I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Warszawa 13.01.2018

Do startu pozostało
Dostępne formuły
- INTRO
3 KM 15 Przeszkód 13.01
- REKRUT
6 KM 30 Przeszkód 13.01
- KIDS
1 KM 10 Przeszkód 13.01

Klasyfikacja mężczyzn

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 82 Marcin Szczepaniak M Konin xRunners 08:31 (1) 00:41:21
2 44 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 08:30 (1) 00:42:13
3 76 Andrei Arsentsyeu M Minsk xRunners 08:30 (2) 00:42:19
4 117 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 08:30 (3) 00:42:21
5 3 Robert Bandosz M Sierpc Algraf Race Team 08:30 (4) 00:43:13
6 8 Kamil Urbański M Sulęcin Algraf Race Team 08:30 (5) 00:43:26
7 78 Tomasz Danielkiewicz M Głogów xRunners 08:30 (6) 00:43:46
8 54 Bartosz Januszewski M Zielona Góra Kosiarze 08:30 (7) 00:44:19
9 1157 Dmytro Selianin M Złotoryja 11:00 (1) 00:44:38
10 5 Mateusz Karczmarski M Skwierzyna Algraf Race Team 08:30 (8) 00:44:45
11 6 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Algraf Race Team 08:30 (9) 00:44:49
12 36 Wojciech Brzoskwinia M Bolechowice Husaria Race Team 08:30 (10) 00:44:53
13 2 Marcin Antczak M Międzyrzecz Algraf Race Team 08:30 (11) 00:45:27
14 45 Kamil Marczuk M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (12) 00:45:47
15 65 Daniel Piskała M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (13) 00:46:42
16 49 Jakub Zawistowski M warszawa Husaria Race Team 08:30 (14) 00:46:49
17 38 Krzysztof Chomicz M Kraków Husaria Race Team 08:30 (15) 00:46:58
18 1536 Ireneusz Piekutowski M Łódź 12:00 (1) 00:47:00
19 37 Filip Brzozowski M Jarocin Husaria Race Team 08:30 (16) 00:47:20
20 68 Jakub Wypukoł M Katowice SOCIOS SILESIA 08:30 (17) 00:47:23
21 74 Mariusz Wiktorowicz M Łódź Wataha Grupa Treningowa 08:30 (18) 00:48:09
22 25 Kamil Pękala M Nowy Targ Gorący Potok Team 08:30 (19) 00:48:13
23 1410 Hubert Chudański M Bydgoszcz 11:45 (1) 00:48:44
24 1026 Mateusz Grzeszczak M Grodzisk Mazowiecki 10:45 (1) 00:48:47
25 1538 Daniel Połatyński M Dąbie 12:00 (2) 00:48:49
26 48 Damian Wlaźlak M Pabianice Husaria Race Team 08:30 (20) 00:48:52
27 777 Sylwester Wilk M Otwock Husaria Race Team 10:15 (1) 00:48:55
28 92 Michał Kądziela M Warszawa 08:30 (21) 00:49:13
29 17 Łukasz Lorenc M Gorzów wlkp DZIADY OCR 08:30 (22) 00:49:18
30 67 Paweł Zajączkowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (23) 00:50:01
31 84 Damian Urbaniak M Gdańsk xRunners 08:30 (24) 00:50:32
32 102 Andrzej Pawlikowski M Krasnystaw 08:30 (25) 00:50:35
33 111 Marcin Dudkiewicz M Tomaszow Mazowiecki Husaria Race Team 08:30 (26) 00:50:47
34 43 Marcin Mikołajczyk M Łódź Husaria Race Team 08:30 (27) 00:50:48
35 224 Mateusz Pudło M warszawa Husaria Race Team 09:00 (1) 00:51:06
36 115 Jaro Bieniecki M warszawa 08:30 (28) 00:51:06
37 1182 Kamil Pawłowski M Krukowo HARPAGANY TEAM 11:15 (2) 00:51:10
38 1475 Cezary Dębczyński M Włocławek HARPAGANY TEAM 11:15 (1) 00:51:10
39 85 Bartłomiej Waś M Warszawa xRunners 08:30 (29) 00:51:24
40 24 Jakub Mikrut M Czarny Dunajec Gorący Potok Team 08:30 (30) 00:51:33
41 100 Maciej Okręglak M Nowy Sącz 08:30 (31) 00:51:37
42 113 Baltynski Aliaksandr M Minsk 08:30 (32) 00:51:40
43 39 Tobiasz Czach M Rzeszów Husaria Race Team 08:30 (33) 00:52:20
44 4 Miłosz Hendzel M Szczecin Algraf Race Team 08:30 (34) 00:52:25
45 108 Andrei Surmach M Grodno 08:30 (35) 00:52:30
46 83 Bartek Szymański M Świdnica xRunners 08:30 (36) 00:52:32
47 116 Patryk Walczak M Konin 08:30 (37) 00:52:33
48 72 Grzegorz Morawski M Warszawa trener24h.com.pl 08:30 (38) 00:52:37
49 60 Filip Cichocki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (39) 00:52:46
50 103 Marek Podgorski M Warszawa 08:30 (40) 00:52:55
51 222 Mieszko Mórawski M Suwałki Husaria Race Team 09:00 (2) 00:53:03
52 1573 Marcin Szelag M Wielun 11:45 (2) 00:53:07
53 1442 Paweł Staniszewski M Radzymin 11:45 (3) 00:53:08
54 114 Dominik Słodownik M warszawa 08:30 (41) 00:53:11
55 857 Karol Wójcik M Paniówki 10:15 (2) 00:53:14
56 98 Lukasz Manaj M Lublin 08:30 (42) 00:53:19
57 1059 Konrad Wojciechowski M Bielawy 10:45 (2) 00:53:21
58 91 Alexej Joochean M Minsk 08:30 (43) 00:53:27
59 850 Tomasz Siok M Warszawa 10:15 (3) 00:53:38
60 1560 Franciszek Lubos M Warszawa 12:00 (3) 00:54:05
61 223 Sebastian Pękała M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (3) 00:54:06
62 1032 Ireneusz Korkosz M Chełm 10:45 (3) 00:54:07
63 1078 Bartosz Krypski M Siedlce CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (2) 00:54:17
64 696 Michał Błaszczyk M Łódź Wataha Grupa Treningowa 10:00 (1) 00:54:25
65 902 Michał Kania M Czernic Visitors 10:30 (1) 00:54:32
66 40 Bartek Dzierzgowski M Łomża Husaria Race Team 08:30 (44) 00:54:42
67 79 Pawel Gawrylczyk M Gdynia xRunners 08:30 (45) 00:54:54
68 1155 Radosław Radoslaw M Lubsko 11:00 (3) 00:55:04
69 71 Pawel Bratkowski M Płońsk Torpeda Race Team 08:30 (46) 00:55:06
70 61 Rafał Kochaniak M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (47) 00:55:16
71 264 Michał Giżewski M Zielonka 09:00 (4) 00:55:26
72 1374 Arkadiusz Kołodziej M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (4) 00:55:27
73 1080 Paweł Michalak M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (4) 00:55:29
74 1145 Michał Kostecki M Przemyśl 11:00 (5) 00:55:34
75 545 Wiktor Borysewicz M Śrem LOFT TEAM EXTREME 09:45 (1) 00:55:35
76 1327 Eryk Kędziorek M Gdańsk 11:30 (1) 00:55:55
77 31 Radosław Kolibabski M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (48) 00:55:56
78 1532 Daniel Nowak M Borucin 12:00 (4) 00:55:59
79 55 Tomasz Kawka M Warszawa Kosiarze 08:30 (49) 00:56:03
80 295 Adrian Targonski M Legionowo 09:00 (5) 00:56:08
81 42 Rafał Koszczyc M Gubin Husaria Race Team 08:30 (50) 00:56:11
82 499 Łukasz Hellwich M Międzychód 09:30 (1) 00:56:35
83 515 Rafał Rola M Wołomin 09:30 (2) 00:56:36
84 70 Leszek Janus M Warszawa Speedsters 08:30 (51) 00:56:48
85 904 Paweł Majek M Sosnówka Visitors 10:30 (2) 00:56:50
86 821 Adam Kajdewicz M Hajnówka 10:15 (4) 00:56:52
87 9 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Braveharts Legionowo 08:30 (52) 00:56:55
88 883 Grzegorz Salczak-Bereda M Stare Budy IQ BUDOWNICTWO SQUAD 10:30 (3) 00:57:01
89 1243 Przemysław Omen M Borowe 11:15 (3) 00:57:01
90 790 Łukasz Burak M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (5) 00:57:08
91 53 Adam jałbrzykowski M Warszawa Kosiarze 08:30 (53) 00:57:09
92 1495 Michał Maciąg M Dęblin RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (5) 00:57:14
93 1277 Andrzej Dyczkowski M Sypniewo Husaria Race Team 11:30 (2) 00:57:15
94 1054 Bartosz Szterner M Warszawa 10:45 (4) 00:57:15
95 18 Jacek Ludwiczak M Warszawa DZIADY OCR 08:31 (2) 00:57:20
96 1515 Damian Domański M Tomaszów Mazowiecki 12:00 (6) 00:57:20
97 1549 Cezary Szyszko M Warszawa 12:00 (7) 00:57:26
98 660 Jaroslav Gottwald M Přáslavice OCR Runners Olomouc 10:00 (2) 00:57:36
99 268 Łukasz Hawryło M Warszawa 09:00 (6) 00:57:43
100 1465 Marcin Zwardoń M Opole CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 12:00 (8) 00:57:49
101 427 Tomasz Laskowski M Stargard Husaria Race Team 09:30 (3) 00:57:50
102 908 Łukasz Plazalski M Brojce wścieklizna GG+ 10:30 (4) 00:58:02
103 1074 Rafał Golec M Krzesk Królowa Niwa CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (6) 00:58:04
104 594 Włodzimierz Gawęda M Ząbki 09:45 (2) 00:58:07
105 1496 Tomasz Nesterowicz M Kurów RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (9) 00:58:11
106 30 Tomasz Kilimnik M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (54) 00:58:12
107 1319 Tomek Baćmaga M Radom 11:30 (3) 00:58:31
108 1285 Michał Jędrych M Karczew LUDKI JAGÓDKI 11:30 (4) 00:58:55
109 57 Bartosz Brusiło M Warszawa Mamy Ruszamy 08:30 (55) 00:58:55
110 998 Marcin Lewikowski M Wołomin Speedsters 10:45 (5) 00:58:59
111 895 Maciej Czerniak M Lubstów Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (5) 00:59:04
112 762 Michał Zajko M Świdnik CrossFit Z16 10:15 (6) 00:59:04
113 259 Adrian Dłubak M Pruszków 09:00 (7) 00:59:11
114 56 Krzysztof Markiewicz M Warszawa Kosiarze 08:30 (56) 00:59:13
115 77 Marek Czapran M Gdańsk xRunners 08:30 (57) 00:59:14
116 14 Adam Pielatowski M Poznań Dirty Sparrows 08:30 (58) 00:59:14
117 1441 Maciej Socha M Radom 11:45 (5) 00:59:18
118 1218 Konrad Bryzek M Warszawa 11:15 (4) 00:59:21
119 523 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry 09:45 (3) 00:59:22
120 1180 Kamil Brzeziński M Grodztwo HARPAGANY TEAM 11:15 (5) 00:59:23
121 509 Łukasz Kwasniak M Tarnów 09:30 (4) 00:59:25
122 794 Piotr Kwietniewski M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (7) 00:59:30
123 1076 Mateusz Kowalewski M Zambrów CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (7) 00:59:36
124 225 Arkadiusz Stasiuk M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (8) 00:59:56
125 28 Marek Grzelak M Ostrówiec Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (59) 01:00:00
126 390 Krystian Kołodziej M Legionowo 09:15 (1) 01:00:03
127 1416 Dominik Glegoła M Miejska Dąbrowa 11:45 (6) 01:00:03
128 1575 Dariusz Król M Wołomin 11:45 (7) 01:00:07
129 439 Mateusz Zagawa M Łowicz Łowicz Team 09:30 (5) 01:00:08
130 773 Jakub Kosiński M Warszawa Husaria Race Team 10:15 (8) 01:00:09
131 847 Tomasz Purwin M Warszawa 10:15 (9) 01:00:18
132 1507 Adrian Artykiewicz M Ostrowiec Świętokrzyski 12:00 (10) 01:00:18
133 11 Artur Żukowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (60) 01:00:20
134 412 Adam Zaczek M Łomża 09:15 (2) 01:00:20
135 722 piotr łysik M warszawa 10:00 (3) 01:00:32
136 386 Rafal Gorczyca M Krakow 09:15 (3) 01:00:33
137 972 Paweł Zając M BIELSKO-BIAŁA BLACK GAME TEAM 10:45 (6) 01:00:33
138 971 Marcin Stanclik M Bielsko-Biała BLACK GAME TEAM 10:45 (7) 01:00:33
139 728 Paweł Pasternak M Gniezno 10:00 (4) 01:00:36
140 59 Łukasz Barcikowski M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (61) 01:00:40
141 1289 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 11:30 (5) 01:00:40
142 1082 Andrzej Ochnio M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (8) 01:00:43
143 377 Zbigniew Boroń M Wojkowice 09:15 (4) 01:00:45
144 1376 Radosław Stachyra M Wojciechów Husaria Race Team 11:45 (8) 01:00:46
145 1524 Dmitriy Kurta M Opole 12:00 (11) 01:00:48
146 1313 Błażej Rybacki M Nowa Wrona Torpeda Race Team 11:30 (6) 01:00:49
147 26 Bartosz Arusztowicz M Warszawa Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (62) 01:00:53
148 770 Kamil Dworakowski M Beniaminów Husaria Race Team 10:15 (10) 01:00:53
149 51 Dawid Michalski M Łódź I NEVER TURN BACK 08:30 (63) 01:00:57
150 1311 Radosław Nużyński M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (7) 01:01:09
151 34 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:30 (64) 01:01:11
152 791 BARTEK GÓRNIAK M Kraśnik Monkeys' Team 10:15 (11) 01:01:12
153 1490 Stanislav Kvapil M Olomouc OCR Runners Olomouc 12:00 (12) 01:01:13
154 333 Jacek Podwysocki M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (5) 01:01:14
155 1491 Rafał Iwan M Maslow Paintball Extreme 12:00 (13) 01:01:14
156 29 Piotr Kaczmarski M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (65) 01:01:18
157 1181 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska HARPAGANY TEAM 11:15 (6) 01:01:18
158 1574 Rafał Wiśniewski M Drzewica 11:45 (9) 01:01:18
159 1529 Jarek Molenda M Będzin 12:00 (14) 01:01:26
160 16 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (66) 01:01:29
161 351 Leszek Tejwan M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (6) 01:01:30
162 495 Marek Poważny M Wrocław xRunners 09:30 (6) 01:01:31
163 801 Przemysław Ziółkowski M Gościeradów Monkeys' Team 10:15 (12) 01:01:44
164 1367 Piotr Czajka M Łódź Agresywne Plastry 11:45 (10) 01:01:47
165 1368 Roland Imiolczyk M Łódz Agresywne Plastry 11:45 (11) 01:01:48
166 407 Bartek Szczęsny M Warszawa 09:15 (7) 01:01:49
167 1079 Łukasz Łukasik M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (9) 01:01:51
168 250 Łukasz Leszko M Puławy ziggi trenuje 09:00 (9) 01:01:52
169 1223 Marcin Góralczyk M Wysokie Mazowieckie 11:15 (7) 01:01:52
170 32 Marcin Piętka M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (67) 01:01:57
171 382 MARCIN FIJAŁKOWSKI M BOGUSZYCE 126C 09:15 (8) 01:01:59
172 1183 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka HARPAGANY TEAM 11:15 (8) 01:02:00
173 816 Marek Dec M Opole 10:15 (13) 01:02:00
174 1028 Lukasz Jarzynowski M Gdansk 10:45 (8) 01:02:00
175 58 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 08:30 (68) 01:02:01
176 27 Maciej Dutkowski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:30 (69) 01:02:09
177 66 Michał Woźniak M Białobrzegi POWER TRAINING 08:30 (70) 01:02:15
178 1510 Filip Bittner M Warszawa 12:00 (15) 01:02:16
179 258 Marcin Czub M Poznań 09:00 (10) 01:02:24
180 62 Tomasz Łapacz M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (71) 01:02:24
181 1215 Piotr Bielski M Jastrzębie-Zdrój 11:15 (9) 01:02:26
182 630 Karol Ulanowski M Radzymin 09:45 (4) 01:02:27
183 63 Dzmitry Latushkin M Mohylew POWER TRAINING 08:30 (72) 01:02:28
184 47 Kacper Ptasiński M Warszawa Husaria Race Team 08:30 (73) 01:02:35
185 271 Wiktor Jeziorski M Łódź 09:00 (11) 01:02:35
186 107 Martin Strömberg M Helsingborg 08:30 (74) 01:02:38
187 514 Rafał Plura M Międzychód 09:30 (7) 01:02:42
188 20 Bernard Tuwalski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (76) 01:03:00
189 21 Filip Daszewski M Dębno FireEagles 08:30 (75) 01:03:00
190 905 Piotr Majek M Sosnówka Visitors 10:30 (6) 01:03:02
191 1432 Maciej Mirecki M Warszawa 11:45 (12) 01:03:10
192 620 Marek Pawelec M Łódź 09:45 (5) 01:03:13
193 384 Arkadiusz Franckiewicz M Szczecin 09:15 (9) 01:03:23
194 23 Wojciech Mazurek M Ostrowiec Świętokrzyski FireEagles 08:30 (77) 01:03:26
195 1438 Przemysław Pierzak M Radomsko 11:45 (13) 01:03:27
196 469 Bartlomiej Jermakowicz M Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (8) 01:03:31
197 1534 Paweł Pastuszka M Mrokocin 12:00 (16) 01:03:34
198 1017 Jacek Adamczyk M Chełm 10:45 (9) 01:03:35
199 759 Marcin Krol M Łęczna CrossFit Z16 10:15 (14) 01:03:35
200 112 Przemyslaw Furmaga M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (78) 01:03:36
201 1479 Fabian Stanisławski M Grudziądz Husaria Race Team 12:00 (17) 01:03:39
202 15 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna DZIADY OCR 08:30 (79) 01:03:44
203 896 Adam Wilamowski M Sompolno Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (7) 01:03:54
204 280 LUKASZ Makowski M Warszawa 09:00 (12) 01:03:55
205 897 Miłosz Wiśniewski M Warszawa Niezniszczalni Partyzanci 10:30 (8) 01:03:55
206 812 Peter Bodis M Warszawa 10:15 (15) 01:03:56
207 1408 Marcin Borecki M Wyszków 11:45 (14) 01:04:00
208 1439 Jakub Płocheć M Warszawa 11:45 (15) 01:04:02
209 1323 Bartosz Gąsecki M Płock 11:30 (8) 01:04:08
210 69 Tomasz Boruc M Wołomin Speedsters 08:30 (80) 01:04:15
211 1566 Jakub Sprada M Świecie 11:45 (16) 01:04:19
212 615 Tomasz Niedziałek M Siedlce 09:45 (6) 01:04:20
213 1197 Konrad Musiał M Warszawa RUNAWAYS 11:15 (10) 01:04:21
214 849 Witosław Rusinek M Rzeszów 10:15 (16) 01:04:37
215 618 Maciej Nowakowski M Warszawa 09:45 (7) 01:04:42
216 1478 Piotr Kowalczyk M Grudziądz Husaria Race Team 12:00 (18) 01:04:54
217 209 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 09:00 (13) 01:04:57
218 321 Janusz RAK M kobyłka Husaria Race Team 09:15 (10) 01:05:09
219 539 Marcin Ozga M Kamieńsk Husaria Race Team 09:45 (8) 01:05:09
220 1322 Michał Byler M Warszawa 11:30 (9) 01:05:10
221 613 Paweł Mroszczyk M Cedry Wielkie 09:45 (9) 01:05:13
222 204 Bartosz Jeziorański M Zamienie Ekipa Haier 09:00 (14) 01:05:13
223 1337 Mateusz Mazurek M Halinów 11:30 (10) 01:05:27
224 778 Mikołaj Włochyński M Łódź Husaria Race Team 10:15 (17) 01:05:29
225 827 Robert Kramer M warszawa 10:15 (18) 01:05:31
226 984 Kamil Witek M Falmirowice Husaria Race Team 10:45 (10) 01:05:35
227 720 Stanisław Kurach M Warka 10:00 (5) 01:05:36
228 982 Ireneusz Chłap M Szybowice Husaria Race Team 10:45 (11) 01:05:42
229 1499 Sebastian Kopeć M Warszawa Skills Pay Bills 10:15 (19) 01:05:46
230 1152 Adam Nestorowicz M Międzyrzec Podlaski 11:00 (10) 01:05:58
231 395 Jan Mikołajczak M Poznań 09:15 (11) 01:05:59
232 1513 Tomasz Cieślak M Warszawa 12:00 (19) 01:06:06
233 332 Roland Pawłowicz M Szczecinek Husaria Race Team 09:15 (12) 01:06:08
234 452 Paweł Nowak M Kraków Netia Speed 2 09:30 (9) 01:06:10
235 960 Jacek Zell M Gorzów Wlkp. 10:30 (9) 01:06:10
236 353 Artur Wiechetek M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (13) 01:06:11
237 52 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 08:30 (81) 01:06:16
238 1219 Krzysztof Brzezicki M Warszawa 11:15 (11) 01:06:26
239 1357 Łukasz Woźniak M Warszawa 11:30 (11) 01:06:33
240 286 Filip Paprota M Warszawa 09:00 (15) 01:06:38
241 814 Michał Choroś M warszawa 10:15 (20) 01:06:41
242 241 Radek Polaszyk M Warszawa RBE Team 09:00 (16) 01:06:42
243 10 Marek Pokojski M legionowo Bravehearts Legionowo 08:30 (82) 01:06:45
244 1511 Damian Botorek M Racibórz 12:00 (20) 01:06:48
245 1598 Dawid Schulz M Katowice 11:45 (17) 01:06:52
246 1528 Michał Mazurek M Łęczna 12:00 (21) 01:06:57
247 216 Mateusz Kunysz M Rzeszów Husaria Race Team 09:00 (17) 01:06:59
248 481 Mateusz Broda M Kiczory Unimogi 09:30 (10) 01:07:03
249 1497 Jacek Popiołek M Gąsiory RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (22) 01:07:06
250 719 Kacper Kurach M Warka 10:00 (6) 01:07:07
251 482 Tomasz Broda M Kiczory Unimogi 09:30 (11) 01:07:09
252 1336 Ryszard Martuszewski M Wałcz 11:30 (12) 01:07:09
253 831 Mateusz Luliński M Susz 10:15 (21) 01:07:16
254 1546 Maciej Szukalski M Łódź 12:00 (23) 01:07:24
255 1261 Dariusz Wuczko M Piłatka 11:15 (12) 01:07:26
256 1489 Jakub Kopecký M Brno OCR runners olomouc 12:00 (24) 01:07:28
257 760 Piotr Majcherski M Lublin CrossFit Z16 10:15 (22) 01:07:29
258 1445 Maciej Szczepański M Węgrów 11:45 (18) 01:07:35
259 1020 Maciej Buszta M Krzydłowice 10:45 (12) 01:07:38
260 218 Michał Leloch M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (18) 01:07:40
261 234 Jakub Czarniecki M Warszawa No Limit Team 09:00 (19) 01:07:43
262 603 Jacek Karcz M Pabianice 09:45 (10) 01:07:43
263 80 Emil Kaczor M Warszawa xRunners 08:30 (83) 01:07:45
264 502 Artur Kisiel M Warszawa 09:30 (12) 01:07:45
265 700 Paweł Chodniewicz M Płochocin 10:00 (7) 01:07:47
266 505 Paweł Konopka M Kolno 09:30 (13) 01:07:47
267 483 Szymon Surma M Kiczory Unimogi 09:30 (14) 01:07:51
268 752 Szymon Szczech M Ługi ujskie Alko Ninja 10:15 (23) 01:07:56
269 853 Lew Szymański M Warszawa 10:15 (24) 01:08:04
270 688 marcin skoczek M Wrocøaw Wataha Grupa Treningowa 10:00 (8) 01:08:08
271 1083 Daniel Woźniak M Izdebki - Wąsy CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (11) 01:08:09
272 549 Bartosz Kalbarczyk M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (11) 01:08:17
273 1073 Michał Ahmad M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (12) 01:08:23
274 942 Konrad Lesicki M Warszawa 10:30 (10) 01:08:24
275 612 Maciek Molenda M Warszawa 09:45 (12) 01:08:26
276 940 Michał Jachimowski M Duczki 10:30 (11) 01:08:26
277 93 Piotr Knapik M Jaworzno 08:30 (84) 01:08:27
278 1473 Radosław Staniaszek M Skierniewice Drim Tim 12:00 (25) 01:08:31
279 935 Tomasz Gmur M Katowice 10:30 (12) 01:08:33
280 617 Marian Nowacki M Gorzòw Wielkopolski 09:45 (13) 01:08:34
281 588 tomasz brzozowski M oświęcim 09:45 (14) 01:08:36
282 348 Krzysztof Wiśniewski M Katowice SOCIOS SILESIA 09:15 (14) 01:08:43
283 276 Piotr Kowalczyk M Zielonka 09:00 (20) 01:08:44
284 628 Kamil Szczepanowski M Chotomów 09:45 (15) 01:08:51
285 1443 Dominik Sulkowski M Limanowa 11:45 (19) 01:08:54
286 705 Damian Dymkowski M Warszawa 10:00 (9) 01:09:00
287 273 Adam Kluczyński M łódź 09:00 (21) 01:09:00
288 903 Łukasz KOSTYRA M Kłoczew Visitors 10:30 (13) 01:09:03
289 1255 Michał Szymański M Warszawa 11:15 (13) 01:09:16
290 1481 Tomasz Piszczałka M Trzebnica KP PSP Trzebnica 12:00 (26) 01:09:17
291 1029 michal Kaczmarek M elk 10:45 (13) 01:09:19
292 1562 Kamil Adamczyk M Warszawa 10:45 (14) 01:09:19
293 217 Robert Lalewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (22) 01:09:26
294 1213 Szymon Lusztak M Sochaczew Zryte Czosnki 11:15 (14) 01:09:28
295 1369 Łukasz Sajduda M Bełchatów AVE 101 11:45 (20) 01:09:30
296 1212 Stefan Dąbrowski M Giżyce Zryte Czosnki 11:15 (15) 01:09:30
297 1429 Marek Krysiak M Warszawa 11:45 (21) 01:09:31
298 614 Tomasz Mykyta M Byczyna 09:45 (16) 01:09:31
299 709 Irek Fornalski M Sochaczew 10:00 (10) 01:09:32
300 718 Kamil Kruk M Jastrzebie Zdrój 10:00 (11) 01:09:35
301 1360 rafał zajko M Lublin 11:30 (13) 01:09:35
302 1370 Damian Wróblewski M Bełchatów AVE 101 11:45 (22) 01:09:36
303 804 Mariusz Krasowski M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:15 (25) 01:09:36
304 717 Jakub Kruk M Jastrzębie Zdrój 10:00 (12) 01:09:37
305 480 Łukasz Adamczyk M Piotrków Trybunalski SPARTAN SGX WARSAW 09:30 (15) 01:09:40
306 707 piotrek Dziubak M Józefów 10:00 (13) 01:09:41
307 1292 Jacek Płatkowski M Warszawa Płatki 11:30 (15) 01:09:42
308 710 Jakub Gręźlikowski M Jastrzębie-Zdrój 10:00 (14) 01:09:42
309 1293 Sylwester Płatkowski M Sucha Płatki 11:30 (14) 01:09:42
310 484 Remigiusz Bednarek M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (16) 01:09:43
311 1208 Artur Rawa M Piaseczno Z innej Planety 11:15 (16) 01:09:43
312 708 Tomasz First M Płońsk 10:00 (15) 01:09:44
313 1291 Damian Płatkowski M Sucha Płatki 11:30 (16) 01:09:45
314 1519 Adam Jachim M Borucin 12:00 (27) 01:09:45
315 828 Łukasz Kubieniec M Sumina 10:15 (27) 01:09:46
316 681 Tomasz Cwynar M Staniszów Wataha 10:00 (16) 01:09:46
317 811 Michał Błanik M Rybnik 10:15 (26) 01:09:46
318 832 Łukasz Machlański M Rybnik 10:15 (28) 01:09:47
319 1407 Mateusz Białyński M Wronki 11:45 (23) 01:09:54
320 1411 Maciej Dziudziel M Wronki 11:45 (24) 01:09:58
321 1041 Damian Maciak M Wygodne 10:45 (15) 01:10:01
322 1417 Kamil Gorzelak M Bełchatów 11:45 (25) 01:10:06
323 1048 Paweł Paliszewski M Solec Kujawski 10:45 (16) 01:10:07
324 819 Konrad Jabłoński M Warszawa 10:15 (29) 01:10:11
325 1395 Michał Zalewski M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (26) 01:10:17
326 19 Paweł Tiahnybok M Kalety DZIADY OCR 08:31 (3) 01:10:17
327 786 Maciej Prus M Warszawa Łokieć Alkantara 10:15 (30) 01:10:21
328 1131 Patryk Czepanik M Lubsko 11:00 (13) 01:10:21
329 208 Jakub Huzior M Warszawa GRH 101 Airborne 09:00 (24) 01:10:22
330 252 Bogumil Bieganski M Gdynia 09:00 (23) 01:10:22
331 1051 Artur Rawski M Mińsk mazowiecki 10:45 (18) 01:10:27
332 1046 Marcin Orybkiewicz M Pielnia 10:45 (17) 01:10:27
333 855 Marcin Winiarek M Siedlce 10:15 (31) 01:10:28
334 817 Filip Doda M Warszawa 10:15 (32) 01:10:28
335 1320 Filip Bajzert M Turek 11:30 (17) 01:10:30
336 1512 Karol Burczak M Pietrusy 12:00 (28) 01:10:35
337 405 Piotr Sulewski M Warszawa 09:15 (15) 01:10:36
338 466 Paweł Mitosek M Warszawa POWER TRAINING 09:30 (17) 01:10:37
339 1015 Konrad Piotr Matusiak M Płock Zryte Czosnki 10:45 (19) 01:10:39
340 75 Michał Milbrant M Błonie WŁÓCZYBIEGI 08:30 (85) 01:10:43
341 882 Adam Kurek M Warszawa IQ BUDOWNICTWO SQUAD 10:30 (14) 01:10:44
342 1447 Adam Szybowski M Warszawa 11:45 (27) 01:10:48
343 1533 Krzysztof Osiński M Zakrzewo 12:00 (29) 01:10:49
344 769 Orest Jeżycki M Piotrków Trybunalski Hayabusa Piotrków 10:15 (33) 01:10:54
345 1207 Paweł Fabisiak M Józefosław Z innej Planety 11:15 (17) 01:10:56
346 848 Patryk Rakowski M Piotrków Trybunalski 10:15 (34) 01:10:57
347 1402 Jakub Zientek M Warszawa Syfyr syfyr 11:45 (28) 01:11:00
348 1136 Dariusz Gąsiorowski M Bełchatów 11:00 (14) 01:11:05
349 1016 Tomasz Stobiecki M Warszawa Zryte Czosnki 10:45 (20) 01:11:05
350 137 Mateusz Świderski M Zakroczym 12:00 (30) 01:11:07
351 662 Mariusz Kokowski M Gdynia Piękni i Bestie 10:00 (17) 01:11:08
352 498 Przemysław Burbul M Marki 09:30 (18) 01:11:09
353 854 Arkadiusz Wielądek M Seroki-Wieś 10:15 (35) 01:11:09
354 428 Bartosz Wlodarczyk M Warszwa Husaria Race Team 09:30 (19) 01:11:10
355 1401 Piotr Lempkowski M WARSZAWA Syfyr syfyr 11:45 (29) 01:11:11
356 586 Marcin Białek M Bełchatów 09:45 (17) 01:11:13
357 1520 Paweł Jachim M Pietraszyn 12:00 (31) 01:11:16
358 975 Wojtek Wasyliew M Łęczna CrossFit Z16 10:45 (21) 01:11:16
359 711 Karol Grzechowiak M Kłecko 10:00 (18) 01:11:17
360 1129 Rafał Cieślik M Raciborz 11:00 (15) 01:11:20
361 1477 Michał Karykowski M Toruń Husaria Race Team 12:00 (34) 01:11:22
362 1480 Krzysztof Tomaszewski M Toruń Husaria Race Team 12:00 (32) 01:11:22
363 1537 Wojciech Pietrzak M Warszawa 12:00 (33) 01:11:22
364 251 Jakub Adamczyk M Warszawa 09:00 (25) 01:11:27
365 632 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:45 (18) 01:11:29
366 1084 Jaroslaw Zabielski M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (16) 01:11:33
367 937 Adam Hałajko M Lublin 10:30 (15) 01:11:35
368 1227 paweł Karliński M warszawa 11:15 (18) 01:11:36
369 200 Sebastian Krawczyk M Legionowo Braveharts Legionowo 09:00 (26) 01:11:38
370 1077 Piotr Krasuski M Siedlce CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (17) 01:11:40
371 682 Jakub Drabarek M Wroclaw Wataha Grupa Treningowa 10:00 (19) 01:11:41
372 1234 Rafał Krzycki M Łochów 11:15 (19) 01:11:45
373 1235 Bartosz Kwiatkowski M Ożarów Mazowiecki 11:15 (20) 01:11:46
374 1324 Krzysztof Gorgiel M Świebodzin 11:30 (18) 01:11:49
375 1437 Jarosław Pastusiak M Bąkowo 11:45 (30) 01:11:54
376 1421 Wiesław Jabłoński M Zdrojewo 11:45 (31) 01:11:57
377 634 Rafał Woźnica M Wielgolas Duchnowski 09:45 (19) 01:11:58
378 1412 Łukasz Fandrejewski M Wielki Komorsk 11:45 (33) 01:12:01
379 1570 Piotr Kaczmarski M Warszawa 11:45 (32) 01:12:01
380 666 Mariusz Zajkowski M Warszawa POWER TRAINING 10:00 (20) 01:12:07
381 876 Jurek Bober M Domaradz Husaria Race Team 10:30 (16) 01:12:10
382 1462 Krzysztof Lipiński M Warszawa Bravehearts Legionowo 12:00 (35) 01:12:14
383 1147 Michał Mikuśkiewicz M Warszawa 11:00 (18) 01:12:16
384 1457 Kamil Zych M Kłobuck 11:45 (34) 01:12:16
385 1403 Zbigniew Hudaszek M Rudnik Uno Más? 11:45 (35) 01:12:19
386 1440 Sebastian Róg M Kraków 11:45 (36) 01:12:20
387 1056 Rafał Tarnacki M Warszawa 10:45 (22) 01:12:29
388 938 Piotr Hałajko M Lublin 10:30 (17) 01:12:37
389 1143 Krzysztof Jakubaszek M Warszawa 11:00 (19) 01:12:37
390 1502 Damian Majchrowski M Warszawa The Winners 12:00 (36) 01:12:39
391 1058 Mateusz Wicherek M Mikołów 10:45 (23) 01:12:43
392 125 KRZYSZTOF KRYCZKA M TOMASZÓW MAZOWIECKI 10:45 (24) 01:12:43
393 622 Rafal Podolak M Kraśnik 09:45 (20) 01:12:47
394 950 Piotr Pawłowski M Karczew 10:30 (18) 01:12:48
395 1459 Paweł Kuczyński M Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team 12:00 (37) 01:12:49
396 726 Bartosz Nowicki M Pleszew 10:00 (21) 01:12:53
397 431 Michał Karwowski M Pruszków KGN 09:30 (20) 01:12:53
398 1339 Pawel Męziński M Piaseczno 11:30 (19) 01:12:59
399 1545 Krzysztof Swaczyński M Warszawa 12:00 (38) 01:13:00
400 1555 Michal Zych M Warszawa 12:00 (39) 01:13:01
401 1150 Karol Molski M Żanecin 11:00 (20) 01:13:02
402 1493 Adam Malicki M Kraków RMF4RT OCR 12:00 (40) 01:13:06
403 255 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:00 (27) 01:13:07
404 1031 mateusz kaska M wolomin 10:45 (25) 01:13:08
405 256 Marcin Chmielewski M Ciechanowiec 09:00 (28) 01:13:09
406 22 Kuba Górewicz M Szczecim FireEagles 08:30 (86) 01:13:12
407 611 Jan Maciejewski M Warszawa 09:45 (21) 01:13:15
408 1132 Sebastian Dobrzyński M Warszawa 11:00 (21) 01:13:25
409 1579 Nazar Oliinyk M Kraków 12:00 (41) 01:13:28
410 270 Paweł Janusz M poznań 09:00 (29) 01:13:30
411 661 Krzysztof Gilewicz M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:00 (22) 01:13:30
412 1425 Michał Jędrzejczyk M Warszawa 11:45 (37) 01:13:37
413 1422 Damian Janowski M Gliwice 11:45 (38) 01:13:38
414 1174 mateusz korsak M warszwa Deloitte Adventure Team 11:15 (21) 01:13:43
415 1159 Damian Węgrzynowski M Lubsko 11:00 (22) 01:13:44
416 1030 Maciej Kallas M Bydgoszcz 10:45 (26) 01:13:45
417 912 Marcin Rosochacki M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (19) 01:13:46
418 1153 Adam Owczarek M Warszawa 11:00 (23) 01:13:48
419 1095 Marcin Knop M Kraków Lemon Team 11:00 (24) 01:13:50
420 1298 Marcin Sądej M Radom Stalowe Dziki 11:30 (20) 01:13:52
421 1216 Adrian Bogacki M Kielce 11:15 (22) 01:13:52
422 1233 Damian Kowalski M Kielce 11:15 (23) 01:13:54
423 1434 Michał Najderek M Chodzież 11:45 (39) 01:13:55
424 1338 Mariusz Męziński M Wólka Łanięcka 11:30 (21) 01:13:56
425 830 Marcin Langowski M Kraków 10:15 (36) 01:13:57
426 489 Maciej Pacek M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (21) 01:14:04
427 1436 Maciej Paczesny M Chodzież 11:45 (40) 01:14:05
428 1224 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 11:15 (24) 01:14:07
429 1022 Krzysztof Cieśla M Stronie Śląskie 10:45 (27) 01:14:08
430 974 Wojciech Łodygowski M Kazanów Check Engine 10:45 (28) 01:14:14
431 1414 Marcin Gałęziewski M Częstochowa 11:45 (41) 01:14:16
432 1019 Artur Borkowski M Siedlce 10:45 (29) 01:14:16
433 1413 Tomasz Gadomski M Kłobuck 11:45 (42) 01:14:16
434 604 Julian Krzyżanowski M Warszawa 09:45 (22) 01:14:17
435 1242 Piotr Nowak M Warszawa 11:15 (25) 01:14:19
436 124 Jacek Konieczny M Szczytno 11:45 (43) 01:14:20
437 1423 Michał Janowski M Gliwice 11:45 (44) 01:14:21
438 621 Tomasz Pigiel M Warszawa 09:45 (23) 01:14:25
439 1014 Daniel Wojtczuk M Rudniki Z gazem 10:45 (30) 01:14:27
440 906 Mikołaj Dorosz M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (20) 01:14:30
441 1011 Adam Rydzewski M Ostrówek Węgrowski Z gazem 10:45 (31) 01:14:31
442 1326 Piotr Jakubowski M Chełm 11:30 (22) 01:14:31
443 1509 Marcin Bialasik M Piekary Śląskie 12:00 (42) 01:14:33
444 471 Jarosław Mika M Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (22) 01:14:34
445 1341 Tomasz Pistor M Warszawa 11:30 (23) 01:14:36
446 740 Łukasz Skórski M Kamień 10:00 (23) 01:14:41
447 1335 Michał Lorentowicz M Łódź 11:30 (24) 01:14:43
448 126 Daniel Mikucki M Warszawa 11:15 (26) 01:14:45
449 1251 Pawel Rowicki M Warszawa 11:15 (27) 01:14:49
450 1040 Maksymilian Łosiowski M Warszawa 10:45 (32) 01:14:51
451 335 Mariusz Wilk M Złotoria Husaria Race Team 09:15 (16) 01:14:51
452 714 Michal Karbowiak M Warszawa 10:00 (24) 01:14:52
453 13 Marcin Soja M Kraków Chodźże na pole 08:30 (87) 01:14:52
454 750 Marcin Nowicki M Nietuszkowo Alko Ninja 10:15 (38) 01:14:54
455 751 Roman Rutkowski M Piła Alko Ninja 10:15 (37) 01:14:54
456 1540 Marcin Rozanski M Warszawa 12:00 (43) 01:14:55
457 1237 Karol Mazur M Warszawa 11:15 (28) 01:14:58
458 1340 Marcin Pająk M Jastrzębie-Zdrój 11:30 (25) 01:15:00
459 1582 Tomasz Robak M Łódź 11:45 (45) 01:15:02
460 907 Łukasz Pawłowski M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (21) 01:15:03
461 1444 Jakub Szafran M Turbia 11:45 (46) 01:15:06
462 248 Tomasz Tomczyk M warszawa U mnie działa 09:00 (30) 01:15:12
463 1308 Krzysztof Cendrowski M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (26) 01:15:14
464 1252 Mateusz Staszak M Warszawa 11:15 (29) 01:15:16
465 129 Karol Wystalski M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (44) 01:15:22
466 454 Radosław Olejniczak M Łęczna Netia Speed 2 09:30 (23) 01:15:24
467 983 Grzegorz Głowacz M Czarny Dunajec Husaria Race Team 10:45 (33) 01:15:30
468 1506 Michał Kostrzewski M Warszawa Vegeta89 12:00 (45) 01:15:30
469 328 Krzysztof Kowalski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (17) 01:15:33
470 1258 Adrian Tomaszewski M Ciechocinek 11:15 (30) 01:15:34
471 1230 Cezary Kłos M Gdańsk 11:15 (31) 01:15:36
472 1068 Michał Lewandowski M Płońsk Atomowe Dorsze 11:00 (26) 01:15:39
473 1067 Jakub Lewandowski M Płońsk Atomowe Dorsze 11:00 (25) 01:15:39
474 787 Paweł Ławrenczuk M Łowicz Łowicz Team 10:15 (39) 01:15:40
475 1092 Krystian Bieniek M Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 11:00 (27) 01:15:41
476 1458 Michal Najman M Radom Alpha Protocol 12:00 (46) 01:15:46
477 1523 Łukasz Kowalski M Świętochłowice 12:00 (47) 01:15:51
478 1069 Mikołaj Rydzewski M Brzeście Małe Atomowe Dorsze 11:00 (28) 01:15:53
479 945 Miłosz Markiewicz M Wabrzezno 10:30 (22) 01:15:54
480 450 Mateusz Mitrus M Łęczna Netia Speed 2 09:30 (24) 01:15:58
481 1584 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 11:45 (47) 01:16:00
482 1010 Adam Rusinek M Jarosław Z gazem 10:45 (34) 01:16:03
483 1009 Mateusz Laskowski M Kosów Lacki Z gazem 10:45 (35) 01:16:05
484 1448 Michał Telega M Warszawa 11:45 (48) 01:16:05
485 779 Robert Bajdała M Warszawa Jedziemy z tym koksem 10:15 (40) 01:16:07
486 1012 Jakub Salwa M Warszawa Z gazem 10:45 (36) 01:16:09
487 1013 Jakub Szczepański M Brześć Kujawski Z gazem 10:45 (37) 01:16:11
488 1435 Olaf Pacanowski M Warszawa 11:45 (49) 01:16:14
489 1008 Jan Boruciński M Kałuszyn Z gazem 10:45 (38) 01:16:16
490 376 Grzegorz Baran M warszawa 09:15 (18) 01:16:17
491 86 Michał Bednarek M Starowa Góra 08:30 (88) 01:16:20
492 1424 Michal Jastrzebski M Warszawa 11:45 (50) 01:16:29
493 805 Rafał Zaremba M Białytok OUTDOOR TRAINING 10:15 (41) 01:16:29
494 398 Arkadiusz Pec M WARSZAWA 09:15 (19) 01:16:30
495 371 Konrad Królicki M Warszawa xRunners 09:15 (20) 01:16:32
496 1185 Tomek Bartosik M Warszawa Legia Run Club 11:15 (32) 01:16:33
497 636 Bogumił Zamęcki M Wólka Radzymińska 09:45 (24) 01:16:35
498 7 Jacek Mikołajczuk M Gorzów Wielkopolski Algraf Race Team 08:30 (89) 01:16:37
499 1359 Łukasz Zaborowski M Warszawa 11:30 (27) 01:16:37
500 1038 Dawid Lalak M Warszawa 10:45 (39) 01:16:39
501 842 Tomasz Pawłowski M Warszawa 10:15 (42) 01:16:45
502 563 Robert Kłosowski M Inowrocław OpenTEAM 09:45 (26) 01:16:46
503 562 Paweł Karpinski M Inowrocław OpenTEAM 09:45 (25) 01:16:46
504 528 ŁUKASZ WĄSOWSKI M INOWROCŁAW DZIKI Z BALCZEWA 09:45 (27) 01:16:46
505 1420 Łukasz Grzebuła M Warszawa 11:45 (51) 01:16:54
506 530 Adam Peplonski M warszawa Feniksy 09:45 (28) 01:16:55
507 1530 Krzysztof Musiał M Warszawa 12:00 (48) 01:16:55
508 529 Łukasz Braciszewski M Warszawa Feniksy 09:45 (29) 01:16:56
509 1535 Piotr Piecyk M Warszawa 12:00 (49) 01:16:59
510 1297 Kamil Janecki M Gliwice Śląski Tajfun Team 11:30 (28) 01:16:59
511 704 jaroslaw dubis M gorzow wlkp 10:00 (25) 01:17:00
512 1553 Mykola Zhyvanov M Opole 12:00 (50) 01:17:02
513 1345 Krzysztof Roszkowski M Złotoria 11:30 (29) 01:17:04
514 936 Łukasz Guszcza M Białystok 10:30 (23) 01:17:05
515 513 Dominik Pisiński M Strzyżów 09:30 (25) 01:17:05
516 1325 Adrian Jabłoński M Złotoria 11:30 (30) 01:17:05
517 1102 Kamil Fus M Błonie PEKAES TEAM 11:00 (29) 01:17:05
518 1272 Paweł Orzoł M Krosinko Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (31) 01:17:07
519 121 Lesław Jarzyński M warszawa 12:00 (51) 01:17:11
520 227 Daniel Uzdowski M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (31) 01:17:13
521 564 Marek Frankowski M Lublin PÓŁTORAMETROWE ŚWINIE 09:45 (30) 01:17:13
522 1273 Maciej Sadowski M Gniezno Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (32) 01:17:14
523 557 Krzysztof Zięba M Nowe Orzechowo Masada Krav Maga 09:45 (31) 01:17:14
524 944 Dawid Marchlewicz M Wąbrzeźno 10:30 (24) 01:17:17
525 640 Mateusz Góralski M Białobrzegi banda mariana 10:00 (26) 01:17:18
526 639 Mariusz Gniadek M Białobrzegi banda mariana 10:00 (27) 01:17:19
527 551 Grzegorz Majewski M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (32) 01:17:21
528 389 Maksim Kolisetckii M Saint-Petersburg 09:15 (21) 01:17:22
529 959 Tomasz Zarzycki M Komarówka Podlaska 10:30 (25) 01:17:25
530 1288 Adam Paszt M Warszawa MKKK TEAM 11:30 (33) 01:17:26
531 654 Kacper Kozłowski M Białobrzegi Chłopaki z Teściem 10:00 (28) 01:17:38
532 809 Łukasz Tybon M Jaworzno Weterani 11:15 (33) 01:17:39
533 1187 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 11:15 (34) 01:17:40
534 411 Mateusz Wybraniec M Warszawa 09:15 (22) 01:17:42
535 325 Jacek Głaz M Jaślany Husaria Race Team 09:15 (23) 01:17:43
536 956 Piotr Truszczyński M Pruszków 10:30 (26) 01:17:46
537 655 Adrian Siek M Białobrzegi Chłopaki z Teściem 10:00 (29) 01:17:55
538 761 Michał Rudzki M Lublin CrossFit Z16 10:15 (43) 01:17:56
539 297 Zbigniew Wilczek M Poznań 09:00 (32) 01:17:58
540 1274 Mateusz Uryzaj M Poznań Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (34) 01:18:02
541 212 Michał Czokajło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (33) 01:18:14
542 245 Lukasz Wiatr M Warszawa SP 210 09:00 (34) 01:18:18
543 587 Piotr Błaszczyk M Warszawa 09:45 (33) 01:18:19
544 244 Adam Rudnik M warszawa SP 210 09:00 (35) 01:18:20
545 203 Piotr Zadrożny M Halinów Drzwi do marzeń 09:00 (36) 01:18:21
546 1101 Michał Wójcik M Mysłowice PE 12:00 (52) 01:18:23
547 736 Mateusz Siejka M Tenczynek 10:00 (30) 01:18:26
548 1000 Arkadiusz Sowa M Jaktorów Te chłopaki nie płaczą 10:45 (40) 01:18:32
549 1001 Konrad Stempkowski M Grodzisk mazowiecki Te chłopaki nie płaczą 10:45 (41) 01:18:34
550 695 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 10:00 (31) 01:18:36
551 290 Konrad Różycki M Warszawa 09:00 (37) 01:18:43
552 1527 Daniel Mądrzyk M Sosnowiec 12:00 (53) 01:18:44
553 109 Piotr Świstak M Warszawa 08:31 (4) 01:18:49
554 1127 Mateusz Bednarczyk M Mińsk Mazowiecki 11:00 (30) 01:18:51
555 637 Rafał Ziomkowski M Bielsko-Biała 09:45 (34) 01:18:52
556 1330 Szymon Krzysteczko M Żory 11:30 (35) 01:18:57
557 1042 Robert Mazur M Mucharz 10:45 (42) 01:18:57
558 1126 Grzegorz Jagiełło M Zielonka Zieloni 11:00 (31) 01:19:00
559 1004 Szymon Mordasiewicz M Warszawa WŁÓCZYBIEGI 10:45 (43) 01:19:00
560 336 PIOTR OSIŃSKI M ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I NEVER TURN BACK 09:15 (24) 01:19:09
561 310 Mateusz Wójcik M Branica Chłopaki z Teściem 10:00 (32) 01:19:12
562 1133 Sebastian Dyrszka M Rybnik 11:00 (32) 01:19:13
563 437 ŁUKASZ CHODOWSKI M PRUSZKÓW LTG 09:30 (26) 01:19:15
564 379 Daniel Długosz M Warszawa 09:15 (25) 01:19:17
565 50 DARIUSZ GRALEC M ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI I NEVER TURN BACK 08:30 (90) 01:19:18
566 294 Konrad Stasiak M Gadka 09:00 (38) 01:19:19
567 1591 Łukasz Wiśniewski M Grójec 10:15 (44) 01:19:19
568 1294 Tomek Mróz M Łódź POWER TRAINING 11:30 (36) 01:19:22
569 1176 Artur Sokołowski M Otwock DZIADY OCR 11:15 (35) 01:19:24
570 970 Rafał Leszczyński M Bełchatów Biegam Wspieram Motywuję 10:45 (44) 01:19:35
571 1329 Paweł Kolarczyk M Jastrzebie zdroj 11:30 (37) 01:19:46
572 1355 Adam Tymanowski M Olsztyn 11:30 (38) 01:19:51
573 1007 Bogdan Mokwiński M Warszawa WspólnyKompas 10:45 (45) 01:19:53
574 1210 Adam Nowak M Bydgoszcz Zielona Impreza 11:15 (36) 01:19:53
575 1211 Jacek Gezela M Bydgoszcz ZielonaImpreza 11:15 (37) 01:19:54
576 540 Mateusz Jurczak M Warszawa i na co ci to było... 09:45 (36) 01:19:54
577 541 Bartek Kujda M Lublin i na co ci to było... 09:45 (35) 01:19:54
578 1005 Łukasz Kamil Chajko M Łomianki WspólnyKompas 10:45 (46) 01:19:54
579 64 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (91) 01:19:55
580 1125 Arkadiusz Żukowski M Warszawa Ziel-oni 11:00 (33) 01:20:03
581 438 Kamil Nadolny M Pruszków LTG 09:30 (27) 01:20:03
582 442 Marcin Babacz M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (28) 01:20:05
583 1170 Bartek Korycki M Ząbki ADSUMUS 11:15 (39) 01:20:06
584 1169 Dominik Fijołek M Ząbki ADSUMUS 11:15 (38) 01:20:06
585 501 Mariusz Kalwarczyk M Izabelin C 09:30 (29) 01:20:07
586 754 Bartosz Teper M Strzyżów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (45) 01:20:09
587 1409 Aleksander Chłąd M Opole 11:45 (52) 01:20:11
588 839 Patryk Mielczarek M Bytom 10:15 (47) 01:20:11
589 838 Adam Mielczarek M Bytom 10:15 (46) 01:20:11
590 753 Mateusz Antosz M Lubaczów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (48) 01:20:15
591 1006 Hubert Długozima M Warszawa WspólnyKompas 10:45 (47) 01:20:15
592 1310 Radosław Ciosek M Stara Wrona Torpeda Race Team 11:30 (39) 01:20:19
593 1064 Kamil Polański M Warszawa #Dmuchana Palma CREW 11:00 (34) 01:20:22
594 1063 Michał Nycz M Warszawa #Dmuchana Palma CREW 11:00 (35) 01:20:25
595 1321 Patryk Brudnicki M Gdańsk 11:30 (40) 01:20:29
596 1451 Artur Urbanek M Warszawa 11:45 (53) 01:20:30
597 755 Jacek Teper M Strzyżów ALKOHIMALAIŚCI ! 10:15 (49) 01:20:31
598 1199 Adam NIKOŁAJÓW M Warszawa Śfagry 11:15 (40) 01:20:32
599 1398 Muchał Religa M Warszawa Pump Squat 11:45 (54) 01:20:35
600 585 Łukasz Besaraba M Warszawa 09:45 (37) 01:20:42
601 595 Jacek Gołaszewski M Marki 09:45 (38) 01:20:44
602 334 Grzegorz Rytych M Łódź Husaria Race Team 09:15 (26) 01:20:46
603 627 Marcin Smęda M Zduńska Wola 09:45 (39) 01:20:47
604 1122 Łukasz Stasiak M WARSZAWA URODZINOWA TEAM 11:00 (36) 01:20:50
605 118 Marcin Idaszek M Legionowo 12:00 (54) 01:20:51
606 1521 Wojtek Jeziorny M Piekary Śląskie 12:00 (55) 01:20:52
607 742 RADEK Slupecki M Kroczewo 10:00 (33) 01:20:53
608 1446 Piotr Szubielski M Łódź 11:45 (55) 01:20:53
609 1121 Arkadiusz Nowakowski M Warszawa URODZINOWA TEAM 11:00 (37) 01:20:55
610 119 Mariusz Sznajder M Kampinos 12:00 (56) 01:20:55
611 368 Grzegorz Potyralski M Warszawa VIGO System 09:15 (27) 01:20:57
612 88 Bartosz Frydler M Warszawa 08:30 (92) 01:20:57
613 1454 Dariusz Wincek M Gniezno 11:45 (56) 01:21:00
614 429 Marcin Wojnowski M Poznań Husaria Race Team 09:30 (30) 01:21:01
615 626 Krzysztof Skorek M Łask 09:45 (40) 01:21:04
616 589 Rafał Bujnowicz M Zduńska Wola 09:45 (41) 01:21:04
617 555 Adrian Stępniak M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (42) 01:21:08
618 1485 Michał Kot M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 12:00 (57) 01:21:09
619 1361 Przemysław Żak M Lublin 11:30 (41) 01:21:12
620 266 Bartosz Gromadzki M Góra Kalwaria 09:00 (39) 01:21:14
621 1344 Paweł Rodaszyński M Warszawa 11:30 (42) 01:21:15
622 1349 Kacper Strzelecki M Krępiec 11:30 (43) 01:21:23
623 825 Norbert Korczyński M Drawsko Pom. 10:15 (50) 01:21:30
624 352 Marek Wenta M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (28) 01:21:33
625 1348 Rafał Skrzypczyński M Warszawa 11:30 (44) 01:21:35
626 355 Emil Batorowicz M Warszawa VIGO System 09:15 (29) 01:21:37
627 1482 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (58) 01:21:45
628 1334 Maksim Liazhnin M Warszawa 11:30 (45) 01:21:45
629 1484 Dariusz Patalan M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (59) 01:21:46
630 506 Szymon Kopydłowski M Warszawa 09:30 (31) 01:21:50
631 378 Krzysztof Cichocki M Kołoząb 09:15 (30) 01:21:50
632 517 Mateusz Salwerowicz M Kielce 09:30 (32) 01:21:53
633 1404 Rafał Babiński M Nadarzyn 11:45 (57) 01:21:55
634 430 Marcin Zynger M ŁÓDŹ I NEVER TURN BACK 09:30 (33) 01:21:57
635 207 Rafał Wolnomiejski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (40) 01:22:03
636 392 Mariusz Kowalski M Pruszkó 09:15 (31) 01:22:04
637 1563 Marcin Mioduszewski M Warszawa 11:45 (58) 01:22:04
638 616 Dariusz Nikiel M Wągrowiec 09:45 (43) 01:22:05
639 602 Leszek Józwik M Marki 09:45 (44) 01:22:15
640 1342 Daniel Plewka M Radziejowice 11:30 (47) 01:22:19
641 1347 Mateusz Sikora M Płock 11:30 (46) 01:22:19
642 104 Sławomir Przybytek M Warszawa 08:30 (93) 01:22:20
643 272 Jakub Kapuściński-Bernatek M Warszawa 09:00 (41) 01:22:26
644 955 Paweł Szewczyk M Warszawa 10:30 (27) 01:22:27
645 851 Marek Stępniak M Warszawa 10:15 (51) 01:22:35
646 818 Łukasz Dzięgielowski M Wołomin 10:15 (52) 01:22:36
647 706 Krzyszof Dynowski M Warszawa 10:00 (34) 01:22:38
648 1123 Grzegorz Pojmaj M Warszawa Wściekłe GrzMotyle Team 11:00 (38) 01:22:40
649 458 Grzegorz Stykowski M Warka Netia Speed 2 09:30 (34) 01:22:41
650 1124 Łukasz Ziółkowski M Zgierz Wściekłe GrzMotyle Team 11:00 (39) 01:22:41
651 1406 Maciek Balczewski M Ciechocinek 11:45 (59) 01:22:42
652 552 Michal Pesta M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (45) 01:22:47
653 1049 Dominik Panicz M Racibórz 10:45 (48) 01:22:52
654 554 Karol Przybyła M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (46) 01:22:53
655 550 Marcin Kłodziński M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (47) 01:23:01
656 1377 Robert Józefowski M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (60) 01:23:01
657 134 Marcin Sulich M Warszawa 11:45 (61) 01:23:03
658 1195 Mariusz Muzyka M Warszawa Rolnicy Rzeżuchy 11:15 (41) 01:23:05
659 1194 Jarosław Muzyka M Radom Rolnicy Rzeżuchy 11:15 (42) 01:23:07
660 94 Sebastian Kołakowski M Otwock 08:31 (5) 01:23:08
661 788 Szymon Sochala M Łowicz Łowicz Team 10:15 (53) 01:23:08
662 757 Bartek Piotrowski M Warszawa Amigos Warszawa 10:15 (55) 01:23:11
663 758 Sebastian Sołoducha M Warszawa Amigos Warszawa 10:15 (54) 01:23:11
664 901 Adrian Drabiński M Warszawa Snow Drink Team 10:30 (28) 01:23:12
665 900 Adrian Chromiec M Biała Podlaska Snow Drink Team 10:30 (29) 01:23:12
666 553 Hubert Płucienniczak M Wójtostwo Masada Krav Maga 09:45 (48) 01:23:12
667 1595 Marek Carewicz M Opole 11:45 (62) 01:23:15
668 673 Paweł Stankiewicz M Warszawa SZWAGRY DWA 10:00 (35) 01:23:19
669 370 Mateusz Żbik M Halinów VIGO System 09:15 (32) 01:23:26
670 357 Snorre Bugański-Olsen M Łódż VIGO System 09:15 (33) 01:23:27
671 697 Łukasz Brożyna M Rusiec 10:00 (36) 01:23:29
672 1158 Mateusz Tąporowski M szreńsk 11:00 (40) 01:23:37
673 1431 Michał Miklewski M Łomianki 11:45 (63) 01:23:40
674 445 Konrad Fugielski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (35) 01:23:41
675 712 Łukasz Jankowski M Przysucha 10:00 (37) 01:23:43
676 1165 Bartlomiej Wtulich M Dąbrowa 11:00 (41) 01:23:43
677 978 Bartłomiej Dutkiewicz M Warszawa Gang Pand :) 10:45 (49) 01:23:46
678 257 Jens Christensen M Pruszkow 09:00 (42) 01:23:49
679 1415 Arkadiusz Gita M Lublin 11:45 (65) 01:23:52
680 1450 Rafal Tur M opole 11:45 (64) 01:23:52
681 210 Piotr Bąk M Konstancin-Jeziorna Husaria Race Team 09:00 (43) 01:23:53
682 672 Karol Kłosowski M Tarnobrzeg SZWAGRY DWA 10:00 (38) 01:23:55
683 1120 Kamil Łopatek M Warszawa URODZINOWA TEAM 11:00 (42) 01:23:59
684 979 Pawel Grabowski M Warszawa Gang Pand :) 10:45 (50) 01:24:01
685 1333 Tomasz Kwiatkowski M Poznań 11:30 (48) 01:24:02
686 327 Kamil Hołowacz M Szczecinek Husaria Race Team 09:15 (34) 01:24:03
687 715 Krzysztof Koper M Łódź 10:00 (39) 01:24:06
688 1550 Jakub Urban M Rzeszów 12:00 (60) 01:24:07
689 1526 Tomasz Machaj M Rzeszów 12:00 (61) 01:24:12
690 1354 Ryszard Twarkowski M Bydgoszcz 11:30 (49) 01:24:14
691 363 Bartosz Łączyński M Warszawa VIGO System 09:15 (35) 01:24:17
692 1166 Tomasz Kosiński M Warszawa -= GUMISIE =- 11:15 (43) 01:24:21
693 880 Paweł Przewłoka M Lublin Husaria Race Team 10:30 (30) 01:24:21
694 1585 Kamil Fus M Lublin 10:30 (31) 01:24:22
695 641 Jakub Szczygielski M Pobiedziska Bez Nazwy 10:00 (40) 01:24:24
696 73 Marcin Zalewski M Żyrardów trener24h.com.pl 08:31 (6) 01:24:26
697 928 Marcin Bukojemski M Warszawa 10:30 (32) 01:24:27
698 1257 Adam Tarkowski M Skarżysko-Kamienna 11:15 (44) 01:24:27
699 642 Krzysztof Szczygielski M Poznań Bez Nazwy 10:00 (41) 01:24:27
700 877 Andrzej Jurewicz M Warszawa Husaria Race Team 10:30 (33) 01:24:28
701 1217 Paweł Bryła M Myszków 11:15 (45) 01:24:28
702 1240 Przemysław Miśta M Myszków 11:15 (46) 01:24:28
703 1167 Emil Krawczak M Ząbki -= GUMISIE =- 11:15 (47) 01:24:31
704 1231 Dariusz Kocik M Grodzisk Mazowiecki 11:15 (48) 01:24:32
705 852 Artur Szreniawa-Sztajnert M Nadarzyn 10:15 (56) 01:24:35
706 1503 Grzegorz Godlewski M Pułtusk TI Automotive 12:00 (62) 01:24:41
707 1505 Marcin Piątkowski M Drogoszewo TI Automotive 12:00 (63) 01:24:41
708 449 Michał Kwiecień M WArszawa Netia Speed 2 09:30 (36) 01:24:42
709 518 JAREK SZKUTNICKI M WĄGROWIEC 09:30 (37) 01:24:42
710 1097 Paweł Purchalak M Warszawa No Limit Team 11:00 (43) 01:24:45
711 512 Kamil Orzechowski M Jabłonna 09:30 (38) 01:24:47
712 781 Michał Frankowski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (57) 01:24:50
713 933 Kamil Fijalkowski M Warszawa 10:30 (34) 01:24:57
714 601 Sławomir Jaroszewski M Warszawa 09:45 (49) 01:24:57
715 784 Karol Pawłowski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (58) 01:24:59
716 931 Daniel Dąbrowski M Warszawa 10:30 (35) 01:25:00
717 101 Franciszek Olejnik M Imielin 08:31 (7) 01:25:00
718 977 Piotr Weyssenhoff M Kościan Dziki Zgon Kościan 10:45 (51) 01:25:02
719 783 Grzegorz Nowaczyk M Chodziez LODOŻERCY 10:15 (59) 01:25:04
720 1162 Dawid Wojcik M Brzeg 11:00 (44) 01:25:04
721 782 Tomasz Krupienko M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (60) 01:25:05
722 785 Mikołaj Śramski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (61) 01:25:05
723 1135 Jędrzej Frączyk M Brzeg 11:00 (45) 01:25:06
724 899 Szymon Zbyrowski M Warszawa RUNAWAYS 10:30 (36) 01:25:09
725 1318 Kamil Horodecki M Przemyśl Weekendowi Kowboje 11:30 (50) 01:25:10
726 1316 Krystian Bobala M Przemyśl Weekendowi Kowboje 11:30 (51) 01:25:12
727 898 Czarek Kosoń M Warszawa RUNAWAYS 10:30 (37) 01:25:15
728 242 Piotr Bizoń M Warszawa Sana gloriae 09:00 (44) 01:25:15
729 1317 Wacław Drabik M Przeworsk Weekendowi Kowboje 11:30 (52) 01:25:17
730 976 Emil Kowalczyk M Kościan Dziki Zgon Kościan 10:45 (52) 01:25:17
731 1541 Mateusz Sacharczuk M Huszcza II 12:00 (64) 01:25:20
732 1464 Kamil Szubinski M Siennica Comizrobiszjakmniezlapiesz 12:00 (65) 01:25:21
733 699 Arkadiusz Budny M Warszawa 10:00 (42) 01:25:22
734 1137 Aleksander Gawryś M Warszawa 11:00 (46) 01:25:34
735 1154 Dominik Pak M Skawa 11:00 (47) 01:25:39
736 1226 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna 11:15 (49) 01:25:40
737 1168 Jacek Szpakowski M WARSZAWA -= GUMISIE =- 11:15 (50) 01:25:42
738 1588 jurek kocolowski M kraków 11:00 (48) 01:25:43
739 701 Marcin Cieślak M Warszawa 10:00 (43) 01:25:50
740 1035 Damian Kuchta M Gdynia 10:45 (53) 01:25:50
741 884 Krzysztof Bryś M Piekary Śląskie Lecymy Durś 10:30 (38) 01:25:54
742 1246 Szymon Pawlaczyk M Warszawa 11:15 (51) 01:25:55
743 1241 Rafał Nowacki M Ciechanów 11:15 (52) 01:25:55
744 1331 Jacek Kuleczka M Pruszków 11:30 (53) 01:26:00
745 1061 Krystian Wons M Gdynia 10:45 (54) 01:26:04
746 669 Marcin Cencelewicz M TARCZYN RST 10:00 (44) 01:26:06
747 668 Oskar Boss M Warszawa RST 10:00 (45) 01:26:07
748 1522 Damian Kopania M Radom 12:00 (66) 01:26:19
749 577 Jakub Gulbinowicz M Warszawa Wojownicze Szopy 09:45 (50) 01:26:22
750 524 Kacper Pawlikowski M Radom BiegnęPoPiwo 09:45 (52) 01:26:23
751 1253 Ernest Stępień M Radom 11:15 (53) 01:26:23
752 592 Igor Dąbrowski M Cegłów 09:45 (51) 01:26:23
753 1206 Dariusz Tyszecki M Gorzów Wlkp. Wszyscy z Listy 11:15 (54) 01:26:28
754 1561 Piotr Chojecki M Warszawa 11:45 (66) 01:26:28
755 1301 Kacper Giro M Białystok Team Wierny Setuni 11:30 (54) 01:26:29
756 388 Tomasz Jakubiak M Warszawa 09:15 (36) 01:26:34
757 1542 Karol Skierczyński M Radom 12:00 (67) 01:26:35
758 1204 Tomasz Kucharski M Warszawa Wszyscy z Listy 11:15 (55) 01:26:35
759 949 Michał Oborski M Łęczyca 10:30 (39) 01:26:36
760 127 kacper ciesiolkiewicz M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (68) 01:26:48
761 128 javier herrera ceballos M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (69) 01:26:49
762 1302 Jacek Koc M Ciechanowiec Team Wierny Setuni 11:30 (57) 01:26:52
763 1303 Gabriel Koprowski M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (55) 01:26:52
764 1300 Sebastian Dymek M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (59) 01:26:52
765 1304 Łukasz Lipniewski M Hrubieszów Team Wierny Setuni 11:30 (58) 01:26:52
766 1299 Radosław Boguski M Białystok Team Wierny Setuni 11:30 (56) 01:26:52
767 1139 Mariusz Grabowski M Aleksandrów Łódzki 11:00 (50) 01:26:52
768 1110 Rafał Krawczyk M Aleksandrów Łódzki ROSSBIEGANI 11:00 (49) 01:26:52
769 1399 Kamil Kaniowski M Łódź ROSSBIEGANI 11:45 (67) 01:26:52
770 105 Jarosław Raczyński M Prażmów 08:30 (94) 01:26:53
771 130 Andre Filipe Sousa Leiroz Guimaraes M Warsaw Teleperformance 2 12:00 (70) 01:26:54
772 1260 Damian Wronka M Legionowo 11:15 (56) 01:26:55
773 823 Dariusz Kaźmierczak M Warszawa 10:15 (62) 01:26:58
774 810 Piotr Baranowicz M Warszawa 10:15 (63) 01:26:59
775 914 Michał Fudala M Maruszyna WTF? 10:30 (40) 01:27:03
776 313 Arkadiusz Chojnowski M Kobyłka Drużyna TVN 09:15 (37) 01:27:08
777 33 Michał Sewerynowicz M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 08:31 (8) 01:27:10
778 844 Łukasz Podlasiński M Poznan 10:15 (64) 01:27:19
779 1144 Adam Jędrzejczyk M Blizne Jasińskiego 11:00 (51) 01:27:19
780 238 Jakub Kubacki M Warszawa PZU Sport Team 09:00 (45) 01:27:22
781 87 Łukasz Bogdański M Otwock 08:30 (95) 01:27:26
782 843 Kamil Podlasiński M Poznań 10:15 (65) 01:27:26
783 347 Marcin Dzięgielewski M Warszawa PZU Sport Team 09:15 (38) 01:27:27
784 606 Łukasz Lewandowski M Toruń 09:45 (53) 01:27:37
785 503 Karol Kłos M Kozienice 09:30 (39) 01:27:39
786 337 Adrian Dągowski M Iława KONIUCHY OCR 09:15 (39) 01:27:40
787 520 Karol Waszkiewicz M Warszawa 09:30 (40) 01:27:40
788 954 Bartłomiej Stradza M Katowice 10:30 (41) 01:27:41
789 610 marcin machowski M gliwice 09:45 (54) 01:27:47
790 679 Damian Tarnowski M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (46) 01:27:50
791 1427 Tomasz Korczyk M Bielsko-Biała 11:45 (68) 01:27:50
792 676 Kamil Bogusławski M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (47) 01:27:57
793 680 Rafał Zawada M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (48) 01:27:59
794 677 Kajetan Maj M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (49) 01:27:59
795 240 Piotr Mioduski M Nowy Dwór Mazowiecki PZU Sport Team 09:00 (46) 01:28:00
796 237 Dominik Jagóra M Nowy Dwór Mazowiecki PZU Sport Team 09:00 (47) 01:28:01
797 1060 Błażej Wojdalski M Kobyłka 10:45 (55) 01:28:06
798 683 Grzegorz Federowicz M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (50) 01:28:07
799 684 Rafał Kukuś M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:00 (51) 01:28:11
800 837 Ireneusz Matysek M Wałcz 10:15 (66) 01:28:17
801 678 Eryk Przepiórzyński M Warszawa Warsaw Dukes 10:00 (52) 01:28:19
802 1103 Mariusz Jakubowski M Warszawa Pogotowie Medicover 11:00 (52) 01:28:20
803 1044 sylwester milkowski M Warszawa 10:45 (56) 01:28:20
804 1386 Piotr Lasek M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (69) 01:28:23
805 1104 Jarosław Zduński M Warszawa Pogotowie Medicover 11:00 (53) 01:28:23
806 1426 patryk kałuża M bytom 11:45 (70) 01:28:28
807 399 Łukasz Piętka M Kopki 09:15 (40) 01:28:30
808 409 Piotr Wachnik M Warszawa 09:15 (41) 01:28:31
809 396 Szymon Okrojek M Warszawa 09:15 (42) 01:28:33
810 394 Łukasz Lesiak M Rzeszów 09:15 (43) 01:28:36
811 1456 Paweł Zawojek M Bytom 11:45 (71) 01:28:40
812 1203 Michał Smogorzewski M Warszawa wkurw_team 11:15 (57) 01:28:40
813 373 Bartosz Siemiński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:15 (44) 01:28:41
814 939 Oskar Jablonski M Łęczyca 10:30 (42) 01:28:55
815 958 Michał Wlaziński M Łęczyca 10:30 (43) 01:28:56
816 1597 Marek Polok M Opole 11:45 (72) 01:28:57
817 561 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (55) 01:29:03
818 558 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (58) 01:29:04
819 560 Grzegorz Sobolewski M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (57) 01:29:04
820 559 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (56) 01:29:04
821 1305 Jeremi Niedbałowski M Warszawa Team Wierny Setuni 11:30 (60) 01:29:11
822 1100 Tomasz Sosna M Ornontowice PE 11:00 (54) 01:29:14
823 952 Maciej Siewierski M Kielce 10:30 (44) 01:29:19
824 537 Arkadiusz Jędrzejczyk M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (59) 01:29:19
825 1099 Eryk Ośliźniok M Ruda Śląska PE 11:00 (55) 01:29:20
826 713 andrzej jaroszuk M warszawa 10:00 (53) 01:29:20
827 302 Michał Jaskólski M Ciechanów BECHE 09:15 (45) 01:29:24
828 360 Robert Kafarski M Piotrków Trybunalski VIGO System 09:15 (46) 01:29:26
829 106 Wiktor Sobczyk M Częstochowa 08:31 (9) 01:29:28
830 440 Mariusz Cinal M Inwałd Mario i Maciej 09:30 (41) 01:29:30
831 441 Maciej Walaszek M Andrychów Mario i Maciej 09:30 (42) 01:29:39
832 485 Tomasz Grudziński M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (43) 01:29:40
833 744 Adam Sobecki M Warszawa 10:00 (54) 01:29:40
834 743 Marcin Smoczyński M Kalisz 10:00 (55) 01:29:42
835 1002 Krystian Kozieł M Stoczek łukowski The View 10:45 (57) 01:29:43
836 1072 Michał Łodygowski M Kazanów Check Engine 11:00 (56) 01:29:46
837 1567 Bartosz Ruszniak M Lublin 11:45 (73) 01:29:46
838 1539 Sebastian Pudłowski M Kraków 12:00 (71) 01:29:50
839 1449 Darek Trojan M Kraków 11:45 (74) 01:29:53
840 1175 Bartosz Przech M Lublin Deloitte Adventure Team 11:15 (58) 01:29:55
841 910 Mariusz Remplewicz M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (45) 01:29:56
842 1018 Marek Adamczyk M Płock 10:45 (58) 01:29:59
843 1380 Janusz Górzyński M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (75) 01:30:00
844 991 jakub knauer M Gliwice praise Ninkasi 10:45 (59) 01:30:02
845 803 Mateusz Maciaszczyk M Rąbień Nieprzygotowani 10:15 (67) 01:30:11
846 802 Patryk Bośka M Konstantynów Łódzki Nieprzygotowani 10:15 (68) 01:30:11
847 488 Więcesław Kulbytskiy M warszawa VeriSTRONG 09:30 (44) 01:30:12
848 556 Marcin Żelazny M Warszawa Masada Krav Maga 09:45 (60) 01:30:14
849 1045 Wiktor Najmoła M Olsztyn 10:45 (60) 01:30:18
850 1173 Krzysztof Korobczuk M Warszawa Deloitte Adventure Team 11:15 (59) 01:30:22
851 691 Aleksander Gańko M Mińsk Mazowiecki Wściekłe Leniwce 10:00 (56) 01:30:24
852 856 Michał Wlazło M Legionowo 10:15 (69) 01:30:25
853 833 Krystian Maciejewski M Legionowo 10:15 (70) 01:30:28
854 1149 Kamil Mistrzak M Pabianice 11:00 (57) 01:30:32
855 1587 Łukasz Chojnacki M Warszawa 11:45 (76) 01:30:35
856 1590 Łukasz Barański M Warszawa 11:45 (77) 01:30:35
857 345 Piotr Lachowski Lachowski M Radom POWER TRAINING 09:15 (47) 01:30:42
858 1365 Mikołaj Smolibowski M Leszno #Biotech 11:45 (78) 01:30:43
859 340 Paweł Bohdziewicz M Łomianki Łowcy.kleszczy 09:15 (48) 01:30:43
860 1428 Sebastian Kozaczek M Łódź 11:45 (79) 01:30:45
861 1559 Tomasz Prykowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (62) 01:30:47
862 1578 Krzysztof Szymański M Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (61) 01:30:47
863 690 Michał Czech M Warszawa Wściekłe Leniwce 10:00 (57) 01:30:56
864 487 Mikołaj Król M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (45) 01:30:57
865 865 Michał Dudek M Radom Biegusiem.pl 10:30 (47) 01:31:01
866 867 Paweł Terlikowski M Radom Biegusiem.pl 10:30 (46) 01:31:01
867 422 Mateusz Chmielewski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:30 (46) 01:31:04
868 139 Rafał Gnatowski M 737791020 Przemytnicy rzeżuchy 12:00 (72) 01:31:04
869 1214 Arkadiusz Adamiec M Sulejówek 11:15 (60) 01:31:06
870 1116 Adam Patyński M Wrocław The Avengers 11:00 (58) 01:31:14
871 1115 Jakub Jabłoński M Wrocław The Avengers 11:00 (59) 01:31:15
872 269 Arek Hernik M Warszawa 09:00 (48) 01:31:16
873 807 Mateusz Grabowski M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 10:15 (71) 01:31:17
874 490 Piotr Pręgowski M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (47) 01:31:18
875 1371 Kamil Krakiewicz M Warszawa Czarne Pazury 11:45 (80) 01:31:19
876 580 Mateusz Sikorski M Sochaczew Z zapaleniem płuc też fajnie. 09:45 (61) 01:31:21
877 581 Marcin WIlczek M Sochaczew Z zapaleniem płuc też fajnie. 09:45 (62) 01:31:21
878 619 Maciej Pater M Sochaczew 09:45 (63) 01:31:21
879 1373 Patryk Wernio M Warszawa Czarne Pazury 11:45 (81) 01:31:23
880 1263 Aleksander Żmudzin M Sobienie Jeziory 11:15 (61) 01:31:25
881 829 dariusz kurzawski M gdynia 10:15 (72) 01:31:27
882 1580 Maciej Sykuła M Warszawa 09:15 (49) 01:31:32
883 140 Łukasz Zieniewski M Warszawa Przemytnicy rzeżuchy 12:00 (73) 01:31:32
884 1112 Hubert Nakielski M Ostrołęka Samce 11:00 (60) 01:31:35
885 1156 Krzysiek Rosłon M Radzymin 11:00 (61) 01:31:36
886 533 Cezary Rak M Karczew Hardcorowe Wychylylybymy 09:45 (64) 01:31:49
887 1351 Michał Suchta M Warszawa 11:30 (61) 01:31:52
888 381 Cezary Duliasz M Wieliczka 09:15 (50) 01:32:04
889 12 Grzegorz Kućma M Kraków Chodźże na pole 08:30 (96) 01:32:08
890 372 Krystian Jaczyński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:15 (51) 01:32:11
891 1091 Patryk Warszawski M Łódź Kocham Przypał 11:00 (62) 01:32:16
892 608 Michał Luterek M Warszawa 09:45 (65) 01:32:18
893 599 Adam Jagodziński M Warszawa 09:45 (66) 01:32:20
894 1111 Bartłomiej Jarnutowski M Rzekuń Samce 11:00 (63) 01:32:25
895 1201 Karol Gryżewski M Łomianki Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (62) 01:32:31
896 1141 Ryszard Huzar M Malbork 11:00 (64) 01:32:31
897 97 Paul Ladner M Philadelphia 08:31 (11) 01:32:32
898 96 George Ladner M Philadelphia 08:31 (10) 01:32:32
899 1119 Bartosz Łopatek M Puławy URODZINOWA TEAM 11:00 (65) 01:32:32
900 1494 Kamil Larwa M Warszawa RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (75) 01:32:33
901 1498 Robert Rymuszka M Warszawa RYCKI EDAM JAKOŚĆ TRADYCJA 12:00 (74) 01:32:33
902 326 Łukasz Golec M Rzeszów Husaria Race Team 09:15 (52) 01:32:37
903 202 Paweł Marzec M Kraków Crossfit Solvay 09:00 (50) 01:32:41
904 201 Marcin Bugaj M Kraków Crossfit Solvay 09:00 (49) 01:32:41
905 1202 Łukasz Jakubiak M Czosnów Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (63) 01:32:43
906 486 Mateusz Krawczak M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (48) 01:32:44
907 1356 Daniel Wawrzyniecki M Izabelin 11:30 (62) 01:32:48
908 692 Robert Komorzycki M minsk mazowiecki Wściekłe Leniwce 10:00 (58) 01:32:59
909 215 Andrzej Kisiel M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (51) 01:33:03
910 1148 Artur Milczarczyk M Warszawa 11:00 (66) 01:33:04
911 465 Karol Sobociński M Bruk Piękni i Bestie 09:30 (49) 01:33:07
912 739 Wojciech Skalik M Wyszków 10:00 (59) 01:33:07
913 1130 Piotr Czech M Pabianice 11:00 (67) 01:33:07
914 403 Marcin Skibiński M Warszawa 09:15 (53) 01:33:09
915 277 Paweł Kuraszkiewicz M Warszawa 09:00 (52) 01:33:12
916 260 Sylwek Domaciuk M Warszawa 09:00 (53) 01:33:12
917 1200 Marcin Fajst M Łomianki Tylko prawdziwe dziki " Odyńce " 11:15 (64) 01:33:13
918 646 Mariusz Jablonka M Myslowice Bravehearts Legionowo 10:00 (60) 01:33:14
919 647 Radoslaw Jablonka M Wyszkow Bravehearts Legionowo 10:00 (61) 01:33:16
920 1161 Lukasz Wilczek M Cieszyn 11:00 (69) 01:33:16
921 1146 Bartłomiej Mendak M Łódź 11:00 (68) 01:33:16
922 275 Tomasz Kośmider M Kielce 09:00 (54) 01:33:27
923 625 Damian Rynecki M Cielęta 09:45 (67) 01:33:28
924 596 Karol Góra M Poznań 09:45 (68) 01:33:29
925 1033 Bartłomiej Koziatek M Mrągowo 10:45 (63) 01:33:33
926 535 Adrian Biały M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (69) 01:33:36
927 948 Michał Misztal M Warszawa 10:30 (48) 01:33:37
928 304 Michał Pasik M Nidzica BECHE 09:15 (54) 01:33:39
929 1517 Wojciech Frąszczak M Katowice 12:00 (76) 01:33:44
930 1283 Dominik Dmitrzak M Warszawa LUDKI JAGÓDKI 11:30 (63) 01:33:47
931 1287 Jakub Weber M Zbrachlin Nowy LUDKI JAGÓDKI 11:30 (64) 01:33:53
932 1117 Tomasz Kantor M Warszawa trener24h.com.pl 11:00 (70) 01:33:57
933 1552 Jakub Wróblewski M Warszawa 12:00 (77) 01:33:59
934 510 Krzysztof Matusiak M Warszawa 09:30 (50) 01:34:04
935 1264 Artur Żochowski M Warszawa 11:15 (65) 01:34:13
936 1232 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 11:15 (66) 01:34:14
937 1362 Oliwier Żochowski M Warszawa 11:15 (67) 01:34:16
938 1142 Sebastian Jabłoński M Pruszków 11:00 (71) 01:34:17
939 1244 Kamil Osiński M Warszawa 11:15 (68) 01:34:23
940 1551 Michał Wlaźlak M Pabianice 12:00 (78) 01:34:25
941 1164 Adrian Wrzesień M Tomaszów Mazowiecki 11:00 (72) 01:34:26
942 597 Rafał Grabarczyk M Łódź 09:45 (70) 01:34:28
943 90 Łukasz Jasek M Warszawa 08:31 (12) 01:34:33
944 1284 Patryk Jachym M Warszawa LUDKI JAGÓDKI 11:30 (65) 01:34:37
945 1192 Roman Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (69) 01:34:37
946 1193 Maksymilian Cymerman M Łódź Prestiżowi Lordowie 11:15 (70) 01:34:47
947 1140 Patryk Grzybowski M Otwock 11:00 (73) 01:35:04
948 653 Paweł Włodarczyk M Kałuszyn Bravehearts Legionowo 10:00 (62) 01:35:41
949 652 Rafał Sujka M Grójec Bravehearts Legionowo 10:00 (64) 01:35:41
950 645 Konrad Dzik M Warszawa Bravehearts Legionowo 10:00 (63) 01:35:41
951 1518 Mateusz Glazik M Warszawa 12:00 (79) 01:35:49
952 1198 Maciej Biesiada M Warszawa Śfagry 11:15 (71) 01:35:49
953 1265 Andrzej Burzyński M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (66) 01:35:54
954 1571 Dariusz Gdaniec M Gdańsk 10:00 (65) 01:35:55
955 1389 Robert Mucha M Kroczewo Krejzole Spot Stolycy 11:45 (82) 01:35:57
956 1266 Karol Dudek M Kobyłka AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (67) 01:35:59
957 451 Michał Molski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (51) 01:36:02
958 986 Sebastian Ignacak M Warszawa No Limit Team 10:45 (65) 01:36:04
959 985 MATEUSZ GULEWICZ M WARSZAWA No Limit Team 10:45 (64) 01:36:04
960 988 Piotr Pytlarczyk M warszawa No Limit Team 10:45 (66) 01:36:07
961 1547 Maciej Szuta M Gniezno 12:00 (80) 01:36:07
962 1254 Piotr Szlaski M Warszawa 11:15 (72) 01:36:12
963 138 Igor Dzierżanowski M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (68) 01:36:13
964 725 Piotr Mierzwa M Warszawa 10:00 (66) 01:36:19
965 1382 Marcin Angowski M Grodzisk Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (83) 01:36:20
966 1383 Łukasz Kalinowski M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (84) 01:36:22
967 330 Krzysztof Paciga M Rabka - Zdrój Husaria Race Team 09:15 (55) 01:36:22
968 410 Kamil Waszczyński M Olsztyn 09:15 (56) 01:36:29
969 288 Paweł Przygoda M Pruszków 09:00 (55) 01:36:30
970 293 Przemysław Soczewka M Komorów 09:00 (56) 01:36:31
971 404 Michał Sowa M Otwock 09:15 (57) 01:36:33
972 1268 Marcin Pietruczuk M Warszawa AZS CPS DZIKIE WĘŻE 11:30 (69) 01:36:36
973 447 Bernard Gawryszewski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (52) 01:36:39
974 1113 Wojciech Nakielski M Ostrołęka Samce 11:00 (74) 01:36:39
975 493 Aleksander Tukaj M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (53) 01:36:43
976 1098 Krzysztof Grabowski M Sosnowiec PE 11:00 (75) 01:37:03
977 387 Marcin Gugler M Warszawa 09:15 (58) 01:37:05
978 380 Sebastian Dmochowski M Otwock 09:15 (59) 01:37:05
979 497 Kamil Bukowski M Warszawa 09:30 (54) 01:37:07
980 624 Paweł Rudziński M Mława 09:45 (71) 01:37:16
981 1476 Dominik Blańda M Spytkowice Husaria Race Team 12:00 (81) 01:37:18
982 1105 Paweł Świętek M Pieniążkowice Power Studio 11:00 (76) 01:37:22
983 836 TOMASZ MARMUCKI M LUBLIN 10:15 (73) 01:37:32
984 291 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:00 (57) 01:37:37
985 635 Maciej Załoga M Mława 09:45 (72) 01:37:41
986 607 Krzysztof Lipka M Mława 09:45 (73) 01:37:45
987 350 Piotr Szylberg M Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 09:15 (60) 01:37:59
988 872 Patryk Pieczynski M września Czarne stopy 10:30 (49) 01:38:05
989 869 Artur Bartkowiak M Grodzisk Wlkp. Czarne stopy 10:30 (50) 01:38:14
990 590 Michał Chmura M Warszawa 09:45 (74) 01:38:14
991 870 Kamil Krzymiński M Września Czarne stopy 10:30 (51) 01:38:15
992 871 Mateusz Mazurczak M kołaczkowo Czarne stopy 10:30 (52) 01:38:15
993 527 Monika Szczepanik M Chotomów Bravehearts Legionowo 09:45 (75) 01:38:16
994 698 Jakub Budek M warszawa 10:00 (67) 01:38:25
995 775 Grzegorz LINOWSKI M Warszawa Husaria Race Team 10:00 (68) 01:38:33
996 415 Jarosław Wrzosek M Wołomin Dzikie Koty :) 09:30 (55) 01:38:33
997 584 Dominik Barski M Iłowo-Osada 09:45 (76) 01:38:40
998 1262 Andrzej Zarówny M Dęblin 11:15 (73) 01:38:41
999 723 Bartek Marcula M Radom 10:00 (69) 01:38:47
1000 995 Piotrek Nowak M Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (67) 01:39:01
1001 1109 Michał Wyglądała M Warszawa Pump Squat 11:00 (77) 01:39:07
1002 643 Tomasz Porowski M Ząbki Braveharts Legionowo 10:00 (70) 01:39:08
1003 206 Maciej Teliszewski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (58) 01:39:08
1004 649 Paweł Kurek M Jabłonna Bravehearts Legionowo 10:00 (71) 01:39:09
1005 1572 Tomasz Damian M Gdańsk 10:00 (72) 01:39:12
1006 997 Krzysztof Tuzimek M Radom Rekiny Fitnessu 10:45 (68) 01:39:15
1007 249 Błażej Kmita M Warszawa Wojownicy 09:00 (59) 01:39:26
1008 417 Sławomir Jagniątkowski M Poznań DzikoLand 09:45 (77) 01:39:28
1009 570 Hubert Wiszowaty M Warszawa The Ricklantis 09:45 (78) 01:39:29
1010 644 Tomek Chodkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 10:00 (73) 01:39:35
1011 583 Artur Babik M Warszawa 09:45 (80) 01:39:36
1012 629 Agata Trędowicz M Warszawa 09:45 (79) 01:39:36
1013 1250 Jarosław Radwan M Kraków 11:15 (74) 01:39:37
1014 1220 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:15 (75) 01:39:40
1015 1576 Krzysztof Pawłowski M Warszawa No Limit Team 09:30 (56) 01:39:44
1016 1248 Donat Popielski M Kraków 11:15 (76) 01:39:46
1017 792 kamil kopeć M kraśnik Monkeys' Team 10:15 (74) 01:39:59
1018 1108 Mikołaj Urbański M Warszawa Pump Squat 11:00 (78) 01:40:02
1019 1171 mariusz kamionowski M ostrołęka Bbl Ostroleka / Morsy Ostrołęka 11:15 (77) 01:40:10
1020 1190 Artur Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (78) 01:40:12
1021 459 Maciej Uszyński M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (57) 01:40:13
1022 793 Łukasz Kopeć M Lublin Monkeys' Team 10:15 (75) 01:40:13
1023 1191 Przemysław Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (79) 01:40:22
1024 1366 Bartek Walentyński M Warszawa 25x100 11:45 (85) 01:40:52
1025 1290 Damian Kaletka M Łódź OSP Łagiewniki 11:30 (70) 01:40:56
1026 521 Maciej Węgrzynek M Koszalin 09:30 (58) 01:40:56
1027 1565 Hubert Matczak M Warszawa 09:00 (60) 01:40:57
1028 309 Mirosław Wisniowski M Kraków Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe 09:15 (61) 01:41:07
1029 1350 Konrad Strzelecki M Łódź 11:30 (71) 01:41:22
1030 1037 Marcin Łączkowski M Legionowo 10:45 (69) 01:41:33
1031 1039 Damian Lewandowski M legionowo 10:45 (70) 01:41:34
1032 1057 Hubert Wasik M Legionowo 10:45 (71) 01:41:38
1033 435 Mateusz Naruszewicz M Warszawa Leśne Bobki 09:30 (59) 01:41:39
1034 41 BARTŁOMIEJ FRANASZEK M ZĄBKI Husaria Race Team 08:31 (13) 01:41:39
1035 436 Robert Staniszewski M Suwałki Leśne Bobki 09:30 (60) 01:41:47
1036 1568 Przemysław Furdal M Warszawa 09:00 (61) 01:41:49
1037 961 Grzegorz Ciołek M Siedlce AŚNAEBAEM 10:45 (72) 01:41:55
1038 1138 Adrian Goraj M Sosnowiec 11:00 (79) 01:42:12
1039 1379 Witold Majewski M Chotomów Krejzole Spot Stolycy 11:45 (86) 01:42:15
1040 1023 Tomasz Czajkowski M Warszawa 10:45 (73) 01:42:21
1041 492 Teemu Stigzelius M Warsaw VeriSTRONG 09:30 (61) 01:42:29
1042 491 Sebastian Srogi M Warszawa VeriSTRONG 09:30 (62) 01:42:29
1043 1460 Wojciech Gąsiorek M Bielsko-Biała BMW TeaM 12:00 (82) 01:42:39
1044 868 Artur Andruszka M Legionowo Bravehearts Legionowo 10:30 (53) 01:42:42
1045 369 Paweł Szymczak M Warszawa VIGO System 09:15 (62) 01:42:51
1046 219 Daniel Maciejas M Kraków Husaria Race Team 09:00 (62) 01:43:11
1047 834 Sylwester Maleńczyk M Pruszków 10:15 (76) 01:43:11
1048 1282 Adrian Sławiński M Całowanie Koenzym Q10 11:30 (72) 01:43:14
1049 1085 Łukasz Dmuchowski M Wola Szydłowiecka Drim Tim 11:00 (80) 01:43:16
1050 1087 Piotr Wójcik M Rawa Mazowiecka Drim Tim 11:00 (81) 01:43:18
1051 973 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 10:45 (74) 01:43:20
1052 738 Kamil G. Siudek M Warszawa 10:00 (74) 01:43:31
1053 1053 Adam Roch M Janki 10:45 (75) 01:43:53
1054 964 Daniel Nażgiewicz M Warszawa ATM 10:45 (76) 01:43:58
1055 235 Zbigniew Sierecki M Żelechów Piękni i Bestie 09:00 (63) 01:44:24
1056 434 Paweł Łukaszuk M Siedlce Leśne Bobki 09:30 (63) 01:44:35
1057 724 Rafał Materka M Warszawa 10:00 (75) 01:44:45
1058 768 Krzysztof Jachira M Świnoujście Gryf Team 10:15 (77) 01:44:56
1059 1050 Paweł Poczek M Markuszów 10:45 (77) 01:44:58
1060 1043 Piotr Michalczak M Garbów 10:45 (78) 01:44:59
1061 1281 Artur Grzeda M Karczew Koenzym Q10 11:30 (73) 01:45:04
1062 461 Patryk Kopyciński M Warszawa No Limit Team 09:30 (65) 01:45:05
1063 460 Maciej Borsiak M Łódź No Limit Team 09:30 (64) 01:45:05
1064 1280 kamil banasiewicz M otwock Koenzym Q10 11:30 (74) 01:45:11
1065 826 Grzegorz Krajewski M Świnoujście 10:15 (78) 01:45:11
1066 312 Marek Wróblewski M Warszawa Combat TJW 09:15 (63) 01:45:20
1067 918 Piotr Kuchta M Prażmów WTF? 10:30 (54) 01:45:25
1068 929 Marcin Chudio M Kraków 10:30 (55) 01:45:32
1069 274 Michał Kocoń M Warszawa 09:00 (64) 01:45:43
1070 1396 Tomasz Adamczyk M warszawa Netcompany 11:45 (87) 01:45:48
1071 305 Hubert Głagowski M Warszawa Błyskawiczne ręce 09:15 (64) 01:45:49
1072 473 Martin Jönsson-Niedziółka M Warszawa SLALOM Team 09:30 (66) 01:45:52
1073 1249 Kamil Puszer M Mysłowice 11:15 (80) 01:45:58
1074 1229 Mateusz Kinas M Mysłowice 11:15 (81) 01:45:58
1075 475 Łukasz Richter M Warszawa SLALOM Team 09:30 (67) 01:46:12
1076 424 Fryderyk Schiller M Mikołów Hiszpańskie schody 09:30 (68) 01:46:21
1077 419 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 09:30 (69) 01:46:24
1078 858 Paweł Wójcik M Sosnowiec 10:15 (79) 01:46:28
1079 474 Tomek Naorniakowski M Warszawa SLALOM Team 09:30 (70) 01:46:28
1080 1353 Paweł Tatarata M Warszawa 11:30 (75) 01:46:35
1081 476 Piotr Richter M Ełk SLALOM Team 09:30 (71) 01:46:36
1082 1581 Michał Wiśniewski M Ostrołęka Samce 11:00 (82) 01:46:47
1083 298 Michał Wiśniewski M Warszawa 09:00 (65) 01:46:52
1084 845 Adrian Pogocki M Warszawa 10:15 (80) 01:47:29
1085 531 Waldemar Kozłowski M Warszawa Figlarze 09:45 (81) 01:47:34
1086 731 Piotr Ratalewski M Piotrków Trybunalski 10:00 (76) 01:47:42
1087 420 Michał Rychnowski M Kazimierów FIGLARZE 09:30 (72) 01:47:57
1088 840 Tomasz Nieczypor M Lublin 10:15 (81) 01:48:01
1089 1556 Grzegorz Kita M Warszawa 11:30 (76) 01:48:15
1090 284 Marcin Niewitecki M Warszawa 09:00 (66) 01:48:53
1091 261 Filip Dominik M Warszawa 09:00 (67) 01:48:54
1092 356 Kamil Bronikowski M Ząbki VIGO System 09:15 (65) 01:49:04
1093 920 Andrzej Marut M Warszawa WTF? 10:30 (56) 01:49:11
1094 343 Rafał Hałasa M Warszawa Pampuszki 09:15 (66) 01:49:16
1095 341 Karol Hałasa M Jarosławiec Pampuszki 09:15 (67) 01:49:17
1096 283 Aleksey Narko M Warszawa 09:00 (68) 01:49:27
1097 890 Grzegorz Kaca M Warszawa nie ma lipy 10:30 (57) 01:49:33
1098 891 Piotr Kobos M ząbki nie ma lipy 10:30 (59) 01:49:37
1099 894 Michał Ziółkowski M Szczecin nie ma lipy 10:30 (58) 01:49:37
1100 892 Bartosz Skwierawski M Warszawa nie ma lipy 10:30 (60) 01:49:40
1101 1222 Dominika Dąbrowska M Warszawa 11:15 (82) 01:49:45
1102 893 Adam Ziółkowski M Warszawa nie ma lipy 10:30 (61) 01:49:51
1103 925 Adrian Szczepański M Piaseczno WTF? 10:30 (62) 01:49:59
1104 922 Jerzy Rulak M Warszawa WTF? 10:30 (63) 01:50:03
1105 401 Radosław Rudziński M Białogard 09:15 (68) 01:50:03
1106 367 Adam Piotrowski M Mościska VIGO System 09:15 (69) 01:50:29
1107 211 Michał Choroś M Warka Husaria Race Team 09:00 (69) 01:50:35
1108 1343 Tomasz Pydyś M Warszawa 11:30 (77) 01:51:06
1109 1259 Andrzej Włodarski M Warszawa 11:15 (83) 01:51:13
1110 605 Jakub Kuźnicki M Zielona Góra 09:45 (82) 01:52:12
1111 307 Paweł Kobyliński M Biała Podlaska Błyskawiczne ręce 09:15 (70) 01:52:22
1112 881 Łukasz Zięba M Łopuszka Wielka Husaria Race Team 10:30 (64) 01:52:50
1113 878 Piotr Kotarba M Przeworsk Husaria Race Team 10:30 (65) 01:52:50
1114 1592 Kamil Kozłowski M Kraków 11:45 (88) 01:53:13
1115 361 Wojciech Kicek M Warszawa VIGO System 09:15 (71) 01:53:34
1116 364 Dominik Matuszewski M Warszawa VIGO System 09:15 (72) 01:53:36
1117 354 Michał Abramowicz M Warszawa VIGO System 09:15 (73) 01:53:36
1118 338 Michał Guzowski M Warszawa Lekter Records Team 09:15 (74) 01:53:55
1119 339 Maciej Koński M Warszawa Lekter Records Team 09:15 (75) 01:54:13
1120 765 Piotr Osiewicz M Warszawa GastroBeje 10:15 (82) 01:54:33
1121 767 Mateusz Roguszewski M Warszawa GastroBeje 10:15 (83) 01:54:34
1122 233 Rafał Woźniak M Warszawa JĘCZYBUŁY 09:00 (70) 01:54:37
1123 316 Krzysztof Tomaszewski M Warszawa Dzikie Dziki na Kompromisie ;) 09:15 (76) 01:54:40
1124 1066 Szymon Pawłowski M Niechcice 16stka Myszona 11:00 (83) 01:55:22
1125 575 Mariusz Motyl M Żory Vinderen 09:45 (84) 01:55:48
1126 572 Bartłlomiej Krawiec M Zielona Góra Vinderen 09:45 (83) 01:55:48
1127 213 Maciej Domański M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (71) 01:56:12
1128 358 Maciej Fimiarz M Lublin VIGO System 09:15 (77) 01:56:19
1129 1467 Filip Kaczmarek M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (84) 01:56:50
1130 1468 Tomasz Rogala M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (83) 01:56:50
1131 1471 Piotr Zielinski M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (86) 01:56:51
1132 1469 Mirosław Śluzek M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (85) 01:56:51
1133 574 Dawis Łaś M Gorlice Vinderen 09:45 (85) 01:57:05
1134 576 Piotr Winiarski M Kielce Vinderen 09:45 (86) 01:57:38
1135 320 Łukasz Łącki M Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy 09:15 (78) 01:57:47
1136 1221 Szymon Chruściel M Dęblin 11:15 (84) 01:57:52
1137 383 Roberto Fiorenza M Warszawa 09:15 (79) 01:58:09
1138 694 Jakub Masny M Kościelisko Wściekłe Leniwce 10:00 (77) 01:58:45
1139 579 Andrzej Kubicki M Warszawa Wściekłe Leniwce 10:00 (78) 01:58:47
1140 734 Krystian Sawina M Wołomin 10:00 (80) 01:59:28
1141 741 Mateusz Ślesicki M Kobyłka 10:00 (79) 01:59:28
1142 921 Robert Pęcherzewski M Warszawa WTF? 10:30 (66) 01:59:58
1143 924 Adam Sowa M Warszawa WTF? 10:30 (67) 02:00:09
1144 916 Maciej Krajewski M Warszawa WTF? 10:30 (68) 02:00:10
1145 926 Marcin Szczepański M Piaseczno WTF? 10:30 (69) 02:00:18
1146 565 Marek Kosek M Brzeżnica bychawska PÓŁTORAMETROWE ŚWINIE 09:45 (87) 02:02:25
1147 1486 Jan Buczyński M Łęczna Króliki leśne 12:00 (87) 02:02:40
1148 887 Jakub Dziekoński M Warszawa Łamagedon 10:30 (70) 02:03:37
1149 287 Martin Powsiński M Warszawa 09:00 (72) 02:03:41
1150 254 Michał Brach M Warszawa 09:00 (73) 02:03:43
1151 889 Bartosz Zarzecki M Warszawa Łamagedon 10:30 (71) 02:03:43
1152 968 Jacek Piotrowski M Łódź BAZINGA! 10:45 (79) 02:05:11
1153 674 Dawid Belka M Warszawa W BIEGU PISANE 10:00 (82) 02:07:56
1154 675 Maciej Uler M Warszawa W BIEGU PISANE 10:00 (81) 02:07:56
1155 1052 Andrzej Rey M Warszawa 10:45 (80) 02:08:29
1156 299 Paweł Wojewódzki M Warszawa 09:00 (74) 02:11:29
1157 95 Adam Kuncewicz M Warszawa 08:31 (14) 02:13:20
1158 110 Paweł Szyperski M Legionowo 08:31 (15) 02:19:19
1159 89 Krzysztof Heyke M Warszawa 08:31 (16) 02:21:16
1160 1245 Maciej Ostrowski M Rusiec 11:15 (86)
1161 1390 Konrad Nosowski M Skierdy Krejzole Spot Stolycy 11:45 (89) zaliczył piekło
1162 285 TOMASZ ORŁOWSKI M WARSZAWA 09:00 (79)
1163 730 Paweł Przybysz M Jastrzębie-Zdrój 10:00 (87)
1164 1385 Dariusz Łagocki M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 11:45 (93)
1165 306 Norbert Harasimiuk M Radzymin Błyskawiczne ręce 09:15 (81)
1166 1358 Bartłomiej Wujec M Józefów 11:30 (78)
1167 1070 Mieczysław Zaremba M Warszawa Baltic Seals 11:00 (89)
1168 780 Paweł Nowicki M Warszawa Jedziemy z tym koksem 10:15 (86)
1169 930 Tomasz Cimoszko M Białystok 10:30 (73)
1170 516 Michał Ruszczak M Warszawa 09:30 (79)
1171 300 Damian Wyrzykowski M Warszawa 09:00 (75)
1172 1328 Przemysław Kobylarz M Bojanów 11:30 (80)
1173 278 Łukasz Lis M Warszawa 09:00 (78)
1174 667 Jakub Alcan M Warszawa RST 10:00 (83)
1175 568 PRZEMYSŁAW ŻÓŁTOWSKI M WARSZAWA RefsTeamWWA 09:45 (92)
1176 282 Piotr Mazurek M Warszawa 09:00 (77)
1177 500 Sebastian Kaczmarek M Chotomów 09:30 (80)
1178 1081 Łukasz Mościcki M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (90)
1179 1184 Maciej Przygoda M Kielce Husaria Race Team 11:15 (85)
1180 915 MARCIN KOPROWSKI M OŻARÓW MAZ WTF? 10:30 (72)
1181 448 Grzegorz Kubica M Bielsko-Biała Netia Speed 2 09:30 (73)
1182 446 Lucjan Garstka M Bielsko-Biała Netia Speed 2 09:30 (74)
1183 443 Jarosław Banasiak M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (75)
1184 1236 Wojciech Łazeba M Siedlce 11:15 (90)
1185 917 Marcin Krajewski M Warszawa WTF? 10:30 (75)
1186 455 Krystian Sekuła M Bielsko-Biała Netia Speed 2 09:30 (76)
1187 391 Piotr Konopacki M Warszawa 09:15 (82)
1188 578 Piotr Nikołajuk M Warszawa Wojownicze Szopy 09:45 (91)
1189 763 Jakub Koczur M Warszawa GastroBeje 10:15 (88)
1190 508 Dawid Kozioł M Kraków 09:30 (77)
1191 941 Jakub Kalita M Nowa Dębowa Wola 10:30 (79)
1192 943 Filip Maciejewski M Warszawa 10:30 (77)
1193 1093 Anna Miecznikowska M Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 11:00 (85)
1194 522 Michał Wróblewski M Pabianice 09:30 (82)
1195 593 Jarek Foks M Żyrardów 09:45 (94)
1196 766 Kacper Płodowski M Warszawa GastroBeje 10:15 (84)
1197 519 Łukasz Szumert M Grodzisk Mazowiecki 09:30 (81)
1198 1177 Paweł Kowalczyk M Radziszewo ELITARNY KLUB BIEGACZA - POWOLNI Z NADWAGĄ 11:15 (93)
1199 1178 Lukasz Nohanowicz M Szczecin ELITARNY KLUB BIEGACZA - POWOLNI Z NADWAGĄ 11:15 (91)
1200 1179 Przemek Szypowski M Szczecin ELITARNY KLUB BIEGACZA - POWOLNI Z NADWAGĄ 11:15 (87)
1201 999 jacek jaryczewski M pruszkow Te chłopaki nie płaczą 10:45 (85)
1202 1047 Krzysztof Pajewski M Legionowo 10:45 (88)
1203 1003 Michał Jaskuła M Łódź UNITED GYM Aleksandrów Łódzki 10:45 (86)
1204 957 Tomasz Wachowski M Kłobuck 10:30 (76)
1205 547 Michał Weis M Śrem LOFT TEAM EXTREME 09:45 (89) zaliczył piekło
1206 591 Rafał Chomicz M Poznań 09:45 (93)
1207 1275 Mariusz Zawrotniak M Świnoujście Dżentelmeni nie do wzięcia 11:30 (81)
1208 494 Piotrek Stępień M łódź Wataha Grupa Treningowa 09:30 (78)
1209 733 Dominik Rykała M Szczecin 10:00 (85)
1210 35 Grzegorz Grzywna M Wojciechów HARPAGANY TEAM 08:30 (97)
1211 582 Mariusz Abramczyk M Warszawa 09:45 (96)
1212 693 Karol Manowski M Warszawa Wściekłe Leniwce 10:00 (86)
1213 566 Rafał Stachyra M Lublin PÓŁTORAMETROWE ŚWINIE 09:45 (97) zaliczył piekło
1214 1364 Wojciech Łosiewski M Wałcz #Biotech 11:45 (91)
1215 1247 Adrian Piekarski M Warszawa 12:00 (93)
1216 544 Marek Nawierski M Kraków Lemon Team 09:45 (90)
1217 1021 Łukasz Chołuj M Warszawa 10:45 (82) zaliczył piekło
1218 859 Robert Wojdat M Żory 10:15 (85)
1219 1225 Łukasz Jędrzejewski M Kozły 11:15 (88)
1220 1196 Damian Witczak M Radom Rolnicy Rzeżuchy 11:15 (89)
1221 1075 Adam Kopeć M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (88)
1222 951 Jacek Pluskwa M Kraśnik 10:30 (74) zaliczył piekło
1223 1134 Paweł Fabianowicz M Warszawa 11:00 (86)
1224 1036 Adam Kuligowski M Warszawa 10:45 (87)
1225 1474 Sławek Sachajko M Warszawa HARDCORY 12:00 (90)
1226 1062 Tomasz Zawadzki M Warszawa 10:45 (84)
1227 1256 Marcin Targoński M Garwolin 11:30 (79)
1228 1027 Oliwer Grzonka M Warszawa 10:45 (89)
1229 1086 Damian Wilk M Mszczonów Drim Tim 11:00 (87)
1230 1055 Mariusz Szydeł M warszawa 10:45 (83)
1231 205 Jakub Karasek M Siedlce Ekipa Haier 09:00 (76)
1232 1488 Jaroslav Gottwald M Přáslavice OCR Runners Olomouc 12:00 (94)
1233 1296 Maciej Wasilewski M Warszawa POWER TRAINING 11:30 (83)
1234 1586 Dominik Lutostański M Warszawa 09:45 (88)
1235 963 Pawel Borkowski M Ciechanów ATM 10:45 (81)
1236 932 KAMIL DOLACIŃSKI M SŁUPCA 10:30 (78)
1237 1596 Dariusz Szuszkiewicz M Legionowo 12:00 (91)
1238 1312 Kamil Rosiak M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (82)
1239 657 Cezary SOBIESZEK M Zwoleń Hardcorowe Wychylylybymy 10:00 (84)
1240 408 Mateusz Tylski M OTWOCK 09:15 (80)
1241 1525 Jędrzej Kuryło M Toruń 12:00 (92)
1242 120 Rafał Pawłowski M Niechcice 16stka Myszona 11:00 (84)
1243 846 Tomasz Pozorski M gdynia 10:15 (89)
1244 813 Wojciech Chatys M Warszawa 10:15 (87)
1245 631 Sylwester Walczak M Warszawa 09:45 (95)
1246 1452 Marcin Wiciński M Warszawa 11:45 (90)
1247 1531 Michał Niedźwiedź M Warszawa 12:00 (88)
1248 1186 Patryk Weber M Nowy zbrachlin LUDKI JAGÓDKI 11:15 (92) zaliczył piekło
1249 1593 Krzysztof Murowany M Łódź 11:45 (92)
1250 132 Daniel Gańko M Halinów 12:00 (89)