I
EN CZ
Instagram

Klasyfikacja Elite mężczyzn

Runmageddon Rekrut 24.09.2016, Twierdza Boyen

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 46 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:40 (2) 00:58:34
2 955 Przemysław Senderski M Przytkowice Husaria Race Team 08:40 (1) 00:58:34
3 8 ANTON ERMAKOV M R u s s i a 39RUS 08:40 (3) 01:03:33
4 70 Krzysztof Nieścier M Giżycko WŁÓCZYBIEGI 08:40 (4) 01:04:18
5 42 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:40 (5) 01:04:45
6 78 Łukasz Józefiak M Pszczolki 08:40 (6) 01:05:05
7 956 grzegorz suchowiecki M muszaki 08:40 (7) 01:05:40
8 43 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:40 (8) 01:06:13
9 1 MARCIN AMBROZIAK M RYN 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (9) 01:09:17
10 6 Marcin Lenkiewicz M Ryn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (10) 01:09:22
11 57 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 08:40 (12) 01:10:08
12 19 Jakub Zawistowski M warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 08:40 (11) 01:10:08
13 7 RAFAŁ MILEWSKI M ORZYSZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (13) 01:10:49
14 2 ŁUKASZ Duchnowski M Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (14) 01:10:51
15 47 Artur Surus M Kraków Husaria Race Team 08:40 (15) 01:12:05
16 5 Andrzej Kliniewski M Pozezdrze 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (16) 01:12:08
17 4 Błażej Jurkiewicz M Mikołajki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (17) 01:12:42
18 87 Tomasz Masztaler M Szczecin 08:40 (18) 01:13:48
19 944 Tomasz Lach M Giżycko Husaria Race Team 08:40 (19) 01:13:51
20 66 Arkadiusz Zoń M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (20) 01:14:43
21 44 Łukasz Domoradzki M suwałki Husaria Race Team 08:40 (21) 01:15:49
22 67 Grzegorz Łopata M Warszawa V.I.P-GYM EŁK 08:40 (22) 01:17:26
23 91 Piotr Przedlacki M Sochaczew 08:40 (23) 01:17:54
24 960 Kirill Travlev M Svatlogorsk 39RUS 08:40 (24) 01:17:56
25 83 michal kwiatkowski M augustow 08:40 (25) 01:18:14
26 9 Maxim Marinenko M Dolgoprudny 39RUS 08:40 (26) 01:18:28
27 959 Filip Cichocki M Warszawa 08:40 (27) 01:18:58
28 65 Rafał Staszkiewicz M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (28) 01:18:59
29 77 Michał Jadeszko M Straduny 08:40 (29) 01:19:24
30 45 Rajmund Flejmer M Łęczna Husaria Race Team 08:40 (30) 01:19:26
31 18 Michał Smolak M Giżycko CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO 08:40 (31) 01:19:56
32 64 maciej waszkiewicz M Kętrzyn Spontan team 08:40 (32) 01:22:38
33 59 Grzegorz Faltyczko M Skoczów POWER TRAINING 08:40 (33) 01:23:17
34 31 Krzysztof Ostrzycki M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (34) 01:23:22
35 48 Jakub Żak M Węgorzewo Husaria Race Team 08:40 (35) 01:24:45
36 30 Tomasz Mużyło M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (36) 01:24:50
37 63 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (37) 01:25:09
38 79 Mateusz Kaczmarczyk M Klon 08:40 (38) 01:25:22
39 14 Jarosław Kowalczyk M Giżycko 7 bar 08:40 (39) 01:26:38
40 12 Mariusz Banach M Ketrzyn 7 bar 08:40 (41) 01:27:00
41 13 paweł jerominow M węgorzewo 7 bar 08:40 (40) 01:27:00
42 62 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (42) 01:27:36
43 951 Daniel Miska M Myślenice 08:40 (43) 01:27:39
44 88 Mieszko Mórawski M Suwałki 08:40 (44) 01:28:50
45 93 Tomasz Sałkiewicz M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (45) 01:28:58
46 76 Łukasz Ignatczyk M Warszawa 08:40 (46) 01:30:52
47 95 Adam Szabłowski M Nowy Dwór Mazowiecki 08:40 (47) 01:31:06
48 34 MARCIN SKULIMOWSKI M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (48) 01:31:09
49 958 Krzysztof Kryspin M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (49) 01:32:10
50 90 Patryk Popiołek M Giżycko 08:40 (50) 01:32:31
51 20 Rafał Jackiewicz M Gdańsk ENDORFINA TEAM 08:40 (51) 01:32:45
52 946 Paweł Kwieciński M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 08:40 (52) 01:34:05
53 38 Michał Wesołowski M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (53) 01:35:31
54 938 Dawid Wnęk M Warszawa 08:40 (54) 01:37:40
55 56 Łukasz Borkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (55) 01:38:00
56 73 Łukasz Bzymek M Olecko 08:40 (56) 01:38:40
57 61 Konrad Kurasiński M Brenna POWER TRAINING 08:40 (57) 01:41:02
58 75 Mateusz Gołowczyc M Suwałki 08:40 (58) 01:41:08
59 943 Paweł Nalbach M Ełk 08:40 (59) 01:42:05
60 39 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (60) 01:43:05
61 74 Maciej Gasiorowski M Plock 08:40 (61) 01:43:09
62 23 Paweł Babiński M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (62) 01:44:13
63 15 rafal skrodzki M gizycko 7 bar 08:40 (63) 01:44:28
64 32 David Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (64) 01:46:39
65 35 Andrzej Tyszko M Elk HARDCROSS EŁK 08:40 (65) 01:47:37
66 84 Rafał Ługiewicz M Giżycko 08:40 (66) 01:48:08
67 27 Łukasz Jurewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (67) 01:49:19
68 954 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki 08:40 (68) 01:50:07
69 94 Dominik Sołtowski M Ełk 08:40 (69) 01:55:42
70 72 GRZEGORZ ANDRYSZCZYK M ELBLAG 08:40 (70) 01:59:39
71 50 Andrzej Kłos M Bielsko-Biała IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (72) 02:01:18
72 49 Tomasz Januszyk M Wilamowice IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (71) 02:01:18
73 85 Sławomir Łyczko M Kętrzyn 08:40 (73) 02:01:58
74 24 Bartosz Detkiewicz M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (74) 02:05:30
75 68 Jakub Golak M Ełk VIP-GYM EŁK 08:40 (75) 02:16:04
76 33 Krzysztof Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (76) 02:16:27
77 86 JÓZEF MADEKSZA M GDAŃSK 08:40 (77) 02:19:21
78 92 tomasz rogowski M ełk 08:40 (78) 02:19:25
79 21 Michał Chrościelewski M Ełk Hardcross 08:40 (79) 02:20:19
80 82 Paweł Kowalczyk M Ząbki 08:40 (80) 02:48:35
81 51 Maciej Kaziniec M Gżycko JEJKU JEJKU 08:40 (86)
82 53 Paweł Wądołowski M Giżycko JEJKU JEJKU 08:40 (87)
83 55 Krzysiek Grygoruk M Bielsk Podlaski placki ziemniaczane 08:40 (88)
84 81 Przemysław Kołakowski M Biała Piska 08:40 (85)
85 36 Kamil Waszkiewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (89)
86 966 Braian Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (83)
87 11 EVGENY SVIB M GUSEV 39RUS 08:40 (81)
88 80 Dariusz Klinke M Pabianice 08:40 (84)
89 69 Wojciech Kiszła M Wydminy WŁÓCZYBIEGI 08:40 (82)