środa, 6 marca 2024

Tu gdzie wszystko się zaczęło

 

 

CZY WIESZ, JAKIE SĄ GRANICE TWOICH MOŻLIWOŚCI? 

 

Takie pytanie widniało na plakacie zapowiadającym I edycję RUNMAGEDDONU na Tor Służewiec.
 

Od tamtej pory mija dekada, a Runmageddon urósł do rangi największego biegu z przeszkodami w Polsce. W ciągu tych dziesięciu lat, żółtą taśmę na starcie, przekroczyło ponad 425 tys. osób - to więcej niż liczba mieszkańców, np. Gdańska. 
 

Runmageddon przyciąga osoby, które nie boją się stawiać sobie wyzwań, wychodzić ze strefy komfortu i poszukiwać nowych przeżyć. Ci, którzy wybierają naszą markę, nie tylko poszukują ekscytujących doświadczeń, ale również chcą podzielić się nimi z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami z pracy.

 

RMG x TOR SŁUŻEWIEC | ZIMOWY RUNMAGEDDON WARSZAWA - TOR SŁUŻEWIEC 2024

 

 

Od pierwszego wydarzenia w 2014 roku, Tor Służewiec konnych nie tylko zyskał status ikonicznej lokalizacji dla fanów OCR ale także stał się miejscem, gdzie tradycja spotykała się z nowoczesnością w sposób niezwykły. To właśnie tu niczym konie podczas wyścigów, uczestnicy pierwszego Runmageddonu zaczynali bieg z maszyny startowej, podążając za wystrzałem z pistoletu, którego dokonywał sam założyciel - Jarosław Bieniecki.

 

 

Już 18 maja na Torze Służewiec odbędzie się Women Power Day. Tego dnia to kobiety rządzą na torze! To okazja, aby celebrować kobiecą siłę i determinację podczas wyścigów konnych. Niech hasło RMG24 będzie Twoim biletem do emocjonującej przygody z dodatkową zniżką do strefy dla publiczności (przy zakupie biletu online na www.torsluzewiec.pl)! Kobiety ubrane na różowo wejdą tego dnia na wyścigi bezpłatnie. Nie zabraknie ekscytujących wyścigów konnych, które wprawią Was w sportowe uniesienia, ale to nie wszystko! Na miejscu czeka mnóstwo atrakcji, które zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych uczestników wydarzenia.

 

 

 

Pierwszy start zawodników, podczas pierwszego w historii RUNMAGEDDONU na Torze Służewiec w Warszawie- fot. Ewelina Milbrant

 

Oni jeszcze nie wiedzieli...

 

To właśnie na Torze Służewiec,  z dala od standardowych tras biegowych, Runmageddon zrodził się jako wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło uczestnikom przeżyć prawdziwą przygodę, pokonując nie tylko dystans, ale także liczne przeszkody. Wówczas, miejsce to stało się „areną” pierwszego w historii Runmageddonu, czyniąc je symbolicznym dla rozwoju marki i społeczności.

Wcześniej na tym terenie odbywały się już inne imprezy, odbiegające od jego standardowego przeznaczenia. To tu grali Stonesi, U2 czy Gorge Michael, zaś 13 maja 2014 r. , po raz pierwszy na scenie OCR, w tym miejscu, wystąpił Runmmagedon.

 

 

ZIMOWY RUNMAGEDDON 2024 - podobnie jak na pierwszej edycji w 2014 roku, zawodnicy ruszali z maszyny startowej, niczym konie wyścigowe. 

 

 

Od 2014 roku, Runmageddon stale ewoluował, stając się nie tylko wyzwaniem fizycznym, ale także platformą do budowania wspólnoty, integracji oraz zdobywania nowych doświadczeń.

Największy bieg z przeszkodami w Polsce, ponownie zawitał na służewieckim torze, podczas zimowej edycji na początku lutego 2024 r. Dziś to już inny Runmageddon, choć „konstrukcja” niektórych formuł pozostała taka sama, to dzisiejsza organizacja jest już na zupełnie innym poziomie.

 

Podobnych, legendarnych miejsc na mapie Runmageddonu znajdzie się z pewnością jeszcze kilka, jednak to właśnie TOR SŁUŻEWIEC, był, jest i będzie kolebką biegów OCR W Polsce. Właśnie dlatego wciąż budzi tak wiele wzniosłych emocji, nie tylko w gronie zawodników, ale również wśród organizatorów.

 

 

 

Runmageddon Myślenice
27/28.07.2024