I
PL
EN

Runmageddon Kaukaz 23/29.09.2019

Do startu pozostało
Zapisało się już
23%

Global

 

 

 

 

 

Runmageddon Global powróci na KAUKAZ!

Pionierzy gruzińskiego wycisku zostawili już swoje ślady na kaukaskich zboczach, teraz czas na Ciebie! Jesteś wojownikiem, któremu niestraszne są mordercze podbiegi, a może czujesz się ultrasem i górskie trasy pochłaniasz na przystawkę? Podbij z nami Gruzję w sezonie 2019 i zapisz się na kartach historii w drugiej edycji Runmageddonu Kaukaz!

 

Zobacz co Cię czeka!

 

Nie musisz wpłacać od razu całej kwoty za wyjazd. Wystarczy 400 Euro zaliczki. Ta wpłata gwarantuje Ci najniższą możliwą cenę za wyjazd. Cena rośnie wraz z kolejnymi tygodniami. Im wcześniej wpłacisz zaliczkę, tym mniej zapłacisz! 

 

 

W Gruzji będziecie mogli wybrać jedną z trzech formuł:

 

  • formuła Kaukaz 50 to trzy dni biegu; każdego z nich czeka was kilkanaście kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans trzech etapów tej formuły to ponad 50 km!
  • ​formuła Kaukaz 100 bez przeszkód to dystans dedykowany Ultrasom, którym niestreszne jest 100 km morderczej, górskiej trasy oraz przeszkody jakie stawia im bezwzględna matka natura!
  • formuła Kaukaz 100 to trzy dni biegu; każdego z nich czeka was kilkadziesiąt kilometrów i seria przeszkód do pokonania! Łączny dystans trzech etapów tej formuły to ponad 100 km!

Kiedy?

OD 23 do 29 września 2019 roku!*

*+/- 3 dni

 

Gdzie?

Północna Gruzja

 

Co w pakiecie?

  • Pakiet podstawowy -  bez przelotów i transportu na miejsce imprezy 

 

Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, koszulkę, bluzę/kurtkę, opiekę medyczną i… to co najważniejsze – niezapomniane przeżycia! Dla finiszerów oczywiście bandana i pamiątkowy medal!

 

  • Pakiet podstawowy + pakiet logistyczny (loty, transport) 

 

Za dopłatą 450 Euro do Pakietu Podstawowego dokładamy Pakiet Logistyczny, czyli przelot Warszawa-Tbilisi- Warszawa oraz transport na miejsce imprezy. Pakiet obejmie także zakwaterowanie, wyżywienie, koszulkę, bluzę/kurtkę i opiekę medyczną.Dla finiszerów oczywiście bandana i pamiątkowy medal!

 

 

DLA FINISZERÓW

 

Medale 2018 – w sezonie 2019 zaskoczymy Was nowymi, kozackimi projektami!

 

 

DLA ZWYCIĘZCÓW

Statuetki 2018 – w sezonie 2019 zaprezentujemy Wam nowe projekty!

 

Cennik

UWAGA! Nie musisz od razu wpłacić całej kwoty za event. Wystarczy zaliczka w wysokości 400 Euro, która zapewni Ci najniższą możliwą cenę w momencie rezerwacji!

Całość kwoty należy wpłacić najpóźniej do 31.08.2019r