I
EN
Instagram

Klasyfikacja Elite

Zimowy Runmageddon Rekrut 13.01.2018, Warszawa

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 44 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:30 (1) 00:42:13
2 76 Andrei Arsentsyeu M Minsk xRunners 08:30 (2) 00:42:19
3 117 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 08:30 (3) 00:42:21
4 3 Robert Bandosz M Sierpc Algraf Race Team 08:30 (4) 00:43:13
5 8 Kamil Urbański M Sulęcin Algraf Race Team 08:30 (5) 00:43:26
6 78 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 08:30 (6) 00:43:46
7 54 Bartosz Januszewski M Zielona Góra Kosiarze 08:30 (7) 00:44:19
8 5 Mateusz Karczmarski M Skwierzyna Algraf Race Team 08:30 (8) 00:44:45
9 6 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Algraf Race Team 08:30 (9) 00:44:49
10 36 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:30 (10) 00:44:53
11 2 Marcin Antczak M Międzyrzecz Algraf Race Team 08:30 (11) 00:45:27
12 45 Kamil Marczuk M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (12) 00:45:47
13 65 Daniel Piskała M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (13) 00:46:42
14 49 Jakub Zawistowski M warszawa Husaria Race Team 08:30 (14) 00:46:49
15 38 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:30 (15) 00:46:58
16 37 Filip Brzozowski M Jarocin Husaria Race Team 08:30 (16) 00:47:20
17 68 Jakub Wypukoł M Katowice SOCIOS SILESIA 08:30 (17) 00:47:23
18 74 Mariusz Wiktorowicz M Łódź WATAHA 08:30 (18) 00:48:09
19 25 Kamil Pękala M Nowy Targ Gorący Potok Team 08:30 (19) 00:48:13
20 48 Damian Wlaźlak M Pabianice Husaria Race Team 08:30 (20) 00:48:52
21 92 Michał Kądziela M Warszawa 08:30 (21) 00:49:13
22 17 Lukasz Lorenc M Gorzów wlkp DZIADY OCR 08:30 (22) 00:49:18
23 67 Paweł Zajączkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (23) 00:50:01
24 84 Damian Urbaniak M Gdańsk xRunners 08:30 (24) 00:50:32
25 102 Andrzej Pawlikowski M Krasnystaw 08:30 (25) 00:50:35
26 111 Marcin Dudkiewicz M Tomaszow Mazowiecki Husaria Race Team 08:30 (26) 00:50:47
27 43 Marcin Mikołajczyk M Łódź Husaria Race Team 08:30 (27) 00:50:48
28 115 Jaro Bieniecki M warszawa 08:30 (28) 00:51:06
29 85 Bartłomiej Waś M Warszawa xRunners 08:30 (29) 00:51:24
30 24 Jakub Mikrut M Czarny Dunajec Gorący Potok Team 08:30 (30) 00:51:33
31 100 Maciej Okręglak M Nowy Sącz 08:30 (31) 00:51:37
32 113 Baltynski Aliaksandr M Minsk 08:30 (32) 00:51:40
33 39 Tobiasz Czach M Rzeszów Husaria Race Team 08:30 (33) 00:52:20
34 4 Miłosz Hendzel M Szczecin Algraf Race Team 08:30 (34) 00:52:25
35 108 Andrei Surmach M Warszawa 08:30 (35) 00:52:30
36 83 Bartek Szymański M Świdnica xRunners 08:30 (36) 00:52:32
37 116 Patryk Walczak M Konin 08:30 (37) 00:52:33
38 72 Grzegorz Morawski M Warszawa trener24h.com.pl 08:30 (38) 00:52:37
39 60 Filip Cichocki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (39) 00:52:46
40 103 Marek Podgorski M Warszawa 08:30 (40) 00:52:55
41 114 Dominik Słodownik M warszawa 08:30 (41) 00:53:11
42 98 Lukasz Manaj M Lublin 08:30 (42) 00:53:19
43 91 Alexej Joochean M Minsk 08:30 (43) 00:53:27
44 147 Natalia Wielechowska K Warszawa Husaria Race Team 08:45 (1) 00:54:09
45 40 Bartek Dzierzgowski M Łomża Husaria Race Team 08:30 (44) 00:54:42
46 149 Paulina Gawroniuk K wrocław xRunners 08:45 (2) 00:54:52
47 79 Pawel Gawrylczyk M Gdynia xRunners 08:30 (45) 00:54:54
48 146 Sylwia Milewicz K Warszawa Husaria Race Team 08:45 (3) 00:55:01
49 71 Pawel Bratkowski M Płońsk Torpeda Race Team 08:30 (46) 00:55:06
50 61 Rafał Kochaniak M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (47) 00:55:16
51 31 Radosław Kolibabski M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (48) 00:55:56
52 55 Tomasz Kawka M Warszawa Kosiarze 08:30 (49) 00:56:03
53 42 Rafał Koszczyc M Gubin Husaria Race Team 08:30 (50) 00:56:11
54 144 Izabela Frontczak K Szczecinek Husaria Race Team 08:45 (4) 00:56:17
55 70 Leszek Janus M Warszawa Speedsters 08:30 (51) 00:56:48
56 9 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Braveharts Legionowo 08:30 (52) 00:56:55
57 53 Adam jałbrzykowski M Warszawa Kosiarze 08:30 (53) 00:57:09
58 30 Tomasz Kilimnik M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (54) 00:58:12
59 57 Bartosz Brusiło M Warszawa Mamy Ruszamy 08:30 (55) 00:58:55
60 56 Krzysztof Markiewicz M Warszawa Kosiarze 08:30 (56) 00:59:13
61 77 Marek Czapran M Gdańsk xRunners 08:30 (58) 00:59:14
62 14 Adam Pielatowski M Poznań Dirty Sparrows 08:30 (57) 00:59:14
63 142 Elżbieta Wziętek K Międzychód Algraf Race Team 08:45 (5) 00:59:53
64 28 Marek Grzelak M Ostrówiec Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (59) 01:00:00
65 11 Artur Żukowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (60) 01:00:20
66 59 Łukasz Barcikowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (61) 01:00:40
67 26 Bartosz Arusztowicz M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (62) 01:00:53
68 51 Dawid Michalski M Łódź I NEVER TURN BACK 08:30 (63) 01:00:57
69 34 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:30 (64) 01:01:11
70 29 Piotr Kaczmarski M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (65) 01:01:18
71 16 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (66) 01:01:29
72 32 Marcin Piętka M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (67) 01:01:57
73 58 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 08:30 (68) 01:02:01
74 27 Maciej Dutkowski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (69) 01:02:09
75 66 Michał Woźniak M Białobrzegi POWER TRAINING 08:30 (70) 01:02:15
76 62 Tomasz Łapacz M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (71) 01:02:24
77 63 Dzmitry Latushkin M Mohylew POWER TRAINING 08:30 (72) 01:02:28
78 47 Kacper Ptasiński M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (73) 01:02:35
79 107 Martin Strömberg M Helsingborg 08:30 (74) 01:02:38
80 20 Bernard Tuwalski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (75) 01:03:00
81 21 Filip Daszewski M Dębno FireEagles 08:30 (76) 01:03:00
82 23 Wojciech Mazurek M Ostrowiec Świętokrzyski FireEagles 08:30 (77) 01:03:26
83 112 Przemyslaw Furmaga M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (78) 01:03:36
84 15 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna DZIADY OCR 08:30 (79) 01:03:44
85 69 Tomasz Boruc M Wołomin Speedsters 08:30 (80) 01:04:15
86 52 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 08:30 (81) 01:06:16
87 10 Marek Pokojski M legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (82) 01:06:45
88 80 Emil Kaczor M Warszawa xRunners 08:30 (83) 01:07:45
89 93 Piotr Knapik M Jaworzno 08:30 (84) 01:08:27
90 148 Danuta Ciszewska K Pułtusk KS Maków Biega 08:45 (6) 01:09:35
91 145 Justyna Kępa K Rzeszów Husaria Race Team 08:45 (7) 01:10:29
92 75 Michał Milbrant M Błonie WŁÓCZYBIEGI 08:30 (85) 01:10:43
93 22 Kuba Górewicz M Szczecim FireEagles 08:30 (86) 01:13:12
94 13 Marcin Soja M Kraków Chodźże na pole 08:30 (87) 01:14:52
95 86 Michał Bednarek M Starowa Góra 08:30 (88) 01:16:20
96 143 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 08:45 (8) 01:16:26
97 7 Jacek Mikołajczuk M Gorzów Wielkopolski Algraf Race Team 08:30 (89) 01:16:37
98 50 DARIUSZ GRALEC M ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I NEVER TURN BACK 08:30 (90) 01:19:18
99 64 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (91) 01:19:55
100 88 Bartosz Frydler M Warszawa 08:30 (92) 01:20:57
101 104 Sławomir Przybytek M Warszawa 08:30 (93) 01:22:20
102 105 Jarosław Raczyński M Prażmów 08:30 (94) 01:26:53
103 87 Łukasz Bogdański M Otwock 08:30 (95) 01:27:26
104 12 Grzegorz Kućma M Kraków Chodźże na pole 08:30 (96) 01:32:08