I
EN
Instagram

Klasyfikacja generalna

Zimowy Runmageddon Rekrut 21.01.2017, Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 93 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 09:00 (1) 00:51:19
2 34 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 09:00 (2) 00:51:27
3 31 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 09:00 (3) 00:52:12
4 96 Wojciech Wojtyszyn M Namysłów xRunners 09:00 (4) 00:52:38
5 1585 Dawid Hajnos M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (5) 00:52:56
6 1221 Patryk Odolczyk M Piastów 11:40 (1) 00:53:09
7 67 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 09:00 (6) 00:53:15
8 32 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Husaria Race Team 09:00 (7) 00:53:19
9 33 Artur Kozłowski M Łask Husaria Race Team 09:00 (8) 00:53:29
10 77 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (9) 00:53:48
11 94 Łukasz Kraka-Ćwikliński M Pasiecznik xRunners 09:00 (10) 00:54:01
12 113 Przemysław Jabłoński M Radzymin 09:00 (11) 00:54:03
13 2 Kamil Pupkowski M Skwierzyna KONIUCHY OCR 09:00 (12) 00:54:08
14 1559 Kamil Kołodziejczyk M Rybnik SOCIOS SILESIA 09:00 (13) 00:55:17
15 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (14) 00:55:30
16 1587 Bartosz Świętek M Hebdów Gorący Potok Team 09:00 (15) 00:55:32
17 1590 Jakub Zawistowski M warszawa Off-Road Runners 09:00 (16) 00:55:53
18 88 Tomasz Oślizło M Skrzyszów xRunners 09:00 (17) 00:55:54
19 86 Michał Kotrys M Skoczów xRunners 09:00 (18) 00:56:26
20 37 Patryk Marszałowicz M stalowa wola Husaria Race Team 09:00 (19) 00:57:02
21 75 Adam Lisowski M Mysłowice SOCIOS SILESIA 09:00 (20) 00:57:15
22 95 Dawid Winkler M Włosienica xRunners 09:00 (21) 00:57:26
23 554 Grzegorz Grzywna M Wojciechów 10:00 (1) 00:58:27
24 524 Piotr Pszczółkowski M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (2) 00:58:49
25 91 Jakub Dmuch M Trzebnica xRunners 09:00 (22) 00:59:03
26 36 Marcin Kur M Piaseczno Husaria Race Team 09:00 (23) 00:59:13
27 1563 Sylwester Wilk M Otwock 09:20 (1) 00:59:17
28 1583 Kamil Gałdyn M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (24) 00:59:23
29 107 Bartek Dzierzgowski M Łomża 09:00 (25) 00:59:26
30 14 Dominik Słodownik M warszawa CHOJRAK TEAM 09:00 (26) 01:00:08
31 133 Paweł Sarnowski M Namysłów 09:00 (27) 01:00:53
32 92 Artur Jasiak M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (28) 01:01:09
33 74 Piotr Jastrzębski M Zabrze SOCIOS SILESIA 09:00 (29) 01:01:18
34 1052 Grzegorz Morawski M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (1) 01:01:34
35 196 Filip Brzozowski M Jarocin Husaria Race Team 09:20 (2) 01:02:11
36 39 Kamil Pasek M Wieliczka Husaria Race Team 09:00 (30) 01:02:22
37 1303 Tomek Baćmaga M Radom 12:00 (1) 01:02:26
38 23 Kacper Kąkol M Gdynia Ekipa Haier 09:00 (31) 01:02:42
39 605 Filip Cichocki M Warszawa BaryBary 10:20 (1) 01:02:58
40 845 Marcin Płusa M Drezdenko 10:40 (1) 01:03:08
41 429 Tomasz Siok M Warszawa 09:40 (1) 01:03:15
42 1071 Arkadiusz Ciołek M Warszawa 11:20 (2) 01:03:16
43 296 Jakub Sudoł M Warszawa 09:20 (3) 01:03:25
44 1557 Piotr Bomba M Tychy Husaria Race Team 09:00 (32) 01:03:27
45 40 Damian Pluciński M Jawiszowice Husaria Race Team 09:00 (33) 01:03:57
46 1565 Michał Kądziela M Warszawa 09:40 (2) 01:04:10
47 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (34) 01:04:13
48 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (35) 01:04:19
49 726 Wojciech Polikarski M Olsztyn 10:20 (2) 01:04:38
50 724 Konrad Piotrowski M Olsztyn 10:20 (3) 01:04:49
51 1419 Marcin Bugajski M Wodzisław Śląski 12:20 (1) 01:06:22
52 232 Paweł Sarna M Warszawa LATAJĄCE GRYFY 09:20 (4) 01:06:31
53 89 Krzysztof Pośpiech M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (36) 01:06:48
54 80 Federico Franchini M Lugano StoneSport Swiss Team 09:00 (37) 01:06:58
55 342 Artur Żukowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (3) 01:07:03
56 245 Andrzej Wawrzkiewicz M Warszwa POWER TRAINING 09:20 (5) 01:07:04
57 567 Paweł Marciniak M Poznań 10:00 (3) 01:07:04
58 549 Piotr Durski M Wyszków 10:00 (4) 01:07:26
59 112 marcin idziak M kurzętnik 09:00 (38) 01:07:51
60 76 Krystian Wojewódka M Sośnicowice SOCIOS SILESIA 09:00 (39) 01:08:02
61 111 Marcina Gromelski M MAKÓW Mazowiecki 09:00 (40) 01:08:07
62 52 Danuta Ciszewska K Pułtusk KS MAKÓW BIEGA 09:00 (41) 01:08:19
63 174 Tomasz Boruc M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (6) 01:08:39
64 1302 Damian Aniśko M Sokółka 12:00 (2) 01:08:55
65 973 Kamil Marczuk M Warszawa 11:00 (1) 01:08:57
66 1595 Piotr Bardziak M Piaseczno KONIUCHY OCR 09:20 (7) 01:09:00
67 227 Mateusz Bardziak M Niedarczów KONIUCHY OCR 09:20 (8) 01:09:20
68 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (42) 01:09:27
69 1396 łukasz Rama M Gdynia Piękni i Bestie 12:20 (2) 01:09:32
70 79 Daniel Połatyński M Dąbie SPARTANIE DZIECIOM 09:00 (43) 01:09:33
71 38 Karol Nowicki M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (44) 01:09:39
72 1586 Piotr Kaminski M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (45) 01:09:47
73 1513 Wojciech Kmiecik M Niedomice Kmiśki 13:00 (1) 01:10:00
74 130 Adrian Ptak M Namysłów 09:00 (46) 01:10:09
75 947 Jakub Banaszkiewicz M Warszawa 11:00 (2) 01:10:12
76 685 Rafał Krajewski M Pionki wkurw_team 10:20 (4) 01:10:15
77 253 Pawel Bratkowski M Płońsk 09:20 (9) 01:10:22
78 160 Jacek Ludwiczak M Warszawa Bozony Higgsa 09:20 (10) 01:10:32
79 217 Mateusz Pudło M warszawa Husaria Race Team 09:20 (11) 01:10:40
80 1283 Marcin Bogusiak M Wrocław WATAHA 12:00 (3) 01:10:42
81 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (47) 01:11:00
82 1231 Marek Rusiłowicz M Zielonka 09:20 (12) 01:11:04
83 441 Kuba Woźniak M Warszawa 09:40 (4) 01:11:09
84 1562 Wojciech Radzicki M Chełm 09:20 (13) 01:11:26
85 18 Kamil Rejczyk M Kraków Dziki z lasu 09:00 (48) 01:11:34
86 272 Tomasz Krupa M Legionowo 09:20 (14) 01:11:45
87 723 Mariusz Pietraś M Lublin 10:20 (5) 01:11:48
88 1576 Patryk Pierściński M Żabieniec 12:20 (3) 01:11:53
89 43 Monika Szadyko K Tarnowskie Góry Husaria Race Team 09:00 (49) 01:11:54
90 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (50) 01:11:56
91 741 Grzegorz LINOWSKI M Warszawa Banksters 10:40 (2) 01:11:56
92 807 Tomasz Kleszko M Siedlce Robim co możem 12:40 (1) 01:11:58
93 349 Marcin Warias M Kraków Husaria Race Team 09:40 (5) 01:12:03
94 1132 Maciej Dworczak M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (3) 01:12:05
95 1135 Marek Szymański M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (4) 01:12:05
96 1205 Michał Dudka M Gostyń 11:40 (2) 01:12:05
97 563 Mikołaj Kowal M Poznań 10:00 (5) 01:12:10
98 641 Michał Kowalski M Warszawa Kolka Team 10:20 (6) 01:12:14
99 1123 Iwona Walkowiak K Warszawa 11:20 (3) 01:12:20
100 139 Radosław Stachyra M Wojciechów 09:00 (51) 01:12:23
101 648 Rafał Trojanowski M Ząbki Koniokrady 10:20 (7) 01:12:23
102 1527 Michał Błanik M Rybnik 13:00 (2) 01:12:26
103 319 Bartłomiej Waś M Warszawa Bozony Higgsa 09:40 (6) 01:12:26
104 1347 Maciej Przygoda M Kielce 12:00 (4) 01:12:32
105 856 Mariusz Wiśniewski M Warszawa 10:40 (3) 01:12:32
106 877 Rafał Żelechowski M Piaseczno Cross Corner 11:00 (3) 01:12:43
107 12 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 09:00 (52) 01:12:46
108 1110 Bartłomiej Sobieski M Warszawa 11:20 (4) 01:12:55
109 28 Bartosz Brusiło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (53) 01:12:59
110 81 Danilo Tundo M Roveredo StoneSport Swiss Team 09:00 (54) 01:13:11
111 1548 Kamil Rusin M Brzozowiec 13:00 (3) 01:13:12
112 78 Rafał Kurta M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (55) 01:13:17
113 176 Leszek Janus M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (15) 01:13:25
114 44 Magdalena Wawrzyniak K Prudnik Husaria Race Team 09:00 (56) 01:13:30
115 1084 Andrzej Górski M Lubawa 11:20 (5) 01:13:38
116 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (57) 01:13:50
117 29 Robert Ciupek M Chorzów Husaria Race Team 09:00 (58) 01:13:51
118 283 Radosław Nużyński M Płońsk 09:20 (16) 01:14:03
119 1448 Paweł Pasternak M Gniezno 12:20 (4) 01:14:03
120 8 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (60) 01:14:15
121 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (59) 01:14:15
122 1 PAWEL SALA M RABKA ZDROJ #beskidytostanumysłu 09:00 (61) 01:14:22
123 229 Karol Tadeusz Bryl M Warszawa KS MAKÓW BIEGA 09:20 (17) 01:14:32
124 1436 Krzysztof Korobij M Wrocław 12:20 (5) 01:14:32
125 65 Agnieszka Burnus-Rychlewska K Bedzin POWER TRAINING 09:00 (62) 01:14:38
126 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (63) 01:14:50
127 1596 Gabriela Bojan K Jasło Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (64) 01:14:51
128 1367 Kamil Zawadka M Pilawa 09:20 (18) 01:14:59
129 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (65) 01:15:07
130 1273 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec STREFA TEAM 12:00 (5) 01:15:11
131 61 Maciej Surlej M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (67) 01:15:15
132 70 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (66) 01:15:15
133 721 Tomasz Mykyta M Byczyna 10:20 (8) 01:15:43
134 1498 tomasz mański M słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (4) 01:15:48
135 1236 Szymon Siwak M Ostrów Wielkopolski 11:40 (5) 01:15:59
136 580 dawid schalkowski M starogard gdanski 10:00 (6) 01:16:11
137 1355 Michał Szyszko M Warszawa 12:00 (6) 01:16:15
138 1290 katarzna Machnik K wrocław Wataha 12:00 (7) 01:16:18
139 98 Matus Abrhan M Nove Zamky 09:00 (68) 01:16:23
140 1318 Michał Gabruk M BRZEG 12:00 (8) 01:16:39
141 766 Piotr Halastra M Wał-Ruda Husaria Race Team 10:40 (4) 01:17:06
142 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (69) 01:17:32
143 144 Paweł Traczyk M Olsztyn 09:00 (70) 01:17:32
144 3 Elżbieta Wziętek K Międzychód ALGRAF TEAM 09:00 (71) 01:17:40
145 1510 Tomasz Łoś M Białystok JägRunners 13:00 (5) 01:17:43
146 1462 Maciej Stępień M Kąty 12:20 (6) 01:17:43
147 1564 Michał Milbrant M Błonie WŁÓCZYBIEGI 09:40 (7) 01:17:48
148 42 Dawid Stylok M Lędziny Husaria Race Team 09:00 (73) 01:18:00
149 58 Piotr Blachowicz M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (72) 01:18:00
150 1359 Tomek Wąsowski M warszawa 12:00 (9) 01:18:11
151 226 Wojciech Ustianowski M Koszalin JW1223 09:20 (19) 01:18:20
152 1330 tomasz kilinski M rozalin 12:00 (10) 01:18:20
153 1401 Maciej Ostrowski M Knurów SOCIOS SILESIA 09:00 (74) 01:18:24
154 20 Karol Witkowski M Kraków Dziki z lasu 09:00 (75) 01:18:39
155 348 Maciej Górski M Kraków Husaria Race Team 09:40 (8) 01:18:47
156 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (76) 01:18:52
157 1313 Karol Chabowski M Poznan 12:00 (11) 01:18:52
158 41 Piotr Podsiadlik M Lublin Husaria Race Team 09:00 (77) 01:18:55
159 1468 Przemysław Tutaj M Srem 12:20 (7) 01:18:56
160 60 Piotr Kuchciński M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (78) 01:19:00
161 1202 Anna Dąbrowska K Golub-Dobrzyń 11:40 (6) 01:19:03
162 178 Arkadiusz Kołodziej M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (20) 01:19:06
163 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (79) 01:19:14
164 147 Przemysław Walczykiewicz M Warszawa 09:00 (80) 01:19:15
165 1539 Artur Kijanka M Katowice 13:00 (6) 01:19:18
166 257 Tomasz Ciosek M Nasielsk 09:20 (21) 01:19:46
167 591 Grzegorz Zychalak M Warszawa 10:00 (7) 01:19:50
168 59 Adrian Chaduła M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (81) 01:19:57
169 1581 Monika Zarzycka K Nowy Dwór Mazowiecki BOOT CAMP POLSKA 09:20 (22) 01:19:59
170 474 Damian Bielak M Parzniew Coachfit.pl 10:00 (8) 01:20:04
171 532 Tomasz Baca M Karczew PROFIT 10:00 (9) 01:20:05
172 1507 Emilian Lichota M Olsztyn Go hard 13:00 (7) 01:20:05
173 1470 DAWID WESOŁOWSKI M KUŹNIA RACIBORSKA 12:20 (8) 01:20:05
174 534 Andrzej Wyszomirski M Karczew PROFIT 10:00 (10) 01:20:06
175 271 Kamil Kozieł M Leńcze 09:20 (23) 01:20:06
176 431 Adrian Szostak M Zduńska Wola 09:40 (9) 01:20:09
177 186 Piotr Szurgot M Pruszków Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (24) 01:20:10
178 207 Emil Łotowski M Legionowo Husaria Race Team 09:20 (25) 01:20:15
179 959 Kacper Gołubowski M Bielsko-Biała 11:00 (4) 01:20:22
180 205 Małgorzata Krukowska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (26) 01:20:26
181 953 Mirosław Danilewicz M CZEREMCHA 11:00 (5) 01:20:26
182 262 Mariusz Gębski M Lidzbark Warminski 09:20 (27) 01:20:27
183 1308 Grzegorz Bińkowski M Radom 12:00 (12) 01:20:29
184 1537 Krzysztof Hauk M Zgierz 13:00 (8) 01:20:29
185 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (82) 01:20:35
186 1492 Patryk Sekuła M Łowicz 12:40 (2) 01:20:39
187 1485 Tomasz Kowalski M Lubiatówko 12:40 (3) 01:20:40
188 556 Damian Izdebski M Piszczac 10:00 (11) 01:20:42
189 7 Adrian Tarnowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:00 (83) 01:20:47
190 159 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:20 (28) 01:20:51
191 1112 Mariusz Stawczyk M Warszawa 11:20 (6) 01:20:54
192 333 Łukasz Musiński M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (10) 01:20:56
193 1346 Bartłomiej Polit M Kraków 12:00 (13) 01:21:03
194 45 Iza Wysłuch K Wrocław Husaria Race Team 09:00 (84) 01:21:05
195 335 Rafał Piątkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (11) 01:21:06
196 347 Jakub Czulak M Czechowice-Dziedzice Ekipa Haier 09:00 (85) 01:21:08
197 140 Marcin Stasiak M pabianice 09:00 (86) 01:21:14
198 1398 Bartek Bąk M Warszawa run4fun 12:20 (10) 01:21:20
199 1399 Daniel Ziółek M piaseczno run4fun 12:20 (9) 01:21:20
200 1536 Thomas Gutschelhofer M Graz 12:00 (14) 01:21:27
201 259 Michał Dziaduszek M Bartoszyce 09:20 (29) 01:21:30
202 1552 Stefan Warum M Faak am See 12:00 (15) 01:21:32
203 952 Dawid Cieślak M Warszawa 11:00 (6) 01:21:36
204 198 Wojciech Gnojek M Stanisław Dolny Husaria Race Team 09:20 (30) 01:21:42
205 533 Marcin Basaj M Karczew PROFIT 10:00 (12) 01:21:44
206 1437 Damian Krawczyk M Gniezno 12:20 (11) 01:21:54
207 1450 Łukasz Podlewski M Gniezno 12:20 (12) 01:22:03
208 150 Jakub Wiśniewski M Warszawa 09:00 (87) 01:22:04
209 1350 Paulina Skrzypczyk K Tychy 12:00 (16) 01:22:06
210 274 Michał Kujawa M Warszawa 09:20 (31) 01:22:17
211 1232 Maksymilian Rychlewski M Starachowice 11:40 (7) 01:22:17
212 1534 Rafał Goliński M Pruszków 13:00 (9) 01:22:25
213 175 Kamil Dzienio M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (32) 01:22:30
214 1567 karol kawicki M bydgoszcz 10:00 (13) 01:22:41
215 189 Wojciech Żuchowski M Ząbki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (33) 01:22:43
216 624 Oskar Zakrzewski M Rumia Ciećmoruchy 10:20 (9) 01:22:47
217 301 Damian Wlaźlak M Pabianice 10:20 (10) 01:22:47
218 495 Jan Ochędalski M Otrębusy Eleganckie Chłopaki 10:00 (14) 01:22:50
219 177 Grzegorz Knyt M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (34) 01:22:59
220 1495 Wioletta Kalinowska K Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (10) 01:23:04
221 132 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka 09:00 (88) 01:23:18
222 105 Cezary Dębczyński M Włocławek 09:00 (89) 01:23:19
223 120 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska 09:00 (90) 01:23:19
224 418 Łukasz Mariak M Warszawa 09:40 (12) 01:23:23
225 1530 KRZYSZTOF DOBRENIUK M RYBNIK 13:00 (11) 01:23:39
226 416 Radosław Łukasik M Ustka 09:40 (13) 01:23:42
227 1243 Kamil Wasilewski M Gródek 11:40 (8) 01:23:42
228 1035 Zbigniew Stankiewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 11:20 (7) 01:23:55
229 1566 Bartłomiej Stradza M Gliwice Kutang Klan 10:00 (15) 01:23:59
230 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (91) 01:24:02
231 1540 Artur Krasowski M Mordy 13:00 (12) 01:24:08
232 123 Michał Nowakowski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (92) 01:24:12
233 1546 Hubert Neprian M Mordy 13:00 (13) 01:24:13
234 993 Marek Szymczak M Szczecin 11:00 (7) 01:24:14
235 496 Sylwester Rypina M Warszawa Eleganckie Chłopaki 10:00 (16) 01:24:17
236 1036 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 11:20 (8) 01:24:24
237 194 Arek Stojak M Warszawa HARDCORY 09:20 (35) 01:24:32
238 1270 Tomasz Kowalski M Elbląg Ostra Korba Team 12:00 (17) 01:24:34
239 720 Katarzyna Mitura K Lubartów 10:20 (11) 01:24:43
240 180 Paweł Litwinowicz M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (36) 01:24:44
241 1555 Angelika Zawodnik K Warszawa 13:00 (14) 01:24:44
242 1069 maciej ciaputa M Warszawa 11:20 (9) 01:24:50
243 1271 Rafał Ciupa M Warszawa Sranmaggedon 12:00 (18) 01:24:58
244 1272 Piotr Zawada M Celestynów Sranmaggedon 12:00 (19) 01:25:00
245 445 Rafał Bartuszek M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (17) 01:25:08
246 1538 Daniel Ignaczak M Chynów 13:00 (15) 01:25:10
247 1393 JACEK GAJEK M GRODZISK MAZOWIECKI PIEKARZ TEAM 12:20 (13) 01:25:22
248 1392 jura domina M Grodzisk mazowiecki PIEKARZ TEAM 12:20 (14) 01:25:23
249 1572 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (8) 01:25:29
250 192 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 09:20 (37) 01:25:39
251 351 Daniel Cuber M Warszawa LINK FORCE 09:40 (14) 01:25:40
252 1267 OSCAR URENDEZ M WARSAW Hiszpania Warriors 12:00 (20) 01:25:42
253 211 Mateusz Marjańczuk M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (38) 01:25:42
254 1266 Javi Fernandez M Warsaw Hiszpania Warriors 12:00 (21) 01:25:45
255 1265 Daniel Fernandez M Warszawa Hiszpania Warriors 12:00 (22) 01:25:48
256 426 Marek Piotrkowicz M Warszawa 09:40 (15) 01:25:48
257 249 Zygmunt Wojnarowski M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (39) 01:25:49
258 1573 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (9) 01:25:52
259 1295 Bartosz Widera M Wschowa Wataha 12:00 (23) 01:25:57
260 193 Krystian Popczyński M Warszawa HARDCORY 09:20 (40) 01:26:06
261 1090 Artur Kosiński M Olsztyn 11:20 (10) 01:26:06
262 951 Tomasz Budzeń M Ostrowiec 11:00 (10) 01:26:13
263 103 Piotr Celiński M Zbuczyn 09:00 (93) 01:26:21
264 51 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 09:00 (94) 01:26:23
265 1574 Dominik Michalski M Działdowo 11:00 (11) 01:26:23
266 1340 Damian Mędrykowski M Sandomierz 12:00 (24) 01:26:24
267 99 Anneli Alanko K Hässelby 09:00 (95) 01:26:25
268 572 Michał Oleksiak M Wyszków 10:00 (18) 01:26:25
269 735 Paweł Wełpa M Warszawa 10:20 (12) 01:26:29
270 1044 Marcin Zieliński M Wwa Sraka Praptaka 11:20 (11) 01:26:43
271 1043 Paweł Mieteń M Warszawa Sraka Praptaka 11:20 (12) 01:26:45
272 10 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:00 (96) 01:26:47
273 763 Wojciech Łodygowski M Kazanów Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (5) 01:27:01
274 1435 Rafał Kohutnicki M Warszawa 12:20 (15) 01:27:01
275 131 Magdalena Pypno K Miechów 09:00 (97) 01:27:05
276 1211 Kamil Grudniewski M Żabieniec 11:40 (9) 01:27:05
277 1200 Rafał Chrobok M Bojszowy Nowe 11:40 (10) 01:27:08
278 1241 Julita Titz Koza K Lodz 11:40 (11) 01:27:12
279 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (98) 01:27:16
280 1134 Tomasz Fornalik M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (12) 01:27:20
281 667 Mateusz Sędzicki M Poznań Salsatorzy 10:20 (13) 01:27:21
282 221 MIchał Sosnowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (41) 01:27:23
283 1195 daniel bartosik M baniocha 11:40 (13) 01:27:24
284 842 Krzysztof Pawlak M Warszawa 10:40 (7) 01:27:25
285 753 Damian Wilk M Mszczonów Drim Tim 10:40 (6) 01:27:25
286 225 Jarosław Wierzchowiak M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (42) 01:27:27
287 206 Aleksandra Kwiatkowska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (43) 01:27:27
288 298 Mikołaj Szczepankiewicz M Warszawa 09:20 (44) 01:27:30
289 1579 Jaro Bieniecki M warszawa 11:40 (14) 01:27:31
290 166 Piotr Stasiak M Warszawa Calypso Team 09:20 (45) 01:27:38
291 265 Aneta Gradecka K Zielonka 09:20 (46) 01:27:52
292 268 Sebastian Kopeć M Warszawa 09:20 (47) 01:27:55
293 1246 Igor Wójcik M Warszawa 11:40 (15) 01:27:55
294 313 Kamil Andrzejewski M Wyszków Beye Kohane 09:40 (16) 01:27:55
295 762 Michał Łodygowski M Kazanów Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (8) 01:28:01
296 636 Patryk Uznański M Warszawa Go!Fitness 10:20 (14) 01:28:02
297 1604 Tomasz Kasperowicz M Zielona Góra 11:00 (12) 01:28:06
298 275 Szymon Kujawa M Krotoszyn 09:20 (48) 01:28:11
299 315 Bartłomiej Gałązka M Wyszków Beye Kohane 09:40 (17) 01:28:12
300 1452 Mateusz Pruszkowski M Wołomin 12:20 (16) 01:28:16
301 316 Martyna Glinka K Wyszków Beye Kohane 09:40 (18) 01:28:19
302 683 Dawid Sromek M Bystra Turbo Gumisie 10:20 (15) 01:28:21
303 903 Łukasz Wojtczak M Wrocław Husaria Race Team 11:00 (13) 01:28:21
304 829 Piotr Kowalczyk M Grudziądz 10:40 (9) 01:28:27
305 635 Łukasz Rzepka M Warszawa Go!Fitness 10:20 (16) 01:28:31
306 851 Fabian Stanisławski M Grudziądz 10:40 (10) 01:28:40
307 1348 Mikołaj Rybicki M Olsztyn 12:00 (25) 01:28:47
308 6 Piotr Szklanko M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (99) 01:28:50
309 704 Radoslaw Jablonka M Wyszkow 10:20 (17) 01:28:50
310 1533 Marcin Gdak M Warszawa 13:00 (16) 01:28:56
311 5 Jakub Lubaszka M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (100) 01:28:57
312 1511 Edyta Kmiecik K Niedomice Kmiśki 13:00 (17) 01:28:59
313 967 Maciej Kuptel M LEGIONOWO 11:00 (14) 01:29:16
314 151 Karol Wójcik M warszawa 09:00 (101) 01:29:18
315 19 Tomasz Tomaka M Trzebownisko Dziki z lasu 09:00 (102) 01:29:20
316 215 Damian Pitroch M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (49) 01:29:21
317 1201 Krzysztof Cichocki M Kołoząb 11:40 (16) 01:29:22
318 402 Peter Bodis M Warszawa 09:40 (19) 01:29:23
319 236 Rafał Szczepański M Gąsocin OSP Gąsocin 09:20 (50) 01:29:25
320 322 Marcin Błachnik M Borowa Góra Bravehearts Legionowo 09:40 (20) 01:29:32
321 1512 Jakub Kmiecik M Sobolów Kmiśki 13:00 (18) 01:29:32
322 553 Rafal Gorczyca M Krakow 10:00 (19) 01:29:34
323 1305 Adrian Bastjan M Warszawa 12:00 (26) 01:29:35
324 1082 Paweł Gawroński M Warszawa 11:20 (13) 01:29:37
325 545 Daniel Czaja M Gdańsk 10:00 (20) 01:29:37
326 775 Michał Karwowski M Pruszków KGN KOMINKI PL 10:40 (11) 01:29:38
327 497 Sandra Wierciszewska K Szonów Girls can't what? 10:00 (21) 01:29:41
328 101 Magdalena Bugajny K Karpacz 09:00 (103) 01:29:42
329 1076 Piotr Dymek M Piotrków Trybunalski 11:20 (14) 01:29:42
330 327 Radosław Fałatowicz M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (21) 01:29:45
331 560 Karolina Kalisz K Warszawa 10:00 (22) 01:29:45
332 442 Łukasz Zaborowski M Drobin 09:40 (22) 01:29:50
333 110 Henryk Gołek M BRZEG 09:00 (105) 01:29:53
334 116 Marian Kałwa M Wrocław 09:00 (104) 01:29:53
335 1509 Grzegorz Jastrzębski M Białystok JägRunners 13:00 (19) 01:29:55
336 581 Piotr Siergiejewicz M Piła 10:00 (23) 01:29:58
337 547 Jakub Czarniecki M Warszawa 10:00 (24) 01:29:59
338 841 Jakub Napiórkowski M Włocławek 10:40 (13) 01:30:01
339 846 Michał Podgórski M Włocławek 10:40 (12) 01:30:01
340 183 Piotr Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (51) 01:30:05
341 414 DARIUSZ KUBACZYŃSKI M KNURÓW 09:40 (23) 01:30:06
342 1547 Jacek Podpłoński M Warszawa 13:00 (20) 01:30:07
343 1334 Jan Loska M Babice 12:00 (27) 01:30:09
344 1361 Maciek Wiśniewski M Nierpoęt 12:00 (28) 01:30:20
345 540 Bartek Ambroziak M Kady 10:00 (25) 01:30:21
346 995 Grzegorz Waleń M Warszawa 11:00 (15) 01:30:21
347 1335 Michał Loska M Tychy 12:00 (29) 01:30:23
348 990 Radoslaw Subdysiak M Warszawa 11:00 (16) 01:30:27
349 190 Piotr Górski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (52) 01:30:30
350 1233 Sebastian Segeniec M Bojszowy 11:40 (17) 01:30:34
351 1012 Karolina Fiszlak K Lesznowola ESTANCIA GROUP 11:20 (17) 01:30:36
352 1015 Grzegorz Szafraniec M Lesznowola ESTANCIA GROUP 11:20 (16) 01:30:36
353 1017 Katarzyna Załęska K Płock ESTANCIA GROUP 11:20 (15) 01:30:36
354 1014 Michał Paprocki M Białobrzegi ESTANCIA GROUP 11:20 (18) 01:30:37
355 1016 Łukasz Wiśniewski M Grójec ESTANCIA GROUP 11:20 (19) 01:30:38
356 1013 Beata Kanios K Grójec ESTANCIA GROUP 11:20 (20) 01:30:39
357 216 Karolina Pniewska K Piaseczno Husaria Race Team 09:20 (53) 01:30:39
358 182 Mateusz Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (54) 01:30:40
359 587 Piotr SZYBA M Dolsk 10:00 (26) 01:30:42
360 1449 Anna pilip-sierkowska K Bolesławiec 12:20 (17) 01:30:50
361 97 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 09:00 (106) 01:30:52
362 1374 Rafał Wójcik M Konstantynów Łódzki Deloitte Adventure Team 12:20 (18) 01:30:53
363 1108 Piotr Reguła M Przysucha 11:20 (21) 01:30:59
364 765 Grzegorz Grochowiec M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (14) 01:31:02
365 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (107) 01:31:05
366 764 Maciej Bryndal M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (15) 01:31:07
367 584 Jakub Sowa M Liw 10:00 (27) 01:31:08
368 772 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska Husaria Race Team 10:40 (16) 01:31:08
369 1458 Łukasz Sitarek M Białobrzegi 12:20 (19) 01:31:09
370 1276 Mikołaj Tyjas M Lelów STUDIO DETERMINACJA 12:00 (30) 01:31:13
371 173 sebastian bielecki M wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (55) 01:31:19
372 1138 Patryk Kaszubski M Poznań JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (18) 01:31:22
373 1136 Sebastian Banaszak M Kamionki JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (19) 01:31:22
374 1274 Agata Rak K Chlewice STUDIO DETERMINACJA 12:00 (31) 01:31:25
375 751 Paweł Sawczuk M Warszawa Drim Tim 10:40 (17) 01:31:27
376 592 Marcin Zyśk M Turna 10:00 (28) 01:31:27
377 30 Filip Daszewski M Dębno Husaria Race Team 09:00 (108) 01:31:33
378 1459 Adam Skonieczko M Łódź 12:20 (20) 01:31:34
379 752 Radosław Staniaszek M Skierniewice Drim Tim 10:40 (18) 01:31:52
380 1124 mariusz wielgos M warszawa 11:20 (22) 01:31:56
381 1196 Ewa Boćko K Trzebnica 11:40 (20) 01:32:00
382 1197 Krzysztof Boćko M Wrocław 11:40 (21) 01:32:01
383 1101 Wojciech Oliwa M Warszawa 11:20 (23) 01:32:03
384 1554 Maciej Zając M Kraków 13:00 (21) 01:32:13
385 884 Piotr Kuniszyk M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (17) 01:32:27
386 736 Arkadiusz Wielądek M Seroki-Wieś 10:20 (18) 01:32:33
387 1247 Mateusz Wójcik M Branica 11:40 (22) 01:32:34
388 167 Maciej Flisiak M Warszawa CoZaRoznica 09:20 (56) 01:32:40
389 406 Paweł Dziurdziak M Warszawa 09:40 (24) 01:32:41
390 527 Kamil Pela M Kielce peTrole 10:00 (29) 01:32:42
391 1204 Lukasz Dolata M Warszawa 11:40 (23) 01:32:44
392 1113 Maciej Stemplewski M Warszawa 11:20 (24) 01:32:44
393 425 Tomasz Pintara M Warszawa 09:40 (25) 01:32:46
394 1551 Maksym Urbanowicz M Kraków 13:00 (22) 01:32:55
395 73 Wojciech Bartyński M Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (109) 01:32:59
396 484 Łukasz Metrycki M Warszawa Dziki Dzik Team 10:00 (30) 01:33:01
397 485 Michał Rubinkiewicz M Warszawa DZIKIE DZIKI TEAM 10:00 (31) 01:33:01
398 770 Małgorzata Mickiewicz K Dąbrowa Tarnowska Husaria Race Team 10:40 (19) 01:33:06
399 243 Kamil Stępień M Jaktorów POWER TRAINING 09:20 (57) 01:33:07
400 212 Cezary Miziołek M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (58) 01:33:10
401 885 Katarzyna Morek K Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (18) 01:33:12
402 1220 Dawid Niesłony M Lisowice 11:40 (24) 01:33:15
403 883 Artur Fornalski M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (19) 01:33:17
404 523 Michał Dyderski M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (32) 01:33:18
405 1199 Tomasz Bury M Lubliniec 11:40 (25) 01:33:18
406 719 Artur Matuszewski M Warszawa 10:20 (19) 01:33:22
407 1483 Anna Gąsecka K Warszawa 12:40 (4) 01:33:23
408 168 Tomasz Łukasik M Warszawa CoZaRoznica 09:20 (59) 01:33:24
409 1253 Daniel Rzeszut M Jabłonna Bravehearts Legionowo 11:40 (26) 01:33:28
410 1025 Rafał Krutof M Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (25) 01:33:29
411 1026 Daniel Medwid M Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (26) 01:33:30
412 1027 Katarzyna Medwid K Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (27) 01:33:31
413 1328 Łukasz Jasek M Warszawa 12:00 (32) 01:33:32
414 195 Łukasz Bańka M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (60) 01:33:33
415 224 Adriana Wierzchowiak K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (61) 01:33:34
416 1028 PRZEMYSŁAW RYMWID-MICKIEWICZ M KRAPKOWICE KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (28) 01:33:34
417 148 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:00 (110) 01:33:34
418 847 Kamil Polański M Warszawa 10:40 (20) 01:33:35
419 886 Michał Morek M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (20) 01:33:36
420 1023 Bartek Banachowski M Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (29) 01:33:36
421 1479 Karolina Bojarska K Lublin 12:40 (5) 01:33:36
422 982 Urszula Przygoda K Lowicz 11:00 (21) 01:33:39
423 369 Kamil Wróbel M Warszawa LINK FORCE 09:40 (27) 01:33:44
424 365 Łukasz Trzciński M Garwolin LINK FORCE 09:40 (26) 01:33:44
425 263 Michał Giżewski M Zielonka 09:20 (62) 01:33:52
426 231 Andrzej Tartanus M Maków Mazowiecki KS Maków Biega 09:20 (63) 01:34:00
427 649 Marcin Miller M Marki Kulawe Demony Prędkości 10:20 (20) 01:34:00
428 1532 Mateusz Gaik M Gorzów Wielkopolski 13:00 (23) 01:34:04
429 1491 Roksana Polit K Domaniewice 12:40 (6) 01:34:09
430 158 Paweł Maksymiuk M Warszawa BigYellowFoot Adventure Team 09:20 (64) 01:34:13
431 302 Łukasz Zając M Sandomierz 09:20 (65) 01:34:14
432 135 Aleksander Skworz M Poznan MASAKRA RACING TEAM 09:00 (111) 01:34:16
433 566 Michał Lipka M Gdańsk 10:00 (33) 01:34:26
434 1301 Marta Adamiak K Złoty Stok 12:00 (33) 01:34:31
435 303 Paulina Zajączkowska K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (66) 01:34:32
436 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (112) 01:34:32
437 55 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (113) 01:34:33
438 142 Jan Szmyd M Krosno 09:00 (114) 01:34:35
439 404 Mateusz Cieślicki M Bełżyce 12:20 (21) 01:34:36
440 1445 Dawid Mirosław M Borzechów 12:20 (22) 01:34:37
441 1332 Krzysztof Konopacki M Jaworek 12:00 (34) 01:34:37
442 1475 Tomasz Wójcik M Krężnica Okrągła 12:20 (23) 01:34:40
443 309 Tomasz Kosmala M Pleszew Armadomeron 09:40 (28) 01:34:40
444 311 Miłosz Politowicz M Pleszew Armadomeron 09:40 (29) 01:34:41
445 308 Dorota Kosmala K Pleszew Armadomeron 09:40 (30) 01:34:42
446 307 Łukasz Gajewski M Pleszew Armadomeron 09:40 (32) 01:34:42
447 312 Marcin Tadus M Pleszew Armadomeron 09:40 (31) 01:34:42
448 310 Rafał Mateusz Kowalski M Pleszew Armadomeron 09:40 (33) 01:34:44
449 660 Marek Wnuczek M Częstochowa POWER TRAINING 10:20 (21) 01:34:45
450 409 Jarosław Jankowski M Jaktorów 09:40 (34) 01:34:46
451 306 Maciej Działoszyński M Pleszew Armadomeron 09:40 (35) 01:34:46
452 68 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (115) 01:34:47
453 22 Arkadiusz Gawenda M Pszów Ekipa Haier 09:00 (116) 01:34:48
454 722 Żaneta Orzechowska K Pyskowice 10:20 (22) 01:34:49
455 909 Bruno Jasic M Przemków maszeruj albo giń 11:00 (22) 01:34:50
456 1117 Tomasz Szybalski M Szczecin 11:20 (30) 01:34:50
457 848 Maciej Ratajczak M Bojanowo 10:40 (21) 01:34:54
458 984 Maciej Sawczuk M Biała Podlaska 11:00 (23) 01:34:55
459 715 Bartłomiej Łach M Kielce 10:20 (23) 01:34:59
460 1502 Maria Osmolska K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (24) 01:35:03
461 1501 Magda Osmólska K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (25) 01:35:04
462 396 Magda Saczuk K Gdańsk Wild Team 09:40 (36) 01:35:13
463 397 Sebastian Śmigaj M Wyrzysk Wild Team 09:40 (37) 01:35:17
464 57 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (117) 01:35:18
465 818 Rafał Bluszcz M warszawa 10:40 (22) 01:35:19
466 963 Ireneusz Kaniewski M Pruszków 11:00 (24) 01:35:20
467 645 Bogdan Kowalczyk M Warszawa Koniokrady 10:20 (24) 01:35:21
468 1376 Marcin Wielechowski M Poznań Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (24) 01:35:22
469 1375 Leszek Klimaszyk M Złotniki Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (25) 01:35:22
470 1493 Wojtek Sobczyk M Łódź 12:40 (7) 01:35:30
471 1481 Daniel Czerepaniak M Łódź 12:40 (8) 01:35:33
472 219 Maksymilian Scigala M Piekary Slaskie Husaria Race Team 09:20 (67) 01:35:34
473 1484 Łukasz Gorzkiewicz M Łódź 12:40 (9) 01:35:36
474 910 Jan Piłczyński M Warszawa maszeruj albo giń 11:00 (25) 01:35:45
475 1131 Rafał Perczyński M Stoczek Łukowski Gęś w galopie 11:40 (27) 01:35:48
476 1129 Katarzyna Lendzion K Warszawa Gęś w galopie 11:40 (28) 01:35:53
477 739 Kamil Zadlo M Warszawa 10:20 (25) 01:35:56
478 391 Maciej Turos M Karczew Run&Travel 09:40 (38) 01:35:57
479 732 Piotr Sulewski M Warszawa 10:20 (26) 01:35:58
480 389 Daniel Dobkowski M Wołomin Run&Tavel 09:40 (39) 01:35:58
481 1561 maciek Dudek M Piaseczno 09:00 (118) 01:36:02
482 966 Krzysztof Kowalski M Warszawa 11:00 (26) 01:36:03
483 608 Jan Wojciechowski M Warszawa BaryBary 10:20 (27) 01:36:10
484 640 Mariusz Bodych M Grodzisk Mazowiecki Kolka Team 10:20 (28) 01:36:12
485 643 Tomasz Rezler M Grodzisk Maz Kolka Team 10:20 (29) 01:36:13
486 642 Łukasz Pelc M Grodzisk Mazowiecki Kolka Team 10:20 (30) 01:36:14
487 353 Dorota Karnacewicz K Warszawa LINK FORCE 09:40 (40) 01:36:18
488 1210 Aneta Gromadzka K Myszyniec 11:40 (29) 01:36:21
489 1371 Hubert Sierzycki M Warszawa Biegnę jak kcę! 12:20 (26) 01:36:29
490 1203 Mateusz Deptuła M Wielbark 11:40 (30) 01:36:33
491 1128 Łukasz Grabowski M Warszawa Gęś w galopie 11:40 (31) 01:36:33
492 1130 Łukasz Lendzion M stanin Gęś w galopie 11:40 (32) 01:36:34
493 936 Rafał Pawelec M Łowicz StartupFlow 11:00 (27) 01:36:35
494 934 Dawid Adach M Domaniewice StartupFlow 11:00 (29) 01:36:39
495 935 Paweł Błaszczyk M Warszawa StartupFlow 11:00 (28) 01:36:39
496 688 Marcel Szczepaniak M Łódź wkurw_team 10:20 (31) 01:36:40
497 1279 Arkadiusz Bereda M Wołomin TheMacLife 12:00 (35) 01:36:42
498 689 Jacek Witfer M Szczecin wkurw_team 10:20 (32) 01:36:49
499 1252 Bożena Kornacka K Legionowo Bravehearts Legionowo 11:40 (33) 01:36:57
500 269 Michał Kosmala M Warszawa 09:20 (68) 01:36:59
501 328 Tomasz First M Płońsk Bravehearts Legionowo 09:40 (41) 01:36:59
502 187 Tomasz Szymański M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (69) 01:37:05
503 424 Mateusz Orłowski M Radom 09:40 (42) 01:37:06
504 833 Alicja Kozłowska K Leszno 10:40 (23) 01:37:07
505 1589 Łukasz Łyczkowski M Warszawa Luka Bandita 09:20 (70) 01:37:10
506 1324 danuta iwan K warszawa 12:00 (36) 01:37:11
507 808 Piotr Ptaszyński M Sokołów Podlaski Robim co możem 10:40 (24) 01:37:15
508 63 Konrad Bąkowski M Sulejówek POWER TRAINING 09:00 (119) 01:37:15
509 1092 Konrad Królicki M Warszawa 11:20 (31) 01:37:17
510 1280 Antonina Gosztyła K Warszawa TheMacLife 12:00 (37) 01:37:28
511 1087 Łukasz Jaźnicki M Warszawa 11:20 (32) 01:37:30
512 1109 Marek Smardz M Wrocław 11:20 (33) 01:37:32
513 15 Kamil Sowa M Rzeszów Deloitte Adventure Team 09:00 (120) 01:37:36
514 1121 Leszek Tejwan M Warszawa 11:20 (34) 01:37:38
515 1077 Michał Dyśko M Kraków 11:20 (35) 01:37:41
516 371 Maciej Elgalal M Łódź Orki z Majorki 09:40 (43) 01:37:41
517 1360 Karol Więckowski M Warszawa 12:00 (38) 01:37:47
518 1208 Joanna Gądek K Sosnowiec 11:40 (34) 01:37:49
519 1072 Jacek Długajczyk M Katowice 11:20 (36) 01:37:49
520 13 Piotr Więckowski M Warszawa Calypso Team 09:00 (121) 01:37:50
521 1409 Adam MOŚCICKI M KOBYŁKA Victoria 12:20 (27) 01:37:51
522 1407 Łukasz Hawryło M Warszawa Victoria 12:20 (28) 01:37:52
523 1408 LUKASZ Makowski M Warszawa Victoria 12:20 (29) 01:37:52
524 1368 Mateusz Zawadka M Włodowice 12:00 (39) 01:37:54
525 1336 Anna Machulec K Mikołów 12:00 (40) 01:37:54
526 1127 Adam Żarowski M Warszawa 11:20 (37) 01:37:57
527 155 Anna Mikielewicz K Warszawa A&A team 09:20 (71) 01:38:12
528 154 Agnieszka Czajkowska K Warszawa A&A team 09:20 (72) 01:38:12
529 1209 Sławomir Gądek M Sosnowiec 11:40 (35) 01:38:14
530 1213 Maciej Kasprzak M Uniejów 11:40 (36) 01:38:24
531 836 Kamil Lipiński M Sokolniki Mokre 10:40 (25) 01:38:28
532 204 Aneta Kowalska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (73) 01:38:29
533 815 Marek Giebułtowicz M Wraszawa Wolfpack 10:40 (26) 01:38:33
534 609 Sebastian Bogusz M Warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (33) 01:38:49
535 1079 Michał Firek M Warszawa 11:20 (38) 01:38:52
536 843 Rafał Pawlak M Warszawa 10:40 (27) 01:38:53
537 1406 Ula Ciesielska K Warszawa Victoria 12:20 (30) 01:38:54
538 1268 Wiktoria Raczek K Szczecin Husaria Race Team 11:40 (37) 01:38:56
539 1244 Karol Wasilewski M Gródek 11:40 (38) 01:39:15
540 332 Piotr Kozłowski M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (44) 01:39:17
541 162 WIESŁAW BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (74) 01:39:17
542 816 Piotr Wilk M Warszawa Wolfpack 10:40 (28) 01:39:22
543 1238 Paweł Szot M Warszawa 11:40 (39) 01:39:23
544 1425 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński 12:20 (31) 01:39:29
545 1102 Piotr Orzechowski M warszawa 11:20 (39) 01:39:37
546 871 Bartłomiej Ciołek M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:00 (30) 01:39:38
547 1352 Marcin Strawski M Warszawa 12:00 (41) 01:39:43
548 1421 Krzysztof Czachor M Gliwice 12:20 (32) 01:39:45
549 1453 Piotr Raszewski M Lidzbark Warmiński 12:20 (34) 01:39:46
550 1467 Ewelina Tobisz K Lidzbark warmiński 12:20 (33) 01:39:46
551 1366 Jacek Zacheja M Warszawa 12:00 (42) 01:39:47
552 1471 Mateusz Wicherek M Mikołów 12:20 (35) 01:39:48
553 1126 Marcin Wróbel M Warszawa 11:20 (40) 01:39:50
554 145 Marta Turska K Nieporęt 09:00 (122) 01:39:50
555 84 Piotr Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (123) 01:39:53
556 1541 Marcin Krokowski M Warszawa 13:00 (26) 01:39:55
557 854 Łukasz Sztube M Drezdenko 10:40 (29) 01:40:00
558 209 Andzia Malik K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (75) 01:40:03
559 199 Emil Górski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (76) 01:40:11
560 1078 Paweł Dziopa M Kielce 11:20 (42) 01:40:13
561 1096 Michał Malinowski M Warszawa 11:20 (41) 01:40:13
562 1059 Łukasz Ziółkowski M Zgierz Wściekły Grzmotyl 11:20 (43) 01:40:14
563 1057 Tomasz Dawidek M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (44) 01:40:15
564 4 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 09:00 (124) 01:40:16
565 1030 Adam Bójko M Wasilków NORDCITY 11:20 (45) 01:40:19
566 999 Wojciech Gorczyński M Warszawa Big Black Clocks 11:20 (46) 01:40:19
567 564 Michał kretkowski M Grudziądz 10:00 (34) 01:40:22
568 318 Krystian Zawartka M Modlniczka bez smarowania nie ma jechania 09:40 (45) 01:40:22
569 1500 Iwona Łopianiak K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (27) 01:40:27
570 285 Rafał Pietrzyk M Warszawa 09:20 (77) 01:40:29
571 1000 Maciej Jastrzębski M Reguły Big Black Clocks 11:20 (47) 01:40:35
572 1307 Dawid Belka M Warszawa 12:00 (43) 01:40:38
573 1326 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 12:00 (44) 01:40:38
574 208 Wiktor Makarewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (78) 01:40:39
575 1325 Małgorzata Iwańska K Wolica 12:00 (45) 01:40:39
576 1058 Grzegorz Pojmaj M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (48) 01:40:39
577 576 Mateusz Przesłański M Częstochowa 10:00 (35) 01:40:39
578 1309 Maciej Bińkowski M Warszawa 12:00 (46) 01:40:40
579 1341 Krzysztof Młoczek M Łódź 12:00 (47) 01:40:40
580 447 Piotr Bogusz M Pilawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (36) 01:40:46
581 1503 Mikołaj Skorupski M Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (28) 01:40:46
582 955 Mateusz Ficner M Mysłowice 11:00 (31) 01:40:48
583 831 Michał Kozioł M Warszawa 10:40 (30) 01:40:56
584 861 Łukasz Żołądek M Lubice 10:40 (31) 01:40:57
585 1031 Krzysztof Kurszewski M Gdańsk NORDCITY 11:20 (49) 01:40:58
586 561 Gabriela Kędzierska K Kraków 10:00 (37) 01:41:00
587 122 Damian Matys M Wołomin 09:00 (125) 01:41:01
588 246 Michał Wawrzkiewicz M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (79) 01:41:06
589 803 Daniel Mergner M sulejówek POWER TRAINING 10:40 (32) 01:41:07
590 1001 Bruno Raposo M Warszawa Big Black Clocks 11:20 (50) 01:41:07
591 114 Marcin Jakubczak M Lublin 09:00 (126) 01:41:12
592 1605 Łukasz Guszcza M Białystok 11:20 (51) 01:41:16
593 817 Artur Baryłka M Pionki 10:40 (33) 01:41:24
594 317 Bartłomiej Moroń M Kraków bez smarowania nie ma jechania 09:40 (46) 01:41:25
595 923 Radosław Olejniczak M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (32) 01:41:30
596 1153 Jacek Ozimek M Warszawa Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (40) 01:41:32
597 124 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 09:00 (127) 01:41:33
598 247 Przemysław Wiski M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (80) 01:41:33
599 1070 Tomasz Cimoszko M Białystok 11:20 (52) 01:41:34
600 921 Mateusz Mitrus M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (33) 01:41:36
601 136 Kinga Śliwka K Warszawa 09:00 (128) 01:41:40
602 273 Ewelina Księżak K Warszawa 09:20 (81) 01:41:45
603 804 Łukasz mergner M Sulejówek POWER TRAINING 10:40 (34) 01:41:48
604 1002 Grzegorz Tomczyk M Rzeszów Big Black Clocks 11:20 (53) 01:41:53
605 256 Jakub Chojnacki M Czosnów 09:20 (82) 01:41:55
606 1442 Marcin Langowski M Kraków 12:20 (36) 01:41:55
607 299 Piotr Trzaskoma M Nowy Dwór Mazowiecki 09:20 (83) 01:41:56
608 758 Dorota Safarzyńska K Grodzisk Maz. Forma Cross Team 10:40 (35) 01:42:01
609 759 Marcin Rzeźnicki M Nowy Kurzeszyn Forma Cross Team 10:40 (36) 01:42:02
610 254 Sebastian Bułka M Nowy Dwór Mazowiecki 09:20 (84) 01:42:07
611 1456 Lukasz Salamon M Pszczyna 12:20 (37) 01:42:09
612 1497 Zygmunt Machtyl M Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (29) 01:42:10
613 1457 Patryk Salamon M Pszczyna 12:20 (38) 01:42:11
614 1397 Jaroslaw Grabowski M Warszawa Portal Veterans 12:20 (39) 01:42:14
615 1154 Patrycja Szczesiul K warszawa Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (41) 01:42:16
616 614 Paweł Cegielski M Rogów Ciećmoruchy 10:20 (34) 01:42:17
617 1312 Krzysztof Bujnicki M Wołomin 12:00 (48) 01:42:33
618 242 Roman Graczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (85) 01:42:33
619 977 Michał Mikuśkiewicz M Warszawa 11:00 (34) 01:42:40
620 56 Krzysztof Krawczyk M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (129) 01:42:42
621 961 Krzysztof Jakubaszek M Warszawa 11:00 (35) 01:42:43
622 163 adam czupryna M legionowo Bravehearts Legionowo 09:20 (86) 01:42:46
623 1152 Piotr Polkowski M Warszawa MNM SPORT 11:40 (42) 01:42:46
624 869 Piotr Błasiński M Busko Zdrój ALBO OSTRO ALBO WCALE 11:00 (36) 01:42:48
625 1176 MONIKA KAŹMIERCZAK K TYCHY RUSEK BOXING GYM 11:40 (43) 01:42:48
626 870 Piotr Kaczor M Busko Zdrój ALBO OSTRO ALBO WCALE 11:00 (37) 01:42:48
627 585 Bartłomiej Świerczyński M Skierniewice 10:00 (38) 01:42:50
628 421 Monika Myszkowska K Warszawa 09:40 (48) 01:42:52
629 422 Paweł Niziolek M Warszawa 09:40 (47) 01:42:52
630 1496 Maciej Kaszuba M Podkowa Lesna AŚNAEBAEM 13:00 (30) 01:42:55
631 619 Sebastian Hołda M Gdynia Ciećmoruchy 10:20 (35) 01:42:56
632 1242 Łukasz Tykwiński M Piastów 11:40 (44) 01:43:00
633 616 Michał Fidor M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (36) 01:43:01
634 1345 MARIUSZ OSIŃSKI M Warszawa 12:00 (49) 01:43:01
635 440 Kamil Wolski M warszawa 09:40 (49) 01:43:02
636 1344 Katarina Osinska Javurkova K Warszawa 12:00 (50) 01:43:02
637 439 Klaudia Wójtowicz K Warszawa 09:40 (50) 01:43:05
638 1415 Aleksander Modzelewski M Serock Zimowe Szwagry 12:20 (40) 01:43:07
639 420 Kamila Moskwa K Rzeszów 09:40 (51) 01:43:09
640 1416 Piotr Waśniewski M Serock Zimowe Szwagry 12:20 (41) 01:43:15
641 1155 Maciej Zarzycki M Gdynia Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (45) 01:43:16
642 251 bartosz białas M brudzowice 09:20 (87) 01:43:17
643 411 Jakub Jeziorski M Warszawa 09:40 (52) 01:43:19
644 873 Karol Wysocki M Białystok BUŁA I SPÓŁA WAWA 11:00 (38) 01:43:26
645 164 Iza Kuchta K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:20 (88) 01:43:28
646 165 Jakub Wojtaszek M Skrzeszew Bravehearts Legionowo 09:20 (89) 01:43:29
647 774 Wojciech Wabno M Dąbrówki Breńskie Husaria Race Team 10:40 (37) 01:43:31
648 786 Grzegorz Wolny M Warszawa Navigarecharter 10:40 (38) 01:43:32
649 541 Mateusz Bednarz M Kielce 10:00 (39) 01:43:32
650 785 Wojciech Kosiba M Kraków Navigarecharter 10:40 (39) 01:43:34
651 171 Robert Angielski M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (90) 01:43:36
652 1515 Weronika Rydlakowska K Warszawa Mańki 13:00 (31) 01:43:37
653 860 Artur Żebrakowski M Rzeszów 10:40 (40) 01:43:40
654 185 Jakub Stępnik M Kobyłka Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (91) 01:43:46
655 570 Mariusz Moczkowski M Bleszyn 10:00 (40) 01:43:47
656 1354 Kasia Szaflarska K Warszawa 12:00 (51) 01:43:55
657 228 Ruzanna Serobyan K Klucze KONIUCHY OCR 09:20 (92) 01:43:55
658 569 Tatiana Młynarczyk K Police 10:00 (41) 01:43:56
659 1377 Grzegorz Bołtromiejuk M Wyszków FAK MAJ LAJF 12:20 (42) 01:43:59
660 1514 Kamil Burdzy M Warszawa Mańki 13:00 (32) 01:44:00
661 161 DANIEL BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (93) 01:44:01
662 1306 Marcin Bednarek M Warszawa 12:00 (52) 01:44:02
663 172 Arkadiusz Bielecki M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (94) 01:44:03
664 357 Błażej Matejuk M Józefów LINK FORCE 09:40 (53) 01:44:04
665 1378 Monika Wultańska K Wyszków FAK MAJ LAJF 12:20 (43) 01:44:08
666 837 Adam Łowicki M Rydwągi 10:40 (41) 01:44:14
667 1260 Dorota Grochowska K Poznan Groszki Team 12:00 (53) 01:44:20
668 607 Ariel Wilim M Warszawa BaryBary 10:20 (37) 01:44:23
669 606 Marzena Gęza K Warszawa BaryBary 10:20 (38) 01:44:23
670 1357 Maciej Tomaszewski M Poznań 12:00 (54) 01:44:26
671 294 Michał Sobczyk M Warszawa 09:20 (95) 01:44:30
672 822 Adam Dworak M Będzin 10:40 (42) 01:44:33
673 300 Daniel Wartoń M Józefosław 09:20 (96) 01:44:35
674 976 Karol Michalak M Siedlce 11:00 (39) 01:44:36
675 969 Benedykt Łazuka M Siedlce 11:00 (40) 01:44:39
676 855 Jakub Więckowski M Warszawa 10:40 (43) 01:44:44
677 1105 Mariusz Płoński M Warszawa 11:20 (54) 01:44:45
678 1508 Przemysław Rymkiewicz M Olsztyn Go hard 13:00 (33) 01:44:45
679 1114 Paweł Stolarski M Warszawa 11:20 (55) 01:44:47
680 1075 Michał Drabkowski M Warszawa 11:20 (56) 01:44:48
681 403 Paweł Celiński M łuków 09:40 (54) 01:44:49
682 1098 Robert Mijas M Warszawa 11:20 (57) 01:44:49
683 423 Fabian Olek M Warszawa 09:40 (55) 01:44:50
684 1298 Artur Bielecki M Warszawa Zgwałciłem Żółwia 12:00 (55) 01:44:56
685 725 Maria Piszczoła K Poznań 10:20 (39) 01:44:58
686 1116 Dawid Szmigiel M Wieliszew 11:20 (58) 01:44:58
687 281 Weronika Miller K Kiełpin 09:20 (97) 01:44:59
688 1118 Dariusz Szydlik M Warszawa 11:20 (59) 01:45:00
689 1223 Michał Perl M Warszawa 11:40 (46) 01:45:00
690 1083 Adam Górski M Suwałki 11:20 (60) 01:45:01
691 1216 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 11:40 (47) 01:45:01
692 578 Jarosław Rojek M Siedlce 10:00 (42) 01:45:06
693 267 Przemysław Karasiński M Gdańsk 09:20 (98) 01:45:10
694 370 Kamil Pawlak M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 09:40 (56) 01:45:12
695 844 Wojciech Pietrzak M Warszawa 10:40 (44) 01:45:13
696 1234 Adrian Siek M Białobrzegi 11:40 (48) 01:45:14
697 149 Michal Wincenciak M Legionowo 09:00 (130) 01:45:14
698 799 Paweł Gałka M Pruszków Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (45) 01:45:29
699 286 Olivia Płaczek K Tarnowskie Góry 09:20 (99) 01:45:33
700 1430 Karolina Kaczmarska K Warszawa 12:20 (44) 01:45:35
701 798 Grzegorz Frąszczak M Warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (46) 01:45:38
702 800 Agnieszka Janczak K warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (47) 01:45:38
703 336 Marek Pokojski M legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (57) 01:45:40
704 1480 Grzegorz Cepiński M Droszew 12:40 (10) 01:45:45
705 1431 Piotr Kaczmarski M Warszawa 12:20 (45) 01:45:55
706 390 Paweł Fic M Wołomin Run&Travel 09:40 (58) 01:45:56
707 1317 Jan Duma M Tarnobrzeg 12:00 (56) 01:45:56
708 443 Robert Zawardzin M Warszawa 09:40 (59) 01:46:00
709 436 Adam Wielgołaski M Warszawa 09:40 (60) 01:46:02
710 179 Marcin Lewikowski M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (100) 01:46:03
711 1356 Wojtek Tempczyk M gdańsk 12:00 (57) 01:46:06
712 1289 Marta Leczner K Wrocław WATAHA 12:00 (58) 01:46:15
713 1284 Jakub Drabarek M Wroclaw Wataha 12:00 (60) 01:46:17
714 1292 Anna Pawlaczek K Wrocław Wataha 12:00 (59) 01:46:17
715 1543 Łukasz Machlański M Rybnik 13:00 (34) 01:46:18
716 1285 Oliwer Kawalec M Wrocław WATAHA 12:00 (64) 01:46:18
717 1296 Jakub Zaręba M Wrocław WATAHA 12:00 (63) 01:46:18
718 1293 Katarzyna Popiela-Kukuś K Wrocław Wataha 12:00 (61) 01:46:18
719 1297 Krzysztof Zieliński M Kiełczów WATAHA 12:00 (62) 01:46:18
720 1066 Maciej Burmajster M Warszawa 11:20 (61) 01:46:18
721 1291 Katarzyna Możejko K Wrocław Wataha 12:00 (65) 01:46:19
722 1288 Rafał Kukuś M Wrocław WATAHA 12:00 (67) 01:46:19
723 1286 Sylwia Kawalec K Wrocław WATAHA 12:00 (66) 01:46:19
724 1294 anna skoczek K Wrocław WATAHA 12:00 (68) 01:46:20
725 998 Dawid Zniszczoł M Rybnik 11:00 (41) 01:46:20
726 1010 Jacek Pomarański M Łódź Eldorado 11:20 (62) 01:46:24
727 1011 Maciej Staniszewski M Łódź Eldorado 11:20 (63) 01:46:25
728 1008 Krzysztof Domaradzki M Warszawa Eldorado 11:20 (64) 01:46:28
729 716 Barbara Małkowicz K Wrocław 10:20 (41) 01:46:31
730 710 Agnieszka Kierczak K Kamieniec Wrocławski 10:20 (40) 01:46:31
731 997 Małgorzata Zabłocka K Warszawa 11:00 (42) 01:46:34
732 983 Krzysztof Razik M Wroclaw 11:00 (43) 01:46:34
733 1338 Mateusz Mazur M Sieradz 12:00 (69) 01:46:34
734 1009 Wojtek Maroszek M warszawa Eldorado 11:20 (65) 01:46:36
735 1310 Martyna Błasiak K Sieradz 12:00 (70) 01:46:36
736 1528 Damian Borowski M Rybnik 13:00 (35) 01:46:38
737 1570 Piotr Dzikowski M Tarnowo Podgórne 10:20 (42) 01:46:41
738 1571 Kacper Sędziak M Mrowino 10:20 (43) 01:46:41
739 330 Sławomir Jagnyziak M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (61) 01:46:42
740 85 Rafał Butler M Marki Team Saturn Targówek 09:00 (131) 01:46:42
741 980 Piotr Paprota M Warszawa 11:00 (44) 01:46:43
742 1568 wojciech nowak M ostrów wielkopolski 10:00 (43) 01:46:43
743 1403 Marcin Frymarkiewicz M Skępe ŚWIĘCI Z BOSTONU 12:20 (46) 01:46:45
744 83 Paweł Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (132) 01:46:46
745 337 Tomasz Porowski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:40 (62) 01:46:46
746 329 Piotr Gryc M Wieliszew Bravehearts Legionowo 09:40 (65) 01:46:47
747 565 Jonathan Lilly M Lodz 10:00 (44) 01:46:47
748 321 Piotr Bień M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (63) 01:46:47
749 334 Maja Opara K Jabłonna Bravehearts Legionowo 09:40 (64) 01:46:47
750 408 Marek JANKIEWICZ M Wieliszew 09:40 (66) 01:46:49
751 323 Tomek Chodkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (67) 01:46:52
752 1600 Klaudia Wojcieszak K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (68) 01:46:53
753 652 Hubert Gadaszewski M Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (44) 01:46:54
754 1441 Norbert Kucharzak M Biała Podlaska 12:20 (47) 01:46:54
755 1162 Iga Kamińska K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (49) 01:46:55
756 571 Wiktor Najmoła M Olsztyn 10:00 (45) 01:46:55
757 324 robert cybulski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (69) 01:46:56
758 1490 Jan Pachulski M Warszawa 12:40 (11) 01:46:56
759 284 Tomasz Odziemczyk M Warszawa 09:20 (101) 01:46:58
760 325 Rafał Dądalski M Krubin Bravehearts Legionowo 09:40 (70) 01:47:01
761 338 Małgorzata Pydyn K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (71) 01:47:03
762 1214 Krzysztof Kobyłecki M Gniezno 11:40 (50) 01:47:05
763 1342 Piotr Nasilowski M Warszawa 12:00 (71) 01:47:13
764 1019 Konrad Dzik M Warszawa I thought they said rum... 11:20 (66) 01:47:19
765 1022 Rafał Sujka M Grójec I thought they said rum... 11:20 (68) 01:47:19
766 1020 Grzegorz Kiermacz M warszawa I thought they said rum... 11:20 (69) 01:47:19
767 1021 Agnieszka Sadowska K Warszawa I thought they said rum... 11:20 (67) 01:47:19
768 188 Marta Wrzesień K Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (102) 01:47:20
769 1104 Marcin Pape M Warszawa 11:20 (70) 01:47:21
770 184 Dagmara Stafińska K Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (103) 01:47:22
771 1549 Paweł Szczeciński M Rybnik 13:00 (36) 01:47:26
772 1151 Anna Pocenta K Warszawa MNM SPORT 11:40 (51) 01:47:28
773 1207 Marek Frąckiewicz M Augustów 11:40 (52) 01:47:28
774 170 Nikodem Smalera M Krakow Dziki z lasu 09:20 (104) 01:47:34
775 875 Jacek Guzikowski M Olsztyn ByleDobiec z Olsztyna 11:00 (45) 01:47:36
776 264 Mateusz Gniadek M Warszawa 09:20 (105) 01:47:38
777 326 Anna Duczmalewska K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (72) 01:47:48
778 821 Wiktor Deresz M Warszawa 10:40 (48) 01:47:51
779 1048 Emilia Gołębiowska K warszawa trener24h.com.pl 11:20 (71) 01:47:53
780 767 Mateusz Kalita M Żabno Husaria Race Team 10:40 (49) 01:47:54
781 1047 Danuta Gewald K Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (72) 01:47:57
782 156 Anna Ruśnica K Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (106) 01:47:58
783 398 Adrian Wojciechowski M Koszalin Wild Team 09:40 (73) 01:47:59
784 82 Kamil Greń-Florczuk M olsztyn Sulek's Crew 09:00 (133) 01:48:13
785 991 Bartosz Szewczyk M Olsztyn 11:00 (46) 01:48:17
786 958 Mateusz Glazik M Warszawa 11:00 (47) 01:48:18
787 1251 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 12:00 (72) 01:48:20
788 874 kamila Guzikowska K olsztyn ByleDobiec z Olsztyna 11:00 (48) 01:48:22
789 1120 Robert Szydłowski M Warszawa 11:20 (73) 01:48:38
790 1119 Piotr Szydłowski M Warszawa 11:20 (74) 01:48:41
791 964 Artur Kisiel M Warszawa 11:00 (49) 01:48:42
792 994 Rafał Torbus M Warszawa 11:00 (50) 01:48:44
793 400 Bartosz Siemiński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:40 (74) 01:48:48
794 516 Bartłomiej Kielczyk M Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (46) 01:48:52
795 1499 Agata Szkodzińska K Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (37) 01:48:52
796 971 Dominik Leszczyński M Pułtusk 11:00 (51) 01:48:56
797 839 Mateusz Majewski M Warszawa 10:40 (50) 01:48:56
798 515 Szymon Kesler M Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (47) 01:49:01
799 737 Patrycja Wierzbicka K Radom 10:20 (46) 01:49:02
800 703 Paweł Gleich M Radom 10:20 (45) 01:49:02
801 838 Damian Maciak M Wygodne 10:40 (51) 01:49:05
802 717 Kamil Marciniak M Łódź 10:20 (47) 01:49:06
803 494 Mateusz Sikorski M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (48) 01:49:06
804 395 Paweł Mrożek M Człuchów Wild Team 09:40 (75) 01:49:07
805 394 Martyna Macioch K Gdańsk Wild Team 09:40 (77) 01:49:09
806 392 Paweł Karwowski M Gdańsk Wild Team 09:40 (76) 01:49:09
807 949 MIchał Bem M Katowice 11:00 (52) 01:49:09
808 393 Beata Kuraś K Gdansk Wild Team 09:40 (78) 01:49:10
809 925 Emilia Sotek K Warszawa Są tacy jak my 11:00 (53) 01:49:15
810 927 Paweł Wojdak M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (54) 01:49:17
811 399 Adam Godlewski M Warszawa Zwolnieni z Wuefu 09:40 (79) 01:49:17
812 784 Monika Braś K Myślenice Navigarecharter 10:40 (52) 01:49:17
813 651 Iga Gadaszewska K Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (48) 01:49:20
814 653 Kamil Zawodzian M Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (49) 01:49:23
815 518 Marcin Anaszewski M Ciemne Maupeczki 10:00 (49) 01:49:25
816 519 Katarzyna Marciniak K Warszawa Maupeczki 10:00 (52) 01:49:25
817 520 Grzegorz Zbrzeźniak M Warszawa Maupeczki 10:00 (50) 01:49:25
818 465 Marcin Uzdowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (51) 01:49:25
819 1045 Kamil Banaś M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (75) 01:49:26
820 922 Damian Mróz M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (55) 01:49:26
821 1525 Łukasz Walczyna M Parczew Mistrzowie Knurzingu 13:00 (39) 01:49:27
822 1524 Damian Skrzynecki M Ruda Śląska Mistrzowie Knurzingu 13:00 (41) 01:49:27
823 1522 Natalia Piętka K Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (38) 01:49:27
824 1523 Mikołaj Popis M Mińsk Mazowiecki Mistrzowie Knurzingu 13:00 (40) 01:49:27
825 924 Arkadiusz Seremak M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (56) 01:49:28
826 1520 Paweł Matuszak M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (43) 01:49:28
827 1516 Paweł Chorzępa M Ruda Śląska Mistrzowie Knurzingu 13:00 (42) 01:49:28
828 169 Krzysztof Kolasinski M Józefów Cwałujące Żółwie 09:20 (107) 01:49:29
829 1544 Kamil Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (44) 01:49:29
830 47 Iga Kempa K Warszawa Kick lasski 09:00 (134) 01:49:32
831 1264 Maria Walczyk-Gaworecka K Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (73) 01:49:32
832 1263 Sławomir Gaworecki M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (74) 01:49:36
833 1521 Krystian Paul M Skarszewy Mistrzowie Knurzingu 13:00 (45) 01:49:36
834 493 Piotr Pogwizd M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (53) 01:49:37
835 1262 Marzena Dziurla K ustka GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (75) 01:49:38
836 514 Natalia Gawryś K Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (54) 01:49:39
837 489 Łukasz Dymek M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (55) 01:49:40
838 1323 Marcin Grzywacz M Warszawa 12:00 (76) 01:49:41
839 490 Arleta Królak K Warszawa DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (56) 01:49:43
840 492 Grzegorz Panek M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (57) 01:49:44
841 468 Piotr Zaborowski M warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (58) 01:49:46
842 1261 Marcin Bańka M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (77) 01:49:49
843 782 Kamil Łopatek M Warszawa LYCONET TEAM 10:40 (53) 01:49:53
844 589 Żaneta Żak K Warszawa 10:00 (59) 01:49:54
845 590 Karol Zawadzki M Milanówek 10:00 (60) 01:50:02
846 444 Mariusz Skóra M Warszawa Academia Gorila 10:00 (61) 01:50:03
847 745 Agata Szymańska K Brwinów Brwinów 10:40 (54) 01:50:04
848 1206 Krzyszof Dynowski M Warszawa 11:40 (53) 01:50:09
849 960 Natalia Jacuńska K Poznań 11:00 (57) 01:50:10
850 102 Szymon Bukowski M Radom 09:00 (135) 01:50:12
851 531 Kamil Zoń M Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (62) 01:50:12
852 1613 Kamil Trybuś M Rybnik 13:00 (46) 01:50:12
853 530 Przemek Włodarczyk M Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (63) 01:50:14
854 2191 Wojciech Soszyński M Celestynów 09:20 (108) 01:50:16
855 1073 Przemysław Domińczyk M Łódź 11:20 (76) 01:50:18
856 1049 Tomasz Kantor M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (77) 01:50:23
857 974 Barbara Maślińska K Poznań 11:00 (58) 01:50:26
858 1429 Ilona Jurczyk K Warszawa 12:20 (48) 01:50:27
859 453 Ernest Kulik M Łomianki ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (64) 01:50:28
860 1133 Piotr Dworczak M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (54) 01:50:30
861 1080 Agnieszka Fitowska K Żary 11:20 (78) 01:50:31
862 469 Przemyslaw Zaborowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (65) 01:50:38
863 373 Mateusz Klipo M Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (80) 01:50:43
864 1157 Wojciech Hałabuz M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (55) 01:50:49
865 806 Marcin Szaniec M Kraków Programisci na koksie 10:40 (56) 01:50:50
866 805 Albert Dorotko-Darowski M Skarżysko-Kamienna Programisci na koksie 10:40 (55) 01:50:50
867 987 Julia Skrzekut K Giżycko 11:00 (59) 01:50:57
868 375 Emilia Wróblewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (81) 01:50:59
869 1304 Monika Bartkiewicz K Olsztyn 12:00 (78) 01:50:59
870 374 Mateusz Marciniewicz M Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (82) 01:51:01
871 583 Martyna Sokołowska K warszawa 10:00 (66) 01:51:01
872 793 Marcin Laskowski M Warszawa Oddział Geriatryczny 10:40 (57) 01:51:26
873 372 Magdalena Horbaczewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (83) 01:51:31
874 454 Paweł Majchrzak M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (67) 01:51:31
875 1158 Maciej Majewski M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (56) 01:51:40
876 1160 Agnieszka Szymaniak K Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (57) 01:51:40
877 355 Piotr Kośmider M Warszawa LINK FORCE 09:40 (84) 01:51:45
878 291 Marcin Serkowski M Warszawa 09:20 (109) 01:51:47
879 320 Agnieszka Sadlowska K Legionowo Bravehearts 09:40 (85) 01:51:47
880 1159 Andrzej Stobiecki M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (58) 01:51:53
881 157 robert dominowski M warszawa banda mariana 09:20 (110) 01:51:56
882 138 Magda Sosnówka K Warszawa 09:00 (136) 01:51:56
883 525 Rafał Tomanek M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (68) 01:51:57
884 361 Paulina Powierża K Warszawa LINK FORCE 09:40 (86) 01:51:58
885 913 Marcin Krzeszewski M Płock Paranienormalni 11:00 (60) 01:52:02
886 1115 Łukasz Szkatulski M Strzelin 11:20 (79) 01:52:06
887 1215 Małgorzata Kornobis K Włocławek 11:40 (59) 01:52:08
888 915 MARIUSZ RUTKOWSKI M PŁOCK Paranienormalni 11:00 (61) 01:52:09
889 1217 Patryk Laskowski M Włocłwek 11:40 (60) 01:52:09
890 1322 Adrian Groszyk M Jabłonna 12:00 (79) 01:52:10
891 632 Damian Grzymała M Poznań Dirty Sparrows 10:20 (50) 01:52:10
892 631 Jakub Frontczak M Poznań Dirty Sparrows 10:20 (51) 01:52:12
893 633 Jadwiga Pielatowska K Poznań Dirty Sparrows 10:20 (52) 01:52:15
894 623 Jakub Pietrzyk M gdynia Ciećmoruchy 10:20 (53) 01:52:17
895 740 Patrycja Zaliwska K warszawa 10:20 (54) 01:52:17
896 1225 Paweł Podkański M Warszawa 11:40 (61) 01:52:19
897 1477 Mateusz Czerniak M Strzalkowo Up In The Smoke 12:40 (12) 01:52:20
898 747 Tomasz Wincenciak M Lublin Brwinów 10:40 (58) 01:52:23
899 857 Mateusz Wrzecion M Warszawa 10:40 (59) 01:52:24
900 405 Dawid Daca M Latchorzew 09:40 (87) 01:52:28
901 258 Karol Czarnota M Warszawa 09:20 (111) 01:52:37
902 1478 Artur Jagoda M Poznań Up In The Smoke 12:40 (13) 01:52:43
903 1434 Wojciech Kochanowicz M Toruń 12:20 (49) 01:52:47
904 626 Magdalena Wnorowska K Lomianki Czterdziestki 10:20 (55) 01:52:48
905 108 Mariusz Filipczuk M Warszawa 09:00 (137) 01:52:49
906 612 Łukasz Winnicki M warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (56) 01:52:50
907 1432 Piotr Kania M Szemud 12:20 (50) 01:52:50
908 1440 Paulina Kubiak K Toruń 12:20 (51) 01:52:51
909 731 Natalia Spinek K Kobyłka 10:20 (57) 01:52:57
910 1139 Michał Kukucki M Poznan JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (62) 01:52:59
911 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (138) 01:52:59
912 1140 Paulina Szypa M Poznań JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (63) 01:53:01
913 730 Mateusz Ślesicki M Kobyłka 10:20 (58) 01:53:01
914 1137 Marcin Budnik M Kamionki JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (64) 01:53:04
915 1385 Piotr Kędzierski M Świdnik Just TEAM 12:20 (52) 01:53:05
916 1446 Kamil Nowak M Wejherowo 12:20 (53) 01:53:06
917 121 Milena Machała K Dziekanów Leśny 09:00 (139) 01:53:10
918 1094 Paweł Łasica M Warszawa 11:20 (80) 01:53:12
919 630 Igor Siemieniuk M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (59) 01:53:13
920 628 Michał Kościuszko M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (60) 01:53:17
921 627 Jarosław Bień M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (61) 01:53:18
922 542 Michał Bielański M Rumia 10:00 (69) 01:53:21
923 1053 Damian Pasieka M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (81) 01:53:22
924 1281 Szymon Pękała M Warszawa Truncate Table Team 12:00 (80) 01:53:23
925 1282 Michał Wilski M Warszawa Truncate Table Team 12:00 (81) 01:53:34
926 1386 Justyna Nowak K Warszawa Just TEAM 12:20 (54) 01:53:34
927 738 Paulina Woźniak K Szczecin 10:20 (62) 01:53:36
928 1384 Konrad Kamizela M Końskie Just TEAM 12:20 (55) 01:53:36
929 708 Robert Kamiński M Warszawa 10:20 (63) 01:53:38
930 825 Martyna Karwowska K Warszawa 10:40 (60) 01:53:40
931 820 Mariusz Celejewski M Tarczyn 10:40 (61) 01:53:41
932 1370 Slawomir Panszczyk M Warszawa BEAUTY BEASTS 12:20 (56) 01:53:42
933 1387 Marcin Wasak M Świdnik Just TEAM 12:20 (57) 01:53:45
934 1050 Kamil Kujawski M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (82) 01:53:48
935 1451 Dominika Polus K Piastów 12:20 (58) 01:53:48
936 276 Aleksander Lach M Jesionka 09:20 (112) 01:53:49
937 1351 Michał Smogorzewski M Warszawa 12:00 (82) 01:54:00
938 926 Maciej Uszyński M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (62) 01:54:02
939 1051 Maciej Molasy M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (83) 01:54:07
940 1054 Michał Wysocki M Okuniew trener24h.com.pl 11:20 (84) 01:54:08
941 277 Robert LACH M Jesionka 09:20 (113) 01:54:16
942 1454 Mateusz Rokosz M Warszawa 12:20 (59) 01:54:16
943 1365 Bartlomiej Wzorek M Aberdeen 12:00 (83) 01:54:21
944 788 Monika Harbutiak K Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (62) 01:54:28
945 791 Paulina Labuda K Gdańsk Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (63) 01:54:29
946 476 Sebastian Fura M Warszawa Coachfit.pl 10:00 (70) 01:54:30
947 475 Diana Bilska K Pruszków Coachfit.pl 10:00 (71) 01:54:33
948 790 Natalia Kowalska K Głogów Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (64) 01:54:33
949 792 Anna Morawska K Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (65) 01:54:33
950 552 Marcin Frej M Warszawa 10:00 (72) 01:54:36
951 1240 Mateusz Szwed M Skierniewice 11:40 (65) 01:54:37
952 548 Adrian Derybowski M Żuromin 10:00 (73) 01:54:39
953 1239 Piotr Szustakiewicz M Piastów 11:40 (66) 01:54:40
954 901 Jakub Huzior M Warszawa GMA Argos 11:00 (63) 01:54:41
955 1040 Wiktor Oziębała M Panki SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (86) 01:54:44
956 1006 Michał Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (85) 01:54:44
957 1041 Krzysztof Paciga M Rabka - Zdrój SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (87) 01:54:45
958 1219 Jakub Murgrabia M Skierniewice 11:40 (67) 01:54:45
959 902 Aleksandra Krokwa K Warszawa GMA Argos 11:00 (64) 01:54:45
960 1038 Karolina Dziubała K Częstochowa SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (88) 01:54:46
961 1039 Piotr Mierzwa M Warszawa SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (89) 01:54:49
962 478 Tomasz Ranc M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (74) 01:54:50
963 1007 Tomasz Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (90) 01:54:51
964 900 Krzysztof Godek M Warszawa GMA Argos 11:00 (65) 01:54:54
965 777 Patryk Michalski M Wola Prażmowska KONIUCHY OCR 10:40 (66) 01:54:54
966 1144 Tomasz Janczewski M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (68) 01:54:55
967 629 Krzysztof Pilarczyk M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (64) 01:54:59
968 1147 Rafał Sidorowicz M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (69) 01:54:59
969 879 Marta Perchała - Jasicka K Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 11:00 (66) 01:55:01
970 1582 Elwira Padewska K Warszawa LYCONET TEAM 10:40 (67) 01:55:02
971 1363 Marcin Wojtaszczyk M Karolina 12:00 (84) 01:55:03
972 1250 Jacek Szpakowski M WARSZAWA -= GUMISIE =- 12:00 (85) 01:55:05
973 1364 Katarzyna Wojtyczka K Katowice 12:00 (86) 01:55:07
974 1248 Tomasz Kosiński M Warszawa -= GUMISIE =- 12:00 (87) 01:55:09
975 1249 Emil Krawczak M Ząbki -= GUMISIE =- 12:00 (88) 01:55:09
976 252 Adrian Biały M Warszawa 09:20 (114) 01:55:10
977 1311 Kazimierz Bujnicki M Wołomin 12:00 (89) 01:55:11
978 1460 Karol Sobociński M Bruk 12:20 (60) 01:55:22
979 789 Piotr Harbutiak M Cisowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (68) 01:55:23
980 996 Ryszard Widuch M Rybnik 11:00 (67) 01:55:24
981 1394 Joanna Dądelewska K Malbork Piękni i Bestie 12:20 (61) 01:55:27
982 1316 Maciej Cudny M Mińsk Mazowiecki 12:00 (90) 01:55:29
983 769 Ela Małopolska K Tarnów Husaria Race Team 10:40 (69) 01:55:29
984 771 Artur Orliński M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (70) 01:55:30
985 912 Rafał Karaszewski M Płock Paranienormalni 11:00 (68) 01:55:35
986 1269 Rafał Skopek M Warszawa Husaria Race Team 12:00 (91) 01:55:36
987 220 Agata Skopek K Podkowa Leśna Husaria Race Team 09:20 (115) 01:55:41
988 828 Jarosław Kondrat M Warszawa 10:40 (71) 01:55:42
989 234 Maciej Berezinski M Warszawa Miękkie buły 09:20 (116) 01:55:46
990 1331 Michał Kizowski M Tomaszów Lubelski 12:00 (92) 01:55:49
991 278 Karolina Lewandowska K Budziska 09:20 (117) 01:55:53
992 260 Przemysłw Frączkiewicz M Legionowo 09:20 (118) 01:55:56
993 1179 Michał Woźniak M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (70) 01:55:58
994 1177 Olga Krysiak K Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (71) 01:56:01
995 911 Gosia Danielak K Warszawa Paranienormalni 11:00 (69) 01:56:02
996 914 Magdalena Rutkowska K Płock Paranienormalni 11:00 (70) 01:56:05
997 305 Barbara Zegadło K Budziska 09:20 (119) 01:56:06
998 956 Krzysztof Filarski M Warszawa 11:00 (71) 01:56:15
999 343 Wioletta Drozd K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (88) 01:56:26
1000 270 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński 09:20 (120) 01:56:30
1001 376 Magdalena Ambor K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (89) 01:56:37
1002 918 Magda Rysińska K Piaseczno Rysie 11:00 (72) 01:56:38
1003 279 Tomasz Łysek M LUBLINIEC 09:20 (121) 01:56:45
1004 701 Michał Filim M kotuń 10:20 (65) 01:56:56
1005 760 Małgorzata Lukas K Warszawa Freak 10:40 (73) 01:56:56
1006 849 Arkadiusz Ślązak M Warszawa 10:40 (72) 01:56:56
1007 466 Michał Wijata M Opoczno ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (75) 01:56:56
1008 379 Agnieszka Łapińska K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (90) 01:57:02
1009 377 Julia Bonat K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (91) 01:57:03
1010 378 Kacper Kapuśniak M Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (92) 01:57:05
1011 696 Paweł Bandurski M Warszawa 10:20 (66) 01:57:08
1012 1064 Konrad Skiba M Płock WSPINACZE 11:20 (91) 01:57:35
1013 1060 Artur Brożek M Płock WSPINACZE 11:20 (92) 01:57:38
1014 1062 Błażej Pawłowski M Płock WSPINACZE 11:20 (93) 01:57:38
1015 1063 Agnieszka Pietrzak K Płock WSPINACZE 11:20 (94) 01:57:40
1016 1061 Renata Ciska K Płock WSPINACZE 11:20 (95) 01:57:42
1017 358 Agnieszka Michalak K Otwock LINK FORCE 09:40 (93) 01:57:46
1018 471 Tomasz Gostomski M Warszawa Co chcesz ToMasz 10:00 (76) 01:57:50
1019 895 Małgorzata Kras K Wrocław Forma Cross Team 10:40 (74) 01:58:04
1020 255 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:20 (122) 01:58:12
1021 1439 Joanna Krowicka K Gdańsk 12:20 (62) 01:58:12
1022 1417 Karolina Bokłaga K Warszawa 12:20 (63) 01:58:14
1023 579 Wojciech Roskiewicz M Wroclaw 10:00 (77) 01:58:25
1024 757 Leszek Potepa M Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (76) 01:58:28
1025 894 Katarzyna Tulejko K Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (75) 01:58:28
1026 1428 Monika Gomułkiewicz K Warszawa 12:20 (64) 01:58:29
1027 1156 Aleksandra Łaszewska K Gdynia PIĘKNE ISTOTY 11:40 (72) 01:58:33
1028 919 Marcin Rysiński M Piaseczno Rysie 11:00 (73) 01:58:36
1029 197 Wojciech Chołaściński M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (123) 01:58:38
1030 1474 Paweł Wilk M Włocławek 12:20 (65) 01:58:47
1031 1461 Kamil Sokołowski M Legionowo 12:20 (66) 01:58:48
1032 1222 Jakub Pawlik M Warszawa 11:40 (73) 01:58:49
1033 1198 Michał Bojanowski M Szczecinek 11:40 (74) 01:59:00
1034 776 Mateusz Błaszczak M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 10:40 (77) 01:59:00
1035 773 Katarzyna Słowik K Żabno Husaria Race Team 10:40 (78) 01:59:02
1036 437 Andrzej Wiśniewski M Warszawa 09:40 (94) 01:59:15
1037 499 Jakub Chabros M Warszawa Huragany 10:00 (78) 01:59:17
1038 430 Paulina Szarow K Nowy Dwór Mazowiecki 09:40 (95) 01:59:26
1039 146 Arek Tuzimek M Radom 09:00 (140) 01:59:32
1040 686 Magdalena Lisowska K Warszawa wkurw_team 10:20 (67) 01:59:32
1041 1494 Kamil Uliński M Warszawa 12:40 (14) 01:59:32
1042 1488 Beata Orczyk K Warszawa 12:40 (15) 01:59:34
1043 942 Tomasz Pieńkowski M Mińsk Mazowiecki U.B.J.L. TEAM 11:00 (74) 01:59:37
1044 687 Liwia Słupecka K Warszawa wkurw_team 10:20 (68) 01:59:41
1045 501 Jacek Mossakowski M Warszawa Huragany 10:00 (79) 01:59:45
1046 546 Judyta Czajka K Toruń 10:00 (80) 01:59:49
1047 1489 Grzegorz Orczyk M Warszawa 12:40 (16) 01:59:49
1048 859 Aleksy Zarzeczny M Gdańsk 10:40 (79) 01:59:54
1049 992 Kamila Szwejk K Warszawa 11:00 (75) 01:59:58
1050 778 Yulia Bazhenova K Gdańsk Lufthansa Systems Poland 10:40 (80) 01:59:59
1051 954 Karol Dobrowolski M warszawa 11:00 (76) 01:59:59
1052 202 Dorota Kałuzińska K Łódź Husaria Race Team 09:20 (124) 02:00:00
1053 684 Magdalena Kowalczyk K Warszawa wkurw_team 10:20 (69) 02:00:04
1054 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (141) 02:00:04
1055 381 Michał Woźniak M Białobrzegi POWER TRAINING 09:40 (96) 02:00:08
1056 364 Małgorzata Teperek K Karczew LINK FORCE 09:40 (97) 02:00:11
1057 380 Sylwia Wilk K Warszawa POWER TRAINING 09:40 (98) 02:00:18
1058 1414 Maciej Tarach M Sulejówek Wawer Team 12:20 (67) 02:00:18
1059 1473 Mariusz Wilk M Złotoria 12:20 (68) 02:00:18
1060 862 Kamil Łopong M warszawa _Dziki_ 11:00 (77) 02:00:19
1061 1413 Bartek Regulski M Warszawa Wawer Team 12:20 (69) 02:00:19
1062 938 Anna Wykurz K Warszawa Stay In Touch 11:00 (78) 02:00:24
1063 768 Jakub Kasperowicz M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (81) 02:00:27
1064 1412 Wojciech Paludkiewicz M Warszawa Wawer Team 12:20 (70) 02:00:27
1065 435 Marcin Wiechowicz M nowy dwór mazowiecki 09:40 (99) 02:00:32
1066 401 Magda Barcińska K Zakroczym 09:40 (100) 02:00:33
1067 1256 Marcin Korzeniowski M Skarżysko Kamienna Bydlaki 12:00 (93) 02:00:34
1068 1464 Krystian Świech M Włocławek 12:20 (71) 02:00:35
1069 872 Adrian Kluczkowski M Łajski Bravehearts Legionowo 11:00 (79) 02:00:37
1070 1174 Katarzyna Junczyk K Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (75) 02:00:47
1071 1443 Marta Maciejewska K Toruń 12:20 (72) 02:00:47
1072 433 Milena Teperek K Karczew 09:40 (101) 02:00:50
1073 201 Paulina Jasek-Bors K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (126) 02:00:54
1074 210 Adam Maniara M Stanisławów Husaria Race Team 09:20 (125) 02:00:54
1075 941 Artur Leszczyński M Mińsk Mazowiecki U.B.J.L. TEAM 11:00 (80) 02:00:55
1076 1171 Dariusz Guziński M Pabianice RUSEK BOXING GYM 11:40 (76) 02:00:56
1077 1175 Piotr Junczyk M Lodz RUSEK BOXING GYM 11:40 (77) 02:00:58
1078 1170 Beata Adasiak K Ksawerów RUSEK BOXING GYM 11:40 (78) 02:01:01
1079 109 Nikola Filipczuk K Gdynia 09:00 (142) 02:01:02
1080 1255 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (94) 02:01:04
1081 500 Jakub Matysiak M Warszawa Huragany 10:00 (81) 02:01:09
1082 222 Sylwia Studzińska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (127) 02:01:09
1083 1577 Kinga Waśkiewicz K Toruń 12:20 (73) 02:01:19
1084 1258 Anna Opara K Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (95) 02:01:32
1085 830 Anna Kowalska K Warszawa 10:40 (82) 02:01:32
1086 1182 Patryk Stecki M Pomiechówek TEAM YOUTH 11:40 (79) 02:01:33
1087 1257 Michał Nawrocki M Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (96) 02:01:33
1088 832 Agata Kozłowska K Warszawa 10:40 (83) 02:01:33
1089 1183 Kamil Strzałkowski M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (80) 02:01:35
1090 1181 Filip Pieszczyński M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (81) 02:01:36
1091 1218 Jarosław Matlak M Żywiec 11:40 (82) 02:01:38
1092 1180 Robert Nguyen M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (83) 02:01:40
1093 388 Adam Wadhwa M Warszawa Proszę nie 09:40 (102) 02:01:42
1094 385 Maks Krajewski M Warszawa Proszę nie 09:40 (103) 02:01:45
1095 387 Mateusz Majak M Zakręt Proszę nie 09:40 (104) 02:01:47
1096 1420 Agnieszka Cieślewicz K Toruń 12:20 (74) 02:01:49
1097 568 Piotr Mierzejewski M Warszawa 10:00 (82) 02:01:52
1098 213 Kiryl Nieviarouski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (128) 02:01:55
1099 383 Patryk Banach M Zielonka Proszę nie 09:40 (105) 02:01:57
1100 384 Monika Kandybowicz K Podkowa Leśna Proszę nie 09:40 (106) 02:02:02
1101 559 Marcin Jeż M Warszawa 10:00 (83) 02:02:04
1102 386 Magdalena Macioch K Warszawa Proszę nie 09:40 (107) 02:02:06
1103 880 Karolina Afekk M Legionowo Drużyna Harpaganów 11:00 (81) 02:02:11
1104 1212 Robert Hołownia M Szczecinek 11:40 (84) 02:02:12
1105 1400 Urszula Żabicka K Warszawa Rycerze ortalionu 12:20 (75) 02:02:16
1106 1373 Rafał Wilk M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 12:20 (76) 02:02:18
1107 544 Daria Ciosek K Płońsk 10:00 (84) 02:02:25
1108 498 Paweł Baraniak M Żabia Wola HARPAGANY LANSU 10:00 (85) 02:02:26
1109 656 Marta Czubaj K Pruszków Pająk Leon Team 10:20 (70) 02:02:29
1110 658 Arkadiusz Łoza M Pruszków Pająk Leon Team 10:20 (71) 02:02:32
1111 794 Magda Kordal K Gdynia Orki z Majorki 10:40 (84) 02:02:36
1112 280 Monika Madyjak K Ożarów Mazowiecki 10:00 (86) 02:02:42
1113 943 Agnieszka Bieńko-Kuczyńska K Józefów WTF - where's the finish? 11:00 (82) 02:02:45
1114 939 Jarosław Wykurz M Wrocław Stay In Touch 11:00 (83) 02:02:49
1115 945 Marta Marciniak K Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (84) 02:02:54
1116 1299 Rafał Boguszewski M Warszawa Zgwałciłem Żółwia 12:00 (97) 02:03:19
1117 1410 Piotr Kołtun M Józefów Wawer Team 12:20 (77) 02:03:19
1118 888 Mathieu Corbi M Warszawa Eneria 11:00 (86) 02:03:22
1119 893 Piotr Zawadzki M Warszawa Eneria 11:00 (85) 02:03:22
1120 892 Michał Soja M Warszawa Eneria 11:00 (87) 02:03:23
1121 887 Iwona Ciulinska K Nowy dwór mazowiecki Eneria 11:00 (88) 02:03:23
1122 889 Aleksandra Gołębiewska K Warszawa Eneria 11:00 (90) 02:03:23
1123 890 Grzegorz Michalak M Nowy Dwór Maz Eneria 11:00 (89) 02:03:23
1124 1300 Mateusz Daniluk M Dziadkowice Zgwałciłem Żółwia 12:00 (98) 02:03:26
1125 659 Magdalena Witkowska K Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (72) 02:03:28
1126 944 Łukasz Kuczyński M Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (91) 02:03:32
1127 1476 Barbara Zdeb K Opole 12:20 (78) 02:03:34
1128 795 Małgorzata Korytkowska K Łomża Orki z Majorki 10:40 (85) 02:03:36
1129 714 Marcin Krzyżanowski M Radom 10:20 (73) 02:03:36
1130 796 Marcin Korytkowski M Łomża Orki z Majorki 10:40 (86) 02:03:38
1131 293 Paulina Skrętek K Białystok 09:20 (129) 02:03:45
1132 1074 Iwona Dorożyńska K Kraków 11:20 (96) 02:03:45
1133 1423 MAŁGORZATA DZIK K Mirsk 12:20 (79) 02:03:46
1134 654 Marcin Antosiewicz M Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (74) 02:03:49
1135 292 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:20 (130) 02:03:50
1136 709 Emil Kapusta M Radom 10:20 (75) 02:03:50
1137 448 Kamil Dardziński M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (87) 02:03:51
1138 655 Mariusz CHOJNACKI M Stegna Pająk Leon Team 10:20 (76) 02:03:53
1139 1487 Justyna Możdżeń K Krawno 12:40 (17) 02:03:59
1140 1381 Anita Gołębiewska K Warszawa FIGLARZE 12:20 (80) 02:04:13
1141 1379 Aleksandra Budny K Halinów FIGLARZE 12:20 (81) 02:04:14
1142 460 Roman Rychlicki M WOŁOMIN ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (88) 02:04:16
1143 415 Bernard Lenart M Warszawa 09:40 (108) 02:04:22
1144 459 Marta Pleban K Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (89) 02:04:36
1145 801 Anna Łukaszewska K Warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (87) 02:04:38
1146 896 Justyna Bajroszewska K Międzyzdroje GdzieJestReszta 11:00 (93) 02:04:42
1147 898 Sylwia Suchomska K Cekcyn GdzieJestReszta 11:00 (92) 02:04:42
1148 899 Piotr Winiarski M Swinoujscie GdzieJestReszta 11:00 (94) 02:04:43
1149 897 Rafał Kaflik M Świnoujście GdzieJestReszta 11:00 (95) 02:04:45
1150 1411 Maciej Lach M Jozefow Wawer Team 12:20 (82) 02:04:49
1151 407 Anna Hasiak K Warszawa 09:40 (109) 02:04:55
1152 513 Anna Wysocka K Warszawa Koniokrady 10:00 (90) 02:04:57
1153 446 Olga Biskupek K Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (91) 02:04:59
1154 780 Marcin Urbańczyk M Nowy Dwór Mazowiecki Luka Bandita 10:40 (88) 02:05:09
1155 802 Diana Łukaszewska K Łódź Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (89) 02:05:10
1156 438 Julia Wójcik M Stanisławów Pierwszy 09:40 (110) 02:05:11
1157 779 Łukasz Łącki M Nowy Dwór Mazowiecki Luka Bandita 10:40 (90) 02:05:15
1158 1550 Maciej Szczodry M Warszawa 13:00 (47) 02:05:29
1159 339 Monika Rosińska K Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (111) 02:05:44
1160 282 Anna Mróz K Warszawa 09:20 (131) 02:05:53
1161 427 Łukasz Pomrenke M KAtowice 09:40 (112) 02:06:00
1162 428 Robert Przybyłowski M Sierpc 09:40 (113) 02:06:02
1163 1383 Joanna Siembab K Halinów FIGLARZE 12:20 (83) 02:06:03
1164 510 Aleksandra Weresińska K Stubno Koniokrady 10:00 (92) 02:06:09
1165 511 Michał Weresiński M Stubno Koniokrady 10:00 (93) 02:06:10
1166 512 Michal Wrobel M warszawa Koniokrady 10:00 (94) 02:06:10
1167 878 Darek Król M Piaseczno CrossCorner 11:00 (96) 02:06:12
1168 876 Karol Ambroziak M Piaseczno Cross Corner 11:00 (97) 02:06:12
1169 509 Katarzyna Uchwat K Strzyżów Koniokrady 10:00 (95) 02:06:13
1170 1427 Paweł Gębalski M Lubin 12:20 (84) 02:06:22
1171 1465 Krzysztof Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (85) 02:06:22
1172 1433 Krzysztof KAWALEC M Wołów 12:20 (86) 02:06:26
1173 1466 Maciej Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (87) 02:06:27
1174 1187 Mateusz Litwin M Ryjewo ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (86) 02:06:28
1175 1188 Michał Litwin M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (85) 02:06:28
1176 214 Grzegorz Pętlak M Sochaczew Husaria Race Team 09:20 (132) 02:06:29
1177 1185 Patryk Kowalczuk M Brodnica ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (88) 02:06:29
1178 1382 Anna Osuch K Warszawa FIGLARZE 12:20 (88) 02:06:29
1179 1380 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 12:20 (89) 02:06:29
1180 1191 Mariusz Skarbecki M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (87) 02:06:29
1181 1190 Wojciech Sidor M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (89) 02:06:30
1182 1184 Maciej Chabowski M Olsztyn ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (90) 02:06:30
1183 1186 Katarzyna Litwin K Częstochowa ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (91) 02:06:31
1184 1424 Zbigniew Faryniarz M Grodziec 12:20 (90) 02:06:32
1185 1228 Jarosław Radwan M Kraków 11:40 (93) 02:06:32
1186 1192 Radek Skarbecki M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (94) 02:06:32
1187 1194 Dawid Wasilewski M Żyrardów ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (92) 02:06:32
1188 1227 Donat Popielski M Kraków 11:40 (95) 02:06:33
1189 1189 Lukasz Matejuk M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (96) 02:06:34
1190 1575 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:40 (97) 02:06:35
1191 669 Agnieszka Godycka-Ćwirko K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (77) 02:06:36
1192 517 Magdalena Kownacka K Józefów Mamy Ruszamy 10:00 (96) 02:06:37
1193 473 Erni K M Józefów Co chcesz ToMasz 10:00 (97) 02:06:38
1194 340 Natalia Sagan K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (114) 02:06:40
1195 331 Marcin Kochman M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (115) 02:06:42
1196 754 Piotr Wójcik M Rawa Mazowiecka Drim Tim 10:40 (91) 02:06:48
1197 674 Sandra Siedlecka K Gostynin Sportera Fitness Team 10:20 (78) 02:06:49
1198 1042 Patrycja Woźniak K Łódź Sportera Fitness Team 11:20 (97) 02:07:06
1199 480 Artur Szreniawa-Sztajnert M Nadarzyn Coachfit.pl 10:00 (99) 02:07:09
1200 505 Małgorzata Kusz K Przemyśl Koniokrady 10:00 (98) 02:07:09
1201 479 Magdalena Sobczyk K Piastów Coachfit.pl 10:00 (100) 02:07:14
1202 504 Andrzej Kusz M Przemyśl Koniokrady 10:00 (101) 02:07:17
1203 972 Piotr Malinowski M Warszawa Wesoła 11:00 (98) 02:07:22
1204 610 Mariusz Jakubowski M Brwinów CHOJRAK TEAM 10:20 (79) 02:07:22
1205 367 Grzegorz Turos M Otwock LINK FORCE 09:40 (116) 02:07:25
1206 1097 Bartek Marcula M Radom 11:20 (98) 02:07:28
1207 1065 Karolina Boguska K Warszawa 11:20 (99) 02:07:31
1208 1106 Darya Poldyayeva K Warszawa 11:20 (100) 02:07:34
1209 611 Arkadiusz Kulesza M Warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (80) 02:07:36
1210 613 Paweł Witek M Brwinów CHOJRAK TEAM 10:20 (81) 02:07:38
1211 787 Tomasz Błażkowski M Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (92) 02:07:40
1212 931 Piotr Richter M Ełk SLALOM Team 11:00 (99) 02:07:46
1213 928 Marta Janczuk K Warszawa SLALOM Team 11:00 (101) 02:07:48
1214 930 Łukasz Richter M Warszawa SLALOM Team 11:00 (100) 02:07:48
1215 1580 Kinga Matuła K Warszawa SLALOM Team 11:00 (102) 02:07:48
1216 481 małgorzata wojtarek K warszawa Coachfit.pl 10:00 (102) 02:07:50
1217 341 Grzegorz Sawicki M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (117) 02:07:50
1218 965 Gabriela Kordalewska K Gołotczyzna 11:00 (103) 02:07:54
1219 975 Magdalena Mazur K warszawa 11:00 (104) 02:07:54
1220 675 Mariusz Tarnowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (82) 02:07:57
1221 673 Joanna Rodzik K Lodz Sportera Fitness Team 10:20 (83) 02:07:59
1222 668 Aleksandra Dec K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (86) 02:07:59
1223 671 Tomasz Prykowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (84) 02:07:59
1224 672 Karolina Remelska K Rąbień Sportera Fitness Team 10:20 (85) 02:07:59
1225 464 Daniel Uzdowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (103) 02:08:03
1226 463 Adam Ulejczyk M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (104) 02:08:03
1227 467 Barbara Wiśniewska K Konin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (106) 02:08:04
1228 455 Karolina Majewska K Strykowice Górne ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (105) 02:08:04
1229 477 iwona kobus K pruszków Coachfit.pl 10:00 (107) 02:08:07
1230 359 Wiktor Milewski M Warszawa LINK FORCE 09:40 (118) 02:08:09
1231 482 Tomasz Woldon M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (108) 02:08:18
1232 1438 Justyna Król K Jedlanka 12:20 (91) 02:08:21
1233 1455 Mateusz Sadło M Źółkiewka 12:20 (92) 02:08:28
1234 1314 Adrian Chmielewski M Ciechanów 12:00 (99) 02:08:52
1235 734 Anna Urbaniak K Warszawa 10:20 (87) 02:09:01
1236 670 Dominika Kępska K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (89) 02:09:30
1237 676 Damian Urbański M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (88) 02:09:30
1238 637 Agnieszka Pawłowska K Warszawa Husaria Race Team 10:20 (90) 02:09:34
1239 1091 Julia Kosk M MIchałowice 11:20 (101) 02:09:42
1240 1093 Mateusz Kucewicz M Raszyn 11:20 (102) 02:09:49
1241 1081 Anna Garwolińska K Warszawa 11:20 (103) 02:09:50
1242 646 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Koniokrady 10:20 (91) 02:09:54
1243 417 Grzegorz Mączyński M Legionowo 09:40 (119) 02:10:02
1244 350 Piotr Chodorowski M Warszawa LINK FORCE 09:40 (120) 02:10:05
1245 363 dawid sztab M Warszawa LINK FORCE 09:40 (121) 02:10:05
1246 290 Łukasz Rusiłowicz M Zielonka 09:20 (133) 02:10:15
1247 289 Anna Rusiłowicz K Zielonka 09:20 (134) 02:10:21
1248 647 Jacek Szymczak M Ząbki Koniokrady 10:20 (92) 02:10:24
1249 1099 Agnieszka Niebrzegowska K Piastów 11:20 (104) 02:10:35
1250 950 Maciej Brzozowski M Mysiadło 11:00 (105) 02:10:37
1251 1107 Aga Przybysz K Kuklówka 11:20 (105) 02:10:40
1252 864 Emil Paluch M Warszawa _Dziki_ 11:00 (106) 02:10:54
1253 867 Paweł Szewczuk M Warszawa _Dziki_ 11:00 (107) 02:11:06
1254 810 Michał Choroś M Warka Turbo Dopalacze 10:40 (93) 02:11:26
1255 1168 Natalia Wódka K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (98) 02:11:34
1256 1166 Krzysztof Potrzeszcz M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (99) 02:11:35
1257 1169 Katarzyna Zielińska K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (100) 02:11:35
1258 1167 Wiktor Szczech M Góra Kalwaria PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (102) 02:11:36
1259 1164 Witold Naczulski M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (101) 02:11:36
1260 1165 Piotr Piwowarski M Góra Kalwaria PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (103) 02:11:36
1261 1161 Marta Dudziak K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (104) 02:11:38
1262 1163 Karol Kociszewski M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (105) 02:11:40
1263 200 Aurelia Grzywacz K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (135) 02:11:47
1264 812 Dariusz Gorgoń M Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (94) 02:11:55
1265 522 Jakub Krawczyk M Zerwana MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (109) 02:11:56
1266 811 Krzysztof Ćwirta M Krasnystaw Turbo Dopalacze 10:40 (95) 02:11:56
1267 521 Grzegorz Kamusiński M Staniątki MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (110) 02:11:57
1268 814 Michał Kruk M Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (96) 02:11:58
1269 650 Jaroslaw Sobota M Kraków MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (111) 02:11:58
1270 813 Anna Kopańko K Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (97) 02:11:59
1271 1337 Tomasz Marjański M Warszawa 12:00 (100) 02:12:02
1272 1237 Krzysztof Siwy M Dąbrowa Górnicza 11:40 (106) 02:12:55
1273 1148 Dominika Waszak K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (107) 02:12:55
1274 1389 Grzegorz Kaca M Warszawa Nie ma lipy! 12:20 (93) 02:12:56
1275 1141 Wiktoria Chwiedosik K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (108) 02:12:56
1276 868 Michał Wojtasik M Warszawa _Dziki_ 11:00 (108) 02:12:57
1277 865 Paulina Radecka K Nowy Dwór Mazowiecki _Dziki_ 11:00 (109) 02:12:57
1278 863 Grzegorz Męczyński M Marki _Dziki_ 11:00 (110) 02:12:58
1279 1145 Agnieszka Kłak K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (109) 02:12:59
1280 866 Ewa Rosak K Nowy dwór mazowiecki _Dziki_ 11:00 (111) 02:13:02
1281 1142 Krzysztof Gołąbek M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (110) 02:13:10
1282 450 Karolina Kałamajska K Łódź ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (112) 02:13:16
1283 461 Agnieszka Szpil M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (113) 02:13:17
1284 462 Monika Trzcińska K Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (114) 02:13:18
1285 456 Aleksandra Małaszuk K Ruda Śląska ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (115) 02:13:18
1286 458 Piotr Partyka M Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (116) 02:13:18
1287 451 Joanna Krzysztofek K Zabierzów Bocheński ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (117) 02:13:19
1288 603 Kamila Urbańczyk K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (93) 02:13:20
1289 452 Krzysztof Kuchta M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (118) 02:13:23
1290 1405 Tomek Mróz M Łódź TomOl 12:20 (94) 02:13:26
1291 1404 Aleksandra Bielska K Łódź TomOl 12:20 (95) 02:13:27
1292 744 Marcin Stryjecki M Warszawa Brwinów 10:40 (98) 02:14:11
1293 1068 Emil Chojnacki M Radom 11:20 (106) 02:14:17
1294 1391 Michał Ziółkowski M Szczecin Nie ma lipy! 12:20 (96) 02:14:29
1295 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (143) 02:14:41
1296 746 Anna Szymańska K Brwinów Brwinów 10:40 (99) 02:14:45
1297 1067 Magdalena Chojnacka K Radom 11:20 (107) 02:14:53
1298 1390 Adam Ziółkowski M Warszawa Nie ma lipy! 12:20 (97) 02:14:53
1299 604 Piotr Wrotny M Łaziska Górne #dajcienamwygrać 10:20 (94) 02:15:00
1300 598 Katarzyna Mrówka K Grodzisk Maz #dajcienamwygrać 10:20 (95) 02:15:00
1301 601 Magdalena Tomaszewska K Celestynów #dajcienamwygrać 10:20 (96) 02:15:01
1302 593 Maciej Bienias M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (97) 02:15:01
1303 600 Artur Smykowski M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (99) 02:15:02
1304 602 Daniel Troc M Grójec #dajcienamwygrać 10:20 (98) 02:15:02
1305 594 Konrad Bodych M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (100) 02:15:06
1306 1089 Marta Kądzielawska K Warszawa 11:20 (108) 02:15:06
1307 595 Joanna Dobrogowska K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (101) 02:15:08
1308 1033 Dorota Jura K Warszawa Oby nie ostatni 11:20 (109) 02:15:21
1309 1032 Mirosław Gryckiewicz M Warszawa Oby nie ostatni 11:20 (110) 02:15:24
1310 979 Jacek Ostrowski M Warszawa 11:00 (112) 02:15:48
1311 1085 Kinga Grabowska K Warszawa 11:20 (111) 02:15:48
1312 237 Bartosz Maślach M Kraków Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (136) 02:15:56
1313 555 Agnieszka Gutowska K Kraków 10:00 (119) 02:16:13
1314 240 Krystyna Ślusarczyk K Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (137) 02:16:14
1315 238 Marta Potocka K Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (138) 02:16:15
1316 577 Katarzyna Roik K Warszawa 10:00 (120) 02:16:19
1317 239 Paweł Potocki M Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (139) 02:16:27
1318 1095 Monika Łuczka K Poznań 11:20 (112) 02:16:29
1319 1034 Jakub Meinert M Katowice Oby nie ostatni 11:20 (113) 02:16:51
1320 586 Maciej Sykuła M Warszawa 10:00 (121) 02:16:58
1321 488 Magdalena Różak-Rukuszewicz K warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (122) 02:17:18
1322 1463 Urszula Stępień M Warszawa 12:20 (98) 02:17:42
1323 986 Jolanta Sikorska K Nowy Dwór Mazowiecki 11:00 (113) 02:17:53
1324 412 Marlena Kowalczyk K Sulejówek 09:40 (122) 02:17:59
1325 1422 Robert Droś M Warszawa 12:20 (99) 02:18:08
1326 1426 Jan Galinowski M warszawa 12:20 (100) 02:18:14
1327 434 Piotr Walczak M Sulejówek 09:40 (123) 02:18:18
1328 698 Iwona Choinska K Marki 10:20 (102) 02:18:30
1329 575 Rafał Podlasiński M Gąsocin 10:00 (123) 02:18:31
1330 639 Hubert Tański M Warszawa iBMers 10:20 (103) 02:18:34
1331 713 Michal Kordyzon M Warsaw 10:20 (104) 02:18:42
1332 241 Aleksandra Sucharska K Kraków Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (140) 02:18:57
1333 419 magda molenda K radom 09:40 (124) 02:19:33
1334 664 Joanna Kunecka M Warszawa RUNDAY 10:20 (105) 02:20:03
1335 486 Ewa Guzek K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (124) 02:20:04
1336 662 Anna Dębska K Warszawa RUNDAY 10:20 (106) 02:20:05
1337 661 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki RUNDAY 10:20 (107) 02:20:07
1338 756 Konrad Kasprzak M Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:40 (100) 02:20:07
1339 487 Malwina Kaźmierczak K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (125) 02:20:10
1340 700 Arkadiusz Dudkiewicz M Świnoujście 10:20 (108) 02:20:10
1341 663 Michał Kot M Warszawa RUNDAY 10:20 (109) 02:20:12
1342 755 Katarzyna Kasprzak K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:40 (101) 02:20:13
1343 665 Angelika Przeździk M Warszawa RUNDAY 10:20 (110) 02:20:15
1344 1447 Kamila Papis K Warszawa 12:20 (101) 02:20:37
1345 344 Anna Maciejak K Warszawa Dzikie Świnie 09:40 (125) 02:21:24
1346 705 Krzysztof Jachira M Świnoujście 10:20 (111) 02:21:38
1347 1319 Martyna Gałązka K Otwock 12:00 (101) 02:22:19
1348 1358 Maciej Wakuliński M Otwock 12:00 (102) 02:22:21
1349 699 Daniel Długosz M Warszawa 10:20 (112) 02:22:59
1350 535 Paweł Bartkiewicz M Warszawa SAMURAJE 10:00 (126) 02:24:15
1351 539 Andrzej Łukaszek M Warszawa SAMURAJE 10:00 (127) 02:24:21
1352 727 Karolina Purchalak K Warszawa 10:20 (113) 02:24:21
1353 1569 Dorota Stańczak K warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (114) 02:24:24
1354 728 Paweł Purchalak M Warszawa 10:20 (115) 02:24:24
1355 537 Malgorzata Fibiger-Bielska K Warszawa SAMURAJE 10:00 (128) 02:24:55
1356 345 Paulina Miksa K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (126) 02:25:08
1357 706 Michał Kaliszewski M Otwock 10:20 (118) 02:25:16
1358 702 Piotr Gąsiorowski M Warszawa 10:20 (117) 02:25:16
1359 681 Maciej Zachwatowicz M Łomianki STRZELAMY FOCHA 10:20 (116) 02:25:16
1360 638 Daniel Krupski M Ostrów Lubelski Husaria Race Team 10:20 (119) 02:25:17
1361 712 Grzegorz Komar M Warszawa 10:20 (120) 02:25:17
1362 680 Kamila Sękielewska K Ząbki STRZELAMY FOCHA 10:20 (121) 02:25:18
1363 679 Michał Komarnicki M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (122) 02:25:18
1364 677 Joanna Jaroszewska K Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (123) 02:25:19
1365 678 Tomasz Kacperak M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (125) 02:25:20
1366 707 Tomasz Kaliszewski M Otwock 10:20 (124) 02:25:20
1367 538 Paweł Lech M Warszawa SAMURAJE 10:00 (129) 02:26:02
1368 536 Katarzyna Fibiger K Warszawa SAMURAJE 10:00 (130) 02:26:10
1369 690 Cezary Gajowy M Zielonka Wybrzeże Kepasa 10:20 (126) 02:28:06
1370 691 Michał Galiński M Warszawa Wybrzeże Kepasa 10:20 (127) 02:28:08
1371 692 Bartek Korycki M Ząbki Wybrzeże Kepasa 10:20 (129) 02:28:09
1372 693 Paweł Kowalczyk M Ząbki Wybrzeże Kepasa 10:20 (130) 02:28:09
1373 694 Andrzej Lipski M Warszawa Wybrzeże Kepasa 10:20 (128) 02:28:09
1374 750 Jan Słoniewicz M Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (102) 02:28:35
1375 749 Dorota Chlewicka K Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (103) 02:28:36
1376 904 Hanna Kozłowska K Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (114) 02:30:06
1377 906 Ewa Śliwak-Manowska M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (115) 02:30:07
1378 905 Maciej Manowski M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (118) 02:30:08
1379 908 WIESIA WALENDZIK K WARSZAWA Leniwe Lemury 11:00 (116) 02:30:08
1380 907 Mariusz Walendzik M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (117) 02:30:08
1381 573 Jarosław Piłat M Mińsk Mazowiecki 10:00 (131) 02:36:12
1382 244 Dorota Szabłowska K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (141) 04:30:23
1383 472 Kamila Jaszczuk K Warszawa Co chcesz ToMasz 10:00 (132) 05:14:39
1384 127 Marek Pietrzykowski M Toruń 09:00 (144) 05:18:43
1385 1505 Klaudia Szczepaniuk K Legionowo Dzyke Śwynie 13:00 (51)
1386 1329 Tomasz Jońca M Gdańsk 12:00 (119)
1387 1482 Julia Domańska K Poznań 12:40 (18)
1388 230 Bartosz Packo M Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 09:20 (144)
1389 582 Rafał Smyk M Warszawa 10:00 (155)
1390 287 Michał Przybylski M Ostrów Wielkopolski 09:20 (145)
1391 413 Grzegorz Krzysiak M Lublin 09:40 (140)
1392 644 Marcin Solnica M Warszawa Kolka Team 10:20 (141)
1393 916 Karol Osłowski M Warszawa paznokieć mi się złamał 11:00 (127)
1394 491 Szymon Lusztak M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (150)
1395 940 Artur Wakuła M Koło Stay In Tough 11:00 (128)
1396 937 Karolina Nagat K Warszawa Stay In Touch 11:00 (140)
1397 297 Michał Świerad M Lublin 09:20 (146)
1398 809 Piotr Sztenkiel M Warszawa Solid Squad 10:40 (124)
1399 970 Karolina Leszczyńska K Pułtusk 11:00 (129)
1400 929 Tomek Naorniakowski M Warszawa SLALOM Team 11:00 (131)
1401 266 Maciej Gzik M Warszawa 09:20 (143)
1402 962 Elżbieta Kacprzak K Warszawa 11:00 (134)
1403 1504 Karolina Fabisiak K Legionowo Dzyke Śwynie 13:00 (54)
1404 203 Aleksandra Kornacka K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (142)
1405 1056 Kamil Pohl M Warszawa Verstopfung 11:20 (115)
1406 917 Aleksandra Rzepka K Warszawa paznokieć mi się złamał 11:00 (133)
1407 1055 Karolina Czabaj K Józefów Verstopfung 11:20 (116)
1408 1277 Michał Basiak M Józefów Świderskie Dziki 12:00 (111)
1409 181 Martyna Łukasiak K Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (147)
1410 558 Paweł Jaroszczak M Suchy Las 10:00 (137)
1411 1362 Mirosława Włodek K Tarnowskie Góry 12:00 (110)
1412 250 Bartłomiej Pielech M Warszawa Spokojnie, obstawiamy tyły! 09:20 (152)
1413 141 Robert Świątkiewicz M Ząbki 09:00 (166)
1414 304 Łukasz Zawada M Lidzbark Warmński 09:20 (155)
1415 235 Jakub Kontek M Warszawa Miękkie buły 09:20 (154)
1416 87 Agnieszka Oleszczuk K Warszawa THE BEST OF THE BEST RACE TEAM 09:00 (168)
1417 470 Marta Ziółkowska K Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (138)
1418 797 Joanna Pawelczyk K Lomza Orki z Majorki 10:40 (105)
1419 261 Malwina Gałwiaczek K Warszawa 09:20 (157)
1420 557 Kuba Janiszewski M Warszawa 10:00 (151)
1421 483 Dominika Szaroleta K Warszawa Crossfit Ursynów 10:00 (136)
1422 562 Damian Kitowski M Warszawa 10:00 (147)
1423 449 Łukasz Głowala M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (146)
1424 1046 Małgorzata Ejmont K Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (129)
1425 314 Mariusz Andrzejewski M Wyszków Beye Kohane 09:40 (139)
1426 137 Maciej Ślizak M Warszawa 09:00 (169)
1427 191 Michał Jagiełło M Nowy Dwór Mazowiecki HARDCORY 09:20 (158)
1428 526 Jarosław Kamusiński M Staniątki Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:00 (142) zaliczył piekło
1429 824 Tomasz Karda M Skierniewice 10:40 (120)
1430 618 Dominik Hołda M Gdynia Ciećmoruchy 10:20 (148) zaliczył piekło
1431 852 paweł Stopiński Stopiński M Skierniewice 10:40 (108)
1432 506 Michał Obiegała M Warszawa Koniokrady 10:00 (144)
1433 503 Ewa Krassowska K Warszawa Koniokrady 10:00 (139)
1434 621 Marta Kubik K Łódź Ciećmoruchy 10:20 (145)
1435 615 Krzysztof Choiński M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (138)
1436 622 Sylwester Marczyński M Warszawa Ciećmoruchy 10:20 (133) zaliczył piekło
1437 850 Przemysław Słoniewski M warszawa 10:40 (109)
1438 1372 Solidariusz Nowicki M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 12:20 (102)
1439 989 Filip Stybel M Warszawa 11:00 (132)
1440 457 Karolina Małaszuk K Ruda Śląska ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (145)
1441 620 Radosław Kostrzewa M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (132)
1442 1111 Sebastian Sowiźrał M Sędziszów Młp. 11:20 (127)
1443 881 Jakub Dobrowolski M Warszawa Drużyna Harpaganów 11:00 (126)
1444 882 Agata Kowalczyk K Warszawa Drużyna Harpaganów 11:00 (139)
1445 1327 Agata Jabłońska K Otwock 12:00 (105)
1446 248 Michał Wódka M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (153)
1447 932 joanna treszczanowicz K warszawa Stan nieważkości 11:00 (137)
1448 733 Bartosz Topolski M Warszawa 10:20 (131)
1449 933 Ula Wróblewska K Warszawa Stan nieważkości 11:00 (135)
1450 507 JOANNA TOMASZEWSKA K PIASKI Koniokrady 10:00 (149)
1451 1545 Piotr Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (50)
1452 508 JACEK TOMASZEWSKI M PIASKI Koniokrady 10:00 (140)
1453 985 Bartosz Siemiński M Kraków 11:00 (123)
1454 920 Natalia Bąkiewicz K Raszyn Są tacy jak my 11:00 (121)
1455 666 Jan Majer M Warszawa Rycerze ortalionu 10:20 (136)
1456 106 Aneta Dopierała K Dąbie 09:00 (165)
1457 104 Sasza Chyrun M Poznań 09:00 (159)
1458 1003 Łukasz Wasilewski M Olsztyn Co?! Ja nie dam rady?! 11:20 (124)
1459 543 Michał Caban M Łódź 10:00 (133)
1460 1526 Łukasz Baska M Sandomierz 13:00 (48)
1461 1320 Krzysztof Gawluk M Poznań 12:00 (117)
1462 90 Karol Iwaniec M Świnoujście UNDEFEATED RUNNING TEAM 09:00 (158)
1463 62 Łukasz Haluch M Racławówka ParaLosCuriosos 09:00 (161)
1464 352 Jacek Durok M Warszawa LINK FORCE 09:40 (137)
1465 366 Pavel Tsimashkou M Warszawa LINK FORCE 09:40 (130)
1466 356 Maciej Krysiak M Warszawa LINK FORCE 09:40 (129)
1467 360 Paula Pastuszak K Wiązowna LINK FORCE 09:40 (128)
1468 1005 Gabriela Smycz K Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (125)
1469 354 Rafał Kłys M Zgierz LINK FORCE 09:40 (138)
1470 362 Artur Reśko M Ruda Bugaj LINK FORCE 09:40 (131)
1471 988 Mateusz Staszak M Warszawa 11:00 (125)
1472 657 Marta Jasińska Gnidiuk K Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (150)
1473 1321 Paweł Gorzkowicz M Szczecin 12:00 (112)
1474 597 Karolina Guzek K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (152)
1475 596 Cezary Guzek M Łowicz #dajcienamwygrać 10:20 (149)
1476 617 Dawid Hołda M Gorlice Ciećmoruchy 10:20 (151)
1477 1004 Andrzej Smycz M Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (123)
1478 1472 Marcin Wierzbicki M Lidzbark Warmiński 12:20 (109)
1479 382 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 09:40 (127)
1480 840 Konrad Murdzek M Grójec 10:40 (107)
1481 978 Sebastian Orzoł M Warszawa 11:00 (119) zaliczył piekło
1482 1122 Leszek Wadowski M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (121)
1483 551 Michał Frączek M Warszawa 10:00 (135)
1484 1259 Martyna Sasal K Skarżysko Kamienna Bydlaki 12:00 (113)
1485 1287 Marcin Kołecki M Poznań Wataha 12:00 (114)
1486 946 Mateusz Wrzochol M Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (136)
1487 346 Jagoda Sroka K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (132)
1488 432 Jakub Szpunar M Rzeszów 09:40 (136) zaliczył piekło
1489 1588 Ivan Kodliuk M Namysłów 09:00 (163) zaliczył piekło
1490 1315 Michał Ciemięga M Warszawa 12:00 (115)
1491 1343 Mateusz Natkaniec M Kraków 12:00 (107)
1492 599 Mikołaj Odważny M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (147)
1493 743 Kamil Dębek M Brwinów Brwinów 10:40 (116)
1494 1024 Beata Krutof K Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (130)
1495 1254 Anna Garbacz K Warszawa Bydlaki 12:00 (103)
1496 834 Katarzyna Kozłowska K Grojec 10:40 (117)
1497 948 Paweł Bednik M Warszawa 11:00 (122)
1498 711 Agnieszka Kin K Poznań 10:20 (137)
1499 625 Emilia Witek - Sapła K warszawa Co chcesz ToMasz 10:20 (135)
1500 695 Patryk Arct M Mińsk Mazowiecki 10:20 (134)
1501 742 Dominika Zięba K Świętochłowice Bravehearts Legionowo 10:40 (118)
1502 823 Rafał Góreczny M Wrocław 10:40 (114)
1503 100 Henryk Brzezinski M Wroclaw 09:00 (162)
1504 1519 Kacper Latos M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (53)
1505 957 Aureliusz Gałat M Bramki 11:00 (120)
1506 1518 Kamil Kosterna M Radom Mistrzowie Knurzingu 13:00 (55)
1507 1339 ŁUKASZ Mazurek M Grudziądz 12:00 (106)
1508 410 Damian Jedziniak M Warszawa 09:40 (134)
1509 697 Łukasz Broniszewski M Warszawa 10:20 (146)
1510 819 Piotr Bujalski M Pruszków 10:40 (111)
1511 1178 Adam Mędry M Brzeziny RUSEK BOXING GYM 11:40 (111)
1512 827 Przemyslaw Kiewicz M Warszawa 10:40 (122)
1513 1402 Aleksander Dulak M Warszawa SPORTS EMPIRE TEAM 12:20 (108)
1514 1088 Justyna Jędrzejewska K Warszawa 11:20 (131)
1515 125 Bartlomiej Pastuszka M Sienno 09:00 (164)
1516 1037 Karol Kosiacki M warszawa PZU Sport Team 11:20 (117)
1517 1230 Krzysiek Rosłon M Radzymin 11:40 (112)
1518 1245 Marcin Wesołowski M Warszawa 11:40 (113)
1519 1100 Grzesiek Niemczuk M Warszawa 11:20 (118)
1520 761 Tomasz Konieczny M Wielka Wieś Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (110)
1521 1593 Robert Kaszuba M rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (148) zaliczył piekło
1522 858 Kamil Zagórski M Warszawa 10:40 (125)
1523 1173 Jacek Junczyk M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (122)
1524 1594 Piotr Niedźwiecki M Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (160)
1525 129 Artura Programistka K Gliwice 09:00 (167)
1526 1029 Piotr Ptaszyński M Leźnica Wielka LW 11:20 (128)
1527 1369 Łukasz Barański M Warszawa BEAUTY BEASTS 12:20 (104)
1528 1553 Tomasz Wojtyś M Wolica 13:00 (61)
1529 1172 Marcin Jakiel M ŁÓDŹ RUSEK BOXING GYM 11:40 (114)
1530 1578 Marek Podgorski M Warszawa 13:00 (60)
1531 143 Justyna Tekień K Warszawa 09:00 (153)
1532 1018 ILONA BARAŃSKA K GRODZISK MAZOWIECKI Forma Cross Team 11:20 (126)
1533 1235 Sylwia Sikora K Warszawa 11:40 (124)
1534 49 Tomasz Kośmider M Kielce Kick lasski 09:00 (145)
1535 48 Anna Kośmider K Kielce Kick lasski 09:00 (157)
1536 53 Patrick Czarnowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (150)
1537 502 Marta Rykaczewska K Golub-Dobrzyń Husaria Race Team 10:00 (134) zaliczyła piekło
1538 1193 Aleksander Sułkowski M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (121)
1539 1612 Leszek Majka M Skierniewice Piękni i Bestie 12:20 (110) zaliczył piekło
1540 117 Dominik Kamrowski M Gdańsk 09:00 (156)
1541 1469 robert Wasilewski M Warszawa 12:20 (111)
1542 1149 Katarzyna Długokęcka K Warszawa MNM SPORT 11:40 (116)
1543 1224 Malgorzata Pirowska-Regucka K Warszawa 11:40 (120)
1544 1229 Ryszard Regucki M Warsaw 11:40 (119)
1545 1275 Łukasz Rak M Katowice STUDIO DETERMINACJA 12:00 (109)
1546 1278 Bartosz Czernek M Otwock Świderskie Dziki 12:00 (108)
1547 1150 Agata Fafińska K Józefosław MNM SPORT 11:40 (118)
1548 1143 Agata Grzejda K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (117)
1549 1535 Michal Góra M Lublin 13:00 (59)
1550 574 Sebastian Piskorz M Krzeszowice 10:00 (143)
1551 1418 Ewelina Brzozowska K Warszawa 12:20 (106)
1552 223 Wojciech Więczkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (149)
1553 1486 Łukasz Marczuk M warszawa 12:40 (19)
1554 1444 Dariusz Masztalerz M Wrocław 12:20 (103)
1555 66 Wojciech Cała M Latchorzew POWER TRAINING 09:00 (151)
1556 128 Krystyna Potera K Łańcut 09:00 (146)
1557 1506 Robert Chudzicki M Olsztyn Go hard 13:00 (56)
1558 1611 Natalia Tataradzińska K Łódź 12:20 (105)
1559 528 Estera Stefańska K Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (148)
1560 1146 Łukasz Kosonowski M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (115)
1561 682 Arkadiusz Malec M Bielsko- Biała Turbo Gumisie 10:20 (140) zaliczył piekło
1562 529 Anna Włodarczyk K Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (141)
1563 288 Piotr Rudka M Radom 09:20 (151)
1564 1609 Maciej Balik M Łowicz 12:40 (20)
1565 218 Dawid Rogowski M Dąbrowa Tarnowska Husaria Race Team 09:20 (150)
1566 835 Iga Łastowska Jażdżyk K Skierniewice 10:40 (121)
1567 1333 Jarek Kuś M Warszawa 12:00 (104)
1568 1597 Małgorzata Kwiecińska K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (133)
1569 1353 Małgorzata Świątkiewicz K Marki 12:00 (116)
1570 1591 Rudolf Rzepka M Wągrowiec #beskidytostanumysłu 10:40 (115) zaliczył piekło
1571 1388 Waldemar Wasiewicz M Świdnik Just TEAM 12:20 (107)
1572 588 Edyta Wierzbicka K Płońsk 10:00 (152)
1573 1542 Wojtek Lenart M Czarny Dunajec 13:00 (57)
1574 891 Artur Mital M Warszawa Eneria 11:00 (138)
1575 718 Michał Martyniuk M Warszawa 10:20 (143)
1576 1349 Adam Siemion M Warszawa 12:00 (118)
1577 1226 Filip Pokrop M Skierniewice 11:40 (123)
1578 1602 Jacek Pluskwa M Kraśnik 11:00 (124)
1579 1598 Grzegorz Daniluk M Legionowo Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (144)
1580 826 Bartłomiej Kiciński M Siemianowice Śląskie 10:40 (112)
1581 729 Paweł Skwierczyński M Kiełczów 10:20 (139)
1582 1592 Mikołaj Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (152)
1583 748 Michał Bajorek M Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (113)
1584 550 Kamil Dworakowski M Beniaminów 10:00 (153)
1585 26 Bartosz Suwald M bolesławiec Fit Style 09:00 (149)
1586 25 Rafał Iwan M Bolesławiec Fit Style 09:00 (155)
1587 1599 Damian Stępień M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (119)
1588 368 Maciej Walczak M Zgierz LINK FORCE 09:40 (135)
1589 783 Rafał Przybylski M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (104)
1590 1529 Łukasz Chodowiec M Warszawa 13:00 (58)
1591 1531 Sara El. Mabruk K Warszawa 13:00 (63)
1592 781 Łukasz Hetman M Lublin LYCONET TEAM 10:40 (106)
1593 35 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 09:00 (154)
1594 295 Agata Sylwia Śrubarska K Warszawa 09:20 (156)
1595 853 Katarzyna Szkutalska M Warszawa 10:40 (123)
1596 968 Mariusz Kuzioła M Elbląg 11:00 (130)
1597 17 ania stolarczyk K Mrągowo DRUŻYNA HAIER 09:00 (147)
1598 24 Adam Krymski M Grajewo Ekipa Haier 09:00 (148)
1599 1517 Łukasz Hucz M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (62)
1600 1125 Marcin Winiarski M Częstochowa 11:20 (122)
1601 1103 Martyna Oziębała-Winiarska K Częstochowa 11:20 (114)
1602 634 Piotr Pachnik M Warszawa Go!Fitness 10:20 (142)
1603 1556 Bartosz Galinski M Gdynia POWER TRAINING 13:00 (49)
1604 1601 Maciej Wąsikowski M stargard 10:00 (154)
1605 1603 Łukasz Tomaszkiewicz M Łowicz 11:00 (141)
1606 1606 Marek Szkodzinski M Warszawa 11:20 (132)
1607 1607 Marcel Wiącek M Lubartów 11:20 (120)
1608 1608 Karol Majewski M Lubartów 11:20 (119)
1609 1610 Tomasz Polkowski M Białystok 13:00 (52) zaliczył piekło