Charytatywny Trening Runmageddon Dla Wilka Radom 07.09.2019

Treningi

Do startu pozostało

 

Niecodzienne sytuacje wymagają niecodziennych rozwiązań. Jeden z czołowych zawodników, trener, szkoleniowiec, ale przede wszystkim nasz przyjaciel - Sylwek Wilk, uległ poważnemu wypadkowi w wyniku którego doszło do amputacji nogi. Siła i charakter to cechy które nie są mu obce - chłopak już marzy o kolejnych startach, które bez zakupu specjalistycznej protezy, będą niemożliwe. 


Pomoc w takiej sytuacji jest niezwykle ważna, więc po warszawskiej inauguracji, nie zatrzymujemy się i ruszamy z serią lokalnych treningów charytatywnych! Już 7 września zapraszamy do Radomia, gdzie pod okiem Marty Sprawki, reprezentantki Husaria Race Team, poćwiczycie technikę pokonywania przeszkód. Bądźcie pewni, że zgotujemy Wam prawdziwe piekło! Wbijajcie zatem tłumnie, bowiem cały dochód z tej wyjątkowej imprezy zostanie przeznaczony na zakup protezy dla wojowniczego Wilka!

 

Kiedy: 07.09.2019 (sobota)

Godzina: 12:00 – grupa początkująca
                14:00 – grupa zaawansowana
Gdzie: Strefa Treningu Funkcjonalnego, ul. Folwarczna 95, 26-600 Radom
Limit: 20 osób w serii
Wjazd: minimum 20 złotych przelane na rzecz zbiórki www.razemdlawilka.pl. Liczą się tylko wpłaty dokonane po 26 sierpnia, czyli dniu odpalenia treningu!

 

Koniecznie zabierz ze sobą dowód wpłaty na trening (może być online np. na smartfonie).