I
EN
Instagram

Reebok POWERUN by Runmageddon

14.04.2018, Warszawa

Termin

14 kwietnia 2018

Miejsce

Warszawa - Start i meta ulokowane w parku fontann

O BIEGU

Reebok POWERUN by Runmageddon to pierwszy miejski bieg z przeszkodami, w trakcie którego decydujesz, czy pokonujesz przeszkodę, czy ją omijasz i lecisz przed siebie! Możesz postawić na swoją siłę (POWER) lub szybkość (RUN). Co wybierasz?

 

JAK TO DZIAŁA?

Kiedy pokonujesz przeszkodę odejmujemy 1 minutę od Twojego końcowego rezultatu za każdą pokonaną przeszkodę. Na trasie będzie 10 przeszkód, pokonując wszystkie możesz tym samym zyskać rezultat końcowy lepszy aż o 10 minut!

Kiedy omijasz przeszkodę i biegniesz dalej Twój czas płynie bez zmian. Postaw wtedy na szybki bieg.

 

Pokonując POWERUN na bieżąco dobierasz najlepszą dla siebie strategię! Ty decydujesz, czy pokonasz część przeszkód, wszystkie, a może żadną i skupisz się wtedy tylko na biegu! Decyzja należy do Ciebie!

TRASA BIEGU I PRZESZKODY

To 10 km wzdłuż najbardziej okazałych terenów stolicy - Bulwarów Wiślanych i Starego Miasta. W różnych punktach trasy pojawią się przeszkody o trzech stopniach trudności wg skali Runmageddonu - łatwe, średnie i trudne.

 

Dokładny przebieg trasy zostanie podany wkrótce. Śledź nas na Facebooku

PAKIET STARTOWY

W pakiecie startowym znajdziesz m.in.:

 • dedykowaną koszulkę imprezy marki Reebok,
 • izotonik,
 • zniżkę na buty Reebok FLOATRIDE, które są rekomendowanymi butami na bieg.

 

Pakiet startowy możesz odebrać 13 i 14 kwietnia w miasteczku biegowym w Parku Fontann.

UBIÓR

Na bieg rekomendujemy założenie koszulki technicznej Reebok POWERUN by Runmageddon, którą znajdziesz w pakiecie startowym. Strój na bieg doskonale uzupełni odzież Reebok oraz buty biegowe Reebok FLOATRIDE.

 

REEBOK FLOTRIDE

Reebok Floatride to oficjalnie rekomendowane buty na bieg Reebok POWERUN by Runmageddon. To najbardziej innowacyjne buty biegowe wyprodukowane kiedykolwiek przez markę Reebok. To połączenie innowacyjnej pianki Floatride - opatentowanej przez firmę Reebok - charakteryzującej się bardzo dużą lekkością z wyjątkową amortyzacją, dopasowanej i przewiewnej cholewki oraz konstrukcji trzymającej stopę w ryzach. Walory techniczne zostały ubrane w wyjątkowo nowoczesny i charakterystyczny design. Benefitem dla biegacza jest to może dosłownie i w przenośni odpłynąć w biegu.

MEDAL

Po ukończeniu biegu otrzymasz specjalnie przygotowany medal pamiątkowy.

POMIAR CZASU

Twój czas będzie mierzony za pomocą chipa, którego otrzymasz przed startem i który wkłada się w sznurówki butów. Po ukończeniu biegu każdy będzie mógł sprawdzić swój czas z uwzględnieniem bonusów za pokonanie przeszkód na monitorach w strefie mety w miasteczku biegowym.

CENNIK

od 30.01 do 04.02 - 79 zł

od 05.02 do 15.02 - 89 zł

od 16.02 do 28.02 - 99 zł

od 01.03 do 31.03 - 109 zł

od 01.04 do 12.04 - 119 zł

SZCZEGÓŁY STARTU I KLASYFIKACJI

Start Reebok POWERUN by Runmageddon będzie odbywać się seriami. Nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca wśród kobiet i mężczyzn. 

 

Wybranym falom towarzyszyć będą ambasadorzy marki Reebok.

 

Na bieg możesz zapisać się razem z przyjaciółmi jako drużyna. Reebok POWERUN by Runmageddon jest jednak biegiem indywidualnym, dlatego nie będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa.

KWESTIE TECHNICZNE

Chip do pomiaru czasu należy samodzielnie umieścić w bucie przed momentem startu.

Numery startowe zostaną wypisane na twarzach uczestników.

Na miejscu zostanie zapewniona opieka medyczna.

Będzie tylko jedna próba pokonania przeszkody. Jeśli się nie uda jej pokonać to zawodnik biegnie dalej.

Za nie pokonanie przeszkody NIE będzie karnych burpeesów.

MIASTECZKO BIEGOWE

Miasteczko biegowe, w którym usytuowane są start i meta znajduje się w Parku Fontann. Osoby odwiedzające miasteczko biegowe będą mogły skorzystać również ze strefy Reebok, gdzie będzie można przetestować buty biegowe Reebok FLOTRIDE oraz kupić je w okazyjnej cenie. Będą tam miały także miejsce wykłady i szkolenia z ekspertami. W miasteczku znajdziesz również strefę wyzwań, w której będzie można zmierzyć się z Anią Kiełbasińską i Jaro Bienieckim, strefa do odpoczynku, strefa z jedzeniem oraz napojami. Będzie też miejsce na depozyty oraz przebieralnie damskie i męskie.

ZNIŻKI DRUŻYNOWE

Na Reebok POWERUN by Runmageddon nie obowiązuje system zniżek grupowych z innych imprez Runmageddonu. Przyznane kody rabatowe za starty w drużynach, nie będą aktywne na to wydarzenie.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO BIEGU?

 • Śledź nas na bieżąco na Facebook - znajdziesz tam porady jak pokonać przeszkody, informacje o treningach i ćwiczeniach które pomogą przygotować Ci się do biegu .
   
 • Dołącz do regularnych treningów Reebok RUN CREW, które odbywają się każdego tygodnia w kilku miejscach w Warszawie i w Polsce. Tu poprawisz swoją szybkość, wydolność i siłę biegową. Listę i harmonogram treningów sprawdzisz na REEBokruncrew.pl.
   
 • Weź udział w Wielkich Wspólnych Treningach Reebok RUN CREW. Najbliższy trening już 10 lutego na Stadionie WKS Orzeł gdzie szczególnie będziemy pracować nad budową SIŁY i pokonywaniem PRZESZKÓD. Szczegółów szukaj na fanpage Reebok RUN CREW. Informacje o kolejnych treningach wkrótce!

 

 • Biegnij lub kibicuj.
 • Odwiedź Miasteczko Biegowe.
 • Zabierz rodzinę i przyjaciół.
 • Wspieraj innych uczestników.

Regulaminy

PARTNER MEDIOWY BIEGU