICZ |
Milicz |
10:00 |
29632 |
Tomasz S.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:00 |
29636 |
Filip Ś.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
10:00 |
29654 |
Lukasz S.
|
CROSS SPOT |
Myslenice |
10:00 |
29710 |
Michał L.
|
|
Gliwice |
10:00 |
29725 |
Sebastian L.
|
CROSS SPOT |
Osieczany |
10:00 |
29772 |
Szymon W.
|
|
Kraków |
10:00 |
29839 |
Krzysztof C.
|
EbroGym |
Tczew |
10:00 |
29849 |
łukasz b.
|
|
kielce |
10:00 |
29981 |
Monika K.
|
Bizony |
Gdańsk |
10:00 |
29984 |
Piotr M.
|
SPARTA SIERPC |
Sierpc |
10:00 |
30037 |
Marek C.
|
BAD TEAM |
Wieliczka |
10:00 |
30039 |
Krzysztof S.
|
Ekipa TVN Wixa |
Kraków |
10:00 |
30042 |
Dariusz S.
|
Ekipa TVN Wixa |
Warszawa |
10:00 |
30052 |
Kamil Z.
|
BAD TEAM |
Kraków |
10:00 |
30076 |
Łukasz R.
|
BAD TEAM |
Kraków |
10:00 |
30085 |
Emilia W.
|
BaNNeD |
Radom |
10:00 |
30095 |
Patryk S.
|
Padł Na Ryj Team |
Linia |
10:00 |
30108 |
Paweł D.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
30126 |
Szymon O.
|
|
Zielona Góra |
10:00 |
30129 |
Grzesiek S.
|
BAD TEAM |
Limanowa |
10:00 |
30132 |
Marcin C.
|
BAD TEAM |
Szczawa |
10:00 |
30136 |
Dominik M.
|
BAD TEAM |
Szczawa |
10:00 |
30203 |
Jan Ł.
|
Taekwon-do Grodzisk Mazowiecki |
Brwinów |
10:00 |
30234 |
Artur K.
|
|
Zabrze |
10:00 |
30247 |
Robert B.
|
|
Pyskowice |
10:00 |
30251 |
Marcin T.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
10:00 |
30277 |
MICHAL S.
|
|
zabrze |
10:00 |
30281 |
Patryk S.
|
|
Żory |
10:00 |
30292 |
Paweł K.
|
|
Zabrze |
10:00 |
30335 |
Karolina J.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
30351 |
Tomasz B.
|
RockFit |
lublin |
10:00 |
30371 |
Łukasz P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
30381 |
Jakub I.
|
KOTRAK TEAM |
Katowice |
10:00 |
30382 |
Bartłomiej S.
|
KOTRAK TEAM |
Czeladź |
10:00 |
30395 |
Krzysztof W.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
30411 |
Paweł S.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
30451 |
Bartłomiej G.
|
ORZEŁ MYŚLENICE |
Myślenice |
10:00 |
30485 |
Sławomir K.
|
Olimp Team - Perfect Body Center Galeria Katowice |
Zabrze |
10:00 |
30490 |
Arkadiusz M.
|
|
Warszawa |
10:00 |
30502 |
Krzysztof S.
|
Pitch Black |
Sułków |
10:00 |
30505 |
Marcin R.
|
Pitch Black |
Targowisko |
10:00 |
30508 |
Daniel J.
|
|
Kielce |
10:00 |
30513 |
Karol A.
|
Pitch Black |
Staniątki |
10:00 |
30554 |
Aneta G.
|
CROSS ARMY |
Wieliczka |
10:00 |
30590 |
Lukasz R.
|
|
Zielona Góra |
10:00 |
30606 |
Marcin L.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:00 |
30612 |
Łukasz A.
|
Taekwon-do Grodzisk Mazowiecki |
Żyrardów |
10:00 |
30623 |
Artur P.
|
DZIKIE KNURY |
Bolesławiec |
10:00 |
30659 |
Iga S.
|
|
Żyrardów |
10:00 |
40065 |
Daniel K.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
40087 |
Alicja K.
|
|
Ruda Slaska |
10:00 |
40090 |
Mateusz W.
|
Odrzutowe bakłażany! |
Sochaczew |
10:00 |
40132 |
Kamil P.
|
CROSS ARMY |
Kraków |
10:00 |
40296 |
sylwia w.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:00 |
40382 |
Aron H.
|
RockFit |
Katowice |
10:00 |
40422 |
Magdalena K.
|
CrossFit Hussars Katowice |
Katowice |
10:00 |
40487 |
Kamila A.
|
POWER TRAINING |
Gdańsk |
10:00 |
40520 |
Paulina P.
|
|
Katowice |
10:00 |
40603 |
Hubert N.
|
|
Szczecin |
10:00 |
40752 |
Radosław M.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:00 |
40802 |
Dariusz M.
|
Taekwon-do Grodzisk Mazowiecki |
Chrzaszczowice |
10:00 |
40839 |
Wojciech K.
|
WOODWARD RUNNERS |
Czernichów |
10:00 |
41078 |
Maciej K.
|
S4 Fight&CrossGym Club |
Pionki |
10:00 |
41139 |
Sylwia D.
|
|
Kuźnica Lechowa |
10:00 |
41175 |
Krzysztof J.
|
TRX TEAM |
Bojszowy Nowe |
10:00 |
41248 |
Dominik D.
|
|
Dobczyce |
10:00 |
41260 |
Łukasz Z.
|
KONIUCHY OCR |
Piaseczno |
10:00 |
41338 |
Artur K.
|
ManiacSport Team |
Jastrzębie Zdrój |
10:00 |
41347 |
małgorzata k.
|
|
Chełmża |
10:00 |
41349 |
Daria W.
|
|
Chełmża |
10:00 |
41373 |
janusz h.
|
JATOMI FITNESS BYTOM |
bytom |
10:00 |
41376 |
Jan C.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
41392 |
Łukasz O.
|
|
Kraków |
10:00 |
41498 |
Barbara C.
|
ŚWIEŻAKI |
Rzeszów |
10:00 |
41530 |
Agnieszka K.
|
|
Jaworzno |
10:00 |
41573 |
Michał S.
|
ŚWIEŻAKI |
Jasło |
10:00 |
41586 |
Mariusz M.
|
|
Warszawa |
10:00 |
41587 |
Dominik G.
|
|
Olkusz |
10:00 |
41621 |
Tomasz Ł.
|
|
Góra |
10:00 |
41622 |
RADOSŁAW S.
|
|
GÓRA |
10:00 |
41675 |
Mieczyslaw W.
|
Night Runners&Friends |
Gliwice |
10:00 |
41728 |
Rafał P.
|
|
Rabka-Zdrój |
10:00 |
41799 |
Łukasz Z.
|
Maximus Ruda Śląska Squad |
Zabrze |
10:00 |
41874 |
NATALIA P.
|
|
LIPNICA MUROWANA |
10:00 |
41895 |
Kazimierz R.
|
|
Trzebunia |
10:00 |
42006 |
Wojciech B.
|
|
Łaziska Średnie |
10:00 |
42007 |
Grzegorz S.
|
|
Orzesze |
10:00 |
42030 |
Łukasz P.
|
Fitness Academy 3 Stawy |
Pszczyna |
10:00 |
42065 |
Katarzyna Z.
|
Kopciuchy |
Wieliczka |
10:00 |
42081 |
Marcin G.
|
|
Gliwice |
10:00 |
42295 |
Paweł G.
|
|
Letnin |
10:00 |
42356 |
MAGDALENA J.
|
D.U.P.A. |
DĄBROWA GÓRNICZA |
10:00 |
42377 |
Marlena S.
|
D.U.P.A. |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
42455 |
Rafał P.
|
Night Runners and Friends |
Międzyrzec Podlaski |
10:00 |
42490 |
Grzegorz M.
|
WOODWARD RUNNERS |
Zawiercie |
10:00 |
42660 |
Magda O.
|
|
Piaseczno |
10:00 |
42806 |
KARINA S.
|
|
KUCZWAŁY |
10:00 |
42844 |
Tomasz J.
|
|
Gdańsk |
10:00 |
42875 |
Daniel O.
|
|
Tarnowskie Góry |
10:00 |
42922 |
Wojciech Ł.
|
D.U.P.A. |
Będzin |
10:00 |
42923 |
Magdalena Z.
|
D.U.P.A. |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
43042 |
Adrian D.
|
UW HERE |
Warszawa |
10:00 |
43106 |
Natalia G.
|
|
Radom |
10:00 |
43197 |
Paweł L.
|
|
Poznań |
10:00 |
43198 |
Hubert Ł.
|
|
Poznań |
10:00 |
43199 |
Tomasz W.
|
|
Wrocław |
10:00 |
43310 |
Aleksander O.
|
OUTSIDERS |
Kraków |
10:00 |
43493 |
Patryk L.
|
|
Inowrocław |
10:00 |
43574 |
Adrian M.
|
Wataha Pierogów Z Mięsem |
Środa Wielkopolska |
10:00 |
43580 |
Mikołaj K.
|
Wataha Pierogów Z Mięsem |
Koziegłowy |
10:00 |
43674 |
Szymon Natan R.
|
|
Kalisz |
10:00 |
43719 |
Paweł K.
|
CICHOCIEMNI |
Stryszów |
10:00 |
43720 |
Dawid M.
|
CICHOCIEMNI |
Jastrzębia |
10:00 |
43721 |
Ireneusz K.
|
CICHOCIEMNI |
Kalwaria Zebrzydowska |
10:00 |
43840 |
Paweł K.
|
|
Warszawa |
10:00 |
44029 |
Piotr P.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:00 |
44124 |
Marta T.
|
Lemury |
Żywiec |
10:00 |
44127 |
Artur C.
|
Lemury |
Czechowice-Dziedzice |
10:00 |
44144 |
Arkadiusz J.
|
SOCIOS SILESIA |
Gliwice |
10:00 |
44155 |
Krzysztof R.
|
Ogień z Dupy |
niepołomice |
10:00 |
44258 |
Paweł N.
|
|
Ułazów |
10:00 |
44335 |
Rudolf R.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Wągrowiec |
10:00 |
44339 |
Michał A.
|
Wataha Pierogów Z Mięsem |
Poznań |
10:00 |
44340 |
Alexander M.
|
Wataha Pierogów Z Mięsem |
Poznań |
10:00 |
44355 |
Paweł W.
|
Ogień z Dupy |
Niepołomice |
10:00 |
44357 |
Tomasz O.
|
Ogień z Dupy |
Niepołomice |
10:00 |
44363 |
Dorota W.
|
Ogień z Dupy |
Krakow |
10:00 |
44364 |
Piotr D.
|
Ogień z Dupy |
Miechów |
10:00 |
44370 |
Piotr W.
|
Ogień z Dupy |
Niepołomice |
10:00 |
44373 |
Rafał M.
|
Ogień z Dupy |
Chrzanów |
10:00 |
44459 |
Kamil K.
|
HOOAH |
Jaktorów-Kolonia |
10:00 |
44466 |
Ewelina K.
|
WŁÓCZYBIEGI |
Jaktorów |
10:00 |
44467 |
Michał M.
|
WŁÓCZYBIEGI |
Błonie |
10:00 |
44475 |
Kasia K.
|
HOOAH |
Jaktorów-Kolonia |
10:00 |
44504 |
Adrian F.
|
SOCIOS SILESIA |
Pyskowice |
10:00 |
44551 |
Piotr G.
|
Wataha Pierogów Z Mięsem |
Koziegłowy |
10:00 |
44601 |
Łukasz K.
|
BestFit |
Bieruń |
10:00 |
44613 |
Anna M.
|
|
Zielona Góra |
10:00 |
44687 |
Anna B.
|
CrossFit Hussars |
Katowice |
10:00 |
44688 |
Artur M.
|
CrossFit Hussars |
Poraj |
10:00 |
45581 |
Marek Ż.
|
POWER TRAINING |
Wrocław |
10:00 |
45594 |
Marta R.
|
ReebokCrossfitPoznan |
Kleczew |
10:00 |
45595 |
Elżbieta R.
|
ReebokCrossfitPoznan |
Poznań |
10:00 |
45796 |
Jerzy P.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
45896 |
Maciej B.
|
CrossFit Hussars |
Sosnowiec |
10:00 |
45969 |
Marcin K.
|
|
Kraków |
10:00 |
45970 |
Jakub P.
|
Nidec All for Dreams Team |
Kraków |
10:00 |
46040 |
Sebastian C.
|
CrossFit Hussars |
Chorzów |
10:00 |
46110 |
Anna B.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:00 |
46112 |
Przemysław M.
|
CPM |
Aleksandrów Łódzki |
10:00 |
46124 |
Jarek J.
|
CPM |
Aleksandrów Łódzki |
10:00 |
46328 |
Bartosz P.
|
|
Osiek |
10:00 |
46356 |
Przemysław S.
|
Nidec All for Dreams Team |
Tychy |
10:00 |
46456 |
Angelika U.
|
CPM |
Łódź |
10:00 |
46457 |
Robert U.
|
CPM |
Łódź |
10:00 |
46465 |
Mateusz K.
|
|
Racibórz |
10:00 |
46649 |
Mikołaj B.
|
|
Szamotuły |
10:00 |
46650 |
Sławomir O.
|
|
Warszawa |
10:00 |
46789 |
Mateusz C.
|
CrossFit Hussars |
Kraków |
10:00 |
47072 |
Łukasz J.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Karczew |
10:00 |
47426 |
Sylwia D.
|
Kopciuchy |
Wieliczka |
10:00 |
49122 |
Rafał S.
|
OSP Gąsocin |
Gąsocin |
10:00 |
49644 |
robert s.
|
|
Milicz |
10:00 |
49696 |
Przemysław Z.
|
I TAK WSZYSCY UMRZEMY (: |
Mysłów |
10:00 |
53139 |
Łukasz P.
|
D.U.P.A. |
Dąbrowa Górnicza |
10:00 |
54715 |
Joanna B.
|
|
Płońsk |
10:00 |
55146 |
Albert M.
|
|
Lipnica Dolna |
10:00 |
57686 |
Jacek T.
|
|
Kraków |
10:00 |
59595 |
Maciej S.
|
|
Częstochowa |
10:00 |
59596 |
WIESLAW W.
|
TRX TEAM |
TYCHY |
10:00 |
59973 |
Wojciech P.
|
Rezerwowe Psy |
Iława |
10:00 |
59977 |
Piotr J.
|
Rezerwowe Psy |
iława |
10:00 |
60076 |
Maciej M.
|
|
Kraków |
10:00 |
61654 |
Robert Ł.
|
Husaria Race Team |
Łabowa |
10:00 |
61781 |
Arkadiusz K.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:00 |
61975 |
Guzel M.
|
CROSS SPOT |
Pyskowice |
10:00 |
62082 |
Piotr G.
|
HOOAH |
Warszawa |
10:00 |
62219 |
rafal k.
|
|
Czestochowa |
10:00 |
62344 |
Katarzyna W.
|
|
Czestochowa |
10:00 |
62505 |
Krystian M.
|
|
Konin |
10:00 |
63256 |
Joanna S.
|
Rekiny Fitnessu |
Radom |
10:00 |
87054 |
Dominik K.
|
|
Gdańsk |
10:00 |
29918 |
Adam W.
|
|
Wrocław |
10:30 |
29943 |
Grzegorz O.
|
GTX TEAM |
Myślenice |
10:30 |
30024 |
Grzegorz Ż.
|
TROCHE CYKAM |
Jastków |
10:30 |
30035 |
Anna C.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
30077 |
Marcin B.
|
Podhalańskie dziki |
Klikuszowa |
10:30 |
30114 |
Adam Ż.
|
|
Klikuszowa |
10:30 |
30235 |
Grzegorz K.
|
|
Gdańsk |
10:30 |
30273 |
Paweł G.
|
FitMove Rumia |
Gdynia |
10:30 |
30407 |
Adam K.
|
Husaria Race Team |
chorzów |
10:30 |
30655 |
Gabriela W.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
30671 |
Michał B.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
30756 |
Marcin G.
|
|
Kargowa |
10:30 |
40039 |
Karolina S.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
40083 |
Monika G.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
40214 |
Ola B.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
40251 |
Agata L.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
40373 |
Kamil K.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
40374 |
Michał P.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
40476 |
Maciej P.
|
Husaria Race Team |
Zagórzany |
10:30 |
41544 |
Grzegorz B.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Sopot |
10:30 |
41571 |
Mateusz K.
|
|
Wrocław |
10:30 |
41770 |
Arkadiusz K.
|
|
Warszawa |
10:30 |
41819 |
Grzegorz S.
|
FitMove Rumia |
Gdansk |
10:30 |
41964 |
Mateusz G.
|
FitMove Rumia |
Rumia |
10:30 |
42153 |
Damian M.
|
Sunshine Miami Beach |
Pszczyna |
10:30 |
42195 |
agnieszka d.
|
FitMove Rumia |
rumia |
10:30 |
42554 |
Agnieszka Ś.
|
FitMove Rumia |
Kosakowo |
10:30 |
42744 |
Kamila S.
|
FitMove Rumia |
Rumia |
10:30 |
42882 |
Tomasz C.
|
|
Ołobok |
10:30 |
43022 |
Artur M.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdańsk |
10:30 |
43107 |
Katarzyna R.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
43127 |
Michał M.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
43698 |
Artur J.
|
TrackCycling.pl |
Świdnik |
10:30 |
44022 |
Natalia G.
|
FitMove Rumia |
Rumia |
10:30 |
44885 |
Piotr R.
|
Zwolnieni z Wuefu |
Warszawa |
10:30 |
45745 |
Piotr P.
|
FitMove Rumia |
Kowale |
10:30 |
45928 |
Paweł P.
|
DZIKIE DZIKI GORZÓW |
Baczyna |
10:30 |
46155 |
Maciej F.
|
|
Ostrzeszów |
10:30 |
46260 |
Alicja B.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
46316 |
Paweł G.
|
TROCHE CYKAM |
Chełm |
10:30 |
46556 |
Piotr G.
|
Zwolnieni z Wuefu |
WARSZAWA |
10:30 |
46758 |
Piotr P.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Józefów |
10:30 |
46791 |
Piotr K.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Karczew |
10:30 |
46798 |
Marcin P.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Warszawa |
10:30 |
46961 |
Marek P.
|
|
Stary Sącz |
10:30 |
47083 |
Marta G.
|
|
Mysłowice |
10:30 |
47129 |
Marcin R.
|
|
Krakow |
10:30 |
47252 |
Tomasz N.
|
TROCHE PENIAM |
Gostyń |
10:30 |
47256 |
PIOTR S.
|
TROCHE PENIAM |
TYCHY |
10:30 |
47359 |
Adam M.
|
TROCHE PENIAM |
Jaworzno |
10:30 |
47540 |
Michał B.
|
TROCHE PENIAM |
Katowice |
10:30 |
47569 |
Konrad G.
|
|
Kraków |
10:30 |
47701 |
Adam K.
|
wychylylybymy |
Piekary Śląskie |
10:30 |
47769 |
Daniel N.
|
Patriotyczne Mrągowo |
Mrągowo |
10:30 |
47798 |
Marcin P.
|
|
Luzino |
10:30 |
47799 |
Natalia S.
|
|
Luzino |
10:30 |
47813 |
Rafał P.
|
|
Kraków |
10:30 |
47838 |
Mateusz Ł.
|
|
Nowa Wieś |
10:30 |
47860 |
Wojciech B.
|
wychylylybymy |
Piekary Śląskie |
10:30 |
47865 |
Łukasz K.
|
wychylylybymy |
Piekary Śląskie |
10:30 |
47906 |
Michał G.
|
Napędzani Procentem |
Zabrze |
10:30 |
48143 |
Joanna Z.
|
|
Warszawa |
10:30 |
48179 |
Kamil Ś.
|
Husaria Race Team |
Myślenice |
10:30 |
48272 |
Krzysztof O.
|
BlueBall |
Siemianowice Śląskie |
10:30 |
48296 |
Agnieszka S.
|
Pure Fire Team |
Będzin |
10:30 |
48381 |
Piotr J.
|
Husaria Race Team |
Myślenice |
10:30 |
48421 |
Paweł S.
|
www.sprawdzonytrener.pl |
Kraków |
10:30 |
48436 |
Tomasz J.
|
|
Poznań |
10:30 |
48505 |
Piotr B.
|
Czarne Smerfy |
Warszawa |
10:30 |
48818 |
Lukasz J.
|
|
Bialystok |
10:30 |
48867 |
Arkadiusz B.
|
|
Łódź, łódzkie |
10:30 |
48885 |
Artur P.
|
CPM |
Łódź |
10:30 |
48954 |
Tomek T.
|
CROSS SPOT |
Myślenice |
10:30 |
49045 |
Łukasz H.
|
|
Staniątki |
10:30 |
49143 |
Łukasz K.
|
UW HERE |
Warszawa |
10:30 |
49235 |
Tomasz B.
|
|
Kraków |
10:30 |
49410 |
Anna D.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
49436 |
Jacek A.
|
|
POZNAŃ |
10:30 |
49908 |
Dorota T.
|
|
Mysłowice |
10:30 |
49909 |
Iwona K.
|
|
Zabrzeg |
10:30 |
50211 |
Marcin P.
|
CityFit |
Lublin |
10:30 |
50238 |
Marta B.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Warszawa |
10:30 |
50240 |
Bartłomiej J.
|
CrossFit AdAlta |
Warszawa |
10:30 |
50283 |
Katarzyna S.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Ząbki |
10:30 |
50295 |
Hubert Ż.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Ząbki |
10:30 |
50297 |
Joanna Ż.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Ząbki |
10:30 |
50313 |
Roland I.
|
|
Łódz |
10:30 |
50422 |
Rafał T.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Ząbki |
10:30 |
50424 |
Karina J.
|
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM |
Ząbki |
10:30 |
50466 |
Mateusz N.
|
Bozony Higgsa |
Tychy |
10:30 |
50690 |
Ignacy P.
|
POWER TRAINING |
jabłonna |
10:30 |
50698 |
Maja S.
|
CrossFit AdAlta |
Warszawa |
10:30 |
50701 |
Michał M.
|
CrossFit AdAlta |
Warszawa |
10:30 |
50713 |
Jakub M.
|
CrossFit AdAlta |
Świętochłowice |
10:30 |
50810 |
Konrad K.
|
|
Warszawa |
10:30 |
50988 |
Andrzej C.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:30 |
51028 |
Eryk W.
|
NaRowerzeSamochodem |
Bełżyce |
10:30 |
51033 |
Adrian W.
|
NaRowerzeSamochodem |
Kraków |
10:30 |
51100 |
Arkadiusz R.
|
|
Warszawa |
10:30 |
51152 |
Grzegorz F.
|
Bozony Higgsa |
Warszawa |
10:30 |
51218 |
Andrzej Z.
|
|
Warszawa |
10:30 |
51235 |
Agnieszka P.
|
Spontan Szczecin team |
Szczecin |
10:30 |
51236 |
Michał A.
|
Spontan Szczecin team |
Szczecin |
10:30 |
51308 |
Jakub C.
|
Bozony Higgsa |
Tychy |
10:30 |
51387 |
Michał M.
|
My Little Pony |
Warszawa |
10:30 |
51410 |
Bogna D.
|
My Little Pony |
Warszawa |
10:30 |
51529 |
Kamil P.
|
CityFit |
Lublin |
10:30 |
51571 |
Robert P.
|
DZIKIE DZIKI GORZÓW |
Gorzów Wielkopolski |
10:30 |
51653 |
Mikołaj A.
|
|
Poznań |
10:30 |
51741 |
Mirosław G.
|
Husaria Race Team |
Kraków |
10:30 |
51892 |
Anna W.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:30 |
52008 |
Tomasz` P.
|
|
Gdańsk |
10:30 |
52137 |
Monika B.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
52138 |
Katarzyna B.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
52139 |
Katarzyna Z.
|
Nieważne kto wygra, byle Marian przegrał |
Gdańsk |
10:30 |
52148 |
Paulina Z.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
52242 |
Dariusz K.
|
SOCIOS SILESIA |
Ruda Śląska |
10:30 |
52257 |
Piotr W.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
52276 |
Paweł (Zarazza) P.
|
TROCHE CYKAM |
Zabrze |
10:30 |
52503 |
Volodymyr V.
|
|
Poznań |
10:30 |
52532 |
Jacek N.
|
|
Łódź |
10:30 |
52711 |
ARTUR K.
|
DZIKIE DZIKI GORZÓW |
GORZÓW WLKP |
10:30 |
52726 |
Tomasz J.
|
DZIKIE DZIKI GORZÓW |
Gorzów Wlkp. |
10:30 |
52758 |
Adam G.
|
|
Chorzow |
10:30 |
53061 |
Arkadiusz P.
|
CityFit |
Lublin |
10:30 |
53201 |
Piotr O.
|
|
Trzebunia |
10:30 |
53540 |
Marek D.
|
Spontan Szczecin team |
Szczecin |
10:30 |
53656 |
Jakub T.
|
|
Łubno |
10:30 |
53701 |
Tomasz M.
|
Sportowe Świry Szczecin |
Szczecin |
10:30 |
53926 |
Marcin C.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
10:30 |
54087 |
Krzysiek S.
|
BAD TEAM |
Kraków |
10:30 |
54485 |
Adam P.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
10:30 |
54486 |
Iwona P.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
10:30 |
54509 |
Krzysztof K.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
10:30 |
54521 |
Agnieszka B.
|
Cypel Rzeszów |
Rzeszów |
10:30 |
54630 |
Joanna P.
|
Husaria Race Team |
Zagórzany |
10:30 |
54771 |
Łukasz S.
|
BESTFITOWCY |
Woszczyce |
10:30 |
55208 |
Sławomir K.
|
|
Borzęcin Duży |
10:30 |
55223 |
Mateusz M.
|
|
Konin |
10:30 |
55392 |
Tomasz S.
|
HOOAH |
Lublin |
10:30 |
55410 |
Szymon K.
|
|
Orzesze |
10:30 |
55469 |
Jadwiga K.
|
|
Spytkowice |
10:30 |
55582 |
Piotr G.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
55602 |
Konrad Ż.
|
|
Sochaczew |
10:30 |
55617 |
Tomasz B.
|
Muppety w kosmosie |
Bukowno |
10:30 |
56093 |
Kinga K.
|
|
Kraków |
10:30 |
56302 |
Marcin Ż.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Sopot |
10:30 |
56829 |
Tomek W.
|
|
Przeźmierowo |
10:30 |
57202 |
ŁUKASZ Z.
|
|
Toruń |
10:30 |
57204 |
Marek Ś.
|
|
Toruń |
10:30 |
57205 |
Mateusz Z.
|
|
Toruń |
10:30 |
57489 |
Mateusz S.
|
MŁODZI WILCY TEAM |
Staniątki |
10:30 |
57944 |
Dariusz N.
|
|
Gdynia |
10:30 |
58191 |
szymon k.
|
|
poznan |
10:30 |
58430 |
Katarzyna H.
|
Night Runners and Friends |
Warszawa |
10:30 |
58494 |
Piotr P.
|
|
Tarnobrzeg |
10:30 |
58608 |
Sławomir S.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdynia |
10:30 |
58830 |
Kamil A.
|
Spontan Szczecin team |
Szczecin |
10:30 |
58849 |
MICHALINA K.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
RUMIA |
10:30 |
59030 |
JAROSLAW C.
|
BlueBall |
SIEMIANOWICE |
10:30 |
59354 |
Rafał S.
|
Pure Fire Team |
bytom |
10:30 |
59415 |
Gabriel G.
|
|
Maków Podhalański |
10:30 |
59428 |
Patryk J.
|
|
Witnica |
10:30 |
59434 |
ania s.
|
|
Mrągowo |
10:30 |
59538 |
Rafał Z.
|
|
Legnica |
10:30 |
59846 |
Małgorzata M.
|
Husaria Race Team |
Dąbrowa Tarnowska |
10:30 |
60123 |
Tomasz C.
|
|
Brodla |
10:30 |
60314 |
Filip K.
|
|
Zielona Góra |
10:30 |
60416 |
Patrycja T.
|
|
Ciechanów |
10:30 |
60424 |
Piotr S.
|
TROCHE CYKAM |
Lublin |
10:30 |
60438 |
Katarzyna Z.
|
|
Tarnów |
10:30 |
60439 |
Magdalena O.
|
|
Tarnów |
10:30 |
60618 |
katarzyna m.
|
Husaria Race Team |
dąbrowa tarnowska |
10:30 |
60700 |
Mariusz S.
|
Kopciuchy |
Żywiec |
10:30 |
60746 |
Piotr D.
|
|
Wiktoròw |
10:30 |
60963 |
Grzegorz M.
|
Kopciuchy |
Ślemień |
10:30 |
61097 |
Mateusz S.
|
|
Kielce |
10:30 |
61118 |
Aleksander K.
|
|
Olsztyn |
10:30 |
61254 |
Łukasz P.
|
Dramatic Hamsters Squad |
Wrocław |
10:30 |
61281 |
Michał B.
|
|
Gliwice |
10:30 |
61619 |
Maciej F.
|
Husaria Race Team |
Zabrze |
10:30 |
62055 |
Mirosław W.
|
|
Katowice |
10:30 |
62455 |
Marta W.
|
|
Radom |
10:30 |
63132 |
Marek G.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Ostrówiec |
10:30 |
63137 |
Piotr S.
|
Hardcorowe Wychylylybymy |
Otwock |
10:30 |
63456 |
Łukasz G.
|
|
Bielsko-Biała |
10:30 |
29276 |
Marcin B.
|
Brygada Biegowa Bezdech |
Świętochłowice |
11:00 |
29511 |
Łukasz G.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Grotki |
11:00 |
29593 |
Patryk P.
|
|
Kielce |
11:00 |
29858 |
Kamil W.
|
Miłosław Biega |
Giecz |
11:00 |
29859 |
Agnieszka P.
|
Miłosław Fortuna Team |
Dominowo |
11:00 |
30118 |
Andrzej J.
|
10. Warszawski Pułk Samochodowy |
Przasnysz |
11:00 |
30254 |
Bartłomiej K.
|
CF Kraków |
Kraków |
11:00 |
30400 |
Maciej T.
|
DZIKIE KNURY |
Kalisza |
11:00 |
30512 |
Kuba T.
|
DZIKIE KNURY |
Kalisz |
11:00 |
30552 |
Bartosz P.
|
Pasjonaci Słupca |
Słupca |
11:00 |
30572 |
Michał P.
|
Pasjonaci Słupca |
Słupca |
11:00 |
30574 |
Wiktor G.
|
Pasjonaci Słupca |
Słupca |
11:00 |
30624 |
Tomasz L.
|
DZIKIE KNURY |
Kalisz |
11:00 |
30645 |
Łukasz W.
|
|
Lewin Brzeski |
11:00 |
40043 |
Oskar R.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
11:00 |
40605 |
Monika M.
|
W służbie jej królewskiej mości |
Katowice |
11:00 |
40956 |
Janusz C.
|
|
Gliwice |
11:00 |
40962 |
Marek G.
|
W służbie jej królewskiej mości |
Siemianowice Sl. |
11:00 |
42089 |
Tomasz K.
|
|
Gliwice |
11:00 |
42192 |
Michał S.
|
|
Gliwice |
11:00 |
42468 |
Michał K.
|
Janusze joggingu |
Poznań |
11:00 |
42549 |
Michał K.
|
Janusze joggingu |
Inowroclaw |
11:00 |
42630 |
Michal R.
|
Janusze joggingu |
Portsmouth |
11:00 |
43119 |
Krzysztof Z.
|
|
Poznań |
11:00 |
43120 |
Łukasz B.
|
|
Warszawa |
11:00 |
43730 |
Maciej L.
|
Run Team Płock |
Bielsk |
11:00 |
43796 |
Robert K.
|
Ceków Team |
kuźnica |
11:00 |
43797 |
Mariusz C.
|
Ceków Team |
Plewnia |
11:00 |
43798 |
Łukasz B.
|
Ceków Team |
Ceków |
11:00 |
43799 |
Robert N.
|
Ceków Team |
Przespolew |
11:00 |
44078 |
Beniamin Z.
|
Janusze joggingu |
Inowrocław |
11:00 |
44080 |
Dariusz Z.
|
Janusze joggingu |
Inowrocław |
11:00 |
44112 |
Michal B.
|
|
Kolobrzeg |
11:00 |
44286 |
Tomasz S.
|
|
Kołobrzeg |
11:00 |
44701 |
IWONA O.
|
CROSS KICK KOŁOBRZEG |
KOŁOBRZEG |
11:00 |
44917 |
Marcin T.
|
|
Kołobrzeg |
11:00 |
45155 |
Krzysztof H.
|
CF Kraków |
Kraków |
11:00 |
45366 |
Aleksandra S.
|
CF Kraków |
Kraków |
11:00 |
45897 |
Michał D.
|
TROCHE CYKAM |
zabrze |
11:00 |
45925 |
Damian J.
|
Janusze joggingu |
Poznań |
11:00 |
45973 |
Piotr Z.
|
Barbell Squad Inowrocław |
Inowrocław |
11:00 |
46251 |
Adam W.
|
Miłosław Biega |
Miłosław |
11:00 |
47692 |
Sławomir N.
|
|
Gdańsk |
11:00 |
47693 |
Tomasz G.
|
|
Pruszcz Gdański |
11:00 |
47729 |
Paweł S.
|
CF Kraków |
Kraków |
11:00 |
47793 |
Kamil B.
|
|
Kielce |
11:00 |
47863 |
Katarzyna M.
|
Janusze joggingu |
Portsmouth |
11:00 |
48022 |
Wojciech B.
|
Street Workout Siemianowice |
Katowice |
11:00 |
48023 |
Rafał M.
|
Street Workout Siemianowice |
Siemianowice Śląskie |
11:00 |
48049 |
Patryk R.
|
Street Workout Siemianowice |
Siemianowice Śląskie |
11:00 |
48694 |
Jakub K.
|
|
Warszawa |
11:00 |
48701 |
Matthias L.
|
|
Bydgoszcz |
11:00 |
49091 |
Tomasz Z.
|
|
Okonek |
11:00 |
49790 |
Piotr F.
|
|
Pruszków |
11:00 |
50024 |
Marek P.
|
KONIUCHY OCR |
Warszawa |
11:00 |
50473 |
Bartosz P.
|
HOOAH |
Lublin |
11:00 |
50781 |
Szymon N.
|
|
Warszawa |
11:00 |
50793 |
Dariusz R.
|
Nabite armaty |
Łomianki |
11:00 |
51168 |
Arkadiusz C.
|
Dziki Chude |
Warszawa |
11:00 |
51328 |
Bartosz J.
|
Gacie po Tacie |
Warszawa |
11:00 |
51341 |
Kamil S.
|
Gacie po Tacie |
Zgierz |
11:00 |
51351 |
Piotr M.
|
Gacie po Tacie |
Warszawa |
11:00 |
51440 |
Marcin Ś.
|
CROSS KICK KOŁOBRZEG |
Trzebiatów |
11:00 |
51488 |
Michał P.
|
Gacie po tacie |
WARSZAWA |
11:00 |
51663 |
Michał S.
|
|
Chociwel |
11:00 |
51665 |
Rafał K.
|
|
Szczecin |
11:00 |
51825 |
Michał P.
|
Nabite armaty |
Warszawa |
11:00 |
51844 |
Jakub S.
|
100% albo nic! |
Pisz |
11:00 |
52397 |
Filip C.
|
|
Warszawa |
11:00 |
52982 |
Jaroslaw K.
|
BETON UZBROJONY |
Warszawa |
11:00 |
53024 |
Paweł K.
|
|
Jaraczewo |
11:00 |
54042 |
Piotr M.
|
|
Kraków |
11:00 |
54607 |
Tomasz B.
|
|
Kalisz |
11:00 |
54965 |
Hubert S.
|
Biegnę jak kcę! |
Warszawa |
11:00 |
55188 |
Michał S.
|
|
Ścinawa |
11:00 |
55189 |
Kamil S.
|
|
Kraków |
11:00 |
56626 |
Waldemar Ł.
|
|
Koszalin |
11:00 |
57734 |
Marcin Ż.
|
|
Łódź |
11:00 |
57988 |
Liwia D.
|
We&Winter |
Gdynia |
11:00 |
57994 |
Maciej G.
|
We&Winter |
Gdynia |
11:00 |
58229 |
Mateusz Ś.
|
CROSS KICK KOŁOBRZEG |
Pionki |
11:00 |
59147 |
Beniamin L.
|
|
Pępowo |
11:00 |
59523 |
Adam D.
|
BESTFITOWCY |
Wodzisław Śląski |
11:00 |
60925 |
Jacek G.
|
|
Częstochowa |
11:00 |
60989 |
Sławomir S.
|
|
Bielsko-Biała |
11:00 |
61426 |
Michal B.
|
Gacie po tacie |
Zgierz |
11:00 |
61875 |
Andrzej W.
|
CROSS V.I.P EŁK |
Ełk |
11:00 |
61985 |
Remigiusz H.
|
BESTFITOWCY |
Skrzyszów |
11:00 |
62044 |
Kaja K.
|
Kajmaci |
Teresin |
11:00 |
62045 |
Maciej Z.
|
Kajmaci |
Piastów |
11:00 |
62057 |
Leszek P.
|
Scout Team |
Czestochowa |
11:00 |
62060 |
Jerzy S.
|
Scout Team |
Częstochowa |
11:00 |
62391 |
Jacek` W.
|
|
Józefów |
11:00 |
62575 |
Łukasz M.
|
New Balance Eska Team |
Warszawa |
11:00 |
62617 |
tomek d.
|
New Balance Eska Team |
warszawa |
11:00 |
62708 |
Agnieszka Z.
|
Kopciuchy |
Łodygowice |
11:00 |
62755 |
Joanna G.
|
New Balance Eska Team |
Warszawa |
11:00 |
63454 |
Maciek S.
|
|
Gliwice |
11:00 |
63458 |
Adrian D.
|
|
Pruszkòw |
11:00 |
63466 |
Robert K.
|
|
Myślenice |
11:00 |
63468 |
Marcin D.
|
|
Warszawa |
11:00 |
30360 |
Pawel P.
|
|
Myślenice |
11:30 |
30619 |
Dagmara M.
|
|
Żywiec |
11:30 |
42248 |
Kamil S.
|
|
Wrocław |
11:30 |
42255 |
Bartlomiej S.
|
|
Wroclaw |
11:30 |
42257 |
Magdalena M.
|
|
Wrocław |
11:30 |
42542 |
Kornel P.
|
|
Warszawa |
11:30 |
43103 |
Katarzyna K.
|
|
Gdynia |
11:30 |
43777 |
Robert p.
|
Wałbrzyska Brygada Poszukiwaczy Złotego Pociągu |
wałbrzych |
11:30 |
44640 |
Michał G.
|
Jeźdźcy Apokalipsy |
BRZEG |
11:30 |
45120 |
Mieszko T.
|
Jeźdźcy Apokalipsy |
wroclaw |
11:30 |
45165 |
Karol S.
|
|
Rybnik |
11:30 |
45292 |
Kamil K.
|
|
Leńcze |
11:30 |
45522 |
Jarosław B.
|
|
Mnichowo |
11:30 |
45565 |
Bartosz B.
|
|
Gniezno |
11:30 |
45598 |
Maciej S.
|
|
Ciemierów 10 |
11:30 |
45742 |
Michał S.
|
|
Kraków |
11:30 |
45758 |
Michal B.
|
|
Krakow |
11:30 |
45830 |
Jakub S.
|
|
Krakow |
11:30 |
45846 |
Monika K.
|
Dziewczyny i chłopaki |
Rybnik |
11:30 |
46926 |
Jacek P.
|
|
Poznań |
11:30 |
47649 |
Hanna P.
|
SylwesterStalom |
Warszawa |
11:30 |
48046 |
Jaro B.
|
|
Warszawa |
11:30 |
49725 |
Jarosław G.
|
|
Gliwice |
11:30 |
50254 |
Piotr P.
|
|
Łazy |
11:30 |
51496 |
Michał M.
|
|
Poznań |
11:30 |
51498 |
Dawid G.
|
|
Kraków |
11:30 |
51808 |
Tomasz K.
|
Jeźdźcy Apokalipsy |
Brzeg |
11:30 |
52756 |
Bartek P.
|
TROCHE CYKAM |
Zabrze |
11:30 |
54731 |
Rafał T.
|
|
Warszawa |
11:30 |
54793 |
DARIUSZ P.
|
|
MYKANÓW |
11:30 |
54864 |
Piotr C.
|
|
Ząbki |
11:30 |
55048 |
Bartosz Z.
|
|
bydgoszcz |
11:30 |
56192 |
Tobiasz C.
|
|
Rzeszów |
11:30 |
56212 |
Adrian W.
|
|
Koszalin |
11:30 |
56546 |
Lukasz A.
|
|
Wieluń |
11:30 |
58709 |
Magdalena E.
|
cross fight gym |
Ostrołęka |
11:30 |
59760 |
Grzegorz M.
|
|
Ostrołęka |
11:30 |
60107 |
Magdalena L.
|
cross fight gym |
Ostrołęka |
11:30 |
61685 |
Mateusz C.
|
|
Warszawa |
11:30 |
61911 |
Łukasz B.
|
|
Osiek |
11:30 |
62668 |
Wojciech K.
|
|
Zabrze |
11:30 |
63217 |
Dawid M.
|
|
Kępno |
11:30 |
63478 |
Tomasz K.
|
|
Kraków |
11:30 |
102189 |
Tomasz W.
|
|
Warszawa |
11:30 |
64697 |
Grzegorz J.
|
|
Warszawa |
08:00 |
64698 |
Marek N.
|
|
Warszawa |
08:00 |
64699 |
Magdalena Ż.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
08:00 |
64700 |
Mariusz Z.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
08:00 |
64701 |
Grzegorz T.
|
POWER TRAINING |
Kraków |
08:00 |
64702 |
Bernard T.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
08:00 |
64703 |
Magdalena J.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
08:00 |
64704 |
Jakub Ż.
|
Husaria Race Team |
Węgorzewo |
08:00 |
64705 |
Tomasz Ś.
|
WOODWARD RUNNERS |
Kraków |
08:00 |
64706 |
Wojciech K.
|
Husaria Race Team |
Stróża |
08:00 |
64707 |
Bartosz C.
|
Rekiny Fitnessu |
Radom |
08:00 |
64708 |
Dawid K.
|
FitNation |
Nowy Sącz |
08:00 |
64709 |
Mateusz F.
|
FitNation |
Gorlice |
08:00 |
64710 |
Paweł M.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Warszawa |
08:00 |
64711 |
Roman Z.
|
Saiyan |
Kalisz |
08:00 |
64712 |
Michał Z.
|
Saiyan |
Kalisz |
08:00 |
64713 |
Patryk W.
|
Survivalrunners.pl |
Czeladź |
08:00 |
64714 |
Piotr S.
|
|
Wrocław |
08:00 |
64715 |
Patryk W.
|
POWER TRAINING |
Konin |
08:00 |
64716 |
Karolina W.
|
GTX TEAM |
Kraków |
08:00 |
64717 |
Damian F.
|
ManyExtreme |
Stargard Szczeciński |
08:00 |
64718 |
Marcin F.
|
Zabiegani.TV |
Warszawa |
08:00 |
64719 |
Krzysztof M.
|
ManyExtreme |
Szczecin |
08:00 |
64720 |
Maciej Z.
|
|
Warszawa |
08:00 |
64721 |
Patryk W.
|
|
Głuchołazy |
08:00 |
64722 |
mariusz p.
|
ManyExtreme |
Szczecin |
08:00 |
64723 |
Tomasz R.
|
|
Śrem |
08:00 |
64724 |
Mariusz K.
|
Janusze surwiwalu |
poznań |
08:00 |
64725 |
Piotr S.
|
ManyExtreme |
Szczecin |
08:00 |
64726 |
Natasza W.
|
ManyExtreme |
Szczecin |
08:00 |
64727 |
Damian B.
|
ManyExtreme |
szczecin |
08:00 |
64728 |
Tomasz C.
|
|
Łódź |
08:00 |
64729 |
Piotr O.
|
|
Bydgoszcz |
08:00 |
64730 |
Piotr R.
|
|
Łódź |
08:00 |
64731 |
Maciej P.
|
|
Jędrzejów |
08:00 |
64732 |
Tomasz K.
|
|
Stróża |
08:00 |
64733 |
Paweł K.
|
|
Bydgoszcz |
08:00 |
64734 |
Mikołaj R.
|
|
Wejherowo |
08:00 |
64735 |
Adrian D.
|
|
Chrzanów |
08:00 |
64736 |
Katarzyna G.
|
WŁÓCZYBIEGI |
Warszawa |
08:00 |
64737 |
Mateusz K.
|
FitNation |
Bielsko-Biała |
08:00 |
64738 |
Łukasz C.
|
BESTFITOWCY |
Pawłowice |
08:00 |
64739 |
Łukasz J.
|
|
Pszczołki |
08:00 |
64740 |
Jacek S.
|
CPM |
Pabianice |
08:00 |
64741 |
Kasia Ż.
|
|
Września |
08:00 |
64742 |
Marcin W.
|
ENTRE.PL Team |
Drohiczyn |
08:00 |
64743 |
Justyna K.
|
ENTRE.PL Team |
Warszawa |
08:00 |
64744 |
Grzegorz D.
|
xRunners |
Bielsko-Biała |
08:00 |
64745 |
Wojciech C.
|
POWER TRAINING |
Latchorzew |
08:00 |
64746 |
Arkadiusz P.
|
|
Gdynia |
08:00 |
64747 |
MARCIN M.
|
|
TYCHY |
08:00 |
64748 |
Piotr D.
|
|
Tarnowo Podgórne |
08:00 |
64749 |
Aleksander K.
|
|
Stalowa Wola |
08:00 |
64750 |
Dariusz M.
|
CrossFit 8k48 |
Zielona Góra |
08:00 |
64751 |
Adam Z.
|
|
Sarnów |
08:00 |
64752 |
Piotr M.
|
|
Kraków |
08:00 |
64753 |
Sebastian S.
|
|
Gliwice |
08:00 |
64754 |
Małgorzata W.
|
|
Tarnów |
08:00 |
64755 |
Tomasz L.
|
trener24h.com.pl |
Warszawa |
08:00 |
64756 |
Rafał T.
|
Rekiny Fitnessu |
Radom |
08:00 |
64757 |
Grzegorz B.
|
|
Lubin |
08:00 |
64758 |
Damian P.
|
|
Czechowice-Dziedzice |
08:00 |
64759 |
Patryk B.
|
|
Bochnia |
08:00 |
64760 |
Tomasz Ł.
|
|
Siewierz |
08:00 |
64761 |
Jaro B.
|
|
Warszawa |
08:00 |
64762 |
Joanna S.
|
|
Radom |
08:00 |
64824 |
Piotr R.
|
|
Warszawa |
08:30 |
64825 |
Jakub S.
|
TS Our Team |
Poznań |
08:30 |
64826 |
Łukasz K.
|
TS Our Team |
Poznań |
08:30 |
64827 |
Mateusz N.
|
TS Our Team |
Stęszew |
08:30 |
64828 |
Rafał K.
|
TS Our Team |
Poznań |
08:30 |
64829 |
Wojciech H.
|
TS Our Team |
Stęszew |
08:30 |
64830 |
Damian F.
|
|
Bytom |
08:30 |
64831 |
Maurycy S.
|
|
Warszawa |
08:30 |
64832 |
Łukasz B.
|
Looblyn Panthers |
Lublin |
08:30 |
64833 |
Łukasz F.
|
|
Lesznowola |
08:30 |
64834 |
Michał M.
|
|
Warszawa |
08:30 |
64835 |
Krzysztof J.
|
But Andrzej |
Warszawa |
08:30 |
64836 |
Piotr J.
|
But Andrzej |
Warszawa |
08:30 |
64837 |
Anna S.
|
Bravehearts Legionowo |
Legionowow |
08:30 |
64838 |
Tomasz R.
|
|
Częstochowa |
08:30 |
64839 |
Kamil P.
|
Crossfit ELEKTROMOC |
Warszawa |
08:30 |
64840 |
Konrad R.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Rumia |
08:30 |
64841 |
Jarosław M.
|
|
Wałcz |
08:30 |
64842 |
Piotr O.
|
|
Maszewo Lęborskie |
08:30 |
64843 |
Tomasz C.
|
|
Żyrardów |
08:30 |
64844 |
Tadeusz M.
|
Bozony Higgsa |
Wejherowo |
08:30 |
64845 |
Michał J.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdańsk |
08:30 |
64846 |
Marcin Z.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
Gdańsk |
08:30 |
64847 |
Paweł S.
|
Kraboludzie |
Warszawa |
08:30 |
64848 |
Rafał P.
|
Kraboludzie |
Warszawa |
08:30 |
64849 |
Tomasz Ś.
|
POWER TRAINING |
Warszawa |
08:30 |
64850 |
Piotr Z.
|
|
Wrocław |
08:30 |
64851 |
Marcin W.
|
BigYellowFoot Adventure Team |
braniewo |
08:30 |
64852 |
Damian P.
|
HOJNIE OBDARZENI |
Bukowiec |
08:30 |
64853 |
Maciej B.
|
|
Bezrzecze |
08:30 |
64854 |
Krzysztof J.
|
Klejnoty Nilu |
Stary Targ |
08:30 |
64855 |
Marcin D.
|
HOJNIE OBDARZENI |
Bukowiec |
08:30 |
64856 |
Szymon C.
|
FitNation |
Blizanów |
08:30 |
64857 |
Adam L.
|
SOCIOS SILESIA |
Mysłowice |
08:30 |
64858 |
Nikodem W.
|
Magiel Running Team |
Poznań |
08:30 |
64859 |
Kamil W.
|
|
Łódź |
08:30 |
64860 |
Piotr B.
|
|
Tychy |
08:30 |
64861 |
Jarek B.
|
|
Poznań |
08:30 |
64862 |
Daniel F.
|
|
Myślenice |
08:30 |