Morderczy Trening Runmageddon Stadion Wrocław Dorośli, Junior + KIDS! Treningi Wrocław 23.03.2019

 

Takiego treningu jeszcze nie było!

 

Już 23. marca wbijamy na Stadion Wrocław na kozacki wycisk, w którym wykorzystamy m.in. infrastrukturę stadionu, a nastawiony będzie on na budowanie Waszej wytrzymałości i wydolności przed Runmageddonem Wrocław! Czeka Was m.in. wspinanie na linie, „kibol jump”, bieganie po trybunach oraz dookoła murawy i wiele innych wyzwań przygotowanych przez naszych trenerów z N11 Studio!


Ponadto odpalimy trening dla Juniorów i Kidsów!

 

Zapraszamy wszystkich adeptów przeszkodowej zajawki w wieku 7-15 lat na trening, podczas którego przetestują swoją szybkość i zwinność! Pierwsza część – wytrzymałościowa – odbędzie się na terenie Stadionu, druga– przeszkodowa –w Arenie Gigantów na dmuchanym torze przeszkód i torze wipe-out!

 

W drugiej części odbędzie się również challenge, w którym do wygrania będą wejściówki na kwietniowy Runmageddon Wrocław oraz do Areny Gigantów.

 

Należy zabrać ze sobą wygodne obuwie zmienne oraz odzież sportową dostosowaną do pogody. Arena Gigantów jest obiektem w całości zadaszonym, ale nie jest ogrzewana.Partnerem treningowym jest Samsung!

Kiedy: 23.03.2019 (sobota)

Godzina: 11:00; 12:00 (serie równoległe dla obu grup)
Gdzie: Stadion Wrocław, Al. Śląska 1, 54-118 Wrocław (wjazd od ul. Królewieckiej)
Limit: 30 osób w serii (dorośli); 20 osób w serii (Junior +KIDS)
Wjazd: 20 zł

 

 

Zimowy Runmageddon Warszawa
03/04.02.2024