Do startu pozostało

Runmageddon Solo x forBET cała Polska 01/31.05.2020

Dostępne formuły

 

Brak eventów to przeszkoda? Przeskocz ją na Runmageddonie Solo x forBET! 

 

Tej imprezy nie łatwo przegapić, bo tym razem Runmageddon wbija... do Waszych domów!

Rzucamy Wam epickie wyzwanie w trzech formułach:

 • INTRO 3 km z 10 różnymi przeszkodami lub 10 razy 20 wybranych ćwiczeń za każdą przeszkodę (np. burpees albo plank);
   
 • REKRUT 6 km z 15 różnymi przeszkodami lub 15 razy 20 wybranych ćwiczeń za każdą przeszkodę (np. burpees albo plank);
   
 • CLASSIC 12 km z 20 różnymi przeszkodami lub 20 razy 20 wybranych ćwiczeń za każdą przeszkodę (np. burpees albo plank);
   
 • KIDS 1 km z 10 różnymi przeszkodami lub 10 razy 10 wybranych ćwiczeń za każdą przeszkodę (np. burpees albo plank)
   
 • JUNIOR 2 km z 15 różnymi przeszkodami lub 15 razy 10 wybranych ćwiczeń za każdą przeszkodę (np. burpees albo plank)

 

Jak to działa?

1. Zapisujecie się na Runmageddon Solo x forBET w wybranej formule. (Jeśli posiadasz konto na Facebooku, po dokonaniu zapisu dołącz też do Grupy Runmageddon Solo!)

2. Podejmujecie wyzwanie (w czasie od jego ogłoszenia, do podanej daty zakończenia) i ciśniecie - odpowiednią ilość km biegu + pokonujecie przeszkody w adekwatnej do formuły liczbie (możecie zamienić je na wybrane ćwiczenia - każda przeszkoda jest wymienna na 20 powtórzeń np. burpees czy przysiadów). Zasieki pod stołem, pętla z butelkami wody czy skok przez zraszacz ogrodowy? Puśćcie wodze swojej przeszkodowej fantazji!

3. Dokumentujecie swoje wyczyny - screen z aplikacji z pomiarem trasy lub zdjęcie wyników bieżni czy inny dowód na pokonanie trasy np. z aplikacji zdrowie na smartfonie + filmik/ zdjęcie, jak ciśniecei burpees czy czołgacie się pod rzędem krzeseł) - i wysyłacie je do nas na adres solo@runmageddon.pl lub publikujecie w facebookowej grupie Runmageddon Solo x forBET.

4. Zostajecie bohaterami kolejnego, niezwykłego wyzwania i otrzymujecie bandanę oraz medal Finishera! 

 

Najważniejsze!

W tym specyficznym czasie najważniejsze jest dbanie o bezpieczeństwo - swoje i bliskich. Nie musimy jednak rezygnować z aktywności - #ZostańwDomu i pokonaj swój dystans na bieżni, w ogrodzie czy wokół stołu! Niemożliwe? Dla Runmageddończyków - nie istnieje!

 

Po weryfikacji Waszego dokonania, medal oraz bandanę (a w przypadku formuł Intro, Rekrut i Classic także koszulkę!) prześlemy na adres wskazany jako miejsce zamieszkania w profilu uczestnika. W związku z tym, podczas zapisu prosimy o zwrócenie uwagi, na poprawność  podanych przy rejestracji danych i ewentualne ich zaktualizowanie. 

 

Szczegóły wyzwania i zasad realizacji znajdziecie w REGULAMINIE

Pozostałe eventy

Runmageddon Warszawa Twierdza Modlin
29/01.10.2023