I
EN CZ
Instagram

Lista startowa

Runmageddon Rekrut - 13.05.2017 Wrocław
Nr startowy ID Imię Nazwisko Nazwa drużyny Seria Status płatności
81810 Krystian Pamuła Husaria Race Team 08:20 Opłacono
81839 Grzegorz Faltyczko ŚWIRY RUNMAGEDDON 08:20 Oczekuje na weryfikację
81843 Konrad Kurasiński ŚWIRY RUNMAGEDDON 08:20 Oczekuje na weryfikację
82032 Piotr Chudzik Jeźdźcy Apokalipsy 08:20 Opłacono
82124 Bernard Tuwalski POWER TRAINING 08:20 Oczekuje na weryfikację
82139 Jakub Szafarz Szafix Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
82297 Marzena Łebzuch 08:20 Opłacono
82639 Radek Karczewski 08:20 Opłacono
82644 Robert Malicki 08:20 Opłacono
82775 Andrzej Kłos IMIUS - AirWolf.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
82952 Tomasz Grzesiak 08:20 Oczekuje na weryfikację
83074 Lukasz Galuszka 08:20 Oczekuje na weryfikację
83206 Rafał Pukacz 08:20 Niedopłata
83370 Adrian Czyż 08:20 Opłacono
83764 Michał Kotrys 08:20 Oczekuje na weryfikację
84360 Rafał Putyra Jeźdźcy Apokalipsy 08:20 Opłacono
84756 Darek Ilnicki Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
84868 Yaro Rękosiewicz Team Five 08:20 Oczekuje na weryfikację
85150 Magda Łukaszewska Mamusiu Ratuj 08:20 Niedopłata
85994 Tomasz Januszyk IMIUS - AirWolf.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
86132 Patryk Krupka Mamusiu Ratuj 08:20 Oczekuje na weryfikację
86133 Mateusz Buchowski Mamusiu Ratuj 08:20 Oczekuje na weryfikację
86484 Tomasz Jońca 08:20 Oczekuje na weryfikację
86944 Rafał Wełna Husaria Race Team 08:20 Opłacono
87125 Kamila Sochacka-Pawlak 08:20 Oczekuje na weryfikację
87232 Łukasz Kaptur Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
87669 Michał Gabruk Jeźdźcy Apokalipsy 08:20 Opłacono
87880 Agata Sztęgierska 08:20 Opłacono
89254 Adrian Malik Team Five 08:20 Oczekuje na weryfikację
89290 Paweł Kaczmarek Jeźdźcy Apokalipsy 08:20 Opłacono
90104 Tomasz Masztaler 08:20 Oczekuje na weryfikację
90687 Marcin Bąk Mamusiu Ratuj 08:20 Oczekuje na weryfikację
91279 Jakub Dmuch xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
92651 Zbigniew Ziober xRunners 08:20 Oczekuje na weryfikację
92995 Łukasz Zawadzlki 08:20 Oczekuje na weryfikację
93100 Sebastian Kaim BigYellowFoot Adventure Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
93457 Przemysław Trapkowski xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
93604 Tomasz Danielkiewicz xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
93666 kamil socha 5 Lubuski Pułk Artylerii 08:20 Oczekuje na weryfikację
95094 Anna Smoleń Nałebnaszyje 08:20 Opłacono
95215 Sławomir Wawrzyniak 08:20 Opłacono
96399 Grzegorz Juszczak 08:20 Opłacono
96413 Natalia Żukowska 08:20 Oczekuje na weryfikację
96437 Artura Programistka 08:20 Oczekuje na weryfikację
96584 Andrzej Buchowski Borowiki 08:20 Opłacono
96717 krzysztof jawor Team Five 08:20 Opłacono
96788 dawid łabul 08:20 Opłacono
98172 dominik smiecinski xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl 08:20 Oczekuje na weryfikację
98920 Dawid Buchowski Borowiki 08:20 Opłacono
99221 Łukasz Broda 08:20 Oczekuje na weryfikację
99526 Jakub Seweryn 08:20 Oczekuje na weryfikację
99607 Krystian Zys Rawa Fight Crew 08:20 Opłacono
100032 Tomasz Michalak FITNESS PIEKARY LEGNICA 08:20 Oczekuje na weryfikację
100158 Monika Adamkiewicz 08:20 Oczekuje na weryfikację
100487 Konrad Koperski Fitness Point KATOWICE 08:20 Oczekuje na weryfikację
100998 Krzysztof Koenig Fitness Point KATOWICE 08:20 Oczekuje na weryfikację
101788 Agata Pietroszek 08:20 Oczekuje na weryfikację
101902 Agnieszka Koziak Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
102180 Dawid Grobelski DZIKIE DZIKI GORZÓW 08:20 Oczekuje na weryfikację
102412 Monika Zięba Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 08:20 Oczekuje na weryfikację
102458 Maciek Frydrych WATAHA 08:20 Opłacono
102621 ola sieńko MOBILE VIKINGS 08:20 Oczekuje na weryfikację
102844 Mariusz Jakubiszyn 08:20 Opłacono
102944 Jakub Borkowski Borowiki 08:20 Opłacono
103662 Justyna Handke Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
104267 Marcin Bomba Interfit Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
104785 Kamila Pudło 08:20 Opłacono
104947 Jakub Zakrzewski 08:20 Oczekuje na weryfikację
105161 Łukasz Kubieniec 08:20 Oczekuje na weryfikację
105344 Roman Uhlík 08:20 Opłacono
105365 Sebastian Szteblich 08:20 Opłacono
105421 Alicja Depczyńska 08:20 Oczekuje na weryfikację
105450 Paweł Parada 08:20 Opłacono
105491 Artur Gryt 08:20 Oczekuje na weryfikację
105558 ANIA URBANIAK Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
105628 Rafał Matykiewicz 08:20 Oczekuje na weryfikację
105992 Tomasz Stankiewicz 08:20 Oczekuje na weryfikację
106037 Piotr Karasiński Drużyna Wielkiego Brata 08:20 Oczekuje na weryfikację
106204 Adrian Trygar 08:20 Opłacono
106263 Dominik Tomczyk 08:20 Oczekuje na weryfikację
107126 Krzysztof Walkowiak 08:20 Oczekuje na weryfikację
107129 Dawid Kaczor Borowiki 08:20 Opłacono
107190 Damian Kowalski Team Five 08:20 Oczekuje na weryfikację
108360 Seweryn Juzwuk 08:20 Opłacono
108465 Marcin Bugajski 08:20 Oczekuje na weryfikację
108467 Mateusz Landwójtowicz Tuki 08:20 Oczekuje na weryfikację
108678 Artur Surus Husaria Race Team 08:20 Oczekuje na weryfikację
109005 Patryk Złotek 08:20 Oczekuje na weryfikację
109106 Marcin Nowak 08:20 Oczekuje na weryfikację
109312 Arkadiusz Ptak 08:20 Opłacono
109379 Arkadiusz Zawrotniak Husaria Race Team 08:20 Opłacono
109483 Sylwia Dąbrowska 08:20 Oczekuje na weryfikację
109571 Joanna Klucznik Husaria Race Team 08:20 Opłacono
109615 Marcin Kupijaj SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. 08:20 Opłacono
109711 Daniel Kotowicz 08:20 Oczekuje na weryfikację
110094 Wojciech Wereszczak 08:20 Opłacono
110098 Przemysław Marek 08:20 Opłacono
110185 Marta Letka 08:20 Opłacono
110408 Mariusz Ancuta 08:20 Oczekuje na weryfikację
110440 Teresa Wozniak 08:20 Oczekuje na weryfikację
110545 Stanisław Petri JULIA Team 08:20 Opłacono
110547 Igor Słobodzian JULIA Team 08:20 Opłacono
110576 Jakub Trojniar Bombeiros 08:20 Oczekuje na weryfikację
110578 Dawid Dziuban Bombeiros 08:20 Oczekuje na weryfikację
110827 Tomasz Damis 08:20 Opłacono
110914 Bartosz Suwald Fit Style 08:20 Oczekuje na weryfikację
81978 Adam Ryszczyk 08:40 Opłacono
82023 Paweł Jesionek 08:40 Opłacono
82024 Jacek Lankauf 08:40 Opłacono
82329 Dawid Grzelak Odważni 08:40 Opłacono
82701 Rafael Kolender 08:40 Oczekuje na weryfikację
82880 Małgorzata Ostrowska-Markowska POWERFUL FREAKS 08:40 Opłacono
82885 Rafał Markowski POWERFUL FREAKS 08:40 Opłacono
83054 Anna Chomicka POWERFUL FREAKS 08:40 Opłacono
83166 Piotr Florczak Odważni 08:40 Opłacono
83167 Mirosław Hurman Odważni 08:40 Oczekuje na weryfikację
83176 Dorota Staroń POWERFUL FREAKS 08:40 Opłacono
83180 Artur Musiał Odważni 08:40 Opłacono
83189 Łukasz Mieczkowski Orły Janasa 08:40 Oczekuje na weryfikację
83387 Karolina Szałkucka Kindybały 08:40 Opłacono
83394 Maciej Pawlata Kindybały 08:40 Opłacono
83433 Łukasz Stefański Kindybały 08:40 Opłacono
83448 Jacek Podorski Kindybały 08:40 Opłacono
83488 Bartłomiej Wdowiak Odważni 08:40 Opłacono
83489 Tomasz Czekaj Odważni 08:40 Opłacono
83490 Magdalena Fras Odważni 08:40 Opłacono
83492 Katarzyna Fras Odważni 08:40 Opłacono
83530 Łukasz Janczura Odważni 08:40 Opłacono
83556 Michał Kaźmierczak 08:40 Oczekuje na weryfikację
83966 Paweł Florczak Odważni 08:40 Oczekuje na weryfikację
83967 Andrzej Wasylkiewicz Odważni 08:40 Oczekuje na weryfikację
84296 rafał kaczmarczyk 08:40 Opłacono
85163 Thomas Hall 08:40 Opłacono
85184 Jacek Zareba 08:40 Opłacono
85361 Jarosław Szafran Odważni 08:40 Opłacono
85920 Mariusz Steuer 08:40 Oczekuje na weryfikację
86104 Marcin Dejnega 08:40 Oczekuje na weryfikację
87192 Zbigniew Sierecki 08:40 Opłacono
87338 Marcin Maruszewski 3oo Forma 08:40 Opłacono
87895 Włodzimierz Skosogorienko 3oo Forma 08:40 Opłacono
88563 Marzena Piwko 08:40 Opłacono
89022 Beti Fil O CO BIEGA 08:40 Opłacono
89023 Adrian Antkowiak O CO BIEGA 08:40 Opłacono
89577 Antonela Dziurcovschi CrossFit Solvay 08:40 Oczekuje na weryfikację
90464 Waldek Wąsak Husaria Race Team 08:40 Opłacono
92805 Katarzyna Jakubowska Insane Dżako Team 08:40 Oczekuje na weryfikację
93445 Marcin Bogusz Łódzkie Ciacha 08:40 Oczekuje na weryfikację
95135 Malgorzata Bień 08:40 Opłacono
95170 Michał Mikusek 08:40 Opłacono
95648 Adrian Hebda 08:40 Opłacono
96518 Adrian Troszok 08:40 Oczekuje na weryfikację
97452 Maciej Gawęda 08:40 Oczekuje na weryfikację
97496 Aleksandra Trubowicz 08:40 Oczekuje na weryfikację
97783 Paweł Bień 08:40 Opłacono
99122 Karolina Duda 08:40 Opłacono
99283 Marzena Bogacz 08:40 Oczekuje na weryfikację
99729 Michał Bojko 08:40 Opłacono
100592 Joanna Łasinska 08:40 Opłacono
100790 Szymon Ratka Night Runners&Friends 08:40 Opłacono
100857 Aleksandra Pietrzak 08:40 Opłacono
101126 Jakub Zawistowski 08:40 Opłacono
101301 Piotr Krupka Mroczne Jeże 08:40 Opłacono
101303 Katarzyna Krupka Mroczne Jeże 08:40 Opłacono
101397 Jarosław Kalinin 08:40 Opłacono
101537 Justyna Migdał 08:40 Opłacono
101980 Piot Kamiński 08:40 Oczekuje na weryfikację
102078 Dawid Kazuła 08:40 Opłacono
102086 Krzysztof Choma 08:40 Opłacono
102215 Joanna Magdziarz Husaria Race Team 08:40 Oczekuje na weryfikację
102290 Patryk Strójwąs 08:40 Opłacono
102324 Marcin Kot Mroczne Jeże 08:40 Oczekuje na weryfikację
103200 Monika Lisiecka 08:40 Oczekuje na weryfikację
103257 Agnieszka Sobota 08:40 Oczekuje na weryfikację
103464 Paweł Korona 08:40 Oczekuje na weryfikację
103465 Tomasz Kalita 08:40 Opłacono
104044 Lech Daszewski Jare Staruchy 08:40 Opłacono
104344 Filip Daszewski 08:40 Opłacono
104913 Weronika Szczygieł 08:40 Oczekuje na weryfikację
105392 Lukáš Hanyk 08:40 Opłacono
106139 Kuba Luberadzki O CO BIEGA 08:40 Opłacono
106142 Gosia Luberadzka O CO BIEGA 08:40 Opłacono
106904 Paweł Janik xRunners 08:40 Oczekuje na weryfikację
107534 Paweł Ledworowski 08:40 Oczekuje na weryfikację
107568 Arkadiusz Jachym SOCIOS GÓRNIK & S.A.S. 08:40 Opłacono
107865 Łukasz Gręda morele 08:40 Opłacono
107981 Aleksandra Cierniak 08:40 Opłacono
108081 Kinga Ciołek Husaria Race Team 08:40 Opłacono
108125 Gabriel Kozłowski 08:40 Opłacono
108176 Dorota Marchewka Husaria Race Team 08:40 Opłacono
108416 Damian Mazur 08:40 Opłacono
108419 Tomasz Dworniczak 08:40 Opłacono
109123 Marcin Król xRunners TEAM / www.biegizprzeszkodami.sklep.pl 08:40 Oczekuje na weryfikację
109324 Tomasz Kosmala Armadomeron 08:40 Oczekuje na weryfikację
109332 Marcin Tadus Armadomeron 08:40 Oczekuje na weryfikację
109383 Rafał Mateusz Kowalski Armadomeron 08:40 Oczekuje na weryfikację
109988 Jakub Sienkiewicz 08:40 Oczekuje na weryfikację
110096 Jarosław Badura morele 08:40 Oczekuje na weryfikację
110201 Michał Kruszyna morele 08:40 Opłacono
110214 Przemyslaw Szarlej morele 08:40 Opłacono
110432 Paweł Kras morele 08:40 Opłacono
110583 Jakub Nowowiejski 08:40 Oczekuje na weryfikację
110955 Patrycja Kotas 08:40 Oczekuje na weryfikację
82457 Grzegorz Janiszewski 09:00 Opłacono
82512 Marta Szar Świeżyny 09:00 Oczekuje na weryfikację
82610 Andrzej Zieliński Pinky i Mózg 09:00 Opłacono
82611 Wiktor Kluza Pinky i Mózg 09:00 Opłacono
83245 Helena Wiewiora Wonder Women 09:00 Opłacono
84325 Natalia Majer Świeżyny 09:00 Oczekuje na weryfikację
85539 Dorota Szabłowska POWER TRAINING 09:00 Oczekuje na weryfikację
85799 Grzegorz Grzywna 09:00 Oczekuje na weryfikację
87515 Elżbieta Zarzycka-Szczerbaty ŁA-MA-GI 09:00 Opłacono
87517 Mateusz Szczerbaty ŁA-MA-GI 09:00 Opłacono
87540 Marcin Szczerbaty ŁA-MA-GI 09:00 Opłacono
87701 Łukasz Trześniewski 09:00 Opłacono
87975 Mirosława Włodek 09:00 Opłacono
88065 Tomasz Machowiak LATAJĄCE GRYFY 09:00 Opłacono
88264 Magdalena Kruczek-Link 09:00 Opłacono
89009 Karin Dayeh-Stachurska LATAJĄCE GRYFY 09:00 Oczekuje na weryfikację
90304 Joanna Jaworska LATAJĄCE GRYFY 09:00 Oczekuje na weryfikację
91046 Anna Nowak 09:00 Opłacono
91048 Mateusz Chmura 09:00 Opłacono
91313 Marek Pietryk Boars 09:00 Opłacono
92381 Ewelina Lisowska 09:00 Oczekuje na weryfikację
92684 Marek Lisowski 09:00 Oczekuje na weryfikację
94588 Grzegorz Łopata POWER TRAINING 09:00 Oczekuje na weryfikację
96662 Dawid Kamiński Boars 09:00 Opłacono
96757 Jakub Strugielski 09:00 Opłacono
97033 Katarzyna Kocerba 09:00 Opłacono
97772 Iga Jędrzejewska 09:00 Opłacono
97773 Kacper Jędrzejewski 09:00 Opłacono
98061 Dawid Wochnik 09:00 Oczekuje na weryfikację
98063 Artur Kaczmarek 09:00 Opłacono
98127 Joanna Olszewska Bozony Higgsa 09:00 Oczekuje na weryfikację
98178 Joanna Siegert SOCIOS GÓRNIK 09:00 Opłacono
98539 Aleksandra Chmielecka SOCIOS GÓRNIK 09:00 Opłacono
98591 Marzena Linca SOCIOS GÓRNIK 09:00 Oczekuje na weryfikację
98610 Mateusz Beza 09:00 Opłacono
98644 Marek Meszyński 09:00 Opłacono
100560 Aleksandra Kornecka Duracele 09:00 Opłacono
100561 Hanna Sipowicz Duracele 09:00 Opłacono
100563 AGNIESZKA STACHÓW Duracele 09:00 Opłacono
100564 Adam Czarnołęski Duracele 09:00 Opłacono
100565 Beata Gnatowicz-Czarnołęska Duracele 09:00 Opłacono
100566 WITOLD SEREDYŃSKI Duracele 09:00 Opłacono
100567 WOJCIECH SEREDYŃSKI Duracele 09:00 Opłacono
100568 Katarzyna Wójcik Duracele 09:00 Opłacono
100570 Wojciech Wójcik Duracele 09:00 Opłacono
100579 Ewa Korzak Duracele 09:00 Opłacono
100600 Piotr Korzak Duracele 09:00 Opłacono
100652 Monika Pańczyk Duracele 09:00 Opłacono
100763 Wojciech Olearnik 09:00 Oczekuje na weryfikację
100872 Bartosz Kłos Biegnę bo chcę 09:00 Opłacono
100874 Sandra Bednarek- Kłos Biegnę bo chcę 09:00 Opłacono
100875 Marcin Wilk Biegnę bo chcę 09:00 Opłacono
100889 Marcin Brylski Biegnę bo chcę 09:00 Opłacono
101159 Natalia Janik 09:00 Opłacono
101256 Kamila Baciak Żółwie Ninja! 09:00 Opłacono
101261 Ewa Brączyk Żółwie Ninja! 09:00 Opłacono
101341 Kamil Tarała Żółwie Ninja! 09:00 Oczekuje na weryfikację
101363 Stanisław Szwast Kangury jadowite 09:00 Opłacono
101371 Sonya Palka Kangury jadowite 09:00 Opłacono
101512 Adam Czekalski 09:00 Opłacono
101720 Małgorzata Bętkowska Żółwie Ninja! 09:00 Opłacono
102426 Konrad Krzyworączka Żółwie Ninja! 09:00 Opłacono
102794 Anna Chudziak 09:00 Opłacono
102799 Ewelina Mierowska SOCIOS GÓRNIK 09:00 Oczekuje na weryfikację
102918 Łukasz Chudziak 09:00 Opłacono
103036 Sandra Płuska SOCIOS GÓRNIK 09:00 Oczekuje na weryfikację
103097 Przemysław Skałecki 09:00 Opłacono
103435 Krystian Rebzda 09:00 Opłacono
104048 Brygida Sobczak 09:00 Opłacono
104316 Anna chrzuszcz 09:00 Oczekuje na weryfikację
104746 Arlena Odorowska Duracele 09:00 Opłacono
104833 Gabrysia Kisielewska 09:00 Opłacono
104835 Kaja Kisielewska 09:00 Opłacono
104879 Inez Cichocka Dirty Sparrows 09:00 Opłacono
105077 PIOTR IDCZAK 09:00 Opłacono
105078 Jakub Kmieciak Przyczajone Tygrysy 09:00 Opłacono
105276 Krzysztof Korolczuk 09:00 Opłacono
105282 Natalia Rafałko 09:00 Opłacono
105648 Krzysztof Idczak 09:00 Opłacono
105796 Paweł Kaczor 09:00 Opłacono
105994 agnieszka karkos SOCIOS GÓRNIK 09:00 Oczekuje na weryfikację
106179 Paweł Kowalczyk 09:00 Oczekuje na weryfikację
107210 Scarlet Terlecka SOCIOS GÓRNIK 09:00 Opłacono
107452 Agnieszka Bartnik-Urbańska 09:00 Oczekuje na weryfikację
107453 Katarzyna Drozdowska 09:00 Oczekuje na weryfikację
108248 Robert Golik 09:00 Niedopłata
108458 Michał Czakon 09:00 Opłacono
108525 Paweł Kaiser-Szmidt 09:00 Oczekuje na weryfikację
108713 Paulina Maślanka SBRT 09:00 Oczekuje na weryfikację
108716 Radosław Perzyński SBRT 09:00 Oczekuje na weryfikację
108898 Krzysztof Cieliński Duracele 09:00 Oczekuje na weryfikację
109027 Dariusz Kołodziejczyk 09:00 Oczekuje na weryfikację
109336 Jarosław Steć 09:00 Opłacono
109966 Piotr Śleszyński Qiagen Team 09:00 Oczekuje na weryfikację
110203 Mateusz Rybarkiewicz Qiagen Team 09:00 Oczekuje na weryfikację
110205 Magdalena Stelmaszek Qiagen Team 09:00 Oczekuje na weryfikację
110236 Katarzyna Miecznikowska Qiagen Team 09:00 Oczekuje na weryfikację
110259 Adam Błaszczok Qiagen Team 09:00 Oczekuje na weryfikację
110262 Adam Skałecki 09:00 Opłacono
110429 PIOTR LORENC LATAJĄCE GRYFY 09:00 Oczekuje na weryfikację
110813 Piotr Krawiecki Koniuchy 09:00 Opłacono
110815 Justyna Mioduszewska 09:00 Opłacono
110848 Angelika Zaborowska 09:00 Oczekuje na weryfikację
110851 Karol Krosny 09:00 Oczekuje na weryfikację
110878 Anna Ladorudzka 09:00 Oczekuje na weryfikację
82521 Łukasz Wicher 09:20 Oczekuje na weryfikację
83321 Sebastian Osetek Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
87495 Karolina Gaczor Jutro też wam uciekniemy 09:20 Opłacono
87504 Tomek Chojna Jutro też wam uciekniemy 09:20 Opłacono
88529 Katarzyna Wieczorkowska-Turos 09:20 Opłacono
88531 Robert Turos 09:20 Opłacono
90967 Kamila Łyczba - Marszałek 09:20 Oczekuje na weryfikację
96556 Anna Trzcińska 09:20 Oczekuje na weryfikację
97140 Kinga Jaworska 09:20 Opłacono
97177 Izabela Doniec 09:20 Opłacono
97196 Piotr Pasaj 09:20 Opłacono
97199 Mateusz Pydo ASAP 09:20 Opłacono
97210 Wojciech Błażejewski ASAP 09:20 Opłacono
97236 Kamil Wasielewwski Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97249 Tomasz Cybulski 09:20 Opłacono
97253 Agnieszka Ziemba Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97262 Łukasz Martyniak Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97377 Katarzyna Poźniak Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97449 Marta Frankel 09:20 Opłacono
97607 Paulina Szymczyk Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97726 Agnieszka Sowa Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97727 Mateusz Sowa Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97741 Klaudia Maślanka Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97885 Wioleta Nowicka Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
97892 Patryk Czylkowski Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
98475 Jerzy Surdacki Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
98543 Rafał Poźniak Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Opłacono
98558 Honorata Magierska Wieczorne Bieganie w Gryfinie 09:20 Oczekuje na weryfikację
99483 Leszek Hołyński 09:20 Opłacono
101062 Krzysztof Sowa REKRUCI 09:20 Opłacono
101063 Kamil Indyk REKRUCI 09:20 Opłacono
101705 Maciej Ziółek 09:20 Opłacono
104440 Olga Haręża Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
104574 Karina Duraj Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
104714 Adam Romanowski Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
104889 Maja Kornel 09:20 Opłacono
105079 Mateusz Tomczak Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
105080 Karolina Szajer Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
105130 Natalia Glazer DalekoOdWiochy 09:20 Opłacono
105137 Wojciech Paszta DalekoOdWiochy 09:20 Opłacono
105255 Bożena Krasna Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
105312 Przemysław Duraj Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
105324 Piotr Postolski Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
105693 Bożena Kładoczna 09:20 Opłacono
105694 Marek Postek 09:20 Opłacono
105751 Dorota Szkopek 09:20 Oczekuje na weryfikację
105766 Joanna Konieczna 09:20 Opłacono
106927 Elżbieta Cybulska Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
106930 Joanna Ratajczak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
106934 Paula Tulejko Husaria Race Team 09:20 Opłacono
106950 darek Marciniak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107061 Arkadiusz Kantanista Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107063 Waldemar Okulski Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107064 Sławomir Kuciński Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107068 Jarosław Błaszczyk Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107069 Jarosław Adamczyk Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107070 Elżbieta Zawada Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107072 Jarosław Sarniak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107073 Patrycja Mikusek Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107074 Mateusz Ludwiczak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107075 Andrzej Pióro 09:20 Oczekuje na weryfikację
107076 Krystain Pękacz Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107079 Barbara Hejduk Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107081 Marta Marszałek Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107293 Konrad Grabarek Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107300 Beata Falkowska Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
107359 Konrad Sławek Umed Wroc 09:20 Opłacono
107376 Wojciech Środa Umed Wroc 09:20 Opłacono
107395 Kamil Borowiecki Umed Wroc 09:20 Opłacono
107540 Weronika Kryzińska Opolskie Tygrysy 09:20 Opłacono
107871 AGNIESZKA WALKIEWICZ 09:20 Oczekuje na weryfikację
107885 Zbigniew Walkiewicz 09:20 Oczekuje na weryfikację
107895 Łukasz Dzikowski 09:20 Oczekuje na weryfikację
108058 Paulina Wiszniewska-Horbulewicz Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
108059 Mikołaj Horbulewicz Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
108082 Michał Janicki Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
108085 Grzegorz Dudziak Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
108143 Tomasz Górniak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
108201 Paulina Długosz Umed Wroc 09:20 Opłacono
108744 Dariusz Kubiak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
108746 Zbigniew Kubiak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
108752 Agnieszka Bekiel Lepsi 09:20 Opłacono
108794 Rafał Wojciechowski Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
108825 Maciek Popowicz TSG 09:20 Opłacono
108828 Anna Idzikowska TSG 09:20 Opłacono
108831 Miłosz Kordecki TSG 09:20 Opłacono
108833 Rafał Kamraj TSG 09:20 Opłacono
108930 rafal kujawka Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
108965 Jędrzej Siemieński 09:20 Oczekuje na weryfikację
109008 dominika siwocha 09:20 Oczekuje na weryfikację
109132 Magdalena Zalas Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
109256 Kamila Jałoszyńska Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
109265 Michał Migdałek Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
109298 Magdalena Karczewska Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
109406 Krzysztof Mikorzewski Frytki wieczorową porą 09:20 Opłacono
109566 Dominik Jurga 09:20 Opłacono
109597 Janusz Dziemidowicz TSG 09:20 Opłacono
109727 Michał Szczepaniak Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
109897 Petroniusz Grzybek Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
110049 Agnieszka Czechowicz Geberit Team 09:20 Oczekuje na weryfikację
110092 Gabriela Wilk Umed Wroc 09:20 Opłacono
110117 Marcin Bugała TSG 09:20 Opłacono
110402 Adrian Kołodziej DO METY 09:20 Opłacono
110421 Janusz Szwed DO METY 09:20 Opłacono
110510 Marcin Chmieliński DO METY 09:20 Opłacono
110537 Jakub Georges Umed Wroc 09:20 Opłacono
110619 Jan Rusňák 09:20 Opłacono
81777 Kamil Kowalczyk 09:40 Oczekuje na weryfikację
82136 Konrad Urbanowski 09:40 Opłacono
83427 Maria Olech SNOWBALLS 09:40 Oczekuje na weryfikację
83430 Magdalena Śnieżek SNOWBALLS 09:40 Oczekuje na weryfikację
85374 ANNA DREKO SNOWBALLS 09:40 Opłacono
88911 Szymon Warszajło 09:40 Opłacono
88920 bartosz matczak 09:40 Opłacono
88921 Mariusz Szejna 09:40 Opłacono
88922 Adam Sosiński 09:40 Opłacono
90101 Bogusław Powaga Niezdecydowani 09:40 Oczekuje na weryfikację
90103 Marcin Palion Niezdecydowani 09:40 Oczekuje na weryfikację
90743 Marcin Kisiel 09:40 Oczekuje na weryfikację
92480 Magdalena Pietrasz Niezdecydowani 09:40 Oczekuje na weryfikację
97536 Adam Łubocki 09:40 Opłacono
98528 karolina nawój SAGOTTEAM 09:40 Opłacono
98800 Marek Prejbisz 09:40 Opłacono
99129 Katarzyna Szuper 09:40 Opłacono
100212 Marzena Ciura SNOWBALLS 09:40 Oczekuje na weryfikację
100222 Tomasz Kordusiak Cień Wędzarni 09:40 Oczekuje na weryfikację
100260 Klaudia Pluta 09:40 Opłacono
100261 Łukasz Stec 09:40 Opłacono
101215 Michał Józefowicz Oborygeni 09:40 Opłacono
101231 Maciej Darmoros ajawolepiwo 09:40 Opłacono
101242 Agnieszka Wojtarek ajawolepiwo 09:40 Opłacono
101499 Marta Jacuk-Żurak 09:40 Opłacono
101576 Michał Targoś 09:40 Opłacono
101773 Łukasz Dembny 09:40 Opłacono
101775 Tomasz Lewicki 09:40 Opłacono
101976 Arkadiusz Woźniak 09:40 Oczekuje na weryfikację
101979 Laryssa Woźniak 09:40 Oczekuje na weryfikację
102040 Piotr Głód Oborygeni 09:40 Opłacono
102381 Edyta Malinowska 09:40 Oczekuje na weryfikację
102488 Katarzyna Lisiak 09:40 Oczekuje na weryfikację
102519 Łukasz Turbaczewski 09:40 Oczekuje na weryfikację
102597 Wojciech Cieślik 09:40 Oczekuje na weryfikację
102598 Mateusz Szastak 09:40 Oczekuje na weryfikację
103216 Aleksandra Kubala 09:40 Opłacono
103217 Radosław Brdęk 09:40 Opłacono
103639 Alicja Jagoda Oborygeni 09:40 Opłacono
103641 Tomasz Gałuszka Oborygeni 09:40 Opłacono
103646 Anna Kozłowska Oborygeni 09:40 Opłacono
103703 Roman Bohyra 09:40 Oczekuje na weryfikację
103718 Rafał Ignasiak 09:40 Opłacono
104040 Patryk Pawłowski 09:40 Opłacono
104164 Bartosz Jaremkiewicz SNOWBALLS 09:40 Opłacono
104170 Jakub Wychowałek SNOWBALLS 09:40 Opłacono
104174 Marek Węglarz SNOWBALLS 09:40 Opłacono
104236 Rafał Paczuła SNOWBALLS 09:40 Opłacono
104326 Wojciech Tomalik 09:40 Opłacono
104354 dariusz deja 09:40 Opłacono
104415 Sławomir Kulon 09:40 Opłacono
104418 Monika Dymek 09:40 Opłacono
104564 Maciej Kolenda WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104565 Urszula Wąsik WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104608 Klaudiusz Klimek WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104642 Leszek Muszyński WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104644 Marcin Barszcz WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104647 Milena Adamczewska WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104660 Piotr Szabla WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104673 Aleksandra Purzycka WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104677 Adriana Kręgulec WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
104901 malgorzata zieba WABCO JEST MOC 09:40 Opłacono
105189 Ania Michałowska 09:40 Opłacono
105190 Radosław Zboralski 09:40 Opłacono
105194 KAMIL JANKOWSKI 09:40 Opłacono
105520 Bartłomiej Siekierka 09:40 Opłacono
106426 EDYTA ZAKRZEWSKA 09:40 Oczekuje na weryfikację
106989 Bartłomiej Karaczyn Cień Wędzarni 09:40 Oczekuje na weryfikację
106991 Magdalena Malinowska Cień Wędzarni 09:40 Oczekuje na weryfikację
107121 Natalia Radziszewska 09:40 Opłacono
107192 Dawid Daszczyk 09:40 Opłacono
107269 Hanna Tomalik 09:40 Opłacono
107448 Jakub Posłuszny 09:40 Opłacono
107908 Łukasz Pawliński 09:40 Opłacono
108020 Chrystian Kownacki 09:40 Opłacono
108193 Anna Slendak 09:40 Opłacono
108261 Iwona Michalska Fit Style 09:40 Opłacono
108267 Agnieszka Damian Fit Style 09:40 Opłacono
108318 Inga Zawer Fit Style 09:40 Opłacono
108325 Agnieszka Jeziorna Fit Style 09:40 Opłacono
108347 Jakub Suslo Fit Style 09:40 Opłacono
108358 EWELINA TAŁANDA Fit Style 09:40 Opłacono
108361 Anna Neuman Fit Style 09:40 Opłacono
108364 Ewa Konieczna Fit Style 09:40 Oczekuje na weryfikację
108371 Agata Charkot Fit Style 09:40 Opłacono
108453 Katarzyna Dobicka BeKa 09:40 Opłacono
108455 Beata Nybak BeKa 09:40 Opłacono
108472 Katarzyna Kunecka Fit Style 09:40 Opłacono
108597 Monika Kumosz Fit Style 09:40 Oczekuje na weryfikację
109328 Jolanta MAJEWSKA Fit Style 09:40 Opłacono
109331 Wojciech Majewski Fit Style 09:40 Opłacono
109393 Magdalena Łaskowska Cień Wędzarni 09:40 Opłacono
109394 Daniel Hybsz Cień Wędzarni 09:40 Opłacono
109557 Michał Ludwikowski 09:40 Opłacono
109789 Adam Petera 09:40 Oczekuje na weryfikację
109867 Mateusz Szukała 09:40 Opłacono
110538 Izabela Lebioda 09:40 Opłacono
110743 Krzysztof Gorgiel 09:40 Oczekuje na weryfikację
82162 Arleta Nawrocka-Paluch MAXREP 10:00 Opłacono
82164 Dominika Nawrocka MAXREP 10:00 Opłacono
82165 Cezary Paluch MAXREP 10:00 Opłacono
82308 Piotr Karczewski MAXREP 10:00 Opłacono
82554 Barbara Czerniec 10:00 Opłacono
82974 Patryk Załęski Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
82976 Kaja Cieśliczka Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
83114 Krzysztof Gaweł Anielski orszak 10:00 Oczekuje na weryfikację
83222 Jurand Jagieluk Anielski orszak 10:00 Opłacono
83288 Agnieszka Zielenkiewicz 10:00 Opłacono
83352 Agnieszka Krasnowska 10:00 Opłacono
83377 Patryk Andruszków 10:00 Opłacono
83404 Marta Jarosz Dzieci wojny i okopów 10:00 Opłacono
83462 Paweł Jarosz Dzieci wojny i okopów 10:00 Opłacono
83606 Tomasz Buda 10:00 Opłacono
83673 Karolina Stawowska Dzieci wojny i okopów 10:00 Opłacono
83844 Katarzyna Maciejewska Dzieci wojny i okopów 10:00 Opłacono
83915 Grzegorz Wawrzyniak MAXREP 10:00 Opłacono
84132 Robert Kunicki Anielski orszak 10:00 Opłacono
86416 Norbert Matyszewski 10:00 Oczekuje na weryfikację
86942 Marek Burdzy 10:00 Opłacono
87999 Joanna Chmara 10:00 Opłacono
88276 Joanna Grzegorek 10:00 Oczekuje na weryfikację
88329 Błażej Sobala Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88331 Katarzyna Terlecka Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88378 Mateusz Tokaruk Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88381 Magdalena Tokaruk Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88465 Grzegorz Stachyra 10:00 Opłacono
88536 Jacek Ferenc 10:00 Opłacono
88574 Joanna Olbrycht Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88583 Aleksander Łoboda 10:00 Opłacono
88588 Karolina Olewniczak 10:00 Opłacono
88747 Alicja Kustrzycka Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
88748 Karol Ostaszewski Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
89001 Paweł Potoczny 10:00 Opłacono
89400 Paweł Pitoń Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
89401 Aneta Pitoń Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
89404 Rafał Rudy Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
89521 Małgorzata Skrzypczak 10:00 Opłacono
89598 Agata Gosztyła 10:00 Opłacono
89742 Jakub Skrzypczak 10:00 Opłacono
90329 Iwona Wojcieszak 10:00 Opłacono
90456 Monika Szadyko Husaria Race Team 10:00 Opłacono
90826 Anna Hofman 10:00 Opłacono
90828 Julia Mycielska 10:00 Opłacono
90954 Przemysław Wojcieszak 10:00 Opłacono
90956 Michał Wojcieszak 10:00 Opłacono
91932 Bronisław Świątek 10:00 Opłacono
92562 Maciej Świderski 10:00 Opłacono
92593 Marcin Zakrzewski 10:00 Opłacono
92899 Dariusz Frydrycki 10:00 Opłacono
93135 Karolina Ladenberger CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93345 Sebastian Horczak 10:00 Opłacono
93694 Krzysztof Klich CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93718 Łukasz Stąpor CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93724 ILONA OMILUSIK CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93732 Piotr Poręba CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93734 Maciej Kaliciński CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
93809 Jakub Pietrucha SąGorsi - Running Team 10:00 Opłacono
94068 Łukasz Mrówka CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
94414 Arkadiusz Sukiennik 10:00 Oczekuje na weryfikację
94800 Monika Wojsław 10:00 Oczekuje na weryfikację
94834 Mateusz Krejner 10:00 Opłacono
94904 Oskar moczadłowski CONTENDER TEAM 10:00 Oczekuje na weryfikację
95117 Joanna Zięba 10:00 Oczekuje na weryfikację
95120 Rafał Jurczyszyn 10:00 Oczekuje na weryfikację
95142 Paweł Przebierała 10:00 Opłacono
95723 Adam Orłowski 10:00 Oczekuje na weryfikację
95817 Krzysztof Stelmach SąGorsi - Running Team 10:00 Opłacono
95928 Paweł Zieliński SąGorsi - Running Team 10:00 Opłacono
96299 Paweł Karczewski 10:00 Oczekuje na weryfikację
96417 Krzysztof Grygo SąGorsi - Running Team 10:00 Opłacono
96516 Piotr Bednarski 10:00 Opłacono
96575 Andrzej Marks 10:00 Oczekuje na weryfikację
96697 Tomasz Tumanowicz 10:00 Opłacono
96841 Joanna Bereda SąGorsi - Running Team 10:00 Opłacono
97129 Andrzej Cieśla Born2Fly 10:00 Opłacono
97416 Radosław Zwierz ZWIERZE TEAM 10:00 Opłacono
97794 Paweł Stempniak MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
98121 Michał Mikoda ZWIERZE TEAM 10:00 Opłacono
98241 Mariusz Szafraniec CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
98344 Natalia Strzyż 10:00 Opłacono
99486 Jakub Stołtny 10:00 Opłacono
99487 Adam Juraszczyk 10:00 Opłacono
99488 Wojtek Król 10:00 Opłacono
99583 Monika Bruderlein 10:00 Opłacono
99845 Krzysztof Miziarski 10:00 Opłacono
100287 Sylwia Miszczyk 10:00 Opłacono
100369 Sebastian Kania 10:00 Opłacono
100412 Łukasz Juras 10:00 Opłacono
100437 Marta Małkiewicz 10:00 Opłacono
100443 Rafał Kulak Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
101011 Aleksandra Tarka 10:00 Opłacono
101012 Karol Orzechowski 10:00 Opłacono
101392 Bartek Węgrzyn 10:00 Opłacono
101410 Zuzanna Ślipska 10:00 Opłacono
101463 Łukasz Kawa PX 28 Azymut 300 Team 10:00 Opłacono
102440 Karolina Gałka MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
102460 Hanna Plaza 10:00 Opłacono
102480 Katarzyna Gałka MOBILE VIKINGS 10:00 Oczekuje na weryfikację
102494 Agata Sala MOBILE VIKINGS 10:00 Oczekuje na weryfikację
102506 Karolina Michnik MOBILE VIKINGS 10:00 Oczekuje na weryfikację
102543 Agnieszka Kin 10:00 Opłacono
102599 Dorota Grochowska Groszki Team 10:00 Oczekuje na weryfikację
102601 Tomasz Grochowski 10:00 Oczekuje na weryfikację
102797 Marcin Gucwa 10:00 Oczekuje na weryfikację
102957 Michal Wierzbinski Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Opłacono
103237 Grzegorz Tur 10:00 Opłacono
103298 Tomasz Szewczyk 10:00 Oczekuje na weryfikację
103461 Monika Figiela Idealnie niedoskonali 10:00 Oczekuje na weryfikację
103462 Paulina Bujewska Idealnie niedoskonali 10:00 Oczekuje na weryfikację
103562 Martyna Albanowska 10:00 Opłacono
103725 Patryk Sładek SLOW MOTION SQUAD 10:00 Opłacono
103726 Sonia Słupik SLOW MOTION SQUAD 10:00 Opłacono
103775 Natalia Sowierszenko 10:00 Oczekuje na weryfikację
104114 Tomasz Buganik BimberTeam 10:00 Opłacono
104221 Łukasz Zieleń CONTENDER TEAM 10:00 Oczekuje na weryfikację
104260 Angelika Suchomski 10:00 Opłacono
104261 Patrick Weyna 10:00 Opłacono
104607 Izabela Grzybowska 10:00 Opłacono
104703 Krzysztof Poreba CONTENDER TEAM 10:00 Opłacono
104713 Magdalena Buganik BimberTeam 10:00 Opłacono
104765 Adrian Szyba CONTENDER TEAM 10:00 Oczekuje na weryfikację
105016 Marcin Majewicz MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
105034 Radek Dąbrowski 10:00 Opłacono
105396 Paulina Konrad 10:00 Opłacono
105547 Piotr Wierzbicki BimberTeam 10:00 Opłacono
105548 Elzbieta Wawrzak BimberTeam 10:00 Opłacono
105898 Igor Bissinger 10:00 Oczekuje na weryfikację
106909 Tomasz Kapel 10:00 Opłacono
107044 Sławomir chmielewski Chmielewski BimberTeam 10:00 Opłacono
107261 Sebastian Pelc Król Andrzej 10:00 Opłacono
107262 Rafał Chodyniecki Król Andrzej 10:00 Opłacono
107263 Andrzej Biernatek Król Andrzej 10:00 Opłacono
107264 Dominik Żebrowski Król Andrzej 10:00 Opłacono
107602 Adam Stańczak LuckyLosers 10:00 Opłacono
108021 Radosław Frencel MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
108023 Adam Żygadło MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
108098 Paweł Stolarczyk Full Body Workout Ząbkowice Śląskie 10:00 Oczekuje na weryfikację
108607 Monika Wądołowska 10:00 Opłacono
108608 Anna Stożek 10:00 Opłacono
108691 Karolina Zaborowska 10:00 Opłacono
108692 Dawid Marczyk 10:00 Opłacono
109826 Maciej Kuczma 10:00 Opłacono
110140 Jedrzej Soczomski MOBILE VIKINGS 10:00 Opłacono
82241 Piotr Perkowski SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM 10:20 Oczekuje na weryfikację
83151 Piotr Woźny 10:20 Oczekuje na weryfikację
84552 Piotr Tyrlicz Lemky 10:20 Opłacono
84554 Sławomir Przybycień Lemky 10:20 Opłacono
87262 Jakub Hendzlik Husaria Race Team 10:20 Opłacono
91787 Wojciech Kucharzewski 10:20 Oczekuje na weryfikację
91790 Justyna Maj 10:20 Opłacono
93328 Monika Maryon 10:20 Opłacono
95434 Paweł Jankowski 10:20 Oczekuje na weryfikację
95436 Anna Jankowska 10:20 Oczekuje na weryfikację
95673 Aleksandra Grobelna 10:20 Opłacono
98195 Dawid Skoczylas 10:20 Oczekuje na weryfikację
98198 Sylwia Podsadecka 10:20 Oczekuje na weryfikację
98427 Maciej Franckiewicz Fabryka Formy Bytom 10:20 Oczekuje na weryfikację
98667 Aleksandra Bystranowska 10:20 Oczekuje na weryfikację
99369 Joanna Bajor 10:20 Opłacono
99370 Justyna Czupała 10:20 Opłacono
99371 Bartłomiej Żelazowski Potoczanie 10:20 Oczekuje na weryfikację
99429 Mariusz Malec POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99459 marek rutkiewicz POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99537 Agnieszka Jarosińska POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99601 Weronika Wakor 10:20 Oczekuje na weryfikację
99613 Aneta Rutkiewicz POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99616 Jakub Zynder POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99706 Michał Łomecki 10:20 Opłacono
99717 Michał Marek THE Chlors ! 10:20 Oczekuje na weryfikację
99739 Jakub Heller THE Chlors ! 10:20 Oczekuje na weryfikację
100395 Gabriela Pałac 10:20 Opłacono
100569 Sandra Samsel Zaraz Wymyśli Się Coś Lepszego 10:20 Opłacono
100573 Robert Samsel Zaraz Wymyśli Się Coś Lepszego 10:20 Opłacono
100932 Piotr Libawski Zaraz Wymyśli Się Coś Lepszego 10:20 Opłacono
101154 Julia Balsam Zaraz Wymyśli Się Coś Lepszego 10:20 Opłacono
101263 Michał Pączko 10:20 Opłacono
101267 Rafał Rutkowski 10:20 Opłacono
101285 Bartosz Kurzawa 10:20 Opłacono
101620 Piotr Studnicki Karton 10:20 Opłacono
101623 Kasia Struszewska Karton 10:20 Opłacono
101660 Karolina Przepiórka Karton 10:20 Opłacono
101667 Jakub Rokitka Karton 10:20 Opłacono
101805 Paulina Puzio Karton 10:20 Opłacono
101890 Marcin Kielański Karton 10:20 Oczekuje na weryfikację
101989 Agnieszka Danch 10:20 Oczekuje na weryfikację
102318 Łukasz Zawadzki Enter Air Runners Club 10:20 Opłacono
102320 Dawid Zawadzki 10:20 Opłacono
102330 Dariusz Szczerba 10:20 Opłacono
102338 Mariusz Kałdunek 10:20 Opłacono
102981 Małgorzata Jujeczka POWER TRAINING 10:20 Opłacono
103093 Agnieszka Sobina 10:20 Opłacono
103320 Tomasz Jabłoński 10:20 Opłacono
103337 Paulina Jurczenko POWER TRAINING 10:20 Oczekuje na weryfikację
103574 Marcin Stachurski POWER TRAINING 10:20 Oczekuje na weryfikację
103590 Karolina Kilińska POWER TRAINING 10:20 Opłacono
103613 Olga Fidor 10:20 Opłacono
104449 Monika Wandzik 10:20 Oczekuje na weryfikację
104451 Mariusz Kunigielis 10:20 Oczekuje na weryfikację
105071 Mateusz Worchacz Lemky 10:20 Opłacono
105906 Wiktoria Rożnowska Fabryka Formy Bytom 10:20 Oczekuje na weryfikację
105941 Monika Kijewska 10:20 Opłacono
105943 Tomasz Kijewski 10:20 Opłacono
105948 Dominika Kolbuc 10:20 Opłacono
105949 Anna Kolbuc 10:20 Opłacono
105958 Maciej Wójcik 10:20 Opłacono
105964 Marcin Szymański NoName Team 10:20 Opłacono
105985 Igor Bzówka NoName Team 10:20 Opłacono
105991 Mateusz Pawłowski Fabryka Formy Bytom 10:20 Opłacono
106060 Anna Kolasińska 10:20 Opłacono
106177 Paulina Pacuła Zaraz Wymyśli Się Coś Lepszego 10:20 Opłacono
106777 Marcin Fitrzyk 10:20 Opłacono
106779 Norbert Partyczny 10:20 Oczekuje na weryfikację
106801 Rafał Kwaczek 10:20 Opłacono
106827 Bartosz Wąsikowski 10:20 Opłacono
106836 Wojciech Gula 10:20 Opłacono
106854 Piotr Kodym 10:20 Opłacono
107093 Gosia Szajkowska NoName Team 10:20 Opłacono
107094 Kaja Kozera NoName Team 10:20 Opłacono
107194 Julia Tryk 10:20 Oczekuje na weryfikację
107276 Piotr Frelek 10:20 Opłacono
107362 Mariola Osiecka NoName Team 10:20 Oczekuje na weryfikację
107821 Jan Władyka Lemky 10:20 Opłacono
108166 Mateusz Wojtkowiak 10:20 Opłacono
108203 Aleksander Kapral 10:20 Opłacono
108573 Sebastian Mokwa WSOWL 10:20 Oczekuje na weryfikację
108866 Marcin Siatka 10:20 Opłacono
109229 Wiktoria Bąkowska 10:20 Opłacono
109539 Joanna Gądek 10:20 Opłacono
109540 Sławomir Gądek 10:20 Opłacono
109654 Bartłomiej Możdżeń 10:20 Opłacono
109656 Tomasz Czelej 10:20 Opłacono
109680 Jacek Zając 10:20 Opłacono
110122 Michał Zając 10:20 Opłacono
110356 Adrian Sieracki 10:20 Opłacono
110357 Barbara Guźniczak 10:20 Opłacono
110673 Sławomir Mielczarek 10:20 Opłacono
83511 Justyna Lota KOTY 10:40 Opłacono
83518 Paweł Lota KOTY 10:40 Opłacono
83771 Damian Wlaźlak 10:40 Oczekuje na weryfikację
84468 Iwetta Adamska KOTY 10:40 Opłacono
88178 Agnieszka Niechciałkowska Kopciuchy 10:40 Oczekuje na weryfikację
88709 Anna Hawrysz KOTY 10:40 Opłacono
88710 Weronika Wasilewska KOTY 10:40 Oczekuje na weryfikację
88718 Zofia Andrzejewska KOTY 10:40 Opłacono
92371 Barbara Werner KOTY 10:40 Opłacono
92398 Mateusz Masztalerz 10:40 Opłacono
92660 Konrad Kanafa 10:40 Opłacono
93651 Monika Katarzyńska 10:40 Opłacono
94732 Ewa Sienkiewicz Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
96529 Alicja Białobłocka Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
97808 Kristine Pientka 10:40 Oczekuje na weryfikację
97809 Hubert Kanafa 10:40 Opłacono
99602 Marta Frączyk 10:40 Opłacono
100604 Wiktor Czyż 10:40 Opłacono
101037 Wojciech Chwastek 10:40 Opłacono
101996 Piotr Niedźwiecki Pimpki 10:40 Opłacono
101997 Mateusz Keler Pimpki 10:40 Opłacono
102137 Grzegorz Musiał Szwadron-Wilków-Alfa 10:40 Oczekuje na weryfikację
102139 Anna Cupiał Szwadron-Wilków-Alfa 10:40 Oczekuje na weryfikację
102257 Katarzyna Frydrych-Mazur 10:40 Oczekuje na weryfikację
102261 Irek Mazur 10:40 Oczekuje na weryfikację
102389 Agata Robakowska Born to fly 10:40 Oczekuje na weryfikację
102578 PAWEŁ GRĘDA Igloo 10:40 Opłacono
103062 Magdalena Gałęska Igloo 10:40 Opłacono
103123 Nikodem Nowaczyk In Dream World 10:40 Opłacono
103124 Jonatan Minta In Dream World 10:40 Opłacono
103184 Mateusz Mizerny Igloo 10:40 Oczekuje na weryfikację
103458 Joanna Kula 10:40 Opłacono
103494 Paula Urbanowicz 10:40 Oczekuje na weryfikację
103555 Joanna Wasiak 10:40 Opłacono
103631 Piotr Wasiak 10:40 Opłacono
103632 KAMILA CHAŁUPKA 10:40 Opłacono
103710 Janiak Agnieszka 10:40 Opłacono
103817 Piotr Błasiński 10:40 Oczekuje na weryfikację
103856 Nikola Piechota 10:40 Opłacono
103919 marcin graczykowski 10:40 Oczekuje na weryfikację
104014 Łukasz Ziębacz 10:40 Opłacono
104026 Edyta Witkowska 10:40 Oczekuje na weryfikację
104392 Anna Pełka Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
104450 Jakub Bańka 10:40 Opłacono
104501 Agata Mańkowska Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
104868 Katarzyna Wróbel KOTY 10:40 Oczekuje na weryfikację
104938 Adam Waligórski Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
105247 Agnieszka Fedyk Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
105321 Bartłomiej Bańka 10:40 Opłacono
105335 Magdalena Roszkowska 10:40 Opłacono
105336 Dominika Celińska 10:40 Opłacono
105768 Grzegorz Majchrzak BBL GUBIN 10:40 Opłacono
105878 Paweł Makles BBL GUBIN 10:40 Opłacono
105952 Agata Olejnik BBL GUBIN 10:40 Opłacono
106088 Joanna Sikorska BBL GUBIN 10:40 Opłacono
106111 Krzysztof Niedziela 10:40 Oczekuje na weryfikację
106143 Rafał Koszczyc BBL GUBIN 10:40 Opłacono
106172 Paula Teodorowska BBL GUBIN 10:40 Opłacono
106205 Malgorzata Sawicz BBL GUBIN 10:40 Opłacono
106529 Magdalena Juzyszyn The_Team 10:40 Opłacono
106535 Michał Juzyszyn The_Team 10:40 Opłacono
106722 Marzena Eret BBL GUBIN 10:40 Opłacono
107204 Adam Robakowski Born2Fly 10:40 Opłacono
107591 Artur Krzyżański Tuki 10:40 Opłacono
107593 Piotr Mołoń Tuki 10:40 Opłacono
107596 Damian Czekański Tuki 10:40 Oczekuje na weryfikację
107893 Bartek Sobański Tuki 10:40 Opłacono
108112 Mateusz Sitko 10:40 Opłacono
108116 Magdalena Kuźnik 10:40 Opłacono
108322 Marlena Majchrzak - Bańka 10:40 Opłacono
108356 Łukasz Smoliński 10:40 Opłacono
108357 Marcin Smoliński 10:40 Opłacono
108433 Kornel Salwirak Tuki 10:40 Opłacono
108473 aneta musik 10:40 Opłacono
108493 Magdalena Bočková Fight Club Ostrava 10:40 Oczekuje na weryfikację
108496 Karin Dastigová Fight Club Ostrava 10:40 Oczekuje na weryfikację
108498 Piotr Riemel Fight Club Ostrava 10:40 Oczekuje na weryfikację
108499 Aleš Jäger Fight Club Ostrava 10:40 Oczekuje na weryfikację
108504 Kristine Pavelková Fight Club Ostrava 10:40 Oczekuje na weryfikację
108630 sebastian Skowronski 10:40 Niedopłata
109010 Patryk Boroń Lubrza Party 10:40 Oczekuje na weryfikację
109012 Nikola Kwiatek Lubrza Party 10:40 Opłacono
109081 Darek Kaczmarczyk 10:40 Oczekuje na weryfikację
109143 Ewelina Kuroń 10:40 Oczekuje na weryfikację
109681 Adam Panek In Dream World 10:40 Opłacono
110089 Marta Niebrzydowska Nałebnaszyje 10:40 Opłacono
110613 Katarzyna Chodubska 10:40 Opłacono
110806 Krzysztof Bruchal 10:40 Opłacono
110817 Miłosz Jaśkowiak Punisher 10:40 Opłacono
110833 Mateusz Brandt Punisher 10:40 Opłacono
110837 Michał Jaśkowiak Punisher 10:40 Opłacono
110968 Kuba Owczarczyk Nie widzę przeszkód 10:40 Opłacono
110972 Ola Furyk-Owczarczyk Nie widzę przeszkód 10:40 Opłacono
110979 Tomasz Leskier Nie widzę przeszkód 10:40 Opłacono
82112 Michał Całuch 11:00 Oczekuje na weryfikację
82392 Justyna Zymek 11:00 Opłacono
82393 Paweł Derejczyk 11:00 Opłacono
82522 Małgorzata Lewandowska Lepiej późno niż wcale 11:00 Opłacono
82865 Michał Loska 11:00 Opłacono
83204 Monika Byrdak Lepiej późno niż wcale 11:00 Opłacono
83285 Dariusz Szczepański 11:00 Opłacono
83720 Daniel Legowik 11:00 Oczekuje na weryfikację
84986 Kamil Jędrzejczak CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
84987 Adrian Miodek CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
85504 Tomasz Sompoliński 11:00 Oczekuje na weryfikację
86255 Ewa Nosko 11:00 Oczekuje na weryfikację
86496 Wojciech Kowalczyk 11:00 Opłacono
86748 Wojtek Majak CONNECTOR Team 11:00 Oczekuje na weryfikację
86756 Aleksandra Wachowska 11:00 Opłacono
86762 Grzegorz Dudka 11:00 Opłacono
87067 Agnieszka Berent 11:00 Opłacono
87520 Magdalena Czeladko GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
87524 Arkadiusz Malczewski GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
87885 Katarzyna Bogusławska 11:00 Oczekuje na weryfikację
88088 Jagoda Kałek CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
88093 Adam Grześkowiak CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
88315 Sandra Brożek 11:00 Opłacono
88319 Piotr Łukojko 11:00 Opłacono
88407 Alicja Miodek CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
88505 Paweł Kasprzak 11:00 Opłacono
88772 Aleksandra Nawrocka PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
88774 Karol Kowalski PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
88871 Łukasz Dominik GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
88873 Mateusz Urbaniak PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
88874 Paulina Podrucka GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
88981 Emil Marcula 11:00 Opłacono
89006 Marta Szymanowska PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
89511 Mateusz Pisarek Toremi 11:00 Opłacono
89513 Kamila Kopeć Toremi 11:00 Opłacono
89663 Patryk Skalski PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Niedopłata
90888 Aleksandra Hliwa Toremi 11:00 Opłacono
90927 Martyna Grześkowiak CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
91007 Jakub Mądry CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
91302 Dawid Matusiak 11:00 Opłacono
91331 Dariusz Motyka 11:00 Opłacono
91334 Monika Małachowska-Motyka 11:00 Opłacono
91354 Sebastian Matusiak 11:00 Opłacono
91377 Milena Miodek CONNECTOR Team 11:00 Oczekuje na weryfikację
91709 Radosław Markiewicz Bravehearts Legionowo 11:00 Oczekuje na weryfikację
93161 Hubert Niklewicz CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
93162 michał gosk 11:00 Opłacono
93165 Łukasz Ręklewski 11:00 Opłacono
93178 Monika Sych 11:00 Oczekuje na weryfikację
94090 Krzysztof Cudok 11:00 Oczekuje na weryfikację
94395 Adam Widła 11:00 Opłacono
94396 Jakub Kumorek 11:00 Opłacono
95564 Marcin Nikiel CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
95565 Konrad Stankiewicz CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
95715 Adam Grybalow Błotne Tuczniki 2 11:00 Opłacono
95732 Piotr Durzynski Błotne Tuczniki 2 11:00 Opłacono
96037 Maciej Rywacki Błotne Tuczniki 2 11:00 Opłacono
96471 Wojciech Szkolny GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
96569 Sebastian Jarczewski PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
96579 Dorota Jarczewska PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
96674 aleksandra kaźmierczak PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
97024 Agata Knapek 11:00 Opłacono
97153 Agata Garbadzka PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
97155 Jakub Dąbek PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
97403 Miłosz Pietrowski 11:00 Opłacono
97464 Marta Krzyżanowska ZWIERZE TEAM 11:00 Oczekuje na weryfikację
97920 Martin Beran CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
98002 Martin Dobkowski SPORTOWE DZIKI 11:00 Opłacono
98005 Tomasz Danik SPORTOWE DZIKI 11:00 Oczekuje na weryfikację
98058 Szymon Jaskólski SPORTOWE DZIKI 11:00 Opłacono
98247 Kasjusz Michniewski SPORTOWE DZIKI 11:00 Opłacono
98284 Aneta Daniel-Cudok 11:00 Oczekuje na weryfikację
98358 Adam Rudownik 11:00 Oczekuje na weryfikację
98507 Paweł Sieradzki 11:00 Opłacono
98893 Justyna Rotter Toremi 11:00 Opłacono
98900 Adrian Krystkowski Toremi 11:00 Opłacono
98981 Krzysztof Szotkowski 11:00 Opłacono
99066 Sandra Kosatka 11:00 Opłacono
99111 Malwina Bednarska 11:00 Opłacono
99527 Michalina Peczyńska 11:00 Opłacono
99530 Elżbieta Kucharska 11:00 Opłacono
100111 Paweł Schmidt O'Kurde! 11:00 Opłacono
100114 Dawid Sioma O'Kurde! 11:00 Opłacono
100115 Katarzyna Miłek-Kołyszko O'Kurde! 11:00 Opłacono
100123 Mikołaj Kołyszko O'Kurde! 11:00 Opłacono
100132 Natalia Żaczkiewicz Rawa Fight Crew 11:00 Opłacono
100133 Łukasz Żaczkiewicz Rawa Fight Crew 11:00 Opłacono
100161 Jan Loska 11:00 Oczekuje na weryfikację
100364 Tereza Kapounova CONNECTOR Team 11:00 Opłacono
100410 Michał Bachman 11:00 Opłacono
100519 Agata Kurowska GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
100907 Agata Ciesielska Chariots of Fire 11:00 Opłacono
100912 Michał jacuń Chariots of Fire 11:00 Opłacono
100922 Jacek Górnicki Chariots of Fire 11:00 Opłacono
101142 Ania KKlimczuk-Malczewska GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
101258 Michał Kowalczykowski 11:00 Opłacono
101560 Katarzyna Chrząszcz Chariots of Fire 11:00 Opłacono
101601 Agnieszka Bejnar-Bejnarowicz 11:00 Oczekuje na weryfikację
101654 Grzegorz Jaszkiewicz PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
101664 Katarzyna Jaszkiewicz PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
101781 Michał Dominiak Chariots of Fire 11:00 Opłacono
101857 Mateusz Kalista Toremi 11:00 Opłacono
102074 Piotr Bączkiewicz RZEŹNIK TEAM 11:00 Opłacono
102112 Inna Ivanova 11:00 Opłacono
102115 Taha Tuzuner 11:00 Opłacono
102239 Bartosz Biegański 11:00 Opłacono
102240 Natalia Biegańska 11:00 Opłacono
102398 Sławomir Jędrysek 11:00 Oczekuje na weryfikację
102399 Karolina Jędrysek 11:00 Oczekuje na weryfikację
102401 DOMINIKA RÓG 11:00 Oczekuje na weryfikację
102435 Michał Gołembiewski GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Oczekuje na weryfikację
102472 Jurek Jaskowiez 11:00 Oczekuje na weryfikację
102520 Marek Chamot GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
102626 Jacek Ziora RZEŹNIK TEAM 11:00 Opłacono
102683 Arkadiusz Grodzki 11:00 Opłacono
102703 Dorota Witkowska RZEŹNIK TEAM 11:00 Oczekuje na weryfikację
103074 Anna Bobrowska CONNECTOR Team 11:00 Oczekuje na weryfikację
103883 Maciej Witkowski 11:00 Opłacono
103961 Tomasz Nowak 11:00 Opłacono
104431 Beata Pawlak 11:00 Opłacono
104539 Ewa Dobrzyńska 11:00 Opłacono
104853 Grzegorz czapiga 11:00 Oczekuje na weryfikację
105006 Krystian Skierski 11:00 Opłacono
105007 Nikodem Skierski 11:00 Opłacono
105013 Patryk Skierski 11:00 Opłacono
105136 Mateusz Marciniak PŁONĄCE WILKI ALFA 11:00 Opłacono
105582 Łukasz Czajkowski 11:00 Opłacono
106174 Robert Zachmyrda 11:00 Opłacono
106491 Szymon Grześkowiak Ketle Sztangi i Balangi 11:00 Opłacono
106767 Anna Gałka 11:00 Oczekuje na weryfikację
106851 Sławek Kęsicki 11:00 Opłacono
106992 Piotr Grodoń 11:00 Opłacono
107103 Klaudia Gancarczyk GYM EL-TORO 11:00 Oczekuje na weryfikację
107135 Karolina Twardokęs 11:00 Opłacono
107271 agnieszka biegańska 11:00 Opłacono
107272 MARCIN BIEGAŃSKI 11:00 Opłacono
107312 Grzegorz Kuźmiński 11:00 Opłacono
107473 GRZEGORZ FUROWICZ Ketle Sztangi i Balangi 11:00 Opłacono
107474 Jakub Furowicz Ketle Sztangi i Balangi 11:00 Opłacono
107531 Marlena Trepka 11:00 Opłacono
107536 Kamil Mitura Ketle Sztangi i Balangi 11:00 Opłacono
107877 Marek Dec 11:00 Opłacono
107957 Kuba Krysiak 11:00 Opłacono
108586 Paulina Przybyl Chariots of Fire 11:00 Opłacono
108764 Damian Hellwig 11:00 Opłacono
109628 Łukasz Gachowski GrupaTrzymajacaWładze 11:00 Opłacono
110888 Dariusz Szymański 11:00 Oczekuje na weryfikację
81845 Damian Emilianowicz 11:20 Oczekuje na weryfikację
83045 Konrad Opaliński Szyszaki 11:20 Opłacono
83237 Paweł Szewczyk 11:20 Opłacono
83276 Marcin Balak Szyszaki 11:20 Opłacono
83277 Barbara Zapolnik-Balak Szyszaki 11:20 Opłacono
84709 Adrian Emilianowicz 11:20 Opłacono
97291 Aleksandra Krauze MAJSTER OF DIZAJSTER 11:20 Oczekuje na weryfikację
97292 Joanna Kowalska MAJSTER OF DIZAJSTER 11:20 Opłacono
97331 Sara Waszak MAJSTER OF DIZAJSTER 11:20 Opłacono
97333 Marcin Nykiel MAJSTER OF DIZAJSTER 11:20 Oczekuje na weryfikację
97559 Mateusz Zienkowicz MAJSTER OF DIZAJSTER 11:20 Oczekuje na weryfikację
98288 Aleksandra Bucior TABAKA TEAM 11:20 Oczekuje na weryfikację
98291 Anna Pacut 11:20 Oczekuje na weryfikację
98320 Barbara Kłos TABAKA TEAM 11:20 Opłacono
98479 Krystian Kopiec TABAKA TEAM 11:20 Oczekuje na weryfikację
99687 Mateusz Nowak For Fun 11:20 Opłacono
99992 Paweł Wiesiołek For Fun 11:20 Opłacono
100024 Tomasz Papaj For Fun 11:20 Opłacono
100044 Krzysztof Kuchta For Fun 11:20 Opłacono
100081 Daria Bartosz For Fun 11:20 Niedopłata
100085 Krzysztof Święcicki For Fun 11:20 Niedopłata
100171 marcin Pyka For Fun 11:20 Opłacono
100233 Michał Grelowski For Fun 11:20 Opłacono
100242 Agnieszka Stolarz For Fun 11:20 Opłacono
100310 Alicja Sobczak For Fun 11:20 Opłacono
100482 Joanna Nowak For Fun 11:20 Opłacono
100576 Monika Peter 11:20 Opłacono
100578 Waldemar Peter 11:20 Opłacono
100688 Krzysztof Razik 11:20 Opłacono
100699 Zuzanna Razik 11:20 Opłacono
101013 Urszula Kubik spruci rekruci 11:20 Opłacono
101014 Natalia Irla spruci rekruci 11:20 Opłacono
101029 Piotr Cichecki spruci rekruci 11:20 Opłacono
101032 Paulina Jakusiewicz spruci rekruci 11:20 Opłacono
102461 Magdalena Lasota Rycerze Króla Halava 11:20 Opłacono
102464 Ekaterina Apanova Rycerze Króla Halava 11:20 Oczekuje na weryfikację
103352 Weronika Mioduszewska Partyzanci 11:20 Oczekuje na weryfikację
104205 Sławek Okrzesik Rycerze Króla Halava 11:20 Opłacono
104382 Artur Śleziak Rycerze Króla Halava 11:20 Opłacono
104465 Michał Bucior TABAKA TEAM 11:20 Oczekuje na weryfikację
104814 Borys Frąckowiak Emeryci i Renciści - całe życie na L4! 11:20 Opłacono
104841 Alan Gasiński Emeryci i Renciści - całe życie na L4! 11:20 Opłacono
104856 Rafał Miara Emeryci i Renciści - całe życie na L4! 11:20 Opłacono
105031 Rafał Kurowski CFO-BARBARIAN eXtreme Team 11:20 Opłacono
105498 Błażej Pałkowski 11:20 Opłacono
105620 Małgorzata Buduś 11:20 Opłacono
106027 Justyna Tomaszczyk 11:20 Opłacono
106523 Magda Kaminska 11:20 Opłacono
106525 Paweł Buduś 11:20 Opłacono
106561 Tomasz Ciba 11:20 Opłacono
106662 Bogusław Baraniecki 11:20 Opłacono
106983 Adam Ziółkowski 11:20 Oczekuje na weryfikację
107057 Angelika Gubas Gym el Toro Running Team 11:20 Opłacono
107085 Kinga Ćwikła 11:20 Opłacono
107086 Radosław Majchrzyk 11:20 Opłacono
108329 Karolina Kuś TABAKA TEAM 11:20 Opłacono
108386 LENA ŻDANOW 11:20 Opłacono
108404 KATARZYNA GRABIAŃSKA 11:20 Opłacono
108423 Łukasz Broda Zebrzydka Team 11:20 Opłacono
108427 Kornel Lisoń Zebrzydka Team 11:20 Opłacono
108701 Dawid Drzazga 11:20 Opłacono
108759 krzysztof kokoszka 11:20 Opłacono
108760 Jerzy Jura 11:20 Opłacono
108879 Irmina Gabryl 11:20 Opłacono
108880 Marcin Balczunas 11:20 Opłacono
109404 Wojciech Hendler 11:20 Opłacono
109603 Małgorzata Sobocińska 11:20 Oczekuje na weryfikację
109888 Oskar Chodak 11:20 Oczekuje na weryfikację
110000 Mateusz Niwiński 11:20 Oczekuje na weryfikację
110061 Jakub Łygan PAPAJ 11:20 Opłacono
110078 Mariusz Majchrzak 11:20 Opłacono
110082 Izabela Czmil 11:20 Oczekuje na weryfikację
110083 Piotr Kryczek Gym el Toro Running Team 11:20 Oczekuje na weryfikację
110373 Łukasz Wołoszyn 11:20 Opłacono
110409 Kasia Woźniak-Ancuta 11:20 Oczekuje na weryfikację
110415 Edyta Chmiel-Opalińska Szyszaki 11:20 Opłacono
110459 Igor Fraj 11:20 Opłacono
110597 Dariusz Wydra Studio Energia Team 11:20 Opłacono
110694 Anna Kędzierska 11:20 Oczekuje na weryfikację
110877 Damian Perekietko 11:20 Oczekuje na weryfikację
110950 Wiktor Marczak 11:20 Oczekuje na weryfikację
82972 Marzena Skołubowicz LeceBoChce 11:40 Opłacono
82977 Wojciech Skołubowicz LeceBoChce 11:40 Opłacono
83089 JOANNA ZDROJEWSKA LeceBoChce 11:40 Opłacono
83094 julita isalska LeceBoChce 11:40 Opłacono
83163 Anna Isalska LeceBoChce 11:40 Opłacono
83165 Darek Łuczak LeceBoChce 11:40 Opłacono
83183 Sebastian Słabuszewski LeceBoChce 11:40 Opłacono
83274 Patryk Szubinski LeceBoChce 11:40 Opłacono
102098 Natalia Garbacz Dzikie Kozy 11:40 Oczekuje na weryfikację
102485 Łukasz Ważny 11:40 Opłacono
102950 Adam Jerz SĄ GORSI 11:40 Oczekuje na weryfikację
103035 Maciej Grobelny SĄ GORSI 11:40 Oczekuje na weryfikację
104006 Mateusz Gadomski SZPOTAWE KOLANA 11:40 Opłacono
104007 Dawid Kowalski SZPOTAWE KOLANA 11:40 Opłacono
104008 Agnieszka Gadomska SZPOTAWE KOLANA 11:40 Opłacono
104402 Małgorzata Kowal SĄ GORSI 11:40 Opłacono
104504 Gosia Krzyżańska My tu tylko po koszulki vol.2 11:40 Oczekuje na weryfikację
104506 kamil jachocki My tu tylko po koszulki vol.2 11:40 Oczekuje na weryfikację
104507 Jacek Krzyżański My tu tylko po koszulki vol.2 11:40 Opłacono
104719 Paweł Wiśniewski My tu tylko po koszulki vol.2 11:40 Opłacono
104948 Klaudia Latkowska SĄ GORSI 11:40 Oczekuje na weryfikację
105223 Magdalena Jarosz 11:40 Opłacono
105229 Martin Jarosz 11:40 Opłacono
105373 Dorota Mikołajczyk 11:40 Opłacono
105374 Klaudia Mikołajczyk 11:40 Opłacono
106065 Alicja Pachciarek CF Żary 11:40 Opłacono
106078 Łukasz Szostek CF Żary 11:40 Opłacono
106115 Pierzchalski Artur CF Żary 11:40 Opłacono
106121 jacek skrzyszowski CF Żary 11:40 Opłacono
106163 Klaudia Tanona CF Żary 11:40 Opłacono
106168 Barbara Błachut CF Żary 11:40 Opłacono
106203 Krzysztof Boczkowski CF Żary 11:40 Opłacono
106211 Paula Malewska CF Żary 11:40 Opłacono
106528 Daria Szymkiewicz CF Żary 11:40 Opłacono
106689 Dorota Kubok-Nitschke CF Żary 11:40 Opłacono
106824 Michał Depczyński CF Żary 11:40 Opłacono
106863 Robert Oleksiuk Crossnale 11:40 Opłacono
106867 Wojciech Picher Crossnale 11:40 Opłacono
106951 Barbara Sabuk Basia 11:40 Opłacono
106952 Kamil Sabuk Basia 11:40 Opłacono
106958 Grzegorz Wojtera CF Żary 11:40 Opłacono
107018 Marta Dobrowolska Crossnale 11:40 Opłacono
107045 Robert Czarniecki Crossnale 11:40 Opłacono
107604 Andrzej Siwik CF Żary 11:40 Opłacono
107608 Grzegorz Wywigacz CF Żary 11:40 Opłacono
108169 Natalia Rudnik Na pohybel 11:40 Opłacono
108171 Norbert Domagała Na pohybel 11:40 Opłacono
108220 Krzysztof Nawrocki 11:40 Opłacono
108393 Mateusz Łątka 11:40 Opłacono
109546 Dawid Igras 11:40 Opłacono
109548 Tomasz Zapadka 11:40 Oczekuje na weryfikację
109678 Martyna Wieczorek 11:40 Opłacono
109952 Victoria Koszewska 11:40 Opłacono
109980 Zuzanna Błażejewska 11:40 Opłacono
110003 Anna Korcza CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110005 SEBASTIAN KORCZAK CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110011 Łukasz Bakalarczyk CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110015 Piotr Olesiak CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110020 Marta Moszczyńska CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110173 Marta Miśkiewicz crossandactive NYSA 11:40 Opłacono
110302 Bartosz Krzyżański My tu tylko po koszulki vol.2 11:40 Opłacono
110396 Krzysztof Konarski crossandactive NYSA 11:40 Oczekuje na weryfikację
110466 Beata Chrzanowska CrossandAktive Nysa 11:40 Oczekuje na weryfikację
110481 Marek Garbacz 11:40 Oczekuje na weryfikację
110659 Tomasz Rudyk 11:40 Oczekuje na weryfikację
110791 zbigniew worek CrossandAktive Nysa 11:40 Opłacono
110984 Szymon Brząkała CrossandAktive Nysa 11:40 Oczekuje na weryfikację
82404 Katarzyna Kałuża SILESIA EXTREME 12:00 Opłacono
82808 Magdalena Jahn SKRZYDLATE BUTY SZATANA 12:00 Opłacono
82913 krzysztof sikorski SKRZYDLATE BUTY SZATANA 12:00 Opłacono
82914 Urszula Piątak SKRZYDLATE BUTY SZATANA 12:00 Opłacono
83174 Marcin Bomberski SKRZYDLATE BUTY SZATANA 12:00 Opłacono
83353 Wojciech Kubiak SKRZYDLATE BUTY SZATANA 12:00 Opłacono
85990 Arkadiusz Szmeiter 12:00 Oczekuje na weryfikację
91557 Patryk Anterski Swojaki 12:00 Opłacono
91560 Tomasz Kudełko Swojaki 12:00 Opłacono
91776 Paweł Oleksy Swojaki 12:00 Opłacono
92373 Piotr Kremer Buldogi 12:00 Oczekuje na weryfikację
92474 Kamil Stolaczyk 12:00 Oczekuje na weryfikację
92534 Dominika Kowalczyk 12:00 Oczekuje na weryfikację
94320 Piotr Bulanda Swojaki 12:00 Opłacono
94322 Grzegorz Bodziony Swojaki 12:00 Opłacono
97013 Krzysztof` Frąckowiak 12:00 Opłacono
97604 Tomasz Strojny 12:00 Opłacono
98146 Martyna Bubik 12:00 Oczekuje na weryfikację
98355 Karol Rygielski 12:00 Opłacono
98361 Kamil Kędzior 12:00 Opłacono
98706 Damian Drewniak SEST 12:00 Oczekuje na weryfikację
98715 Beata Drewniak SEST 12:00 Oczekuje na weryfikację
98884 Katarzyna Kuśmirek SILESIA EXTREME 12:00 Opłacono
98944 Wojciech Kurzac Zagórze TEAM 12:00 Oczekuje na weryfikację
99451 Daniel Tychowicz Lekko Spoceni 12:00 Opłacono
99627 Adam Gumiela 12:00 Opłacono
100279 Robert Makowiec P56. 12:00 Oczekuje na weryfikację
100734 Monika Leszczyńska 12:00 Opłacono
100735 Monika Chawińska 12:00 Opłacono
100742 Jakub Koterba 12:00 Opłacono
100913 Marcin Skotniczny 12:00 Opłacono
101067 Szymon Staruchowicz Projekcja Sp. z o.o. 12:00 Opłacono
101092 Przemek Mól Projekcja Sp. z o.o. 12:00 Opłacono
101094 Grzegorz Greń Projekcja Sp. z o.o. 12:00 Opłacono
101101 Piotr Sychta Projekcja Sp. z o.o. 12:00 Opłacono
101277 Jarosław Matlak 12:00 Opłacono
101473 Natalia Batkiewicz 12:00 Opłacono
101476 ALEKSANDRA SZUBA 12:00 Opłacono
101488 Anna Dutka 12:00 Opłacono
101494 Mariusz Jezierzański GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara 12:00 Opłacono
101513 Paweł Urban GymBoxCF Opole i przyjaciele biegną po browara 12:00 Opłacono
101603 Łukasz Rygielski 12:00 Opłacono
101794 Grzegorz Biliński Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
101964 Anna pilip-sierkowska 12:00 Opłacono
101987 Jagoda Olczyk Crossfit Lubin 12:00 Oczekuje na weryfikację
102103 Gabriela Kowalczyk 12:00 Opłacono
102105 Angelika Popenda 12:00 Opłacono
102120 Krzysztof Jaśkiewicz Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
102184 Marcin Kaczanowski MTS Drużyna Szpiku KGHM 12:00 Opłacono
102282 Magdalena Gutowska-Talentowska Zagórze TEAM 12:00 Oczekuje na weryfikację
102433 MONIKA FUKAS 12:00 Oczekuje na weryfikację
102524 Bartosz Ługiewicz Dirty Bitches 12:00 Oczekuje na weryfikację
102525 Dominika Wojdera Dirty Bitches 12:00 Oczekuje na weryfikację
102527 Mariusz Ługiewicz Dirty Bitches 12:00 Opłacono
102658 Marta Zawiślak Dirty Bitches 12:00 Oczekuje na weryfikację
103299 Dawid Górski 12:00 Oczekuje na weryfikację
103300 Monika Górska 12:00 Oczekuje na weryfikację
103508 Piotr Socha Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne 12:00 Opłacono
103687 Piotr Jaroszyński 12:00 Oczekuje na weryfikację
103753 Filip Orłowski 12:00 Oczekuje na weryfikację
104069 Tomasz Kołakowski Astat Team 12:00 Opłacono
104074 Artur Wiczynski Astat Team 12:00 Opłacono
104077 Aleksander Szampera Astat Team 12:00 Opłacono
104081 Paweł Wyskocki Astat Team 12:00 Opłacono
104088 Łukasz Bryl Astat Team 12:00 Opłacono
104091 Mariusz Wołczyk Astat Team 12:00 Oczekuje na weryfikację
104094 marcin bodzęta Astat Team 12:00 Opłacono
104097 Waldemar Fedorowicz Astat Team 12:00 Opłacono
104102 Tomasz Piechowiak Astat Team 12:00 Opłacono
104160 Michał Liberadzki Astat Team 12:00 Oczekuje na weryfikację
104751 Tomasz Grabara Black Circle 12:00 Opłacono
104752 Dorota Grabara Black Circle 12:00 Opłacono
104754 Martyna Wawrzos Black Circle 12:00 Opłacono
104755 Daniel Garliński Black Circle 12:00 Opłacono
104804 Piotr Kloc 12:00 Opłacono
104805 KRZYSZTOF WRONOWSKI 12:00 Opłacono
104839 Adrian Walczak 12:00 Opłacono
104860 Piotr Matwiejczyk 12:00 Opłacono
104955 Damian Wieczorek 12:00 Opłacono
104957 Tomasz Borek 12:00 Opłacono
105110 Kaja Napiórkowska 12:00 Opłacono
105471 Michał Bober Astat Team 12:00 Opłacono
105475 Rafał Zaremba 12:00 Opłacono
105553 Mariusz Zawadzki 12:00 Opłacono
105562 Beata Piechocka 12:00 Opłacono
106192 Michał Grot 12:00 Opłacono
106267 Daniel Rosiński 12:00 Opłacono
106486 Łukasz Bonarski Swojaki 12:00 Opłacono
107163 Marek Mieniek 12:00 Opłacono
107259 Marcin Madejski Odrzańskie Ratownictwo Specjalistyczne 12:00 Opłacono
107500 Karol Janusiewicz 12:00 Opłacono
107513 Martyna Prazuch 12:00 Opłacono
107645 Wioleta Turek 12:00 Opłacono
107658 Dagmara Krupa 12:00 Opłacono
108015 Tomasz Wojtacha 12:00 Niedopłata
108024 Andrzej Meissner 12:00 Opłacono
108025 Barbara Niedojad 12:00 Opłacono
108163 Jędrzej Walkowiak 12:00 Opłacono
108192 Krzysztof Mazur 12:00 Opłacono
108431 Rafał Sadownik 12:00 Opłacono
108519 Michał Machaj Drużyna A! 12:00 Opłacono
108520 Marta Machaj Drużyna A! 12:00 Opłacono
108530 Kamila Zawiślak Dirty Bitches 12:00 Oczekuje na weryfikację
108533 Kaja Kornacka Dirty Bitches 12:00 Oczekuje na weryfikację
108645 Michał Bałkun 12:00 Opłacono
108812 Krzysztof Plok Crossfit Lubin 12:00 Oczekuje na weryfikację
108815 Paulina Kowalczyk- Burek Crossfit Lubin 12:00 Oczekuje na weryfikację
108817 Łukasz Burek Crossfit Lubin 12:00 Oczekuje na weryfikację
108853 Dawid Grzybiński 12:00 Opłacono
109462 Krzysztof Grzegorzewski Crossfit Lubin 12:00 Oczekuje na weryfikację
109492 Agnieszka Tymecka Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
109568 Kamil Hap 12:00 Opłacono
109592 Michał Samol 12:00 Opłacono
109870 Filip Wojtczak Dirty Bitches 12:00 Opłacono
109918 Maciej Depciuch 12:00 Opłacono
109919 Emilia Depciuch 12:00 Opłacono
110294 Artur Baranowski Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
110594 Marek Kostanowicz Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
110875 Elżbieta Ziółkowska Crossfit Lubin 12:00 Opłacono
92946 Michał Micorek 12:20 Opłacono
92950 Mateusz Kutny 12:20 Opłacono
97955 Maciej Michalak 12:20 Opłacono
99068 Joanna Dądelewska 12:20 Oczekuje na weryfikację
99858 Damian Hegenbarth EL-SIGMA TEAM 12:20 Oczekuje na weryfikację
101868 Marcin Gitner W kupie siła 12:20 Opłacono
101881 Magdalena Jakubowska Karolki 12:20 Oczekuje na weryfikację
102459 Michał Tylkowski 12:20 Opłacono
103090 Karol Sobociński 12:20 Oczekuje na weryfikację
103167 Marcin Pałys 12:20 Oczekuje na weryfikację
104602 Magdalena Dąbrowska 12:20 Opłacono
107636 Jakub Kała MY360TEAM 12:20 Opłacono
108071 Elzbieta Kanak 12:20 Opłacono
108074 Justyna Jędrzejczak 12:20 Opłacono
108141 Sebastian Kała MY360TEAM 12:20 Opłacono
108217 Przemek Góra 12:20 Opłacono
108226 Piotr Nagły 12:20 Opłacono
108227 Karolina Rzońca 12:20 Opłacono
108881 wojciech Szylkin 12:20 Opłacono
108947 Ariel Durajski 12:20 Opłacono
108994 Justyna Sierpińska 12:20 Opłacono
109346 Sylwia Adamczak 12:20 Opłacono
110072 Maciej Mikołajczyk Z Batonem Na Mecie 12:20 Opłacono
110079 Jakub Przezak Z Batonem Na Mecie 12:20 Opłacono
110126 Damian Boczkowski Z Batonem Na Mecie 12:20 Opłacono
110237 Marcel Chodakowski Z Batonem Na Mecie 12:20 Opłacono
110802 Małgorzata Rożenek FitRodzice 12:20 Opłacono
110804 Michał Rożenek FitRodzice 12:20 Opłacono
110812 Marcin Szatan 12:20 Oczekuje na weryfikację
110816 Justyna Trębas Paprykarze Szczecin Team 12:20 Opłacono
110853 Łukasz Białojan 12:20 Oczekuje na weryfikację
110855 Karol Lasończyk 12:20 Opłacono
110863 Krzysztof Woliński 12:20 Opłacono
110931 Łukasz Bartnik POT I ŁZY 12:20 Oczekuje na weryfikację
110932 Anna Hnatiuk POT I ŁZY 12:20 Oczekuje na weryfikację
110935 Michalina Dziewięcka POT I ŁZY 12:20 Opłacono
110980 Aleksandra Markiewicz Paprykarze Szczecin Team 12:20 Oczekuje na weryfikację
97712 Karolina Gruca SKA Team 12:20 Opłacono
97713 Agnieszka Urbanowicz SKA Team 12:20 Opłacono
97716 Sebastian Ziętal SKA Team 12:20 Opłacono
97947 Mateusz Maćkowiak 12:20 Opłacono
109156 Dawid Korolewski 12:20 Opłacono
109560 Mateusz Sobecki 12:20 Oczekuje na weryfikację
110362 Krzysztof Wasik 12:20 Oczekuje na weryfikację
110981 Klaudia Mazur Paprykarze Szczecin Team 12:20 Opłacono
82736 Piotr Wolicki Dyskwalifikacja Konin 12:40 Opłacono
83290 Michalina Reszka 12:40 Opłacono
101321 Marta Mikołajczyk SIBRY 12:40 Opłacono
101323 Magdalena Wojciechowska SIBRY 12:40 Opłacono
101334 Grzegorz Wojciechowski SIBRY 12:40 Opłacono
101386 Rafał Walkowiak SIBRY 12:40 Opłacono
102124 Karolina Fijak ZOŁZY 12:40 Oczekuje na weryfikację
102154 katarzyna Burzyńska ZOŁZY 12:40 Oczekuje na weryfikację
102155 Paula Szóstek-Palacz ZOŁZY 12:40 Oczekuje na weryfikację
102317 Adriana Dałek ZOŁZY 12:40 Oczekuje na weryfikację
104000 Remigiusz Fijak ZOŁZY 12:40 Oczekuje na weryfikację
107409 Grzegorz Grzesiak LuckyLosers 12:40 Opłacono
109063 Paweł Lewandowski 12:40 Oczekuje na weryfikację
110090 Ewa Ciszewska Eleven 12:40 Opłacono
110091 Bartosz Leśko Eleven 12:40 Opłacono
87996 Paweł Tiahnybok 13:00 Opłacono
92419 MONIKA OSICA 13:00 Opłacono
92429 BARTŁOMIEJ OSICA 13:00 Opłacono
94859 Katarzyna Sapok 13:00 Opłacono
99224 Kasia Otoka MONIA TEAM 13:00 Opłacono
100841 Agnieszka Kraszkiewicz Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100844 Agnieszka Gogulska Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100854 Karolina Włodarczyk Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100856 Agata Sztukowska Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100861 Sylwia Regulska Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100863 Konrad Jankowski Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
100864 Adam Czajczyński Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
101044 Katarzyna Rymer 13:00 Opłacono
101257 Bartosz Stieblich Medmageddon 13:00 Opłacono
102227 Dariusz Zdunek Dobre Ryje - Reaktywacja 13:00 Opłacono
102639 piotr wawrzyniak 13:00 Opłacono
104246 Piotr Zuśka 13:00 Opłacono
104540 Marcin Soliwoda Medmageddon 13:00 Opłacono
105645 Joanna Kabała 13:00 Opłacono
105956 iwona swierczyna 13:00 Opłacono
106095 Krzysztof Kurzyński 13:00 Opłacono
107506 Angelika Piskor 13:00 Opłacono
107508 Paweł Hryniewiecki 13:00 Opłacono
107509 Sebastian Broża 13:00 Opłacono
107814 Olga Pasztetnik 13:00 Opłacono
107818 Klaudia Witkowska 13:00 Opłacono
107917 Martyna Świerczyk Ostrowskie dzikusy 13:00 Opłacono
108103 Sławomir Graja Ostrowskie dzikusy 13:00 Opłacono
108105 Weronika Frąszczak Ostrowskie dzikusy 13:00 Opłacono
108106 Michał Graja Ostrowskie dzikusy 13:00 Opłacono
108758 Ola Wójcik Lepsi 13:00 Opłacono
108761 Piotr Dubiński Lepsi 13:00 Opłacono
108779 Paweł Chlebowski 13:00 Opłacono
109062 Violetta Dominiak Ostrowskie dzikusy 13:00 Opłacono
109307 Robert Janowski 13:00 Opłacono
109478 Dawid Rubin 13:00 Opłacono
109513 Piotr Grygierczyk 13:00 Oczekuje na weryfikację
108642 Michał Tymków 13:20 Oczekuje na weryfikację
110251 Paweł Tonder Pozytywnie Pierdolnięci 13:20 Opłacono