I
EN
Instagram

Open Masters Mężczyźni

Zimowy Runmageddon Rekrut 13.01.2018, Warszawa

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 74 Mariusz Wiktorowicz M Łódź WATAHA 08:30 (1) 00:48:09
2 17 Lukasz Lorenc M Gorzów wlkp DZIADY OCR 08:30 (2) 00:49:18
3 1080 Paweł Michalak M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (1) 00:55:29
4 18 Jacek Ludwiczak M Warszawa DZIADY OCR 08:31 (1) 00:57:20
5 594 Włodzimierz Gawęda M Ząbki 09:45 (1) 00:58:07
6 523 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec #SpartanRaceTrainingGroupTarnowskieGóry 09:45 (2) 00:59:22
7 1575 Dariusz Król M Wołomin 11:45 (1) 01:00:07
8 1289 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 11:30 (1) 01:00:40
9 377 Zbigniew Boroń M Wojkowice 09:15 (1) 01:00:45
10 34 Bogdan Wołyniec M Ełk HARDCROSS EŁK 08:30 (3) 01:01:11
11 16 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (4) 01:01:29
12 351 Leszek Tejwan M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (2) 01:01:30
13 1368 Roland Imiolczyk M Łódz Agresywne Plastry 11:45 (2) 01:01:48
14 58 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 08:30 (5) 01:02:01
15 62 Tomasz Łapacz M Warszawa POWER TRAINING 08:30 (6) 01:02:24
16 20 Bernard Tuwalski M Warszawa DZIADY OCR 08:30 (7) 01:03:00
17 620 Marek Pawelec M Łódź 09:45 (3) 01:03:13
18 1017 Jacek Adamczyk M Chełm 10:45 (1) 01:03:35
19 15 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna DZIADY OCR 08:30 (8) 01:03:44
20 812 Peter Bodis M Warszawa 10:15 (1) 01:03:56
21 321 Janusz RAK M kobyłka Husaria Race Team 09:15 (3) 01:05:09
22 204 Bartosz Jeziorański M Zamienie Ekipa Haier 09:00 (1) 01:05:13
23 720 Stanisław Kurach M Warka 10:00 (1) 01:05:36
24 960 Jacek Zell M Gorzów Wlkp. 10:30 (1) 01:06:10
25 1336 Ryszard Martuszewski M Wałcz 11:30 (2) 01:07:09
26 760 Piotr Majcherski M Lublin CrossFit Z16 10:15 (2) 01:07:29
27 935 Tomasz Gmur M Katowice 10:30 (2) 01:08:33
28 617 Marian Nowacki M Gorzòw Wielkopolski 09:45 (4) 01:08:34
29 588 tomasz brzozowski M oświęcim 09:45 (5) 01:08:36
30 217 Robert Lalewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (2) 01:09:26
31 1429 Marek Krysiak M Warszawa 11:45 (3) 01:09:31
32 804 Mariusz Krasowski M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:15 (3) 01:09:36
33 19 Paweł Tiahnybok M Kalety DZIADY OCR 08:31 (2) 01:10:17
34 1320 Filip Bajzert M Turek 11:30 (3) 01:10:30
35 1447 Adam Szybowski M Warszawa 11:45 (4) 01:10:48
36 1084 Jaroslaw Zabielski M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 11:00 (2) 01:11:33
37 1227 paweł Karliński M warszawa 11:15 (1) 01:11:36
38 1339 Pawel Męziński M Piaseczno 11:30 (4) 01:12:59
39 661 Krzysztof Gilewicz M Białystok OUTDOOR TRAINING 10:00 (2) 01:13:30
40 1338 Mariusz Męziński M Wólka Łanięcka 11:30 (5) 01:13:56
41 1224 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 11:15 (2) 01:14:07
42 906 Mikołaj Dorosz M Gryfice wścieklizna GG+ 10:30 (3) 01:14:30
43 471 Jarosław Mika M Piaseczno Rowerzyści wyklęci 09:30 (1) 01:14:34
44 1308 Krzysztof Cendrowski M Płońsk Torpeda Race Team 11:30 (6) 01:15:14
45 983 Grzegorz Głowacz M Czarny Dunajec Husaria Race Team 10:45 (2) 01:15:30
46 328 Krzysztof Kowalski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (4) 01:15:33
47 376 Grzegorz Baran M warszawa 09:15 (5) 01:16:17
48 398 Arkadiusz Pec M WARSZAWA 09:15 (6) 01:16:30
49 704 jaroslaw dubis M gorzow wlkp 10:00 (3) 01:17:00
50 1288 Adam Paszt M Warszawa MKKK TEAM 11:30 (7) 01:17:26
51 325 Jacek Głaz M Jaślany Husaria Race Team 09:15 (7) 01:17:43
52 244 Adam Rudnik M warszawa SP 210 09:00 (3) 01:18:20
53 290 Konrad Różycki M Warszawa 09:00 (4) 01:18:43
54 1004 Szymon Mordasiewicz M Warszawa WŁÓCZYBIEGI 10:45 (3) 01:19:00
55 1294 Tomek Mróz M Łódź POWER TRAINING 11:30 (8) 01:19:22
56 1176 Artur Sokołowski M Otwock DZIADY OCR 11:15 (3) 01:19:24
57 1355 Adam Tymanowski M Olsztyn 11:30 (9) 01:19:51
58 838 Adam Mielczarek M Bytom 10:15 (4) 01:20:11
59 1199 Adam NIKOŁAJÓW M Warszawa Śfagry 11:15 (4) 01:20:32
60 1485 Michał Kot M Warszawa Krejzole Spot Stolycy 12:00 (1) 01:21:09
61 1482 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (2) 01:21:45
62 1484 Dariusz Patalan M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 12:00 (3) 01:21:46
63 207 Rafał Wolnomiejski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (5) 01:22:03
64 602 Leszek Józwik M Marki 09:45 (6) 01:22:15
65 955 Paweł Szewczyk M Warszawa 10:30 (4) 01:22:27
66 706 Krzyszof Dynowski M Warszawa 10:00 (4) 01:22:38
67 1595 Marek Carewicz M Opole 11:45 (5) 01:23:15
68 257 Jens Christensen M Pruszkow 09:00 (6) 01:23:49
69 1526 Tomasz Machaj M Rzeszów 12:00 (4) 01:24:12
70 928 Marcin Bukojemski M Warszawa 10:30 (5) 01:24:27
71 1257 Adam Tarkowski M Skarżysko-Kamienna 11:15 (5) 01:24:27
72 1231 Dariusz Kocik M Grodzisk Mazowiecki 11:15 (6) 01:24:32
73 518 JAREK SZKUTNICKI M WĄGROWIEC 09:30 (2) 01:24:42
74 601 Sławomir Jaroszewski M Warszawa 09:45 (7) 01:24:57
75 784 Karol Pawłowski M Chodzież LODOŻERCY 10:15 (5) 01:24:59
76 783 Grzegorz Nowaczyk M Chodziez LODOŻERCY 10:15 (6) 01:25:04
77 1317 Wacław Drabik M Przeworsk Weekendowi Kowboje 11:30 (10) 01:25:17
78 1588 jurek kocolowski M kraków 11:00 (3) 01:25:43
79 347 Marcin Dzięgielewski M Warszawa PZU Sport Team 09:15 (8) 01:27:27
80 683 Grzegorz Federowicz M Wrocław WATAHA 10:00 (5) 01:28:07
81 684 Rafał Kukuś M Wrocław WATAHA 10:00 (6) 01:28:11
82 837 Ireneusz Matysek M Wałcz 10:15 (7) 01:28:17
83 1386 Piotr Lasek M Nowy Dwór Mazowiecki Krejzole Spot Stolycy 11:45 (6) 01:28:23
84 1104 Jarosław Zduński M Warszawa Pogotowie Medicover 11:00 (4) 01:28:23
85 558 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (9) 01:29:04
86 559 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA KLUB SPORTOWY 09:45 (8) 01:29:04
87 1380 Janusz Górzyński M Warszawa krejzole spot stolicy 11:45 (7) 01:30:00
88 1578 Krzysztof Szymański M Łódź Sportera Fitness Team 10:45 (4) 01:30:47
89 381 Cezary Duliasz M Wieliczka 09:15 (9) 01:32:04
90 1141 Ryszard Huzar M Malbork 11:00 (5) 01:32:31
91 97 Paul Ladner M Philadelphia 08:31 (3) 01:32:32
92 201 Marcin Bugaj M Kraków Crossfit Solvay 09:00 (7) 01:32:41
93 1148 Artur Milczarczyk M Warszawa 11:00 (6) 01:33:04
94 277 Paweł Kuraszkiewicz M Warszawa 09:00 (9) 01:33:12
95 260 Sylwek Domaciuk M Warszawa 09:00 (8) 01:33:12
96 646 Mariusz Jablonka M Myslowice Bravehearts Legionowo 10:00 (7) 01:33:14
97 647 Radoslaw Jablonka M Wyszkow Bravehearts Legionowo 10:00 (8) 01:33:16
98 510 Krzysztof Matusiak M Warszawa 09:30 (3) 01:34:04
99 1264 Artur Żochowski M Warszawa 11:15 (7) 01:34:13
100 597 Rafał Grabarczyk M Łódź 09:45 (10) 01:34:28
101 1571 Dariusz Gdaniec M Gdańsk 10:00 (9) 01:35:55
102 1389 Robert Mucha M Kroczewo Krejzole Spot Stolycy 11:45 (8) 01:35:57
103 451 Michał Molski M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (4) 01:36:02
104 985 MATEUSZ GULEWICZ M WARSZAWA No Limit Team 10:45 (5) 01:36:04
105 988 Piotr Pytlarczyk M warszawa No Limit Team 10:45 (6) 01:36:07
106 1113 Wojciech Nakielski M Ostrołęka Samce 11:00 (7) 01:36:39
107 527 Monika Szczepanik M Chotomów Bravehearts Legionowo 09:45 (11) 01:38:16
108 206 Maciej Teliszewski M Warszawa Ekipa Haier 09:00 (10) 01:39:08
109 1220 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:15 (8) 01:39:40
110 1171 mariusz kamionowski M ostrołęka Bbl Ostroleka / Morsy Ostrołęka 11:15 (9) 01:40:10
111 459 Maciej Uszyński M Warszawa Netia Speed 2 09:30 (5) 01:40:13
112 1191 Przemysław Baleja M Pruszków Prestiżowi Lordowie 11:15 (10) 01:40:22
113 309 Mirosław Wisniowski M Kraków Bronowickie Centrum Ubezpieczeniowe 09:15 (10) 01:41:07
114 1039 Damian Lewandowski M legionowo 10:45 (7) 01:41:34
115 1379 Witold Majewski M Chotomów Krejzole Spot Stolycy 11:45 (9) 01:42:15
116 1023 Tomasz Czajkowski M Warszawa 10:45 (8) 01:42:21
117 235 Zbigniew Sierecki M Żelechów Piękni i Bestie 09:00 (11) 01:44:24
118 473 Martin Jönsson-Niedziółka M Warszawa SLALOM Team 09:30 (6) 01:45:52
119 424 Fryderyk Schiller M Mikołów Hiszpańskie schody 09:30 (7) 01:46:21
120 419 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 09:30 (8) 01:46:24
121 531 Waldemar Kozłowski M Warszawa Figlarze 09:45 (12) 01:47:34
122 1556 Grzegorz Kita M Warszawa 11:30 (11) 01:48:15
123 920 Andrzej Marut M Warszawa WTF? 10:30 (6) 01:49:11
124 213 Maciej Domański M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (12) 01:56:12
125 1471 Piotr Zielinski M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (6) 01:56:51
126 1469 Mirosław Śluzek M Warszawa CWC ALBATROSY 12:00 (5) 01:56:51
127 574 Dawis Łaś M Gorlice Vinderen 09:45 (13) 01:57:05
128 968 Jacek Piotrowski M Łódź BAZINGA! 10:45 (9) 02:05:11
129 1052 Andrzej Rey M Warszawa 10:45 (10) 02:08:29
130 89 Krzysztof Heyke M Warszawa 08:31 (4) 02:21:16
131 285 TOMASZ ORŁOWSKI M WARSZAWA 09:00 (13)
132 1358 Bartłomiej Wujec M Józefów 11:30 (12)
133 1596 Dariusz Szuszkiewicz M Legionowo 12:00 (7)
134 657 Cezary SOBIESZEK M Zwoleń Hardcorowe Wychylylybymy 10:00 (10)
135 1452 Marcin Wiciński M Warszawa 11:45 (10)