I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Rekrut Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt 21.01.2017

Do startu pozostało

Klasyfikacja kobiet

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 52 Danuta Ciszewska K Pułtusk KS MAKÓW BIEGA 09:00 (1) 01:08:19
2 43 Monika Szadyko K Tarnowskie Góry Husaria Race Team 09:00 (2) 01:11:54
3 1123 Iwona Walkowiak K Warszawa 11:20 (1) 01:12:20
4 12 Magdalena Sobesto K Wieliszew Bravehearts Legionowo 09:00 (3) 01:12:46
5 44 Magdalena Wawrzyniak K Prudnik Husaria Race Team 09:00 (4) 01:13:30
6 65 Agnieszka Burnus-Rychlewska K Bedzin POWER TRAINING 09:00 (5) 01:14:38
7 1596 Gabriela Bojan K Jasło Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (6) 01:14:51
8 1290 katarzna Machnik K wrocław Wataha 12:00 (1) 01:16:18
9 3 Elżbieta Wziętek K Międzychód ALGRAF TEAM 09:00 (7) 01:17:40
10 1202 Anna Dąbrowska K Golub-Dobrzyń 11:40 (1) 01:19:03
11 1581 Monika Zarzycka K Nowy Dwór Mazowiecki BOOT CAMP POLSKA 09:20 (1) 01:19:59
12 205 Małgorzata Krukowska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (2) 01:20:26
13 45 Iza Wysłuch K Wrocław Husaria Race Team 09:00 (8) 01:21:05
14 1350 Paulina Skrzypczyk K Tychy 12:00 (2) 01:22:06
15 1495 Wioletta Kalinowska K Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (1) 01:23:04
16 720 Katarzyna Mitura K Lubartów 10:20 (1) 01:24:43
17 1555 Angelika Zawodnik K Warszawa 13:00 (2) 01:24:44
18 1572 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (1) 01:25:29
19 99 Anneli Alanko K Hässelby 09:00 (9) 01:26:25
20 131 Magdalena Pypno K Miechów 09:00 (10) 01:27:05
21 1241 Julita Titz Koza K Lodz 11:40 (2) 01:27:12
22 206 Aleksandra Kwiatkowska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (3) 01:27:27
23 265 Aneta Gradecka K Zielonka 09:20 (4) 01:27:52
24 316 Martyna Glinka K Wyszków Beye Kohane 09:40 (1) 01:28:19
25 1511 Edyta Kmiecik K Niedomice Kmiśki 13:00 (3) 01:28:59
26 497 Sandra Wierciszewska K Szonów Girls can't what? 10:00 (1) 01:29:41
27 101 Magdalena Bugajny K Karpacz 09:00 (11) 01:29:42
28 560 Karolina Kalisz K Warszawa 10:00 (2) 01:29:45
29 1012 Karolina Fiszlak K Lesznowola ESTANCIA GROUP 11:20 (3) 01:30:36
30 1017 Katarzyna Załęska K Płock ESTANCIA GROUP 11:20 (2) 01:30:36
31 1013 Beata Kanios K Grójec ESTANCIA GROUP 11:20 (4) 01:30:39
32 216 Karolina Pniewska K Piaseczno Husaria Race Team 09:20 (5) 01:30:39
33 1449 Anna pilip-sierkowska K Bolesławiec 12:20 (1) 01:30:50
34 1274 Agata Rak K Chlewice STUDIO DETERMINACJA 12:00 (3) 01:31:25
35 1196 Ewa Boćko K Trzebnica 11:40 (3) 01:32:00
36 770 Małgorzata Mickiewicz K Dąbrowa Tarnowska Husaria Race Team 10:40 (1) 01:33:06
37 885 Katarzyna Morek K Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (2) 01:33:12
38 1483 Anna Gąsecka K Warszawa 12:40 (1) 01:33:23
39 1027 Katarzyna Medwid K Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (5) 01:33:31
40 224 Adriana Wierzchowiak K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (6) 01:33:34
41 1479 Karolina Bojarska K Lublin 12:40 (2) 01:33:36
42 982 Urszula Przygoda K Lowicz 11:00 (3) 01:33:39
43 1491 Roksana Polit K Domaniewice 12:40 (3) 01:34:09
44 1301 Marta Adamiak K Złoty Stok 12:00 (4) 01:34:31
45 303 Paulina Zajączkowska K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (7) 01:34:32
46 308 Dorota Kosmala K Pleszew Armadomeron 09:40 (2) 01:34:42
47 722 Żaneta Orzechowska K Pyskowice 10:20 (2) 01:34:49
48 1502 Maria Osmolska K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (4) 01:35:03
49 1501 Magda Osmólska K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (5) 01:35:04
50 396 Magda Saczuk K Gdańsk Wild Team 09:40 (3) 01:35:13
51 1129 Katarzyna Lendzion K Warszawa Gęś w galopie 11:40 (4) 01:35:53
52 353 Dorota Karnacewicz K Warszawa LINK FORCE 09:40 (4) 01:36:18
53 1210 Aneta Gromadzka K Myszyniec 11:40 (5) 01:36:21
54 1252 Bożena Kornacka K Legionowo Bravehearts Legionowo 11:40 (6) 01:36:57
55 833 Alicja Kozłowska K Leszno 10:40 (2) 01:37:07
56 1324 danuta iwan K warszawa 12:00 (5) 01:37:11
57 1280 Antonina Gosztyła K Warszawa TheMacLife 12:00 (6) 01:37:28
58 1208 Joanna Gądek K Sosnowiec 11:40 (7) 01:37:49
59 1336 Anna Machulec K Mikołów 12:00 (7) 01:37:54
60 155 Anna Mikielewicz K Warszawa A&A team 09:20 (9) 01:38:12
61 154 Agnieszka Czajkowska K Warszawa A&A team 09:20 (8) 01:38:12
62 204 Aneta Kowalska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (10) 01:38:29
63 1406 Ula Ciesielska K Warszawa Victoria 12:20 (2) 01:38:54
64 1268 Wiktoria Raczek K Szczecin Husaria Race Team 11:40 (8) 01:38:56
65 1467 Ewelina Tobisz K Lidzbark warmiński 12:20 (3) 01:39:46
66 145 Marta Turska K Nieporęt 09:00 (12) 01:39:50
67 209 Andzia Malik K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (11) 01:40:03
68 1500 Iwona Łopianiak K Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (6) 01:40:27
69 1325 Małgorzata Iwańska K Wolica 12:00 (8) 01:40:39
70 561 Gabriela Kędzierska K Kraków 10:00 (3) 01:41:00
71 136 Kinga Śliwka K Warszawa 09:00 (13) 01:41:40
72 273 Ewelina Księżak K Warszawa 09:20 (12) 01:41:45
73 758 Dorota Safarzyńska K Grodzisk Maz. Forma Cross Team 10:40 (3) 01:42:01
74 1154 Patrycja Szczesiul K warszawa Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (9) 01:42:16
75 1176 MONIKA KAŹMIERCZAK K TYCHY RUSEK BOXING GYM 11:40 (10) 01:42:48
76 421 Monika Myszkowska K Warszawa 09:40 (5) 01:42:52
77 1344 Katarina Osinska Javurkova K Warszawa 12:00 (9) 01:43:02
78 439 Klaudia Wójtowicz K Warszawa 09:40 (6) 01:43:05
79 420 Kamila Moskwa K Rzeszów 09:40 (7) 01:43:09
80 164 Iza Kuchta K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:20 (13) 01:43:28
81 1515 Weronika Rydlakowska K Warszawa Mańki 13:00 (7) 01:43:37
82 1354 Kasia Szaflarska K Warszawa 12:00 (10) 01:43:55
83 228 Ruzanna Serobyan K Klucze KONIUCHY OCR 09:20 (14) 01:43:55
84 569 Tatiana Młynarczyk K Police 10:00 (4) 01:43:56
85 1378 Monika Wultańska K Wyszków FAK MAJ LAJF 12:20 (4) 01:44:08
86 1260 Dorota Grochowska K Poznan Groszki Team 12:00 (11) 01:44:20
87 606 Marzena Gęza K Warszawa BaryBary 10:20 (3) 01:44:23
88 725 Maria Piszczoła K Poznań 10:20 (4) 01:44:58
89 281 Weronika Miller K Kiełpin 09:20 (15) 01:44:59
90 286 Olivia Płaczek K Tarnowskie Góry 09:20 (16) 01:45:33
91 1430 Karolina Kaczmarska K Warszawa 12:20 (5) 01:45:35
92 800 Agnieszka Janczak K warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (4) 01:45:38
93 1289 Marta Leczner K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (12) 01:46:15
94 1292 Anna Pawlaczek K Wrocław Wataha 12:00 (13) 01:46:17
95 1293 Katarzyna Popiela-Kukuś K Wrocław Wataha 12:00 (14) 01:46:18
96 1291 Katarzyna Możejko K Wrocław Wataha 12:00 (16) 01:46:19
97 1286 Sylwia Kawalec K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (15) 01:46:19
98 1294 anna skoczek K Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (17) 01:46:20
99 716 Barbara Małkowicz K Wrocław 10:20 (6) 01:46:31
100 710 Agnieszka Kierczak K Kamieniec Wrocławski 10:20 (5) 01:46:31
101 997 Małgorzata Zabłocka K Warszawa 11:00 (4) 01:46:34
102 1310 Martyna Błasiak K Sieradz 12:00 (18) 01:46:36
103 334 Maja Opara K Jabłonna Bravehearts Legionowo 09:40 (8) 01:46:47
104 1600 Klaudia Wojcieszak K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (9) 01:46:53
105 1162 Iga Kamińska K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (11) 01:46:55
106 338 Małgorzata Pydyn K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (10) 01:47:03
107 1021 Agnieszka Sadowska K Warszawa I thought they said rum... 11:20 (6) 01:47:19
108 188 Marta Wrzesień K Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (17) 01:47:20
109 184 Dagmara Stafińska K Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (18) 01:47:22
110 1151 Anna Pocenta K Warszawa MNM SPORT 11:40 (12) 01:47:28
111 326 Anna Duczmalewska K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (11) 01:47:48
112 1048 Emilia Gołębiowska K warszawa trener24h.com.pl 11:20 (7) 01:47:53
113 1047 Danuta Gewald K Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (8) 01:47:57
114 156 Anna Ruśnica K Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (19) 01:47:58
115 874 kamila Guzikowska K olsztyn ByleDobiec z Olsztyna 11:00 (5) 01:48:22
116 1499 Agata Szkodzińska K Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (8) 01:48:52
117 737 Patrycja Wierzbicka K Radom 10:20 (7) 01:49:02
118 394 Martyna Macioch K Gdańsk Wild Team 09:40 (12) 01:49:09
119 393 Beata Kuraś K Gdańsk Wild Team 09:40 (13) 01:49:10
120 925 Emilia Sotek K Warszawa Są tacy jak my 11:00 (6) 01:49:15
121 784 Monika Braś K Myślenice Navigarecharter 10:40 (5) 01:49:17
122 651 Iga Gadaszewska K Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (8) 01:49:20
123 519 Katarzyna Marciniak K Warszawa Maupeczki 10:00 (5) 01:49:25
124 1522 Natalia Piętka K Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (9) 01:49:27
125 47 Iga Kempa K Warszawa Kick lasski 09:00 (14) 01:49:32
126 1264 Maria Walczyk-Gaworecka K Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (19) 01:49:32
127 1262 Marzena Dziurla K ustka GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (20) 01:49:38
128 514 Natalia Gawryś K Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (6) 01:49:39
129 490 Arleta Królak K Warszawa DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (7) 01:49:43
130 589 Żaneta Żak K Warszawa 10:00 (8) 01:49:54
131 745 Agata Szymańska K Brwinów Brwinów 10:40 (6) 01:50:04
132 960 Natalia Jacuńska K Poznań 11:00 (7) 01:50:10
133 974 Barbara Maślińska K Poznań 11:00 (8) 01:50:26
134 1429 Ilona Jurczyk K Warszawa 12:20 (6) 01:50:27
135 1080 Agnieszka Fitowska K Żary 11:20 (9) 01:50:31
136 987 Julia Skrzekut K Giżycko 11:00 (9) 01:50:57
137 375 Emilia Wróblewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (14) 01:50:59
138 1304 Monika Bartkiewicz K Olsztyn 12:00 (21) 01:50:59
139 583 Martyna Sokołowska K warszawa 10:00 (9) 01:51:01
140 372 Magdalena Horbaczewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (15) 01:51:31
141 1160 Agnieszka Szymaniak K Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (13) 01:51:40
142 320 Agnieszka Sadlowska K Legionowo Bravehearts 09:40 (16) 01:51:47
143 138 Magda Sosnówka K Warszawa 09:00 (15) 01:51:56
144 361 Paulina Powierża K Warszawa LINK FORCE 09:40 (17) 01:51:58
145 1215 Małgorzata Kornobis K Włocławek 11:40 (14) 01:52:08
146 633 Jadwiga Pielatowska K Poznań Dirty Sparrows 10:20 (9) 01:52:15
147 740 Patrycja Zaliwska K warszawa 10:20 (10) 01:52:17
148 626 Magdalena Wnorowska K Lomianki Czterdziestki 10:20 (11) 01:52:48
149 1440 Paulina Kubiak K Toruń 12:20 (7) 01:52:51
150 731 Natalia Spinek K Kobyłka 10:20 (12) 01:52:57
151 121 Milena Machała K Dziekanów Leśny 09:00 (16) 01:53:10
152 1386 Justyna Nowak K Warszawa Just TEAM 12:20 (8) 01:53:34
153 738 Paulina Woźniak K Szczecin 10:20 (13) 01:53:36
154 825 Martyna Karwowska K Warszawa 10:40 (7) 01:53:40
155 1451 Dominika Polus K Piastów 12:20 (9) 01:53:48
156 788 Monika Harbutiak K Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (8) 01:54:28
157 791 Paulina Labuda K Gdańsk Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (9) 01:54:29
158 475 Diana Bilska K Pruszków Coachfit.pl 10:00 (10) 01:54:33
159 790 Natalia Kowalska K Głogów Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (10) 01:54:33
160 792 Anna Morawska K Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (11) 01:54:33
161 902 Aleksandra Krokwa K Warszawa GMA Argos 11:00 (10) 01:54:45
162 1038 Karolina Dziubała K Warszawa SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (10) 01:54:46
163 879 Marta Perchała - Jasicka K Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 11:00 (11) 01:55:01
164 1582 Elwira Padewska K Warszawa LYCONET TEAM 10:40 (12) 01:55:02
165 1364 Katarzyna Wojtyczka K Katowice 12:00 (22) 01:55:07
166 1394 Joanna Dądelewska K Malbork Piękni i Bestie 12:20 (10) 01:55:27
167 769 Ela Małopolska K Tarnów Husaria Race Team 10:40 (13) 01:55:29
168 220 Agata Skopek K Podkowa Leśna Husaria Race Team 09:20 (20) 01:55:41
169 278 Karolina Lewandowska K Budziska 09:20 (21) 01:55:53
170 1177 Olga Krysiak K Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (15) 01:56:01
171 911 Gosia Danielak K Warszawa Paranienormalni 11:00 (12) 01:56:02
172 914 Magdalena Rutkowska K Płock Paranienormalni 11:00 (13) 01:56:05
173 305 Barbara Zegadło K Budziska 09:20 (22) 01:56:06
174 343 Wioletta Drozd K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (18) 01:56:26
175 270 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński 09:20 (23) 01:56:30
176 376 Magdalena Ambor K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (19) 01:56:37
177 918 Magda Rysińska K Piaseczno Rysie 11:00 (14) 01:56:38
178 760 Małgorzata Lukas K Warszawa Freak 10:40 (14) 01:56:56
179 379 Agnieszka Łapińska K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (20) 01:57:02
180 377 Julia Bonat K Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (21) 01:57:03
181 1063 Agnieszka Pietrzak K Płock WSPINACZE 11:20 (11) 01:57:40
182 1061 Renata Ciska K Płock WSPINACZE 11:20 (12) 01:57:42
183 358 Agnieszka Michalak K Otwock LINK FORCE 09:40 (22) 01:57:46
184 895 Małgorzata Kras K Wrocław Forma Cross Team 10:40 (15) 01:58:04
185 1439 Joanna Krowicka K Gdańsk 12:20 (11) 01:58:12
186 1417 Karolina Bokłaga K Warszawa 12:20 (12) 01:58:14
187 894 Katarzyna Tulejko K Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (16) 01:58:28
188 1428 Monika Gomułkiewicz K Warszawa 12:20 (13) 01:58:29
189 1156 Aleksandra Łaszewska K Gdynia PIĘKNE ISTOTY 11:40 (16) 01:58:33
190 773 Katarzyna Słowik K Żabno Husaria Race Team 10:40 (17) 01:59:02
191 430 Paulina Szarow K Nowy Dwór Mazowiecki 09:40 (23) 01:59:26
192 686 Magdalena Lisowska K Warszawa wkurw_team 10:20 (14) 01:59:32
193 1488 Beata Orczyk K Warszawa 12:40 (4) 01:59:34
194 687 Liwia Słupecka K Warszawa wkurw_team 10:20 (15) 01:59:41
195 546 Judyta Czajka K Toruń 10:00 (11) 01:59:49
196 992 Kamila Szwejk K Warszawa 11:00 (15) 01:59:58
197 778 Yulia Bazhenova K Gdańsk Lufthansa Systems Poland 10:40 (18) 01:59:59
198 202 Dorota Kałuzińska K Łódź Husaria Race Team 09:20 (24) 02:00:00
199 684 Magdalena Kowalczyk K Warszawa wkurw_team 10:20 (16) 02:00:04
200 364 Małgorzata Teperek K Karczew LINK FORCE 09:40 (24) 02:00:11
201 380 Sylwia Wilk K Warszawa POWER TRAINING 09:40 (25) 02:00:18
202 938 Anna Wykurz K Warszawa Stay In Touch 11:00 (16) 02:00:24
203 401 Magda Barcińska K Zakroczym 09:40 (26) 02:00:33
204 1174 Katarzyna Junczyk K Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (17) 02:00:47
205 1443 Marta Maciejewska K Toruń 12:20 (14) 02:00:47
206 433 Milena Teperek K Karczew 09:40 (27) 02:00:50
207 201 Paulina Jasek-Bors K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (25) 02:00:54
208 1170 Beata Adasiak K Ksawerów RUSEK BOXING GYM 11:40 (18) 02:01:01
209 109 Nikola Filipczuk K Gdynia 09:00 (17) 02:01:02
210 222 Sylwia Studzińska K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (26) 02:01:09
211 1577 Kinga Waśkiewicz K Toruń 12:20 (15) 02:01:19
212 1258 Anna Opara K Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (23) 02:01:32
213 830 Anna Kowalska K Warszawa 10:40 (19) 02:01:32
214 832 Agata Kozłowska K Warszawa 10:40 (20) 02:01:33
215 1420 Agnieszka Cieślewicz K Toruń 12:20 (16) 02:01:49
216 384 Monika Kandybowicz K Podkowa Leśna Proszę nie 09:40 (28) 02:02:02
217 386 Magdalena Macioch K Warszawa Proszę nie 09:40 (29) 02:02:06
218 1400 Urszula Żabicka K Warszawa Rycerze ortalionu 12:20 (17) 02:02:16
219 544 Daria Ciosek K Płońsk 10:00 (12) 02:02:25
220 656 Marta Czubaj K Pruszków Pająk Leon Team 10:20 (17) 02:02:29
221 794 Magda Kordal K Gdynia Orki z Majorki 10:40 (21) 02:02:36
222 280 Monika Madyjak K Ożarów Mazowiecki 10:00 (13) 02:02:42
223 943 Agnieszka Bieńko-Kuczyńska K Józefów WTF - where's the finish? 11:00 (17) 02:02:45
224 945 Marta Marciniak K Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (18) 02:02:54
225 887 Iwona Ciulinska K Nowy dwór mazowiecki Eneria 11:00 (19) 02:03:23
226 889 Aleksandra Gołębiewska K Warszawa Eneria 11:00 (20) 02:03:23
227 659 Magdalena Witkowska K Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (18) 02:03:28
228 1476 Barbara Zdeb K Opole 12:20 (18) 02:03:34
229 795 Małgorzata Korytkowska K Łomża Orki z Majorki 10:40 (22) 02:03:36
230 293 Paulina Skrętek K Białystok 09:20 (27) 02:03:45
231 1074 Iwona Dorożyńska K Kraków 11:20 (13) 02:03:45
232 1423 MAŁGORZATA DZIK K Mirsk 12:20 (19) 02:03:46
233 1487 Justyna Możdżeń K Krawno 12:40 (5) 02:03:59
234 1381 Anita Gołębiewska K Warszawa FIGLARZE 12:20 (20) 02:04:13
235 1379 Aleksandra Budny K Halinów FIGLARZE 12:20 (21) 02:04:14
236 459 Marta Pleban K Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (14) 02:04:36
237 801 Anna Łukaszewska K Warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (23) 02:04:38
238 896 Justyna Bajroszewska K Międzyzdroje GdzieJestReszta 11:00 (21) 02:04:42
239 898 Sylwia Suchomska K Cekcyn GdzieJestReszta 11:00 (22) 02:04:42
240 407 Anna Hasiak K Warszawa 09:40 (30) 02:04:55
241 513 Anna Wysocka K Warszawa Koniokrady 10:00 (15) 02:04:57
242 446 Olga Biskupek K Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (16) 02:04:59
243 802 Diana Łukaszewska K Łódź Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (24) 02:05:10
244 339 Monika Rosińska K Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (31) 02:05:44
245 282 Anna Mróz K Warszawa 09:20 (28) 02:05:53
246 1383 Joanna Siembab K Halinów FIGLARZE 12:20 (22) 02:06:03
247 510 Aleksandra Weresińska K Stubno Koniokrady 10:00 (17) 02:06:09
248 509 Katarzyna Uchwat K Strzyżów Koniokrady 10:00 (18) 02:06:13
249 1382 Anna Osuch K Warszawa FIGLARZE 12:20 (23) 02:06:29
250 1186 Katarzyna Litwin K Częstochowa ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (19) 02:06:31
251 669 Agnieszka Godycka-Ćwirko K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (19) 02:06:36
252 517 Magdalena Kownacka K Józefów Mamy Ruszamy 10:00 (19) 02:06:37
253 340 Natalia Sagan K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (32) 02:06:40
254 674 Sandra Siedlecka K Gostynin Sportera Fitness Team 10:20 (20) 02:06:49
255 1042 Patrycja Woźniak K Łódź Sportera Fitness Team 11:20 (14) 02:07:06
256 505 Małgorzata Kusz K Przemyśl Koniokrady 10:00 (20) 02:07:09
257 479 Magdalena Sobczyk K Piastów Coachfit.pl 10:00 (21) 02:07:14
258 1065 Karolina Boguska K Warszawa 11:20 (15) 02:07:31
259 1106 Darya Poldyayeva K Warszawa 11:20 (16) 02:07:34
260 928 Marta Janczuk K Warszawa SLALOM Team 11:00 (23) 02:07:48
261 1580 Kinga Matuła K Warszawa SLALOM Team 11:00 (24) 02:07:48
262 481 małgorzata wojtarek K warszawa Coachfit.pl 10:00 (22) 02:07:50
263 965 Gabriela Kordalewska K Gołotczyzna 11:00 (25) 02:07:54
264 975 Magdalena Mazur K warszawa 11:00 (26) 02:07:54
265 673 Joanna Rodzik K Lodz Sportera Fitness Team 10:20 (22) 02:07:59
266 668 Aleksandra Dec K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (21) 02:07:59
267 672 Karolina Remelska K Rąbień Sportera Fitness Team 10:20 (23) 02:07:59
268 467 Barbara Wiśniewska K Konin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (24) 02:08:04
269 455 Karolina Majewska K Strykowice Górne ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (23) 02:08:04
270 477 iwona kobus K pruszków Coachfit.pl 10:00 (25) 02:08:07
271 1438 Justyna Król K Jedlanka 12:20 (24) 02:08:21
272 734 Anna Urbaniak K Warszawa 10:20 (24) 02:09:01
273 670 Dominika Kępska K Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (25) 02:09:30
274 637 Agnieszka Pawłowska K Warszawa Husaria Race Team 10:20 (26) 02:09:34
275 1081 Anna Garwolińska K Warszawa 11:20 (17) 02:09:50
276 289 Anna Rusiłowicz K Zielonka 09:20 (29) 02:10:21
277 1099 Agnieszka Niebrzegowska K Piastów 11:20 (18) 02:10:35
278 1107 Aga Przybysz K Kuklówka 11:20 (19) 02:10:40
279 1168 Natalia Wódka K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (20) 02:11:34
280 1169 Katarzyna Zielińska K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (21) 02:11:35
281 1161 Marta Dudziak K Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (22) 02:11:38
282 200 Aurelia Grzywacz K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (30) 02:11:47
283 813 Anna Kopańko K Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (25) 02:11:59
284 1148 Dominika Waszak K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (23) 02:12:55
285 1141 Wiktoria Chwiedosik K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (24) 02:12:56
286 865 Paulina Radecka K Nowy Dwór Mazowiecki _Dziki_ 11:00 (27) 02:12:57
287 1145 Agnieszka Kłak K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (25) 02:12:59
288 866 Ewa Rosak K Nowy dwór mazowiecki _Dziki_ 11:00 (28) 02:13:02
289 450 Karolina Kałamajska K Łódź ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (26) 02:13:16
290 462 Monika Trzcińska K Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (28) 02:13:18
291 456 Aleksandra Małaszuk K Ruda Śląska ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (27) 02:13:18
292 451 Joanna Krzysztofek K Zabierzów Bocheński ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (29) 02:13:19
293 603 Kamila Urbańczyk K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (27) 02:13:20
294 1404 Aleksandra Bielska K Łódź TomOl 12:20 (25) 02:13:27
295 746 Anna Szymańska K Brwinów Brwinów 10:40 (26) 02:14:45
296 1067 Magdalena Chojnacka K Radom 11:20 (20) 02:14:53
297 598 Katarzyna Mrówka K Grodzisk Maz #dajcienamwygrać 10:20 (28) 02:15:00
298 601 Magdalena Tomaszewska K Celestynów #dajcienamwygrać 10:20 (29) 02:15:01
299 1089 Marta Kądzielawska K Warszawa 11:20 (21) 02:15:06
300 595 Joanna Dobrogowska K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (30) 02:15:08
301 1033 Dorota Jura K Warszawa Oby nie ostatni 11:20 (22) 02:15:21
302 1085 Kinga Grabowska K Warszawa 11:20 (23) 02:15:48
303 555 Agnieszka Gutowska K Kraków 10:00 (30) 02:16:13
304 240 Krystyna Ślusarczyk K Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (31) 02:16:14
305 238 Marta Potocka K Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (32) 02:16:15
306 577 Katarzyna Roik K Warszawa 10:00 (31) 02:16:19
307 1095 Monika Łuczka K Poznań 11:20 (24) 02:16:29
308 488 Magdalena Różak-Rukuszewicz K warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (32) 02:17:18
309 986 Jolanta Sikorska K Nowy Dwór Mazowiecki 11:00 (29) 02:17:53
310 412 Marlena Kowalczyk K Sulejówek 09:40 (33) 02:17:59
311 698 Iwona Choinska K Marki 10:20 (31) 02:18:30
312 241 Aleksandra Sucharska K Kraków Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (33) 02:18:57
313 419 magda molenda K radom 09:40 (34) 02:19:33
314 486 Ewa Guzek K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (33) 02:20:04
315 662 Anna Dębska K Warszawa RUNDAY 10:20 (32) 02:20:05
316 487 Malwina Kaźmierczak K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:00 (34) 02:20:10
317 755 Katarzyna Kasprzak K Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:40 (27) 02:20:13
318 1447 Kamila Papis K Warszawa 12:20 (26) 02:20:37
319 344 Anna Maciejak K Warszawa Dzikie Świnie 09:40 (35) 02:21:24
320 1319 Martyna Gałązka K Otwock 12:00 (24) 02:22:19
321 727 Karolina Purchalak K Warszawa 10:20 (33) 02:24:21
322 1569 Dorota Stańczak K warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (34) 02:24:24
323 537 Malgorzata Fibiger-Bielska K Warszawa SAMURAJE 10:00 (35) 02:24:55
324 345 Paulina Miksa K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (36) 02:25:08
325 680 Kamila Sękielewska K Ząbki STRZELAMY FOCHA 10:20 (35) 02:25:18
326 677 Joanna Jaroszewska K Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (36) 02:25:19
327 536 Katarzyna Fibiger K Warszawa SAMURAJE 10:00 (36) 02:26:10
328 749 Dorota Chlewicka K Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (28) 02:28:36
329 904 Hanna Kozłowska K Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (30) 02:30:06
330 908 WIESIA WALENDZIK K WARSZAWA Leniwe Lemury 11:00 (31) 02:30:08
331 244 Dorota Szabłowska K Warszawa POWER TRAINING 09:20 (34) 04:30:23
332 472 Kamila Jaszczuk K Warszawa Co chcesz ToMasz 10:00 (37) 05:14:39
333 1505 Klaudia Szczepaniuk K Legionowo Dzyke Śwynie 13:00 (11)
334 1482 Julia Domańska K Poznań 12:40 (6)
335 937 Karolina Nagat K Warszawa Stay In Touch 11:00 (34)
336 970 Karolina Leszczyńska K Pułtusk 11:00 (32)
337 962 Elżbieta Kacprzak K Warszawa 11:00 (33)
338 1504 Karolina Fabisiak K Legionowo Dzyke Śwynie 13:00 (10)
339 203 Aleksandra Kornacka K Warszawa Husaria Race Team 09:20 (36)
340 917 Aleksandra Rzepka K Warszawa paznokieć mi się złamał 11:00 (35)
341 1055 Karolina Czabaj K Józefów Verstopfung 11:20 (25)
342 181 Martyna Łukasiak K Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (38)
343 1362 Mirosława Mrozek K Tarnowskie Góry 12:00 (27)
344 87 Agnieszka Oleszczuk K Warszawa THE BEST OF THE BEST RACE TEAM 09:00 (18)
345 470 Marta Ziółkowska K Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (44)
346 797 Joanna Pawelczyk K Lomza Orki z Majorki 10:40 (29)
347 261 Malwina Gałwiaczek K Warszawa 09:20 (35)
348 483 Dominika Szaroleta K Warszawa Crossfit Ursynów 10:00 (43)
349 1046 Małgorzata Ejmont K Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (28)
350 503 Ewa Krassowska K Warszawa Koniokrady 10:00 (40)
351 621 Marta Kubik K Łódź Ciećmoruchy 10:20 (37)
352 457 Karolina Małaszuk K Ruda Śląska ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (39)
353 882 Agata Kowalczyk K Warszawa Drużyna Harpaganów 11:00 (38)
354 1327 Agata Jabłońska K Otwock 12:00 (25)
355 932 joanna treszczanowicz K warszawa Stan nieważkości 11:00 (39)
356 933 Ula Wróblewska K Warszawa Stan nieważkości 11:00 (37)
357 507 JOANNA TOMASZEWSKA K PIASKI Koniokrady 10:00 (46)
358 920 Natalia Bąkiewicz K Raszyn Są tacy jak my 11:00 (36)
359 106 Aneta Dopierała K Dąbie 09:00 (20)
360 360 Paula Pastuszak K Wiązowna LINK FORCE 09:40 (38)
361 1005 Gabriela Smycz K Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (29)
362 657 Marta Jasińska Gnidiuk K Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (41)
363 597 Karolina Guzek K Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (40)
364 1259 Martyna Sasal K Skarżysko Kamienna Bydlaki 12:00 (28)
365 346 Jagoda Sroka K Łódź Dzikie Świnie 09:40 (37)
366 1024 Beata Krutof K Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (26)
367 1254 Anna Garbacz K Warszawa Bydlaki 12:00 (29)
368 834 Katarzyna Kozłowska K Grojec 10:40 (32)
369 711 Agnieszka Kin K Poznań 10:20 (39)
370 625 Emilia Witek - Sapła K warszawa Co chcesz ToMasz 10:20 (38)
371 742 Dominika Zięba K Świętochłowice Bravehearts Legionowo 10:40 (31)
372 1088 Justyna Jędrzejewska K Warszawa 11:20 (30)
373 143 Justyna Tekień K Warszawa 09:00 (21)
374 1018 ILONA BARAŃSKA K GRODZISK MAZOWIECKI Forma Cross Team 11:20 (31)
375 1235 Sylwia Sikora K Warszawa 11:40 (28)
376 48 Anna Kośmider K Kielce Kick lasski 09:00 (19)
377 502 Marta Rykaczewska K Golub-Dobrzyń Husaria Race Team 10:00 (45) zaliczyła piekło
378 1149 Katarzyna Długokęcka K Warszawa MNM SPORT 11:40 (26)
379 1224 Malgorzata Pirowska-Regucka K Warszawa 11:40 (27)
380 1150 Agata Fafińska K Józefosław MNM SPORT 11:40 (29)
381 1143 Agata Grzejda K Warszawa MDDP Running Team 11:40 (30)
382 1418 Ewelina Brzozowska K Warszawa 12:20 (28)
383 128 Krystyna Potera K Łańcut 09:00 (23)
384 1611 Natalia Tataradzińska K Łódź 12:20 (27)
385 528 Estera Stefańska K Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (41)
386 529 Anna Włodarczyk K Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (38)
387 835 Iga Łastowska Jażdżyk K Skierniewice 10:40 (30)
388 1597 Małgorzata Kwiecińska K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (39)
389 1353 Małgorzata Świątkiewicz K Marki 12:00 (26)
390 588 Edyta Wierzbicka K Płońsk 10:00 (42)
391 1531 Sara El. Mabruk K Warszawa 13:00 (12)
392 295 Agata Sylwia Śrubarska K Warszawa 09:20 (37)
393 17 ania stolarczyk K Mrągowo DRUŻYNA HAIER 09:00 (22)
394 1103 Martyna Oziębała-Winiarska K Częstochowa 11:20 (27)