środa, 28 czerwca 2023

Z RODZINKĄ NAJLEPIEJ WYCHODZI SIĘ NA... RUNMAGEDDON!

 

W obecnych czasach, kiedy wiele rodzin boryka się z problemem braku aktywności fizycznej u dzieci, coraz większą popularnością cieszą się różnego rodzaju wydarzenia i aktywności, które integrują całą rodzinę i jednocześnie promują zdrowy styl życia.

 

Jednym z takich wydarzeń, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem jest z pewnością

 RUNMAGEDDON.
 

 


 

Co czyni tę imprezę tak atrakcyjną dla rodzin? Przede wszystkim jest to możliwość połączenia ruchu i zabawy. Bieg, którego trasa jest wypełniona różnorodnymi przeszkodami, sprawia, że zarówno dzieci, jak i dorośli mogą sprawdzić swoje umiejętności fizyczne, wytrzymałość i siłę. Dzięki temu, każdy uczestnik może poczuć się jak prawdziwy bohater. Dla rodzin z dziećmi, Runmageddon to również doskonała okazja do spędzenia czasu razem na świeżym powietrzu. W trakcie biegu, rodzice mogą wspierać i motywować swoje dzieci, tworząc silne więzi rodzinne. To także świetny sposób na naukę pracy zespołowej i wspólnego pokonywania wyzwań. 
 

 

***

 

- Ale jak to? Runmageddon to przecież morderczy bieg dla największych harpaganów, którzy trenują 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę!

- Właśnie! Gdzie tu miejsce dla rodzin i dzieci?

 

Nasza odpowiedź brzmi:

- Nic bardziej mylnego!

 

***

 

 

Warto podkreślić, że organizatorzy Runmageddonu dbają o bezpieczeństwo uczestników, zapewniając profesjonalną opiekę medyczną i dokładnie sprawdzając stan techniczny wszystkich przeszkód. Wielu rodziców obawia się, że bieg przeszkodowy może być zbyt wymagający dla ich dzieci. Jednak Runmageddon to wydarzenie, które jest dostosowane do różnych grup wiekowych. Istnieją specjalne kategorie wiekowe, w których dzieci mogą brać udział, przy zachowaniu odpowiednich ograniczeń i opieki rodziców. Przeszkody są odpowiednio dostosowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i odpowiedni poziom trudności dla najmłodszych uczestników. W ten sposób, biorąc udział w Runmageddonie, dzieci uczą się pokonywać własne ograniczenia i rozwijać swoje umiejętności fizyczne w sposób zdrowy i kontrolowany.

 

 

Family by Flis
 

To pierwszy ukłon Runmageddonu w stronę rodzin z dziećmi - nie tylko tych najmłodszych! Wybierając start w tej formule decydujesz się na przeżycie przygody w gronie najbliższych! To właśnie tutaj możesz wystartować pod rękę z mamą, tatą, córką, synem, ciocią, wujkiem, bratem czy siostrą - możliwości jest wiele i tylko od Was zależy jaką drużynę skompletujecie (drużyna w tym przypadku to min. 2 osoby). Przed Wami wyzywanie polegające na pokonaniu 2,5km trasy, naszpikowanej ponad 15 przeszkodami. Możecie sobie wzajemnie pomagać i motywować się. Pamiętajcie, że strach ma wielkie oczy i jedyne czego potrzebujecie to chęci do dobrej zabawy i przeżycia nowego doświadczenia. Formuła Family by Flis jest w zasięgu absolutnie każdego!
 


 

Namówiliśmy?

Kliknij TUTAJ, poznaj szczegóły i sprawdź najbliższe eventy, podczas których czekamy na Ciebie i Twoją rodzinkę z formułą Family by Flis!

 

 

KIDS
 

Kolejna propozycja od RMG, tym razem dla najmłodszych! Kategoria wiekowa KIDSów to przedział między 4 a 11 rokiem życia. Tu dzieciaki same wchodzą na trasę i mają przed sobą do pokonania dystans 1km oraz ponad 10 przeszkód, dostosowanych do ich możliwości. Rodzice i inni członkowie rodziny mocno kibicują swoim urwisom a o bezpieczeństwo na trasie dbają nasi niezawodni wolontariusze.

Oprócz standardowej formuły KIDS, w sezonie 2023 ruszyła seria specjalna MARVEL | RMG KIDS, w której dzieciaki startują w asyście doświadczonych pomocników, przebranych w stroje inspirowane superbohaterami MARVELA. Jest to ogromne przeżycie, zwłaszcza dla tych najmłodszych amatorów błotnego szaleństwa i z pewnością nie zapomną go na dłuuugi, długi czas!

 

 


 

Kliknij TUTAJ i zapisz swojego urwisa jeszcze dziś! Gwarantujemy niesłychaną przygodę!


 

 

JUNIOR

 

Ostatnią propozycją w kategorii rodzin i dzieci jest formuła Junior - coś specjalnego dla nieco starszych śmiałków, którzy są jednak jeszcze odrobinę za młodzi na start w formułach dla dorosłych. Formuła Junior to 3 kilometry wyjątkowej, błotnej zabawy z 15 ekscytującymi przeszkodami. Wyzwanie mogą podjąć młodzi wojownicy między 12. a 15. rokiem życia. Jest to kolejna okazja do wspólnego spędzania czasu i tworzenia nowej, rodzinnej historii!

 

 

]

 

Szczegółowe informacje oraz zapisy na JUNIORA znajdziesz TUTAJ!

 

 


 

 

WAKACYJNA  ALTERNATYWA 

PÓŁKOLONIE Z CHARAKTEREM by RUNMAGEDDON & KAMIŃSKI FOUNDATION

 

Nadeszło wyczekiwane przez wszystkich lato.

"Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły..." jak mówią słowa piosenki - no właśnie: "I co teraz?" - z pewnością głowi się niejeden rodzic. 

Mamy na to odpowiedź!

 

 

Przedstawiamy naszą wakacyjną propozycję, wykraczającą poza typowe eventy spod znaku RMG, jednak wciąż zachowującą ich pierwiastek.

Jeśli nie wiesz jak zapewnić dziecku czas w w wakacje, to mamy dla Ciebie coś wartościowego!

 

 

Panie i Panowie...

...przed Państwem:

 

 

* 6 TURNUSÓW  * 3 LOKALIZACJE *

NIESKOŃCZONOŚĆ WARTOŚCI

Półkolonie z Charakterem by Runmageddon & Kaminski Foundation


To połączenie aktywności fizycznej znanej z Runmaggedonu, z życiową fillozofią Marka Kamińskiego który jako pierwszy na ziemi zdobył oba bieguny.
Zapisując swoje dziecko na Półkolonie z charakterem dajesz mu szanse rozwinąć się fizycznie oraz mentalnie.

Czy może być coś lepszego niż zabawa i rozwój pod okiem profesjonalistów w swojej dziedzinie?
Pielęgnujemy to co ważne, a nie zawsze egzekwowane przez szkołę tj. odpowiedzialności, zespołowość, samodzielności, organizację czasu i przestrzeni, empatię oraz celowość w życiu.

 

Dzięki współpracy z filozofem, podróżnikiem oraz twórcą metody Biegun – Markiem Kamińskim -  program zawiera także elementy rozwoju mentalnego, samoświadomości oraz samorozwoju.

 

 

Wejdź na 

https://www.runmageddon.pl/imprezy/by-runmageddon-kaminski-foundation

 

i zapisz swoje dziecko na jedyny w swoim rodzaju program letnich półkolonii!

To będą niezapomniane wakacje!

 

Runmageddon Bydgoszcz Park Myślęcinek
15.06.2024