I
EN
Instagram

Lista startowa

Zimowy Runmageddon Classic - 18.02.2017 Ełk
Nr startowy ID Imię Nazwisko Nazwa drużyny Seria Status płatności
38 99310 Jarosław Wierzchowiak Husaria Race Team 10:00 Opłacono
16 99589 Karolina Wojtanowska GTX TEAM 10:00 Opłacono
59 99888 maciej waszkiewicz CrossBoxFit Ketrzyn 10:00 Opłacono
31 100262 Tomasz Krawczyk Husaria Race Team 10:00 Opłacono
101536 Łukasz Józefiak 10:00 Oczekuje na weryfikację
204 101541 Artur Szostak Bravehearts Legionowo 10:00 Opłacono
101637 paweł jerominow 7 bar 10:00 Oczekuje na weryfikację
51 102509 Konrad Bąkowski POWER TRAINING 10:00 Opłacono
7 102551 Anna Szlendak Bravehearts Legionowo 10:00 Opłacono
6 103027 Magdalena Sobesto Bravehearts Legionowo 10:00 Opłacono
84 103265 Piotr Kozina 10:00 Opłacono
103283 Paweł Babiński HARDCROSS EŁK 10:00 Oczekuje na weryfikację
3 103294 Przemysław Udro BigYellowFoot Adventure Team 10:00 Opłacono
24 103382 Michał Jagieło Husaria Race Team 10:00 Opłacono
85 103589 Piotr Petelczyc 10:00 Opłacono
86 103967 Daniel Połatyński 10:00 Opłacono
34 104352 Robert Mazurkiewicz Husaria Race Team 10:00 Opłacono
68 104488 Szymon Kopczyński xRunners 10:00 Opłacono
64 104497 Tomasz Danielkiewicz xRunners 10:00 Opłacono
53 104712 Bogdan Kowalczyk POWER TRAINING 10:00 Opłacono
58 105158 Paweł Tiahnybok SOCIOS SILESIA 10:00 Opłacono
60 105175 MAREK GOŁOMBEK STREFA TEAM 10:00 Opłacono
39 105922 Kacper Wilga Husaria Race Team 10:00 Opłacono
46 106007 Radosław Korbut KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
8 106066 Adam Jeżak DZIKERSI 10:00 Opłacono
106362 Agnieszka Burnus-Rychlewska POWER TRAINING 10:00 Oczekuje na weryfikację
106364 Rafał Bogusz POWER TRAINING 10:00 Oczekuje na weryfikację
33 106480 Bartosz Majewski Husaria Race Team 10:00 Opłacono
9 106778 Mariusz Żyjewski DZIKERSI 10:00 Opłacono
106996 grzegorz suchowiecki 10:00 Oczekuje na weryfikację
107151 Krzysztof Sulewski xRunners 10:00 Oczekuje na weryfikację
52 107356 Małgorzata Daszkiewicz POWER TRAINING 10:00 Opłacono
20 107437 Robert Ciupek Husaria Race Team 10:00 Opłacono
72 107492 Przemysław Trapkowski xRunners 10:00 Opłacono
74 107510 Wojciech Wojtyszyn xRunners 10:00 Opłacono
75 107533 Zbigniew Ziober xRunners 10:00 Opłacono
65 107547 Jakub Dmuch xRunners 10:00 Opłacono
66 107931 Łukasz Gustaw xRunners 10:00 Opłacono
108198 Andrzej Bogdał 10:00 Oczekuje na weryfikację
4 108547 Bartłomiej Waś Bozony Higgsa 10:00 Opłacono
36 108777 Monika Szadyko Husaria Race Team 10:00 Opłacono
21 109198 Joanna Dokowska Husaria Race Team 10:00 Opłacono
42 109433 Iza Wysłuch Husaria Race Team 10:00 Opłacono
23 109435 Damian Herman Husaria Race Team 10:00 Opłacono
12 109498 Kamil Gałdyn Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
109529 dominik smiecinski xRunners 10:00 Oczekuje na weryfikację
2 109949 PAWEL SALA #beskidytostanumysłu 10:00 Opłacono
80 110344 Grzegorz Grzywna 10:00 Opłacono
70 110447 Krzysztof Madejski xRunners 10:00 Opłacono
343 110524 Rudolf Rzepka #beskidytostanumysłu 10:00 Opłacono
15 110893 Bartosz Świętek Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
110906 Mariusz Banach 7 bar 10:00 Oczekuje na weryfikację
32 111141 Marcin Kur Husaria Race Team 10:00 Opłacono
83 111541 Piotr Kondraciuk 10:00 Opłacono
111679 RAFAŁ MILEWSKI 10:00 Oczekuje na weryfikację
29 111702 Artur Kozłowski Husaria Race Team 10:00 Opłacono
111710 Sylwester Wilk 10:00 Oczekuje na weryfikację
22 111802 Justyna Handke Husaria Race Team 10:00 Opłacono
69 111823 Anna Paulina Kurdyk xRunners 10:00 Opłacono
73 111892 Dominik Wałdowski xRunners 10:00 Opłacono
49 111904 Marcina Gromelski KS MAKÓW BIEGA 10:00 Opłacono
307 111960 Paweł Kozłowski Bravehearts Legionowo 10:00 Opłacono
48 111993 Michał Wasielewski KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
262 112024 Patryk Woźniak Husaria Race Team 10:00 Opłacono
112054 Mateusz Pachnik 10:00 Oczekuje na weryfikację
112060 Marcin Warias Husaria Race Team 10:00 Oczekuje na weryfikację
30 112068 Rafał Krajewski Husaria Race Team 10:00 Opłacono
112257 MARCIN LUDYNIA 10:00 Oczekuje na weryfikację
44 112371 DANIEL BURDZY KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
57 112403 Piotr Tartanus POWER TRAINING 10:00 Opłacono
56 112575 Katarzyna Płatek POWER TRAINING 10:00 Opłacono
112608 Katarzyna Koper 10:00 Oczekuje na weryfikację
25 112626 Kacper Kąkol Husaria Race Team 10:00 Opłacono
112648 Mateusz Karczmarski ALGRAF TEAM 10:00 Oczekuje na weryfikację
112704 Piotr Gruba 10:00 Oczekuje na weryfikację
112707 Kamila Plichta 10:00 Oczekuje na weryfikację
37 112751 Magdalena Wawrzyniak Husaria Race Team 10:00 Opłacono
17 113070 Bartosz Arusztowicz Hardcorowe Wychylylybymy 10:00 Opłacono
45 113134 Andrzej Doromiejczuk KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
113253 dfvsfv sdvsdvsvd 10:00 Oczekuje na weryfikację
35 113369 Damian Pluciński Husaria Race Team 10:00 Opłacono
62 113494 Rafał Kawulak WŁÓCZYBIEGI 10:00 Opłacono
113584 Jakub Dulaj FORMAcja CZĘSTOCHOWA 10:00 Oczekuje na weryfikację
67 113693 Sebastian Kasprzyk xRunners 10:00 Opłacono
54 113884 Marcel Mierzicki POWER TRAINING 10:00 Opłacono
79 114039 Michał Gremza 10:00 Opłacono
89 114192 Wojciech Żarnoch 10:00 Opłacono
88 114330 Elżbieta Wziętek 10:00 Opłacono
27 114339 Jacek Konewka Husaria Race Team 10:00 Opłacono
71 114429 Tatsiana Pekhtserava xRunners 10:00 Opłacono
28 114829 Agnieszka Koziak Husaria Race Team 10:00 Opłacono
40 114842 Arkadiusz Wojno Husaria Race Team 10:00 Opłacono
77 114986 maciek Dudek 10:00 Opłacono
26 115198 Aleksandra Kluczka Husaria Race Team 10:00 Opłacono
78 115332 Artur Gierkowski 10:00 Opłacono
87 115338 Michał Tyszka 10:00 Opłacono
18 115504 Bartosz Brusiło Husaria Race Team 10:00 Opłacono
76 115576 Grzegorz Ćwil 10:00 Opłacono
47 115612 Tomek Nowak KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
14 115724 Ewelina Kostrzewska Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
81 115740 Andrei Isayeu 10:00 Opłacono
43 115966 Marcin Czajka IPPON TEAM 10:00 Opłacono
115980 Kamil Karczewski 10:00 Oczekuje na weryfikację
63 116103 Andrei Arsentsyeu xRunners 10:00 Opłacono
19 116136 Krzysztof Chomicz Husaria Race Team 10:00 Opłacono
11 116178 WIOLETA DOMARECKA Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
247 116649 marcin białczak KONIUCHY OCR 10:00 Opłacono
276 116757 Jarek Bernat 10:00 Opłacono
10 116800 Filip Bittner Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
117056 Marcin Zakrzewski Husaria Race Team 10:00 Oczekuje na weryfikację
1 117066 Wojciech Partyka #beskidytostanumysłu 10:00 Opłacono
55 117110 Daniel Piskała POWER TRAINING 10:00 Opłacono
101 117153 Kamil Pupkowski Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
236 117161 Mateusz Krawiecki Husaria Race Team 10:00 Opłacono
61 117200 Maciek Frydrych WATAHA 10:00 Opłacono
99 117201 Dawid Hajnos Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
13 117202 Piotr Kaminski Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
100 117208 ROBERT KRZYSTYNIAK Gorący Potok Team 10:00 Opłacono
344 117390 Piotr Bomba 10:00 Opłacono
121 99313 Mariusz Steuer POWER TRAINING 10:20 Opłacono
99345 Tomasz Prykowski Sportera Fitness Team 10:20 Oczekuje na weryfikację
161 99404 Jakub Sienkiewicz 10:20 Opłacono
162 99406 Paulina Skrętek 10:20 Opłacono
334 99449 Mirosław WŁODARCZYK 10:20 Opłacono
99862 Andrzej Kochaniak 10:20 Oczekuje na weryfikację
109 99932 Rafał Felisiak KTMŁ 10:20 Opłacono
122 99945 Andrzej Tartanus POWER TRAINING 10:20 Opłacono
100186 Krystian Borowiec 10:20 Oczekuje na weryfikację
163 100759 Seweryn Stankiewicz 10:20 Opłacono
82 101071 Nikodem Kemicer 10:20 Opłacono
145 101145 Paweł Kaczmarczyk 10:20 Opłacono
120 101317 Dzmitry Latushkin POWER TRAINING 10:20 Opłacono
164 101375 Daniel Szemis 10:20 Opłacono
96 101657 edyta waszkiewicz CrossBoxFit Ketrzyn 10:20 Opłacono
139 101941 Dawid Gruszczyk Husaria Race Team 10:20 Opłacono
126 102631 Mariola Obidowska Spontan team 10:20 Opłacono
102633 Mateusz Piasny 10:20 Oczekuje na weryfikację
144 102742 Paweł Jaroszczak 10:20 Opłacono
171 103487 Artur Żebrakowski 10:20 Opłacono
104 103492 Adrian Dąbrowski Kontaktuj PZU Team 10:20 Opłacono
166 103593 Adrian Węcel 10:20 Opłacono
112 103627 Dominika Zięba KTMŁ 10:20 Opłacono
103664 Michał Olejniczak Sportera Fitness Team 10:20 Oczekuje na weryfikację
104290 Paulina Pławsiuk Sportera Fitness Team 10:20 Oczekuje na weryfikację
169 104370 Dorota Wrońska 10:20 Opłacono
156 105329 Maciej Nogaj 10:20 Opłacono
117 105659 Leszek Majka Piękni i Bestie 10:20 Opłacono
165 105784 Adrian Szostak 10:20 Opłacono
90 105930 RAFAŁ LASOTA AnngellsRun 10:20 Opłacono
129 106218 Jarosław Ruszewski Sportowe Suwałki 10:20 Opłacono
313 106472 Patryk Marcinkiewicz 10:20 Opłacono
143 106643 Adam Jahns 10:20 Opłacono
147 107234 Artur Kisiel 10:20 Opłacono
113 107292 Grzegorz Kamusiński Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:20 Opłacono
110 107886 Ewelina Ochryniuk KTMŁ 10:20 Opłacono
149 107954 Łukasz Kordowski 10:20 Opłacono
103 107970 Jakub Piekorz JuchazBani 10:20 Opłacono
114 108093 Jarosław Kamusiński Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:20 Opłacono
158 108256 Rafał Pietrzyk 10:20 Opłacono
151 108257 Ewelina Księżak 10:20 Opłacono
240 108268 Dawid Rogowski Husaria Race Team 10:20 Opłacono
152 108350 Jacek Lech 10:20 Opłacono
168 108351 Marta Woś 10:20 Opłacono
116 108956 Jaroslaw Sobota Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:20 Opłacono
142 109113 Bartosz Jagodziński 10:20 Opłacono
119 109524 Michał Kuffel POWER TRAINING 10:20 Opłacono
134 109859 Pawel Bratkowski 10:20 Opłacono
118 109940 Grzegorz Faltyczko POWER TRAINING 10:20 Opłacono
140 110008 Rafał Hałas 10:20 Opłacono
157 110666 Radosław Nużyński 10:20 Opłacono
95 111019 Marek Rodziewicz Cross Training MRĄGOWO 10:20 Opłacono
160 111274 Jakub Samsel 10:20 Opłacono
111401 Miłosz Kopyciński XDiavel 10:20 Oczekuje na weryfikację
130 111431 Mirosława Włodek STREFA TEAM 10:20 Opłacono
106 111448 Igor Sajko Kontaktuj PZU Team 10:20 Opłacono
105 111450 Kamil Góra Kontaktuj PZU Team 10:20 Opłacono
108 111475 Emilia Żelazowska Kontaktuj PZU Team 10:20 Opłacono
155 111758 Dariusz Nikiel 10:20 Opłacono
94 111949 Adam Kachel Cross Training MRĄGOWO 10:20 Opłacono
112085 Mateusz Bardziak KONIUCHY OCR 10:20 Oczekuje na weryfikację
97 112092 Grzegorz Leśniak Dirty Sparrows 10:20 Opłacono
98 112129 Adam Pielatowski Dirty Sparrows 10:20 Opłacono
132 112382 Marek Maślany Wild Team 10:20 Opłacono
131 112386 Kamila Gielniak-Rolnicka Wild Team 10:20 Opłacono
102 112420 Cezary Rak Hardcorowe Wychylylybymy 10:20 Opłacono
93 112477 WOJCIECH JARMUŻ CROSFITTEAM PRUSZCZ GDAŃSKI 10:20 Opłacono
107 112624 Adrian Szczekutowicz Kontaktuj PZU Team 10:20 Opłacono
150 112690 Tomasz Kowalski 10:20 Opłacono
136 112986 Daniel Dobkowski 10:20 Opłacono
124 112992 Maciej Turos Run&Travel 10:20 Opłacono
91 113010 Mieczysław Zaremba AŚNAEBAEM 10:20 Opłacono
111 113265 Mateusz Pałdyna KTMŁ 10:20 Opłacono
159 113465 łukasz Rama 10:20 Opłacono
138 113498 Kamila Gąsiorek 10:20 Opłacono
125 113596 Kamil Janecki Śląski Tajfun Team 10:20 Opłacono
340 113607 Marcus Madusiok 10:20 Opłacono
141 113648 Katarzyna Hyra 10:20 Opłacono
148 113649 Paweł Kopyciok 10:20 Opłacono
170 113652 Jacek Zaborowski 10:20 Opłacono
167 113860 DAWID WESOŁOWSKI 10:20 Opłacono
135 113862 Marcin Bugajski 10:20 Opłacono
115 114578 Jakub Krawczyk Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:20 Opłacono
335 114804 Mariusz Zawadka 10:20 Opłacono
280 114805 Katarzyna Chojnacka 10:20 Opłacono
154 116960 Tomasz Mykyta 10:20 Opłacono
133 117187 Tomasz Andrukiewicz 10:20 Opłacono
137 117196 Dzmitry Filitaryn 10:20 Opłacono
117216 Kamil Danowski 10:20 Oczekuje na weryfikację
261 99299 Konrad Kurasiński POWER TRAINING 10:40 Opłacono
99303 marcin grzywiński 11:00 Oczekuje na weryfikację
223 99316 Joanna Korzeniowska Halo wycieczka 10:40 Opłacono
224 99317 anna kowalik Halo wycieczka 10:40 Opłacono
99331 Anastazja Raznatowska Halo wycieczka 10:40 Oczekuje na weryfikację
271 99410 Lucjan Falarski Husaria Race Team 11:00 Opłacono
297 99461 Grzegorz Janiszewski 11:00 Opłacono
345 99534 Arkadiusz Waszkiewicz V.I.P-GYM EŁK 11:00 Opłacono
128 99599 Krzysztof Szymański Sportera Fitness Team 11:00 Opłacono
198 99703 Radosław Markiewicz Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
248 99867 Łukasz Kwiatkowski Kontaktuj PZU Team 10:40 Opłacono
347 99941 Michał Woźniak POWER TRAINING 11:00 Opłacono
262 100017 Sylwia Wilk POWER TRAINING 11:00 Opłacono
100066 marcin lucki 11:00 Oczekuje na weryfikację
312 100293 Grzegorz Makal 11:00 Opłacono
275 100884 Rafał Ambroziak 11:00 Opłacono
222 101103 Karol Ciosek Halo wycieczka 10:40 Opłacono
293 101163 Paweł Gościniewicz 11:00 Opłacono
265 101332 Izabela Kaczmarska Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 11:00 Opłacono
250 101432 Rafał Chojnowski Lecimy Tutej 11:00 Opłacono
249 101435 Krzysiek Barczewski Lecimy Tutej 11:00 Opłacono
318 101554 Katarzyna Ruś 11:00 Opłacono
101652 Rafał Pawlikowski 11:00 Oczekuje na weryfikację
305 101668 Beata Kotlicka 11:00 Opłacono
330 101874 Piotr Wawer 10:40 Opłacono
279 101939 Józef Chmielewski 10:40 Opłacono
267 102272 Kamil Żak Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 11:00 Opłacono
266 102274 Tomasz Wysmyk Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 11:00 Opłacono
342 102408 Piotr Dzikowski 10:40 Opłacono
225 102432 Małgorzata Kosiorek HARDCROSS EŁK 10:40 Opłacono
200 102540 Maja Opara Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
206 102550 Klaudia Wojcieszak Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
226 102573 Patrycja Sikorska HARDCROSS EŁK 10:40 Opłacono
234 102790 Emil Górski Husaria Race Team 10:40 Opłacono
291 102915 Aureliusz Gałat 11:00 Opłacono
202 103083 Małgorzata Pydyn Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
208 103877 Marcin Markiewicz Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
268 104113 Sebastian Zdzichowski Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 11:00 Opłacono
190 104121 Mariusz Miłek BinSoft 11:00 Opłacono
189 104122 Klaudia Liniewicz BinSoft 11:00 Opłacono
232 104342 Filip Daszewski Husaria Race Team 10:40 Opłacono
192 104702 Karol Wierzchołowski BinSoft 11:00 Opłacono
104929 Joanna Rodzik Sportera Fitness Team 10:40 Oczekuje na weryfikację
239 105236 Grzegorz Pętlak Husaria Race Team 10:40 Opłacono
322 105346 Monika Sokołowska 11:00 Opłacono
296 105354 Rafał Jackiewicz 11:00 Opłacono
298 105432 Łukasz Jasek 10:40 Opłacono
229 105579 Krzysztof Borowiak Husaria Race Team 10:40 Opłacono
191 105736 Michał Murawski BinSoft 11:00 Opłacono
105866 Paweł Kwieciński Bravehearts Legionowo 10:40 Oczekuje na weryfikację
233 106064 Bartek Dzierzgowski Husaria Race Team 10:40 Opłacono
281 106070 Krzysztof Cichocki 11:00 Opłacono
301 106101 Piotr Kania 11:00 Opłacono
264 106194 Daniel Filipek Prowadzi mnie mój wewnętrzny nietoperz 11:00 Opłacono
286 106235 Patryk Fijałkowski 11:00 Opłacono
317 106236 Piotr Raszewski 11:00 Opłacono
184 106276 tomasz mański AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
251 106522 Jarosław Kordek MORSY SZCZYTNO #RESET 11:00 Opłacono
252 106524 Anna Orzoł MORSY SZCZYTNO #RESET 11:00 Opłacono
106582 Adam Krocz 11:00 Oczekuje na weryfikację
321 106782 Karol Sobociński 11:00 Opłacono
283 106945 Joanna Dądelewska 11:00 Opłacono
310 106957 Bernard Lenart 10:40 Opłacono
320 107033 Łukasz Sitarek 11:00 Opłacono
294 107134 Krzysztof Hauk 11:00 Opłacono
214 107183 Jarosław Cęcelewski FIGLARZE 10:40 Opłacono
303 107224 Krzysztof Korobij 11:00 Opłacono
228 107427 Łukasz Borkowski Husaria Race Team 11:00 Opłacono
201 107552 Rafał Piątkowski Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
304 107561 Maciej Kostrzon 11:00 Opłacono
216 107578 Anna Osuch FIGLARZE 10:40 Opłacono
314 107925 Kamil Nowak 11:00 Opłacono
193 107958 Piotr Bień Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
230 108315 Marcin Bukojemski Husaria Race Team 11:00 Opłacono
127 108418 Szymon Chaber Sportera Fitness Team 11:00 Opłacono
288 108633 Marcin Frej 10:40 Opłacono
203 108755 Błażej Rybacki Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
306 109239 Tomasz Kotlowski 11:00 Opłacono
292 109247 Marcin Gołębiewski 11:00 Opłacono
209 109364 Katarzyna Morek Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
338 109381 Artur Fornalski Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
282 109563 Paweł Dąbrowski 11:00 Opłacono
109607 Monika Kołodyńska 11:00 Oczekuje na weryfikację
341 109738 Andrzej Szczerbo MORSY SZCZYTNO #RESET 11:00 Opłacono
227 109793 Łukasz Borkowski HARPAGANY LANSU 10:40 Opłacono
194 110030 Anna Duczmalewska Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
199 110132 Łukasz Musiński Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
259 110582 Mateusz Lewko PędziLewko 11:00 Opłacono
258 110587 Adam Lewko PędziLewko 11:00 Opłacono
290 110701 Michał Gabruk 11:00 Opłacono
289 111513 Sebastian Fura 11:00 Opłacono
111532 Danuta Słowikowska 10:40 Oczekuje na weryfikację
311 111666 Michał Lipka 10:40 Opłacono
92 111678 Paweł Kuczyński BigYellowFoot Adventure Team 10:40 Opłacono
218 111687 Leszek Potepa FORMAcja CZĘSTOCHOWA 11:00 Opłacono
207 111696 Katarzyna Tulejko Cross Familia Częstochowa 11:00 Opłacono
183 111956 Zygmunt Machtyl AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
197 112152 Bożena Kornacka Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
246 112206 ZBIGNIEW MATYSIK K.S. ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10:40 Opłacono
112226 Agata Szkodzińska AŚNAEBAEM 11:00 Oczekuje na weryfikację
187 112228 Monika Remus AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
180 112231 Adrian Fabich AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
270 112277 Grzegorz Morawski trener24h.com.pl 10:40 Opłacono
186 112293 Hubert Potocki AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
176 112411 Grzegorz Kowalczyk Academia Gorila 11:00 Opłacono
177 112459 Kamil Zawadzki Academia Gorila 11:00 Opłacono
327 112462 Krzysztof Tarnowski 10:40 Opłacono
328 112514 Tomasz Tarnowski 10:40 Opłacono
213 112518 Maria Szczotkowska DZIKIE DZIKI GORZÓW 10:40 Opłacono
185 112526 Piotr Nadolny AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
188 112552 Róża Szyposzyńska AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
181 112555 Wioletta Kalinowska AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
285 112560 Grzegorz Dyszkiewicz 11:00 Opłacono
195 112581 Magdalena Ilnicka Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
123 112603 Paweł Fic Run&Travel 10:40 Opłacono
182 112703 Kajetan Kubera AŚNAEBAEM 11:00 Opłacono
256 112718 Paweł Tarasewicz OUTDOOR TRAINING 11:00 Opłacono
217 112787 Joanna Siembab FIGLARZE 10:40 Opłacono
210 113135 Michał Morek Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
255 113152 Marek Szekalski OUTDOOR TRAINING 11:00 Opłacono
235 113158 Dorota Kałuzińska Husaria Race Team 10:40 Opłacono
211 113553 Tomasz Rakowski Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
237 113614 Bartek Lalek Husaria Race Team 10:40 Opłacono
50 113621 Jakub Zawistowski Off-Road Runners 10:40 Opłacono
302 113622 Katarzyna Kluk 10:40 Opłacono
212 113778 Ewa Sieczkowska Dzieci Kukurydzy 11:00 Opłacono
173 114013 Tomasz Kołacz #namięciutko 10:40 Opłacono
215 114037 Marcin Chrzanowski FIGLARZE 10:40 Opłacono
172 114052 Liliana Kołacz #namięciutko 10:40 Opłacono
331 114082 Mariusz Wilk 11:00 Opłacono
333 114110 Damian Wlaźlak 10:40 Opłacono
273 114120 Adrian Krupa WŁÓCZYBIEGI 10:40 Opłacono
245 114124 Ariel Bakalarz JuchazBani 10:40 Opłacono
329 114270 Michał Ulanowski 10:40 Opłacono
315 114334 Marcin Onufrejuk 11:00 Opłacono
269 114365 Emilia Gołębiowska trener24h.com.pl 10:40 Opłacono
325 114522 Robert Stankiewicz 10:40 Opłacono
332 114679 Paweł Wilk 11:00 Opłacono
278 114698 Kamil Cepiak 10:40 Opłacono
231 114712 maciej całka Husaria Race Team 10:40 Opłacono
238 114748 Adam Maniara Husaria Race Team 10:40 Opłacono
242 114814 Marcin Zwardoń Husaria Race Team 10:40 Opłacono
241 114830 Jakub Żak Husaria Race Team 10:40 Opłacono
254 114971 Przemysław Zenderowski Odważ się żyć (; 10:40 Opłacono
339 115015 Kacper Sędziak 10:40 Opłacono
115090 Ewa Kozdój 10:40 Oczekuje na weryfikację
179 115255 ANNA "ANNGELL" MIZERA AnngellsRun 10:40 Opłacono
277 115556 Diana Bilska 11:00 Opłacono
115604 karol kawicki 11:00 Oczekuje na weryfikację
221 115714 Daniel Marciniak Gang Dzikich Wieprzy 10:40 Opłacono
220 115833 Maciej Dąbrowski Gang Dzikich Wieprzy 10:40 Opłacono
115853 Radoslaw Kuczynski 11:00 Oczekuje na weryfikację
244 115886 Piotr Winiarski JednaDruga 10:40 Opłacono
243 115895 Justyna Bajroszewska JednaDruga 10:40 Opłacono
253 115916 Mirosław Gryckiewicz Oby nie ostatni 10:40 Opłacono
205 115975 Tomek Wąsowski Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
324 116014 Rafał Stalski 10:40 Opłacono
323 116015 Łukasz Stalski 10:40 Opłacono
196 116203 Przemysław Kaźmierczak Bravehearts Legionowo 10:40 Opłacono
116247 Ewa Samulska POWER TRAINING 11:00 Oczekuje na weryfikację
116275 Michał Szumiło V.I.P-GYM EŁK 10:40 Oczekuje na weryfikację
309 116301 Grzegorz Kucharewicz 11:00 Opłacono
308 116365 Anna Krytunska 10:40 Opłacono
336 116434 Izabela Zawistowska 11:00 Opłacono
287 116473 Krystian Filochowski 11:00 Opłacono
284 116596 Kamil Dworakowski 11:00 Opłacono
326 116597 Tomasz Szewczyk 10:40 Opłacono
300 116672 Jarosław Kalinin 10:40 Opłacono
116673 Mateusz Palecki xRunners 10:40 Oczekuje na weryfikację
319 116675 Katarzyna Sianos 11:00 Opłacono
257 116680 Szymon Ferdek Pamiętna zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:40 Opłacono
299 116753 Michał Kądziela 10:40 Opłacono
260 116777 Karol Kopeć POWER TRAINING 10:40 Opłacono
316 116786 ŁUKASZ PRZYŻYCKI 10:40 Opłacono
174 116945 Radek Jasiński 4MOVE 11:00 Opłacono
175 116949 Rafał Jasiński 4MOVE 11:00 Opłacono
295 116969 Agnieszka Hojdys-Łopatka 10:40 Opłacono
219 117125 Magdalena Stasińska FORMAcja CZĘSTOCHOWA 11:00 Opłacono
307 117131 Łukasz Kozłowski 10:40 Opłacono
274 117149 Michał Frej Zabiegani.TV 10:40 Opłacono
117156 Maciej Litniewski POWER TRAINING 10:40 Oczekuje na weryfikację
146 117198 Paulina Kędziora 10:40 Opłacono
337 117330 Arkadiusz Paszkiewicz 11:00 Opłacono