wtorek, 11 maja 2021

Akcja Korona Melvitu to efekt współpracy na sezon 2021!

 

Nie od dziś tworzymy z naszymi partnerami niezwykle ekstremalne akcje. Ta współpraca jednak, przyniosła coś zupełnie nowego. Coś co fizycznie będzie cieszyć Wasze oko przez długie lata. Mowa oczywiście o współpracy z marką Melvit, dzięki której w tym sezonie powstała kozacka statuetka Korony Melvitu.

 

Runmageddon poznaliśmy na własnej skórze jeszcze przed naszą współpracą. Jako uczestnicy różnych biegów, zwracamy szczególną uwagę na przygotowanie eventu oraz podejście do zawodnika. Na tej imprezie, dało się zauważyć coś, czego nie było do tej pory na podobnych tego typu imprezach- zaangażowaną społeczność. To nas zachęciło do podjęcia szerszej współpracy – mówi przedstawiciel marki Melvit.

 

Melvit od lat angażuje się w różne imprezy sportowe. „Aktywnie i zdrowo" to hasło towarzyszące marce od zawsze. W 2019 r. na 15 imprezach z cyklu Ligi Runmageddonu Melvit rozdał około 100 000 szt. mieszanek Trendy Lunch i  100 000 szt. pieczywa Crispy. Dla Uczestników najcięższych i najdłuższych formuł Hardcore i Ultra serwował Trendy Lunch na ciepło jako regenerację po wysiłku. Rok 2020 był inny niż wszystkie, każdy z nas doskonale o tym wie. Rok ten był przerwą w naszej współpracy, dlatego na 2021 postanowiliśmy wypracować coś piekielnie extra! 

 

Akcja Korona Melvitu to efekt współpracy na sezon 2021. Biorąc udział w czterech eventach –

Runmageddon Poznań 8-9.05

Runmageddon Warszawa 29-30.05

Runmageddon Trójmiasto 4-5.09

i Runmageddon Kraków 18-19.09

zgarniecie specjalną statuetkę, której wizualizację możecie zobaczyć poniżej! – Oprócz tej wyjątkowej statuetki szykujemy także dodatkowe gadżety, które ucieszą każdego Runmageddończyka – podkreśla przedstawiciel marki Melvit. 

 

 

Ale! To nie wszystko. Najlepsze na koniec! Jeśli komuś z Was, do zdobycia statuetki będzie brakowało jednego eventu, to... szykujemy specjalnego Jokera, którym będzie...! Ha! Nie ma tak łatwo. Więcej informacji o evencie zdradzimy wkrótce, a tymczasem łapcie wizualkę i szykujcie miejsce na półce na Koronę Melvitu!

 

 

Runmageddon Elk
26/27.06.2021