I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Rekrut Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt 21.01.2017

Do startu pozostało

Klasyfikacja Elite mężczyzn

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 93 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 09:00 (1) 00:51:19
2 34 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 09:00 (2) 00:51:27
3 31 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 09:00 (3) 00:52:12
4 96 Wojciech Wojtyszyn M Namysłów xRunners 09:00 (4) 00:52:38
5 1585 Dawid Hajnos M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (5) 00:52:56
6 67 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 09:00 (6) 00:53:15
7 32 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Husaria Race Team 09:00 (7) 00:53:19
8 33 Artur Kozłowski M Łask Husaria Race Team 09:00 (8) 00:53:29
9 77 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (9) 00:53:48
10 94 Łukasz Ćwikliński M Pasiecznik xRunners 09:00 (10) 00:54:01
11 113 Przemysław Jabłoński M Radzymin 09:00 (11) 00:54:03
12 2 Kamil Pupkowski M Skwierzyna KONIUCHY OCR 09:00 (12) 00:54:08
13 1559 Kamil Kołodziejczyk M Rybnik SOCIOS SILESIA 09:00 (13) 00:55:17
14 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (14) 00:55:30
15 1587 Bartosz Świętek M Hebdów Gorący Potok Team 09:00 (15) 00:55:32
16 1590 Jakub Zawistowski M warszawa Off-Road Runners 09:00 (16) 00:55:53
17 88 Tomasz Oślizło M Gorzyce xRunners 09:00 (17) 00:55:54
18 86 Michał Kotrys M Skoczów xRunners 09:00 (18) 00:56:26
19 37 Patryk Marszałowicz M stalowa wola Husaria Race Team 09:00 (19) 00:57:02
20 75 Adam Lisowski M Mysłowice SOCIOS SILESIA 09:00 (20) 00:57:15
21 95 Dawid Winkler M Włosienica xRunners 09:00 (21) 00:57:26
22 91 Jakub Dmuch M Trzebnica xRunners 09:00 (22) 00:59:03
23 36 Marcin Kur M Piaseczno Husaria Race Team 09:00 (23) 00:59:13
24 1583 Kamil Gałdyn M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (24) 00:59:23
25 107 Bartek Dzierzgowski M Łomża 09:00 (25) 00:59:26
26 14 Dominik Słodownik M warszawa CHOJRAK TEAM 09:00 (26) 01:00:08
27 133 Paweł Sarnowski M Namysłów 09:00 (27) 01:00:53
28 92 Artur Jasiak M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (28) 01:01:09
29 74 Piotr Jastrzębski M Zabrze SOCIOS SILESIA 09:00 (29) 01:01:18
30 39 Kamil Pasek M Wieliczka Husaria Race Team 09:00 (30) 01:02:22
31 23 Kacper Kąkol M Gdynia Ekipa Haier 09:00 (31) 01:02:42
32 1557 Piotr Bomba M Tychy Husaria Race Team 09:00 (32) 01:03:27
33 40 Damian Pluciński M Jawiszowice Husaria Race Team 09:00 (33) 01:03:57
34 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (34) 01:04:13
35 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (35) 01:04:19
36 89 Krzysztof Pośpiech M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (36) 01:06:48
37 80 Federico Franchini M Lugano StoneSport Swiss Team 09:00 (37) 01:06:58
38 112 marcin idziak M kurzętnik 09:00 (38) 01:07:51
39 76 Krystian Wojewódka M Sośnicowice SOCIOS SILESIA 09:00 (39) 01:08:02
40 111 Marcina Gromelski M MAKÓW Mazowiecki 09:00 (40) 01:08:07
41 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (41) 01:09:27
42 79 Daniel Połatyński M Dąbie SPARTANIE DZIECIOM 09:00 (42) 01:09:33
43 38 Karol Nowicki M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (43) 01:09:39
44 1586 Piotr Kaminski M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (44) 01:09:47
45 130 Adrian Ptak M Namysłów 09:00 (45) 01:10:09
46 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (46) 01:11:00
47 18 Kamil Rejczyk M Kraków Dziki z lasu 09:00 (47) 01:11:34
48 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (48) 01:11:56
49 139 Radosław Stachyra M Wojciechów 09:00 (49) 01:12:23
50 28 Bartosz Brusiło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (50) 01:12:59
51 81 Danilo Tundo M Roveredo StoneSport Swiss Team 09:00 (51) 01:13:11
52 78 Rafał Kurta M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (52) 01:13:17
53 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (53) 01:13:50
54 29 Robert Ciupek M Chorzów Husaria Race Team 09:00 (54) 01:13:51
55 8 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (55) 01:14:15
56 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (56) 01:14:15
57 1 PAWEL SALA M RABKA ZDROJ #beskidytostanumysłu 09:00 (57) 01:14:22
58 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (58) 01:14:50
59 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (59) 01:15:07
60 61 Maciej Surlej M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (60) 01:15:15
61 70 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (61) 01:15:15
62 98 Matus Abrhan M Nove Zamky 09:00 (62) 01:16:23
63 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (64) 01:17:32
64 144 Paweł Traczyk M Olsztyn 09:00 (63) 01:17:32
65 42 Dawid Stylok M Lędziny Husaria Race Team 09:00 (65) 01:18:00
66 58 Piotr Blachowicz M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (66) 01:18:00
67 1401 Maciej Ostrowski M Knurów SOCIOS SILESIA 09:00 (67) 01:18:24
68 20 Karol Witkowski M Kraków Dziki z lasu 09:00 (68) 01:18:39
69 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (69) 01:18:52
70 41 Piotr Podsiadlik M Lublin Husaria Race Team 09:00 (70) 01:18:55
71 60 Piotr Kuchciński M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (71) 01:19:00
72 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (72) 01:19:14
73 147 Przemysław Walczykiewicz M Warszawa 09:00 (73) 01:19:15
74 59 Adrian Chaduła M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (74) 01:19:57
75 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (75) 01:20:35
76 7 Adrian Tarnowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:00 (76) 01:20:47
77 347 Jakub Czulak M Czechowice-Dziedzice Ekipa Haier 09:00 (77) 01:21:08
78 140 Marcin Stasiak M pabianice 09:00 (78) 01:21:14
79 150 Jakub Wiśniewski M Warszawa 09:00 (79) 01:22:04
80 132 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka 09:00 (80) 01:23:18
81 105 Cezary Dębczyński M Włocławek 09:00 (82) 01:23:19
82 120 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska 09:00 (81) 01:23:19
83 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (83) 01:24:02
84 123 Michał Nowakowski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (84) 01:24:12
85 103 Piotr Celiński M Zbuczyn 09:00 (85) 01:26:21
86 51 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 09:00 (86) 01:26:23
87 10 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:00 (87) 01:26:47
88 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (88) 01:27:16
89 6 Piotr Szklanko M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (89) 01:28:50
90 5 Jakub Lubaszka M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (90) 01:28:57
91 151 Karol Wójcik M warszawa 09:00 (91) 01:29:18
92 19 Tomasz Tomaka M Trzebownisko Dziki z lasu 09:00 (92) 01:29:20
93 110 Henryk Gołek M BRZEG 09:00 (94) 01:29:53
94 116 Marian Kałwa M Wrocław 09:00 (93) 01:29:53
95 97 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 09:00 (95) 01:30:52
96 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (96) 01:31:05
97 30 Filip Daszewski M Dębno Husaria Race Team 09:00 (97) 01:31:33
98 73 Wojciech Bartyński M Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (98) 01:32:59
99 148 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:00 (99) 01:33:34
100 135 Aleksander Skworz M Poznan MASAKRA RACING TEAM 09:00 (100) 01:34:16
101 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (101) 01:34:32
102 55 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (102) 01:34:33
103 142 Jan Szmyd M Krosno 09:00 (103) 01:34:35
104 68 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (104) 01:34:47
105 22 Arkadiusz Gawenda M Pszów Ekipa Haier 09:00 (105) 01:34:48
106 57 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (106) 01:35:18
107 1561 maciek Dudek M Piaseczno 09:00 (107) 01:36:02
108 63 Konrad Bąkowski M Sulejówek POWER TRAINING 09:00 (108) 01:37:15
109 15 Kamil Sowa M Rzeszów Deloitte Adventure Team 09:00 (109) 01:37:36
110 13 Piotr Więckowski M Warszawa Calypso Team 09:00 (110) 01:37:50
111 84 Piotr Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (111) 01:39:53
112 4 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 09:00 (112) 01:40:16
113 122 Damian Matys M Wołomin 09:00 (113) 01:41:01
114 114 Marcin Jakubczak M Lublin 09:00 (114) 01:41:12
115 124 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 09:00 (115) 01:41:33
116 56 Krzysztof Krawczyk M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (116) 01:42:42
117 149 Michal Wincenciak M Legionowo 09:00 (117) 01:45:14
118 85 Rafał Butler M Marki Team Saturn Targówek 09:00 (118) 01:46:42
119 83 Paweł Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (119) 01:46:46
120 82 Kamil Greń-Florczuk M olsztyn Sulek's Crew 09:00 (120) 01:48:13
121 102 Szymon Bukowski M Radom 09:00 (121) 01:50:12
122 108 Mariusz Filipczuk M Warszawa 09:00 (122) 01:52:49
123 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (123) 01:52:59
124 146 Arek Tuzimek M Radom 09:00 (124) 01:59:32
125 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (125) 02:00:04
126 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (126) 02:14:41
127 127 Marek Pietrzykowski M Toruń 09:00 (127) 05:18:43
128 141 Robert Świątkiewicz M Ząbki 09:00 (137)
129 137 Maciej Ślizak M Warszawa 09:00 (140)
130 104 Sasza Chyrun M Poznań 09:00 (139)
131 90 Karol Iwaniec M Świnoujście UNDEFEATED RUNNING TEAM 09:00 (138)
132 62 Łukasz Haluch M Racławówka ParaLosCuriosos 09:00 (141)
133 1588 Ivan Kodliuk M Namysłów 09:00 (142) zaliczył piekło
134 100 Henryk Brzezinski M Wroclaw 09:00 (145)
135 125 Bartlomiej Pastuszka M Sienno 09:00 (144)
136 1594 Piotr Niedźwiecki M Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (143)
137 129 Artur Poniński M Gliwice 09:00 (146)
138 49 Tomasz Kośmider M Kielce Kick lasski 09:00 (133)
139 53 Patrick Czarnowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (131)
140 117 Dominik Kamrowski M Gdańsk 09:00 (130)
141 66 Wojciech Cała M Latchorzew POWER TRAINING 09:00 (128)
142 1592 Mikołaj Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (129)
143 26 Bartosz Suwald M bolesławiec Fit Style 09:00 (136)
144 25 Rafał Iwan M Bolesławiec Fit Style 09:00 (135)
145 35 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 09:00 (132)
146 24 Adam Krymski M Grajewo Ekipa Haier 09:00 (134)