I
PL
EN

Lista startowa

Zimowy Runmageddon Classic - 18.02.2017 Ełk
ID Imię Nazwa drużyny Miasto Seria
99310 Jarosław W. Husaria Race Team Warszawa 10:00
99589 Karolina W. GTX TEAM Kraków 10:00
99888 maciej w. CrossBoxFit Ketrzyn Kętrzyn 10:00
100262 Tomasz K. Husaria Race Team Dobroń 10:00
101536 Łukasz J. Pszczolki 10:00
101541 Artur S. Bravehearts Legionowo Wieliszew 10:00
101637 paweł j. 7 bar węgorzewo 10:00
102509 Konrad B. POWER TRAINING Sulejówek 10:00
102551 Anna S. Bravehearts Legionowo Legionowow 10:00
103027 Magdalena S. Bravehearts Legionowo Wieliszew 10:00
103265 Piotr K. pomiechówek 10:00
103283 Paweł B. HARDCROSS EŁK Ełk 10:00
103294 Przemysław U. BigYellowFoot Adventure Team Pyskowice 10:00
103382 Michał J. Husaria Race Team Lubienia 10:00
103589 Piotr P. Tychy 10:00
103967 Daniel P. Dąbie 10:00
104352 Robert M. Husaria Race Team Szczecin 10:00
104488 Szymon K. xRunners Wąbrzeźno 10:00
104497 Tomasz D. xRunners Głogów 10:00
104712 Bogdan K. POWER TRAINING Warszawa 10:00
105158 Paweł T. SOCIOS SILESIA Kalety 10:00
105175 MAREK G. STREFA TEAM ORZECH gm. Swierklaniec 10:00
105922 Kacper W. Husaria Race Team Przasnysz 10:00
106007 Radosław K. KONIUCHY OCR Siedlce 10:00
106066 Adam J. DZIKERSI Warszawa 10:00
106362 Agnieszka B. POWER TRAINING Bedzin 10:00
106364 Rafał B. POWER TRAINING Warszawa 10:00
106480 Bartosz M. Husaria Race Team Przasnysz 10:00
106778 Mariusz Ż. DZIKERSI Warszawa 10:00
106996 grzegorz s. muszaki 10:00
107151 Krzysztof S. xRunners Barczewo 10:00
107356 Małgorzata D. POWER TRAINING Płock 10:00
107437 Robert C. Husaria Race Team Chorzów 10:00
107492 Przemysław T. xRunners Gdańsk 10:00
107510 Wojciech W. xRunners Namysłów 10:00
107533 Zbigniew Z. xRunners Wrocław 10:00
107547 Jakub D. xRunners Trzebnica 10:00
107931 Łukasz G. xRunners Kudowa Zdrój 10:00
108198 Andrzej B. Warszawa 10:00
108547 Bartłomiej W. Bozony Higgsa Warszawa 10:00
108777 Monika S. Husaria Race Team Tarnowskie Góry 10:00
109198 Joanna D. Husaria Race Team Szczecin 10:00
109433 Iza W. Husaria Race Team Wrocław 10:00
109435 Damian H. Husaria Race Team Szczecin 10:00
109498 Kamil G. Gorący Potok Team Szaflary 10:00
109529 dominik s. xRunners knurow 10:00
109949 PAWEL S. #beskidytostanumysłu RABKA ZDROJ 10:00
110344 Grzegorz G. Wojciechów 10:00
110447 Krzysztof M. xRunners Białogard 10:00
110524 Rudolf R. #beskidytostanumysłu Wągrowiec 10:00
110893 Bartosz Ś. Gorący Potok Team Hebdów 10:00
110906 Mariusz B. 7 bar Ketrzyn 10:00
111141 Marcin K. Husaria Race Team Piaseczno 10:00
111541 Piotr K. Białystok 10:00
111679 RAFAŁ M. EŁK 10:00
111702 Artur K. Husaria Race Team Łask 10:00
111710 Sylwester W. Otwock 10:00
111802 Justyna H. Husaria Race Team Szczecin 10:00
111823 Anna Paulina K. xRunners Kalisz 10:00
111892 Dominik W. xRunners Gdańsk 10:00
111904 Marcina G. KS MAKÓW BIEGA MAKÓW Mazowiecki 10:00
111960 Paweł K. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:00
111993 Michał W. KONIUCHY OCR Kutno 10:00
112024 Patryk W. Husaria Race Team Kleszczów 10:00
112054 Mateusz P. Londyn 10:00
112060 Marcin W. Husaria Race Team Kraków 10:00
112068 Rafał K. Husaria Race Team Pionki 10:00
112257 MARCIN L. ZŁOTORYJA 10:00
112371 DANIEL B. KONIUCHY OCR LEGIONOWO 10:00
112403 Piotr T. POWER TRAINING Warszawa 10:00
112575 Katarzyna P. POWER TRAINING Warszawa 10:00
112608 Katarzyna K. Warszawa 10:00
112626 Kacper K. Husaria Race Team Gdynia 10:00
112648 Mateusz K. ALGRAF TEAM Skwierzyna 10:00
112704 Piotr G. Przetoczyno 10:00
112707 Kamila P. Goręczyno 10:00
112751 Magdalena W. Husaria Race Team Prudnik 10:00
113070 Bartosz A. Hardcorowe Wychylylybymy Warszawa 10:00
113134 Andrzej D. KONIUCHY OCR Konstancin-Jeziorna 10:00
113253 dfvsfv s. krk 10:00
113369 Damian P. Husaria Race Team Jawiszowice 10:00
113494 Rafał K. WŁÓCZYBIEGI Warszawa 10:00
113584 Jakub D. FORMAcja CZĘSTOCHOWA Sieradz 10:00
113693 Sebastian K. xRunners Stojowice 10:00
113884 Marcel M. POWER TRAINING Warszawa 10:00
114039 Michał G. Szumowo 10:00
114192 Wojciech Ż. Mrągowo 10:00
114330 Elżbieta W. Międzychód 10:00
114339 Jacek K. Husaria Race Team Giełzów 10:00
114429 Tatsiana P. xRunners Minsk 10:00
114829 Agnieszka K. Husaria Race Team Opole 10:00
114842 Arkadiusz W. Husaria Race Team Lodz 10:00
114986 maciek D. Piaseczno 10:00
115198 Aleksandra K. Husaria Race Team Warszawa 10:00
115332 Artur G. Baboszewo 10:00
115338 Michał T. Warszawa 10:00
115504 Bartosz B. Husaria Race Team Warszawa 10:00
115576 Grzegorz Ć. Warszawa 10:00
115612 Tomek N. KONIUCHY OCR Piaseczno 10:00
115724 Ewelina K. Gorący Potok Team Warszawa 10:00
115740 Andrei I. Minsk 10:00
115966 Marcin C. IPPON TEAM Warszawa 10:00
115980 Kamil K. węgrów 10:00
116103 Andrei A. xRunners Minsk 10:00
116136 Krzysztof C. Husaria Race Team Kraków 10:00
116178 WIOLETA D. Gorący Potok Team SZCZAWNICA 10:00
116649 marcin b. KONIUCHY OCR wola gołkowska 10:00
116757 Jarek B. Poznań 10:00
116800 Filip B. Gorący Potok Team Warszawa 10:00
117056 Marcin Z. Husaria Race Team Lublin 10:00
117066 Wojciech P. #beskidytostanumysłu Jastkowice 10:00
117110 Daniel P. POWER TRAINING Warszawa 10:00
117153 Kamil P. Gorący Potok Team Skwierzyna 10:00
117161 Mateusz K. Husaria Race Team Lubawa 10:00
117200 Maciek F. Wataha Grupa Treningowa Wrocław 10:00
117201 Dawid H. Gorący Potok Team Szaflary 10:00
117202 Piotr K. Gorący Potok Team Szaflary 10:00
117208 ROBERT K. Gorący Potok Team NOWY TARG 10:00
117390 Piotr B. Tychy 10:00
99313 Mariusz S. POWER TRAINING Kisielów 10:20
99345 Tomasz P. Sportera Fitness Team Łódź 10:20
99404 Jakub S. Białystok 10:20
99406 Paulina S. Białystok 10:20
99449 Mirosław W. EŁK 10:20
99862 Andrzej K. Sowlany 10:20
99932 Rafał F. KTMŁ Kętrzyn 10:20
99945 Andrzej T. POWER TRAINING Maków Mazowiecki 10:20
100186 Krystian B. Mlewo 10:20
100759 Seweryn S. Monetki 10:20
101071 Nikodem K. Ełk 10:20
101145 Paweł K. Barczewo 10:20
101317 Dzmitry L. POWER TRAINING Mohylew 10:20
101375 Daniel S. Kościerzyna 10:20
101657 edyta w. CrossBoxFit Ketrzyn Kętrzyn 10:20
101941 Dawid G. Husaria Race Team Tychy 10:20
102631 Mariola O. Spontan team Kętrzyn 10:20
102633 Mateusz P. Kętrzyn 10:20
102742 Paweł J. Suchy Las 10:20
103487 Artur Ż. Rzeszów 10:20
103492 Adrian D. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:20
103593 Adrian W. Zawarcie 10:20
103627 Dominika Z. KTMŁ Świętochłowice 10:20
103664 Michał O. Sportera Fitness Team Łódź 10:20
104290 Paulina P. Sportera Fitness Team Łódź 10:20
104370 Dorota W. Lubawa 10:20
105329 Maciej N. Poznań 10:20
105659 Leszek M. Piękni i Bestie Skierniewice 10:20
105784 Adrian S. Zduńska Wola 10:20
105930 R L. AnngellsRun WROCŁAW 10:20
106218 Jarosław R. Sportowe Suwałki Suwałki 10:20
106472 Patryk M. Ełk 10:20
106643 Adam J. poznań 10:20
107234 Artur K. Warszawa 10:20
107292 Grzegorz K. Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 Staniątki 10:20
107886 Ewelina O. KTMŁ Kętrzyn 10:20
107954 Łukasz K. Bieruń 10:20
107970 Jakub P. JuchazBani Tychy 10:20
108093 Jarosław K. Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 Staniątki 10:20
108256 Rafał P. Warszawa 10:20
108257 Ewelina K. Warszawa 10:20
108268 Dawid R. Husaria Race Team Dąbrowa Tarnowska 10:20
108350 Jacek L. Gdynia 10:20
108351 Marta W. Gdynia 10:20
108956 Jaroslaw S. Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 Kraków 10:20
109113 A a. Wrocław 10:20
109524 Michał K. POWER TRAINING Warszawa 10:20
109859 Pawel B. Płońsk 10:20
109940 Grzegorz F. POWER TRAINING Skoczów 10:20
110008 Rafał H. Poznań 10:20
110666 Radosław N. Płońsk 10:20
111019 Marek R. Cross Training MRĄGOWO Mrągowo 10:20
111274 Jakub S. Ukta 10:20
111401 Miłosz K. XDiavel Rzeszów 10:20
111431 Mirosława M. STREFA TEAM Tarnowskie Góry 10:20
111448 Igor S. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:20
111450 Kamil G. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:20
111475 Emilia Ż. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:20
111758 Dariusz N. Wągrowiec 10:20
111949 Adam K. Cross Training MRĄGOWO Mrągowo 10:20
112085 Mateusz B. KONIUCHY OCR Niedarczów 10:20
112092 Grzegorz L. Dirty Sparrows Poznań 10:20
112129 Adam P. Dirty Sparrows Poznań 10:20
112382 Marek M. Wild Team Gdańsk 10:20
112386 Kamila G. Wild Team Gdańsk 10:20
112420 Cezary R. Hardcorowe Wychylylybymy Karczew 10:20
112477 WOJCIECH J. CROSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI RÓŻYNY 10:20
112624 Adrian S. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:20
112690 Tomasz K. Lubiatówko 10:20
112986 Daniel D. Wołomin 10:20
112992 Maciej T. Run&Travel Karczew 10:20
113010 Mieczysław Z. AŚNAEBAEM Warszawa 10:20
113265 Mateusz P. KTMŁ Wydminy 10:20
113465 łukasz R. Gdynia 10:20
113498 Kamila G. Warszawa 10:20
113596 Kamil J. Śląski Tajfun Team Gliwice 10:20
113607 Marcus M. Poznań 10:20
113648 Katarzyna H. Warszawa 10:20
113649 Paweł K. Przyszowice 10:20
113652 Jacek Z. Warszawa 10:20
113860 DAWID W. KUŹNIA RACIBORSKA 10:20
113862 Marcin B. Wodzisław Śląski 10:20
114578 Jakub K. Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 Zerwana 10:20
114804 Mariusz Z. Pszczółki 10:20
114805 Katarzyna C. Pszczółki 10:20
116960 Tomasz M. Byczyna 10:20
117187 Tomasz A. Ełk 10:20
117196 Dzmitry F. Novopolotsk 10:20
117216 Kamil D. Elbląg 10:20
99299 Konrad K. POWER TRAINING Brenna 10:40
99303 marcin g. Miętkie 11:00
99316 Joanna K. Halo wycieczka lublin 10:40
99317 anna k. Halo wycieczka chrzanow 10:40
99331 Anastazja R. Halo wycieczka Łęczna 10:40
99410 Lucjan F. Husaria Race Team Gdańsk 11:00
99461 Grzegorz J. Warszawa 11:00
99534 Arkadiusz W. V.I.P-GYM EŁK Ełk 11:00
99599 Krzysztof S. Sportera Fitness Team Łódź 11:00
99703 Radosław M. Bravehearts Legionowo Płońsk 10:40
99867 Łukasz K. Kontaktuj PZU Team Warszawa 10:40
99941 Michał W. POWER TRAINING Białobrzegi 11:00
100017 Sylwia W. POWER TRAINING Warszawa 11:00
100066 marcin l. bydgoszcz 11:00
100293 Grzegorz M. Czarna Białostocka 11:00
100884 Rafał A. KUTNO 11:00
101103 Karol C. Halo wycieczka Lublin 10:40
101163 Paweł G. Katowice 11:00
101332 Izabela K. Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz Piotrkow Trybunalski 11:00
101432 Rafał C. Lecimy Tutej Ełk 11:00
101435 Krzysiek B. Lecimy Tutej Olsztyn 11:00
101554 Katarzyna R. piotrkow tryb 11:00
101652 Rafał P. Włodzimierzów 11:00
101668 Beata K. Piotrków Tryb 11:00
101874 Piotr W. Kutno 10:40
101939 Józef C. Ciechanowiec 10:40
102272 Kamil Ż. Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz Warszawa 11:00
102274 Tomasz W. Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz Piotrków Trybunalski 11:00
102408 Piotr D. Tarnowo Podgórne 10:40
102432 Małgorzata K. HARDCROSS EŁK Ełk 10:40
102540 Maja O. Bravehearts Legionowo Jabłonna 10:40
102550 Klaudia W. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
102573 Patrycja S. HARDCROSS EŁK Ełk 10:40
102790 Emil G. Husaria Race Team Warszawa 10:40
102915 Aureliusz G. Bramki 11:00
103083 Małgorzata P. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
103877 Marcin M. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
104113 Sebastian Z. Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz Piotrków Trybunalski 11:00
104121 Mariusz M. BinSoft Szczytno 11:00
104122 Klaudia L. BinSoft Szczytno 11:00
104342 Filip D. Husaria Race Team Dębno 10:40
104702 Karol W. BinSoft Szczytno 11:00
104929 Joanna R. Sportera Fitness Team Lodz 10:40
105236 Grzegorz P. Husaria Race Team Sochaczew 10:40
105346 Monika S. Olsztyn 11:00
105354 Rafał J. Gdańsk 11:00
105432 Łukasz J. Warszawa 10:40
105579 Krzysztof B. Husaria Race Team Warszawa 10:40
105736 Michał M. BinSoft Szczytno 11:00
105866 Paweł K. Bravehearts Legionowo LEGIONOWO 10:40
106064 Bartek D. Husaria Race Team Łomża 10:40
106070 Krzysztof C. Kołoząb 11:00
106101 Piotr K. Szemud 11:00
106194 Daniel F. Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz Kraków 11:00
106235 Patryk F. Lidzbark Warmiński 11:00
106236 Piotr R. Lidzbark Warmiński 11:00
106276 tomasz m. AŚNAEBAEM słupsk 11:00
106522 Jarosław K. MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno 11:00
106524 Anna O. MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno 11:00
106582 Adam K. Nowa Wieś Ełcka 11:00
106782 Karol S. Bruk 11:00
106945 Joanna D. Malbork 11:00
106957 Bernard L. Warszawa 10:40
107033 Łukasz S. Białobrzegi 11:00
107134 Krzysztof H. Zgierz 11:00
107183 Jarosław C. FIGLARZE Cisie 10:40
107224 Krzysztof K. Wrocław 11:00
107427 Łukasz B. Husaria Race Team Lublin 11:00
107552 Rafał P. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
107561 Maciej K. Warszawa 11:00
107578 Anna O. FIGLARZE Warszawa 10:40
107925 Kamil N. Wejherowo 11:00
107958 Piotr B. Bravehearts Legionowo Warszawa 10:40
108315 Marcin B. Husaria Race Team Warszawa 11:00
108418 Szymon C. Sportera Fitness Team Łódź 11:00
108633 Marcin F. Warszawa 10:40
108755 Błażej R. Bravehearts Legionowo Nowa Wrona 10:40
109239 Tomasz K. Gdansk 11:00
109247 Marcin G. Gdańsk 11:00
109364 Katarzyna M. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
109381 Artur F. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
109563 Paweł D. Szepietowo 11:00
109607 Monika K. Malbork 11:00
109738 Andrzej S. MORSY SZCZYTNO #RESET Szczytno 11:00
109793 Łukasz B. HARPAGANY LANSU Lisówek 10:40
110030 Anna D. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
110132 Łukasz M. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
110582 Mateusz L. PędziLewko Białystok 11:00
110587 Adam L. PędziLewko Białystok 11:00
110701 Michał G. BRZEG 11:00
111513 Sebastian F. Warszawa 11:00
111532 Danuta S. Giżycko 10:40
111666 Michał L. Gdańsk 10:40
111678 Paweł K. BigYellowFoot Adventure Team Gdańsk 10:40
111687 Leszek P. FORMAcja CZĘSTOCHOWA Czestochowa 11:00
111696 Katarzyna T. Cross Familia Częstochowa Czestochowa 11:00
111956 Zygmunt M. AŚNAEBAEM Słupsk 11:00
112152 Bożena K. Bravehearts Legionowo Legionowo 10:40
112206 ZBIGNIEW M. K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10:40
112226 Agata S. AŚNAEBAEM Słupsk 11:00
112228 Monika R. AŚNAEBAEM Słupsk 11:00
112231 Adrian F. AŚNAEBAEM Ustka 11:00
112277 Grzegorz M. trener24h.com.pl Warszawa 10:40
112293 Hubert P. AŚNAEBAEM Słupsk 11:00
112411 Grzegorz K. Academia Gorila Warszawa 11:00
112459 Kamil Z. Academia Gorila Ostrów Mazowiecka 11:00
112462 Krzysztof T. Świnoujście 10:40
112514 Tomasz T. Szczecin 10:40
112518 Maria S. DZIKIE DZIKI GORZÓW Gorzów Wielkopolski 10:40
112526 Piotr N. AŚNAEBAEM Grabno 11:00
112552 Róża S. AŚNAEBAEM słupsk 11:00
112555 Wioletta K. AŚNAEBAEM Słupsk 11:00
112560 Grzegorz D. Kutno 11:00
112581 Magdalena I. Bravehearts Legionowo Warszawa 10:40
112603 Paweł F. Run&Travel Wołomin 10:40
112703 Kajetan K. AŚNAEBAEM Ustka 11:00
112718 Paweł T. OUTDOOR TRAINING Białystok 11:00
112787 Joanna S. FIGLARZE Halinów 10:40
113135 Michał M. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
113152 Marek S. OUTDOOR TRAINING Białystok 11:00
113158 Dorota K. Husaria Race Team Łódź 10:40
113553 Tomasz R. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
113614 Bartek L. Husaria Race Team Piotrków Trybunalski 10:40
113621 Jakub Z. Off-Road Runners warszawa 10:40
113622 Katarzyna K. Warszawa 10:40
113778 Ewa S. Dzieci Kukurydzy Gołdap 11:00
114013 Tomasz K. #namięciutko Milanówek 10:40
114037 Marcin C. FIGLARZE Józefin 10:40
114052 Liliana K. #namięciutko Milanówek 10:40
114082 Mariusz W. Złotoria 11:00
114110 Damian W. Pabianice 10:40
114120 Adrian K. WŁÓCZYBIEGI Ożarów Mazowiecki 10:40
114124 Ariel B. JuchazBani Jedlina 10:40
114270 Michał U. Lublin 10:40
114334 Marcin O. Górowo Iławeckie 11:00
114365 Emilia G. trener24h.com.pl warszawa 10:40
114522 Robert S. Żywiec 10:40
114679 Paweł W. Włocławek 11:00
114698 Kamil C. Łoś 10:40
114712 maciej c. Husaria Race Team wrocław 10:40
114748 Adam M. Husaria Race Team Stanisławów 10:40
114814 Marcin Z. Husaria Race Team Opole 10:40
114830 Jakub Ż. Husaria Race Team Węgorzewo 10:40
114971 Przemysław Z. Odważ się żyć (; Mysłów 10:40
115015 Kacper S. Mrowino 10:40
115090 Ewa K. Lidzbark Warmiński 10:40
115255 ANNA "ANNGELL" M. AnngellsRun WROCŁAW 10:40
115556 Diana B. Pruszków 11:00
115604 karol k. bydgoszcz 11:00
115714 Daniel M. Gang Dzikich Wieprzy Klonowiec Stary 27 10:40
115833 Maciej D. Gang Dzikich Wieprzy Ostrów Wielkopolski 10:40
115853 Radoslaw K. Elk 11:00
115886 Piotr W. JednaDruga Swinoujscie 10:40
115895 Justyna B. JednaDruga Międzyzdroje 10:40
115916 Mirosław G. Oby nie ostatni Warszawa 10:40
115975 Tomek W. Bravehearts Legionowo warszawa 10:40
116014 Rafał S. Żywiec 10:40
116015 Łukasz S. Żywiec 10:40
116203 Przemysław K. Bravehearts Legionowo Ostrów Wielkopolski 10:40
116247 Ewa S. POWER TRAINING warszawa 11:00
116275 Michał S. V.I.P-GYM EŁK Ełk 10:40
116301 Grzegorz K. Olsztyn 11:00
116365 Anna K. Warszawa 10:40
116434 Izabela Z. Białystok 11:00
116473 Krystian F. Olsztyn 11:00
116596 Kamil D. Beniaminów 11:00
116597 Tomasz S. Warszawa 10:40
116672 Jarosław K. Wrocław 10:40
116673 Mateusz P. xRunners Białystok 10:40
116675 Katarzyna S. Piotrków Trybnalski 11:00
116680 Szymon F. Pamiętna zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 Kraków 10:40
116753 Michał K. Warszawa 10:40
116777 Karol K. POWER TRAINING Warszawa 10:40
116786 ŁUKASZ P. WARSZAWA 10:40
116945 Radek J. 4MOVE Kraków 11:00
116949 Rafał J. 4MOVE RACZKI 11:00
116969 Agnieszka H. Międzybrodzie Żywieckie 10:40
117125 Magdalena S. FORMAcja CZĘSTOCHOWA Częstochowa 11:00
117131 Łukasz K. Warszawa 10:40
117149 Michał F. Zabiegani.TV Podkowa Lesna 10:40
117156 Maciej L. POWER TRAINING Warszawa 10:40
117198 Paulina K. Warszawa 10:40
117330 Arkadiusz P. Ełk 11:00