I
EN
Instagram

Klasyfikacja generalna

Runmageddon Rekrut 24.09.2016, Twierdza Boyen

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 46 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:40 (1) 00:58:34
2 955 Przemysław Senderski M Przytkowice Husaria Race Team 08:40 (2) 00:58:34
3 8 ANTON ERMAKOV M R u s s i a 39RUS 08:40 (3) 01:03:33
4 70 Krzysztof Nieścier M Giżycko WŁÓCZYBIEGI 08:40 (4) 01:04:18
5 42 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:40 (5) 01:04:45
6 78 Łukasz Józefiak M Pszczolki 08:40 (6) 01:05:05
7 956 grzegorz suchowiecki M muszaki 08:40 (7) 01:05:40
8 43 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:40 (8) 01:06:13
9 89 Agata Pietroszek K Namyslow 08:40 (9) 01:08:04
10 1 MARCIN AMBROZIAK M RYN 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (10) 01:09:17
11 58 Małgorzata Daszkiewicz K Płock POWER TRAINING 08:40 (11) 01:09:18
12 6 Marcin Lenkiewicz M Ryn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (12) 01:09:22
13 404 Krystian Kalinowski M Bialystok 09:40 (1) 01:09:54
14 57 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 08:40 (13) 01:10:08
15 19 Jakub Zawistowski M warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 08:40 (14) 01:10:08
16 7 RAFAŁ MILEWSKI M Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (15) 01:10:49
17 2 ŁUKASZ Duchnowski M Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (16) 01:10:51
18 937 Joanna Zmokła K Warszawa Soldier Team 08:40 (17) 01:10:52
19 47 Artur Surus M Tarnów Husaria Race Team 08:40 (18) 01:12:05
20 5 Andrzej Kliniewski M Pozezdrze 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (19) 01:12:08
21 4 Błażej Jurkiewicz M Mikołajki 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (20) 01:12:42
22 186 Pawel Miloszewski M korsze 09:00 (1) 01:13:09
23 87 Tomasz Masztaler M Szczecin 08:40 (21) 01:13:48
24 944 Tomasz Lach M Giżycko Husaria Race Team 08:40 (22) 01:13:51
25 107 Artur Sacharczuk M Grabówka Duch puszczy 09:00 (2) 01:14:29
26 66 Arkadiusz Zoń M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (23) 01:14:43
27 44 Łukasz Domoradzki M suwałki Husaria Race Team 08:40 (24) 01:15:49
28 305 Adam Łukasik M Ołdaki 09:20 (1) 01:16:45
29 283 Daniel Piskała M Warszawa VIP-GYM EŁK 09:20 (2) 01:17:08
30 940 marcin tralewicz M gizycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 11:00 (1) 01:17:11
31 67 Grzegorz Łopata M Warszawa V.I.P-GYM EŁK 08:40 (25) 01:17:26
32 91 Piotr Przedlacki M Sochaczew 08:40 (26) 01:17:54
33 960 Kirill Travlev M Svatlogorsk 39RUS 08:40 (27) 01:17:56
34 54 Anna Kasiel K Katowice Night Runners and Friends 08:40 (28) 01:18:06
35 83 michal kwiatkowski M augustow 08:40 (29) 01:18:14
36 880 Jarek Monachowicz M Bielsk Podlaski placki ziemniaczane 11:40 (1) 01:18:24
37 9 Maxim Marinenko M Dolgoprudny 39RUS 08:40 (30) 01:18:28
38 952 Klaudia Szuba-Łata K Rudnik 08:40 (31) 01:18:35
39 959 Filip Cichocki M Warszawa 08:40 (32) 01:18:58
40 65 Rafał Staszkiewicz M Suwałki Sportowe Suwałki 08:40 (33) 01:18:59
41 77 Michał Jadeszko M Straduny 08:40 (34) 01:19:24
42 45 Rajmund Flejmer M Łęczna Husaria Race Team 08:40 (35) 01:19:26
43 355 Michał Szynaka M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (2) 01:19:55
44 18 Michał Smolak M Giżycko CROSS TRENING ONE WORLD GIŻYCKO 08:40 (36) 01:19:56
45 113 Karol Chrostowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (3) 01:19:58
46 689 Krystian Rekita M Gdynia VIP-GYM EŁK 10:40 (1) 01:20:05
47 203 Michał Woźniak M Brodnica Górna 09:00 (4) 01:20:53
48 850 Łukasz Tomaszkiewicz M Łowicz 11:20 (1) 01:21:08
49 174 Marlena Krawczuk K Giżycko WŁÓCZYBIEGI 09:00 (5) 01:21:19
50 973 Paweł Krakowiak M Olsztyn 09:40 (3) 01:21:31
51 170 Dariusz Korzecki M Sejny Sportowe Suwałki 09:00 (6) 01:21:32
52 181 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (7) 01:22:20
53 64 maciej waszkiewicz M Kętrzyn Spontan team 08:40 (37) 01:22:38
54 907 Jakub Kryspin M Nawiady 11:40 (2) 01:22:41
55 686 Wojciech Paciorek M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (2) 01:22:58
56 59 Grzegorz Faltyczko M Skoczów POWER TRAINING 08:40 (38) 01:23:17
57 325 Łukasz Jazłocki M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (4) 01:23:20
58 31 Krzysztof Ostrzycki M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (39) 01:23:22
59 200 Maciej Tołoczka M Owińska 09:00 (8) 01:23:22
60 105 Łukasz Michalczuk M Białystok Duch puszczy 09:00 (9) 01:23:26
61 921 Braian Sarna M Bartoszyce 11:40 (3) 01:23:27
62 201 Mateusz Tołoczka M Owińska 09:00 (10) 01:23:35
63 831 Jacek Fałtynowicz M Gdańsk 11:20 (2) 01:23:42
64 515 Aleksander Kalinowski M Mikołów 10:00 (1) 01:24:30
65 534 Zbigniew Walkiewicz M Kwidzyn 10:00 (2) 01:24:30
66 16 Agata Świderska K Giżycko 7 bar 08:40 (40) 01:24:38
67 48 Jakub Żak M Węgorzewo Husaria Race Team 08:40 (41) 01:24:45
68 184 Paweł Makarewicz M Warszawa 09:00 (11) 01:24:48
69 60 Karolina Korzeniowska K Motycz POWER TRAINING 08:40 (42) 01:24:49
70 30 Tomasz Mużyło M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (43) 01:24:50
71 63 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (44) 01:25:09
72 17 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 08:40 (45) 01:25:14
73 79 Mateusz Kaczmarczyk M Klon 08:40 (46) 01:25:22
74 150 Łukasz Jobda M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 09:00 (12) 01:25:23
75 652 kamil szydlik M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (3) 01:26:09
76 448 Ariel Rusak M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (3) 01:26:24
77 242 Marcin Olszewski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (4) 01:26:30
78 233 Arkadiusz Faj M Węgorzewo Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (3) 01:26:30
79 14 Jarosław Kowalczyk M Giżycko 7 bar 08:40 (47) 01:26:38
80 517 Paweł Łapiński M Piaseczno 10:00 (4) 01:26:47
81 137 Marcin Markiewicz M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (13) 01:26:51
82 163 Piotr Kukliński M Ełk POŻ-SERWIS EŁK 09:00 (14) 01:26:56
83 12 Mariusz Banach M Ketrzyn 7 bar 08:40 (48) 01:27:00
84 13 paweł jerominow M węgorzewo 7 bar 08:40 (49) 01:27:00
85 182 Andrzej Kochaniak M Sowlany 09:00 (15) 01:27:11
86 533 Andrzej Topor M Hajnówka 10:00 (5) 01:27:12
87 436 Nikolai Abrashin M Kaliningrad 39RUS 10:00 (6) 01:27:33
88 62 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (50) 01:27:36
89 951 Daniel Miska M Myślenice 08:40 (51) 01:27:39
90 122 Mariusz Łepkowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (16) 01:28:49
91 508 Piotr Alancewicz M Szczytno 10:00 (7) 01:28:50
92 88 Mieszko Mórawski M Suwałki 08:40 (52) 01:28:50
93 273 Daniel Lempek M Lubawa STF Warsaw 09:20 (5) 01:28:53
94 93 Tomasz Sałkiewicz M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (53) 01:28:58
95 730 Robert Osmólski M Białystok JägRunners 11:00 (2) 01:29:13
96 128 Wiktoria Modzelewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (17) 01:29:19
97 777 Tomek Rosa M Mysiadło 11:00 (3) 01:29:44
98 345 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (5) 01:30:02
99 241 Rafał Matejko M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (6) 01:30:12
100 914 Szymon Oczkowski M Wężówko 11:40 (4) 01:30:14
101 672 Robert Grzelak M Łomianki no to pyk 10:40 (4) 01:30:36
102 76 Łukasz Ignatczyk M Warszawa 08:40 (54) 01:30:52
103 95 Adam Szabłowski M Nowy Dwór Mazowiecki 08:40 (55) 01:31:06
104 34 MARCIN SKULIMOWSKI M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (56) 01:31:09
105 169 SZYMON GÓRSKI M SUWAŁKI Sportowe Suwałki 09:00 (18) 01:31:32
106 189 Mirosław Nowacki M Poznąń 09:00 (19) 01:31:34
107 408 Łukasz Kobyliński M Zembrzus Wielki 09:40 (6) 01:31:44
108 784 Mariusz Wieczerzak M Mława 11:00 (4) 01:31:46
109 786 Paweł Wojciechowski M Ciechanów 11:00 (5) 01:31:50
110 918 Mateusz Romanowski M Giżycko 11:40 (5) 01:32:01
111 958 Krzysztof Kryspin M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (57) 01:32:10
112 941 Szymon Boguś M Elbląg 11:20 (3) 01:32:12
113 762 Piotr Kondraciuk M Białystok 11:00 (6) 01:32:15
114 838 Marcin Maj M Elbląg 11:20 (4) 01:32:23
115 473 Rafał Kulak M Słupsk Team Słupsk 10:00 (8) 01:32:25
116 3 Ala Górska K Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 08:40 (58) 01:32:26
117 599 Przemysław Biliński M Warszawa 10:20 (1) 01:32:28
118 90 Patryk Popiołek M Giżycko 08:40 (59) 01:32:31
119 20 Rafał Jackiewicz M Gdańsk ENDORFINA TEAM 08:40 (60) 01:32:45
120 615 Konrad Piotrowski M Olsztyn 10:20 (2) 01:32:49
121 628 łukasz wróbel M Olsztyn 10:20 (3) 01:32:49
122 950 Filip Grygo M Lidzbark Warminski 11:20 (5) 01:32:59
123 129 Boguslaw Obiedzinski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (20) 01:33:09
124 851 Dawid Tomczyński M Warszawa 11:20 (6) 01:33:26
125 576 Milena Pałyska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (4) 01:33:31
126 417 Grzegorz Pliszka M Wielbark 09:00 (21) 01:33:44
127 575 Marcin Mizura M Puławy Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (5) 01:33:45
128 342 Bartosz Kaca M Lipowiec MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (7) 01:33:56
129 320 Łukasz Wysocki M Białystok 09:20 (7) 01:33:59
130 10 MARIIA RUZYCH K KALININGRAD 39RUS 08:40 (61) 01:34:04
131 946 Paweł Kwieciński M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 08:40 (62) 01:34:05
132 313 Radosław Słowikowski M Gizycko 09:20 (8) 01:34:15
133 503 Krystian Klonowski M Grajewo VIP-GYM EŁK 10:00 (9) 01:34:19
134 416 Rafał Pietrzak M Lublin 09:40 (8) 01:34:39
135 223 Robert Rudnicki M Borówiec Fifne ejbry 09:20 (9) 01:34:54
136 963 Daria Skazhutina M 39RUS 11:40 (6) 01:34:56
137 316 grzegorz stanisz M PUŁTUSK 09:20 (10) 01:35:09
138 435 Piotr Załuska M Ostrołęka 09:40 (9) 01:35:19
139 125 Grzegorz Makowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (22) 01:35:29
140 37 Izabela Wesolowska K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (64) 01:35:31
141 38 Michał Wesołowski M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (63) 01:35:31
142 556 Grzegorz Krajewski M Stawiereje podlesne 3 Event For Fun 10:20 (6) 01:35:38
143 785 Paweł Winiarski M Puławy 11:00 (8) 01:35:38
144 789 Andrzej Zapała M Zielona Góra 11:00 (7) 01:35:38
145 790 Grzegorz Jabłoński M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:20 (7) 01:35:39
146 195 Kamil Skarżyński M Pisz 09:40 (10) 01:35:41
147 558 Piotr Skawski M Jabłoń uszyńskie Event For Fun 10:20 (7) 01:35:42
148 432 Maciej Wietrzyński M Gdańsk 09:40 (12) 01:35:45
149 431 Sebastian Waruszewski M Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (11) 01:35:45
150 114 Tomasz Gorzoch M Ełk Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (23) 01:35:48
151 126 Paweł Makowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (24) 01:35:50
152 110 Marek Wyszomirski M Wasilków Duch puszczy 09:00 (25) 01:36:07
153 238 Grzegorz Kukulski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (12) 01:36:14
154 248 Włodzimierz Tymoszczuk M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (11) 01:36:14
155 569 Marcin Banasiewicz M Marki Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (8) 01:36:20
156 788 Paweł Zacharewicz M Reszel 11:00 (9) 01:36:21
157 837 Stanisław Kurach M Warka 11:20 (8) 01:36:55
158 791 Krzysztof Kuligowski M Konarzyce AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:20 (9) 01:37:07
159 304 Mateusz Kuziuk M Lublin 09:20 (13) 01:37:30
160 782 Arkadiusz Starnawski M Radom 11:00 (10) 01:37:34
161 387 Mateusz Konador M Kętrzyn TYŁNAPRZÓD 09:40 (13) 01:37:38
162 938 Dawid Wnęk M Warszawa 08:40 (65) 01:37:40
163 648 Marta Muzyk K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (6) 01:37:51
164 649 Szymon Różeński M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (5) 01:37:51
165 753 Paweł Gałczyk M Łomża 11:00 (11) 01:37:53
166 787 Mariusz Zacharewicz M Kruklanki 11:00 (12) 01:37:54
167 768 Tomasz Łabędź M Radom 11:00 (13) 01:37:54
168 286 Przemysław Dąbrowski M Posiadały 09:20 (14) 01:38:00
169 56 Łukasz Borkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:40 (66) 01:38:00
170 311 Robert Siwak M Karczew 09:20 (15) 01:38:05
171 704 Marcin Łukaszewicz M Warszawa 10:40 (7) 01:38:19
172 73 Łukasz Bzymek M Olecko 08:40 (67) 01:38:40
173 197 Paweł Stankiewicz M Giżycko 09:00 (26) 01:38:43
174 976 Katarzyna Załęska K Płock 10:40 (9) 01:38:43
175 977 Michał Paprocki M Białobrzegi 10:40 (8) 01:38:43
176 563 Marcin Kopeć M Łódź KFG EXTREME TEAM 10:20 (9) 01:39:16
177 601 Marek Czapran M Gdańsk 10:20 (10) 01:39:18
178 942 Aleksander Łukaszewicz M 10:40 (10) 01:39:21
179 609 Krzysztof Kuprewicz M Węgorzewo 10:20 (11) 01:39:35
180 670 Maria Oskroba K waszawa MP 10:40 (11) 01:39:38
181 141 Ewa Sieczkowska K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (27) 01:39:43
182 140 Agata Sieczkowska K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (28) 01:39:45
183 968 Jakub Samsel M Ukta 10:20 (12) 01:40:06
184 71 Agnieszka Pietrzyk K Pyskowice Zdrowa Krowa Team 08:40 (68) 01:40:35
185 348 Anna Orzoł K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (14) 01:40:37
186 344 Jacek Konieczny M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (15) 01:40:58
187 61 Konrad Kurasiński M Brenna POWER TRAINING 08:40 (69) 01:41:02
188 75 Mateusz Gołowczyc M Suwałki 08:40 (70) 01:41:08
189 351 BARTOSZ Rekosz M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (16) 01:41:12
190 939 Dawid Lehmann M Gdańsk 10:00 (10) 01:41:17
191 748 Tomasz Domański M Warszawa 11:00 (14) 01:41:18
192 513 Łukasz Brzozowski M Olsztyn 10:00 (11) 01:41:23
193 708 Daniel Nowosielski M Barczewo 10:40 (12) 01:41:26
194 346 Grzegorz Modrzejewski M Bartoszyce MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (17) 01:41:30
195 451 Robert Markowicz M Ruszajny DRUŻYNKA 10:00 (12) 01:41:40
196 382 Eneasz Orzeszek M Radom TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (18) 01:41:54
197 339 Piotr Stefanowicz M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:40 (19) 01:42:02
198 943 Paweł Nalbach M Ełk 08:40 (71) 01:42:05
199 971 Anna Życzewska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (16) 01:42:06
200 243 Artur Płaczek M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (17) 01:42:11
201 654 MICHAŁ ZAŁĘSKI M OLSZTYN Fitmania Olsztyn 10:40 (13) 01:42:31
202 781 Adam Sochan M Łódź 11:00 (15) 01:42:32
203 353 Marcin Stawiarz M Rudka MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (20) 01:42:49
204 650 Magdalena Skierkowska K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (14) 01:42:51
205 734 Paweł Włodarczyk M Łomża Łomża Hardcore Squad 11:00 (16) 01:42:57
206 39 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (72) 01:43:05
207 74 Maciej Gasiorowski M Plock 08:40 (73) 01:43:09
208 281 Dorota Szabłowska K Warszawa V.I.P-GYM EŁK 09:20 (18) 01:43:13
209 546 Kamil Pich M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:20 (13) 01:43:17
210 596 Szymon Malinowski M Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (14) 01:43:23
211 632 Jakub Zięba M Podlipie 10:20 (15) 01:43:28
212 792 Konrad Kurach M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (11) 01:43:39
213 794 Alex Makulski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (10) 01:43:39
214 488 Barbara Monika Kunda K Elk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (13) 01:43:42
215 22 Monika Mazurkiewicz K Cicha Góra Hardcross 08:40 (74) 01:43:44
216 911 Przemysław Liana M Gdańsk 11:40 (7) 01:44:05
217 835 Arek Guz M Bartoszyce 11:20 (12) 01:44:10
218 23 Paweł Babiński M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (75) 01:44:13
219 535 Robert Wołyniec M Ełk 10:00 (14) 01:44:20
220 868 Arek Stojak M Warszawa HARDCORY 11:40 (8) 01:44:22
221 695 Izabela Człapińska K Olsztyn 10:40 (15) 01:44:27
222 15 rafal skrodzki M gizycko 7 bar 08:40 (76) 01:44:28
223 780 Iwona Smolińska K Warszawa 11:00 (17) 01:44:34
224 745 Maciej Bisiorek M Warszawa 11:00 (18) 01:44:36
225 919 Michał Romanowski M Gdynia 11:40 (9) 01:44:41
226 673 Andrzej Mądry M Łomianki no to pyk 10:40 (16) 01:44:53
227 246 Dorota Pytlakowska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (19) 01:45:08
228 235 MARIUSZ KALECIAK M GIŻYCKO Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (20) 01:45:20
229 732 Eliza Grzymała K Czerwonki Łomża Hardcore Squad 11:00 (19) 01:45:44
230 309 Sylwester Podlaski M Pułtusk 09:20 (21) 01:45:49
231 965 Michał Krul M Warszawa 09:20 (22) 01:45:53
232 796 Igor Pieńkowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:20 (13) 01:45:59
233 867 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 11:40 (10) 01:46:02
234 402 Adrian Jońca M Olsztyn 09:40 (21) 01:46:08
235 980 Mariusz Juchniewicz M Giżycko 11:40 (11) 01:46:14
236 979 Daniel Ilnicki M Marcinowa Wola 11:40 (12) 01:46:17
237 729 Tomasz Łoś M Białystok JägRunners 11:00 (20) 01:46:27
238 32 David Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (77) 01:46:39
239 920 Krzysztof Roszkowski M Złotoria 11:40 (13) 01:46:42
240 727 Grzegorz Jastrzębski M Białystok JägRunners 11:00 (21) 01:46:42
241 927 Michał Szyszko M Warszawa 11:40 (14) 01:46:49
242 903 Rafał Jabłonski M Złotoria 11:40 (15) 01:46:56
243 884 Mariusz Szymański M Bielica THE BEST 11:40 (16) 01:47:13
244 883 Piotr Dudycz M Jelonki THE BEST 11:40 (17) 01:47:13
245 516 Michał Kamiński M Malbork 10:00 (15) 01:47:23
246 510 Mateusz Bartosiewicz M Lidzbark Warmiński 10:00 (16) 01:47:35
247 35 Andrzej Tyszko M Elk HARDCROSS EŁK 08:40 (78) 01:47:37
248 612 JANUSZ LASKOWSKI M GIŻYCKO 10:20 (16) 01:47:39
249 550 Karol Zawistowski M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (17) 01:47:53
250 166 Mariola Obidowska K Kętrzyn Spontan team 09:00 (29) 01:47:54
251 399 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:40 (22) 01:48:00
252 396 Robert Brdys M Ełk 09:40 (23) 01:48:01
253 167 Mateusz Piasny M Kętrzyn Spontan team 09:00 (30) 01:48:04
254 84 Rafał Ługiewicz M Giżycko 08:40 (79) 01:48:08
255 190 Artur Olender M Pisz 09:00 (31) 01:48:11
256 549 bartosz milczewski M warszawka Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (18) 01:48:12
257 608 Małgorzata Kondratowicz K Giżycko 10:20 (19) 01:48:17
258 855 Rafał Dądalski M Krubin Bravehearts Legionowo 11:40 (18) 01:48:22
259 866 Michał Jagiełło M Nowy Dwór Mazowiecki HARDCORY 11:40 (19) 01:48:23
260 854 robert cybulski M Legionowo Bravehearts Legionowo 11:40 (20) 01:48:24
261 172 Marzena Łaskowska K Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (32) 01:48:24
262 865 Michal Bujarski M Warszawa HARDCORY 11:40 (21) 01:48:30
263 619 Tomasz Rymszewicz M Węgorzewo 10:20 (20) 01:48:36
264 590 Tomasz Kozicki M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (22) 01:48:42
265 616 Dariusz Przybysz M Ełk 10:20 (21) 01:48:42
266 523 Piotr Ociepa M Szczytno 10:00 (17) 01:48:56
267 372 Daniel Jowsa M Kętrzyn Runners Team Kętrzyn 09:40 (24) 01:49:02
268 580 Grzegorz Staranowicz M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (23) 01:49:10
269 644 Marcin Breńkacz M Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (17) 01:49:12
270 191 DAWID ORŁOWSKI M Giżycko 09:00 (33) 01:49:15
271 27 Łukasz Jurewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (80) 01:49:19
272 646 Katarzyna Krupa K Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (18) 01:49:26
273 645 Dobromir Kabuła M Gdańsk DECATHLON KARTUSKA 10:40 (19) 01:49:45
274 505 Kamil Kulik M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (18) 01:49:56
275 972 Tomasz Magdziak M Olsztyn 09:40 (25) 01:50:00
276 607 Kacper Kalinowski M Ełk 10:20 (24) 01:50:01
277 954 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki 08:40 (81) 01:50:07
278 843 Piotr Pieńkowski M Pniewo 11:20 (14) 01:50:10
279 171 Dariusz Budka M Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (34) 01:50:16
280 120 Karol Jasiński M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (35) 01:50:30
281 967 Agnieszka Koziak K Opole Husaria Race Team 08:40 (82) 01:50:37
282 115 Sylwia Gosiewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (36) 01:50:45
283 119 Edyta Jasińska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (37) 01:50:46
284 606 Dawid Jedwabnik M Tczew 10:20 (25) 01:50:54
285 123 Grzegorz Luba M Lomza Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (38) 01:51:00
286 108 Tadeusz Stasieluk M Wasilków Duch puszczy 09:00 (39) 01:51:11
287 265 Miłosława Wasiak K Olsztyn Pszczółkowski Team 09:20 (23) 01:51:29
288 706 Amelia Mariańska K Szczytno 10:40 (20) 01:51:29
289 703 Damian Lipka M Wielbark 10:40 (21) 01:51:36
290 237 Robert Klamer M Kruklanki Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (24) 01:51:44
291 485 Ewa Klimaszewska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (19) 01:51:54
292 486 Paweł Klimaszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (20) 01:51:54
293 362 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 09:40 (26) 01:52:04
294 525 Bartłomiej Skuza M Radziejowice 10:00 (21) 01:52:09
295 173 Tomasz Łaskowski M Olecko Stone Hunters Olecko 09:00 (40) 01:52:10
296 424 Zbigniew Stankiewicz M Ełk 09:40 (27) 01:52:12
297 395 Marcin Brdys M Ełk 09:40 (28) 01:52:16
298 836 Oskar Jagielski M Bartoszyce 11:20 (15) 01:52:47
299 623 Marcin Śleszyński M Augustów 10:20 (26) 01:53:12
300 761 Marcin Kołoda M Gdynia 11:40 (22) 01:53:12
301 711 Stefan Stradowski M Warszawa 10:40 (22) 01:53:31
302 709 Paweł Pydyś M Warszawa 10:40 (23) 01:53:33
303 917 Piotr Raszewski M Lidzbark Warmiński 11:40 (23) 01:53:34
304 913 Kamil Nowak M Lidzbark Warmiński 11:40 (24) 01:53:40
305 900 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński 11:40 (25) 01:53:44
306 783 Maciej Straus M Warszawa 11:00 (22) 01:54:02
307 769 Piotr Langier M Kraków 11:00 (23) 01:54:13
308 933 Albert Pączek M Kraśnik Soldier Team 10:40 (24) 01:54:20
309 889 Mateusz Olszak M Warszawa Wolf Pack 11:40 (26) 01:54:25
310 931 Marcin Witkowski M Warszawa 11:40 (27) 01:54:25
311 450 Tomasz Góralczyk M Barczewo DRUŻYNKA 10:00 (22) 01:54:26
312 733 Michał Runo M Piątnica Łomża Hardcore Squad 11:00 (24) 01:54:28
313 467 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (23) 01:54:30
314 842 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 11:20 (16) 01:54:30
315 302 Mateusz Kuczyński M Gładczyn 09:20 (25) 01:54:33
316 466 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (24) 01:54:33
317 964 Bolesław Cieślak M Warszawa 10:40 (25) 01:54:37
318 766 Jakub Kwaśniewski M Bartoszyce 11:00 (25) 01:54:56
319 29 Aleksandra Małecka K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (83) 01:55:40
320 94 Dominik Sołtowski M Ełk 08:40 (84) 01:55:42
321 574 Elżbieta Krygielska K Wójtowo Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (27) 01:55:45
322 684 Edward Goździk M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (26) 01:55:48
323 793 Piotr Łazarczyk M Maciejowice BOOT CAMP POLSKA 11:20 (17) 01:55:58
324 579 Monika Sowul K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (28) 01:56:09
325 715 Tomasz Chrapowicz M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (26) 01:56:12
326 720 mariusz szlis M łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (27) 01:56:15
327 716 Mariola Franciszkowicz K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (28) 01:56:19
328 572 Artur Kamiński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (29) 01:56:28
329 204 Bogdan Zoń M Suwałki 09:00 (41) 01:56:36
330 626 Piotr Szkaradziński M Giżycko 10:20 (30) 01:56:50
331 414 Marcin Milewski M Żuromin 09:40 (29) 01:56:56
332 420 Szymon Rutkowski M Żuromin 09:40 (30) 01:56:59
333 132 Daria Żelazna K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (42) 01:57:01
334 610 Dawid Kuszczuk M Giżycko 10:20 (31) 01:57:10
335 464 Marta Moroz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (25) 01:57:43
336 465 Kamil Orłowski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (26) 01:57:46
337 116 Marcin Jackowski M grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (43) 01:57:46
338 111 Katarzyna Wróblewska K Grajewo fitness club ernesto 09:00 (44) 01:57:48
339 168 edyta waszkiewicz K Kętrzyn Spontan team 09:00 (45) 01:57:54
340 478 Adam Grajko M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (27) 01:58:03
341 118 Michał Jankowski M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (46) 01:58:03
342 96 Łukasz Musiński M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (47) 01:58:14
343 192 Jakub Patejuk M Giżycko 09:00 (48) 01:58:18
344 542 Dawid Widomski M Sulów Broforce 10:20 (32) 01:58:20
345 544 Adam Zagórski M Giżycko Broforce 10:20 (33) 01:58:21
346 541 Bartosz Putra M Gołdap Broforce 10:20 (34) 01:58:21
347 630 Mateusz Zarzycki M Jeziorany 10:20 (35) 01:58:22
348 545 Daniel Zajkowski M Suwałki Broforce 10:20 (36) 01:58:24
349 543 Gabriel Wrzosek M Giżycko Broforce 10:20 (37) 01:58:28
350 540 Paweł Koszałka M Olsztyn Broforce 10:20 (38) 01:58:30
351 449 Maciej Szwajcak M Sieradz Crossfit Olsztyn 10:00 (28) 01:58:47
352 480 Arkadiusz Kapuściński M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (29) 01:58:47
353 130 Radosław Wawiórko M Bargłów Dworny Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (49) 01:59:03
354 472 Martyna Żaborowska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (30) 01:59:17
355 460 Waldemar Balita M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (31) 01:59:19
356 463 Paulina Mackiewicz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (32) 01:59:19
357 718 Konrad Piłaszewicz M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (29) 01:59:32
358 72 GRZEGORZ ANDRYSZCZYK M ELBLAG 08:40 (85) 01:59:39
359 915 Artur Opoński M Ełk 11:40 (28) 01:59:45
360 925 Radosław Szermiński M Ełk 11:40 (29) 01:59:50
361 909 Jolanta Kurowska K Ełk 11:40 (30) 01:59:57
362 413 Marcin Lutarewicz M Kętrzyn 09:40 (31) 02:00:00
363 461 Aneta Jarosz K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (33) 02:00:04
364 524 Paweł Płoński M Ełk 10:00 (34) 02:00:06
365 247 Anna Strupinska K Gizycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (26) 02:00:20
366 795 Michał Omelańczuk M Goniądz BOOT CAMP POLSKA 11:20 (18) 02:00:24
367 571 Marta Juchniewicz K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (39) 02:00:26
368 376 Michał Suchecki M Marki Synerway 09:40 (32) 02:00:27
369 825 Marcin Chadaj M Bartoszyce 11:20 (19) 02:00:29
370 600 Maksym Budziński M Ełk 10:20 (40) 02:00:39
371 139 Michał Morek M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (50) 02:00:41
372 206 marta chuderska K włocławek 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (27) 02:00:41
373 331 jolanta chmielewska K ketrzyn CrossBoxFit 09:40 (33) 02:00:51
374 133 Mariusz Adamski M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (51) 02:00:51
375 138 Katarzyna Morek K Gołdap Gołdap Squad 09:00 (52) 02:00:52
376 570 Katarzyna Dąbrowska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (41) 02:00:54
377 136 Piotr Kuniszyk M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (53) 02:00:54
378 367 Wojciech Musz M Głogów Małopolski RUN GEODRAW 09:40 (34) 02:00:56
379 337 Katarzyna Sutkowska K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (35) 02:01:05
380 295 Maciej Kaszuba M Podkowa Lesna 09:20 (29) 02:01:08
381 266 Katarzyna Hyra K Warszawa Run&Travel 09:20 (30) 02:01:08
382 267 Daria Piątkowska K Czerniewice Run&Travel 09:20 (28) 02:01:08
383 441 Klaudia Knap K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (35) 02:01:09
384 443 Rafał Lach M Bartoszyce Crossfit Olsztyn 10:00 (36) 02:01:14
385 299 Sebastian Kopeć M Warszawa 09:20 (32) 02:01:16
386 290 Aneta Gradecka K Zielonka 09:20 (31) 02:01:16
387 205 tomek anyżewski M włocławek 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (33) 02:01:18
388 50 Andrzej Kłos M Bielsko-Biała IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (86) 02:01:18
389 49 Tomasz Januszyk M Wilamowice IMIUS - AirWolf.pl 08:40 (87) 02:01:18
390 135 Artur Fornalski M Gołdap Gołdap Squad 09:00 (54) 02:01:21
391 134 Szymon Andruszkiewicz M Giżycko Gołdap Squad 09:00 (55) 02:01:22
392 291 marcin grzywiński M Miętkie 09:20 (34) 02:01:29
393 159 Adrian Przybyłowski M Łomża Jubilerzy z Mordoru 09:00 (56) 02:01:40
394 85 Sławomir Łyczko M Kętrzyn 08:40 (88) 02:01:58
395 507 Konrad Wasilewski M Olecko VIP-GYM EŁK 10:00 (37) 02:02:05
396 567 Marcin Auguścik M Chojnik MORSY SZCZYTNO #RESET 11:20 (21) 02:02:09
397 568 Monika Boettcher K Kwidzyn MORSY SZCZYTNO #RESET 11:20 (20) 02:02:09
398 232 Karol Chomiuk M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (35) 02:02:28
399 261 Łukasz Rorkowski M Łomża Może sie uda 09:20 (36) 02:02:49
400 258 Damian Ciołek M Łomża Może sie uda 09:20 (38) 02:02:50
401 306 Wioletta Narwojsz K Giżycko 09:20 (37) 02:02:50
402 262 Daniel Topolski M Ełk Może sie uda 09:20 (40) 02:02:51
403 970 Grzegorz Pawlik M Ełk Może sie uda 09:20 (39) 02:02:51
404 259 Wojtek Gorzoch M Prostki Może sie uda 09:20 (42) 02:02:52
405 260 Łukasz Pruszyński M Ełk Może sie uda 09:20 (41) 02:02:52
406 518 Rafał Leonowicz M Lakiele 10:00 (38) 02:02:53
407 726 Wojciech Dackiewicz M Białystok JägRunners 11:00 (30) 02:02:56
408 429 emilia tymecka K gizycko 09:40 (36) 02:03:10
409 725 Kamila Dackiewicz K Białystok JägRunners 11:00 (31) 02:03:11
410 151 Nikolina Klepadło K Ełk HARDCROSS EŁK 09:00 (57) 02:03:11
411 731 Rafał Felisiak M Kętrzyn KTMŁ 11:00 (32) 02:03:12
412 177 Patryk Butyński M Ełk 09:00 (58) 02:03:12
413 701 Wojciech Kuć M warszawa 10:40 (27) 02:03:14
414 360 Lukasz Surawski M Bialystok PH JACUS TEAM 09:40 (37) 02:03:45
415 361 Patrycjusz Zielinko M Białystok PH JACUS TEAM 09:40 (38) 02:03:46
416 194 Marek Rzepka M Warszawa 09:00 (60) 02:03:48
417 196 Marta Smiechowska K Warszawa 09:00 (59) 02:03:48
418 359 Rafał Ginda M Białystok PH JACUS TEAM 09:40 (39) 02:03:55
419 433 Zuzanna Wiśniewska K Łódź 09:40 (40) 02:04:03
420 698 Filip Góralczyk M Barczewo 10:40 (28) 02:04:05
421 401 Klaudia Haniewicz K Giżycko 09:40 (41) 02:04:15
422 403 Mateusz Kaczmarek M Łęczyca 09:40 (42) 02:04:22
423 577 Elżbieta Radzka-Ratyńska K Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (42) 02:04:25
424 308 Aleksandra Pawlik K Warszawa 09:20 (43) 02:04:27
425 578 Marcin Ratyński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (43) 02:04:46
426 735 Liliana Pietrzak K Ostróda Ostróda Team 11:00 (33) 02:04:47
427 188 Paweł Niewiadomski M Korsze 09:00 (61) 02:04:48
428 736 Marcin Pietrzak M Ostroda Ostróda Team 11:00 (34) 02:04:49
429 935 Gabriel Zdrojewski M Warszawa Soldier Team 11:00 (35) 02:04:58
430 845 Urszula Przygoda K Lowicz 11:20 (22) 02:05:13
431 104 Kamil Klimiuk M Wasilków Duch puszczy 09:00 (62) 02:05:25
432 24 Bartosz Detkiewicz M EŁK HARDCROSS EŁK 08:40 (89) 02:05:30
433 744 Artur Banach M Pisz 11:00 (36) 02:05:52
434 932 Katarzyna Krzysztoń K Warszawa Soldier Team 11:00 (37) 02:05:58
435 934 Kamil Psuj M Lublin Soldier Team 11:00 (38) 02:05:58
436 743 Kamil Adamaszek M Mikołajki 11:00 (39) 02:05:59
437 322 Agata JAnas K Warszawa Soldier Team 11:00 (40) 02:05:59
438 564 Rafał Gębarowski M Smętowo Graniczne Kurczak Team 10:20 (44) 02:06:02
439 565 Marek Kochna M Karwia Kurczak Team 10:20 (45) 02:06:07
440 380 Przemysław Kiełczewski M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (43) 02:06:11
441 810 Tomasz Targański M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (23) 02:06:12
442 746 Beata Boza K Gdynia 11:00 (41) 02:06:29
443 409 Joanna Krauza-Derkowska K Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (44) 02:06:37
444 910 Dawid Lenkiewicz M Białystok 11:40 (31) 02:06:38
445 430 Krystian Waruszewski M Nowe Miasto Lubawskie 09:40 (45) 02:06:39
446 928 Katarzyna Turzyńska K Białystok 11:40 (32) 02:06:40
447 890 Małgorzata Aleksińska K Warszawa 11:40 (33) 02:06:44
448 803 Magda Czyżewska K Ostróda MAZURSKIE DZIKI 11:20 (24) 02:06:45
449 804 Dariusz Tylicki M Olsztyn MAZURSKIE DZIKI 11:20 (25) 02:06:47
450 922 Kamil Sikora M Białystok 11:40 (34) 02:06:49
451 618 MARCIN RYBICKI M ROŻENTAL 10:20 (46) 02:06:51
452 806 Piotr Tylicki M Barciany MAZURSKIE DZIKI 11:20 (26) 02:07:03
453 805 Dominik Tylicki M Ketrzyn MAZURSKIE DZIKI 11:20 (27) 02:07:05
454 629 Radosław Wróblewski M Giżycko 10:20 (47) 02:07:06
455 891 Paweł Aleksiński M Warszawa 11:40 (35) 02:07:10
456 603 Kamil Gawlicki M Giżycko 10:20 (48) 02:07:13
457 586 Patrycja Skoczylas K Warszawa trener24h.com.pl 10:20 (49) 02:07:22
458 694 Michał Antosiuk M Warszawa 10:40 (29) 02:07:27
459 112 Anna Bobrowska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (63) 02:07:28
460 307 Sylwia Nawrocka K Giżycko 09:20 (44) 02:07:30
461 234 Łukasz Góralski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (45) 02:07:33
462 841 Ania Okraska K Warszawa 11:20 (28) 02:07:47
463 585 Kamil Banaś M Warszawa trener24h.com.pl 10:20 (50) 02:07:49
464 231 Tomasz Bogdański M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (46) 02:07:55
465 904 Krzysztof Jaworski M Gdynia 11:40 (36) 02:07:58
466 254 Ewelina Pakulska K Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (47) 02:08:28
467 229 Kinga Banaś K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (48) 02:08:29
468 240 Aneta Ladachowska K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (49) 02:08:33
469 230 Marcin Biller M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (50) 02:08:40
470 647 Gosia Ciuryło K Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (30) 02:08:51
471 368 Dariusz Strzemecki M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (46) 02:09:08
472 700 Andrzej Jankowski M Olsztyn 10:40 (31) 02:09:20
473 906 Arkadiusz Kozłowski M Dąbrowa 11:40 (37) 02:09:39
474 896 Adam Burczyk M Kaliska 11:40 (38) 02:09:47
475 297 Stanisława Kłopot K Puławy 09:20 (51) 02:09:47
476 930 Julia Wal K Krosno 11:40 (39) 02:09:48
477 301 Agnieszka Krzemińska-Biskup K Puławy 09:20 (52) 02:09:49
478 929 Tomasz Tymiński M Sosnowiec 11:40 (40) 02:09:51
479 369 Paweł Fic M Wołomin Run&Travel 09:40 (47) 02:10:02
480 437 Adam Zatorski M Giżycko BigYellowFoot Adventure Team 10:00 (39) 02:10:04
481 121 Renata Kaczmarczyk K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (64) 02:10:15
482 124 Piotr Maj M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (65) 02:10:15
483 442 Iwona Krischanitz K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (40) 02:10:25
484 504 Tomasz Kratyński M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (41) 02:10:26
485 844 Hubert Pietraszkiewicz M Jasionówka 11:20 (29) 02:10:29
486 849 Magdalena Szugzda K Białystok 11:20 (30) 02:10:29
487 833 Adam Grochowski M Białystok 11:20 (31) 02:10:30
488 131 Ernest Więch M Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (66) 02:10:54
489 117 Mariusz Jaczyński M Koszarówka Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (67) 02:10:55
490 253 Michał Dąbrówka M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (53) 02:10:56
491 800 Mariusz Jarecki M Pabianice chłopciuttowie 11:20 (32) 02:10:58
492 962 Piotr Pakulski M Józefów Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (54) 02:10:58
493 127 Joanna Mioduszewska K Grajewo Fitness Club Ernesto Grajewo 09:00 (68) 02:10:59
494 801 Adrian Tomalak M Bychlew chłopciuttowie 11:20 (33) 02:11:02
495 492 MARLENA REGUŁA K EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (42) 02:11:03
496 853 marcin wieczorek M białystok 11:20 (34) 02:11:03
497 370 Martyna Jarząbek K Siemianowice Śląskie Run&Travel 09:40 (49) 02:11:04
498 371 Paweł Kopyciok M Przyszowice Run&Travel 09:40 (48) 02:11:04
499 799 Bartosz Angiel M Dąbrowa chłopciuttowie 11:20 (35) 02:11:04
500 264 Jarosław Kopyść M Olsztyn Pszczółkowski Team 09:20 (55) 02:11:08
501 519 Adam Maj M Ełk 10:00 (43) 02:11:15
502 520 Katarzyna Maj K Ełk 10:00 (44) 02:11:16
503 471 Tomasz Szczecina M Przejma Wysoka Sportowe Suwałki 10:00 (45) 02:11:19
504 685 Paweł Goździk M Ząbki SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (32) 02:11:23
505 687 Karolina Woźna K Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 10:40 (33) 02:11:23
506 317 Marcin Turowski M Gdańsk 09:20 (56) 02:11:29
507 198 Tomasz Stankiewicz M Skępe 09:00 (69) 02:11:32
508 398 Robert Burba M Suwałki 09:20 (57) 02:11:37
509 561 Adam Uszyński M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (51) 02:11:38
510 899 Karol Dryk M Warszawa 11:40 (41) 02:11:41
511 643 Konrad Wąsowicz M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (34) 02:11:42
512 560 Mariusz Tymiński M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (52) 02:11:45
513 423 Łukasz Staniszewski M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (50) 02:11:51
514 381 Konrad Siemienkiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (51) 02:11:52
515 537 Daniel Kochański M Giżycko B-DOW 10:20 (53) 02:12:06
516 536 Aleksandra Ambroziak K Giżycko B-DOW 10:20 (54) 02:12:13
517 379 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Team PAKT Ełk 09:40 (52) 02:12:13
518 356 Piotr Krat M Ełk PAKT Ełk 09:40 (53) 02:12:14
519 496 Arkadiusz Waszkiewicz M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (46) 02:12:24
520 767 Jarosław Kwaśniewski M Bartoszyce 11:00 (42) 02:12:35
521 822 Lidia Wojda K Płock TEAM ORLEN 11:20 (36) 02:12:39
522 300 ANITA KOTLĘGA M KĘTRZYN 09:20 (58) 02:13:02
523 321 Robert Żuk M Kętrzyn 09:20 (59) 02:13:14
524 719 Paweł Remiszewski M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (45) 02:13:19
525 717 Krzysztof Grygo M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (43) 02:13:19
526 721 Mira Walczak K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (44) 02:13:19
527 823 Fatima Wyrwas K Płock TEAM ORLEN 11:20 (37) 02:13:23
528 820 Monika Banaszewska K Toruń TEAM ORLEN 11:20 (38) 02:13:24
529 978 Witold Pawłowski M Płock 11:40 (42) 02:13:34
530 840 Roma Nadrowska K Warszawa 11:20 (39) 02:13:44
531 852 Ilona Wąsowska K Warszawa 11:20 (40) 02:13:44
532 974 Marcin Wislowski M Warszawa 11:20 (41) 02:13:47
533 352 ANDRZEJ SABAŁA M SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (54) 02:14:03
534 438 Sylwester Chrząstek M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (47) 02:14:12
535 148 Mariusz Grygo M Suwałki GRINGO'S 09:00 (70) 02:14:35
536 633 Łukasz Bałazy M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (35) 02:14:38
537 710 Renata Stradowska K Warszawa 10:40 (36) 02:14:40
538 671 Piotr Oskroba M Warszawa MP 10:40 (37) 02:14:47
539 770 Piotr Łukasiewicz M Warszawa 11:00 (46) 02:14:54
540 778 Małgorzata Ryszkowska K Warszawa 11:00 (47) 02:14:54
541 218 Marek Rodziewicz M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (64) 02:14:57
542 212 Adam Kachel M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (60) 02:14:57
543 214 AGNIESZKA KALINOWSKA K MRĄGOWO Cross Training MRĄGOWO 09:20 (63) 02:14:57
544 217 Martyna Piekarska-Kodź K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (62) 02:14:57
545 298 Piotr Kołakowski M Olsztyn 09:20 (61) 02:14:57
546 216 Beata Mróz K Giżycko Cross Training MRĄGOWO 09:20 (65) 02:14:57
547 211 Anna Chodań K Węgorzewo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (66) 02:14:57
548 669 Emilia Żelazowska K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (38) 02:14:57
549 330 agnieszka bednarczyk K mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:40 (55) 02:14:57
550 215 Tomasz Kalinowski M Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (69) 02:14:58
551 221 Emilia Walaszek K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (68) 02:14:58
552 220 Agnieszka Roślik K MRĄGOWO Cross Training MRĄGOWO 09:20 (71) 02:14:58
553 219 Paulina Rodziewicz K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (67) 02:14:58
554 236 Ida Karaźniewicz K Wilkasy Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (70) 02:14:58
555 667 Adrian Szczekutowicz M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (39) 02:14:59
556 666 Igor Sajko M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (40) 02:15:00
557 97 Beata Gajewska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (71) 02:15:10
558 901 Adrian Gajda M Ełk 11:40 (43) 02:15:27
559 548 Michał Kamiński M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (55) 02:15:29
560 631 Maciej Zawistowski M Warszawa 10:20 (56) 02:15:29
561 551 Michał Zawistowski M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (57) 02:15:31
562 547 Kacper Balcerak M Warszawa Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa 10:20 (58) 02:15:32
563 149 Marlena Grygo K Suwałki GRINGO'S 09:00 (72) 02:15:33
564 555 Piotr Komarowski M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (59) 02:15:37
565 557 Michał Markowski M Sokoły Event For Fun 10:20 (60) 02:15:38
566 559 Mirosław Targoński M Wróble Event For Fun 10:20 (61) 02:15:45
567 594 Michał Truszkowski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (63) 02:15:58
568 589 Dorota Kamińska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (62) 02:15:58
569 588 Dominik Golak M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (64) 02:15:58
570 663 Justyna Goryluk K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (41) 02:15:59
571 591 Emilia Malinowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (65) 02:16:00
572 593 Giuliano Tronci M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (66) 02:16:01
573 68 Jakub Golak M Ełk VIP-GYM EŁK 08:40 (90) 02:16:04
574 25 Karolina Dołęga K ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (92) 02:16:27
575 33 Krzysztof Sieńko M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (91) 02:16:27
576 641 Łukasz Sawicki M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (42) 02:16:30
577 583 Zuzanna Stankiewicz K Olecko Oleckie Dziki 10:20 (67) 02:16:49
578 287 Julia Dąbska K Lublin 09:20 (72) 02:16:50
579 581 Maria Dunaj K Olecko Oleckie Dziki 10:20 (69) 02:16:52
580 584 Michał Szuliński M Gołdap Oleckie Dziki 10:20 (68) 02:16:52
581 582 Mateusz Sobolewski M Olecko Oleckie Dziki 10:20 (70) 02:16:55
582 877 Beata Prochowska K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (44) 02:16:56
583 509 Maciej Baran M Nisko 10:00 (48) 02:17:07
584 426 Alicja Suchodolska K Bartoszyce 09:40 (56) 02:17:09
585 293 Piotr Jarosz M Lublin 09:20 (73) 02:17:10
586 894 Łukasz Błażko M Białystok 11:40 (45) 02:17:16
587 665 Michał Nowowiejski M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (43) 02:17:17
588 310 Jakub Pudełko M Lublin 09:20 (74) 02:17:21
589 882 Roman Monachowicz M Białystok placki ziemniaczane 11:40 (46) 02:17:24
590 881 Justyna Monachowicz K Białystok placki ziemniaczane 11:40 (47) 02:17:26
591 876 Patryk Mówiński M Ostróda Nam biegać nie kazano. 11:40 (48) 02:17:29
592 605 Jacek Guzikowski M Olsztyn 10:20 (71) 02:17:47
593 754 Michał Gomółka M Warszawa 11:00 (48) 02:17:59
594 975 Nicole Kozikowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (50) 02:18:09
595 479 Adrian Grygo M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (49) 02:18:09
596 499 Monika Wojsław K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (51) 02:18:12
597 522 Mateusz Mazur M Sieradz 10:00 (52) 02:18:12
598 756 Bartosz Jachacy M Warszawa 11:00 (49) 02:18:16
599 662 Kamil Góra M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (44) 02:18:17
600 343 Robert Kilijański M Dźwierzuty MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (57) 02:18:22
601 334 Anna Parwicka K Keyrzyn CrossBoxFit 09:40 (58) 02:18:29
602 333 Agnieszka Mączka K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (59) 02:18:29
603 807 Mariusz Cymerman M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (42) 02:18:30
604 366 Marta Krzyśko K Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (60) 02:18:34
605 763 Magdalena Kowalczyk K Mińsk Mazowiecki 11:00 (50) 02:18:36
606 474 Piotr Ciszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (53) 02:18:42
607 365 Bartosz Kordas M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (61) 02:18:42
608 764 Paweł Kowalczyk M Mińsk Mazowiecki 11:00 (51) 02:18:43
609 477 Lucjan Falarski M Gdańsk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (54) 02:18:46
610 830 Karolina Fabrycka K Warszawa 11:20 (43) 02:18:49
611 328 Jakub Piątek M Obryte BOOT CAMP POLSKA 09:40 (62) 02:18:53
612 323 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (63) 02:18:54
613 98 Maria Gajewska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (73) 02:18:56
614 538 Paweł Mijacz M Giżycko B-DOW 10:20 (72) 02:18:57
615 539 Michał Syłak M Giżycko B-DOW 10:20 (73) 02:18:58
616 99 Szymon Gajewski M Ostróda Dom wariatów 09:00 (74) 02:19:09
617 324 Dawid Jabłoński M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (64) 02:19:12
618 829 Izabella Fabrycka K Warszawa 11:20 (44) 02:19:14
619 329 Michał Ptak M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (66) 02:19:16
620 326 Krzysztof Łaszczych M Pułtusk BOOT CAMP POLSKA 09:40 (65) 02:19:16
621 86 JÓZEF MADEKSZA M GDAŃSK 08:40 (93) 02:19:21
622 100 Monika Żurawska K Ostróda Dom wariatów 09:00 (75) 02:19:24
623 327 Aleksandra Najmrodzka K Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:40 (67) 02:19:25
624 92 tomasz rogowski M ełk 08:40 (94) 02:19:25
625 809 Mariusz Nowatkowski M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (45) 02:19:35
626 808 Damian Kowalski M Skępe Metal Militia Skępe 11:20 (46) 02:19:37
627 828 Marcin Fabjańczuk M Białystok 11:20 (47) 02:19:52
628 28 Martyna Jurewicz K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (95) 02:20:06
629 21 Michał Chrościelewski M Ełk Hardcross 08:40 (96) 02:20:19
630 872 Paweł Rosłonek M Otwock Inglourious basterds 11:40 (51) 02:20:43
631 870 Justyna Petynka K Warszawa Inglourious basterds 11:40 (50) 02:20:43
632 869 Marek Golinski M otwock Inglourious basterds 11:40 (49) 02:20:43
633 871 Dorota Rosłonek K Otwock Inglourious basterds 11:40 (52) 02:20:47
634 506 Tomasz Szuliński M Ełk VIP-GYM EŁK 10:00 (55) 02:20:48
635 923 Karolina Skoblewska K Białystok 11:40 (53) 02:20:52
636 893 Krzysztof Bagiński M Białystok 11:40 (54) 02:20:53
637 905 piotr korsak M bialystok 11:40 (55) 02:20:54
638 514 Joanna Gienieczko K Ełk 10:00 (56) 02:20:54
639 226 Adam Kozłowski M Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (76) 02:20:55
640 224 Kamila Bokłaho K Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (75) 02:20:55
641 895 Monika Błażko K Białystok 11:40 (56) 02:20:56
642 227 Marta Mościbrocka K Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (77) 02:20:56
643 225 Mariusz Gajlewicz M Białystok FIKOŁKI TEAM 09:20 (78) 02:20:56
644 912 Magdalena Michniewicz K Warszawa 11:40 (57) 02:21:05
645 693 Julia Antoniou K Warszawa 11:40 (58) 02:21:07
646 858 Maja Majcher K Białystok Elfenar 11:40 (59) 02:21:12
647 857 Andrzej Kizino M Białystok Elfenar 11:40 (60) 02:21:12
648 636 Andrzej Jankowski M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (45) 02:21:19
649 898 Andrzej Delendowski M Warszawa 11:40 (61) 02:21:29
650 874 Sylwia Borucka K Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (62) 02:21:31
651 208 Ewa Marchewka K Szczytno Aby dobiec 09:20 (79) 02:21:32
652 336 Iwona Skóra K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (68) 02:21:32
653 691 Mariusz Krzemiński M Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (46) 02:21:49
654 690 Monika Krzemińska K Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (47) 02:21:49
655 692 Patrycja Oleksik K Warszawa za czym kolejka ta stoi?? 10:40 (48) 02:21:49
656 210 Piotr Suchowiecki M olsztyn Aby dobiec 09:20 (80) 02:21:52
657 902 Kamil Gołąbiewski M Białystok 11:40 (63) 02:21:52
658 209 Paweł Suchowiecki M Olsztyn Aby dobiec 09:20 (81) 02:21:53
659 638 Monika Kozłowska K Olsztyn BEZIMIENNI 10:40 (49) 02:22:00
660 639 Michał Kozłowski M Olsztyn BEZIMIENNI 10:40 (50) 02:22:00
661 528 Kasia Sulewska K Ostrołęka 10:00 (57) 02:22:06
662 862 Szymon Nieścier M Rydzewo G.R.O.T. Giżycko 11:40 (64) 02:22:43
663 861 Piotr Kazana M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (65) 02:22:53
664 859 Krzysztof Arentowicz M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (66) 02:22:53
665 863 Adrian Staszewski M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (67) 02:22:54
666 864 Szymon Witkoś M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (68) 02:22:54
667 860 Sławomir Chochowski M Giżycko G.R.O.T. Giżycko 11:40 (69) 02:22:55
668 634 Alicja Godlewska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (51) 02:23:04
669 384 hubert winkler M warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (69) 02:23:18
670 640 Emilia Malinowska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (52) 02:23:22
671 319 Adam Wypych M Ełk 09:20 (82) 02:23:23
672 614 Krzysztof Malinowski M Olsztyn 10:20 (74) 02:23:26
673 856 Bogna Gaj K warszawa Czarne Pantery 11:40 (70) 02:23:27
674 277 Marcin Morawski M Warszawa STF Warsaw 09:20 (83) 02:23:31
675 303 Małgorzata Kurek K Warszawa 09:20 (84) 02:23:31
676 924 Wojciech Szelągowski M Warszawa 11:40 (71) 02:23:31
677 354 Andrzej Szczerbo M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (70) 02:23:40
678 340 Anna Ejma K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (71) 02:23:41
679 878 Michał Tukalski M Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (72) 02:23:59
680 175 Mateusz Śliwa M Bytom WŁÓCZYBIEGI 09:00 (76) 02:24:15
681 948 Marek Stupak M Ełk 11:20 (48) 02:24:26
682 268 Aivar Brock M Warszawa STF Warsaw 09:20 (85) 02:24:27
683 292 Marta Janda K Warszawa 09:20 (86) 02:24:27
684 26 Aleksandra Jurewicz K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (97) 02:24:31
685 875 Małgorzata Kujawa K Olstyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (73) 02:24:32
686 350 Grzegorz Przybyłowski M Rozogi MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (73) 02:24:33
687 349 Renata Przybyłowska K Rozogi MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (72) 02:24:33
688 364 Marcin Koprowicz M Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (74) 02:24:41
689 363 Justyna Koprowicz K Rzeszów RUN GEODRAW 09:40 (75) 02:24:41
690 873 Rafał Ambo M Olsztyn Nam biegać nie kazano. 11:40 (74) 02:24:43
691 947 Piotr Kułak M Ełk 11:20 (49) 02:24:46
692 961 Oliwia Sieńko K Poznań 09:20 (87) 02:24:47
693 897 Mateusz Daniluk M Dziadkowice 11:40 (75) 02:24:48
694 681 Aleksandra Kuklińska K Ełk POŻ-SERWIS EŁK 10:40 (53) 02:25:06
695 285 Katarzyna Bąk-Frylich M Ełk 09:20 (88) 02:25:15
696 288 Tomasz Frylich M Ełk 09:20 (89) 02:25:24
697 251 Anna Zarzecka K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (90) 02:25:28
698 245 Ula Przychodzeń K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (91) 02:25:29
699 250 Anna Włoch K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (92) 02:25:30
700 249 Ewelina Urbanowicz K giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (93) 02:25:30
701 180 Beata Godlewska K Łomża 09:00 (77) 02:25:31
702 953 Szymon Jakubowski M Żyrardów 11:00 (52) 02:25:33
703 207 jarosław Ptaszyński M Brześć Kujawski 5'tka z Tomkiem :D 09:20 (94) 02:25:38
704 187 Agata Modzelewska K białystok 09:00 (78) 02:25:41
705 945 Łukasz Witkowski M Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (95) 02:25:47
706 683 Marta Żukowska K Białystok psycho friend 10:40 (54) 02:26:04
707 199 Miłosław Strzelecki M Giżycko 09:00 (79) 02:26:10
708 185 PIOTR MAZUREK M Lublin 09:00 (80) 02:26:10
709 529 Maciej Sulewski M Ostrołęka 10:00 (58) 02:26:12
710 779 Kaśka Śliwka K Grodzisk Mazowiecki 11:00 (54) 02:26:16
711 771 JOANNA MAKOWSKA-BUDŹKO K GRODZISK MAZ 11:00 (53) 02:26:16
712 222 ALEKSANDER PABISZCZAK M POZNAŃ Fifne ejbry 09:20 (96) 02:26:19
713 705 Dana Maksymiuk K gdańsk 10:40 (55) 02:26:22
714 604 kamila Guzikowska K olsztyn 10:20 (75) 02:26:24
715 712 Jakub Zarzeczny M Gdańsk 10:40 (56) 02:26:29
716 595 Anna Kacprzyk K Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (76) 02:26:31
717 383 Michał Ściechowski M warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (76) 02:26:33
718 682 artur seweryn M białystok psycho friend 10:40 (57) 02:26:37
719 156 Marta Machalewska K Żelechów HARPAGANY LANSU 09:00 (88) 02:26:50
720 157 Piotr Machalewski M Żelechów gm. Żabia Wola HARPAGANY LANSU 09:00 (84) 02:26:50
721 155 Joanna Jasińska K Warszawa HARPAGANY LANSU 09:00 (81) 02:26:50
722 176 Damian Burzyński M Tartak Brzózki 09:00 (89) 02:26:50
723 153 Łukasz Borkowski M Lisówek HARPAGANY LANSU 09:00 (82) 02:26:50
724 158 Mateusz Mucha M Żelechów HARPAGANY LANSU 09:00 (83) 02:26:50
725 154 Katarzyna Dunaj K Żabia Wola HARPAGANY LANSU 09:00 (86) 02:26:50
726 179 mariusz charubin M Pisz/Łupki 09:00 (85) 02:26:50
727 178 Anna Charubin K Pisz 09:00 (87) 02:26:50
728 152 Aneta Borkowska K Lisówek HARPAGANY LANSU 09:00 (90) 02:26:51
729 501 Aleksandra Zbrożek K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (59) 02:26:57
730 969 Ewelina Skwara K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (77) 02:27:07
731 497 Katarzyna Waszkiewicz-Mikucka K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (61) 02:27:22
732 489 Grzegorz Mikucki M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (60) 02:27:22
733 475 Łucja Czaplicka K Grajewo V.I.P-GYM EŁK 10:00 (62) 02:27:22
734 476 Szymon Czaplicki M Grajewo V.I.P-GYM EŁK 10:00 (63) 02:27:23
735 378 Łukasz Wolnik M Warszawa Synerway 09:40 (77) 02:27:49
736 375 Artur Kusak M Warszawa Synerway 09:40 (78) 02:27:49
737 419 Emilia Romotowska K Olecko 09:40 (79) 02:27:50
738 374 Bartłomiej Kawecki M Warszawa Synerway 09:40 (80) 02:27:50
739 846 Joanna Pyra K Warszawa 11:20 (50) 02:28:48
740 887 Radosław Paruzel M Warszawa TRUTNIE 11:40 (77) 02:29:07
741 888 Piotr Swędzikowski M Warszawa TRUTNIE 11:40 (76) 02:29:07
742 886 Jakub Leszczyński M Warszawa TRUTNIE 11:40 (78) 02:29:10
743 885 Radoslaw Gos M Warszawa TRUTNIE 11:40 (79) 02:29:12
744 338 Lidia Trawińska K Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (81) 02:29:13
745 827 Piotr Durzynski M warszawa 11:20 (51) 02:29:24
746 834 Adam Grybalow M Warszawa 11:20 (52) 02:29:25
747 531 Marcin Szaniawski M Dobrzyniewo Duże 10:00 (65) 02:29:26
748 530 Agata Szaniawska M Dobrzyniewo Duże 10:00 (64) 02:29:26
749 294 Kinga Jaworska K Kraków 09:20 (98) 02:29:42
750 284 Irina Agafonova K Krakow 09:20 (97) 02:29:42
751 412 Karol Ludwiński M Mława 09:40 (82) 02:29:58
752 410 Wojciech Krupiński M Mława 09:40 (83) 02:29:59
753 332 Bartosz Kurzątkowski M Kętrzyn CrossBoxFit 09:40 (84) 02:30:11
754 812 Edyta Mucha K Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (53) 02:30:25
755 562 Arkadiusz Wasilewski M Wysokie Mazowieckie Event For Fun 10:20 (78) 02:30:44
756 814 Karol Wisniewski M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (54) 02:30:53
757 742 Aneta Kępka K Warszawa Zimnioki 11:00 (57) 02:31:04
758 739 Magdalena Dąbrowska K Warszawa Zimnioki 11:00 (55) 02:31:04
759 741 Tomek Dzwonek M Grójec Zimnioki 11:00 (56) 02:31:04
760 740 Kacper Dobrowolski M Marki Zimnioki 11:00 (58) 02:31:05
761 813 Krzysztof Szklarski M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (55) 02:31:08
762 811 Sandra Kieda M Olsztyn Pijoook Skład !! 11:20 (56) 02:31:10
763 106 Edyta Radziwońska K Wasilków Duch puszczy 09:00 (91) 02:31:41
764 484 Jakub Kiśluk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (66) 02:31:57
765 668 Dorota Zarczuk K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (58) 02:32:01
766 635 Diana Jankowska K Łomża BEZIMIENNI 10:40 (59) 02:32:08
767 637 Sebastian Kowalewski M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (60) 02:32:09
768 270 Janusz Jarzemski M Warszawa STF Warsaw 09:20 (99) 02:32:17
769 143 Marta Gilarska K Brwinów GRAFIT 09:00 (92) 02:32:28
770 145 Paulina Razum K Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (93) 02:32:29
771 144 Kamil Głuszek M Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (96) 02:32:30
772 142 Jerzy Ciszek M Musuły GRAFIT 09:00 (95) 02:32:30
773 146 Magdalena Stępniewska K Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (94) 02:32:30
774 147 Miłosz Tkaczyk M Grodzisk Mazowiecki GRAFIT 09:00 (97) 02:32:31
775 102 Marek Bacia M Wasilków Duch puszczy 09:00 (99) 02:32:33
776 101 Hanna Bacia K Wasilków Duch puszczy 09:00 (98) 02:32:33
777 642 Bartosz Szyjko M Łomża BEZIMIENNI 10:40 (61) 02:32:39
778 661 Anna Fidos K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (62) 02:32:41
779 660 Adrian Dąbrowski M Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (63) 02:32:42
780 702 Łukasz Kwiatkowski M Warszawa 10:40 (64) 02:32:48
781 193 Marcin Reichert M Stalowa Wola 09:00 (100) 02:33:24
782 183 Agnieszka Kusińska K Stalowa Wola 09:00 (101) 02:33:25
783 760 Arkadiusz Kluczyński M Warszawa 11:00 (59) 02:33:34
784 775 Ania Ośmiałowska K Warszawa 11:00 (60) 02:33:35
785 839 Szymon Markiewicz M Wyszków 11:20 (57) 02:34:04
786 847 Piotr Skalik M Wyszków 11:20 (58) 02:34:24
787 357 Łukasz Jarząbek M Słupca Pasjonaci Słupca 09:40 (85) 02:34:32
788 358 Małgorzata Lewandowska K Słupca Pasjonaci Słupca 09:40 (86) 02:34:32
789 848 Karolina Śniadała K Wyszków 11:20 (59) 02:34:39
790 272 Agnieszka Korepta-Borek K Warszawa STF Warsaw 09:20 (100) 02:35:11
791 755 Piotr Hejniak M Piotrków Trybunalski 11:00 (61) 02:35:28
792 491 Agnieszka Puchalska-Babiewicz K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (67) 02:36:26
793 500 ANNA ZAWISTOWSKA K EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (68) 02:36:26
794 816 Karolina Czebanik K Budziska Leśne Pony Pony 11:20 (60) 02:37:09
795 818 Magdalena Kołodziej K Gołdap Pony Pony 11:20 (61) 02:37:09
796 819 Magdalena Stefanowska K Suwałki Pony Pony 11:20 (64) 02:37:09
797 817 Maja Goryszewska K Dubeninki Pony Pony 11:20 (62) 02:37:09
798 815 Karolina Chrapowicka K Oracze Pony Pony 11:20 (63) 02:37:09
799 274 Katarzyna Lempek K Lubawa STF Warsaw 09:20 (101) 02:37:30
800 296 Esko Kilpinen M Warszawa 09:20 (102) 02:37:32
801 385 Edyta Wsół K Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (87) 02:37:34
802 826 Jakub Ciemniewski M Wyszków 11:20 (65) 02:37:35
803 271 Michał Koper M Warszawa STF Warsaw 09:20 (103) 02:37:37
804 275 Monika Lewandowska K Warszawa STF Warsaw 09:20 (104) 02:37:37
805 386 Marcin Wsół M Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (88) 02:37:37
806 269 Dawid Fajer M Warszawa STF Warsaw 09:20 (105) 02:37:38
807 279 Marcin Waniołka M Otwock STF Warsaw 09:20 (106) 02:37:38
808 278 Joanna Waniołka K Otwock STF Warsaw 09:20 (107) 02:37:42
809 397 Artur Bukowski M Warszawa 09:40 (89) 02:38:27
810 821 Piotr Skrobisz M Skierniewice TEAM ORLEN 11:20 (66) 02:38:40
811 406 Agnieszka Klaus-Kłos K Olecko 09:40 (90) 02:39:35
812 407 Karol Kłos M Olecko 09:40 (91) 02:39:37
813 750 Katarzyna Dybalska K Wołomin 11:00 (62) 02:39:43
814 749 Joanna Dybalska K Warszawa 11:00 (63) 02:39:43
815 824 Bartosz Błaszak M Przeźmierowo 11:20 (67) 02:40:54
816 832 Przemysław Gałeski M Poznań 11:20 (68) 02:41:29
817 657 Wojciech Mokwiński M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (65) 02:41:48
818 658 Justyna Seledec K Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (66) 02:41:49
819 659 Anna Tomczyk K Olsztyn/Giżycko Herosi i Dzikuski 10:40 (67) 02:41:49
820 655 Krystian Filochowski M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (68) 02:41:51
821 656 Marcin Gędzior M Olsztyn Herosi i Dzikuski 10:40 (69) 02:41:52
822 758 Marcin Kaczmarek M Piotrków Trybunalski 11:00 (64) 02:41:54
823 957 Przemysław Stachurski M Warszawa TRENING PIERWOTNY TEAM 09:40 (92) 02:42:25
824 737 Dorota Cemborowska K Giżycko WŁÓCZYBIEGI 11:00 (65) 02:42:35
825 624 Grzegorz Sołtys M Augustów 10:20 (79) 02:43:55
826 627 Joanaa Trzaskowska K Augustów 10:20 (80) 02:43:56
827 282 Tomasz Mazur M Warszawa VIP-GYM EŁK 09:20 (108) 02:45:03
828 239 Marta Kuźmicka K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (109) 02:46:12
829 228 Iza Ambroziak K Gajewo Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (110) 02:46:13
830 625 Tomasz Sowa M giżycko 09:20 (111) 02:46:40
831 738 Adam Kurzątkowski M Giżycko WŁÓCZYBIEGI 11:00 (66) 02:47:47
832 244 Ania Plaga K Giżycko Giżycko Twierdza jest NASZA 09:20 (112) 02:48:26
833 82 Paweł Kowalczyk M Ząbki 08:40 (98) 02:48:35
834 315 Elżbieta Staniewicz K Giżycko 09:20 (113) 02:48:59
835 422 Julita Skornicka K Warszawa 09:40 (93) 02:49:59
836 428 OLA TRZÓPEK K WARSZAWA 09:40 (94) 02:50:00
837 255 Dominika Filipiak K Piecki I WANT YA... 09:20 (115) 02:50:20
838 257 patrycja wiśniewska K mrągowo I WANT YA... 09:20 (114) 02:50:20
839 256 Daniel Kochanowski M Miętkie I WANT YA... 09:20 (116) 02:50:20
840 427 Klaudia Trojnar K Jarosław 09:40 (95) 02:51:39
841 415 Jadwiga Nagórska K Szczecin 09:40 (97) 02:51:51
842 418 Beata Plociennik K Goleniow 09:40 (96) 02:51:51
843 394 Kamil Barszczewski M Jarosław 09:40 (98) 02:51:54
844 553 Paulina Leduchowska K Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (82) 02:52:11
845 554 Mariusz Michalski M Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (81) 02:52:11
846 552 Paulina Ciężka K Łódź Dziki z Mobiki 10:20 (83) 02:52:14
847 797 Piotr Antonowicz M Warszawa Bozony Higgsa 11:20 (69) 02:52:49
848 798 Judyta Motyka K Warszawa Bozony Higgsa 11:20 (70) 02:52:50
849 160 Magdalena Lubartowicz K Ełk MiT Team 09:00 (102) 02:54:05
850 161 Tomasz Lubartowicz M Ełk MiT Team 09:00 (103) 02:54:12
851 613 Michał Łojewski M Warszawa 10:20 (84) 02:54:55
852 602 anna gajek K warszawa 10:20 (85) 02:54:55
853 621 Jakub Sienkiewicz M Białystok 10:20 (86) 02:55:04
854 622 Paulina Skrętek K Białystok 10:20 (87) 02:55:06
855 723 Magdalena Lisowska K Warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (67) 02:55:20
856 724 Krzysztof Pigulski M warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (68) 02:55:37
857 679 patrycja zacharski K warszawa poczekajcie 10:40 (70) 02:55:59
858 675 Joanna Cieślak K Warszawa poczekajcie 10:40 (72) 02:55:59
859 680 Kasia Zenka-Serafin K Grodzisk Mazowiecki poczekajcie 10:40 (71) 02:55:59
860 676 Marcin Serafin M Grodzisk Mazowiecki poczekajcie 10:40 (73) 02:55:59
861 677 Kamila Sieraczkiewicz K Warszawa poczekajcie 10:40 (74) 02:55:59
862 722 Katarzyna Janiszewska K Warszawa BIEGOWE ŚWIRY 11:00 (69) 02:56:00
863 678 dominik zacharski M warszawa poczekajcie 10:40 (75) 02:56:01
864 752 DANUTA FYDRYCH K WARSZAWA 11:00 (70) 02:56:47
865 481 Łukasz Kirycki M EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (69) 02:56:51
866 490 Sebastian Myszczyński M EŁK V.I.P-GYM EŁK 10:00 (70) 02:57:12
867 597 Klaudia Skiba K Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (88) 02:57:27
868 598 Kuba Tomaszewski M Ełk VIP-GYM EŁK 10:20 (89) 02:57:28
869 280 Tanya Semenuk K Warszawa V.I.P-GYM EŁK 09:20 (117) 02:57:35
870 498 Hubert Wilk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (71) 02:57:36
871 592 Małgorzata Sieńko K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (90) 02:57:37
872 318 Maciej Wakuliński M Otwock 09:20 (118) 03:00:07
873 772 Joanna Niewczas K Warszawa 11:00 (71) 03:00:20
874 776 Jan Pieścik M Warszawa 11:00 (72) 03:00:20
875 773 Robert Niewczas M Piastów 11:00 (73) 03:00:21
876 445 Paweł Milewski M Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (72) 03:01:13
877 444 Marta Milewska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (73) 03:01:14
878 526 Maciej Sobala M olsztyn 10:00 (74) 03:03:30
879 452 emilia balińska K Giżycko Experci 10:00 (76) 03:03:35
880 453 Tomasz Malejczyk M warszawa Experci 10:00 (77) 03:03:35
881 468 Agnieszka Śliwowska K Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (75) 03:03:35
882 454 Darek Potyraj M Warszawa Experci 10:00 (78) 03:03:36
883 527 Magdalena Sobala K Olsztyn 10:00 (80) 03:03:38
884 455 Anna Tchórzewska K Warszawa Experci 10:00 (79) 03:03:38
885 456 cezary wilczyński M Warszawa Experci 10:00 (81) 03:03:42
886 617 Dawid Rogowski M Dąbrowa Tarnowska 10:20 (91) 03:05:23
887 289 Łukasz Grabowski M Warszawa 11:40 (80) 03:05:28
888 482 Aleksandra Kiśluk K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (82) 03:06:09
889 483 Arkadiusz Kiśluk M Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (83) 03:06:09
890 263 Aleksandra Struszkiewicz K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (119) 03:06:30
891 312 Maria Skorupska K Warszawa 11:40 (81) 03:06:57
892 664 Urszula Niemierzycka K Warszawa Kontaktuj PZU Team 10:40 (76) 03:08:22
893 314 Andrzej Sowa M Giżycko 09:20 (120) 03:09:02
894 774 Maciek Okrzeja M warszawa 11:40 (83) 03:11:01
895 757 Martyna Jaworska K Warszawa 11:40 (82) 03:11:01
896 747 Marcin Brodowski M Warszawa 11:40 (84) 03:11:03
897 493 Patrycja Rutowska K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (84) 03:12:56
898 494 Anita Siedlecka K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:00 (85) 03:12:56
899 587 Zofia Fabczak K Ełk V.I.P-GYM EŁK 10:20 (92) 03:12:57
900 391 Paweł Mularczyk M Wrocław WALECZNE KAPIBARY 09:40 (99) 03:15:56
901 389 Michał Komissarow M Biskupiec WALECZNE KAPIBARY 09:40 (100) 03:16:08
902 393 Małgorzata Zuzelska K Szczytno WALECZNE KAPIBARY 09:40 (101) 03:16:11
903 388 Zuzanna Karbowiak-Macieja K Mysłakowo WALECZNE KAPIBARY 09:40 (102) 03:17:08
904 390 Łukasz Macieja M Mysłakowo WALECZNE KAPIBARY 09:40 (103) 03:17:38
905 392 Agnieszka Puzio K Warszawa WALECZNE KAPIBARY 09:40 (104) 03:17:54
906 165 Erhan Karaman M Edynburg Spontan team 09:00 (104) 03:27:16
907 347 Kamil Olczyk M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (105) 03:29:13
908 164 Małgorzata Długosz K 11-400 Spontan team 09:00 (105) 03:29:20
909 377 Dominik Wieczorek M Radomsko Synerway 09:40 (106) 03:29:33
910 511 Magdalena Bartoszewicz K Białystok 10:00 (98)
911 470 Leszek Staranowicz M Suwalki Sportowe Suwałki 10:00 (94)
912 51 Maciej Kaziniec M Gżycko JEJKU JEJKU 08:40 (107)
913 52 Ida Schabieńska K Suwałki JEJKU JEJKU 08:40 (106)
914 714 Michał Babiński M Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (77)
915 439 Dorota Czerniawska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (93)
916 512 Marcin Bogdański M Szczytno 10:00 (95)
917 446 Agnieszka Oprzyńska K Olsztyn Crossfit Olsztyn 10:00 (92)
918 469 Wojciech Śliwowski M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (100)
919 53 Paweł Wądołowski M Giżycko JEJKU JEJKU 08:40 (103)
920 55 Krzysiek Grygoruk M Bielsk Podlaski placki ziemniaczane 08:40 (101)
921 713 Beata Babinska K Łomża AKADEMIA SPORTU MEDYK 11:00 (74)
922 162 Beata Sznajder K Pisz Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu 09:00 (108)
923 440 Hanna Kaczyńska K Szczytno Crossfit Olsztyn 10:00 (101)
924 653 Mateusz Tabaka M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (81)
925 421 Damian Sidor M Raczki 09:40 (109)
926 521 Karol Malinoski M Węgorzewo 10:00 (97)
927 462 Szymon Kopiczko M Suwałki Sportowe Suwałki 10:00 (87)
928 990 Mateusz Antoniuk M Warszawa 11:40 (87)
929 879 Daniel Kunicki M Bialystok placki ziemniaczane 11:40 (88)
930 109 Andrzej Wesołowski M Wasilków Duch puszczy 09:00 (109)
931 573 Paweł Kamiński M Olsztyn Na trzeźwo to nie wynik ;) 10:20 (96)
932 458 Paweł Sierzputowski M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (86)
933 459 Paweł Zarzecki M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (96)
934 457 Radosław Mysiewicz M Grajewo PAZBET TEAM 10:00 (99)
935 103 Bożena Dymidiuk K Wasilków Duch puszczy 09:00 (106)
936 620 Paulina Sędkowska K Ełk 10:20 (93)
937 213 Adriana Kachel K Mrągowo Cross Training MRĄGOWO 09:20 (122)
938 566 Lidia Kuszyńska K Ełk LUKK "Prim" Ełk 10:20 (94)
939 759 Marek Klimaszewski M Mikołajki 11:00 (79)
940 926 wojciech szulinski M kowale oleckie 11:40 (86)
941 495 Krzysztof Szymański M Warszawa V.I.P-GYM EŁK 10:00 (88)
942 532 Bogusz Szmigiel M Ruciane Nida 10:00 (90)
943 411 Krzysztof Kuciński M Wielbark 09:40 (115)
944 81 Przemysław Kołakowski M Biała Piska 08:40 (99)
945 341 Wojciech Grzybek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 09:40 (113)
946 765 Mateusz Kozłowski M Giżycko 11:00 (76)
947 425 Joanna Stasiak K Warszawa 09:40 (112)
948 36 Kamil Waszkiewicz M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (105)
949 405 Janusz Kaliszuk M Bartoszyce 09:40 (111)
950 335 Izabela Parwicka K Ukta CrossBoxFit 09:40 (107)
951 728 Justyna Lewicka K Białystok JägRunners 11:00 (75)
952 400 Danuta Gewald K Warszawa 09:40 (108)
953 202 Sławomir Wnuk M Fabianki 09:00 (107)
954 276 Edyta Morawska K Warszawa STF Warsaw 09:20 (121)
955 966 Braian Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (108)
956 41 Natalia Wołyniec K Ełk HARDCROSS EŁK 08:40 (104)
957 447 Monika Pikura K Szczytno Crossfit Olsztyn 10:00 (89)
958 908 Anna Krytunska K Warszawa 11:40 (85)
959 651 Krzysiek Stalewski M Olsztyn Fitmania Olsztyn 10:40 (83)
960 502 Maciej Cwalina M Srokowo VIP-GYM EŁK 10:00 (91)
961 697 Marek Frąckiewicz M Augustów 10:40 (84)
962 11 EVGENY SVIB M GUSEV 39RUS 08:40 (102)
963 802 Łukasz Pietrowski M Łódź Formotiva 11:20 (71)
964 373 Piotr Grzanka M Warszawa Synerway 09:40 (110)
965 936 Agnieszka Podgórska K Warszawa Soldier Team 10:40 (85)
966 434 Zofia Witczak K Warszawa 09:40 (114)
967 674 Karolina Matysiak K Warszawa no to pyk 10:40 (79)
968 751 Asia Engel K Żywiec 11:00 (78)
969 80 Dariusz Klinke M Pabianice 08:40 (100)
970 688 Bożena Iwanicka K Kalety Sportowe Suwałki 10:40 (82)
971 696 Dawid Efimowski M Giżycko 10:40 (80)
972 707 Dawid Mistera M Gizycko 10:40 (77)
973 699 Hubert Grabowski M Giżycko 10:40 (78)
974 611 Witold Lachowicz M Giżycko 10:20 (95)
975 69 Wojciech Kiszła M Wydminy WŁÓCZYBIEGI 08:40 (109)
976 949 Przemysław Olkowski M Ełk 11:20 (72)