I
EN
Instagram

Open Masters

Zimowy Runmageddon Rekrut 21.01.2017, Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (1) 00:55:30
2 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (2) 01:04:13
3 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (3) 01:04:19
4 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (4) 01:09:27
5 160 Jacek Ludwiczak M Warszawa Bozony Higgsa 09:20 (1) 01:10:32
6 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (5) 01:11:00
7 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (6) 01:11:56
8 1123 Iwona Walkowiak K Warszawa 11:20 (1) 01:12:20
9 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (7) 01:13:50
10 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (8) 01:14:15
11 65 Agnieszka Burnus-Rychlewska K Bedzin POWER TRAINING 09:00 (9) 01:14:38
12 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (10) 01:14:50
13 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (11) 01:15:07
14 1273 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec STREFA TEAM 12:00 (1) 01:15:11
15 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (12) 01:17:32
16 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (13) 01:18:52
17 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (14) 01:19:14
18 1539 Artur Kijanka M Katowice 13:00 (1) 01:19:18
19 534 Andrzej Wyszomirski M Karczew PROFIT 10:00 (1) 01:20:06
20 1537 Krzysztof Hauk M Zgierz 13:00 (2) 01:20:29
21 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (15) 01:20:35
22 1485 Tomasz Kowalski M Lubiatówko 12:40 (1) 01:20:40
23 189 Wojciech Żuchowski M Ząbki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (2) 01:22:43
24 1495 Wioletta Kalinowska K Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (3) 01:23:04
25 1530 KRZYSZTOF DOBRENIUK M RYBNIK 13:00 (4) 01:23:39
26 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (16) 01:24:02
27 1393 JACEK GAJEK M GRODZISK MAZOWIECKI PIEKARZ TEAM 12:20 (1) 01:25:22
28 1572 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (1) 01:25:29
29 426 Marek Piotrkowicz M Warszawa 09:40 (1) 01:25:48
30 1573 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (2) 01:25:52
31 99 Anneli Alanko K Hässelby 09:00 (17) 01:26:25
32 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (18) 01:27:16
33 402 Peter Bodis M Warszawa 09:40 (2) 01:29:23
34 581 Piotr Siergiejewicz M Piła 10:00 (2) 01:29:58
35 846 Michał Podgórski M Włocławek 10:40 (1) 01:30:01
36 183 Piotr Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (3) 01:30:05
37 414 DARIUSZ KUBACZYŃSKI M KNURÓW 09:40 (3) 01:30:06
38 1334 Jan Loska M Babice 12:00 (2) 01:30:09
39 1012 Karolina Fiszlak K Lesznowola ESTANCIA GROUP 11:20 (2) 01:30:36
40 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (19) 01:31:05
41 1253 Daniel Rzeszut M Jabłonna Bravehearts Legionowo 11:40 (1) 01:33:28
42 1028 PRZEMYSŁAW RYMWID-MICKIEWICZ M KRAPKOWICE KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (3) 01:33:34
43 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (20) 01:34:32
44 645 Bogdan Kowalczyk M Warszawa Koniokrady 10:20 (1) 01:35:21
45 1375 Leszek Klimaszyk M Złotniki Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (2) 01:35:22
46 966 Krzysztof Kowalski M Warszawa 11:00 (3) 01:36:03
47 833 Alicja Kozłowska K Leszno 10:40 (2) 01:37:07
48 1121 Leszek Tejwan M Warszawa 11:20 (4) 01:37:38
49 1208 Joanna Gądek K Sosnowiec 11:40 (2) 01:37:49
50 1209 Sławomir Gądek M Sosnowiec 11:40 (3) 01:38:14
51 332 Piotr Kozłowski M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (4) 01:39:17
52 162 WIESŁAW BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (4) 01:39:17
53 1102 Piotr Orzechowski M warszawa 11:20 (5) 01:39:37
54 1366 Jacek Zacheja M Warszawa 12:00 (3) 01:39:47
55 1078 Paweł Dziopa M Kielce 11:20 (6) 01:40:13
56 564 Michał kretkowski M Grudziądz 10:00 (3) 01:40:22
57 1326 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 12:00 (4) 01:40:38
58 576 Mateusz Przesłański M Częstochowa 10:00 (4) 01:40:39
59 1497 Zygmunt Machtyl M Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (5) 01:42:10
60 1397 Jaroslaw Grabowski M Warszawa Portal Veterans 12:20 (3) 01:42:14
61 242 Roman Graczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (5) 01:42:33
62 1345 MARIUSZ OSIŃSKI M Warszawa 12:00 (5) 01:43:01
63 1306 Marcin Bednarek M Warszawa 12:00 (6) 01:44:02
64 1098 Robert Mijas M Warszawa 11:20 (7) 01:44:49
65 443 Robert Zawardzin M Warszawa 09:40 (5) 01:46:00
66 338 Małgorzata Pydyn K Legionowo Bravehearts Legionowo 09:40 (6) 01:47:03
67 1120 Robert Szydłowski M Warszawa 11:20 (8) 01:48:38
68 994 Rafał Torbus M Warszawa 11:00 (4) 01:48:44
69 392 Paweł Karwowski M Gdańsk Wild Team 09:40 (7) 01:49:09
70 784 Monika Braś K Myślenice Navigarecharter 10:40 (3) 01:49:17
71 1264 Maria Walczyk-Gaworecka K Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (7) 01:49:32
72 1263 Sławomir Gaworecki M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (8) 01:49:36
73 1261 Marcin Bańka M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (9) 01:49:49
74 1206 Krzyszof Dynowski M Warszawa 11:40 (4) 01:50:09
75 2191 Wojciech Soszyński M Celestynów 09:20 (6) 01:50:16
76 320 Agnieszka Sadlowska K Legionowo Bravehearts 09:40 (8) 01:51:47
77 157 robert dominowski M warszawa banda mariana 09:20 (7) 01:51:56
78 740 Patrycja Zaliwska K warszawa 10:20 (2) 01:52:17
79 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (21) 01:52:59
80 708 Robert Kamiński M Warszawa 10:20 (3) 01:53:38
81 926 Maciej Uszyński M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (5) 01:54:02
82 277 Robert LACH M Jesionka 09:20 (8) 01:54:16
83 1007 Tomasz Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (9) 01:54:51
84 1311 Kazimierz Bujnicki M Wołomin 12:00 (10) 01:55:11
85 270 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński 09:20 (9) 01:56:30
86 279 Tomasz Łysek M LUBLINIEC 09:20 (10) 01:56:45
87 696 Paweł Bandurski M Warszawa 10:20 (4) 01:57:08
88 757 Leszek Potepa M Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (5) 01:58:28
89 894 Katarzyna Tulejko K Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (4) 01:58:28
90 197 Wojciech Chołaściński M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (11) 01:58:38
91 773 Katarzyna Słowik K Żabno Husaria Race Team 10:40 (6) 01:59:02
92 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (22) 02:00:04
93 1171 Dariusz Guziński M Pabianice RUSEK BOXING GYM 11:40 (5) 02:00:56
94 1170 Beata Adasiak K Ksawerów RUSEK BOXING GYM 11:40 (6) 02:01:01
95 213 Kiryl Nieviarouski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (12) 02:01:55
96 1381 Anita Gołębiewska K Warszawa FIGLARZE 12:20 (4) 02:04:13
97 438 Julia Wójcik M Stanisławów Pierwszy 09:40 (9) 02:05:11
98 339 Monika Rosińska K Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (10) 02:05:44
99 1466 Maciej Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (5) 02:06:27
100 1380 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 12:20 (6) 02:06:29
101 1192 Radek Skarbecki M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (7) 02:06:32
102 1575 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:40 (8) 02:06:35
103 517 Magdalena Kownacka K Józefów Mamy Ruszamy 10:00 (5) 02:06:37
104 473 Erni K M Józefów Co chcesz ToMasz 10:00 (6) 02:06:38
105 482 Tomasz Woldon M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (7) 02:08:18
106 646 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Koniokrady 10:20 (5) 02:09:54
107 1107 Aga Przybysz K Kuklówka 11:20 (10) 02:10:40
108 866 Ewa Rosak K Nowy dwór mazowiecki _Dziki_ 11:00 (6) 02:13:02
109 1405 Tomek Mróz M Łódź TomOl 12:20 (7) 02:13:26
110 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (23) 02:14:41
111 1422 Robert Droś M Warszawa 12:20 (8) 02:18:08
112 661 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki RUNDAY 10:20 (6) 02:20:07
113 663 Michał Kot M Warszawa RUNDAY 10:20 (7) 02:20:12
114 712 Grzegorz Komar M Warszawa 10:20 (8) 02:25:17
115 679 Michał Komarnicki M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (9) 02:25:18
116 707 Tomasz Kaliszewski M Otwock 10:20 (10) 02:25:20
117 906 Ewa Śliwak-Manowska M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (7) 02:30:07
118 905 Maciej Manowski M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (9) 02:30:08
119 908 WIESIA WALENDZIK K WARSZAWA Leniwe Lemury 11:00 (8) 02:30:08
120 907 Mariusz Walendzik M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (10) 02:30:08
121 141 Robert Świątkiewicz M Ząbki 09:00 (24)
122 852 paweł Stopiński Stopiński M Skierniewice 10:40 (8)
123 1545 Piotr Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (6)
124 362 Artur Reśko M Ruda Bugaj LINK FORCE 09:40 (11)
125 1004 Andrzej Smycz M Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (13)
126 382 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 09:40 (12)
127 1122 Leszek Wadowski M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (12)
128 1593 Robert Kaszuba M rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (14) zaliczył piekło
129 1173 Jacek Junczyk M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (10)
130 1172 Marcin Jakiel M ŁÓDŹ RUSEK BOXING GYM 11:40 (9)
131 223 Wojciech Więczkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (15)
132 588 Edyta Wierzbicka K Płońsk 10:00 (8)
133 1542 Wojtek Lenart M Czarny Dunajec 13:00 (7)
134 783 Rafał Przybylski M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (9)
135 295 Agata Sylwia Śrubarska K Warszawa 09:20 (13)
136 853 Katarzyna Szkutalska M Warszawa 10:40 (7)
137 634 Piotr Pachnik M Warszawa Go!Fitness 10:20 (11)
138 1606 Marek Szkodzinski M Warszawa 11:20 (11)