I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Rekrut Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt 21.01.2017

Do startu pozostało

Klasyfikacja mężczyzn

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 93 Szymon Kopczyński M Wąbrzeźno xRunners 09:00 (1) 00:51:19
2 34 Tomasz Krawczyk M Dobroń Husaria Race Team 09:00 (2) 00:51:27
3 31 Michał Jagieło M Lubienia Husaria Race Team 09:00 (3) 00:52:12
4 96 Wojciech Wojtyszyn M Namysłów xRunners 09:00 (4) 00:52:38
5 1585 Dawid Hajnos M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (5) 00:52:56
6 1221 Patryk Odolczyk M Piastów 11:40 (1) 00:53:09
7 67 Mateusz Chyliński M Kraków POWER TRAINING 09:00 (6) 00:53:15
8 32 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA Husaria Race Team 09:00 (7) 00:53:19
9 33 Artur Kozłowski M Łask Husaria Race Team 09:00 (8) 00:53:29
10 77 Robert Bandosz M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (9) 00:53:48
11 94 Łukasz Ćwikliński M Pasiecznik xRunners 09:00 (10) 00:54:01
12 113 Przemysław Jabłoński M Radzymin 09:00 (11) 00:54:03
13 2 Kamil Pupkowski M Skwierzyna KONIUCHY OCR 09:00 (12) 00:54:08
14 1559 Kamil Kołodziejczyk M Rybnik SOCIOS SILESIA 09:00 (13) 00:55:17
15 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (14) 00:55:30
16 1587 Bartosz Świętek M Hebdów Gorący Potok Team 09:00 (15) 00:55:32
17 1590 Jakub Zawistowski M warszawa Off-Road Runners 09:00 (16) 00:55:53
18 88 Tomasz Oślizło M Gorzyce xRunners 09:00 (17) 00:55:54
19 86 Michał Kotrys M Skoczów xRunners 09:00 (18) 00:56:26
20 37 Patryk Marszałowicz M stalowa wola Husaria Race Team 09:00 (19) 00:57:02
21 75 Adam Lisowski M Mysłowice SOCIOS SILESIA 09:00 (20) 00:57:15
22 95 Dawid Winkler M Włosienica xRunners 09:00 (21) 00:57:26
23 554 Grzegorz Grzywna M Wojciechów 10:00 (1) 00:58:27
24 524 Piotr Pszczółkowski M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (2) 00:58:49
25 91 Jakub Dmuch M Trzebnica xRunners 09:00 (22) 00:59:03
26 36 Marcin Kur M Piaseczno Husaria Race Team 09:00 (23) 00:59:13
27 1563 Sylwester Wilk M Otwock 09:20 (1) 00:59:17
28 1583 Kamil Gałdyn M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (24) 00:59:23
29 107 Bartek Dzierzgowski M Łomża 09:00 (25) 00:59:26
30 14 Dominik Słodownik M warszawa CHOJRAK TEAM 09:00 (26) 01:00:08
31 133 Paweł Sarnowski M Namysłów 09:00 (27) 01:00:53
32 92 Artur Jasiak M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (28) 01:01:09
33 74 Piotr Jastrzębski M Zabrze SOCIOS SILESIA 09:00 (29) 01:01:18
34 1052 Grzegorz Morawski M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (1) 01:01:34
35 196 Filip Brzozowski M Jarocin Husaria Race Team 09:20 (2) 01:02:11
36 39 Kamil Pasek M Wieliczka Husaria Race Team 09:00 (30) 01:02:22
37 1303 Tomek Baćmaga M Radom 12:00 (1) 01:02:26
38 23 Kacper Kąkol M Gdynia Ekipa Haier 09:00 (31) 01:02:42
39 605 Filip Cichocki M Warszawa BaryBary 10:20 (1) 01:02:58
40 845 Marcin Płusa M Drezdenko 10:40 (1) 01:03:08
41 429 Tomasz Siok M Warszawa 09:40 (1) 01:03:15
42 1071 Arkadiusz Ciołek M Warszawa 11:20 (2) 01:03:16
43 296 Jakub Sudoł M Warszawa 09:20 (3) 01:03:25
44 1557 Piotr Bomba M Tychy Husaria Race Team 09:00 (32) 01:03:27
45 40 Damian Pluciński M Jawiszowice Husaria Race Team 09:00 (33) 01:03:57
46 1565 Michał Kądziela M Warszawa 09:40 (2) 01:04:10
47 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (34) 01:04:13
48 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (35) 01:04:19
49 726 Wojciech Polikarski M Olsztyn 10:20 (2) 01:04:38
50 724 Konrad Piotrowski M Olsztyn 10:20 (3) 01:04:49
51 1419 Marcin Bugajski M Wodzisław Śląski 12:20 (1) 01:06:22
52 232 Paweł Sarna M Warszawa LATAJĄCE GRYFY 09:20 (4) 01:06:31
53 89 Krzysztof Pośpiech M Wodzisław Śląski xRunners 09:00 (36) 01:06:48
54 80 Federico Franchini M Lugano StoneSport Swiss Team 09:00 (37) 01:06:58
55 342 Artur Żukowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (3) 01:07:03
56 245 Andrzej Wawrzkiewicz M Warszwa POWER TRAINING 09:20 (5) 01:07:04
57 567 Paweł Marciniak M Poznań 10:00 (3) 01:07:04
58 549 Piotr Durski M Wyszków 10:00 (4) 01:07:26
59 112 marcin idziak M kurzętnik 09:00 (38) 01:07:51
60 76 Krystian Wojewódka M Sośnicowice SOCIOS SILESIA 09:00 (39) 01:08:02
61 111 Marcina Gromelski M MAKÓW Mazowiecki 09:00 (40) 01:08:07
62 174 Tomasz Boruc M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (6) 01:08:39
63 1302 Damian Aniśko M Sokółka 12:00 (2) 01:08:55
64 973 Kamil Marczuk M Warszawa 11:00 (1) 01:08:57
65 1595 Piotr Bardziak M Piaseczno KONIUCHY OCR 09:20 (7) 01:09:00
66 227 Mateusz Bardziak M Niedarczów KONIUCHY OCR 09:20 (8) 01:09:20
67 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (41) 01:09:27
68 1396 łukasz Rama M Gdynia Piękni i Bestie 12:20 (2) 01:09:32
69 79 Daniel Połatyński M Dąbie SPARTANIE DZIECIOM 09:00 (42) 01:09:33
70 38 Karol Nowicki M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (43) 01:09:39
71 1586 Piotr Kaminski M Szaflary Gorący Potok Team 09:00 (44) 01:09:47
72 1513 Wojciech Kmiecik M Niedomice Kmiśki 13:00 (1) 01:10:00
73 130 Adrian Ptak M Namysłów 09:00 (45) 01:10:09
74 947 Jakub Banaszkiewicz M Warszawa 11:00 (2) 01:10:12
75 685 Rafał Krajewski M Pionki wkurw_team 10:20 (4) 01:10:15
76 253 Pawel Bratkowski M Płońsk 09:20 (9) 01:10:22
77 160 Jacek Ludwiczak M Warszawa Bozony Higgsa 09:20 (10) 01:10:32
78 217 Mateusz Pudło M warszawa Husaria Race Team 09:20 (11) 01:10:40
79 1283 Marcin Bogusiak M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (3) 01:10:42
80 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (46) 01:11:00
81 1231 Marek Rusiłowicz M Zielonka 09:20 (12) 01:11:04
82 441 Kuba Woźniak M Warszawa 09:40 (4) 01:11:09
83 1562 Wojciech Radzicki M Chełm 09:20 (13) 01:11:26
84 18 Kamil Rejczyk M Kraków Dziki z lasu 09:00 (47) 01:11:34
85 272 Tomasz Krupa M Legionowo 09:20 (14) 01:11:45
86 723 Mariusz Pietraś M Lublin 10:20 (5) 01:11:48
87 1576 Patryk Pierściński M Żabieniec 12:20 (3) 01:11:53
88 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (48) 01:11:56
89 741 Grzegorz LINOWSKI M Warszawa Banksters 10:40 (2) 01:11:56
90 807 Tomasz Kleszko M Siedlce Robim co możem 12:40 (1) 01:11:58
91 349 Marcin Warias M Kraków Husaria Race Team 09:40 (5) 01:12:03
92 1132 Maciej Dworczak M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (3) 01:12:05
93 1135 Marek Szymański M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (4) 01:12:05
94 1205 Michał Dudka M Gostyń 11:40 (2) 01:12:05
95 563 Mikołaj Kowal M Poznań 10:00 (5) 01:12:10
96 641 Michał Kowalski M Warszawa Kolka Team 10:20 (6) 01:12:14
97 139 Radosław Stachyra M Wojciechów 09:00 (49) 01:12:23
98 648 Rafał Trojanowski M Ząbki Koniokrady 10:20 (7) 01:12:23
99 1527 Michał Błanik M Rybnik 13:00 (2) 01:12:26
100 319 Bartłomiej Waś M Warszawa Bozony Higgsa 09:40 (6) 01:12:26
101 1347 Maciej Przygoda M Kielce 12:00 (4) 01:12:32
102 856 Mariusz Wiśniewski M Warszawa 10:40 (3) 01:12:32
103 877 Rafał Żelechowski M Piaseczno Cross Corner 11:00 (3) 01:12:43
104 1110 Bartłomiej Sobieski M Warszawa 11:20 (3) 01:12:55
105 28 Bartosz Brusiło M Warszawa Husaria Race Team 09:00 (50) 01:12:59
106 81 Danilo Tundo M Roveredo StoneSport Swiss Team 09:00 (51) 01:13:11
107 1548 Kamil Rusin M Brzozowiec 13:00 (3) 01:13:12
108 78 Rafał Kurta M Sierpc SPARTA SIERPC 09:00 (52) 01:13:17
109 176 Leszek Janus M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (15) 01:13:25
110 1084 Andrzej Górski M Lubawa 11:20 (4) 01:13:38
111 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (53) 01:13:50
112 29 Robert Ciupek M Chorzów Husaria Race Team 09:00 (54) 01:13:51
113 283 Radosław Nużyński M Płońsk 09:20 (16) 01:14:03
114 1448 Paweł Pasternak M Gniezno 12:20 (4) 01:14:03
115 8 Sławomir Jastrzębski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (55) 01:14:15
116 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (56) 01:14:15
117 1 PAWEL SALA M RABKA ZDROJ #beskidytostanumysłu 09:00 (57) 01:14:22
118 229 Karol Tadeusz Bryl M Warszawa KS MAKÓW BIEGA 09:20 (17) 01:14:32
119 1436 Krzysztof Korobij M Wrocław 12:20 (5) 01:14:32
120 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (58) 01:14:50
121 1367 Kamil Zawadka M Pilawa 09:20 (18) 01:14:59
122 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (59) 01:15:07
123 1273 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec STREFA TEAM 12:00 (5) 01:15:11
124 61 Maciej Surlej M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (60) 01:15:15
125 70 Marcel Mierzicki M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (61) 01:15:15
126 721 Tomasz Mykyta M Byczyna 10:20 (8) 01:15:43
127 1498 tomasz mański M słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (4) 01:15:48
128 1236 Szymon Siwak M Ostrów Wielkopolski 11:40 (5) 01:15:59
129 580 dawid schalkowski M starogard gdanski 10:00 (6) 01:16:11
130 1355 Michał Szyszko M Warszawa 12:00 (6) 01:16:15
131 98 Matus Abrhan M Nove Zamky 09:00 (62) 01:16:23
132 1318 Michał Gabruk M BRZEG 12:00 (7) 01:16:39
133 766 Piotr Halastra M Wał-Ruda Husaria Race Team 10:40 (4) 01:17:06
134 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (63) 01:17:32
135 144 Paweł Traczyk M Olsztyn 09:00 (64) 01:17:32
136 1510 Tomasz Łoś M Białystok JägRunners 13:00 (5) 01:17:43
137 1462 Maciej Stępień M Kąty 12:20 (6) 01:17:43
138 1564 Michał Milbrant M Błonie WŁÓCZYBIEGI 09:40 (7) 01:17:48
139 42 Dawid Stylok M Lędziny Husaria Race Team 09:00 (66) 01:18:00
140 58 Piotr Blachowicz M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (65) 01:18:00
141 1359 Tomek Wąsowski M warszawa 12:00 (8) 01:18:11
142 226 Wojciech Ustianowski M Koszalin JW1223 09:20 (19) 01:18:20
143 1330 tomasz kilinski M rozalin 12:00 (9) 01:18:20
144 1401 Maciej Ostrowski M Knurów SOCIOS SILESIA 09:00 (67) 01:18:24
145 20 Karol Witkowski M Kraków Dziki z lasu 09:00 (68) 01:18:39
146 348 Maciej Górski M Kraków Husaria Race Team 09:40 (8) 01:18:47
147 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (69) 01:18:52
148 1313 Karol Chabowski M Poznan 12:00 (10) 01:18:52
149 41 Piotr Podsiadlik M Lublin Husaria Race Team 09:00 (70) 01:18:55
150 1468 Przemysław Tutaj M Srem 12:20 (7) 01:18:56
151 60 Piotr Kuchciński M Kłomnice Nienażarte Misie 09:00 (71) 01:19:00
152 178 Arkadiusz Kołodziej M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (20) 01:19:06
153 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (72) 01:19:14
154 147 Przemysław Walczykiewicz M Warszawa 09:00 (73) 01:19:15
155 1539 Artur Kijanka M Katowice 13:00 (6) 01:19:18
156 257 Tomasz Ciosek M Nasielsk 09:20 (21) 01:19:46
157 591 Grzegorz Zychalak M Warszawa 10:00 (7) 01:19:50
158 59 Adrian Chaduła M Witkowice Nienażarte Misie 09:00 (74) 01:19:57
159 474 Damian Bielak M Parzniew Coachfit.pl 10:00 (8) 01:20:04
160 532 Tomasz Baca M Karczew PROFIT 10:00 (9) 01:20:05
161 1507 Emilian Lichota M Olsztyn Go hard 13:00 (7) 01:20:05
162 1470 DAWID WESOŁOWSKI M KUŹNIA RACIBORSKA 12:20 (8) 01:20:05
163 534 Andrzej Wyszomirski M Karczew PROFIT 10:00 (10) 01:20:06
164 271 Kamil Kozieł M Leńcze 09:20 (22) 01:20:06
165 431 Adrian Szostak M Zduńska Wola 09:40 (9) 01:20:09
166 186 Piotr Szurgot M Pruszków Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (23) 01:20:10
167 207 Emil Łotowski M Legionowo Husaria Race Team 09:20 (24) 01:20:15
168 959 Kacper Gołubowski M Bielsko-Biała 11:00 (4) 01:20:22
169 953 Mirosław Danilewicz M CZEREMCHA 11:00 (5) 01:20:26
170 262 Mariusz Gębski M Lidzbark Warminski 09:20 (25) 01:20:27
171 1308 Grzegorz Bińkowski M Radom 12:00 (11) 01:20:29
172 1537 Krzysztof Hauk M Zgierz 13:00 (8) 01:20:29
173 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (75) 01:20:35
174 1492 Patryk Sekuła M Łowicz 12:40 (2) 01:20:39
175 1485 Tomasz Kowalski M Lubiatówko 12:40 (3) 01:20:40
176 556 Damian Izdebski M Piszczac 10:00 (11) 01:20:42
177 7 Adrian Tarnowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:00 (76) 01:20:47
178 159 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 09:20 (26) 01:20:51
179 1112 Mariusz Stawczyk M Warszawa 11:20 (5) 01:20:54
180 333 Łukasz Musiński M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (10) 01:20:56
181 1346 Bartłomiej Polit M Kraków 12:00 (12) 01:21:03
182 335 Rafał Piątkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (11) 01:21:06
183 347 Jakub Czulak M Czechowice-Dziedzice Ekipa Haier 09:00 (77) 01:21:08
184 140 Marcin Stasiak M pabianice 09:00 (78) 01:21:14
185 1398 Bartek Bąk M Warszawa run4fun 12:20 (10) 01:21:20
186 1399 Daniel Ziółek M piaseczno run4fun 12:20 (9) 01:21:20
187 1536 Thomas Gutschelhofer M Graz 12:00 (13) 01:21:27
188 259 Michał Dziaduszek M Bartoszyce 09:20 (27) 01:21:30
189 1552 Stefan Warum M Faak am See 12:00 (14) 01:21:32
190 952 Dawid Cieślak M Warszawa 11:00 (6) 01:21:36
191 198 Wojciech Gnojek M Stanisław Dolny Husaria Race Team 09:20 (28) 01:21:42
192 533 Marcin Basaj M Karczew PROFIT 10:00 (12) 01:21:44
193 1437 Damian Krawczyk M Gniezno 12:20 (11) 01:21:54
194 1450 Łukasz Podlewski M Gniezno 12:20 (12) 01:22:03
195 150 Jakub Wiśniewski M Warszawa 09:00 (79) 01:22:04
196 274 Michał Kujawa M Warszawa 09:20 (29) 01:22:17
197 1232 Maksymilian Rychlewski M Starachowice 11:40 (6) 01:22:17
198 1534 Rafał Goliński M Pruszków 13:00 (9) 01:22:25
199 175 Kamil Dzienio M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (30) 01:22:30
200 1567 karol kawicki M bydgoszcz 10:00 (13) 01:22:41
201 189 Wojciech Żuchowski M Ząbki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (31) 01:22:43
202 624 Oskar Zakrzewski M Rumia Ciećmoruchy 10:20 (9) 01:22:47
203 301 Damian Wlaźlak M Pabianice 10:20 (10) 01:22:47
204 495 Jan Ochędalski M Otrębusy Eleganckie Chłopaki 10:00 (14) 01:22:50
205 177 Grzegorz Knyt M Warszawa Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (32) 01:22:59
206 132 Krzysztof Rychlewski M Warząchewka 09:00 (80) 01:23:18
207 105 Cezary Dębczyński M Włocławek 09:00 (81) 01:23:19
208 120 Daniel Kurdubski M Warząchewka Polska 09:00 (82) 01:23:19
209 418 Łukasz Mariak M Warszawa 09:40 (12) 01:23:23
210 1530 KRZYSZTOF DOBRENIUK M RYBNIK 13:00 (10) 01:23:39
211 416 Radosław Łukasik M Ustka 09:40 (13) 01:23:42
212 1243 Kamil Wasilewski M Gródek 11:40 (7) 01:23:42
213 1035 Zbigniew Stankiewicz M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 11:20 (6) 01:23:55
214 1566 Bartłomiej Stradza M Gliwice Kutang Klan 10:00 (15) 01:23:59
215 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (83) 01:24:02
216 1540 Artur Krasowski M Mordy 13:00 (11) 01:24:08
217 123 Michał Nowakowski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (84) 01:24:12
218 1546 Hubert Neprian M Mordy 13:00 (12) 01:24:13
219 993 Marek Szymczak M Szczecin 11:00 (7) 01:24:14
220 496 Sylwester Rypina M Warszawa Eleganckie Chłopaki 10:00 (16) 01:24:17
221 1036 Tomek Witkowski M Ełk PUNKT BHP PPOŻ 11:20 (7) 01:24:24
222 194 Arek Stojak M Warszawa HARDCORY 09:20 (33) 01:24:32
223 1270 Tomasz Kowalski M Elbląg Ostra Korba Team 12:00 (15) 01:24:34
224 180 Paweł Litwinowicz M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (34) 01:24:44
225 1069 maciej ciaputa M Warszawa 11:20 (8) 01:24:50
226 1271 Rafał Ciupa M Warszawa Sranmaggedon 12:00 (16) 01:24:58
227 1272 Piotr Zawada M Celestynów Sranmaggedon 12:00 (17) 01:25:00
228 445 Rafał Bartuszek M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (17) 01:25:08
229 1538 Daniel Ignaczak M Chynów 13:00 (13) 01:25:10
230 1393 JACEK GAJEK M GRODZISK MAZOWIECKI PIEKARZ TEAM 12:20 (13) 01:25:22
231 1392 jura domina M Grodzisk mazowiecki PIEKARZ TEAM 12:20 (14) 01:25:23
232 192 Marcin Kowalik M Warszawa HARDCORY 09:20 (35) 01:25:39
233 351 Daniel Cuber M Warszawa LINK FORCE 09:40 (14) 01:25:40
234 1267 OSCAR URENDEZ M WARSAW Hiszpania Warriors 12:00 (18) 01:25:42
235 211 Mateusz Marjańczuk M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (36) 01:25:42
236 1266 Javi Fernandez M Warsaw Hiszpania Warriors 12:00 (19) 01:25:45
237 1265 Daniel Fernandez M Warszawa Hiszpania Warriors 12:00 (20) 01:25:48
238 426 Marek Piotrkowicz M Warszawa 09:40 (15) 01:25:48
239 249 Zygmunt Wojnarowski M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (37) 01:25:49
240 1573 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (8) 01:25:52
241 1295 Bartosz Widera M Wschowa Wataha 12:00 (21) 01:25:57
242 193 Krystian Popczyński M Warszawa HARDCORY 09:20 (38) 01:26:06
243 1090 Artur Kosiński M Olsztyn 11:20 (9) 01:26:06
244 951 Tomasz Budzeń M Ostrowiec 11:00 (9) 01:26:13
245 103 Piotr Celiński M Zbuczyn 09:00 (85) 01:26:21
246 51 Radosław Korbut M Siedlce KONIUCHY OCR 09:00 (86) 01:26:23
247 1574 Dominik Michalski M Działdowo 11:00 (10) 01:26:23
248 1340 Damian Mędrykowski M Sandomierz 12:00 (22) 01:26:24
249 572 Michał Oleksiak M Wyszków 10:00 (18) 01:26:25
250 735 Paweł Wełpa M Warszawa 10:20 (11) 01:26:29
251 1044 Marcin Zieliński M Wwa Sraka Praptaka 11:20 (10) 01:26:43
252 1043 Paweł Mieteń M Warszawa Sraka Praptaka 11:20 (11) 01:26:45
253 10 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:00 (87) 01:26:47
254 763 Wojciech Łodygowski M Kazanów Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (5) 01:27:01
255 1435 Rafał Kohutnicki M Warszawa 12:20 (15) 01:27:01
256 1211 Kamil Grudniewski M Żabieniec 11:40 (8) 01:27:05
257 1200 Rafał Chrobok M Bojszowy Nowe 11:40 (9) 01:27:08
258 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (88) 01:27:16
259 1134 Tomasz Fornalik M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (10) 01:27:20
260 667 Mateusz Sędzicki M Poznań Salsatorzy 10:20 (12) 01:27:21
261 221 MIchał Sosnowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (39) 01:27:23
262 1195 daniel bartosik M baniocha 11:40 (11) 01:27:24
263 842 Krzysztof Pawlak M Warszawa 10:40 (7) 01:27:25
264 753 Damian Wilk M Mszczonów Drim Tim 10:40 (6) 01:27:25
265 225 Jarosław Wierzchowiak M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (40) 01:27:27
266 298 Mikołaj Szczepankiewicz M Warszawa 09:20 (41) 01:27:30
267 1579 Jaro Bieniecki M warszawa 11:40 (12) 01:27:31
268 166 Piotr Stasiak M Warszawa Calypso Team 09:20 (42) 01:27:38
269 268 Sebastian Kopeć M Warszawa 09:20 (43) 01:27:55
270 1246 Igor Wójcik M Warszawa 11:40 (13) 01:27:55
271 313 Kamil Andrzejewski M Wyszków Beye Kohane 09:40 (16) 01:27:55
272 762 Michał Łodygowski M Kazanów Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (8) 01:28:01
273 636 Patryk Uznański M Warszawa Go!Fitness 10:20 (13) 01:28:02
274 1604 Tomasz Kasperowicz M Zielona Góra 11:00 (11) 01:28:06
275 275 Szymon Kujawa M Krotoszyn 09:20 (44) 01:28:11
276 315 Bartłomiej Gałązka M Wyszków Beye Kohane 09:40 (17) 01:28:12
277 1452 Mateusz Pruszkowski M Wołomin 12:20 (16) 01:28:16
278 683 Dawid Sromek M Bystra Turbo Gumisie 10:20 (14) 01:28:21
279 903 Łukasz Wojtczak M Wrocław Husaria Race Team 11:00 (12) 01:28:21
280 829 Piotr Kowalczyk M Grudziądz 10:40 (9) 01:28:27
281 635 Łukasz Rzepka M Warszawa Go!Fitness 10:20 (15) 01:28:31
282 851 Fabian Stanisławski M Grudziądz 10:40 (10) 01:28:40
283 1348 Mikołaj Rybicki M Olsztyn 12:00 (23) 01:28:47
284 6 Piotr Szklanko M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (89) 01:28:50
285 704 Radoslaw Jablonka M Wyszkow 10:20 (16) 01:28:50
286 1533 Marcin Gdak M Warszawa 13:00 (14) 01:28:56
287 5 Jakub Lubaszka M Mińsk Mazowiecki Boot Camp Mińsk Mazowiecki 09:00 (90) 01:28:57
288 967 Maciej Kuptel M LEGIONOWO 11:00 (13) 01:29:16
289 151 Karol Wójcik M warszawa 09:00 (91) 01:29:18
290 19 Tomasz Tomaka M Trzebownisko Dziki z lasu 09:00 (92) 01:29:20
291 215 Damian Pitroch M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (45) 01:29:21
292 1201 Krzysztof Cichocki M Kołoząb 11:40 (14) 01:29:22
293 402 Peter Bodis M Warszawa 09:40 (18) 01:29:23
294 236 Rafał Szczepański M Gąsocin OSP Gąsocin 09:20 (46) 01:29:25
295 322 Marcin Błachnik M Borowa Góra Bravehearts Legionowo 09:40 (19) 01:29:32
296 1512 Jakub Kmiecik M Sobolów Kmiśki 13:00 (15) 01:29:32
297 553 Rafal Gorczyca M Krakow 10:00 (19) 01:29:34
298 1305 Adrian Bastjan M Warszawa 12:00 (24) 01:29:35
299 1082 Paweł Gawroński M Warszawa 11:20 (12) 01:29:37
300 545 Daniel Czaja M Gdańsk 10:00 (20) 01:29:37
301 775 Michał Karwowski M Pruszków KGN KOMINKI PL 10:40 (11) 01:29:38
302 1076 Piotr Dymek M Piotrków Trybunalski 11:20 (13) 01:29:42
303 327 Radosław Fałatowicz M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (20) 01:29:45
304 442 Łukasz Zaborowski M Drobin 09:40 (21) 01:29:50
305 110 Henryk Gołek M BRZEG 09:00 (94) 01:29:53
306 116 Marian Kałwa M Wrocław 09:00 (93) 01:29:53
307 1509 Grzegorz Jastrzębski M Białystok JägRunners 13:00 (16) 01:29:55
308 581 Piotr Siergiejewicz M Piła 10:00 (21) 01:29:58
309 547 Jakub Czarniecki M Warszawa 10:00 (22) 01:29:59
310 841 Jakub Napiórkowski M Włocławek 10:40 (12) 01:30:01
311 846 Michał Podgórski M Włocławek 10:40 (13) 01:30:01
312 183 Piotr Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (47) 01:30:05
313 414 DARIUSZ KUBACZYŃSKI M KNURÓW 09:40 (22) 01:30:06
314 1547 Jacek Podpłoński M Warszawa 13:00 (17) 01:30:07
315 1334 Jan Loska M Babice 12:00 (25) 01:30:09
316 1361 Maciek Wiśniewski M Nierpoęt 12:00 (26) 01:30:20
317 540 Bartek Ambroziak M Kady 10:00 (23) 01:30:21
318 995 Grzegorz Waleń M Warszawa 11:00 (14) 01:30:21
319 1335 Michał Loska M Tychy 12:00 (27) 01:30:23
320 990 Radoslaw Subdysiak M Warszawa 11:00 (15) 01:30:27
321 190 Piotr Górski M Otwock Hardcorowe Wychylylybymy 09:20 (48) 01:30:30
322 1233 Sebastian Segeniec M Bojszowy 11:40 (15) 01:30:34
323 1015 Grzegorz Szafraniec M Lesznowola ESTANCIA GROUP 11:20 (14) 01:30:36
324 1014 Michał Paprocki M Białobrzegi ESTANCIA GROUP 11:20 (15) 01:30:37
325 1016 Łukasz Wiśniewski M Grójec ESTANCIA GROUP 11:20 (16) 01:30:38
326 182 Mateusz Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (49) 01:30:40
327 587 Piotr SZYBA M Dolsk 10:00 (24) 01:30:42
328 97 Marcin Zachariasz M Wrocław xRunners 09:00 (95) 01:30:52
329 1374 Rafał Wójcik M Konstantynów Łódzki Deloitte Adventure Team 12:20 (17) 01:30:53
330 1108 Piotr Reguła M Przysucha 11:20 (17) 01:30:59
331 765 Grzegorz Grochowiec M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (14) 01:31:02
332 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (96) 01:31:05
333 764 Maciej Bryndal M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (15) 01:31:07
334 584 Jakub Sowa M Liw 10:00 (25) 01:31:08
335 772 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska Husaria Race Team 10:40 (16) 01:31:08
336 1458 Łukasz Sitarek M Białobrzegi 12:20 (18) 01:31:09
337 1276 Mikołaj Tyjas M Lelów STUDIO DETERMINACJA 12:00 (28) 01:31:13
338 173 sebastian bielecki M wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (50) 01:31:19
339 1138 Patryk Kaszubski M Poznań JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (16) 01:31:22
340 1136 Sebastian Banaszak M Kamionki JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (17) 01:31:22
341 751 Paweł Sawczuk M Warszawa Drim Tim 10:40 (17) 01:31:27
342 592 Marcin Zyśk M Turna 10:00 (26) 01:31:27
343 30 Filip Daszewski M Dębno Husaria Race Team 09:00 (97) 01:31:33
344 1459 Adam Skonieczko M Łódź 12:20 (19) 01:31:34
345 752 Radosław Staniaszek M Skierniewice Drim Tim 10:40 (18) 01:31:52
346 1124 mariusz wielgos M warszawa 11:20 (18) 01:31:56
347 1197 Krzysztof Boćko M Wrocław 11:40 (18) 01:32:01
348 1101 Wojciech Oliwa M Warszawa 11:20 (19) 01:32:03
349 1554 Maciej Zając M Kraków 13:00 (18) 01:32:13
350 884 Piotr Kuniszyk M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (16) 01:32:27
351 736 Arkadiusz Wielądek M Seroki-Wieś 10:20 (17) 01:32:33
352 1247 Mateusz Wójcik M Branica 11:40 (19) 01:32:34
353 167 Maciej Flisiak M Warszawa CoZaRoznica 09:20 (51) 01:32:40
354 406 Paweł Dziurdziak M Warszawa 09:40 (23) 01:32:41
355 527 Kamil Pela M Kielce peTrole 10:00 (27) 01:32:42
356 1204 Lukasz Dolata M Warszawa 11:40 (20) 01:32:44
357 1113 Maciej Stemplewski M Warszawa 11:20 (20) 01:32:44
358 425 Tomasz Pintara M Warszawa 09:40 (24) 01:32:46
359 1551 Maksym Urbanowicz M Kraków 13:00 (19) 01:32:55
360 73 Wojciech Bartyński M Rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (98) 01:32:59
361 484 Łukasz Metrycki M Warszawa Dziki Dzik Team 10:00 (28) 01:33:01
362 485 Michał Rubinkiewicz M Warszawa DZIKIE DZIKI TEAM 10:00 (29) 01:33:01
363 243 Kamil Stępień M Jaktorów POWER TRAINING 09:20 (52) 01:33:07
364 212 Cezary Miziołek M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (53) 01:33:10
365 1220 Dawid Niesłony M Lisowice 11:40 (21) 01:33:15
366 883 Artur Fornalski M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (17) 01:33:17
367 523 Michał Dyderski M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (30) 01:33:18
368 1199 Tomasz Bury M Lubliniec 11:40 (22) 01:33:18
369 719 Artur Matuszewski M Warszawa 10:20 (18) 01:33:22
370 168 Tomasz Łukasik M Warszawa CoZaRoznica 09:20 (54) 01:33:24
371 1253 Daniel Rzeszut M Jabłonna Bravehearts Legionowo 11:40 (23) 01:33:28
372 1025 Rafał Krutof M Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (21) 01:33:29
373 1026 Daniel Medwid M Krapkowice KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (22) 01:33:30
374 1328 Łukasz Jasek M Warszawa 12:00 (29) 01:33:32
375 195 Łukasz Bańka M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (55) 01:33:33
376 1028 PRZEMYSŁAW RYMWID-MICKIEWICZ M KRAPKOWICE KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (23) 01:33:34
377 148 Paweł Wilczyński M Gdańsk 09:00 (99) 01:33:34
378 847 Kamil Polański M Warszawa 10:40 (19) 01:33:35
379 886 Michał Morek M Gołdap Dzieci Kukurydzy 11:00 (18) 01:33:36
380 1023 Bartek Banachowski M Opole KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (24) 01:33:36
381 369 Kamil Wróbel M Warszawa LINK FORCE 09:40 (25) 01:33:44
382 365 Łukasz Trzciński M Garwolin LINK FORCE 09:40 (26) 01:33:44
383 263 Michał Giżewski M Zielonka 09:20 (56) 01:33:52
384 231 Andrzej Tartanus M Maków Mazowiecki KS Maków Biega 09:20 (57) 01:34:00
385 649 Marcin Miller M Marki Kulawe Demony Prędkości 10:20 (19) 01:34:00
386 1532 Mateusz Gaik M Gorzów Wielkopolski 13:00 (20) 01:34:04
387 158 Paweł Maksymiuk M Warszawa BigYellowFoot Adventure Team 09:20 (58) 01:34:13
388 302 Łukasz Zając M Sandomierz 09:20 (59) 01:34:14
389 135 Aleksander Skworz M Poznan MASAKRA RACING TEAM 09:00 (100) 01:34:16
390 566 Michał Lipka M Gdańsk 10:00 (31) 01:34:26
391 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (101) 01:34:32
392 55 Jan Damięcki M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (102) 01:34:33
393 142 Jan Szmyd M Krosno 09:00 (103) 01:34:35
394 404 Mateusz Cieślicki M Bełżyce 12:20 (20) 01:34:36
395 1445 Dawid Mirosław M Borzechów 12:20 (21) 01:34:37
396 1332 Krzysztof Konopacki M Jaworek 12:00 (30) 01:34:37
397 1475 Tomasz Wójcik M Krężnica Okrągła 12:20 (22) 01:34:40
398 309 Tomasz Kosmala M Pleszew Armadomeron 09:40 (27) 01:34:40
399 311 Miłosz Politowicz M Pleszew Armadomeron 09:40 (28) 01:34:41
400 307 Łukasz Gajewski M Pleszew Armadomeron 09:40 (29) 01:34:42
401 312 Marcin Tadus M Pleszew Armadomeron 09:40 (30) 01:34:42
402 310 Rafał Mateusz Kowalski M Pleszew Armadomeron 09:40 (31) 01:34:44
403 660 Marek Wnuczek M Częstochowa POWER TRAINING 10:20 (20) 01:34:45
404 409 Jarosław Jankowski M Jaktorów 09:40 (33) 01:34:46
405 306 Maciej Działoszyński M Pleszew Armadomeron 09:40 (32) 01:34:46
406 68 Łukasz Draszawka M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (104) 01:34:47
407 22 Arkadiusz Gawenda M Pszów Ekipa Haier 09:00 (105) 01:34:48
408 909 Bruno Jasic M Przemków maszeruj albo giń 11:00 (19) 01:34:50
409 1117 Tomasz Szybalski M Szczecin 11:20 (25) 01:34:50
410 848 Maciej Ratajczak M Bojanowo 10:40 (20) 01:34:54
411 984 Maciej Sawczuk M Biała Podlaska 11:00 (20) 01:34:55
412 715 Bartłomiej Łach M Kielce 10:20 (21) 01:34:59
413 397 Sebastian Śmigaj M Wyrzysk Wild Team 09:40 (34) 01:35:17
414 57 Łukasz Wesołowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (106) 01:35:18
415 818 Rafał Bluszcz M warszawa 10:40 (21) 01:35:19
416 963 Ireneusz Kaniewski M Pruszków 11:00 (21) 01:35:20
417 645 Bogdan Kowalczyk M Warszawa Koniokrady 10:20 (22) 01:35:21
418 1376 Marcin Wielechowski M Poznań Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (24) 01:35:22
419 1375 Leszek Klimaszyk M Złotniki Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (23) 01:35:22
420 1493 Wojtek Sobczyk M Łódź 12:40 (4) 01:35:30
421 1481 Daniel Czerepaniak M Łódź 12:40 (5) 01:35:33
422 219 Maksymilian Scigala M Piekary Slaskie Husaria Race Team 09:20 (60) 01:35:34
423 1484 Łukasz Gorzkiewicz M Łódź 12:40 (6) 01:35:36
424 910 Jan Piłczyński M Warszawa maszeruj albo giń 11:00 (22) 01:35:45
425 1131 Rafał Perczyński M Stoczek Łukowski Gęś w galopie 11:40 (24) 01:35:48
426 739 Kamil Zadlo M Warszawa 10:20 (23) 01:35:56
427 391 Maciej Turos M Karczew Run&Travel 09:40 (35) 01:35:57
428 732 Piotr Sulewski M Warszawa 10:20 (24) 01:35:58
429 389 Daniel Dobkowski M Wołomin Run&Tavel 09:40 (36) 01:35:58
430 1561 maciek Dudek M Piaseczno 09:00 (107) 01:36:02
431 966 Krzysztof Kowalski M Warszawa 11:00 (23) 01:36:03
432 608 Jan Wojciechowski M Warszawa BaryBary 10:20 (25) 01:36:10
433 640 Mariusz Bodych M Grodzisk Mazowiecki Kolka Team 10:20 (26) 01:36:12
434 643 Tomasz Rezler M Grodzisk Maz Kolka Team 10:20 (27) 01:36:13
435 642 Łukasz Pelc M Grodzisk Mazowiecki Kolka Team 10:20 (28) 01:36:14
436 1371 Hubert Sierzycki M Warszawa Biegnę jak kcę! 12:20 (25) 01:36:29
437 1203 Mateusz Deptuła M Wielbark 11:40 (25) 01:36:33
438 1128 Łukasz Grabowski M Warszawa Gęś w galopie 11:40 (26) 01:36:33
439 1130 Łukasz Lendzion M stanin Gęś w galopie 11:40 (27) 01:36:34
440 936 Rafał Pawelec M Łowicz StartupFlow 11:00 (24) 01:36:35
441 934 Dawid Adach M Domaniewice StartupFlow 11:00 (26) 01:36:39
442 935 Paweł Błaszczyk M Warszawa StartupFlow 11:00 (25) 01:36:39
443 688 Marcel Szczepaniak M Łódź wkurw_team 10:20 (29) 01:36:40
444 1279 Arkadiusz Bereda M Wołomin TheMacLife 12:00 (31) 01:36:42
445 689 Jacek Witfer M Szczecin wkurw_team 10:20 (30) 01:36:49
446 269 Michał Kosmala M Warszawa 09:20 (61) 01:36:59
447 328 Tomasz First M Płońsk Bravehearts Legionowo 09:40 (37) 01:36:59
448 187 Tomasz Szymański M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (62) 01:37:05
449 424 Mateusz Orłowski M Radom 09:40 (38) 01:37:06
450 1589 Łukasz Łyczkowski M Warszawa Luka Bandita 09:20 (63) 01:37:10
451 808 Piotr Ptaszyński M Sokołów Podlaski Robim co możem 10:40 (22) 01:37:15
452 63 Konrad Bąkowski M Sulejówek POWER TRAINING 09:00 (108) 01:37:15
453 1092 Konrad Królicki M Warszawa 11:20 (26) 01:37:17
454 1087 Łukasz Jaźnicki M Warszawa 11:20 (27) 01:37:30
455 1109 Marek Smardz M Wrocław 11:20 (28) 01:37:32
456 15 Kamil Sowa M Rzeszów Deloitte Adventure Team 09:00 (109) 01:37:36
457 1121 Leszek Tejwan M Warszawa 11:20 (29) 01:37:38
458 1077 Michał Dyśko M Kraków 11:20 (30) 01:37:41
459 371 Maciej Elgalal M Łódź Orki z Majorki 09:40 (39) 01:37:41
460 1360 Karol Więckowski M Warszawa 12:00 (32) 01:37:47
461 1072 Jacek Długajczyk M Katowice 11:20 (31) 01:37:49
462 13 Piotr Więckowski M Warszawa Calypso Team 09:00 (110) 01:37:50
463 1409 Adam MOŚCICKI M KOBYŁKA Victoria 12:20 (26) 01:37:51
464 1407 Łukasz Hawryło M Warszawa Victoria 12:20 (27) 01:37:52
465 1408 LUKASZ Makowski M Warszawa Victoria 12:20 (28) 01:37:52
466 1368 Mateusz Zawadka M Włodowice 12:00 (33) 01:37:54
467 1127 Adam Żarowski M Warszawa 11:20 (32) 01:37:57
468 1209 Sławomir Gądek M Sosnowiec 11:40 (28) 01:38:14
469 1213 Maciej Kasprzak M Uniejów 11:40 (29) 01:38:24
470 836 Kamil Lipiński M Sokolniki Mokre 10:40 (23) 01:38:28
471 815 Marek Giebułtowicz M Wraszawa Wolfpack 10:40 (24) 01:38:33
472 609 Sebastian Bogusz M Warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (31) 01:38:49
473 1079 Michał Firek M Warszawa 11:20 (33) 01:38:52
474 843 Rafał Pawlak M Warszawa 10:40 (25) 01:38:53
475 1244 Karol Wasilewski M Gródek 11:40 (30) 01:39:15
476 332 Piotr Kozłowski M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (40) 01:39:17
477 162 WIESŁAW BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (64) 01:39:17
478 816 Piotr Wilk M Warszawa Wolfpack 10:40 (26) 01:39:22
479 1238 Paweł Szot M Warszawa 11:40 (31) 01:39:23
480 1425 Patryk Fijałkowski M Lidzbark Warmiński 12:20 (29) 01:39:29
481 1102 Piotr Orzechowski M warszawa 11:20 (34) 01:39:37
482 871 Bartłomiej Ciołek M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:00 (27) 01:39:38
483 1352 Marcin Strawski M Warszawa 12:00 (34) 01:39:43
484 1421 Krzysztof Czachor M Gliwice 12:20 (30) 01:39:45
485 1453 Piotr Raszewski M Lidzbark Warmiński 12:20 (31) 01:39:46
486 1366 Jacek Zacheja M Warszawa 12:00 (35) 01:39:47
487 1471 Mateusz Wicherek M Mikołów 12:20 (32) 01:39:48
488 1126 Marcin Wróbel M Warszawa 11:20 (35) 01:39:50
489 84 Piotr Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (111) 01:39:53
490 1541 Marcin Krokowski M Warszawa 13:00 (21) 01:39:55
491 854 Łukasz Sztube M Drezdenko 10:40 (27) 01:40:00
492 199 Emil Górski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (65) 01:40:11
493 1078 Paweł Dziopa M Kielce 11:20 (37) 01:40:13
494 1096 Michał Malinowski M Warszawa 11:20 (36) 01:40:13
495 1059 Łukasz Ziółkowski M Zgierz Wściekły Grzmotyl 11:20 (38) 01:40:14
496 1057 Tomasz Dawidek M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (39) 01:40:15
497 4 Przemysław Udro M Pyskowice BigYellowFoot Adventure Team 09:00 (112) 01:40:16
498 1030 Adam Bójko M Wasilków NORDCITY 11:20 (41) 01:40:19
499 999 Wojciech Gorczyński M Warszawa Big Black Clocks 11:20 (40) 01:40:19
500 564 Michał kretkowski M Grudziądz 10:00 (32) 01:40:22
501 318 Krystian Zawartka M Modlniczka bez smarowania nie ma jechania 09:40 (41) 01:40:22
502 285 Rafał Pietrzyk M Warszawa 09:20 (66) 01:40:29
503 1000 Maciej Jastrzębski M Reguły Big Black Clocks 11:20 (42) 01:40:35
504 1307 Dawid Belka M Warszawa 12:00 (37) 01:40:38
505 1326 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 12:00 (36) 01:40:38
506 208 Wiktor Makarewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (67) 01:40:39
507 1058 Grzegorz Pojmaj M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (43) 01:40:39
508 576 Mateusz Przesłański M Częstochowa 10:00 (33) 01:40:39
509 1309 Maciej Bińkowski M Warszawa 12:00 (39) 01:40:40
510 1341 Krzysztof Młoczek M Łódź 12:00 (38) 01:40:40
511 447 Piotr Bogusz M Pilawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (34) 01:40:46
512 1503 Mikołaj Skorupski M Warszawa Dzikokotodźwiedzie 13:00 (22) 01:40:46
513 955 Mateusz Ficner M Mysłowice 11:00 (28) 01:40:48
514 831 Michał Kozioł M Warszawa 10:40 (28) 01:40:56
515 861 Łukasz Żołądek M Lubice 10:40 (29) 01:40:57
516 1031 Krzysztof Kurszewski M Gdańsk NORDCITY 11:20 (44) 01:40:58
517 122 Damian Matys M Wołomin 09:00 (113) 01:41:01
518 246 Michał Wawrzkiewicz M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (68) 01:41:06
519 803 Daniel Mergner M sulejówek POWER TRAINING 10:40 (30) 01:41:07
520 1001 Bruno Raposo M Warszawa Big Black Clocks 11:20 (45) 01:41:07
521 114 Marcin Jakubczak M Lublin 09:00 (114) 01:41:12
522 1605 Łukasz Guszcza M Białystok 11:20 (46) 01:41:16
523 817 Artur Baryłka M Pionki 10:40 (31) 01:41:24
524 317 Bartłomiej Moroń M Kraków bez smarowania nie ma jechania 09:40 (42) 01:41:25
525 923 Radosław Olejniczak M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (29) 01:41:30
526 1153 Jacek Ozimek M Warszawa Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (32) 01:41:32
527 124 Michał Owczarek M Ożarów Mazowiecki 09:00 (115) 01:41:33
528 247 Przemysław Wiski M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (69) 01:41:33
529 1070 Tomasz Cimoszko M Białystok 11:20 (47) 01:41:34
530 921 Mateusz Mitrus M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (30) 01:41:36
531 804 Łukasz mergner M Sulejówek POWER TRAINING 10:40 (32) 01:41:48
532 1002 Grzegorz Tomczyk M Rzeszów Big Black Clocks 11:20 (48) 01:41:53
533 256 Jakub Chojnacki M Czosnów 09:20 (70) 01:41:55
534 1442 Marcin Langowski M Kraków 12:20 (33) 01:41:55
535 299 Piotr Trzaskoma M Nowy Dwór Mazowiecki 09:20 (71) 01:41:56
536 759 Marcin Rzeźnicki M Nowy Kurzeszyn Forma Cross Team 10:40 (33) 01:42:02
537 254 Sebastian Bułka M Nowy Dwór Mazowiecki 09:20 (72) 01:42:07
538 1456 Lukasz Salamon M Pszczyna 12:20 (34) 01:42:09
539 1497 Zygmunt Machtyl M Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (23) 01:42:10
540 1457 Patryk Salamon M Londyn 12:20 (35) 01:42:11
541 1397 Jaroslaw Grabowski M Warszawa Portal Veterans 12:20 (36) 01:42:14
542 614 Paweł Cegielski M Rogów Ciećmoruchy 10:20 (32) 01:42:17
543 1312 Krzysztof Bujnicki M Wołomin 12:00 (40) 01:42:33
544 242 Roman Graczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (73) 01:42:33
545 977 Michał Mikuśkiewicz M Warszawa 11:00 (31) 01:42:40
546 56 Krzysztof Krawczyk M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (116) 01:42:42
547 961 Krzysztof Jakubaszek M Warszawa 11:00 (32) 01:42:43
548 163 adam czupryna M legionowo Bravehearts Legionowo 09:20 (74) 01:42:46
549 1152 Piotr Polkowski M Warszawa MNM SPORT 11:40 (33) 01:42:46
550 869 Piotr Błasiński M Busko Zdrój ALBO OSTRO ALBO WCALE 11:00 (33) 01:42:48
551 870 Piotr Kaczor M Busko Zdrój ALBO OSTRO ALBO WCALE 11:00 (34) 01:42:48
552 585 Bartłomiej Świerczyński M Skierniewice 10:00 (35) 01:42:50
553 422 Paweł Niziolek M Warszawa 09:40 (43) 01:42:52
554 1496 Maciej Kaszuba M Podkowa Lesna AŚNAEBAEM 13:00 (24) 01:42:55
555 619 Sebastian Hołda M Gdynia Ciećmoruchy 10:20 (33) 01:42:56
556 1242 Łukasz Tykwiński M Piastów 11:40 (34) 01:43:00
557 616 Michał Fidor M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (34) 01:43:01
558 1345 MARIUSZ OSIŃSKI M Warszawa 12:00 (41) 01:43:01
559 440 Kamil Wolski M warszawa 09:40 (44) 01:43:02
560 1415 Aleksander Modzelewski M Serock Zimowe Szwagry 12:20 (37) 01:43:07
561 1416 Piotr Waśniewski M Serock Zimowe Szwagry 12:20 (38) 01:43:15
562 1155 Maciej Zarzycki M Gdynia Od jutra zaczynam ćwiczyć 11:40 (35) 01:43:16
563 251 bartosz białas M brudzowice 09:20 (75) 01:43:17
564 411 Jakub Jeziorski M Warszawa 09:40 (45) 01:43:19
565 873 Karol Wysocki M Białystok BUŁA I SPÓŁA WAWA 11:00 (35) 01:43:26
566 165 Jakub Wojtaszek M Skrzeszew Bravehearts Legionowo 09:20 (76) 01:43:29
567 774 Wojciech Wabno M Dąbrówki Breńskie Husaria Race Team 10:40 (34) 01:43:31
568 786 Grzegorz Wolny M Warszawa Navigarecharter 10:40 (35) 01:43:32
569 541 Mateusz Bednarz M Kielce 10:00 (36) 01:43:32
570 785 Wojciech Kosiba M Kraków Navigarecharter 10:40 (36) 01:43:34
571 171 Robert Angielski M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (77) 01:43:36
572 860 Artur Żebrakowski M Rzeszów 10:40 (37) 01:43:40
573 185 Jakub Stępnik M Kobyłka Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (78) 01:43:46
574 570 Mariusz Moczkowski M Bleszyn 10:00 (37) 01:43:47
575 1377 Grzegorz Bołtromiejuk M Wyszków FAK MAJ LAJF 12:20 (39) 01:43:59
576 1514 Kamil Burdzy M Warszawa Mańki 13:00 (25) 01:44:00
577 161 DANIEL BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (79) 01:44:01
578 1306 Marcin Bednarek M Warszawa 12:00 (42) 01:44:02
579 172 Arkadiusz Bielecki M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (80) 01:44:03
580 357 Błażej Matejuk M Józefów LINK FORCE 09:40 (46) 01:44:04
581 837 Adam Łowicki M Rydwągi 10:40 (38) 01:44:14
582 607 Ariel Wilim M Warszawa BaryBary 10:20 (35) 01:44:23
583 1357 Maciej Tomaszewski M Poznań 12:00 (43) 01:44:26
584 294 Michał Sobczyk M Warszawa 09:20 (81) 01:44:30
585 822 Adam Dworak M Będzin 10:40 (39) 01:44:33
586 300 Daniel Wartoń M Józefosław 09:20 (82) 01:44:35
587 976 Karol Michalak M Siedlce 11:00 (36) 01:44:36
588 969 Benedykt Łazuka M Siedlce 11:00 (37) 01:44:39
589 855 Jakub Więckowski M Warszawa 10:40 (40) 01:44:44
590 1105 Mariusz Płoński M Warszawa 11:20 (49) 01:44:45
591 1508 Przemysław Rymkiewicz M Olsztyn Go hard 13:00 (26) 01:44:45
592 1114 Paweł Stolarski M Warszawa 11:20 (50) 01:44:47
593 1075 Michał Drabkowski M Warszawa 11:20 (51) 01:44:48
594 403 Paweł Celiński M łuków 09:40 (47) 01:44:49
595 1098 Robert Mijas M Warszawa 11:20 (52) 01:44:49
596 423 Fabian Olek M Warszawa 09:40 (48) 01:44:50
597 1298 Artur Bielecki M Warszawa Zgwałciłem Żółwia 12:00 (44) 01:44:56
598 1116 Dawid Szmigiel M Wieliszew 11:20 (53) 01:44:58
599 1118 Dariusz Szydlik M Warszawa 11:20 (54) 01:45:00
600 1223 Michał Perl M Warszawa 11:40 (36) 01:45:00
601 1083 Adam Górski M Suwałki 11:20 (55) 01:45:01
602 1216 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 11:40 (37) 01:45:01
603 578 Jarosław Rojek M Siedlce 10:00 (38) 01:45:06
604 267 Przemysław Karasiński M Gdańsk 09:20 (83) 01:45:10
605 370 Kamil Pawlak M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 09:40 (49) 01:45:12
606 844 Wojciech Pietrzak M Warszawa 10:40 (41) 01:45:13
607 1234 Adrian Siek M Białobrzegi 11:40 (38) 01:45:14
608 149 Michal Wincenciak M Legionowo 09:00 (117) 01:45:14
609 799 Paweł Gałka M Pruszków Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (42) 01:45:29
610 798 Grzegorz Frąszczak M Warszawa Pomoc Mierzona Kilometrami 10:40 (43) 01:45:38
611 336 Marek Pokojski M legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (50) 01:45:40
612 1480 Grzegorz Cepiński M Droszew 12:40 (7) 01:45:45
613 1431 Piotr Kaczmarski M Warszawa 12:20 (40) 01:45:55
614 390 Paweł Fic M Wołomin Run&Travel 09:40 (51) 01:45:56
615 1317 Jan Duma M Tarnobrzeg 12:00 (45) 01:45:56
616 443 Robert Zawardzin M Warszawa 09:40 (52) 01:46:00
617 436 Adam Wielgołaski M Warszawa 09:40 (53) 01:46:02
618 179 Marcin Lewikowski M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (84) 01:46:03
619 1356 Wojtek Tempczyk M gdańsk 12:00 (46) 01:46:06
620 1284 Jakub Drabarek M Wroclaw Wataha 12:00 (47) 01:46:17
621 1543 Łukasz Machlański M Rybnik 13:00 (27) 01:46:18
622 1285 Oliwer Kawalec M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (48) 01:46:18
623 1296 Jakub Zaręba M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (49) 01:46:18
624 1297 Krzysztof Zieliński M Kiełczów Wataha Grupa Treningowa 12:00 (50) 01:46:18
625 1066 Maciej Burmajster M Warszawa 11:20 (56) 01:46:18
626 1288 Rafał Kukuś M Wrocław Wataha Grupa Treningowa 12:00 (51) 01:46:19
627 998 Dawid Zniszczoł M Rybnik 11:00 (38) 01:46:20
628 1010 Jacek Pomarański M Łódź Eldorado 11:20 (57) 01:46:24
629 1011 Maciej Staniszewski M Łódź Eldorado 11:20 (58) 01:46:25
630 1008 Krzysztof Domaradzki M Warszawa Eldorado 11:20 (59) 01:46:28
631 983 Krzysztof Razik M Wroclaw 11:00 (39) 01:46:34
632 1338 Mateusz Mazur M Sieradz 12:00 (52) 01:46:34
633 1009 Wojtek Maroszek M warszawa Eldorado 11:20 (60) 01:46:36
634 1528 Damian Borowski M Rybnik 13:00 (28) 01:46:38
635 1570 Piotr Dzikowski M Tarnowo Podgórne 10:20 (37) 01:46:41
636 1571 Kacper Sędziak M Mrowino 10:20 (36) 01:46:41
637 330 Sławomir Jagnyziak M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (54) 01:46:42
638 85 Rafał Butler M Marki Team Saturn Targówek 09:00 (118) 01:46:42
639 980 Piotr Paprota M Warszawa 11:00 (40) 01:46:43
640 1568 wojciech nowak M ostrów wielkopolski 10:00 (39) 01:46:43
641 1403 Marcin Frymarkiewicz M Skępe ŚWIĘCI Z BOSTONU 12:20 (41) 01:46:45
642 83 Paweł Sulkowski M Płock Sulek's Crew 09:00 (119) 01:46:46
643 337 Tomasz Porowski M Ząbki Bravehearts Legionowo 09:40 (55) 01:46:46
644 329 Piotr Gryc M Wieliszew Bravehearts Legionowo 09:40 (56) 01:46:47
645 565 Jonathan Lilly M Lodz 10:00 (40) 01:46:47
646 321 Piotr Bień M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (57) 01:46:47
647 408 Marek JANKIEWICZ M Wieliszew 09:40 (58) 01:46:49
648 323 Tomek Chodkowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (59) 01:46:52
649 652 Hubert Gadaszewski M Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (38) 01:46:54
650 1441 Norbert Kucharzak M Biała Podlaska 12:20 (42) 01:46:54
651 571 Wiktor Najmoła M Olsztyn 10:00 (41) 01:46:55
652 324 robert cybulski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (60) 01:46:56
653 1490 Jan Pachulski M Warszawa 12:40 (8) 01:46:56
654 284 Tomasz Odziemczyk M Warszawa 09:20 (85) 01:46:58
655 325 Rafał Dądalski M Krubin Bravehearts Legionowo 09:40 (61) 01:47:01
656 1214 Krzysztof Kobyłecki M Gniezno 11:40 (39) 01:47:05
657 1342 Piotr Nasilowski M Warszawa 12:00 (53) 01:47:13
658 1019 Konrad Dzik M Warszawa I thought they said rum... 11:20 (63) 01:47:19
659 1022 Rafał Sujka M Grójec I thought they said rum... 11:20 (61) 01:47:19
660 1020 Grzegorz Kiermacz M warszawa I thought they said rum... 11:20 (62) 01:47:19
661 1104 Marcin Pape M Warszawa 11:20 (64) 01:47:21
662 1549 Paweł Szczeciński M Rybnik 13:00 (29) 01:47:26
663 1207 Marek Frąckiewicz M Augustów 11:40 (40) 01:47:28
664 170 Nikodem Smalera M Krakow Dziki z lasu 09:20 (86) 01:47:34
665 875 Jacek Guzikowski M Olsztyn ByleDobiec z Olsztyna 11:00 (41) 01:47:36
666 264 Mateusz Gniadek M Warszawa 09:20 (87) 01:47:38
667 821 Wiktor Deresz M Warszawa 10:40 (44) 01:47:51
668 767 Mateusz Kalita M Żabno Husaria Race Team 10:40 (45) 01:47:54
669 398 Adrian Wojciechowski M Koszalin Wild Team 09:40 (62) 01:47:59
670 82 Kamil Greń-Florczuk M olsztyn Sulek's Crew 09:00 (120) 01:48:13
671 991 Bartosz Szewczyk M Olsztyn 11:00 (42) 01:48:17
672 958 Mateusz Glazik M Warszawa 11:00 (43) 01:48:18
673 1251 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 12:00 (54) 01:48:20
674 1120 Robert Szydłowski M Warszawa 11:20 (65) 01:48:38
675 1119 Piotr Szydłowski M Warszawa 11:20 (66) 01:48:41
676 964 Artur Kisiel M Warszawa 11:00 (44) 01:48:42
677 994 Rafał Torbus M Warszawa 11:00 (45) 01:48:44
678 400 Bartosz Siemiński M Sochaczew Zwolnieni z Wuefu 09:40 (63) 01:48:48
679 516 Bartłomiej Kielczyk M Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (42) 01:48:52
680 971 Dominik Leszczyński M Pułtusk 11:00 (46) 01:48:56
681 839 Mateusz Majewski M Warszawa 10:40 (46) 01:48:56
682 515 Szymon Kesler M Mińsk Mazowiecki Łajzy 10:00 (43) 01:49:01
683 703 Paweł Gleich M Radom 10:20 (39) 01:49:02
684 838 Damian Maciak M Wygodne 10:40 (47) 01:49:05
685 717 Kamil Marciniak M Łódź 10:20 (40) 01:49:06
686 494 Mateusz Sikorski M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (44) 01:49:06
687 395 Paweł Mrożek M Człuchów Wild Team 09:40 (64) 01:49:07
688 392 Paweł Karwowski M Gdańsk Wild Team 09:40 (65) 01:49:09
689 949 MIchał Bem M Katowice 11:00 (47) 01:49:09
690 927 Paweł Wojdak M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (48) 01:49:17
691 399 Adam Godlewski M Warszawa Zwolnieni z Wuefu 09:40 (66) 01:49:17
692 653 Kamil Zawodzian M Radom Nikt z Nas nie dobiegnie 10:20 (41) 01:49:23
693 518 Marcin Anaszewski M Ciemne Maupeczki 10:00 (47) 01:49:25
694 520 Grzegorz Zbrzeźniak M Warszawa Maupeczki 10:00 (45) 01:49:25
695 465 Marcin Uzdowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (46) 01:49:25
696 1045 Kamil Banaś M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (67) 01:49:26
697 922 Damian Mróz M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (49) 01:49:26
698 1525 Łukasz Walczyna M Parczew Mistrzowie Knurzingu 13:00 (32) 01:49:27
699 1524 Damian Skrzynecki M Ruda Śląska Mistrzowie Knurzingu 13:00 (30) 01:49:27
700 1523 Mikołaj Popis M Mińsk Mazowiecki Mistrzowie Knurzingu 13:00 (31) 01:49:27
701 924 Arkadiusz Seremak M Łęczna Są tacy jak my 11:00 (50) 01:49:28
702 1520 Paweł Matuszak M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (34) 01:49:28
703 1516 Paweł Chorzępa M Ruda Śląska Mistrzowie Knurzingu 13:00 (33) 01:49:28
704 169 Krzysztof Kolasinski M Józefów Cwałujące Żółwie 09:20 (88) 01:49:29
705 1544 Kamil Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (35) 01:49:29
706 1263 Sławomir Gaworecki M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (55) 01:49:36
707 1521 Krystian Paul M Skarszewy Mistrzowie Knurzingu 13:00 (36) 01:49:36
708 493 Piotr Pogwizd M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (48) 01:49:37
709 489 Łukasz Dymek M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (49) 01:49:40
710 1323 Marcin Grzywacz M Warszawa 12:00 (56) 01:49:41
711 492 Grzegorz Panek M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (50) 01:49:44
712 468 Piotr Zaborowski M warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (51) 01:49:46
713 1261 Marcin Bańka M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (57) 01:49:49
714 782 Kamil Łopatek M Warszawa LYCONET TEAM 10:40 (48) 01:49:53
715 590 Karol Zawadzki M Milanówek 10:00 (52) 01:50:02
716 444 Mariusz Skóra M Warszawa Academia Gorila 10:00 (53) 01:50:03
717 1206 Krzyszof Dynowski M Warszawa 11:40 (41) 01:50:09
718 102 Szymon Bukowski M Radom 09:00 (121) 01:50:12
719 531 Kamil Zoń M Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (54) 01:50:12
720 1613 Kamil Trybuś M Rybnik 13:00 (37) 01:50:12
721 530 Przemek Włodarczyk M Bielsko-Biała PRANWE 10:00 (55) 01:50:14
722 2191 Wojciech Soszyński M Celestynów 09:20 (89) 01:50:16
723 1073 Przemysław Domińczyk M Łódź 11:20 (68) 01:50:18
724 1049 Tomasz Kantor M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (69) 01:50:23
725 453 Ernest Kulik M Łomianki ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (56) 01:50:28
726 1133 Piotr Dworczak M Gostyń Husaria Race Team 11:40 (42) 01:50:30
727 469 Przemyslaw Zaborowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (57) 01:50:38
728 373 Mateusz Klipo M Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (67) 01:50:43
729 1157 Wojciech Hałabuz M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (43) 01:50:49
730 806 Marcin Szaniec M Kraków Programisci na koksie 10:40 (49) 01:50:50
731 805 Albert Dorotko-Darowski M Skarżysko-Kamienna Programisci na koksie 10:40 (50) 01:50:50
732 374 Mateusz Marciniewicz M Warszawa Pogromcy Iksów 09:40 (68) 01:51:01
733 793 Marcin Laskowski M Warszawa Oddział Geriatryczny 10:40 (51) 01:51:26
734 454 Paweł Majchrzak M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (58) 01:51:31
735 1158 Maciej Majewski M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (44) 01:51:40
736 355 Piotr Kośmider M Warszawa LINK FORCE 09:40 (69) 01:51:45
737 291 Marcin Serkowski M Warszawa 09:20 (90) 01:51:47
738 1159 Andrzej Stobiecki M Warszawa Piersi na mecie! 11:40 (45) 01:51:53
739 157 robert dominowski M warszawa banda mariana 09:20 (91) 01:51:56
740 525 Rafał Tomanek M Warszawa OGIEŃ WARSZAWIAKA 10:00 (59) 01:51:57
741 913 Marcin Krzeszewski M Płock Paranienormalni 11:00 (51) 01:52:02
742 1115 Łukasz Szkatulski M Strzelin 11:20 (70) 01:52:06
743 915 MARIUSZ RUTKOWSKI M PŁOCK Paranienormalni 11:00 (52) 01:52:09
744 1217 Patryk Laskowski M Włocłwek 11:40 (46) 01:52:09
745 1322 Adrian Groszyk M Jabłonna 12:00 (58) 01:52:10
746 632 Damian Grzymała M Poznań Dirty Sparrows 10:20 (42) 01:52:10
747 631 Jakub Frontczak M Poznań Dirty Sparrows 10:20 (43) 01:52:12
748 623 Jakub Pietrzyk M gdynia Ciećmoruchy 10:20 (44) 01:52:17
749 1225 Paweł Podkański M Warszawa 11:40 (47) 01:52:19
750 1477 Mateusz Czerniak M Strzalkowo Up In The Smoke 12:40 (9) 01:52:20
751 747 Tomasz Wincenciak M Lublin Brwinów 10:40 (52) 01:52:23
752 857 Mateusz Wrzecion M Warszawa 10:40 (53) 01:52:24
753 405 Dawid Daca M Latchorzew 09:40 (70) 01:52:28
754 258 Karol Czarnota M Warszawa 09:20 (92) 01:52:37
755 1478 Artur Jagoda M Poznań Up In The Smoke 12:40 (10) 01:52:43
756 1434 Wojciech Kochanowicz M Toruń 12:20 (43) 01:52:47
757 108 Mariusz Filipczuk M Warszawa 09:00 (122) 01:52:49
758 612 Łukasz Winnicki M warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (45) 01:52:50
759 1432 Piotr Kania M Szemud 12:20 (44) 01:52:50
760 1139 Michał Kukucki M Poznan JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (48) 01:52:59
761 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (123) 01:52:59
762 1140 Paulina Szypa M Poznań JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (49) 01:53:01
763 730 Mateusz Ślesicki M Kobyłka 10:20 (46) 01:53:01
764 1137 Marcin Budnik M Kamionki JUNIOR CCR POZNAŃ 11:40 (50) 01:53:04
765 1385 Piotr Kędzierski M Świdnik Just TEAM 12:20 (45) 01:53:05
766 1446 Kamil Nowak M Wejherowo 12:20 (46) 01:53:06
767 1094 Paweł Łasica M Warszawa 11:20 (71) 01:53:12
768 630 Igor Siemieniuk M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (47) 01:53:13
769 628 Michał Kościuszko M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (48) 01:53:17
770 627 Jarosław Bień M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (49) 01:53:18
771 542 Michał Bielański M Rumia 10:00 (60) 01:53:21
772 1053 Damian Pasieka M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (72) 01:53:22
773 1281 Szymon Pękała M Warszawa Truncate Table Team 12:00 (59) 01:53:23
774 1282 Michał Wilski M Warszawa Truncate Table Team 12:00 (60) 01:53:34
775 1384 Konrad Kamizela M Końskie Just TEAM 12:20 (47) 01:53:36
776 708 Robert Kamiński M Warszawa 10:20 (50) 01:53:38
777 820 Mariusz Celejewski M Tarczyn 10:40 (54) 01:53:41
778 1370 Slawomir Panszczyk M Warszawa BEAUTY BEASTS 12:20 (48) 01:53:42
779 1387 Marcin Wasak M Świdnik Just TEAM 12:20 (49) 01:53:45
780 1050 Kamil Kujawski M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (73) 01:53:48
781 276 Aleksander Lach M Jesionka 09:20 (93) 01:53:49
782 1351 Michał Smogorzewski M Warszawa 12:00 (61) 01:54:00
783 926 Maciej Uszyński M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (53) 01:54:02
784 1051 Maciej Molasy M Warszawa trener24h.com.pl 11:20 (74) 01:54:07
785 1054 Michał Wysocki M Okuniew trener24h.com.pl 11:20 (75) 01:54:08
786 277 Robert LACH M Jesionka 09:20 (94) 01:54:16
787 1454 Mateusz Rokosz M Warszawa 12:20 (50) 01:54:16
788 1365 Bartlomiej Wzorek M Aberdeen 12:00 (62) 01:54:21
789 476 Sebastian Fura M Warszawa Coachfit.pl 10:00 (61) 01:54:30
790 552 Marcin Frej M Warszawa 10:00 (62) 01:54:36
791 1240 Mateusz Szwed M Skierniewice 11:40 (51) 01:54:37
792 548 Adrian Derybowski M Żuromin 10:00 (63) 01:54:39
793 1239 Piotr Szustakiewicz M Piastów 11:40 (52) 01:54:40
794 901 Jakub Huzior M Warszawa GMA Argos 11:00 (54) 01:54:41
795 1040 Wiktor Oziębała M Panki SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (77) 01:54:44
796 1006 Michał Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (76) 01:54:44
797 1041 Krzysztof Paciga M Rabka - Zdrój SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (78) 01:54:45
798 1219 Jakub Murgrabia M Skierniewice 11:40 (53) 01:54:45
799 1039 Piotr Mierzwa M Warszawa SŁONECZNA KALIFORNIA 11:20 (79) 01:54:49
800 478 Tomasz Ranc M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (64) 01:54:50
801 1007 Tomasz Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (80) 01:54:51
802 900 Krzysztof Godek M Warszawa GMA Argos 11:00 (55) 01:54:54
803 777 Patryk Michalski M Wola Prażmowska KONIUCHY OCR 10:40 (55) 01:54:54
804 1144 Tomasz Janczewski M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (54) 01:54:55
805 629 Krzysztof Pilarczyk M Warszawa Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (51) 01:54:59
806 1147 Rafał Sidorowicz M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (55) 01:54:59
807 1363 Marcin Wojtaszczyk M Karolina 12:00 (63) 01:55:03
808 1250 Jacek Szpakowski M WARSZAWA -= GUMISIE =- 12:00 (64) 01:55:05
809 1248 Tomasz Kosiński M Warszawa -= GUMISIE =- 12:00 (65) 01:55:09
810 1249 Emil Krawczak M Ząbki -= GUMISIE =- 12:00 (66) 01:55:09
811 252 Adrian Biały M Warszawa 09:20 (95) 01:55:10
812 1311 Kazimierz Bujnicki M Wołomin 12:00 (67) 01:55:11
813 1460 Karol Sobociński M Bruk 12:20 (51) 01:55:22
814 789 Piotr Harbutiak M Cisowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (56) 01:55:23
815 996 Ryszard Widuch M Rybnik 11:00 (56) 01:55:24
816 1316 Maciej Cudny M Mińsk Mazowiecki 12:00 (68) 01:55:29
817 771 Artur Orliński M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (57) 01:55:30
818 912 Rafał Karaszewski M Płock Paranienormalni 11:00 (57) 01:55:35
819 1269 Rafał Skopek M Warszawa Husaria Race Team 12:00 (69) 01:55:36
820 828 Jarosław Kondrat M Warszawa 10:40 (58) 01:55:42
821 234 Maciej Berezinski M Warszawa Miękkie buły 09:20 (96) 01:55:46
822 1331 Michał Kizowski M Tomaszów Lubelski 12:00 (70) 01:55:49
823 260 Przemysłw Frączkiewicz M Legionowo 09:20 (97) 01:55:56
824 1179 Michał Woźniak M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (56) 01:55:58
825 956 Krzysztof Filarski M Warszawa 11:00 (58) 01:56:15
826 279 Tomasz Łysek M LUBLINIEC 09:20 (98) 01:56:45
827 701 Michał Filim M kotuń 10:20 (52) 01:56:56
828 849 Arkadiusz Ślązak M Warszawa 10:40 (59) 01:56:56
829 466 Michał Wijata M Opoczno ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (65) 01:56:56
830 378 Kacper Kapuśniak M Warszawa Poloneza czas zacząć! 09:40 (71) 01:57:05
831 696 Paweł Bandurski M Warszawa 10:20 (53) 01:57:08
832 1064 Konrad Skiba M Płock WSPINACZE 11:20 (81) 01:57:35
833 1060 Artur Brożek M Płock WSPINACZE 11:20 (82) 01:57:38
834 1062 Błażej Pawłowski M Płock WSPINACZE 11:20 (83) 01:57:38
835 471 Tomasz Gostomski M Warszawa Co chcesz ToMasz 10:00 (66) 01:57:50
836 255 Józef Chmielewski M Ciechanowiec 09:20 (99) 01:58:12
837 579 Wojciech Roskiewicz M Wroclaw 10:00 (67) 01:58:25
838 757 Leszek Potepa M Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (60) 01:58:28
839 919 Marcin Rysiński M Piaseczno Rysie 11:00 (59) 01:58:36
840 197 Wojciech Chołaściński M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (100) 01:58:38
841 1474 Paweł Wilk M Włocławek 12:20 (52) 01:58:47
842 1461 Kamil Sokołowski M Legionowo 12:20 (53) 01:58:48
843 1222 Jakub Pawlik M Warszawa 11:40 (57) 01:58:49
844 1198 Michał Bojanowski M Szczecinek 11:40 (58) 01:59:00
845 776 Mateusz Błaszczak M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 10:40 (61) 01:59:00
846 437 Andrzej Wiśniewski M Warszawa 09:40 (72) 01:59:15
847 499 Jakub Chabros M Warszawa Huragany 10:00 (68) 01:59:17
848 146 Arek Tuzimek M Radom 09:00 (124) 01:59:32
849 1494 Kamil Uliński M Warszawa 12:40 (11) 01:59:32
850 942 Tomasz Pieńkowski M Mińsk Mazowiecki U.B.J.L. TEAM 11:00 (60) 01:59:37
851 501 Jacek Mossakowski M Warszawa Huragany 10:00 (69) 01:59:45
852 1489 Grzegorz Orczyk M Warszawa 12:40 (12) 01:59:49
853 859 Aleksy Zarzeczny M Gdańsk 10:40 (62) 01:59:54
854 954 Karol Dobrowolski M warszawa 11:00 (61) 01:59:59
855 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (125) 02:00:04
856 381 Michał Woźniak M Białobrzegi POWER TRAINING 09:40 (73) 02:00:08
857 1414 Maciej Tarach M Sulejówek Wawer Team 12:20 (55) 02:00:18
858 1473 Mariusz Wilk M Złotoria 12:20 (54) 02:00:18
859 862 Kamil Łopong M warszawa _Dziki_ 11:00 (62) 02:00:19
860 1413 Bartek Regulski M Warszawa Wawer Team 12:20 (56) 02:00:19
861 768 Jakub Kasperowicz M Tarnów Husaria Race Team 10:40 (63) 02:00:27
862 1412 Wojciech Paludkiewicz M Warszawa Wawer Team 12:20 (57) 02:00:27
863 435 Marcin Wiechowicz M nowy dwór mazowiecki 09:40 (74) 02:00:32
864 1256 Marcin Korzeniowski M Skarżysko Kamienna Bydlaki 12:00 (71) 02:00:34
865 1464 Krystian Świech M Włocławek 12:20 (58) 02:00:35
866 872 Adrian Kluczkowski M Łajski Bravehearts Legionowo 11:00 (63) 02:00:37
867 210 Adam Maniara M Stanisławów Husaria Race Team 09:20 (101) 02:00:54
868 941 Artur Leszczyński M Mińsk Mazowiecki U.B.J.L. TEAM 11:00 (64) 02:00:55
869 1171 Dariusz Guziński M Pabianice RUSEK BOXING GYM 11:40 (59) 02:00:56
870 1175 Piotr Junczyk M Lodz RUSEK BOXING GYM 11:40 (60) 02:00:58
871 1255 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (72) 02:01:04
872 500 Jakub Matysiak M Warszawa Huragany 10:00 (70) 02:01:09
873 1182 Patryk Stecki M Pomiechówek TEAM YOUTH 11:40 (61) 02:01:33
874 1257 Michał Nawrocki M Skarżysko-Kamienna Bydlaki 12:00 (73) 02:01:33
875 1183 Kamil Strzałkowski M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (62) 02:01:35
876 1181 Filip Pieszczyński M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (63) 02:01:36
877 1218 Jarosław Matlak M Żywiec 11:40 (64) 02:01:38
878 1180 Robert Nguyen M Warszawa TEAM YOUTH 11:40 (65) 02:01:40
879 388 Adam Wadhwa M Warszawa Proszę nie 09:40 (75) 02:01:42
880 385 Maks Krajewski M Warszawa Proszę nie 09:40 (76) 02:01:45
881 387 Mateusz Majak M Zakręt Proszę nie 09:40 (77) 02:01:47
882 568 Piotr Mierzejewski M Warszawa 10:00 (71) 02:01:52
883 383 Patryk Banach M Zielonka Proszę nie 09:40 (78) 02:01:57
884 559 Marcin Jeż M Warszawa 10:00 (72) 02:02:04
885 880 Karolina Afekk M Legionowo Drużyna Harpaganów 11:00 (65) 02:02:11
886 1212 Robert Hołownia M Szczecinek 11:40 (66) 02:02:12
887 1373 Rafał Wilk M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 12:20 (59) 02:02:18
888 498 Paweł Baraniak M Żabia Wola HARPAGANY LANSU 10:00 (73) 02:02:26
889 658 Arkadiusz Łoza M Pruszków Pająk Leon Team 10:20 (54) 02:02:32
890 939 Jarosław Wykurz M Wrocław Stay In Touch 11:00 (66) 02:02:49
891 1299 Rafał Boguszewski M Warszawa Zgwałciłem Żółwia 12:00 (74) 02:03:19
892 1410 Piotr Kołtun M Józefów Wawer Team 12:20 (60) 02:03:19
893 888 Mathieu Corbi M Warszawa Eneria 11:00 (68) 02:03:22
894 893 Piotr Zawadzki M Warszawa Eneria 11:00 (67) 02:03:22
895 892 Michał Soja M Warszawa Eneria 11:00 (70) 02:03:23
896 890 Grzegorz Michalak M Nowy Dwór Maz Eneria 11:00 (69) 02:03:23
897 1300 Mateusz Daniluk M Dziadkowice Zgwałciłem Żółwia 12:00 (75) 02:03:26
898 944 Łukasz Kuczyński M Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (71) 02:03:32
899 714 Marcin Krzyżanowski M Radom 10:20 (55) 02:03:36
900 796 Marcin Korytkowski M Łomża Orki z Majorki 10:40 (64) 02:03:38
901 654 Marcin Antosiewicz M Warszawa Pająk Leon Team 10:20 (56) 02:03:49
902 292 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:20 (102) 02:03:50
903 709 Emil Kapusta M Radom 10:20 (57) 02:03:50
904 448 Kamil Dardziński M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (74) 02:03:51
905 655 Mariusz CHOJNACKI M Stegna Pająk Leon Team 10:20 (58) 02:03:53
906 460 Roman Rychlicki M WOŁOMIN ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (75) 02:04:16
907 415 Bernard Lenart M Warszawa 09:40 (79) 02:04:22
908 899 Piotr Winiarski M Swinoujscie GdzieJestReszta 11:00 (72) 02:04:43
909 897 Rafał Kaflik M Świnoujście GdzieJestReszta 11:00 (73) 02:04:45
910 1411 Maciej Lach M Jozefow Wawer Team 12:20 (61) 02:04:49
911 780 Marcin Urbańczyk M Nowy Dwór Mazowiecki Luka Bandita 10:40 (65) 02:05:09
912 438 Julia Wójcik M Stanisławów Pierwszy 09:40 (80) 02:05:11
913 779 Łukasz Łącki M Nowy Dwór Mazowiecki Luka Bandita 10:40 (66) 02:05:15
914 1550 Maciej Szczodry M Warszawa 13:00 (38) 02:05:29
915 427 Łukasz Pomrenke M KAtowice 09:40 (81) 02:06:00
916 428 Robert Przybyłowski M Sierpc 09:40 (82) 02:06:02
917 511 Michał Weresiński M Stubno Koniokrady 10:00 (77) 02:06:10
918 512 Michal Wrobel M warszawa Koniokrady 10:00 (76) 02:06:10
919 878 Darek Król M Piaseczno CrossCorner 11:00 (74) 02:06:12
920 876 Karol Ambroziak M Piaseczno Cross Corner 11:00 (75) 02:06:12
921 1427 Paweł Gębalski M Lubin 12:20 (63) 02:06:22
922 1465 Krzysztof Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (62) 02:06:22
923 1433 Krzysztof KAWALEC M Wołów 12:20 (64) 02:06:26
924 1466 Maciej Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (65) 02:06:27
925 1187 Mateusz Litwin M Ryjewo ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (68) 02:06:28
926 1188 Michał Litwin M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (67) 02:06:28
927 214 Grzegorz Pętlak M Sochaczew Husaria Race Team 09:20 (103) 02:06:29
928 1185 Patryk Kowalczuk M Brodnica ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (70) 02:06:29
929 1380 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 12:20 (66) 02:06:29
930 1191 Mariusz Skarbecki M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (69) 02:06:29
931 1190 Wojciech Sidor M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (71) 02:06:30
932 1184 Maciej Chabowski M Olsztyn ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (72) 02:06:30
933 1424 Zbigniew Faryniarz M Grodziec 12:20 (67) 02:06:32
934 1228 Jarosław Radwan M Kraków 11:40 (74) 02:06:32
935 1192 Radek Skarbecki M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (73) 02:06:32
936 1194 Dawid Wasilewski M Żyrardów ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (75) 02:06:32
937 1227 Donat Popielski M Kraków 11:40 (76) 02:06:33
938 1189 Lukasz Matejuk M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (77) 02:06:34
939 1575 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:40 (78) 02:06:35
940 473 Erni K M Józefów Co chcesz ToMasz 10:00 (78) 02:06:38
941 331 Marcin Kochman M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (83) 02:06:42
942 754 Piotr Wójcik M Rawa Mazowiecka Drim Tim 10:40 (67) 02:06:48
943 480 Artur Szreniawa-Sztajnert M Nadarzyn Coachfit.pl 10:00 (79) 02:07:09
944 504 Andrzej Kusz M Przemyśl Koniokrady 10:00 (80) 02:07:17
945 972 Piotr Malinowski M Warszawa Wesoła 11:00 (76) 02:07:22
946 610 Mariusz Jakubowski M Brwinów CHOJRAK TEAM 10:20 (59) 02:07:22
947 367 Grzegorz Turos M Otwock LINK FORCE 09:40 (84) 02:07:25
948 1097 Bartek Marcula M Radom 11:20 (84) 02:07:28
949 611 Arkadiusz Kulesza M Warszawa CHOJRAK TEAM 10:20 (60) 02:07:36
950 613 Paweł Witek M Brwinów CHOJRAK TEAM 10:20 (61) 02:07:38
951 787 Tomasz Błażkowski M Darłowo Niepowstrzymane Kaleki 10:40 (68) 02:07:40
952 931 Piotr Richter M Ełk SLALOM Team 11:00 (77) 02:07:46
953 930 Łukasz Richter M Warszawa SLALOM Team 11:00 (78) 02:07:48
954 341 Grzegorz Sawicki M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (85) 02:07:50
955 675 Mariusz Tarnowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (62) 02:07:57
956 671 Tomasz Prykowski M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (63) 02:07:59
957 464 Daniel Uzdowski M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (82) 02:08:03
958 463 Adam Ulejczyk M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (81) 02:08:03
959 359 Wiktor Milewski M Warszawa LINK FORCE 09:40 (86) 02:08:09
960 482 Tomasz Woldon M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (83) 02:08:18
961 1455 Mateusz Sadło M Źółkiewka 12:20 (68) 02:08:28
962 1314 Adrian Chmielewski M Ciechanów 12:00 (76) 02:08:52
963 676 Damian Urbański M Łódź Sportera Fitness Team 10:20 (64) 02:09:30
964 1091 Julia Kosk M MIchałowice 11:20 (85) 02:09:42
965 1093 Mateusz Kucewicz M Raszyn 11:20 (86) 02:09:49
966 646 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Koniokrady 10:20 (65) 02:09:54
967 417 Grzegorz Mączyński M Legionowo 09:40 (87) 02:10:02
968 350 Piotr Chodorowski M Warszawa LINK FORCE 09:40 (88) 02:10:05
969 363 dawid sztab M Warszawa LINK FORCE 09:40 (89) 02:10:05
970 290 Łukasz Rusiłowicz M Zielonka 09:20 (104) 02:10:15
971 647 Jacek Szymczak M Ząbki Koniokrady 10:20 (66) 02:10:24
972 950 Maciej Brzozowski M Mysiadło 11:00 (79) 02:10:37
973 864 Emil Paluch M Warszawa _Dziki_ 11:00 (80) 02:10:54
974 867 Paweł Szewczuk M Warszawa _Dziki_ 11:00 (81) 02:11:06
975 810 Michał Choroś M Warka Turbo Dopalacze 10:40 (69) 02:11:26
976 1166 Krzysztof Potrzeszcz M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (79) 02:11:35
977 1167 Wiktor Szczech M Góra Kalwaria PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (81) 02:11:36
978 1164 Witold Naczulski M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (82) 02:11:36
979 1165 Piotr Piwowarski M Góra Kalwaria PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (80) 02:11:36
980 1163 Karol Kociszewski M Warszawa PRAŻUBRY I SMERFETKI 11:40 (83) 02:11:40
981 812 Dariusz Gorgoń M Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (70) 02:11:55
982 522 Jakub Krawczyk M Zerwana MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (84) 02:11:56
983 811 Krzysztof Ćwirta M Krasnystaw Turbo Dopalacze 10:40 (71) 02:11:56
984 521 Grzegorz Kamusiński M Staniątki MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (85) 02:11:57
985 814 Michał Kruk M Warszawa Turbo Dopalacze 10:40 (72) 02:11:58
986 650 Jaroslaw Sobota M Kraków MŁODZI WILCY TEAM 10:00 (86) 02:11:58
987 1337 Tomasz Marjański M Warszawa 12:00 (77) 02:12:02
988 1237 Krzysztof Siwy M Dąbrowa Górnicza 11:40 (84) 02:12:55
989 1389 Grzegorz Kaca M Warszawa Nie ma lipy! 12:20 (69) 02:12:56
990 868 Michał Wojtasik M Warszawa _Dziki_ 11:00 (82) 02:12:57
991 863 Grzegorz Męczyński M Marki _Dziki_ 11:00 (83) 02:12:58
992 1142 Krzysztof Gołąbek M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (85) 02:13:10
993 461 Agnieszka Szpil M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (87) 02:13:17
994 458 Piotr Partyka M Żyrardów ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (88) 02:13:18
995 452 Krzysztof Kuchta M Wołomin ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (89) 02:13:23
996 1405 Tomek Mróz M Łódź TomOl 12:20 (70) 02:13:26
997 744 Marcin Stryjecki M Warszawa Brwinów 10:40 (73) 02:14:11
998 1068 Emil Chojnacki M Radom 11:20 (87) 02:14:17
999 1391 Michał Ziółkowski M Szczecin Nie ma lipy! 12:20 (71) 02:14:29
1000 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (126) 02:14:41
1001 1390 Adam Ziółkowski M Warszawa Nie ma lipy! 12:20 (72) 02:14:53
1002 604 Piotr Wrotny M Łaziska Górne #dajcienamwygrać 10:20 (67) 02:15:00
1003 593 Maciej Bienias M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (68) 02:15:01
1004 600 Artur Smykowski M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (69) 02:15:02
1005 602 Daniel Troc M Grójec #dajcienamwygrać 10:20 (70) 02:15:02
1006 594 Konrad Bodych M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (71) 02:15:06
1007 1032 Mirosław Gryckiewicz M Warszawa Oby nie ostatni 11:20 (88) 02:15:24
1008 979 Jacek Ostrowski M Warszawa 11:00 (84) 02:15:48
1009 237 Bartosz Maślach M Kraków Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (105) 02:15:56
1010 239 Paweł Potocki M Warszawa Pierwszy Małopolsko-Podkarpacki Szwadron Zimowy 09:20 (106) 02:16:27
1011 1034 Jakub Meinert M Katowice Oby nie ostatni 11:20 (89) 02:16:51
1012 586 Maciej Sykuła M Warszawa 10:00 (90) 02:16:58
1013 1463 Urszula Stępień M Warszawa 12:20 (73) 02:17:42
1014 1422 Robert Droś M Warszawa 12:20 (74) 02:18:08
1015 1426 Jan Galinowski M warszawa 12:20 (75) 02:18:14
1016 434 Piotr Walczak M Sulejówek 09:40 (90) 02:18:18
1017 575 Rafał Podlasiński M Gąsocin 10:00 (91) 02:18:31
1018 639 Hubert Tański M Warszawa iBMers 10:20 (72) 02:18:34
1019 713 Michal Kordyzon M Warsaw 10:20 (73) 02:18:42
1020 664 Joanna Kunecka M Warszawa RUNDAY 10:20 (74) 02:20:03
1021 661 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki RUNDAY 10:20 (75) 02:20:07
1022 756 Konrad Kasprzak M Warszawa DZIKIE GRUBASY SZATANA 10:40 (74) 02:20:07
1023 700 Arkadiusz Dudkiewicz M Świnoujście 10:20 (76) 02:20:10
1024 663 Michał Kot M Warszawa RUNDAY 10:20 (77) 02:20:12
1025 665 Angelika Przeździk M Warszawa RUNDAY 10:20 (78) 02:20:15
1026 705 Krzysztof Jachira M Świnoujście 10:20 (79) 02:21:38
1027 1358 Maciej Wakuliński M Otwock 12:00 (78) 02:22:21
1028 699 Daniel Długosz M Warszawa 10:20 (80) 02:22:59
1029 535 Paweł Bartkiewicz M Warszawa SAMURAJE 10:00 (92) 02:24:15
1030 539 Andrzej Łukaszek M Warszawa SAMURAJE 10:00 (93) 02:24:21
1031 728 Paweł Purchalak M Warszawa 10:20 (81) 02:24:24
1032 706 Michał Kaliszewski M Otwock 10:20 (84) 02:25:16
1033 702 Piotr Gąsiorowski M Warszawa 10:20 (83) 02:25:16
1034 681 Maciej Zachwatowicz M Łomianki STRZELAMY FOCHA 10:20 (82) 02:25:16
1035 638 Daniel Krupski M Ostrów Lubelski Husaria Race Team 10:20 (85) 02:25:17
1036 712 Grzegorz Komar M Warszawa 10:20 (86) 02:25:17
1037 679 Michał Komarnicki M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (87) 02:25:18
1038 678 Tomasz Kacperak M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (89) 02:25:20
1039 707 Tomasz Kaliszewski M Otwock 10:20 (88) 02:25:20
1040 538 Paweł Lech M Warszawa SAMURAJE 10:00 (94) 02:26:02
1041 690 Cezary Gajowy M Zielonka Wybrzeże Kepasa 10:20 (90) 02:28:06
1042 691 Michał Galiński M Warszawa Wybrzeże Kepasa 10:20 (91) 02:28:08
1043 692 Bartek Korycki M Ząbki Wybrzeże Kepasa 10:20 (93) 02:28:09
1044 693 Paweł Kowalczyk M Ząbki Wybrzeże Kepasa 10:20 (94) 02:28:09
1045 694 Andrzej Lipski M Warszawa Wybrzeże Kepasa 10:20 (92) 02:28:09
1046 750 Jan Słoniewicz M Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (75) 02:28:35
1047 906 Ewa Śliwak-Manowska M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (85) 02:30:07
1048 905 Maciej Manowski M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (86) 02:30:08
1049 907 Mariusz Walendzik M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (87) 02:30:08
1050 573 Jarosław Piłat M Mińsk Mazowiecki 10:00 (95) 02:36:12
1051 127 Marek Pietrzykowski M Toruń 09:00 (127) 05:18:43
1052 1329 Tomasz Jońca M Gdańsk 12:00 (83)
1053 230 Bartosz Packo M Maków Mazowiecki KS MAKÓW BIEGA 09:20 (109)
1054 582 Rafał Smyk M Warszawa 10:00 (103)
1055 287 Michał Przybylski M Ostrów Wielkopolski 09:20 (114)
1056 413 Grzegorz Krzysiak M Lublin 09:40 (92)
1057 644 Marcin Solnica M Warszawa Kolka Team 10:20 (96)
1058 916 Karol Osłowski M Warszawa paznokieć mi się złamał 11:00 (90)
1059 491 Szymon Lusztak M Sochaczew DZIKIE PROSIACZKI KUBUSIA PUCHATKA 10:00 (101)
1060 940 Artur Wakuła M Koło Stay In Tough 11:00 (89)
1061 297 Michał Świerad M Lublin 09:20 (108)
1062 809 Piotr Sztenkiel M Warszawa Solid Squad 10:40 (82)
1063 929 Tomek Naorniakowski M Warszawa SLALOM Team 11:00 (101)
1064 266 Maciej Gzik M Warszawa 09:20 (112)
1065 1056 Kamil Pohl M Warszawa Verstopfung 11:20 (99)
1066 1277 Michał Basiak M Józefów Świderskie Dziki 12:00 (79)
1067 558 Paweł Jaroszczak M Suchy Las 10:00 (102)
1068 250 Bartłomiej Pielech M Warszawa Spokojnie, obstawiamy tyły! 09:20 (110)
1069 141 Robert Świątkiewicz M Ząbki 09:00 (131)
1070 304 Łukasz Zawada M Lidzbark Warmński 09:20 (113)
1071 235 Jakub Kontek M Warszawa Miękkie buły 09:20 (111)
1072 557 Kuba Janiszewski M Warszawa 10:00 (97)
1073 562 Damian Kitowski M Warszawa 10:00 (98)
1074 449 Łukasz Głowala M Warszawa ALBO OSTRO ALBO WCALE 10:00 (104)
1075 314 Mariusz Andrzejewski M Wyszków Beye Kohane 09:40 (97)
1076 137 Maciej Ślizak M Warszawa 09:00 (135)
1077 191 Michał Jagiełło M Nowy Dwór Mazowiecki HARDCORY 09:20 (107)
1078 526 Jarosław Kamusiński M Staniątki Pamiętny zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98 10:00 (100) zaliczył piekło
1079 824 Tomasz Karda M Skierniewice 10:40 (86)
1080 618 Dominik Hołda M Gdynia Ciećmoruchy 10:20 (108) zaliczył piekło
1081 852 paweł Stopiński Stopiński M Skierniewice 10:40 (84)
1082 506 Michał Obiegała M Warszawa Koniokrady 10:00 (105)
1083 615 Krzysztof Choiński M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (107)
1084 622 Sylwester Marczyński M Warszawa Ciećmoruchy 10:20 (106) zaliczył piekło
1085 850 Przemysław Słoniewski M warszawa 10:40 (79)
1086 1372 Solidariusz Nowicki M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 12:20 (78)
1087 989 Filip Stybel M Warszawa 11:00 (95)
1088 620 Radosław Kostrzewa M Łódź Ciećmoruchy 10:20 (104)
1089 1111 Sebastian Sowiźrał M Sędziszów Młp. 11:20 (92)
1090 881 Jakub Dobrowolski M Warszawa Drużyna Harpaganów 11:00 (94)
1091 248 Michał Wódka M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (115)
1092 733 Bartosz Topolski M Warszawa 10:20 (102)
1093 1545 Piotr Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (51)
1094 508 JACEK TOMASZEWSKI M PIASKI Koniokrady 10:00 (106)
1095 985 Bartosz Siemiński M Kraków 11:00 (91)
1096 666 Jan Majer M Warszawa Rycerze ortalionu 10:20 (100)
1097 104 Sasza Chyrun M Poznań 09:00 (137)
1098 1003 Łukasz Wasilewski M Olsztyn Co?! Ja nie dam rady?! 11:20 (100)
1099 543 Michał Caban M Łódź 10:00 (109)
1100 1526 Łukasz Baska M Sandomierz 13:00 (50)
1101 1320 Krzysztof Gawluk M Poznań 12:00 (85)
1102 90 Karol Iwaniec M Świnoujście UNDEFEATED RUNNING TEAM 09:00 (132)
1103 62 Łukasz Haluch M Racławówka ParaLosCuriosos 09:00 (138)
1104 352 Jacek Durok M Warszawa LINK FORCE 09:40 (93)
1105 366 Pavel Tsimashkou M Warszawa LINK FORCE 09:40 (101)
1106 356 Maciej Krysiak M Warszawa LINK FORCE 09:40 (96)
1107 354 Rafał Kłys M Zgierz LINK FORCE 09:40 (94)
1108 362 Artur Reśko M Ruda Bugaj LINK FORCE 09:40 (99)
1109 988 Mateusz Staszak M Warszawa 11:00 (88)
1110 1321 Paweł Gorzkowicz M Szczecin 12:00 (90)
1111 596 Cezary Guzek M Łowicz #dajcienamwygrać 10:20 (95)
1112 617 Dawid Hołda M Gorlice Ciećmoruchy 10:20 (98)
1113 1004 Andrzej Smycz M Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (91)
1114 1472 Marcin Wierzbicki M Lidzbark Warmiński 12:20 (76)
1115 382 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 09:40 (95)
1116 840 Konrad Murdzek M Grójec 10:40 (92)
1117 978 Sebastian Orzoł M Warszawa 11:00 (96) zaliczył piekło
1118 1122 Leszek Wadowski M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (90)
1119 551 Michał Frączek M Warszawa 10:00 (107)
1120 1287 Marcin Kołecki M Poznań Wataha 12:00 (88)
1121 946 Mateusz Wrzochol M Warszawa WTF - where's the finish? 11:00 (97)
1122 432 Jakub Szpunar M Rzeszów 09:40 (100) zaliczył piekło
1123 1588 Ivan Kodliuk M Namysłów 09:00 (129) zaliczył piekło
1124 1315 Michał Ciemięga M Warszawa 12:00 (80)
1125 1343 Mateusz Natkaniec M Kraków 12:00 (81)
1126 599 Mikołaj Odważny M Warszawa #dajcienamwygrać 10:20 (99)
1127 743 Kamil Dębek M Brwinów Brwinów 10:40 (76)
1128 948 Paweł Bednik M Warszawa 11:00 (100)
1129 695 Patryk Arct M Mińsk Mazowiecki 10:20 (103)
1130 823 Rafał Góreczny M Wrocław 10:40 (77)
1131 100 Henryk Brzezinski M Wroclaw 09:00 (128)
1132 1519 Kacper Latos M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (48)
1133 957 Aureliusz Gałat M Bramki 11:00 (102)
1134 1518 Kamil Kosterna M Radom Mistrzowie Knurzingu 13:00 (41)
1135 1339 ŁUKASZ Mazurek M Grudziądz 12:00 (82)
1136 410 Damian Jedziniak M Warszawa 09:40 (98)
1137 697 Łukasz Broniszewski M Warszawa 10:20 (97)
1138 819 Piotr Bujalski M Pruszków 10:40 (93)
1139 1178 ##### ##### M ##### RUSEK BOXING GYM 11:40 (87)
1140 827 Przemyslaw Kiewicz M Warszawa 10:40 (91)
1141 1402 Aleksander Dulak M Warszawa SPORTS EMPIRE TEAM 12:20 (83)
1142 125 Bartlomiej Pastuszka M Sienno 09:00 (130)
1143 1037 Karol Kosiacki M warszawa PZU Sport Team 11:20 (96)
1144 1230 Krzysiek Rosłon M Radzymin 11:40 (86)
1145 1245 Marcin Wesołowski M Warszawa 11:40 (93)
1146 1100 Grzesiek Niemczuk M Warszawa 11:20 (95)
1147 761 Tomasz Konieczny M Wielka Wieś Grupa Uderzeniowa KANZAS 10:40 (78)
1148 1593 Robert Kaszuba M rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (116) zaliczył piekło
1149 858 Kamil Zagórski M Warszawa 10:40 (81)
1150 1173 Jacek Junczyk M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (89)
1151 1594 Piotr Niedźwiecki M Lubaczów Akademia Sportu Lubaczów 09:00 (141)
1152 129 Artur Poniński M Gliwice 09:00 (140)
1153 1029 Piotr Ptaszyński M Leźnica Wielka LW 11:20 (94)
1154 1369 Łukasz Barański M Warszawa BEAUTY BEASTS 12:20 (82)
1155 1553 Tomasz Wojtyś M Wolica 13:00 (49)
1156 1172 Marcin Jakiel M ŁÓDŹ RUSEK BOXING GYM 11:40 (88)
1157 1578 Marek Podgorski M Warszawa 13:00 (45)
1158 49 Tomasz Kośmider M Kielce Kick lasski 09:00 (136)
1159 53 Patrick Czarnowski M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (133)
1160 1193 Aleksander Sułkowski M Elbląg ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (90)
1161 1612 Leszek Majka M Skierniewice Piękni i Bestie 12:20 (77) zaliczył piekło
1162 117 Dominik Kamrowski M Gdańsk 09:00 (134)
1163 1469 robert Wasilewski M Warszawa 12:20 (79)
1164 1229 Ryszard Regucki M Warsaw 11:40 (91)
1165 1275 Łukasz Rak M Katowice STUDIO DETERMINACJA 12:00 (84)
1166 1278 Bartosz Czernek M Otwock Świderskie Dziki 12:00 (86)
1167 1535 Michal Góra M Lublin 13:00 (44)
1168 574 Sebastian Piskorz M Krzeszowice 10:00 (108)
1169 223 Wojciech Więczkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (119)
1170 1486 Łukasz Marczuk M warszawa 12:40 (13)
1171 1444 Dariusz Masztalerz M Wrocław 12:20 (80)
1172 66 Wojciech Cała M Latchorzew POWER TRAINING 09:00 (139)
1173 1506 Robert Chudzicki M Olsztyn Go hard 13:00 (46)
1174 1146 Łukasz Kosonowski M Warszawa MDDP Running Team 11:40 (92)
1175 682 Arkadiusz Malec M Bielsko- Biała Turbo Gumisie 10:20 (105) zaliczył piekło
1176 288 Piotr Rudka M Radom 09:20 (117)
1177 1609 Maciej Balik M Łowicz 12:40 (14)
1178 218 Dawid Rogowski M Dąbrowa Tarnowska Husaria Race Team 09:20 (118)
1179 1333 Jarek Kuś M Warszawa 12:00 (89)
1180 1591 Rudolf Rzepka M Wągrowiec #beskidytostanumysłu 10:40 (85) zaliczył piekło
1181 1388 Waldemar Wasiewicz M Świdnik Just TEAM 12:20 (81)
1182 1542 Wojtek Lenart M Czarny Dunajec 13:00 (47)
1183 891 Artur Mital M Warszawa Eneria 11:00 (98)
1184 718 Michał Martyniuk M Warszawa 10:20 (110)
1185 1349 Adam Siemion M Warszawa 12:00 (87)
1186 1226 Filip Pokrop M Skierniewice 11:40 (94)
1187 1602 Jacek Pluskwa M Kraśnik 11:00 (99)
1188 1598 Grzegorz Daniluk M Legionowo Czy to pole jest obowiązkowe? 10:20 (109)
1189 826 Bartłomiej Kiciński M Siemianowice Śląskie 10:40 (87)
1190 729 Paweł Skwierczyński M Kiełczów 10:20 (111)
1191 1592 Mikołaj Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (145)
1192 748 Michał Bajorek M Warszawa CEO MILLIONAIRES 10:40 (83)
1193 550 Kamil Dworakowski M Beniaminów 10:00 (99)
1194 26 Bartosz Suwald M bolesławiec Fit Style 09:00 (143)
1195 25 Rafał Iwan M Bolesławiec Fit Style 09:00 (142)
1196 1599 Damian Stępień M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (80)
1197 368 Maciej Walczak M Zgierz LINK FORCE 09:40 (91)
1198 783 Rafał Przybylski M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (88)
1199 1529 Łukasz Chodowiec M Warszawa 13:00 (43)
1200 781 Łukasz Hetman M Lublin LYCONET TEAM 10:40 (89)
1201 35 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 09:00 (146)
1202 853 Katarzyna Szkutalska M Warszawa 10:40 (90)
1203 968 Mariusz Kuzioła M Elbląg 11:00 (93)
1204 24 Adam Krymski M Grajewo Ekipa Haier 09:00 (144)
1205 1517 Łukasz Hucz M Warszawa Mistrzowie Knurzingu 13:00 (42)
1206 1125 Marcin Winiarski M Częstochowa 11:20 (97)
1207 634 Piotr Pachnik M Warszawa Go!Fitness 10:20 (101)
1208 1556 Bartosz Galinski M Gdynia POWER TRAINING 13:00 (40)
1209 1601 Maciej Wąsikowski M stargard 10:00 (96)
1210 1603 Łukasz Tomaszkiewicz M Łowicz 11:00 (92)
1211 1606 Marek Szkodzinski M Warszawa 11:20 (98)
1212 1607 Marcel Wiącek M Lubartów 11:20 (93)
1213 1608 Karol Majewski M Lubartów 11:20 (101)
1214 1610 Tomasz Polkowski M Białystok 13:00 (39) zaliczył piekło