I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Warszawa 13.01.2018

Do startu pozostało
Dostępne formuły
- INTRO
3 KM 15 Przeszkód 13.01
- REKRUT
6 KM 30 Przeszkód 13.01
- KIDS
1 KM 10 Przeszkód 13.01

Klasyfikacja generalna

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 82 Marcin Szczepaniak M Konin xRunners 08:31 (1) 00:41:21
2 44 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:30 (1) 00:42:13
3 76 Andrei Arsentsyeu M Minsk xRunners 08:30 (2) 00:42:19
4 117 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 08:30 (3) 00:42:21
5 3 Robert Bandosz M Sierpc Algraf Race Team 08:30 (4) 00:43:13
6 8 Kamil Urbański M Sulęcin Algraf Race Team 08:30 (5) 00:43:26
7 78 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 08:30 (6) 00:43:46
8 54 Bartosz Januszewski M Zielona Góra Kosiarze 08:30 (7) 00:44:19
9 1157 Dmytro Selianin M Złotoryja 11:00 (1) 00:44:38
10 5 Mateusz Karczmarski M Skwierzyna Algraf Race Team 08:30 (8) 00:44:45
11 6 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Algraf Race Team 08:30 (9) 00:44:49
12 36 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:30 (10) 00:44:53
13 2 Marcin Antczak M Międzyrzecz Algraf Race Team 08:30 (11) 00:45:27
14 45 Kamil Marczuk M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (12) 00:45:47
15 65 Daniel Piskała M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (13) 00:46:42
16 49 Jakub Zawistowski M warszawa Husaria Race Team 08:30 (14) 00:46:49
17 38 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:30 (15) 00:46:58
18 1536 Ireneusz Piekutowski M Łódź 12:00 (1) 00:47:00
19 37 Filip Brzozowski M Jarocin Husaria Race Team 08:30 (16) 00:47:20
20 68 Jakub Wypukoł M Katowice SOCIOS SILESIA 08:30 (17) 00:47:23
21 74 Mariusz Wiktorowicz M Łódź Wataha Grupa Treningowa 08:30 (18) 00:48:09
22 25 Kamil Pękala M Nowy Targ Gorący Potok Team 08:30 (19) 00:48:13
23 1410 Hubert Chudański M Bydgoszcz 11:45 (1) 00:48:44
24 1026 Mateusz Grzeszczak M Grodzisk Mazowiecki 10:45 (1) 00:48:47
25 1538 Daniel Połatyński M Dąbie 12:00 (2) 00:48:49
26 48 Damian Wlaźlak M Pabianice Husaria Race Team 08:30 (20) 00:48:52
27 777 Sylwester Wilk M Otwock Husaria Race Team 10:15 (1) 00:48:55
28 92 Michał Kądziela M Warszawa 08:30 (21) 00:49:13
29 17 Łukasz Lorenc M Gorzów wlkp DZIADY OCR 08:30 (22) 00:49:18
30 67 Paweł Zajączkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (23) 00:50:01
31 84 Damian Urbaniak M Gdańsk xRunners 08:30 (24) 00:50:32
32 102 Andrzej Pawlikowski M Krasnystaw 08:30 (25) 00:50:35
33 111 Marcin Dudkiewicz M Tomaszow Mazowiecki Husaria Race Team 08:30 (26) 00:50:47
34 43 Marcin Mikołajczyk M Łódź Husaria Race Team 08:30 (27) 00:50:48
35 224 Mateusz Pudło M warszawa Husaria Race Team 09:00 (1) 00:51:06
36 115 Jaro Bieniecki M warszawa 08:30 (28) 00:51:06
37 1182 Kamil Pawłowski M Krukowo HARPAGANY TEAM 11:15 (1) 00:51:10
38 1475 Cezary Dębczyński M Włocławek HARPAGANY TEAM 11:15 (2) 00:51:10
39 85 Bartłomiej Waś M Warszawa xRunners 08:30 (29) 00:51:24
40 24 Jakub Mikrut M Czarny Dunajec Gorący Potok Team 08:30 (30) 00:51:33
41 100 Maciej Okręglak M Nowy Sącz 08:30 (31) 00:51:37
42 113 Baltynski Aliaksandr M Minsk 08:30 (32) 00:51:40
43 39 Tobiasz Czach M Rzeszów Husaria Race Team 08:30 (33) 00:52:20
44 4 Miłosz Hendzel M Szczecin Algraf Race Team 08:30 (34) 00:52:25
45 108 Andrei Surmach M Grodno 08:30 (35) 00:52:30
46 83 Bartek Szymański M Świdnica xRunners 08:30 (36) 00:52:32
47 116 Patryk Walczak M Konin 08:30 (37) 00:52:33
48 72 Grzegorz Morawski M Warszawa trener24h.com.pl 08:30 (38) 00:52:37
49 60 Filip Cichocki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (39) 00:52:46
50 103 Marek Podgorski M Warszawa 08:30 (40) 00:52:55
51 222 Mieszko Mórawski M Suwałki Husaria Race Team 09:00 (2) 00:53:03
52 1573 Marcin Szelag M Wielun 11:45 (2) 00:53:07
53 1442 Paweł Staniszewski M Radzymin 11:45 (3) 00:53:08
54 114 Dominik Słodownik M warszawa 08:30 (41) 00:53:11
55 857 Karol Wójcik M Paniówki 10:15 (2) 00:53:14
56 98 Lukasz Manaj M Lublin 08:30 (42) 00:53:19
57 1059 Konrad Wojciechowski M Bielawy 10:45 (2) 00:53:21
58 91 Alexej Joochean M Minsk 08:30 (43) 00:53:27
59 850 Tomasz Siok M Warszawa 10:15 (3) 00:53:38
60 1560 Franciszek Lubos M Warszawa 12:00 (3) 00:54:05
61 223 Sebastian Pękała M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (3) 00:54:06
62 1032 Ireneusz Korkosz M Chełm 10:45 (3) 00:54:07
63 147 Natalia Wielechowska K Warszawa Husaria Race Team 08:45 (1) 00:54:09
64 1078 Bartosz Krypski M Siedlce CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (2) 00:54:17
65 696 Michał Błaszczyk M Łódź Wataha Grupa Treningowa 10:00 (1) 00:54:25
66 902 Michał Kania M Czernic Visitors 10:30 (1) 00:54:32
67 40 Bartek Dzierzgowski M Łomża Husaria Race Team 08:30 (44) 00:54:42
68 149 Paulina Gawroniuk K wrocław xRunners 08:45 (2) 00:54:52
69 79 Pawel Gawrylczyk M Gdynia xRunners 08:30 (45) 00:54:54
70 146 Sylwia Milewicz K Warszawa Husaria Race Team 08:45 (3) 00:55:01
71 1155 Radosław Radoslaw M Lubsko 11:00 (3) 00:55:04
72 71 Pawel Bratkowski M Płońsk Torpeda Race Team 08:30 (46) 00:55:06
73 61 Rafał Kochaniak M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (47) 00:55:16
74 264 Michał Giżewski M Zielonka 09:00 (4) 00:55:26
75 1374 Arkadiusz Kołodziej M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (4) 00:55:27
76 1080 Paweł Michalak M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (4) 00:55:29
77 1145 Michał Kostecki M Przemyśl 11:00 (5) 00:55:34
78 545 Wiktor Borysewicz M Śrem LOFT TEAM EXTREME 09:45 (1) 00:55:35
79 1327 Eryk Kędziorek M Gdańsk 11:30 (1) 00:55:55
80 31 Radosław Kolibabski M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (48) 00:55:56
81 1532 Daniel Nowak M Borucin 12:00 (4) 00:55:59
82 55 Tomasz Kawka M Warszawa Kosiarze 08:30 (49) 00:56:03
83 295 Adrian Targonski M Legionowo 09:00 (5) 00:56:08
84 42 Rafał Koszczyc M Gubin Husaria Race Team 08:30 (50) 00:56:11
85 144 Izabela Frontczak K Szczecinek Husaria Race Team 08:45 (4) 00:56:17
86 499 Łukasz Hellwich M Międzychód 09:30 (1) 00:56:35
87 515 Rafał Rola M Wołomin 09:30 (2) 00:56:36
88 70 Leszek Janus M Warszawa Speedsters 08:30 (51) 00:56:48
89 904 Paweł Majek M Sosnówka Visitors 10:30 (2) 00:56:50
90 821 Adam Kajdewicz M Hajnówka 10:15 (4) 00:56:52
91 9 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Braveharts Legionowo 08:30 (52) 00:56:55
92 883 Grzegorz Salczak-Bereda M Stare Budy IQ BUDOWNICTWO SQUAD 10:30 (3) 00:57:01
93 1243 Przemysław Omen M Borowe 11:15 (3) 00:57:01
94 790 Łukasz Burak M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (5) 00:57:08
95 53 Adam jałbrzykowski M Warszawa Kosiarze 08:30 (53) 00:57:09
96 1495 Michał Maciąg M Dęblin RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (5) 00:57:14
97 1277 Andrzej Dyczkowski M Sypniewo Husaria Race Team 11:30 (2) 00:57:15
98 1054 Bartosz Szterner M Warszawa 10:45 (4) 00:57:15
99 18 Jacek Ludwiczak M Warszawa DZIADY OCR 08:31 (2) 00:57:20
100 1515 Damian Domański M Tomaszów Mazowiecki 12:00 (6) 00:57:20
101 1549 Cezary Szyszko M Warszawa 12:00 (7) 00:57:26
102 660 Jaroslav Gottwald M Přáslavice OCR Runners Olomouc 10:00 (2) 00:57:36
103 268 Łukasz Hawryło M Warszawa 09:00 (6) 00:57:43
104 1465 Marcin Zwardoń M Opole CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 12:00 (8) 00:57:49
105 427 Tomasz Laskowski M Stargard Husaria Race Team 09:30 (3) 00:57:50
106 908 Łukasz Plazalski M Brojce wścieklizna GG+ 10:30 (4) 00:58:02
107 1074 Rafał Golec M Krzesk Królowa Niwa CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (6) 00:58:04
108 594 Włodzimierz Gawęda M Ząbki 09:45 (2) 00:58:07
109 1496 Tomasz Nesterowicz M Kurów RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (9) 00:58:11
110 30 Tomasz Kilimnik M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (54) 00:58:12
111 1319 Tomek Baćmaga M Radom 11:30 (3) 00:58:31
112 1285 Michał Jędrych M Karczew LUDKI JAGÓDKI 11:30 (4) 00:58:55
113 57 Bartosz Brusiło M Warszawa Mamy Ruszamy 08:30 (55) 00:58:55
114 998 Marcin Lewikowski M Wołomin Speedsters 10:45 (5) 00:58:59
115 895 Maciej Czerniak M Lubstów Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (5) 00:59:04
116 762 Michał Zajko M Świdnik CrossFit Z16 10:15 (6) 00:59:04
117 259 Adrian Dłubak M Pruszków 09:00 (7) 00:59:11
118 56 Krzysztof Markiewicz M Warszawa Kosiarze 08:30 (56) 00:59:13
119 77 Marek Czapran M Gdańsk xRunners 08:30 (58) 00:59:14
120 14 Adam Pielatowski M Poznań Dirty Sparrows 08:30 (57) 00:59:14
121 1441 Maciej Socha M Radom 11:45 (5) 00:59:18
122 1218 Konrad Bryzek M Warszawa 11:15 (4) 00:59:21
123 523 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry 09:45 (3) 00:59:22
124 1180 Kamil Brzeziński M Grodztwo HARPAGANY TEAM 11:15 (5) 00:59:23
125 509 Łukasz Kwasniak M Tarnów 09:30 (4) 00:59:25
126 794 Piotr Kwietniewski M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (7) 00:59:30
127 1076 Mateusz Kowalewski M Zambrów CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (7) 00:59:36
128 142 Elżbieta Wziętek K Międzychód Algraf Race Team 08:45 (5) 00:59:53
129 225 Arkadiusz Stasiuk M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (8) 00:59:56
130 28 Marek Grzelak M Ostrówiec Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (59) 01:00:00
131 390 Krystian Kołodziej M Legionowo 09:15 (1) 01:00:03
132 1416 Dominik Glegoła M Miejska Dąbrowa 11:45 (6) 01:00:03
133 1575 Dariusz Król M Wołomin 11:45 (7) 01:00:07
134 439 Mateusz Zagawa M Łowicz Łowicz Team 09:30 (5) 01:00:08
135 773 Jakub Kosiński M Warszawa Husaria Race Team 10:15 (8) 01:00:09
136 847 Tomasz Purwin M Warszawa 10:15 (9) 01:00:18
137 1507 Adrian Artykiewicz M Ostrowiec Świętokrzyski 12:00 (10) 01:00:18
138 11 Artur Żukowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (60) 01:00:20
139 412 Adam Zaczek M Łomża 09:15 (2) 01:00:20
140 722 piotr łysik M warszawa 10:00 (3) 01:00:32
141 386 Rafal Gorczyca M Krakow 09:15 (3) 01:00:33
142 972 Paweł Zając M BIELSKO-BIAŁA BLACK GAME TEAM 10:45 (7) 01:00:33
143 971 Marcin Stanclik M Bielsko-Biała BLACK GAME TEAM 10:45 (6) 01:00:33
144 728 Paweł Pasternak M Gniezno 10:00 (4) 01:00:36
145 59 Łukasz Barcikowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (61) 01:00:40
146 1289 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 11:30 (5) 01:00:40
147 1082 Andrzej Ochnio M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (8) 01:00:43
148 377 Zbigniew Boroń M Wojkowice 09:15 (4) 01:00:45
149 1376 Radosław Stachyra M Wojciechów Husaria Race Team 11:45 (8) 01:00:46
150 1524 Dmitriy Kurta M Opole 12:00 (11) 01:00:48
151 1313 Błażej Rybacki M Nowa Wrona Torpeda Race Team 11:30 (6) 01:00:49
152 26 Bartosz Arusztowicz M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (62) 01:00:53
153 770 Kamil Dworakowski M Beniaminów Husaria Race Team 10:15 (10) 01:00:53
154 51 Dawid Michalski M Łódź I NEVER TURN BACK 08:30 (63) 01:00:57
155 1311 Radosław Nużyński M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (7) 01:01:09
156 34 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:30 (64) 01:01:11
157 791 BARTEK GÓRNIAK M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (11) 01:01:12
158 1490 Stanislav Kvapil M Olomouc OCR Runners Olomouc 12:00 (12) 01:01:13
159 333 Jacek Podwysocki M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (5) 01:01:14
160 1491 Rafał Iwan M Maslow Paintball Extreme 12:00 (13) 01:01:14
161 29 Piotr Kaczmarski M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (65) 01:01:18
162 1181 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska HARPAGANY TEAM 11:15 (6) 01:01:18
163 1574 Rafał Wiśniewski M Drzewica 11:45 (9) 01:01:18
164 1529 Jarek Molenda M Będzin 12:00 (14) 01:01:26
165 16 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (66) 01:01:29
166 351 Leszek Tejwan M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (6) 01:01:30
167 495 Marek Poważny M Wrocław xRunners 09:30 (6) 01:01:31
168 801 Przemysław Ziółkowski M Gościeradów Monkeys' Team 10:15 (12) 01:01:44
169 1367 Piotr Czajka M Łódź Agresywne Plastry 11:45 (10) 01:01:47
170 1368 Roland Imiolczyk M Łódz Agresywne Plastry 11:45 (11) 01:01:48
171 407 Bartek Szczęsny M Warszawa 09:15 (7) 01:01:49
172 1079 Łukasz Łukasik M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (9) 01:01:51
173 250 Łukasz Leszko M Puławy ziggi trenuje 09:00 (9) 01:01:52
174 1223 Marcin Góralczyk M Wysokie Mazowieckie 11:15 (7) 01:01:52
175 32 Marcin Piętka M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (67) 01:01:57
176 382 MARCIN FIJAŁKOWSKI M BOGUSZYCE 126C 09:15 (8) 01:01:59
177 1183 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka HARPAGANY TEAM 11:15 (8) 01:02:00
178 816 Marek Dec M Opole 10:15 (13) 01:02:00
179 1028 Lukasz Jarzynowski M Gdansk 10:45 (8) 01:02:00
180 58 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 08:30 (68) 01:02:01
181 27 Maciej Dutkowski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (69) 01:02:09
182 66 Michał Woźniak M Białobrzegi POWER TRAINING 08:30 (70) 01:02:15
183 1510 Filip Bittner M Warszawa 12:00 (15) 01:02:16
184 258 Marcin Czub M Poznań 09:00 (10) 01:02:24
185 62 Tomasz Łapacz M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (71) 01:02:24
186 1215 Piotr Bielski M Jastrzębie-Zdrój 11:15 (9) 01:02:26
187 630 Karol Ulanowski M Radzymin 09:45 (4) 01:02:27
188 63 Dzmitry Latushkin M Mohylew POWER TRAINING 08:30 (72) 01:02:28
189 47 Kacper Ptasiński M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (73) 01:02:35
190 271 Wiktor Jeziorski M Łódź 09:00 (11) 01:02:35
191 107 Martin Strömberg M Helsingborg 08:30 (74) 01:02:38
192 514 Rafał Plura M Międzychód 09:30 (7) 01:02:42
193 20 Bernard Tuwalski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (75) 01:03:00
194 21 Filip Daszewski M Dębno FireEagles 08:30 (76) 01:03:00
195 905 Piotr Majek M Sosnówka Visitors 10:30 (6) 01:03:02
196 1432 Maciej Mirecki M Warszawa 11:45 (12) 01:03:10
197 620 Marek Pawelec M Łódź 09:45 (5) 01:03:13
198 384 Arkadiusz Franckiewicz M Szczecin 09:15 (9) 01:03:23
199 23 Wojciech Mazurek M Ostrowiec Świętokrzyski FireEagles 08:30 (77) 01:03:26
200 1438 Przemysław Pierzak M Radomsko 11:45 (13) 01:03:27
201 469 Bartlomiej Jermakowicz M Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (8) 01:03:31
202 1534 Paweł Pastuszka M Mrokocin 12:00 (16) 01:03:34
203 1017 Jacek Adamczyk M Chełm 10:45 (9) 01:03:35
204 759 Marcin Krol M Łęczna CrossFit Z16 10:15 (14) 01:03:35
205 112 Przemyslaw Furmaga M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (78) 01:03:36
206 1479 Fabian Stanisławski M Grudziądz Husaria Race Team 12:00 (17) 01:03:39
207 15 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna DZIADY OCR 08:30 (79) 01:03:44
208 896 Adam Wilamowski M Sompolno Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (7) 01:03:54
209 280 LUKASZ Makowski M Warszawa 09:00 (12) 01:03:55
210 897 Miłosz Wiśniewski M Warszawa Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (8) 01:03:55
211 812 Peter Bodis M Warszawa 10:15 (15) 01:03:56
212 1408 Marcin Borecki M Wyszków 11:45 (14) 01:04:00
213 1439 Jakub Płocheć M Warszawa 11:45 (15) 01:04:02
214 1323 Bartosz Gąsecki M Płock 11:30 (8) 01:04:08
215 69 Tomasz Boruc M Wołomin Speedsters 08:30 (80) 01:04:15
216 1566 Jakub Sprada M Świecie 11:45 (16) 01:04:19
217 615 Tomasz Niedziałek M Siedlce 09:45 (6) 01:04:20
218 1197 Konrad Musiał M Warszawa RUNAWAYS 11:15 (10) 01:04:21
219 849 Witosław Rusinek M Rzeszów 10:15 (16) 01:04:37
220 618 Maciej Nowakowski M Warszawa 09:45 (7) 01:04:42
221 1478 Piotr Kowalczyk M Grudziądz Husaria Race Team 12:00 (18) 01:04:54
222 209 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 09:00 (13) 01:04:57
223 321 Janusz RAK M kobyłka Husaria Race Team 09:15 (10) 01:05:09
224 539 Marcin Ozga M Kamieńsk Husaria Race Team 09:45 (8) 01:05:09
225 1322 Michał Byler M Warszawa 11:30 (9) 01:05:10
226 613 Paweł Mroszczyk M Cedry Wielkie 09:45 (9) 01:05:13
227 204 Bartosz Jeziorański M Zamienie Ekipa Haier 09:00 (14) 01:05:13
228 1337 Mateusz Mazurek M Halinów 11:30 (10) 01:05:27
229 778 Mikołaj Włochyński M Łódź Husaria Race Team 10:15 (17) 01:05:29
230 827 Robert Kramer M warszawa 10:15 (18) 01:05:31
231 984 Kamil Witek M Falmirowice Husaria Race Team 10:45 (10) 01:05:35
232 720 Stanisław Kurach M Warka 10:00 (5) 01:05:36
233 982 Ireneusz Chłap M Szybowice Husaria Race Team 10:45 (11) 01:05:42
234 1499 Sebastian Kopeć M Warszawa Skills Pay Bills 10:15 (19) 01:05:46
235 1152 Adam Nestorowicz M Międzyrzec Podlaski 11:00 (10) 01:05:58
236 395 Jan Mikołajczak M Poznań 09:15 (11) 01:05:59
237 1513 Tomasz Cieślak M Warszawa 12:00 (19) 01:06:06
238 332 Roland Pawłowicz M Szczecinek Husaria Race Team 09:15 (12) 01:06:08
239 452 Paweł Nowak M Kraków Netia Speed 2 09:30 (9) 01:06:10
240 960 Jacek Zell M Gorzów Wlkp. 10:30 (9) 01:06:10
241 353 Artur Wiechetek M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (13) 01:06:11
242 52 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 08:30 (81) 01:06:16
243 1219 Krzysztof Brzezicki M Warszawa 11:15 (11) 01:06:26
244 1357 Łukasz Woźniak M Warszawa 11:30 (11) 01:06:33
245 286 Filip Paprota M Warszawa 09:00 (15) 01:06:38
246 814 Michał Choroś M warszawa 10:15 (20) 01:06:41
247 241 Radek Polaszyk M Warszawa RBE Team 09:00 (16) 01:06:42
248 10 Marek Pokojski M legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (82) 01:06:45
249 1511 Damian Botorek M Racibórz 12:00 (20) 01:06:48
250 1598 Dawid Schulz M Katowice 11:45 (17) 01:06:52
251 1528 Michał Mazurek M Łęczna 12:00 (21) 01:06:57
252 216 Mateusz Kunysz M Rzeszów Husaria Race Team 09:00 (17) 01:06:59
253 481 Mateusz Broda M Kiczory Unimogi 09:30 (10) 01:07:03
254 1497 Jacek Popiołek M Gąsiory RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (22) 01:07:06
255 719 Kacper Kurach M Warka 10:00 (6) 01:07:07
256 482 Tomasz Broda M Kiczory Unimogi 09:30 (11) 01:07:09
257 1336 Ryszard Martuszewski M Wałcz 11:30 (12) 01:07:09
258 831 Mateusz Luliński M Susz 10:15 (21) 01:07:16
259 1546 Maciej Szukalski M Łódź 12:00 (23) 01:07:24
260 1261 Dariusz Wuczko M Piłatka 11:15 (12) 01:07:26
261 1489 Jakub Kopecký M Brno OCR runners olomouc 12:00 (24) 01:07:28
262 760 Piotr Majcherski M Lublin CrossFit Z16 10:15 (22) 01:07:29
263 1445 Maciej Szczepański M Węgrów 11:45 (18) 01:07:35
264 1020 Maciej Buszta M Krzydłowice 10:45 (12) 01:07:38
265 218 Michał Leloch M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (18) 01:07:40
266 234 Jakub Czarniecki M Warszawa No Limit Team 09:00 (19) 01:07:43
267 603 Jacek Karcz M Pabianice 09:45 (10) 01:07:43
268 80 Emil Kaczor M Warszawa xRunners 08:30 (83) 01:07:45
269 502 Artur Kisiel M Warszawa 09:30 (12) 01:07:45
270 700 Paweł Chodniewicz M Płochocin 10:00 (7) 01:07:47
271 505 Paweł Konopka M Kolno 09:30 (13) 01:07:47
272 483 Szymon Surma M Kiczory Unimogi 09:30 (14) 01:07:51
273 752 Szymon Szczech M Ługi ujskie Alko Ninja 10:15 (23) 01:07:56
274 853 Lew Szymański M Warszawa 10:15 (24) 01:08:04
275 688 marcin skoczek M Wrocøaw Wataha Grupa Treningowa 10:00 (8) 01:08:08
276 1083 Daniel Woźniak M Izdebki - Wąsy CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (11) 01:08:09
277 549 Bartosz Kalbarczyk M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (11) 01:08:17
278 1073 Michał Ahmad M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (12) 01:08:23
279 942 Konrad Lesicki M Warszawa 10:30 (10) 01:08:24
280 612 Maciek Molenda M Warszawa 09:45 (12) 01:08:26
281 940 Michał Jachimowski M Duczki 10:30 (11) 01:08:26
282 93 Piotr Knapik M Jaworzno 08:30 (84) 01:08:27
283 1473 Radosław Staniaszek M Skierniewice Drim Tim 12:00 (25) 01:08:31
284 935 Tomasz Gmur M Katowice 10:30 (12) 01:08:33
285 617 Marian Nowacki M Gorzòw Wielkopolski 09:45 (13) 01:08:34
286 588 tomasz brzozowski M oświęcim 09:45 (14) 01:08:36
287 687 anna skoczek K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (9) 01:08:41
288 348 Krzysztof Wiśniewski M Katowice SOCIOS SILESIA 09:15 (14) 01:08:43
289 276 Piotr Kowalczyk M Zielonka 09:00 (20) 01:08:44
290 628 Kamil Szczepanowski M Chotomów 09:45 (15) 01:08:51
291 1443 Dominik Sulkowski M Limanowa 11:45 (19) 01:08:54
292 705 Damian Dymkowski M Warszawa 10:00 (10) 01:09:00
293 273 Adam Kluczyński M łódź 09:00 (21) 01:09:00
294 903 Łukasz KOSTYRA M Kłoczew Visitors 10:30 (13) 01:09:03
295 1255 Michał Szymański M Warszawa 11:15 (13) 01:09:16
296 1481 Tomasz Piszczałka M Trzebnica KP PSP Trzebnica 12:00 (26) 01:09:17
297 1029 michal Kaczmarek M elk 10:45 (14) 01:09:19
298 1562 Kamil Adamczyk M Warszawa 10:45 (13) 01:09:19
299 217 Robert Lalewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (22) 01:09:26
300 1213 Szymon Lusztak M Sochaczew Zryte Czosnki 11:15 (14) 01:09:28
301 1369 Łukasz Sajduda M Bełchatów AVE 101 11:45 (20) 01:09:30
302 1212 Stefan Dąbrowski M Giżyce Zryte Czosnki 11:15 (15) 01:09:30
303 1429 Marek Krysiak M Warszawa 11:45 (21) 01:09:31
304 614 Tomasz Mykyta M Byczyna 09:45 (16) 01:09:31
305 709 Irek Fornalski M Sochaczew 10:00 (11) 01:09:32
306 148 Danuta Ciszewska K Pułtusk KS Maków Biega 08:45 (6) 01:09:35
307 718 Kamil Kruk M Jastrzebie Zdrój 10:00 (12) 01:09:35
308 1360 rafał zajko M Lublin 11:30 (13) 01:09:35
309 1370 Damian Wróblewski M Bełchatów AVE 101 11:45 (22) 01:09:36
310 804 Mariusz Krasowski M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:15 (25) 01:09:36
311 717 Jakub Kruk M Jastrzębie Zdrój 10:00 (13) 01:09:37
312 480 Łukasz Adamczyk M Piotrków Trybunalski SPARTAN SGX WARSAW 09:30 (15) 01:09:40
313 707 piotrek Dziubak M Józefów 10:00 (14) 01:09:41
314 1292 Jacek Płatkowski M Warszawa Płatki 11:30 (14) 01:09:42
315 710 Jakub Gręźlikowski M Jastrzębie-Zdrój 10:00 (15) 01:09:42
316 1293 Sylwester Płatkowski M Sucha Płatki 11:30 (15) 01:09:42
317 484 Remigiusz Bednarek M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (16) 01:09:43
318 1208 Artur Rawa M Piaseczno Z innej Planety 11:15 (16) 01:09:43
319 708 Tomasz First M Płońsk 10:00 (16) 01:09:44
320 1291 Damian Płatkowski M Sucha Płatki 11:30 (16) 01:09:45
321 1519 Adam Jachim M Borucin 12:00 (27) 01:09:45
322 828 Łukasz Kubieniec M Sumina 10:15 (26) 01:09:46
323 681 Tomasz Cwynar M Staniszów Wataha 10:00 (17) 01:09:46
324 811 Michał Błanik M Rybnik 10:15 (27) 01:09:46
325 832 Łukasz Machlański M Rybnik 10:15 (28) 01:09:47
326 1407 Mateusz Białyński M Wronki 11:45 (23) 01:09:54
327 1411 Maciej Dziudziel M Wronki 11:45 (24) 01:09:58
328 1041 Damian Maciak M Wygodne 10:45 (15) 01:10:01
329 1417 Kamil Gorzelak M Bełchatów 11:45 (25) 01:10:06
330 1048 Paweł Paliszewski M Solec Kujawski 10:45 (16) 01:10:07
331 819 Konrad Jabłoński M Warszawa 10:15 (29) 01:10:11
332 1395 Michał Zalewski M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (26) 01:10:17
333 19 Paweł Tiahnybok M Kalety DZIADY OCR 08:31 (3) 01:10:17
334 786 Maciej Prus M Warszawa Łokieć Alkantara 10:15 (30) 01:10:21
335 1131 Patryk Czepanik M Lubsko 11:00 (13) 01:10:21
336 208 Jakub Huzior M Warszawa GRH 101 Airborne 09:00 (23) 01:10:22
337 252 Bogumil Bieganski M Gdynia 09:00 (24) 01:10:22
338 1051 Artur Rawski M Mińsk mazowiecki 10:45 (18) 01:10:27
339 1046 Marcin Orybkiewicz M Pielnia 10:45 (17) 01:10:27
340 855 Marcin Winiarek M Siedlce 10:15 (32) 01:10:28
341 817 Filip Doda M Warszawa 10:15 (31) 01:10:28
342 145 Justyna Kępa K Rzeszów Husaria Race Team 08:45 (7) 01:10:29
343 1320 Filip Bajzert M Turek 11:30 (17) 01:10:30
344 689 JUSTYNA ŻYGADŁO K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (18) 01:10:35
345 1512 Karol Burczak M Pietrusy 12:00 (28) 01:10:35
346 405 Piotr Sulewski M Warszawa 09:15 (15) 01:10:36
347 466 Paweł Mitosek M Warszawa POWER TRAINING 09:30 (17) 01:10:37
348 1015 Konrad Piotr Matusiak M Płock Zryte Czosnki 10:45 (19) 01:10:39
349 75 Michał Milbrant M Błonie WŁÓCZYBIEGI 08:30 (85) 01:10:43
350 882 Adam Kurek M Warszawa IQ BUDOWNICTWO SQUAD 10:30 (14) 01:10:44
351 1447 Adam Szybowski M Warszawa 11:45 (27) 01:10:48
352 1533 Krzysztof Osiński M Zakrzewo 12:00 (29) 01:10:49
353 769 Orest Jeżycki M Piotrków Trybunalski Hayabusa Piotrków 10:15 (33) 01:10:54
354 1207 Paweł Fabisiak M Józefosław Z innej Planety 11:15 (17) 01:10:56
355 848 Patryk Rakowski M Piotrków Trybunalski 10:15 (34) 01:10:57
356 1402 Jakub Zientek M Warszawa Syfyr syfyr 11:45 (28) 01:11:00
357 1136 Dariusz Gąsiorowski M Bełchatów 11:00 (14) 01:11:05
358 1016 Tomasz Stobiecki M Warszawa Zryte Czosnki 10:45 (20) 01:11:05
359 663 Marlena Odziom K Ketrzyn Piękni i Bestie 10:00 (19) 01:11:07
360 137 Mateusz Świderski M Zakroczym 12:00 (30) 01:11:07
361 662 Mariusz Kokowski M Gdynia Piękni i Bestie 10:00 (20) 01:11:08
362 498 Przemysław Burbul M Marki 09:30 (18) 01:11:09
363 854 Arkadiusz Wielądek M Seroki-Wieś 10:15 (35) 01:11:09
364 428 Bartosz Wlodarczyk M Warszwa Husaria Race Team 09:30 (19) 01:11:10
365 1401 Piotr Lempkowski M WARSZAWA Syfyr syfyr 11:45 (29) 01:11:11
366 586 Marcin Białek M Bełchatów 09:45 (17) 01:11:13
367 1520 Paweł Jachim M Pietraszyn 12:00 (31) 01:11:16
368 975 Wojtek Wasyliew M Łęczna CrossFit Z16 10:45 (21) 01:11:16
369 711 Karol Grzechowiak M Kłecko 10:00 (21) 01:11:17
370 1129 Rafał Cieślik M Raciborz 11:00 (15) 01:11:20
371 1477 Michał Karykowski M Toruń Husaria Race Team 12:00 (33) 01:11:22
372 1480 Krzysztof Tomaszewski M Toruń Husaria Race Team 12:00 (34) 01:11:22
373 1537 Wojciech Pietrzak M Warszawa 12:00 (32) 01:11:22
374 251 Jakub Adamczyk M Warszawa 09:00 (25) 01:11:27
375 632 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:45 (18) 01:11:29
376 1314 Katarzyna Wiśniewska K Podgórze Torpeda Race Team 11:30 (18) 01:11:30
377 1084 Jaroslaw Zabielski M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (16) 01:11:33
378 937 Adam Hałajko M Lublin 10:30 (15) 01:11:35
379 1227 paweł Karliński M warszawa 11:15 (18) 01:11:36
380 200 Sebastian Krawczyk M Legionowo Braveharts Legionowo 09:00 (26) 01:11:38
381 1077 Piotr Krasuski M Siedlce CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (17) 01:11:40
382 682 Jakub Drabarek M Wroclaw Wataha Grupa Treningowa 10:00 (22) 01:11:41
383 1234 Rafał Krzycki M Łochów 11:15 (19) 01:11:45
384 1235 Bartosz Kwiatkowski M Ożarów Mazowiecki 11:15 (20) 01:11:46
385 1324 Krzysztof Gorgiel M Świebodzin 11:30 (19) 01:11:49
386 1437 Jarosław Pastusiak M Bąkowo 11:45 (30) 01:11:54
387 1421 Wiesław Jabłoński M Zdrojewo 11:45 (31) 01:11:57
388 634 Rafał Woźnica M Wielgolas Duchnowski 09:45 (19) 01:11:58
389 1412 Łukasz Fandrejewski M Wielki Komorsk 11:45 (32) 01:12:01
390 1570 Piotr Kaczmarski M Warszawa 11:45 (33) 01:12:01
391 666 Mariusz Zajkowski M Warszawa POWER TRAINING 10:00 (23) 01:12:07
392 876 Jurek Bober M Domaradz Husaria Race Team 10:30 (16) 01:12:10
393 1462 Krzysztof Lipiński M Warszawa Bravehearts Legionowo 12:00 (35) 01:12:14
394 1147 Michał Mikuśkiewicz M Warszawa 11:00 (18) 01:12:16
395 1457 Kamil Zych M Kłobuck 11:45 (34) 01:12:16
396 1403 Zbigniew Hudaszek M Rudnik Uno Más? 11:45 (35) 01:12:19
397 1440 Sebastian Róg M Kraków 11:45 (36) 01:12:20
398 1056 Rafał Tarnacki M Warszawa 10:45 (22) 01:12:29
399 938 Piotr Hałajko M Lublin 10:30 (17) 01:12:37
400 1143 Krzysztof Jakubaszek M Warszawa 11:00 (19) 01:12:37
401 1502 Damian Majchrowski M Warszawa The Winners 12:00 (36) 01:12:39
402 1058 Mateusz Wicherek M Mikołów 10:45 (23) 01:12:43
403 125 KRZYSZTOF KRYCZKA M TOMASZÓW MAZOWIECKI 10:45 (24) 01:12:43
404 622 Rafal Podolak M Kraśnik 09:45 (20) 01:12:47
405 950 Piotr Pawłowski M Karczew 10:30 (18) 01:12:48
406 1459 Paweł Kuczyński M Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team 12:00 (37) 01:12:49
407 726 Bartosz Nowicki M Pleszew 10:00 (24) 01:12:53
408 431 Michał Karwowski M Pruszków KGN 09:30 (20) 01:12:53
409 1339 Pawel Męziński M Piaseczno 11:30 (20) 01:12:59
410 1545 Krzysztof Swaczyński M Warszawa 12:00 (38) 01:13:00
411 1555 Michal Zych M Warszawa 12:00 (39) 01:13:01
412 1150 Karol Molski M Żanecin 11:00 (20) 01:13:02
413 1493 Adam Malicki M Kraków RMF4RT OCR 12:00 (40) 01:13:06
414 255 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:00 (27) 01:13:07
415 1031 mateusz kaska M wolomin 10:45 (25) 01:13:08
416 256 Marcin Chmielewski M Ciechanowiec 09:00 (28) 01:13:09
417 22 Kuba Górewicz M Szczecim FireEagles 08:30 (86) 01:13:12
418 611 Jan Maciejewski M Warszawa 09:45 (21) 01:13:15
419 1132 Sebastian Dobrzyński M Warszawa 11:00 (21) 01:13:25
420 1579 Nazar Oliinyk M Kraków 12:00 (41) 01:13:28
421 270 Paweł Janusz M poznań 09:00 (29) 01:13:30
422 661 Krzysztof Gilewicz M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:00 (25) 01:13:30
423 1425 Michał Jędrzejczyk M Warszawa 11:45 (37) 01:13:37
424 1422 Damian Janowski M Gliwice 11:45 (38) 01:13:38
425 1174 mateusz korsak M warszwa Deloitte Adventure Team 11:15 (21) 01:13:43
426 1159 Damian Węgrzynowski M Lubsko 11:00 (22) 01:13:44
427 1030 Maciej Kallas M Bydgoszcz 10:45 (26) 01:13:45
428 912 Marcin Rosochacki M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (19) 01:13:46
429 1153 Adam Owczarek M Warszawa 11:00 (23) 01:13:48
430 1095 Marcin Knop M Kraków Lemon Team 11:00 (24) 01:13:50
431 1298 Marcin Sądej M Radom Stalowe Dziki 11:30 (21) 01:13:52
432 1216 Adrian Bogacki M Kielce 11:15 (22) 01:13:52
433 1233 Damian Kowalski M Kielce 11:15 (23) 01:13:54
434 1434 Michał Najderek M Chodzież 11:45 (39) 01:13:55
435 1338 Mariusz Męziński M Wólka Łanięcka 11:30 (22) 01:13:56
436 830 Marcin Langowski M Kraków 10:15 (36) 01:13:57
437 470 Amelia Mika K Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (21) 01:14:01
438 489 Maciej Pacek M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (22) 01:14:04
439 1436 Maciej Paczesny M Chodzież 11:45 (40) 01:14:05
440 1224 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 11:15 (24) 01:14:07
441 1022 Krzysztof Cieśla M Stronie Śląskie 10:45 (27) 01:14:08
442 974 Wojciech Łodygowski M Kazanów Check Engine 10:45 (28) 01:14:14
443 1414 Marcin Gałęziewski M Częstochowa 11:45 (41) 01:14:16
444 1019 Artur Borkowski M Siedlce 10:45 (29) 01:14:16
445 1413 Tomasz Gadomski M Kłobuck 11:45 (42) 01:14:16
446 604 Julian Krzyżanowski M Warszawa 09:45 (22) 01:14:17
447 1242 Piotr Nowak M Warszawa 11:15 (25) 01:14:19
448 124 Jacek Konieczny M Szczytno 11:45 (43) 01:14:20
449 1423 Michał Janowski M Gliwice 11:45 (44) 01:14:21
450 621 Tomasz Pigiel M Warszawa 09:45 (23) 01:14:25
451 1014 Daniel Wojtczuk M Rudniki Z gazem 10:45 (30) 01:14:27
452 906 Mikołaj Dorosz M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (20) 01:14:30
453 1011 Adam Rydzewski M Ostrówek Węgrowski Z gazem 10:45 (31) 01:14:31
454 1326 Piotr Jakubowski M Chełm 11:30 (23) 01:14:31
455 1509 Marcin Bialasik M Piekary Śląskie 12:00 (42) 01:14:33
456 471 Jarosław Mika M Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (23) 01:14:34
457 1341 Tomasz Pistor M Warszawa 11:30 (24) 01:14:36
458 740 Łukasz Skórski M Kamień 10:00 (26) 01:14:41
459 1335 Michał Lorentowicz M Łódź 11:30 (25) 01:14:43
460 126 Daniel Mikucki M Warszawa 11:15 (26) 01:14:45
461 1251 Pawel Rowicki M Warszawa 11:15 (27) 01:14:49
462 548 Malgorzata Gorela K Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (24) 01:14:51
463 1040 Maksymilian Łosiowski M Warszawa 10:45 (32) 01:14:51
464 335 Mariusz Wilk M Złotoria Husaria Race Team 09:15 (16) 01:14:51
465 714 Michal Karbowiak M Warszawa 10:00 (27) 01:14:52
466 13 Marcin Soja M Kraków Chodźże na pole 08:30 (87) 01:14:52
467 750 Marcin Nowicki M Nietuszkowo Alko Ninja 10:15 (38) 01:14:54
468 751 Roman Rutkowski M Piła Alko Ninja 10:15 (37) 01:14:54
469 1540 Marcin Rozanski M Warszawa 12:00 (43) 01:14:55
470 1237 Karol Mazur M Warszawa 11:15 (28) 01:14:58
471 1340 Marcin Pająk M Jastrzębie-Zdrój 11:30 (26) 01:15:00
472 1582 Tomasz Robak M Łódź 11:45 (45) 01:15:02
473 907 Łukasz Pawłowski M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (21) 01:15:03
474 1444 Jakub Szafran M Turbia 11:45 (46) 01:15:06
475 248 Tomasz Tomczyk M warszawa U mnie działa 09:00 (30) 01:15:12
476 1308 Krzysztof Cendrowski M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (27) 01:15:14
477 1252 Mateusz Staszak M Warszawa 11:15 (29) 01:15:16
478 129 Karol Wystalski M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (44) 01:15:22
479 454 Radosław Olejniczak M Łęczna Netia Speed 2 09:30 (24) 01:15:24
480 983 Grzegorz Głowacz M Czarny Dunajec Husaria Race Team 10:45 (33) 01:15:30
481 1506 Michał Kostrzewski M Warszawa Vegeta89 12:00 (45) 01:15:30
482 328 Krzysztof Kowalski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (17) 01:15:33
483 1258 Adrian Tomaszewski M Ciechocinek 11:15 (30) 01:15:34
484 1230 Cezary Kłos M Gdańsk 11:15 (31) 01:15:36
485 1068 Michał Lewandowski M Płońsk Atomowe Dorsze 11:00 (26) 01:15:39
486 1067 Jakub Lewandowski M Płońsk Atomowe Dorsze 11:00 (25) 01:15:39
487 787 Paweł Ławrenczuk M Łowicz Łowicz Team 10:15 (39) 01:15:40
488 1092 Krystian Bieniek M Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 11:00 (27) 01:15:41
489 911 Natalia Anna Rosochacka K Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (22) 01:15:46
490 1458 Michal Najman M Radom Alpha Protocol 12:00 (46) 01:15:46
491 1523 Łukasz Kowalski M Świętochłowice 12:00 (47) 01:15:51
492 1069 Mikołaj Rydzewski M Brzeście Małe Atomowe Dorsze 11:00 (28) 01:15:53
493 945 Miłosz Markiewicz M Wabrzezno 10:30 (23) 01:15:54
494 824 Paulina Kędziorek K Gdańsk 10:15 (40) 01:15:57
495 450 Mateusz Mitrus M Łęczna Netia Speed 2 09:30 (25) 01:15:58
496 1584 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 11:45 (47) 01:16:00
497 1010 Adam Rusinek M Jarosław Z gazem 10:45 (34) 01:16:03
498 1009 Mateusz Laskowski M Kosów Lacki Z gazem 10:45 (35) 01:16:05
499 1448 Michał Telega M Warszawa 11:45 (48) 01:16:05
500 779 Robert Bajdała M Warszawa Jedziemy z tym koksem 10:15 (41) 01:16:07
501 1012 Jakub Salwa M Warszawa Z gazem 10:45 (36) 01:16:09
502 1013 Jakub Szczepański M Brześć Kujawski Z gazem 10:45 (37) 01:16:11
503 1435 Olaf Pacanowski M Warszawa 11:45 (49) 01:16:14
504 1008 Jan Boruciński M Kałuszyn Z gazem 10:45 (38) 01:16:16
505 376 Grzegorz Baran M warszawa 09:15 (18) 01:16:17
506 86 Michał Bednarek M Starowa Góra 08:30 (88) 01:16:20
507 143 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 08:45 (8) 01:16:26
508 1424 Michal Jastrzebski M Warszawa 11:45 (50) 01:16:29
509 805 Rafał Zaremba M Białytok OUTDOOR TRAINING 10:15 (42) 01:16:29
510 398 Arkadiusz Pec M WARSZAWA 09:15 (19) 01:16:30
511 371 Konrad Królicki M Warszawa xRunners 09:15 (20) 01:16:32
512 1185 Tomek Bartosik M Warszawa Legia Run Club 11:15 (32) 01:16:33
513 636 Bogumił Zamęcki M Wólka Radzymińska 09:45 (25) 01:16:35
514 7 Jacek Mikołajczuk M Gorzów Wielkopolski Algraf Race Team 08:30 (89) 01:16:37
515 1359 Łukasz Zaborowski M Warszawa 11:30 (28) 01:16:37
516 1038 Dawid Lalak M Warszawa 10:45 (39) 01:16:39
517 842 Tomasz Pawłowski M Warszawa 10:15 (43) 01:16:45
518 563 Robert Kłosowski M Inowrocław OpenTEAM 09:45 (28) 01:16:46
519 562 Paweł Karpinski M Inowrocław OpenTEAM 09:45 (27) 01:16:46
520 528 ŁUKASZ WĄSOWSKI M INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA 09:45 (26) 01:16:46
521 329 Kamila Moskwa K Rzeszów Husaria Race Team 09:15 (21) 01:16:46
522 426 Katarzyna Kalwat K Kielce Husaria Race Team 09:30 (26) 01:16:48
523 1309 Daria Ciosek K Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (29) 01:16:48
524 1420 Łukasz Grzebuła M Warszawa 11:45 (51) 01:16:54
525 530 Adam Peplonski M warszawa Feniksy 09:45 (29) 01:16:55
526 1530 Krzysztof Musiał M Warszawa 12:00 (48) 01:16:55
527 529 Łukasz Braciszewski M Warszawa Feniksy 09:45 (30) 01:16:56
528 1535 Piotr Piecyk M Warszawa 12:00 (49) 01:16:59
529 1297 Kamil Janecki M Gliwice Śląski Tajfun Team 11:30 (30) 01:16:59
530 1269 Anna Jagoda K Rumia BigYellowFoot Adventure Team 11:30 (31) 01:16:59
531 704 jaroslaw dubis M gorzow wlkp 10:00 (28) 01:17:00
532 1553 Mykola Zhyvanov M Opole 12:00 (50) 01:17:02
533 1345 Krzysztof Roszkowski M Złotoria 11:30 (32) 01:17:04
534 936 Łukasz Guszcza M Białystok 10:30 (24) 01:17:05
535 513 Dominik Pisiński M Strzyżów 09:30 (27) 01:17:05
536 1325 Adrian Jabłoński M Złotoria 11:30 (33) 01:17:05
537 1102 Kamil Fus M Błonie PEKAES TEAM 11:00 (29) 01:17:05
538 1272 Paweł Orzoł M Krosinko Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (34) 01:17:07
539 806 Olga Limanowska K Warszawa trener24h.com.pl 10:15 (44) 01:17:08
540 121 Lesław Jarzyński M warszawa 12:00 (52) 01:17:11
541 122 Marta Balukiewicz K Wrocław 12:00 (51) 01:17:11
542 227 Daniel Uzdowski M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (31) 01:17:13
543 564 Marek Frankowski M Lublin PÓŁTORAMETROWE ŚWINIE 09:45 (31) 01:17:13
544 496 Natalia Beliankina K Санкт-Петербург 09:30 (28) 01:17:14
545 1273 Maciej Sadowski M Gniezno Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (35) 01:17:14
546 557 Krzysztof Zięba M Nowe Orzechowo Masada Krav Maga 09:45 (32) 01:17:14
547 944 Dawid Marchlewicz M Wąbrzeźno 10:30 (25) 01:17:17
548 640 Mateusz Góralski M Białobrzegi banda mariana 10:00 (29) 01:17:18
549 639 Mariusz Gniadek M Białobrzegi banda mariana 10:00 (30) 01:17:19
550 551 Grzegorz Majewski M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (33) 01:17:21
551 389 Maksim Kolisetckii M Saint-Petersburg 09:15 (22) 01:17:22
552 808 Anna Prais K Leszno Weterani 11:15 (33) 01:17:24
553 959 Tomasz Zarzycki M Komarówka Podlaska 10:30 (26) 01:17:25
554 1288 Adam Paszt M Warszawa MKKK TEAM 11:30 (36) 01:17:26
555 1094 Sylwia Jałocha K Kraków Lemon Team 11:00 (30) 01:17:34
556 654 Kacper Kozłowski M Białobrzegi Chłopaki z Teściem 10:00 (31) 01:17:38
557 809 Łukasz Tybon M Jaworzno Weterani 11:15 (34) 01:17:39
558 1187 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 11:15 (35) 01:17:40
559 411 Mateusz Wybraniec M Warszawa 09:15 (23) 01:17:42
560 325 Jacek Głaz M Jaślany Husaria Race Team 09:15 (24) 01:17:43
561 956 Piotr Truszczyński M Pruszków 10:30 (27) 01:17:46
562 655 Adrian Siek M Białobrzegi Chłopaki z Teściem 10:00 (32) 01:17:55
563 761 Michał Rudzki M Lublin CrossFit Z16 10:15 (45) 01:17:56
564 297 Zbigniew Wilczek M Poznań 09:00 (32) 01:17:58
565 1274 Mateusz Uryzaj M Poznań Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (37) 01:18:02
566 267 Emilia Grygorcewicz K Karsko 09:00 (33) 01:18:03
567 212 Michał Czokajło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (34) 01:18:14
568 245 Lukasz Wiatr M Warszawa SP 210 09:00 (35) 01:18:18
569 638 Zuza Żuber K Warszawa 09:45 (34) 01:18:18
570 587 Piotr Błaszczyk M Warszawa 09:45 (35) 01:18:19
571 244 Adam Rudnik M warszawa SP 210 09:00 (36) 01:18:20
572 203 Piotr Zadrożny M Halinów Drzwi do marzeń 09:00 (37) 01:18:21
573 1101 Michał Wójcik M Mysłowice PE 12:00 (53) 01:18:23
574 736 Mateusz Siejka M Tenczynek 10:00 (33) 01:18:26
575 1000 Arkadiusz Sowa M Jaktorów Te chłopaki nie płaczą 10:45 (40) 01:18:32
576 1001 Konrad Stempkowski M Grodzisk mazowiecki Te chłopaki nie płaczą 10:45 (41) 01:18:34
577 695 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 10:00 (34) 01:18:36
578 290 Konrad Różycki M Warszawa 09:00 (38) 01:18:43
579 1527 Daniel Mądrzyk M Sosnowiec 12:00 (54) 01:18:44
580 109 Piotr Świstak M Warszawa 08:31 (4) 01:18:49
581 1127 Mateusz Bednarczyk M Mińsk Mazowiecki 11:00 (31) 01:18:51
582 637 Rafał Ziomkowski M Bielsko-Biała 09:45 (36) 01:18:52
583 1330 Szymon Krzysteczko M Żory 11:30 (38) 01:18:57
584 1042 Robert Mazur M Mucharz 10:45 (42) 01:18:57
585 1126 Grzegorz Jagiełło M Zielonka Zieloni 11:00 (32) 01:19:00
586 1004 Szymon Mordasiewicz M Warszawa WŁÓCZYBIEGI 10:45 (43) 01:19:00
587 1024 Dagmara Dębińska-Mazur K Mucharz 10:45 (44) 01:19:04
588 236 Dorota Szabłowska K Warszawa POWER TRAINING 09:00 (39) 01:19:08
589 336 PIOTR OSIŃSKI M ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I NEVER TURN BACK 09:15 (25) 01:19:09
590 310 Mateusz Wójcik M Branica Chłopaki z Teściem 10:00 (35) 01:19:12
591 1209 Jakub Kusnierz K Bydgoszcz Zielona Impreza 11:15 (36) 01:19:12
592 228 Barbara Wiśniewska K Konin Husaria Race Team 09:00 (40) 01:19:12
593 1133 Sebastian Dyrszka M Rybnik 11:00 (33) 01:19:13
594 437 ŁUKASZ CHODOWSKI M PRUSZKÓW LTG 09:30 (29) 01:19:15
595 379 Daniel Długosz M Warszawa 09:15 (26) 01:19:17
596 50 DARIUSZ GRALEC M ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I NEVER TURN BACK 08:30 (90) 01:19:18
597 221 Tatiana Młynarczyk K Police Husaria Race Team 09:00 (42) 01:19:19
598 294 Konrad Stasiak M Gadka 09:00 (41) 01:19:19
599 1591 Łukasz Wiśniewski M Grójec 10:15 (46) 01:19:19
600 1294 Tomek Mróz M Łódź POWER TRAINING 11:30 (39) 01:19:22
601 1176 Artur Sokołowski M Otwock DZIADY OCR 11:15 (37) 01:19:24
602 953 Iwona Stachewicz K Toruń 10:30 (28) 01:19:27
603 970 Rafał Leszczyński M Bełchatów Biegam Wspieram Motywuję 10:45 (45) 01:19:35
604 1329 Paweł Kolarczyk M Jastrzebie zdroj 11:30 (40) 01:19:46
605 1355 Adam Tymanowski M Olsztyn 11:30 (41) 01:19:51
606 1007 Bogdan Mokwiński M Warszawa WspólnyKompas 10:45 (46) 01:19:53
607 1210 Adam Nowak M Bydgoszcz Zielona Impreza 11:15 (38) 01:19:53
608 1211 Jacek Gezela M Bydgoszcz ZielonaImpreza 11:15 (39) 01:19:54
609 540 Mateusz Jurczak M Warszawa i na co ci to było... 09:45 (37) 01:19:54
610 541 Bartek Kujda M Lublin i na co ci to było... 09:45 (38) 01:19:54
611 1005 Łukasz Kamil Chajko M Łomianki WspólnyKompas 10:45 (47) 01:19:54
612 64 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (91) 01:19:55
613 1125 Arkadiusz Żukowski M Warszawa Ziel-oni 11:00 (34) 01:20:03
614 438 Kamil Nadolny M Pruszków LTG 09:30 (30) 01:20:03
615 442 Marcin Babacz M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (31) 01:20:05
616 1170 Bartek Korycki M Ząbki ADSUMUS 11:15 (41) 01:20:06
617 1169 Dominik Fijołek M Ząbki ADSUMUS 11:15 (40) 01:20:06
618 501 Mariusz Kalwarczyk M Izabelin C 09:30 (32) 01:20:07
619 754 Bartosz Teper M Strzyżów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (47) 01:20:09
620 1409 Aleksander Chłąd M Opole 11:45 (52) 01:20:11
621 839 Patryk Mielczarek M Bytom 10:15 (49) 01:20:11
622 838 Adam Mielczarek M Bytom 10:15 (48) 01:20:11
623 753 Mateusz Antosz M Lubaczów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (50) 01:20:15
624 1006 Hubert Długozima M Warszawa WspólnyKompas 10:45 (48) 01:20:15
625 1310 Radosław Ciosek M Stara Wrona Torpeda Race Team 11:30 (42) 01:20:19
626 1064 Kamil Polański M Warszawa #Dmuchana Palma CREW 11:00 (35) 01:20:22
627 1063 Michał Nycz M Warszawa #Dmuchana Palma CREW 11:00 (36) 01:20:25
628 746 Sylwia Syrewicz K Zebrzydowice 10:00 (36) 01:20:27
629 1321 Patryk Brudnicki M Gdańsk 11:30 (43) 01:20:29
630 1451 Artur Urbanek M Warszawa 11:45 (53) 01:20:30
631 755 Jacek Teper M Strzyżów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (51) 01:20:31
632 1199 Adam NIKOŁAJÓW M Warszawa Śfagry 11:15 (42) 01:20:32
633 1398 Muchał Religa M Warszawa Pump Squat 11:45 (54) 01:20:35
634 585 Łukasz Besaraba M Warszawa 09:45 (39) 01:20:42
635 595 Jacek Gołaszewski M Marki 09:45 (40) 01:20:44
636 334 Grzegorz Rytych M Łódź Husaria Race Team 09:15 (27) 01:20:46
637 627 Marcin Smęda M Zduńska Wola 09:45 (41) 01:20:47
638 1122 Łukasz Stasiak M WARSZAWA URODZINOWA TEAM 11:00 (37) 01:20:50
639 118 Marcin Idaszek M Legionowo 12:00 (55) 01:20:51
640 1521 Wojtek Jeziorny M Piekary Śląskie 12:00 (56) 01:20:52
641 567 Liwia Słupecka K Warszawa Rebellion Of Free Runners 09:45 (42) 01:20:53
642 742 RADEK Slupecki M Kroczewo 10:00 (37) 01:20:53
643 1446 Piotr Szubielski M Łódź 11:45 (55) 01:20:53
644 1121 Arkadiusz Nowakowski M Warszawa URODZINOWA TEAM 11:00 (38) 01:20:55
645 119 Mariusz Sznajder M Kampinos 12:00 (57) 01:20:55
646 368 Grzegorz Potyralski M Warszawa VIGO System 09:15 (28) 01:20:57
647 88 Bartosz Frydler M Warszawa 08:30 (92) 01:20:57
648 1454 Dariusz Wincek M Gniezno 11:45 (56) 01:21:00
649 429 Marcin Wojnowski M Poznań Husaria Race Team 09:30 (33) 01:21:01
650 626 Krzysztof Skorek M Łask 09:45 (44) 01:21:04
651 589 Rafał Bujnowicz M Zduńska Wola 09:45 (43) 01:21:04
652 555 Adrian Stępniak M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (45) 01:21:08
653 1485 Michał Kot M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 12:00 (58) 01:21:09
654 1361 Przemysław Żak M Lublin 11:30 (44) 01:21:12
655 266 Bartosz Gromadzki M Góra Kalwaria 09:00 (43) 01:21:14
656 1344 Paweł Rodaszyński M Warszawa 11:30 (46) 01:21:15
657 1276 Emilia Wąsiakowska K Warszawa GIITY 11:30 (45) 01:21:15
658 1349 Kacper Strzelecki M Krępiec 11:30 (47) 01:21:23
659 156 Agnieszka Wietrzyńska K Międzyrzecz Algraf Race Team 08:46 (1) 01:21:23
660 825 Norbert Korczyński M Drawsko Pom. 10:15 (52) 01:21:30
661 352 Marek Wenta M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (29) 01:21:33
662 1348 Rafał Skrzypczyński M Warszawa 11:30 (48) 01:21:35
663 355 Emil Batorowicz M Warszawa VIGO System 09:15 (30) 01:21:37
664 1482 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (59) 01:21:45
665 1334 Maksim Liazhnin M Warszawa 11:30 (49) 01:21:45
666 1484 Dariusz Patalan M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (61) 01:21:46
667 1483 Olga Kaszapowa K Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (60) 01:21:46
668 506 Szymon Kopydłowski M Warszawa 09:30 (34) 01:21:50
669 378 Krzysztof Cichocki M Kołoząb 09:15 (31) 01:21:50
670 517 Mateusz Salwerowicz M Kielce 09:30 (35) 01:21:53
671 1404 Rafał Babiński M Nadarzyn 11:45 (57) 01:21:55
672 430 Marcin Zynger M ŁÓDŹ I NEVER TURN BACK 09:30 (36) 01:21:57
673 207 Rafał Wolnomiejski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (44) 01:22:03
674 392 Mariusz Kowalski M Pruszkó 09:15 (32) 01:22:04
675 1563 Marcin Mioduszewski M Warszawa 11:45 (58) 01:22:04
676 616 Dariusz Nikiel M Wągrowiec 09:45 (47) 01:22:05
677 623 Natalia Rembowska K Mosina 09:45 (46) 01:22:05
678 602 Leszek Józwik M Marki 09:45 (48) 01:22:15
679 1342 Daniel Plewka M Radziejowice 11:30 (50) 01:22:19
680 1347 Mateusz Sikora M Płock 11:30 (51) 01:22:19
681 727 Malgorzata Ostrowska K Legionowo 10:00 (38) 01:22:20
682 104 Sławomir Przybytek M Warszawa 08:30 (93) 01:22:20
683 737 Justyna Sierda K Barwice 10:00 (39) 01:22:22
684 1418 Malgorzata Graczyk K Toruń 11:45 (59) 01:22:23
685 272 Jakub Kapuściński-Bernatek M Warszawa 09:00 (45) 01:22:26
686 955 Paweł Szewczyk M Warszawa 10:30 (29) 01:22:27
687 851 Marek Stępniak M Warszawa 10:15 (53) 01:22:35
688 818 Łukasz Dzięgielowski M Wołomin 10:15 (54) 01:22:36
689 841 Magda Osmólska K Warszawa 10:15 (55) 01:22:36
690 706 Krzyszof Dynowski M Warszawa 10:00 (40) 01:22:38
691 1123 Grzegorz Pojmaj M Warszawa Wściekłe GrzMotyle Team 11:00 (39) 01:22:40
692 458 Grzegorz Stykowski M Warka Netia Speed 2 09:30 (37) 01:22:41
693 1124 Łukasz Ziółkowski M Zgierz Wściekłe GrzMotyle Team 11:00 (40) 01:22:41
694 457 Anna Stykowska K Warka Netia Speed 2 09:30 (38) 01:22:42
695 1406 Maciek Balczewski M Ciechocinek 11:45 (60) 01:22:42
696 1128 Anna Biela K Szydłowiec 11:00 (41) 01:22:42
697 980 Karolina Liśkiewicz K Warszawa Gang Pand :) 10:45 (49) 01:22:43
698 552 Michal Pesta M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (49) 01:22:47
699 1049 Dominik Panicz M Racibórz 10:45 (50) 01:22:52
700 554 Karol Przybyła M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (50) 01:22:53
701 550 Marcin Kłodziński M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (51) 01:23:01
702 1377 Robert Józefowski M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (61) 01:23:01
703 134 Marcin Sulich M Warszawa 11:45 (62) 01:23:03
704 1195 Mariusz Muzyka M Warszawa Rolnicy Rzeżuchy 11:15 (43) 01:23:05
705 1194 Jarosław Muzyka M Radom Rolnicy Rzeżuchy 11:15 (44) 01:23:07
706 94 Sebastian Kołakowski M Otwock 08:31 (5) 01:23:08
707 788 Szymon Sochala M Łowicz Łowicz Team 10:15 (56) 01:23:08
708 757 Bartek Piotrowski M Warszawa Amigos Warszawa 10:15 (58) 01:23:11
709 758 Sebastian Sołoducha M Warszawa Amigos Warszawa 10:15 (57) 01:23:11
710 901 Adrian Drabiński M Warszawa Snow Drink Team 10:30 (30) 01:23:12
711 900 Adrian Chromiec M Biała Podlaska Snow Drink Team 10:30 (31) 01:23:12
712 756 Olga Piotrowska K Warszawa Amigos Warszawa 10:15 (59) 01:23:12
713 553 Hubert Płucienniczak M Wójtostwo Masada Krav Maga 09:45 (52) 01:23:12
714 1595 Marek Carewicz M Opole 11:45 (63) 01:23:15
715 673 Paweł Stankiewicz M Warszawa SZWAGRY DWA 10:00 (41) 01:23:19
716 370 Mateusz Żbik M Halinów VIGO System 09:15 (33) 01:23:26
717 357 Snorre Bugański-Olsen M Łódż VIGO System 09:15 (34) 01:23:27
718 697 Łukasz Brożyna M Rusiec 10:00 (42) 01:23:29
719 1158 Mateusz Tąporowski M szreńsk 11:00 (42) 01:23:37
720 1431 Michał Miklewski M Łomianki 11:45 (64) 01:23:40
721 445 Konrad Fugielski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (39) 01:23:41
722 712 Łukasz Jankowski M Przysucha 10:00 (43) 01:23:43
723 1165 Bartlomiej Wtulich M Dąbrowa 11:00 (43) 01:23:43
724 413 Marta Urbańska K Sulęcin Algraf Race Team 09:30 (40) 01:23:44
725 978 Bartłomiej Dutkiewicz M Warszawa Gang Pand :) 10:45 (51) 01:23:46
726 257 Jens Christensen M Pruszkow 09:00 (46) 01:23:49
727 362 Małgorzata Kopytko K Kampinos VIGO System 09:15 (35) 01:23:51
728 981 Anna Podsiadło K Warszawa Gang Pand :) 10:45 (52) 01:23:52
729 1415 Arkadiusz Gita M Lublin 11:45 (65) 01:23:52
730 1450 Rafal Tur M opole 11:45 (66) 01:23:52
731 210 Piotr Bąk M Konstancin-Jeziorna Husaria Race Team 09:00 (47) 01:23:53
732 672 Karol Kłosowski M Tarnobrzeg SZWAGRY DWA 10:00 (44) 01:23:55
733 1118 Anna Chmielak-Łopatek K Warszawa URODZINOWA TEAM 11:00 (44) 01:23:58
734 1120 Kamil Łopatek M Warszawa URODZINOWA TEAM 11:00 (45) 01:23:59
735 979 Pawel Grabowski M Warszawa Gang Pand :) 10:45 (53) 01:24:01
736 1333 Tomasz Kwiatkowski M Poznań 11:30 (52) 01:24:02
737 327 Kamil Hołowacz M Szczecinek Husaria Race Team 09:15 (36) 01:24:03
738 715 Krzysztof Koper M Łódź 10:00 (45) 01:24:06
739 1550 Jakub Urban M Rzeszów 12:00 (62) 01:24:07
740 1526 Tomasz Machaj M Rzeszów 12:00 (63) 01:24:12
741 1354 Ryszard Twarkowski M Bydgoszcz 11:30 (53) 01:24:14
742 363 Bartosz Łączyński M Warszawa VIGO System 09:15 (37) 01:24:17
743 1166 Tomasz Kosiński M Warszawa -= GUMISIE =- 11:15 (45) 01:24:21
744 880 Paweł Przewłoka M Lublin Husaria Race Team 10:30 (32) 01:24:21
745 1585 Kamil Fus M Lublin 10:30 (33) 01:24:22
746 641 Jakub Szczygielski M Pobiedziska Bez Nazwy 10:00 (46) 01:24:24
747 73 Marcin Zalewski M Żyrardów trener24h.com.pl 08:31 (6) 01:24:26
748 928 Marcin Bukojemski M Warszawa 10:30 (34) 01:24:27
749 1257 Adam Tarkowski M Skarżysko-Kamienna 11:15 (46) 01:24:27
750 642 Krzysztof Szczygielski M Poznań Bez Nazwy 10:00 (47) 01:24:27
751 877 Andrzej Jurewicz M Warszawa Husaria Race Team 10:30 (35) 01:24:28
752 1217 Paweł Bryła M Myszków 11:15 (47) 01:24:28
753 1240 Przemysław Miśta M Myszków 11:15 (48) 01:24:28
754 1167 Emil Krawczak M Ząbki -= GUMISIE =- 11:15 (49) 01:24:31
755 1231 Dariusz Kocik M Grodzisk Mazowiecki 11:15 (50) 01:24:32
756 820 Katarzyna Janiszewska K Nadarzyn 10:15 (60) 01:24:34
757 852 Artur Szreniawa-Sztajnert M Nadarzyn 10:15 (61) 01:24:35
758 1503 Grzegorz Godlewski M Pułtusk TI Automotive 12:00 (64) 01:24:41
759 1504 Ilona Piątkowska K Wyszków TI Automotive 12:00 (65) 01:24:41
760 1505 Marcin Piątkowski M Drogoszewo TI Automotive 12:00 (66) 01:24:41
761 449 Michał Kwiecień M WArszawa Netia Speed 2 09:30 (41) 01:24:42
762 518 JAREK SZKUTNICKI M WĄGROWIEC 09:30 (42) 01:24:42
763 1097 Paweł Purchalak M Warszawa No Limit Team 11:00 (46) 01:24:45
764 512 Kamil Orzechowski M Jabłonna 09:30 (43) 01:24:47
765 781 Michał Frankowski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (62) 01:24:50
766 933 Kamil Fijalkowski M Warszawa 10:30 (36) 01:24:57
767 601 Sławomir Jaroszewski M Warszawa 09:45 (53) 01:24:57
768 784 Karol Pawłowski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (63) 01:24:59
769 931 Daniel Dąbrowski M Warszawa 10:30 (37) 01:25:00
770 101 Franciszek Olejnik M Imielin 08:31 (7) 01:25:00
771 977 Piotr Weyssenhoff M Kościan Dziki Zgon Kościan 10:45 (54) 01:25:02
772 783 Grzegorz Nowaczyk M Chodziez LODOŻERCY 10:15 (64) 01:25:04
773 1162 Dawid Wojcik M Brzeg 11:00 (47) 01:25:04
774 782 Tomasz Krupienko M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (65) 01:25:05
775 785 Mikołaj Śramski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (66) 01:25:05
776 1135 Jędrzej Frączyk M Brzeg 11:00 (48) 01:25:06
777 899 Szymon Zbyrowski M Warszawa RUNAWAYS 10:30 (38) 01:25:09
778 1318 Kamil Horodecki M Przemyśl Weekendowi Kowboje 11:30 (54) 01:25:10
779 1316 Krystian Bobala M Przemyśl Weekendowi Kowboje 11:30 (55) 01:25:12
780 898 Czarek Kosoń M Warszawa RUNAWAYS 10:30 (39) 01:25:15
781 242 Piotr Bizoń M Warszawa Sana gloriae 09:00 (48) 01:25:15
782 1453 Barbara Wilczak K Rzeszów 11:45 (67) 01:25:15
783 1317 Wacław Drabik M Przeworsk Weekendowi Kowboje 11:30 (56) 01:25:17
784 976 Emil Kowalczyk M Kościan Dziki Zgon Kościan 10:45 (55) 01:25:17
785 1463 Aleksandra Grzybowska K Szydłowiec Comizrobiszjakmniezlapiesz 12:00 (67) 01:25:20
786 1541 Mateusz Sacharczuk M Huszcza II 12:00 (68) 01:25:20
787 1464 Kamil Szubinski M Siennica Comizrobiszjakmniezlapiesz 12:00 (69) 01:25:21
788 699 Arkadiusz Budny M Warszawa 10:00 (48) 01:25:22
789 1554 Ola Złotocha K Ełk 12:00 (70) 01:25:22
790 1137 Aleksander Gawryś M Warszawa 11:00 (49) 01:25:34
791 1154 Dominik Pak M Skawa 11:00 (50) 01:25:39
792 1226 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna 11:15 (51) 01:25:40
793 1168 Jacek Szpakowski M WARSZAWA -= GUMISIE =- 11:15 (52) 01:25:42
794 1588 jurek kocolowski M kraków 11:00 (51) 01:25:43
795 701 Marcin Cieślak M Warszawa 10:00 (49) 01:25:50
796 1035 Damian Kuchta M Gdynia 10:45 (56) 01:25:50
797 884 Krzysztof Bryś M Piekary Śląskie Lecymy Durś 10:30 (40) 01:25:54
798 1246 Szymon Pawlaczyk M Warszawa 11:15 (53) 01:25:55
799 1241 Rafał Nowacki M Ciechanów 11:15 (54) 01:25:55
800 1331 Jacek Kuleczka M Pruszków 11:30 (57) 01:26:00
801 1061 Krystian Wons M Gdynia 10:45 (57) 01:26:04
802 669 Marcin Cencelewicz M TARCZYN RST 10:00 (50) 01:26:06
803 668 Oskar Boss M Warszawa RST 10:00 (51) 01:26:07
804 1522 Damian Kopania M Radom 12:00 (71) 01:26:19
805 598 Urszula Grynberg K Warszawa 09:45 (55) 01:26:22
806 577 Jakub Gulbinowicz M Warszawa Wojownicze Szopy 09:45 (54) 01:26:22
807 524 Kacper Pawlikowski M Radom BiegnęPoPiwo 09:45 (56) 01:26:23
808 1253 Ernest Stępień M Radom 11:15 (55) 01:26:23
809 592 Igor Dąbrowski M Cegłów 09:45 (57) 01:26:23
810 1206 Dariusz Tyszecki M Gorzów Wlkp. Wszyscy z Listy 11:15 (56) 01:26:28
811 1561 Piotr Chojecki M Warszawa 11:45 (68) 01:26:28
812 1301 Kacper Giro M Białystok Team Wierny Setuni 11:30 (58) 01:26:29
813 388 Tomasz Jakubiak M Warszawa 09:15 (38) 01:26:34
814 1542 Karol Skierczyński M Radom 12:00 (72) 01:26:35
815 1204 Tomasz Kucharski M Warszawa Wszyscy z Listy 11:15 (57) 01:26:35
816 949 Michał Oborski M Łęczyca 10:30 (41) 01:26:36
817 1205 Joanna Oziemska K grójec Wszyscy z Listy 11:15 (58) 01:26:41
818 127 kacper ciesiolkiewicz M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (73) 01:26:48
819 128 javier herrera ceballos M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (74) 01:26:49
820 1302 Jacek Koc M Ciechanowiec Team Wierny Setuni 11:30 (61) 01:26:52
821 1303 Gabriel Koprowski M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (62) 01:26:52
822 1300 Sebastian Dymek M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (64) 01:26:52
823 1304 Łukasz Lipniewski M Hrubieszów Team Wierny Setuni 11:30 (63) 01:26:52
824 1299 Radosław Boguski M Białystok Team Wierny Setuni 11:30 (59) 01:26:52
825 1139 Mariusz Grabowski M Aleksandrów Łódzki 11:00 (53) 01:26:52
826 1306 Julia Warzecha K Lubowidz Team Wierny Setuni 11:30 (60) 01:26:52
827 1110 Rafał Krawczyk M Aleksandrów Łódzki ROSSBIEGANI 11:00 (52) 01:26:52
828 1399 Kamil Kaniowski M Łódź ROSSBIEGANI 11:45 (69) 01:26:52
829 105 Jarosław Raczyński M Prażmów 08:30 (94) 01:26:53
830 130 Andre Filipe Sousa Leiroz Guimaraes M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (75) 01:26:54
831 1260 Damian Wronka M Legionowo 11:15 (59) 01:26:55
832 823 Dariusz Kaźmierczak M Warszawa 10:15 (67) 01:26:58
833 810 Piotr Baranowicz M Warszawa 10:15 (68) 01:26:59
834 914 Michał Fudala M Maruszyna WTF? 10:30 (42) 01:27:03
835 313 Arkadiusz Chojnowski M Kobyłka Drużyna TVN 09:15 (39) 01:27:08
836 33 Michał Sewerynowicz M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:31 (8) 01:27:10
837 844 Łukasz Podlasiński M Poznan 10:15 (69) 01:27:19
838 1144 Adam Jędrzejczyk M Blizne Jasińskiego 11:00 (54) 01:27:19
839 238 Jakub Kubacki M Warszawa PZU Sport Team 09:00 (49) 01:27:22
840 479 Patrycja Janiszkiewicz K gliwice SOCIOS SILESIA 09:30 (44) 01:27:22
841 87 Łukasz Bogdański M Otwock 08:30 (95) 01:27:26
842 843 Kamil Podlasiński M Poznań 10:15 (70) 01:27:26
843 347 Marcin Dzięgielewski M Warszawa PZU Sport Team 09:15 (40) 01:27:27
844 919 renata łukasiewicz K konstancin WTF? 10:30 (43) 01:27:31
845 606 Łukasz Lewandowski M Toruń 09:45 (58) 01:27:37
846 503 Karol Kłos M Kozienice 09:30 (45) 01:27:39
847 337 Adrian Dągowski M Iława KONIUCHY OCR 09:15 (41) 01:27:40
848 520 Karol Waszkiewicz M Warszawa 09:30 (46) 01:27:40
849 954 Bartłomiej Stradza M Katowice 10:30 (44) 01:27:41
850 610 marcin machowski M gliwice 09:45 (59) 01:27:47
851 679 Damian Tarnowski M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (52) 01:27:50
852 1427 Tomasz Korczyk M Bielsko-Biała 11:45 (70) 01:27:50
853 239 Justyna Marchewka K Warszawa PZU Sport Team 09:00 (50) 01:27:53
854 874 Małgorzata Kacprzyk K warszawa Dej, mam horom curke 10:30 (45) 01:27:53
855 676 Kamil Bogusławski M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (53) 01:27:57
856 873 Julia Duk K Lubicz Dolny Dej, mam horom curke 10:30 (46) 01:27:58
857 680 Rafał Zawada M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (54) 01:27:59
858 677 Kajetan Maj M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (55) 01:27:59
859 240 Piotr Mioduski M Nowy Dwór Mazowiecki PZU Sport Team 09:00 (51) 01:28:00
860 237 Dominik Jagóra M Nowy Dwór Mazowiecki PZU Sport Team 09:00 (52) 01:28:01
861 150 Anna Posłuszna K Warszawa xRunners 08:46 (2) 01:28:01
862 1060 Błażej Wojdalski M Kobyłka 10:45 (58) 01:28:06
863 683 Grzegorz Federowicz M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (56) 01:28:07
864 684 Rafał Kukuś M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (57) 01:28:11
865 837 Ireneusz Matysek M Wałcz 10:15 (71) 01:28:17
866 678 Eryk Przepiórzyński M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (59) 01:28:19
867 685 Marta Leczner K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (58) 01:28:19
868 1103 Mariusz Jakubowski M Warszawa Pogotowie Medicover 11:00 (55) 01:28:20
869 1044 sylwester milkowski M Warszawa 10:45 (59) 01:28:20
870 686 Katarzyna Popiela-Kukuś K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (60) 01:28:21
871 1394 Joanna Trojanowska K Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (71) 01:28:22
872 1386 Piotr Lasek M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (72) 01:28:23
873 1104 Jarosław Zduński M Warszawa Pogotowie Medicover 11:00 (56) 01:28:23
874 1426 patryk kałuża M bytom 11:45 (73) 01:28:28
875 399 Łukasz Piętka M Kopki 09:15 (42) 01:28:30
876 409 Piotr Wachnik M Warszawa 09:15 (43) 01:28:31
877 375 Monika Bajron K Warszawa 09:15 (44) 01:28:32
878 396 Szymon Okrojek M Warszawa 09:15 (45) 01:28:33
879 394 Łukasz Lesiak M Rzeszów 09:15 (46) 01:28:36
880 1456 Paweł Zawojek M Bytom 11:45 (74) 01:28:40
881 1203 Michał Smogorzewski M Warszawa wkurw_team 11:15 (60) 01:28:40
882 373 Bartosz Siemiński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:15 (47) 01:28:41
883 939 Oskar Jablonski M Łęczyca 10:30 (47) 01:28:55
884 958 Michał Wlaziński M Łęczyca 10:30 (48) 01:28:56
885 1597 Marek Polok M Opole 11:45 (75) 01:28:57
886 538 Aleksandra Malanowska K Nasielsk Husaria Race Team 10:15 (72) 01:29:01
887 561 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (60) 01:29:03
888 558 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (62) 01:29:04
889 560 Grzegorz Sobolewski M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (63) 01:29:04
890 559 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (61) 01:29:04
891 772 Edyta Kosińska K Nasielska Husaria Race Team 10:15 (73) 01:29:06
892 1305 Jeremi Niedbałowski M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (65) 01:29:11
893 1100 Tomasz Sosna M Ornontowice PE 11:00 (57) 01:29:14
894 1375 Marta Rykaczewska K Golub-Dobrzyń Husaria Race Team 11:45 (76) 01:29:15
895 952 Maciej Siewierski M Kielce 10:30 (49) 01:29:19
896 534 Marzena Mężyk K Piastów Hunters Race Team 09:45 (64) 01:29:19
897 537 Arkadiusz Jędrzejczyk M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (65) 01:29:19
898 1099 Eryk Ośliźniok M Ruda Śląska PE 11:00 (58) 01:29:20
899 713 andrzej jaroszuk M warszawa 10:00 (61) 01:29:20
900 303 Jolanta Pasik K Nidzica BECHE 09:15 (48) 01:29:22
901 302 Michał Jaskólski M Ciechanów BECHE 09:15 (49) 01:29:24
902 360 Robert Kafarski M Piotrków Trybunalski VIGO System 09:15 (50) 01:29:26
903 106 Wiktor Sobczyk M Częstochowa 08:31 (9) 01:29:28
904 440 Mariusz Cinal M Inwałd Mario i Maciej 09:30 (47) 01:29:30
905 441 Maciej Walaszek M Andrychów Mario i Maciej 09:30 (48) 01:29:39
906 485 Tomasz Grudziński M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (49) 01:29:40
907 744 Adam Sobecki M Warszawa 10:00 (62) 01:29:40
908 1405 Laura Bagińska K Świebodzin 11:45 (77) 01:29:42
909 743 Marcin Smoczyński M Kalisz 10:00 (63) 01:29:42
910 1002 Krystian Kozieł M Stoczek łukowski The View 10:45 (60) 01:29:43
911 1189 Agnieszka Piątek K Sędziszów POWER TRAINING 11:15 (62) 01:29:45
912 1188 Kamila Dudek K Piaseczno POWER TRAINING 11:15 (61) 01:29:45
913 1072 Michał Łodygowski M Kazanów Check Engine 11:00 (59) 01:29:46
914 1567 Bartosz Ruszniak M Lublin 11:45 (78) 01:29:46
915 1071 Monika Bobel K Lublin Check Engine 11:00 (60) 01:29:47
916 909 julita remplewicz K gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (50) 01:29:49
917 1539 Sebastian Pudłowski M Kraków 12:00 (76) 01:29:50
918 1449 Darek Trojan M Kraków 11:45 (79) 01:29:53
919 1175 Bartosz Przech M Lublin Deloitte Adventure Team 11:15 (63) 01:29:55
920 910 Mariusz Remplewicz M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (51) 01:29:56
921 402 Sylwia Sikora K Warszawa 09:15 (51) 01:29:58
922 1018 Marek Adamczyk M Płock 10:45 (61) 01:29:59
923 1391 Sylwia Podczaska K Nowe Miasto Krejzole Spot Stolycy 11:45 (81) 01:30:00
924 1380 Janusz Górzyński M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (80) 01:30:00
925 991 jakub knauer M Gliwice praise Ninkasi 10:45 (62) 01:30:02
926 1487 Sylwia Kiełbasa K Lublin Króliki leśne 12:00 (77) 01:30:03
927 992 Dominika Sładek K Gliwice praise Ninkasi 10:45 (63) 01:30:05
928 803 Mateusz Maciaszczyk M Rąbień Nieprzygotowani 10:15 (74) 01:30:11
929 802 Patryk Bośka M Konstantynów Łódzki Nieprzygotowani 10:15 (75) 01:30:11
930 488 Więcesław Kulbytskiy M warszawa VeriSTRONG 09:30 (50) 01:30:12
931 556 Marcin Żelazny M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (66) 01:30:14
932 1025 Inga Gradzik K Kraków 10:45 (64) 01:30:17
933 1045 Wiktor Najmoła M Olsztyn 10:45 (65) 01:30:18
934 1173 Krzysztof Korobczuk M Warszawa Deloitte Adventure Team 11:15 (64) 01:30:22
935 691 Aleksander Gańko M Mińsk Mazowiecki Wściekłe Leniwce 10:00 (64) 01:30:24
936 835 Karolina Małkiewicz K Serock 10:15 (76) 01:30:24
937 856 Michał Wlazło M Legionowo 10:15 (77) 01:30:25
938 1455 Karolina Wydra K Bielsko-Biała 11:45 (82) 01:30:25
939 833 Krystian Maciejewski M Legionowo 10:15 (78) 01:30:28
940 1149 Kamil Mistrzak M Pabianice 11:00 (61) 01:30:32
941 1587 Łukasz Chojnacki M Warszawa 11:45 (84) 01:30:35
942 1590 Łukasz Barański M Warszawa 11:45 (83) 01:30:35
943 1363 Iga Glonek K Piła #Biotech 11:45 (85) 01:30:37
944 345 Piotr Lachowski Lachowski M Radom POWER TRAINING 09:15 (52) 01:30:42
945 247 Marta Wrzesień K Warszawa Speedsters 09:00 (53) 01:30:43
946 1365 Mikołaj Smolibowski M Leszno #Biotech 11:45 (86) 01:30:43
947 340 Paweł Bohdziewicz M Łomianki Łowcy.kleszczy 09:15 (53) 01:30:43
948 246 Dagmara Stafińska K Warszawa Speedsters 09:00 (54) 01:30:44
949 1428 Sebastian Kozaczek M Łódź 11:45 (87) 01:30:45
950 1400 Karolina Remelska K Rąbień Sportera Fitness Team 10:45 (66) 01:30:46
951 1559 Tomasz Prykowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (67) 01:30:47
952 1578 Krzysztof Szymański M Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (69) 01:30:47
953 1577 Katarzyna Pluta K Łódź 10:45 (68) 01:30:47
954 690 Michał Czech M Warszawa Wściekłe Leniwce 10:00 (65) 01:30:56
955 487 Mikołaj Król M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (51) 01:30:57
956 243 Daria Pryciak K Stargard SKSP BARAKUDA 09:00 (55) 01:30:58
957 865 Michał Dudek M Radom Biegusiem.pl 10:30 (52) 01:31:01
958 867 Paweł Terlikowski M Radom Biegusiem.pl 10:30 (53) 01:31:01
959 866 Anna Suwała K Radom Biegusiem.pl 10:30 (54) 01:31:01
960 423 Paulina Majszczyk K Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:30 (52) 01:31:02
961 422 Mateusz Chmielewski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:30 (53) 01:31:04
962 139 Rafał Gnatowski M 737791020 Przemytnicy rzeżuchy 12:00 (78) 01:31:04
963 1214 Arkadiusz Adamiec M Sulejówek 11:15 (65) 01:31:06
964 532 Kasia Borkowska K Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:45 (67) 01:31:11
965 1558 Aleksandra Dec K Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (70) 01:31:13
966 1116 Adam Patyński M Wrocław The Avengers 11:00 (62) 01:31:14
967 1115 Jakub Jabłoński M Wrocław The Avengers 11:00 (63) 01:31:15
968 269 Arek Hernik M Warszawa 09:00 (56) 01:31:16
969 807 Mateusz Grabowski M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:15 (79) 01:31:17
970 490 Piotr Pręgowski M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (54) 01:31:18
971 1371 Kamil Krakiewicz M Warszawa Czarne Pazury 11:45 (88) 01:31:19
972 536 Marta Janicka K Warszawa Husaria Race Team 09:45 (68) 01:31:21
973 580 Mateusz Sikorski M Sochaczew Z zapaleniem płuc też fajnie. 09:45 (69) 01:31:21
974 581 Marcin WIlczek M Sochaczew Z zapaleniem płuc też fajnie. 09:45 (70) 01:31:21
975 619 Maciej Pater M Sochaczew 09:45 (71) 01:31:21
976 1373 Patryk Wernio M Warszawa Czarne Pazury 11:45 (89) 01:31:23
977 671 Joanna Rodzik K Lodz Sportera Fitness Team 10:45 (71) 01:31:24
978 1263 Aleksander Żmudzin M Sobienie Jeziory 11:15 (66) 01:31:25
979 829 dariusz kurzawski M gdynia 10:15 (80) 01:31:27
980 467 Kinga Śliwka K Warszawa Pustaki Run&Fun 09:30 (55) 01:31:28
981 374 aleksandra bajołek K Kraków 09:15 (54) 01:31:28
982 1580 Maciej Sykuła M Warszawa 09:15 (55) 01:31:32
983 468 Wioleta Tomczak K Przepitki Pustaki Run&Fun 09:30 (56) 01:31:32
984 140 Łukasz Zieniewski M Warszawa Przemytnicy rzeżuchy 12:00 (79) 01:31:32
985 1112 Hubert Nakielski M Ostrołęka Samce 11:00 (64) 01:31:35
986 1156 Krzysiek Rosłon M Radzymin 11:00 (65) 01:31:36
987 533 Cezary Rak M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 09:45 (72) 01:31:49
988 1351 Michał Suchta M Warszawa 11:30 (66) 01:31:52
989 1372 Karolina Oleksa K Warszawa Czarne Pazury 11:45 (90) 01:31:55
990 381 Cezary Duliasz M Wieliczka 09:15 (56) 01:32:04
991 12 Grzegorz Kućma M Kraków Chodźże na pole 08:30 (96) 01:32:08
992 372 Krystian Jaczyński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:15 (57) 01:32:11
993 1090 Adrianna Mendrek K Łódź Kocham Przypał 11:00 (66) 01:32:15
994 393 Karolina Kukielska K Warszawa 09:15 (58) 01:32:16
995 1091 Patryk Warszawski M Łódź Kocham Przypał 11:00 (67) 01:32:16
996 633 Magdalena Wnorowska K Lomianki 09:45 (73) 01:32:18
997 608 Michał Luterek M Warszawa 09:45 (74) 01:32:18
998 599 Adam Jagodziński M Warszawa 09:45 (75) 01:32:20
999 1111 Bartłomiej Jarnutowski M Rzekuń Samce 11:00 (68) 01:32:25
1000 1201 Karol Gryżewski M Łomianki Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (67) 01:32:31
1001 1141 Ryszard Huzar M Malbork 11:00 (69) 01:32:31
1002 97 Paul Ladner M Philadelphia 08:31 (10) 01:32:32
1003 96 George Ladner M Philadelphia 08:31 (11) 01:32:32
1004 1119 Bartosz Łopatek M Puławy URODZINOWA TEAM 11:00 (70) 01:32:32
1005 1494 Kamil Larwa M Warszawa RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (81) 01:32:33
1006 1498 Robert Rymuszka M Warszawa RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (80) 01:32:33
1007 326 Łukasz Golec M Rzeszów Husaria Race Team 09:15 (59) 01:32:37
1008 279 Magdalena Maj K rokietnica 09:00 (57) 01:32:41
1009 202 Paweł Marzec M Kraków Crossfit Solvay 09:00 (58) 01:32:41
1010 201 Marcin Bugaj M Kraków Crossfit Solvay 09:00 (59) 01:32:41
1011 1202 Łukasz Jakubiak M Czosnów Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (68) 01:32:43
1012 486 Mateusz Krawczak M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (57) 01:32:44
1013 1356 Daniel Wawrzyniecki M Izabelin 11:30 (67) 01:32:48
1014 692 Robert Komorzycki M minsk mazowiecki Wściekłe Leniwce 10:00 (66) 01:32:59
1015 215 Andrzej Kisiel M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (60) 01:33:03
1016 1148 Artur Milczarczyk M Warszawa 11:00 (71) 01:33:04
1017 465 Karol Sobociński M Bruk Piękni i Bestie 09:30 (58) 01:33:07
1018 739 Wojciech Skalik M Wyszków 10:00 (67) 01:33:07
1019 1130 Piotr Czech M Pabianice 11:00 (72) 01:33:07
1020 301 KAROLINA KAROLAK K MIĘDZYBORÓW ALBO OSTRO ALBO WCALE 09:15 (60) 01:33:08
1021 464 Joanna Śliwińska K Poznań Piękni i Bestie 09:30 (59) 01:33:08
1022 403 Marcin Skibiński M Warszawa 09:15 (61) 01:33:09
1023 277 Paweł Kuraszkiewicz M Warszawa 09:00 (62) 01:33:12
1024 260 Sylwek Domaciuk M Warszawa 09:00 (61) 01:33:12
1025 1200 Marcin Fajst M Łomianki Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (69) 01:33:13
1026 646 Mariusz Jablonka M Myslowice Bravehearts Legionowo 10:00 (68) 01:33:14
1027 656 Noemi Klepacz K Zakopane Gorący Potok Team 10:00 (70) 01:33:16
1028 647 Radoslaw Jablonka M Wyszkow Bravehearts Legionowo 10:00 (69) 01:33:16
1029 1161 Lukasz Wilczek M Cieszyn 11:00 (73) 01:33:16
1030 1146 Bartłomiej Mendak M Łódź 11:00 (74) 01:33:16
1031 275 Tomasz Kośmider M Kielce 09:00 (63) 01:33:27
1032 625 Damian Rynecki M Cielęta 09:45 (76) 01:33:28
1033 596 Karol Góra M Poznań 09:45 (77) 01:33:29
1034 1033 Bartłomiej Koziatek M Mrągowo 10:45 (72) 01:33:33
1035 535 Adrian Biały M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (78) 01:33:36
1036 948 Michał Misztal M Warszawa 10:30 (55) 01:33:37
1037 304 Michał Pasik M Nidzica BECHE 09:15 (62) 01:33:39
1038 1346 Ewa Rutkowska K Warszawa 11:30 (68) 01:33:43
1039 1517 Wojciech Frąszczak M Katowice 12:00 (82) 01:33:44
1040 1283 Dominik Dmitrzak M Warszawa LUDKI JAGÓDKI 11:30 (69) 01:33:47
1041 1287 Jakub Weber M Zbrachlin Nowy LUDKI JAGÓDKI 11:30 (70) 01:33:53
1042 1117 Tomasz Kantor M Warszawa trener24h.com.pl 11:00 (75) 01:33:57
1043 1552 Jakub Wróblewski M Warszawa 12:00 (83) 01:33:59
1044 510 Krzysztof Matusiak M Warszawa 09:30 (60) 01:34:04
1045 1264 Artur Żochowski M Warszawa 11:15 (70) 01:34:13
1046 1232 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 11:15 (71) 01:34:14
1047 1362 Oliwier Żochowski M Warszawa 11:15 (72) 01:34:16
1048 1142 Sebastian Jabłoński M Pruszków 11:00 (76) 01:34:17
1049 600 izabela jakubowicz K łódź 09:45 (79) 01:34:22
1050 1244 Kamil Osiński M Warszawa 11:15 (73) 01:34:23
1051 1551 Michał Wlaźlak M Pabianice 12:00 (84) 01:34:25
1052 1164 Adrian Wrzesień M Tomaszów Mazowiecki 11:00 (77) 01:34:26
1053 597 Rafał Grabarczyk M Łódź 09:45 (80) 01:34:28
1054 90 Łukasz Jasek M Warszawa 08:31 (12) 01:34:33
1055 1284 Patryk Jachym M Warszawa LUDKI JAGÓDKI 11:30 (71) 01:34:37
1056 1192 Roman Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (74) 01:34:37
1057 1193 Maksymilian Cymerman M Łódź Prestiżowi Lordowie 11:15 (75) 01:34:47
1058 296 Justyna Wasilewska K Górki Małe 09:00 (64) 01:35:00
1059 281 Roksana Matusek K Lubliniec 09:00 (65) 01:35:00
1060 1140 Patryk Grzybowski M Otwock 11:00 (78) 01:35:04
1061 650 Maja Opara K Jabłonna Bravehearts Legionowo 10:00 (74) 01:35:41
1062 653 Paweł Włodarczyk M Kałuszyn Bravehearts Legionowo 10:00 (71) 01:35:41
1063 652 Rafał Sujka M Grójec Bravehearts Legionowo 10:00 (72) 01:35:41
1064 645 Konrad Dzik M Warszawa Bravehearts Legionowo 10:00 (73) 01:35:41
1065 1557 HALYNA VOYTOVYCH K Warszawa 12:00 (85) 01:35:48
1066 1518 Mateusz Glazik M Warszawa 12:00 (86) 01:35:49
1067 1198 Maciej Biesiada M Warszawa Śfagry 11:15 (76) 01:35:49
1068 1516 Olga Dyżewska K Warszawa 12:00 (87) 01:35:50
1069 1265 Andrzej Burzyński M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (72) 01:35:54
1070 1571 Dariusz Gdaniec M Gdańsk 10:00 (75) 01:35:55
1071 1389 Robert Mucha M Kroczewo Krejzole Spot Stolycy 11:45 (91) 01:35:57
1072 1266 Karol Dudek M Kobyłka AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (73) 01:35:59
1073 451 Michał Molski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (61) 01:36:02
1074 1388 Iwona Marszał K Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (92) 01:36:04
1075 986 Sebastian Ignacak M Warszawa No Limit Team 10:45 (73) 01:36:04
1076 985 MATEUSZ GULEWICZ M WARSZAWA No Limit Team 10:45 (74) 01:36:04
1077 1384 Milena Krajewska K Nieporęt Krejzole Spot Stolycy 11:45 (93) 01:36:07
1078 988 Piotr Pytlarczyk M warszawa No Limit Team 10:45 (75) 01:36:07
1079 1547 Maciej Szuta M Gniezno 12:00 (88) 01:36:07
1080 665 Aleksandra Struszkiewicz K Warszawa POWER TRAINING 10:00 (76) 01:36:09
1081 664 Anita Garnuszek K Warszawa POWER TRAINING 10:00 (77) 01:36:10
1082 1583 Agnieszka Markiewicz K Stare Babice POWER TRAINING 10:45 (76) 01:36:10
1083 1254 Piotr Szlaski M Warszawa 11:15 (77) 01:36:12
1084 138 Igor Dzierżanowski M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (74) 01:36:13
1085 1392 Małgorzata Sawicka K Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (94) 01:36:16
1086 324 Karolina Dziubała K Warszawa Husaria Race Team 09:15 (63) 01:36:19
1087 725 Piotr Mierzwa M Warszawa 10:00 (78) 01:36:19
1088 1382 Marcin Angowski M Grodzisk Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (95) 01:36:20
1089 1387 Agnieszka Łaszczyk K Głusk Krejzole Spot Stolycy 11:45 (97) 01:36:21
1090 1381 Anna Milewska-Gołos K Skierdy Krejzole Spot Stolycy 11:45 (96) 01:36:21
1091 1383 Łukasz Kalinowski M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (98) 01:36:22
1092 330 Krzysztof Paciga M Rabka - Zdrój Husaria Race Team 09:15 (64) 01:36:22
1093 1378 Marta Kamińska K Jabłonna Krejzole Spot Stolycy 11:45 (99) 01:36:25
1094 410 Kamil Waszczyński M Olsztyn 09:15 (65) 01:36:29
1095 288 Paweł Przygoda M Pruszków 09:00 (66) 01:36:30
1096 293 Przemysław Soczewka M Komorów 09:00 (67) 01:36:31
1097 404 Michał Sowa M Otwock 09:15 (66) 01:36:33
1098 1268 Marcin Pietruczuk M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (75) 01:36:36
1099 447 Bernard Gawryszewski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (62) 01:36:39
1100 1113 Wojciech Nakielski M Ostrołęka Samce 11:00 (79) 01:36:39
1101 493 Aleksander Tukaj M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (63) 01:36:43
1102 346 Aga Przybysz K Kuklówka POWER TRAINING 09:15 (67) 01:37:00
1103 1098 Krzysztof Grabowski M Sosnowiec PE 11:00 (80) 01:37:03
1104 387 Marcin Gugler M Warszawa 09:15 (68) 01:37:05
1105 380 Sebastian Dmochowski M Otwock 09:15 (69) 01:37:05
1106 1397 Gabriela Bystrowska K Mysłowice PE 11:45 (100) 01:37:05
1107 497 Kamil Bukowski M Warszawa 09:30 (64) 01:37:07
1108 624 Paweł Rudziński M Mława 09:45 (81) 01:37:16
1109 1476 Dominik Blańda M Spytkowice Husaria Race Team 12:00 (89) 01:37:18
1110 1105 Paweł Świętek M Pieniążkowice Power Studio 11:00 (81) 01:37:22
1111 230 Iryna nakonechniuk K piaseczno JĘCZYBUŁY 09:00 (69) 01:37:30
1112 265 Maja Grabowska K Ostrzeszów 09:00 (68) 01:37:30
1113 836 TOMASZ MARMUCKI M LUBLIN 10:15 (81) 01:37:32
1114 1088 Anna Bączyk K Warszawa julian 11:00 (83) 01:37:36
1115 1089 anna lach tebedzka K warszawa julian 11:00 (82) 01:37:36
1116 291 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:00 (70) 01:37:37
1117 292 Paulina Skrętek K Białystok 09:00 (71) 01:37:37
1118 526 Dorota Bednarczyk K Warszawa Bravehearts Legionowo 09:45 (82) 01:37:38
1119 525 Patrycja Karczewska K Warszawa Braveharts Legionowo 09:45 (83) 01:37:40
1120 635 Maciej Załoga M Mława 09:45 (84) 01:37:41
1121 607 Krzysztof Lipka M Mława 09:45 (85) 01:37:45
1122 542 Izabela Bryk K Warszawa I THOUGHT THEY SAID RUM.. 09:45 (86) 01:37:46
1123 543 Joanna Frontczak K Warszawa I THOUGHT THEY SAID RUM.. 09:45 (87) 01:37:49
1124 350 Piotr Szylberg M Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 09:15 (71) 01:37:59
1125 349 Aleksandra Szylberg K Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 09:15 (70) 01:37:59
1126 872 Patryk Pieczynski M września Czarne stopy 10:30 (56) 01:38:05
1127 869 Artur Bartkowiak M Grodzisk Wlkp. Czarne stopy 10:30 (57) 01:38:14
1128 590 Michał Chmura M Warszawa 09:45 (88) 01:38:14
1129 870 Kamil Krzymiński M Września Czarne stopy 10:30 (59) 01:38:15
1130 871 Mateusz Mazurczak M kołaczkowo Czarne stopy 10:30 (58) 01:38:15
1131 527 Monika Szczepanik M Chotomów Bravehearts Legionowo 09:45 (89) 01:38:16
1132 698 Jakub Budek M warszawa 10:00 (79) 01:38:25
1133 414 Edyta Turkiewicz-Rucińska K Dręszew Dzikie Koty :) 09:30 (65) 01:38:25
1134 416 Dorota Wysocka K Kołaków Dzikie Koty :) 09:30 (66) 01:38:26
1135 996 Izabela Rozwadowska K Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (77) 01:38:28
1136 994 KASIA BUCZAK K RADOM Rekiny Fitnessu 10:45 (78) 01:38:31
1137 775 Grzegorz LINOWSKI M Warszawa Husaria Race Team 10:00 (80) 01:38:33
1138 415 Jarosław Wrzosek M Wołomin Dzikie Koty :) 09:30 (67) 01:38:33
1139 993 Katarzyna Bojanowicz K Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (79) 01:38:34
1140 774 ela linowsk K warszawa Husaria Race Team 10:00 (81) 01:38:35
1141 584 Dominik Barski M Iłowo-Osada 09:45 (90) 01:38:40
1142 1262 Andrzej Zarówny M Dęblin 11:15 (78) 01:38:41
1143 723 Bartek Marcula M Radom 10:00 (82) 01:38:47
1144 226 Marta Tomasik K Warszawa Husaria Race Team 09:00 (72) 01:38:56
1145 995 Piotrek Nowak M Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (80) 01:39:01
1146 648 Maria Kurek K Legionowo Bravehearts Legionowo 10:00 (83) 01:39:07
1147 1109 Michał Wyglądała M Warszawa Pump Squat 11:00 (84) 01:39:07
1148 643 Tomasz Porowski M Ząbki Braveharts Legionowo 10:00 (84) 01:39:08
1149 206 Maciej Teliszewski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (73) 01:39:08
1150 649 Paweł Kurek M Jabłonna Bravehearts Legionowo 10:00 (85) 01:39:09
1151 1107 Anna Papierniak K Warszawa Pump Squat 11:00 (85) 01:39:12
1152 1572 Tomasz Damian M Gdańsk 10:00 (86) 01:39:12
1153 997 Krzysztof Tuzimek M Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (81) 01:39:15
1154 1106 Dorota Ordon K Warszawa Pump Squat 11:00 (86) 01:39:17
1155 249 Błażej Kmita M Warszawa Wojownicy 09:00 (74) 01:39:26
1156 417 Sławomir Jagniątkowski M Poznań DzikoLand 09:45 (91) 01:39:28
1157 570 Hubert Wiszowaty M Warszawa The Ricklantis 09:45 (92) 01:39:29
1158 569 Nina Kot K Warszawa The Ricklantis 09:45 (93) 01:39:30
1159 644 Tomek Chodkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 10:00 (87) 01:39:35
1160 583 Artur Babik M Warszawa 09:45 (95) 01:39:36
1161 629 Agata Trędowicz M Warszawa 09:45 (94) 01:39:36
1162 1250 Jarosław Radwan M Kraków 11:15 (79) 01:39:37
1163 1220 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:15 (80) 01:39:40
1164 1576 Krzysztof Pawłowski M Warszawa No Limit Team 09:30 (68) 01:39:44
1165 1248 Donat Popielski M Kraków 11:15 (81) 01:39:46
1166 735 KATARZYNA SĘK K WARSZAWA 10:00 (88) 01:39:51
1167 798 Katarzyna Szewczyk K Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (82) 01:39:53
1168 789 Ewelina Burak K Krasnik Monkeys' Team 10:15 (83) 01:39:55
1169 797 Edyta Surdacka K Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (84) 01:39:56
1170 800 Aleksandra Szumna K Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (85) 01:39:57
1171 792 kamil kopeć M kraśnik Monkeys' Team 10:15 (87) 01:39:59
1172 796 Agnieszka Pęcak K Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (86) 01:39:59
1173 1108 Mikołaj Urbański M Warszawa Pump Squat 11:00 (87) 01:40:02
1174 1172 Gosia Mierzejewska K Ostrołeka Bbl Ostroleka / Morsy Ostrołęka 11:15 (82) 01:40:04
1175 795 Karolina Michotek-Tarasiuk K Krasnik Monkeys' Team 10:15 (88) 01:40:08
1176 799 Monika Szkutnicka K Lublin Monkeys' Team 10:15 (89) 01:40:09
1177 1171 mariusz kamionowski M ostrołęka Bbl Ostroleka / Morsy Ostrołęka 11:15 (83) 01:40:10
1178 1190 Artur Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (84) 01:40:12
1179 459 Maciej Uszyński M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (69) 01:40:13
1180 793 Łukasz Kopeć M Lublin Monkeys' Team 10:15 (90) 01:40:13
1181 1191 Przemysław Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (85) 01:40:22
1182 331 Izabela Pawłowicz K Szczecinek Husaria Race Team 09:15 (72) 01:40:49
1183 1366 Bartek Walentyński M Warszawa 25x100 11:45 (101) 01:40:52
1184 1290 Damian Kaletka M Łódź OSP Łagiewniki 11:30 (76) 01:40:56
1185 521 Maciej Węgrzynek M Koszalin 09:30 (71) 01:40:56
1186 511 Agata Olejnik K Warszawa 09:30 (70) 01:40:56
1187 1565 Hubert Matczak M Warszawa 09:00 (75) 01:40:57
1188 309 Mirosław Wisniowski M Kraków Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe 09:15 (73) 01:41:07
1189 989 Urszula Siek K Warszawa No Limit Team 10:45 (82) 01:41:07
1190 990 Sylwia Socha K Warszawa No Limit Team 10:45 (83) 01:41:11
1191 433 Marta Koncewicz K Warszawa Leśne Bobki 09:30 (72) 01:41:12
1192 432 Olga Chrzanowska K Pułtusk Leśne Bobki 09:30 (73) 01:41:15
1193 1350 Konrad Strzelecki M Łódź 11:30 (77) 01:41:22
1194 1037 Marcin Łączkowski M Legionowo 10:45 (84) 01:41:33
1195 1039 Damian Lewandowski M legionowo 10:45 (85) 01:41:34
1196 1057 Hubert Wasik M Legionowo 10:45 (86) 01:41:38
1197 435 Mateusz Naruszewicz M Warszawa Leśne Bobki 09:30 (74) 01:41:39
1198 41 BARTŁOMIEJ FRANASZEK M ZĄBKI Husaria Race Team 08:31 (13) 01:41:39
1199 436 Robert Staniszewski M Suwałki Leśne Bobki 09:30 (75) 01:41:47
1200 1568 Przemysław Furdal M Warszawa 09:00 (76) 01:41:49
1201 961 Grzegorz Ciołek M Siedlce AŚNAEBAEM 10:45 (87) 01:41:55
1202 962 Agnieszka Grudzińska K siedlce AŚNAEBAEM 10:45 (88) 01:41:56
1203 1138 Adrian Goraj M Sosnowiec 11:00 (88) 01:42:12
1204 1160 Maria Werkowska K Katowice 11:00 (89) 01:42:12
1205 1379 Witold Majewski M Chotomów Krejzole Spot Stolycy 11:45 (102) 01:42:15
1206 1023 Tomasz Czajkowski M Warszawa 10:45 (89) 01:42:21
1207 1548 Karolina Szymanska K Znin 12:00 (90) 01:42:24
1208 492 Teemu Stigzelius M Warsaw VeriSTRONG 09:30 (77) 01:42:29
1209 491 Sebastian Srogi M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (76) 01:42:29
1210 1460 Wojciech Gąsiorek M Bielsko-Biała BMW TeaM 12:00 (92) 01:42:39
1211 1461 Magdalena Maślanka K Bielsko Biała BMW TeaM 12:00 (91) 01:42:39
1212 344 Karolina Korczak K Warszawa POWER TRAINING 09:15 (74) 01:42:42
1213 868 Artur Andruszka M Legionowo Bravehearts Legionowo 10:30 (60) 01:42:42
1214 1393 Paulina Szarow K Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (103) 01:42:45
1215 369 Paweł Szymczak M Warszawa VIGO System 09:15 (75) 01:42:51
1216 776 Barbara Sobczyk K Turek Husaria Race Team 10:15 (91) 01:43:08
1217 822 KAROLINA KAŁKOWSKA K POZNAŃ 10:15 (92) 01:43:09
1218 860 Aleksandra Zupa K Bydgoszcz 10:15 (93) 01:43:09
1219 219 Daniel Maciejas M Kraków Husaria Race Team 09:00 (77) 01:43:11
1220 834 Sylwester Maleńczyk M Pruszków 10:15 (94) 01:43:11
1221 1282 Adrian Sławiński M Całowanie Koenzym Q10 11:30 (78) 01:43:14
1222 1085 Łukasz Dmuchowski M Wola Szydłowiecka Drim Tim 11:00 (90) 01:43:16
1223 1087 Piotr Wójcik M Rawa Mazowiecka Drim Tim 11:00 (91) 01:43:18
1224 973 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 10:45 (90) 01:43:20
1225 738 Kamil G. Siudek M Warszawa 10:00 (89) 01:43:31
1226 1053 Adam Roch M Janki 10:45 (91) 01:43:53
1227 964 Daniel Nażgiewicz M Warszawa ATM 10:45 (92) 01:43:58
1228 235 Zbigniew Sierecki M Żelechów Piękni i Bestie 09:00 (78) 01:44:24
1229 434 Paweł Łukaszuk M Siedlce Leśne Bobki 09:30 (78) 01:44:35
1230 724 Rafał Materka M Warszawa 10:00 (90) 01:44:45
1231 768 Krzysztof Jachira M Świnoujście Gryf Team 10:15 (95) 01:44:56
1232 504 Jadwiga Kołtan K Warszawa 09:30 (79) 01:44:56
1233 1050 Paweł Poczek M Markuszów 10:45 (93) 01:44:58
1234 1043 Piotr Michalczak M Garbów 10:45 (94) 01:44:59
1235 1281 Artur Grzeda M Karczew Koenzym Q10 11:30 (79) 01:45:04
1236 461 Patryk Kopyciński M Warszawa No Limit Team 09:30 (81) 01:45:05
1237 460 Maciej Borsiak M Łódź No Limit Team 09:30 (80) 01:45:05
1238 1228 Małgorzata Kawecka K Płochocin 11:45 (104) 01:45:06
1239 1280 kamil banasiewicz M otwock Koenzym Q10 11:30 (80) 01:45:11
1240 826 Grzegorz Krajewski M Świnoujście 10:15 (96) 01:45:11
1241 1569 Patrycja Druzbalska K Warszawa 09:00 (79) 01:45:14
1242 312 Marek Wróblewski M Warszawa Combat TJW 09:15 (76) 01:45:20
1243 311 Barbara Czajkowska K Warszawa COMBAT TJW 09:15 (77) 01:45:21
1244 918 Piotr Kuchta M Prażmów WTF? 10:30 (61) 01:45:25
1245 927 Katarzyna Wojtal K Piaseczno WTF? 10:30 (62) 01:45:26
1246 929 Marcin Chudio M Kraków 10:30 (63) 01:45:32
1247 289 Hanna Różycka K Warszawa 09:00 (80) 01:45:34
1248 453 Katarzyna Olejniczak K Łęczna Netia Speed 2 09:30 (82) 01:45:42
1249 444 Aneta Drozd K Łęczna Netia Speed 2 09:30 (83) 01:45:42
1250 274 Michał Kocoń M Warszawa 09:00 (81) 01:45:43
1251 477 Ewa Roźniecka K Warszawa SLALOM Team 09:30 (84) 01:45:48
1252 1396 Tomasz Adamczyk M warszawa Netcompany 11:45 (105) 01:45:48
1253 305 Hubert Głagowski M Warszawa Błyskawiczne ręce 09:15 (78) 01:45:49
1254 473 Martin Jönsson-Niedziółka M Warszawa SLALOM Team 09:30 (85) 01:45:52
1255 1249 Kamil Puszer M Mysłowice 11:15 (87) 01:45:58
1256 1229 Mateusz Kinas M Mysłowice 11:15 (86) 01:45:58
1257 478 Emilia Witkowska Nery K Warszawa SLALOM Team 09:30 (86) 01:45:59
1258 472 Marta Janczuk K Warszawa SLALOM Team 09:30 (88) 01:46:12
1259 475 Łukasz Richter M Warszawa SLALOM Team 09:30 (87) 01:46:12
1260 815 Karolina Czekaj K Sosnowiec 10:15 (97) 01:46:17
1261 424 Fryderyk Schiller M Mikołów Hiszpańskie schody 09:30 (89) 01:46:21
1262 425 Bernadetta Sosnowska-Schiller K Mikołów Hiszpańskie schody 09:30 (90) 01:46:21
1263 419 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 09:30 (91) 01:46:24
1264 858 Paweł Wójcik M Sosnowiec 10:15 (98) 01:46:28
1265 474 Tomek Naorniakowski M Warszawa SLALOM Team 09:30 (92) 01:46:28
1266 1353 Paweł Tatarata M Warszawa 11:30 (81) 01:46:35
1267 476 Piotr Richter M Ełk SLALOM Team 09:30 (93) 01:46:36
1268 262 Werona Fierka K Warszawa 09:00 (82) 01:46:47
1269 1581 Michał Wiśniewski M Ostrołęka Samce 11:00 (92) 01:46:47
1270 298 Michał Wiśniewski M Warszawa 09:00 (83) 01:46:52
1271 716 Renata Kotomska K Warszawa 10:00 (91) 01:47:22
1272 342 Lucyna Hałasa K Warszawa Pampuszki 09:15 (79) 01:47:23
1273 845 Adrian Pogocki M Warszawa 10:15 (99) 01:47:29
1274 418 Aleksandra Budny K Halinów FIGLARZE 09:30 (94) 01:47:30
1275 421 Joanna Siembab K Halinów FIGLARZE 09:30 (95) 01:47:32
1276 531 Waldemar Kozłowski M Warszawa Figlarze 09:45 (96) 01:47:34
1277 731 Piotr Ratalewski M Piotrków Trybunalski 10:00 (92) 01:47:42
1278 420 Michał Rychnowski M Kazimierów FIGLARZE 09:30 (96) 01:47:57
1279 840 Tomasz Nieczypor M Lublin 10:15 (100) 01:48:01
1280 1556 Grzegorz Kita M Warszawa 11:30 (82) 01:48:15
1281 1271 Sylwia Zduńczyk K Łódź Biosfera 11:30 (83) 01:48:31
1282 1270 Joanna Augustyniak K Lodz Biosfera 11:30 (84) 01:48:48
1283 263 Marta Frankel - Dominik K Warszawa 09:00 (84) 01:48:53
1284 284 Marcin Niewitecki M Warszawa 09:00 (85) 01:48:53
1285 261 Filip Dominik M Warszawa 09:00 (86) 01:48:54
1286 356 Kamil Bronikowski M Ząbki VIGO System 09:15 (80) 01:49:04
1287 1332 Aleksandra Kulesza K Łódź 11:30 (85) 01:49:10
1288 920 Andrzej Marut M Warszawa WTF? 10:30 (64) 01:49:11
1289 343 Rafał Hałasa M Warszawa Pampuszki 09:15 (81) 01:49:16
1290 341 Karol Hałasa M Jarosławiec Pampuszki 09:15 (82) 01:49:17
1291 283 Aleksey Narko M Warszawa 09:00 (87) 01:49:27
1292 947 Amna Misiak K Warszawa 10:30 (65) 01:49:29
1293 890 Grzegorz Kaca M Warszawa nie ma lipy 10:30 (66) 01:49:33
1294 891 Piotr Kobos M ząbki nie ma lipy 10:30 (68) 01:49:37
1295 894 Michał Ziółkowski M Szczecin nie ma lipy 10:30 (67) 01:49:37
1296 892 Bartosz Skwierawski M Warszawa nie ma lipy 10:30 (69) 01:49:40
1297 220 Małgorzata Migdał K Warszawa Husaria Race Team 09:00 (88) 01:49:40
1298 359 Emilia Gomółka K Warszawa VIGO System 09:15 (83) 01:49:44
1299 1222 Dominika Dąbrowska M Warszawa 11:15 (88) 01:49:45
1300 893 Adam Ziółkowski M Warszawa nie ma lipy 10:30 (70) 01:49:51
1301 925 Adrian Szczepański M Piaseczno WTF? 10:30 (71) 01:49:59
1302 922 Jerzy Rulak M Warszawa WTF? 10:30 (72) 01:50:03
1303 401 Radosław Rudziński M Białogard 09:15 (84) 01:50:03
1304 400 Marlena Rudzińska K Białogard 09:15 (85) 01:50:03
1305 367 Adam Piotrowski M Mościska VIGO System 09:15 (86) 01:50:29
1306 211 Michał Choroś M Warka Husaria Race Team 09:00 (89) 01:50:35
1307 214 Martyna Jacewicz K Warszawa Husaria Race Team 09:00 (90) 01:50:35
1308 659 Elżbieta Kiszkis K Warszawa Husaria Race Team 10:00 (93) 01:50:37
1309 1352 Olga Sukhoy K Warszawa 11:30 (86) 01:50:56
1310 1278 Katarzyna Kluk K Warszawa Husaria Race Team 11:30 (87) 01:50:56
1311 365 Karolina Milczarek K Warszawa VIGO System 09:15 (87) 01:50:58
1312 1514 Justyna Czajka K Parzniew 12:00 (94) 01:50:58
1313 1564 Małgorzata Lityńska K Warszawa 12:00 (93) 01:50:58
1314 1343 Tomasz Pydyś M Warszawa 11:30 (88) 01:51:06
1315 1259 Andrzej Włodarski M Warszawa 11:15 (89) 01:51:13
1316 546 Monika Sierpińska K Józefów LOFT TEAM EXTREME 09:45 (97) 01:51:15
1317 1315 Sylwia Żelechowska K 09-100 Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (89) 01:51:16
1318 1307 Aleksandra Bońkowska K Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (90) 01:51:17
1319 1163 Sandra Woźniak K Grudziądz 11:00 (93) 01:51:24
1320 232 Agnieszka Siedlecka K Warszawa JĘCZYBUŁY 09:00 (91) 01:51:33
1321 229 Natalia Góra K Stare Babice JĘCZYBUŁY 09:00 (92) 01:51:33
1322 1151 Justyna Możdżeń K Krawno 11:00 (94) 01:52:07
1323 605 Jakub Kuźnicki M Zielona Góra 09:45 (98) 01:52:12
1324 307 Paweł Kobyliński