I
PL
EN

Zimowy Runmageddon Rekrut Warszawa, Józefów - gmina Nieporęt 21.01.2017

Do startu pozostało

Open Masters Mężczyźni

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 1584 ROBERT KRZYSTYNIAK M NOWY TARG Gorący Potok Team 09:00 (1) 00:55:30
2 126 Piotr Petelczyc M Tychy 09:00 (2) 01:04:13
3 71 Piotr Tartanus M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (3) 01:04:19
4 119 Piotr Kozina M pomiechówek 09:00 (4) 01:09:27
5 160 Jacek Ludwiczak M Warszawa Bozony Higgsa 09:20 (1) 01:10:32
6 118 Piotr Kondraciuk M Białystok 09:00 (5) 01:11:00
7 11 Wiesław Łobejko M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (6) 01:11:56
8 46 Marcin Czajka M Warszawa IPPON TEAM 09:00 (7) 01:13:50
9 50 Andrzej Doromiejczuk M Konstancin-Jeziorna KONIUCHY OCR 09:00 (8) 01:14:15
10 64 Rafał Bogusz M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (9) 01:14:50
11 72 Bernard Tuwalski M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (10) 01:15:07
12 1273 MAREK GOŁOMBEK M ORZECH gm. Swierklaniec STREFA TEAM 12:00 (1) 01:15:11
13 16 Grzegorz Leśniak M Poznań Dirty Sparrows 09:00 (11) 01:17:32
14 9 Paweł Kozłowski M Legionowo Bravehearts Legionowo 09:00 (12) 01:18:52
15 115 Grzegorz Janiszewski M Warszawa 09:00 (13) 01:19:14
16 1539 Artur Kijanka M Katowice 13:00 (1) 01:19:18
17 534 Andrzej Wyszomirski M Karczew PROFIT 10:00 (1) 01:20:06
18 1537 Krzysztof Hauk M Zgierz 13:00 (2) 01:20:29
19 21 Paweł Tiahnybok M Kalety Dzikie Turbo Ptysie 09:00 (14) 01:20:35
20 1485 Tomasz Kowalski M Lubiatówko 12:40 (1) 01:20:40
21 189 Wojciech Żuchowski M Ząbki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (2) 01:22:43
22 1530 KRZYSZTOF DOBRENIUK M RYBNIK 13:00 (3) 01:23:39
23 69 Jarosław Her M Warszawa POWER TRAINING 09:00 (15) 01:24:02
24 1393 JACEK GAJEK M GRODZISK MAZOWIECKI PIEKARZ TEAM 12:20 (1) 01:25:22
25 426 Marek Piotrkowicz M Warszawa 09:40 (1) 01:25:48
26 1573 Jarosław Ruszewski M Suwałki Sportowe Suwałki 11:00 (1) 01:25:52
27 1560 Bolesław Ciura M Warszawa 09:00 (16) 01:27:16
28 402 Peter Bodis M Warszawa 09:40 (2) 01:29:23
29 581 Piotr Siergiejewicz M Piła 10:00 (2) 01:29:58
30 846 Michał Podgórski M Włocławek 10:40 (1) 01:30:01
31 183 Piotr Markowski M Duczki Dzikie Turbo Ptysie 09:20 (3) 01:30:05
32 414 DARIUSZ KUBACZYŃSKI M KNURÓW 09:40 (3) 01:30:06
33 1334 Jan Loska M Babice 12:00 (2) 01:30:09
34 152 RAFAŁ WOŹNIAK M BRZEG 09:00 (17) 01:31:05
35 1253 Daniel Rzeszut M Jabłonna Bravehearts Legionowo 11:40 (1) 01:33:28
36 1028 PRZEMYSŁAW RYMWID-MICKIEWICZ M KRAPKOWICE KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team 11:20 (1) 01:33:34
37 54 Artur Czerniak M Warszawa MASAKRA RACING TEAM 09:00 (18) 01:34:32
38 645 Bogdan Kowalczyk M Warszawa Koniokrady 10:20 (1) 01:35:21
39 1375 Leszek Klimaszyk M Złotniki Fabryka Formy Suchy Las 12:20 (2) 01:35:22
40 966 Krzysztof Kowalski M Warszawa 11:00 (2) 01:36:03
41 1121 Leszek Tejwan M Warszawa 11:20 (2) 01:37:38
42 1209 Sławomir Gądek M Sosnowiec 11:40 (2) 01:38:14
43 332 Piotr Kozłowski M Warszawa Bravehearts Legionowo 09:40 (4) 01:39:17
44 162 WIESŁAW BURDZY M LEGIONOWO Bravehearts Legionowo 09:20 (4) 01:39:17
45 1102 Piotr Orzechowski M warszawa 11:20 (3) 01:39:37
46 1366 Jacek Zacheja M Warszawa 12:00 (3) 01:39:47
47 1078 Paweł Dziopa M Kielce 11:20 (4) 01:40:13
48 564 Michał kretkowski M Grudziądz 10:00 (3) 01:40:22
49 1326 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 12:00 (4) 01:40:38
50 576 Mateusz Przesłański M Częstochowa 10:00 (4) 01:40:39
51 1497 Zygmunt Machtyl M Słupsk AŚNAEBAEM 13:00 (4) 01:42:10
52 1397 Jaroslaw Grabowski M Warszawa Portal Veterans 12:20 (3) 01:42:14
53 242 Roman Graczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:20 (5) 01:42:33
54 1345 MARIUSZ OSIŃSKI M Warszawa 12:00 (5) 01:43:01
55 1306 Marcin Bednarek M Warszawa 12:00 (6) 01:44:02
56 1098 Robert Mijas M Warszawa 11:20 (5) 01:44:49
57 443 Robert Zawardzin M Warszawa 09:40 (5) 01:46:00
58 1120 Robert Szydłowski M Warszawa 11:20 (6) 01:48:38
59 994 Rafał Torbus M Warszawa 11:00 (3) 01:48:44
60 392 Paweł Karwowski M Gdańsk Wild Team 09:40 (6) 01:49:09
61 1263 Sławomir Gaworecki M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (7) 01:49:36
62 1261 Marcin Bańka M Borne Sulinowo GRUPA OPERACYJNA KONDOR 12:00 (8) 01:49:49
63 1206 Krzyszof Dynowski M Warszawa 11:40 (3) 01:50:09
64 2191 Wojciech Soszyński M Celestynów 09:20 (6) 01:50:16
65 157 robert dominowski M warszawa banda mariana 09:20 (7) 01:51:56
66 153 Jacek Wróblewski M Warszawa 09:00 (19) 01:52:59
67 708 Robert Kamiński M Warszawa 10:20 (2) 01:53:38
68 926 Maciej Uszyński M Warszawa Są tacy jak my 11:00 (4) 01:54:02
69 277 Robert LACH M Jesionka 09:20 (8) 01:54:16
70 1007 Tomasz Dziki M Warszawa Dzikusy 11:20 (7) 01:54:51
71 1311 Kazimierz Bujnicki M Wołomin 12:00 (9) 01:55:11
72 279 Tomasz Łysek M LUBLINIEC 09:20 (9) 01:56:45
73 696 Paweł Bandurski M Warszawa 10:20 (3) 01:57:08
74 757 Leszek Potepa M Czestochowa Forma Cross Team 10:40 (2) 01:58:28
75 197 Wojciech Chołaściński M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (10) 01:58:38
76 134 Michał Sierakowski M Warszawa 09:00 (20) 02:00:04
77 1171 Dariusz Guziński M Pabianice RUSEK BOXING GYM 11:40 (4) 02:00:56
78 438 Julia Wójcik M Stanisławów Pierwszy 09:40 (7) 02:05:11
79 1466 Maciej Tataradziński M Tomaszów Mazowiecki 12:20 (4) 02:06:27
80 1380 Jarosław Cęcelewski M Cisie FIGLARZE 12:20 (5) 02:06:29
81 1192 Radek Skarbecki M Elblag ZAGŁADA PÓŁNOC 11:40 (5) 02:06:32
82 1575 Miroslaw Chachlowski M Krakow 11:40 (6) 02:06:35
83 473 Erni K M Józefów Co chcesz ToMasz 10:00 (5) 02:06:38
84 482 Tomasz Woldon M Pruszków Coachfit.pl 10:00 (6) 02:08:18
85 646 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Koniokrady 10:20 (4) 02:09:54
86 1405 Tomek Mróz M Łódź TomOl 12:20 (6) 02:13:26
87 27 Michał Grzelak M Warszawa Grizzlax 09:00 (21) 02:14:41
88 1422 Robert Droś M Warszawa 12:20 (7) 02:18:08
89 661 Dariusz Bagnicki M Nowy Dwór Mazowiecki RUNDAY 10:20 (5) 02:20:07
90 663 Michał Kot M Warszawa RUNDAY 10:20 (6) 02:20:12
91 712 Grzegorz Komar M Warszawa 10:20 (7) 02:25:17
92 679 Michał Komarnicki M Warszawa STRZELAMY FOCHA 10:20 (8) 02:25:18
93 707 Tomasz Kaliszewski M Otwock 10:20 (9) 02:25:20
94 906 Ewa Śliwak-Manowska M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (5) 02:30:07
95 905 Maciej Manowski M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (7) 02:30:08
96 907 Mariusz Walendzik M Warszawa Leniwe Lemury 11:00 (6) 02:30:08
97 141 Robert Świątkiewicz M Ząbki 09:00 (22)
98 852 paweł Stopiński Stopiński M Skierniewice 10:40 (4)
99 1545 Piotr Moryń M Konstancin-Jeziorna 13:00 (5)
100 362 Artur Reśko M Ruda Bugaj LINK FORCE 09:40 (9)
101 1004 Andrzej Smycz M Nowa Sarzyna Dzikie Smycze 11:20 (10)
102 382 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 09:40 (8)
103 1122 Leszek Wadowski M Warszawa Wściekły Grzmotyl 11:20 (9)
104 1593 Robert Kaszuba M rzeszów Akademia Sportu Lubaczów 09:20 (12) zaliczył piekło
105 1173 Jacek Junczyk M Łódź RUSEK BOXING GYM 11:40 (7)
106 1172 Marcin Jakiel M ŁÓDŹ RUSEK BOXING GYM 11:40 (8)
107 223 Wojciech Więczkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:20 (11)
108 1542 Wojtek Lenart M Czarny Dunajec 13:00 (6)
109 783 Rafał Przybylski M Zwoleń LYCONET TEAM 10:40 (5)
110 853 Katarzyna Szkutalska M Warszawa 10:40 (3)
111 634 Piotr Pachnik M Warszawa Go!Fitness 10:20 (10)
112 1606 Marek Szkodzinski M Warszawa 11:20 (8)