I
PL
EN

Runmageddon Kaukaz 23/29.09.2019

Global

Do startu pozostało
Lista

 

Runmageddon Global powróci na KAUKAZ!

Pionierzy gruzińskiego wycisku zostawili już swoje ślady na kaukaskich zboczach, teraz czas na Ciebie! Jesteś wojownikiem, któremu niestraszne są mordercze podbiegi, a może czujesz się ultrasem i górskie trasy pochłaniasz na przystawkę? Podbij z nami Gruzję w sezonie 2019 i zapisz się na kartach historii w drugiej edycji Runmageddonu Kaukaz!

 

Zobacz co Cię czeka!

 

Nie musisz wpłacać od razu całej kwoty za wyjazd. Wystarczy 1720 zł zaliczki. Ta wpłata gwarantuje Ci najniższą możliwą cenę za wyjazd. Cena rośnie wraz z kolejnymi tygodniami. Im wcześniej wpłacisz zaliczkę, tym mniej zapłacisz! 

 

W Gruzji będziecie mogli wybrać jedną z czterech formuł:

 

  • formuła Kaukaz 50 to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans tej formuły to ponad 50 km!
  • formuła Kaukaz 50 bez przeszkód to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów trasy po niezwykłych terenach kaukazu! Łączny dystans etapów tej formuły to ponad 50 km!
  • ​formuła Kaukaz 100 bez przeszkód to dystans dedykowany Ultrasom, którym niestraszne jest 100 km morderczej, górskiej trasy oraz przeszkody jakie stawia im bezwzględna matka natura!
  • formuła Kaukaz 100 to cztery dni biegu; każdego z nich czeka was kilkadziesiąt kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans etapów tej formuły to ponad 100 km!

Kiedy?

OD 23 do 29 września 2019 roku!*

*+/- 3 dni

 

Gdzie?

Gruzja

 

Co w pakiecie?

Pakiet startowy -  bez przelotów i transportu na miejsce imprezy 

 

Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, koszulkę, bluzę/kurtkę, opiekę medyczną i… to co najważniejsze – niezapomniane przeżycia! Dla finiszerów oczywiście pamiątkowy medal!

 

 

  • Pakiet podstawowy + pakiet transferowy (przeloty + transport z lotniska w tibilisi)

 

Za dopłatą 1935 zł do Pakietu startowego dokładamy Pakiet transferowy, czyli przelot oraz transport na miejsce imprezy

 

 

DLA FINISZERÓW

 

Medale 2018 – w sezonie 2019 zaskoczymy Was nowymi, kozackimi projektami!

 

 

DLA ZWYCIĘZCÓW

Statuetki 2018 – w sezonie 2019 zaprezentujemy Wam nowe projekty!

 

Cennik

UWAGA! Nie musisz od razu wpłacić całej kwoty za event. Wystarczy zaliczka w wysokości 1720 zł, która zapewni Ci najniższą możliwą cenę w momencie rezerwacji!

 

Całość kwoty pakietu startowego należy wpłacić najpóźniej do 31.07.2019r