wtorek, 1 czerwca 2021

Popraw swój chwyt z Toroz!

 

Popraw swój chwyt z Toroz!

 

 

W nowy sezon wjechaliśmy z piekielnym partnerem, który sprawia, że Wasze łapy płoną! Oczywiście mowa tu o firmie Toroz!

Przygotowaliśmy więc ekstremalny poradnik dla Was - dla kandydatów do zdobycia Weterana, czyli jak przygotować się do formuł Rekrut, Classic i Hardcore tak, by przez przeszkody śmignąć bez większych problemów.

 

 

przeszkoda Holy Bull

 


1. Rekrut

Chcesz być jak prawdziwy ninja i śmigać po przeszkodach bez żadnych wpadek? Zacznij od wzmocnienia chwytu! A nie od dziś wiadomo, że najlepszym treningiem chwytu jest wiszenie. Przeszkody, które spotkasz na trasie Rekruta, możesz praktycznie mieć u siebie, dzięki elementom od marki Toroz. Multi Rig, combosy z drabinką, wchodzenie na Linę, Wisielec, Wędka Żniwiarza i wiele innych nie sprawią Ci po takim treningu żadnych problemów!

 

 

2. Classic
 

Elementy sprzętu dedykowane formule Rekrut opanowane? To pora na level up! Łap podpowiedzi w jaki sprzęt powinieneś się zaopatrzeć, żeby Classica pocisnąć jak prawdziwy Dzik! Kompleksowo przygotuj swój chwyt na Runmageddon! Zwróć szczególną uwagę na spodki, które są częścią naszej nowej przeszkody - Holy Bull!

 


3. Hardcore

 

Z klasycznego treningu przechodzimy do hardkorowego wyzwania! Co tu dużo pisać - jeśli treningi chwytu na powyższych elementach będą Ci wychodzić, to na trasie nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć!

 

 

 

Po więcej kozackiego sprzętu zajrzyj tutaj 

 

SKLEP

 

przeszkoda Holy Bull

Runmageddon Arena Gliwice
10.06.2023