I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Rekrut Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt 21.01.2017

Do startu pozostało

Klasyfikacja Elite

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 93 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 09:00 (1) 00:51:19
2 34 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 09:00 (2) 00:51:27
3 31 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 09:00 (3) 00:52:12
4 96 Wojciech Wojtyszyn M Namysłów xRunners 09:00 (4) 00:52:38
5 1585 Dawid Hajnos M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (5) 00:52:56
6 67 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 09:00 (6) 00:53:15
7 32 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Husaria Race Team 09:00 (7) 00:53:19
8 33 Artur Kozłowski M Łask Husaria Race Team 09:00 (8) 00:53:29
9 77 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (9) 00:53:48
10 94 Łukasz Ćwikliński M Pasiecznik xRunners 09:00 (10) 00:54:01
11 113 Przemysław Jabłoński M Radzymin 09:00 (11) 00:54:03
12 2 Kamil Pupkowski M Skwierzyna KONIUCHY OCR 09:00 (12) 00:54:08
13 1559 Kamil Kołodziejczyk M Rybnik SOCIOS SILESIA 09:00 (13) 00:55:17
14 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (14) 00:55:30
15 1587 Bartosz Świętek M Hebdów Gorący Potok Team 09:00 (15) 00:55:32
16 1590 Jakub Zawistowski M warszawa Off-Road Runners 09:00 (16) 00:55:53
17 88 Tomasz Oślizło M Gorzyce xRunners 09:00 (17) 00:55:54
18 86 Michał Kotrys M Skoczów xRunners 09:00 (18) 00:56:26
19 37 Patryk Marszałowicz M stalowa wola Husaria Race Team 09:00 (19) 00:57:02
20 75 Adam Lisowski M Mysłowice SOCIOS SILESIA 09:00 (20) 00:57:15
21 95 Dawid Winkler M Włosienica xRunners 09:00 (21) 00:57:26
22 91 Jakub Dmuch M Trzebnica xRunners 09:00 (22) 00:59:03
23 36 Marcin Kur M Piaseczno Husaria Race Team 09:00 (23) 00:59:13
24 1583 Kamil Gałdyn M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (24) 00:59:23
25 107 Bartek Dzierzgowski M Łomża 09:00 (25) 00:59:26
26 14 Dominik Słodownik M warszawa CHOJRAK TEAM 09:00 (26) 01:00:08
27 133 Paweł Sarnowski M Namysłów 09:00 (27) 01:00:53
28 92 Artur Jasiak M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (28) 01:01:09
29 74 Piotr Jastrzębski M Zabrze SOCIOS SILESIA 09:00 (29) 01:01:18
30 39 Kamil Pasek M Wieliczka Husaria Race Team 09:00 (30) 01:02:22
31 23 Kacper Kąkol M Gdynia Ekipa Haier 09:00 (31) 01:02:42
32 1557 Piotr Bomba M Tychy Husaria Race Team 09:00 (32) 01:03:27
33 40 Damian Pluciński M Jawiszowice Husaria Race Team 09:00 (33) 01:03:57
34 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (34) 01:04:13
35 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (35) 01:04:19
36 89 Krzysztof Pośpiech M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (36) 01:06:48
37 80 Federico Franchini M Lugano StoneSport Swiss Team 09:00 (37) 01:06:58
38 112 marcin idziak M kurzętnik 09:00 (38) 01:07:51
39 76 Krystian Wojewódka M Sośnicowice SOCIOS SILESIA 09:00 (39) 01:08:02
40 111 Marcina Gromelski M MAKÓW Mazowiecki 09:00 (40) 01:08:07
41 52 Danuta Ciszewska K Pułtusk KS MAKÓW BIEGA 09:00 (41) 01:08:19
42 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (42) 01:09:27
43 79 Daniel Połatyński M Dąbie SPARTANIE DZIECIOM 09:00 (43) 01:09:33
44 38 Karol Nowicki M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (44) 01:09:39
45 1586 Piotr Kaminski M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (45) 01:09:47
46 130 Adrian Ptak M Namysłów 09:00 (46) 01:10:09
47 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (47) 01:11:00
48 18 Kamil Rejczyk M Kraków Dziki z lasu 09:00 (48) 01:11:34
49 43 Monika Szadyko K Tarnowskie Góry Husaria Race Team 09:00 (49) 01:11:54
50 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (50) 01:11:56
51 139 Radosław Stachyra M Wojciechów 09:00 (51) 01:12:23
52 12 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 09:00 (52) 01:12:46
53 28 Bartosz Brusiło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (53) 01:12:59
54 81 Danilo Tundo M Roveredo StoneSport Swiss Team 09:00 (54) 01:13:11
55 78 Rafał Kurta M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (55) 01:13:17
56 44 Magdalena Wawrzyniak K Prudnik Husaria Race Team 09:00 (56) 01:13:30
57 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (57) 01:13:50
58 29 Robert Ciupek M Chorzów Husaria Race Team 09:00 (58) 01:13:51
59 8 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (59) 01:14:15
60 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (60) 01:14:15
61 1 PAWEL SALA M RABKA ZDROJ #beskidytostanumysłu 09:00 (61) 01:14:22
62 65 Agnieszka Burnus-Rychlewska K Bedzin POWER TRAINING 09:00 (62) 01:14:38
63 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (63) 01:14:50
64 1596 Gabriela Bojan K Jasło Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (64) 01:14:51
65 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (65) 01:15:07
66 61 Maciej Surlej M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (67) 01:15:15
67 70 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (66) 01:15:15
68 98 Matus Abrhan M Nove Zamky 09:00 (68) 01:16:23
69 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (70) 01:17:32
70 144 Paweł Traczyk M Olsztyn 09:00 (69) 01:17:32
71 3 Elżbieta Wziętek K Międzychód ALGRAF TEAM 09:00 (71) 01:17:40
72 42 Dawid Stylok M Lędziny Husaria Race Team 09:00 (73) 01:18:00
73 58 Piotr Blachowicz M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (72) 01:18:00
74 1401 Maciej Ostrowski M Knurów SOCIOS SILESIA 09:00 (74) 01:18:24
75 20 Karol Witkowski M Kraków Dziki z lasu 09:00 (75) 01:18:39
76 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (76) 01:18:52
77 41 Piotr Podsiadlik M Lublin Husaria Race Team 09:00 (77) 01:18:55
78 60 Piotr Kuchciński M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (78) 01:19:00
79 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (79) 01:19:14
80 147 Przemysław Walczykiewicz M Warszawa 09:00 (80) 01:19:15
81 59 Adrian Chaduła M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (81) 01:19:57
82 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (82) 01:20:35
83 7 Adrian Tarnowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:00 (83) 01:20:47
84 45 Iza Wysłuch K Wrocław Husaria Race Team 09:00 (84) 01:21:05
85 347 Jakub Czulak M Czechowice-Dziedzice Ekipa Haier 09:00 (85) 01:21:08
86 140 Marcin Stasiak M pabianice 09:00 (86) 01:21:14
87 150 Jakub Wiśniewski M Warszawa 09:00 (87) 01:22:04
88 132 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka 09:00 (88) 01:23:18
89 105 Cezary Dębczyński M Włocławek 09:00 (90) 01:23:19
90 120 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska 09:00 (89) 01:23:19
91 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (91) 01:24:02
92 123 Michał Nowakowski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (92) 01:24:12
93 103 Piotr Celiński M Zbuczyn 09:00 (93) 01:26:21
94 51 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 09:00 (94) 01:26:23
95 99 Anneli Alanko K Hässelby 09:00 (95) 01:26:25
96 10 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:00 (96) 01:26:47
97 131 Magdalena Pypno K Miechów 09:00 (97) 01:27:05
98 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (98) 01:27:16
99 6 Piotr Szklanko M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (99) 01:28:50
100 5 Jakub Lubaszka M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (100) 01:28:57
101 151 Karol Wójcik M warszawa 09:00 (101) 01:29:18
102 19 Tomasz Tomaka M Trzebownisko Dziki z lasu 09:00 (102) 01:29:20
103 101 Magdalena Bugajny K Karpacz 09:00 (103) 01:29:42
104 110 Henryk Gołek M BRZEG 09:00 (105) 01:29:53
105 116 Marian Kałwa M Wrocław 09:00 (104) 01:29:53
106 97 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 09:00 (106) 01:30:52
107 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (107) 01:31:05
108 30 Filip Daszewski M Dębno Husaria Race Team 09:00 (108) 01:31:33
109 73 Wojciech Bartyński M Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (109) 01:32:59
110 148 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:00 (110) 01:33:34
111 135 Aleksander Skworz M Poznan MASAKRA RACING TEAM 09:00 (111) 01:34:16
112 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (112) 01:34:32
113 55 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (113) 01:34:33
114 142 Jan Szmyd M Krosno 09:00 (114) 01:34:35
115 68 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (115) 01:34:47
116 22 Arkadiusz Gawenda M Pszów Ekipa Haier 09:00 (116) 01:34:48
117 57 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (117) 01:35:18
118 1561 maciek Dudek M Piaseczno 09:00 (118) 01:36:02
119 63 Konrad Bąkowski M Sulejówek POWER TRAINING 09:00 (119) 01:37:15
120 15 Kamil Sowa M Rzeszów Deloitte Adventure Team 09:00 (120) 01:37:36
121 13 Piotr Więckowski M Warszawa Calypso Team 09:00 (121) 01:37:50
122 145 Marta Turska K Nieporęt 09:00 (122) 01:39:50
123 84 Piotr Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (123) 01:39:53
124 4 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 09:00 (124) 01:40:16
125 122 Damian Matys M Wołomin 09:00 (125) 01:41:01
126 114 Marcin Jakubczak M Lublin 09:00 (126) 01:41:12
127 124 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 09:00 (127) 01:41:33
128 136 Kinga Śliwka K Warszawa 09:00 (128) 01:41:40
129 56 Krzysztof Krawczyk M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (129) 01:42:42
130 149 Michal Wincenciak M Legionowo 09:00 (130) 01:45:14
131 85 Rafał Butler M Marki Team Saturn Targówek 09:00 (131) 01:46:42
132 83 Paweł Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (132) 01:46:46
133 82 Kamil Greń-Florczuk M olsztyn Sulek's Crew 09:00 (133) 01:48:13
134 47 Iga Kempa K Warszawa Kick lasski 09:00 (134) 01:49:32
135 102 Szymon Bukowski M Radom 09:00 (135) 01:50:12
136 138 Magda Sosnówka K Warszawa 09:00 (136) 01:51:56
137 108 Mariusz Filipczuk M Warszawa 09:00 (137) 01:52:49
138 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (138) 01:52:59
139 121 Milena Machała K Dziekanów Leśny 09:00 (139) 01:53:10
140 146 Arek Tuzimek M Radom 09:00 (140) 01:59:32
141 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (141) 02:00:04
142 109 Nikola Filipczuk K Gdynia 09:00 (142) 02:01:02
143 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (143) 02:14:41
144 127 Marek Pietrzykowski M Toruń 09:00 (144) 05:18:43
145 1588 Ivan Kodliuk M Namysłów 09:00 (145) zaliczył piekło