I
PL
EN

Reebok POWERUN by Runmageddon Warszawa 14.04.2018

Do startu pozostało
Dostępne formuły
- Reebok POWERUN
10 KM 10 Przeszkód 14.04

Klasyfikacja generalna

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 1292 Marcin Sypniewski M Poznań 09:15 (1) 00:30:07
2 444 Artur Jabłoński M Warszawa REEBOK RUN CREW 10:00 (1) 00:30:29
3 226 Petr Hradecký M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (1) 00:32:05
4 675 RAFAŁ KASZA M ZIELONA GÓRA 10:30 (1) 00:32:23
5 225 Miroslav Burian M Prague Reebok Run Crew CZ 09:30 (2) 00:32:27
6 268 Tomasz Łyżwiński M Warszawa 09:30 (3) 00:33:40
7 233 Karol Ostapczuk M Warszawa runnersclub.pl Warszawa 09:30 (4) 00:34:17
8 10 Kamil Pupkowski M Skwierzyna Algraf Race Team 09:00 (1) 00:34:48
9 1255 Mariusz Żak M Radom 12:45 (1) 00:35:02
10 1297 Adam Dąbek M Wieruszów 10:45 (1) 00:35:25
11 407 Piotr Bętkowski M Warszawa adidas Runners Warsaw 10:00 (2) 00:35:32
12 85 Witold Szadkowski M Warszawa 09:00 (2) 00:35:36
13 829 Wiktor Borysewicz M Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (1) 00:35:45
14 224 Richard Bednář M Olomouc Reebok Run Crew CZ 09:30 (5) 00:36:01
15 474 Dariusz Kròl M Wołomin 10:00 (3) 00:36:26
16 1451 Jaro Bieniecki M warszawa 11:45 (1) 00:36:50
17 1171 kamil Sierzan M warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (1) 00:37:20
18 1321 Sylwester Wilk M Otwock 11:15 (1) 00:37:23
19 1467 Marek Podgorski M Warszawa 09:00 (3) 00:37:46
20 1326 Anna Łapińska K Warszawa 09:00 (4) 00:37:51
21 11 Paweł Rybarczyk M Gorzów Wlkp Algraf Race Team 09:00 (5) 00:38:28
22 237 Maciej Zieliński M Piastów xRunners 09:30 (6) 00:38:30
23 960 Arkadiusz Zoń M Suwałki Suwal Athletica 11:15 (2) 00:38:32
24 1454 Bartosz Mogiła M Warszawa Les Mills 11:45 (2) 00:38:34
25 1072 Krzysztof Stanclik M Katowice Crossfit Południe 12:00 (1) 00:38:36
26 46 Mateusz Hełmecki M Nowy Sącz 09:00 (6) 00:38:47
27 1284 Cezary Szyszko M Warszawa POWER TRAINING 10:30 (2) 00:38:55
28 735 Michał Zwęgliński M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (2) 00:39:02
29 9 Patryk Sładek M Bełk Agata Pietroszek Team 09:00 (7) 00:39:05
30 608 Maciej Ugryn M Warszawa 10:15 (1) 00:39:09
31 749 Maciej Wietrzyński M Gdańsk Husaria Race Team 10:45 (3) 00:39:11
32 571 Michał Kosma M Warszawa 10:15 (2) 00:39:14
33 1182 René Kujan M Praha Reebok Czechia 12:15 (2) 00:39:19
34 16 Piotr Kondraciuk M Białystok CrossFit Białystok 09:00 (8) 00:39:28
35 910 Karol Wójcik M Paniówki 11:00 (2) 00:39:36
36 1310 Michał Wróblewski M Borzyszewo GRA Runners 12:30 (1) 00:39:37
37 403 Michał Żebrowski M Liw 09:45 (1) 00:39:48
38 1175 Łukasz Świątek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (3) 00:40:02
39 51 Krystian Jusiński M Warszawa 09:00 (9) 00:40:06
40 98 Kacper Żelazkowski M Warszawa 09:00 (10) 00:40:08
41 1196 Michal Vcelis M Prague 12:15 (4) 00:40:11
42 1183 Janusz Kukla M Kraków Rossmann 12:15 (5) 00:40:12
43 1044 Ewa Jagielska K Ostrów Mazowiecka REEBOK RUN CREW 12:45 (2) 00:40:15
44 957 Karol Bielec M Nowy Dwór Mazowiecki Rozbiegamy Nowy Dwór 11:45 (3) 00:40:17
45 1094 Paweł Remiszewski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (4) 00:40:18
46 151 Łukasz Chołuj M Warszawa 09:15 (2) 00:40:20
47 605 Leszek Tejwan M Warszawa 10:15 (3) 00:40:32
48 685 Damian Majchrowicz M Radymno 10:30 (3) 00:40:41
49 138 Grzegorz Grzywna M Wojciechów Wkb Meta Lubliniec 09:15 (3) 00:40:45
50 364 Mateusz Kodym M Węgrów 09:45 (2) 00:40:48
51 1089 Marek Pyz M Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 12:00 (2) 00:40:52
52 229 Jiří Spurný M Prague Reebok Run Crew CZ 09:30 (7) 00:40:53
53 267 Jarosław Lorek M Warszawa 09:30 (8) 00:41:01
54 519 Tomasz Gorszko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (4) 00:41:04
55 131 Grzegorz Słodki M Zakrzowiec SRTG Niepołomice 09:00 (11) 00:41:12
56 1288 Dmytro Selianin M Złotoryja 12:45 (3) 00:41:28
57 1268 Paweł Ratalewski M Warszawa CrossFit MGW 11:45 (5) 00:41:40
58 1539 Mariusz Byśkiewicz M Kutno 12:45 (4) 00:41:43
59 1009 Dalia Delewska K Gliwice REEBOK RUN CREW 11:30 (1) 00:41:47
60 945 Krystian Kamecki M Zgierz Rossmann 11:15 (3) 00:41:50
61 23 Dominik Goliński M Częstochowa Forma Cross Team 11:30 (2) 00:42:02
62 282 Włodzimierz Radka M Radom 09:30 (9) 00:42:04
63 1034 Wojcech Trybuszkiewicz M Warszawa 10:30 (4) 00:42:04
64 1117 Konrad Kosecki M Ząbki 12:00 (3) 00:42:18
65 327 Grzegorz Falinski M Radom RSSW 09:45 (3) 00:42:23
66 1200 Maksymilian Sater M Kraków Fajerfajtersi 12:30 (2) 00:42:24
67 509 Dariusz Zdebel M Piekary Śląskie 10:00 (4) 00:42:25
68 185 Janusz Stryjek M Tłuszcz 09:15 (4) 00:42:31
69 1227 Michał Zajko M Świdnik CrossFit Z16 12:45 (5) 00:42:33
70 799 Milan Tober M Nowe Ostrowy 10:45 (4) 00:42:35
71 165 Grzegorz Kowalski M Ożarów Mazowiecki 09:15 (5) 00:42:41
72 1129 Mariusz Michalski M Radom 12:00 (4) 00:42:46
73 1424 Adam Zawiasa M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (3) 00:42:46
74 1384 Mikołaj Iwański M Radom 12:15 (6) 00:42:51
75 610 Kacper Wiskowski M Warszawa 10:15 (5) 00:42:53
76 980 Darek Fyda M Skawa 11:15 (4) 00:42:54
77 12 Arkadiusz Lisiecki M Łódź AROOO 09:00 (12) 00:43:20
78 232 Emil Kamiński M Warszawa runnersclub.pl Warszawa 09:30 (10) 00:43:28
79 227 Eric Leitner M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (11) 00:43:30
80 865 Zbigniew Boroń M Wojkowice 11:00 (3) 00:43:44
81 711 Paweł Łyp M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (5) 00:43:44
82 774 Tomek Adamczyk M Siedlce 10:45 (6) 00:43:49
83 340 Michał Zwoliński M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (4) 00:43:54
84 1105 RAFAŁ Mrózek M Łękawica TOP GUN 12:00 (5) 00:43:58
85 1045 Kamil Andrychowski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (6) 00:43:59
86 1250 RAFAŁ SKRZYNIARZ M WARSZAWA 12:45 (6) 00:44:11
87 1291 Krystian Tomaszewski M Orzysz Husaria Race Team 09:15 (6) 00:44:12
88 92 Jakub Włostek M Zgierz 09:00 (13) 00:44:21
89 1351 Bartosz Brusiło M Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (4) 00:44:22
90 130 Aneta Duda K Legionowo SKURCZE ŁYDEK 09:15 (7) 00:44:26
91 694 Grzegorz Salczak-Bereda M Stare Budy 10:30 (5) 00:44:27
92 1331 Aleksander Ptasiński M Warszawa CrossFit GCW 11:15 (5) 00:44:28
93 1522 Piotr Szwiec M Warszawa AXN Polska 12:15 (7) 00:44:30
94 426 Mariusz Piegat M Warszawa CrossFit NoLimit 10:00 (5) 00:44:34
95 218 Wojciech Pruchniak M Puławy M-STAL PUŁAWY 09:30 (12) 00:44:38
96 1189 Dawid Lech M Warszawa 12:15 (8) 00:44:39
97 1276 Emilia Mazek K Garwolin 11:30 (5) 00:44:40
98 1037 Wojciech Wosik M Warszawa 11:30 (6) 00:44:41
99 438 Michał Tetkowski M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (6) 00:44:42
100 437 Mariusz Taperek M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (7) 00:44:46
101 975 Jakub Oberski M Łódź Wataha Grupa Treningowa 11:15 (6) 00:44:47
102 1283 Agata Pietroszek K Namyslow 09:00 (14) 00:44:48
103 1429 Kamil Panufnik M Warszawa 12:15 (9) 00:44:48
104 903 Mateusz Szałamacha M Łódz 11:00 (4) 00:44:50
105 867 Maurycy Czereszko M Warszawa 11:00 (5) 00:44:52
106 145 Tomasz Baranowski M Pułtusk 09:15 (8) 00:44:53
107 26 Grzegorz Baran M warszawa 09:00 (15) 00:44:55
108 558 paweł alot M Radom 10:15 (6) 00:44:55
109 1354 Paweł Świętek M Pieniążkowice POWER TRAINING 11:30 (7) 00:45:02
110 132 Tomasz Skrzos M Warszawa SRTG WARSZAWA 09:15 (9) 00:45:05
111 49 Kuba Jarosiński M Warszawa 09:00 (16) 00:45:05
112 563 Artur Bielecki M Warszawa 10:15 (7) 00:45:11
113 195 Karol Zienkiewicz M Warszawa 09:15 (10) 00:45:12
114 741 Wojtek Derda M warszawa Derdy 11:45 (7) 00:45:15
115 1533 Filip Przadka M Warszawa Warsaw crew 12:30 (3) 00:45:26
116 1156 Marcin Zawadzki M Warszawa 12:00 (6) 00:45:30
117 196 Łukasz Zymler M Olsztyn 09:15 (11) 00:45:32
118 941 urszula nęcka K Sosnowiec REEBOK RUN CREW 11:15 (7) 00:45:32
119 352 Marek Garlicki M Warszawa 09:45 (5) 00:45:33
120 884 Adam Kowalski M Jazgarzew 11:00 (6) 00:45:34
121 1520 Adrian Mucha M Warszawa 12:30 (4) 00:45:37
122 191 Maciej Wojtkowski M Warszawa 09:15 (12) 00:45:42
123 898 Maciej Ratajczak M Bojanowo 11:00 (7) 00:45:43
124 107 Bartek Szczęsny M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (13) 00:45:49
125 1046 Krzysztof Grygo M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (8) 00:45:51
126 667 Kacper Jędrczak M Warszawa 10:30 (6) 00:45:55
127 1147 Jędrzej Śmigielski M Warszawa 09:15 (14) 00:45:59
128 62 Lidia Lewandowska K Warszawa 09:00 (17) 00:46:01
129 419 Michał Semczuk M Sandomierz CrossFit GCW 10:45 (7) 00:46:01
130 1439 Paweł Kozak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (8) 00:46:03
131 723 Michał Grochólski M Nidzica CrossFit GCW 10:45 (9) 00:46:07
132 959 Mateusz Gołowczyc M Suwałki Suwal Athletica 11:15 (8) 00:46:10
133 1211 Andrzej Kochaniak M Sowlany WŁÓCZYBIEGI 12:30 (5) 00:46:11
134 1313 Błażej Knakowski M Nidzica 11:15 (9) 00:46:13
135 853 Tomasz Żak M Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (8) 00:46:16
136 848 Paweł Rozmiarek M mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (9) 00:46:20
137 1243 KRYSTIAN KIEREPKA M ŚWIDNIK 12:45 (7) 00:46:20
138 968 Błażej Rybacki M Nowa Wrona Torpeda Race Team 11:15 (10) 00:46:22
139 1316 Ewelina Płatos K Radom 10:15 (8) 00:46:23
140 1102 Robert Soszyński M Łódź Sportera OCR 12:00 (7) 00:46:29
141 1132 Adam Mulak M Warszawa 12:00 (8) 00:46:29
142 192 Sebastian Wróbel M Warszawa 09:15 (15) 00:46:32
143 559 TOMASZ ANDRZEJEWSKI M RADOM 10:15 (9) 00:46:37
144 1277 Konrad Tomana M Warszawa 09:15 (16) 00:46:42
145 1378 Paweł Nerek M Warszawa 11:45 (9) 00:46:44
146 766 Michał Bednarek M Radom Total Fitness 09:30 (13) 00:46:52
147 283 Grzegorz Rapacz M Warszawa 09:30 (14) 00:46:58
148 1118 Mateusz Kowalski M Warszawa 12:00 (9) 00:46:59
149 568 Radek Jankowski M Nasielsk 10:15 (10) 00:47:02
150 593 Łukasz Pożyczka M Radom 10:15 (11) 00:47:03
151 321 Jarosław Rutkowski M Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (6) 00:47:06
152 1322 Marcin Izdebski M Siedlce 11:30 (8) 00:47:09
153 1552 Marcin Janiak M Warszawa 12:30 (6) 00:47:12
154 212 Krzysztof Koenig M Katowice Husaria Race Team 09:30 (15) 00:47:14
155 843 Dariusz Nowak M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (10) 00:47:17
156 1376 Karol Gruszka M Warszawa REEBOK RUN CREW 11:45 (10) 00:47:18
157 510 Dawid Zgoliński M Racibórz 10:00 (8) 00:47:22
158 1186 Piotr Gidziński M Warszawa 12:15 (10) 00:47:27
159 1179 Jan Mastalerek M Przytyk Jaskólki Plus 12:15 (11) 00:47:28
160 116 Artur Matejczyk M Białystok OUTDOOR TRAINING 09:15 (17) 00:47:32
161 37 Konrad Czechowski M Warszawa 09:00 (18) 00:47:32
162 485 Aleksander Pawlukiewicz M Ząbki 10:00 (9) 00:47:32
163 1228 Grzegorz Janiszewski M Warszawa DZIADY OCR 12:45 (8) 00:47:34
164 1093 Krzysztof Górski M Łomża Reebok RUN CREW ŁOMŻA 11:45 (11) 00:47:35
165 1154 Wojciech Wach M Kraków 12:00 (10) 00:47:36
166 1222 Adam Woźniacki M Lublin 12:30 (7) 00:47:40
167 1443 Krystian Rosłoniec M Warszawa Warsaw crew 12:30 (8) 00:47:41
168 1347 Julita Kotecka K Michałowice-wieś 11:45 (12) 00:47:43
169 468 Szymon Kopydłowski M Warszawa 10:00 (10) 00:47:46
170 31 Michał Bogucki M WARSZAWA 09:00 (19) 00:47:47
171 713 Łukasz Maruszak M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (10) 00:47:47
172 572 konrad kowalczyk M baczki 10:15 (12) 00:47:48
173 78 Arkadiusz Pec M WARSZAWA 09:00 (20) 00:47:49
174 725 Piotr Kurek M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (11) 00:47:51
175 732 Marcin Sawnor M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (12) 00:47:52
176 1153 Paweł Trześniewski M Szydłowiec 12:00 (11) 00:48:00
177 570 Mariusz Kaczor M Warszawa 10:15 (13) 00:48:00
178 940 Dawid Kwiatkowski M poznan Przebiegli 11:15 (11) 00:48:02
179 569 Piotr Jędra M GARBATKA Letnisko 10:15 (14) 00:48:04
180 775 Rafał Babiński M Nadarzyn 10:45 (14) 00:48:06
181 859 Andrzej Bogdał M Warszawa REEBOK RUN CREW 10:45 (13) 00:48:06
182 1240 Michał Gątnicki M Lublin 12:45 (9) 00:48:11
183 560 Rafał Antosik M Warszswa 12:45 (10) 00:48:12
184 1199 Jacek Zell M Gorzów Wlkp. DZIADY OCR 12:30 (9) 00:48:13
185 278 Dominik Pisiński M Strzyżów 09:30 (16) 00:48:20
186 838 Marcin Jakubowski M Kościan LOFT TEAM EXTREME 11:00 (11) 00:48:25
187 59 Stanisław Kurach M Warka 09:00 (21) 00:48:25
188 487 Joanna Polak-Tylek K Warszawa 10:00 (11) 00:48:27
189 1128 Łukasz Mędrzejewski M Warszawa 12:00 (12) 00:48:29
190 650 Emil Batorowicz M Warszawa VIGO System 10:30 (7) 00:48:30
191 372 Paweł Matuszewski M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (12) 00:48:32
192 336 Kamil Maj M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (7) 00:48:33
193 436 Marcin Szaniawski M Dobrzyniewo Duże Husaria Race Team 10:00 (13) 00:48:39
194 1329 Adrian Bastjan M Warszawa Husaria Race Team 10:45 (15) 00:48:40
195 382 Kacper Rzeńca M Białystok 09:45 (8) 00:48:45
196 704 Karol Tomaszewski M Wrocław 10:30 (8) 00:48:45
197 803 Mariusz Włodarski M Warszawa 10:45 (16) 00:48:46
198 767 ADRIAN CUPRYJAK M TARCZYN Total Fitness 10:45 (17) 00:48:48
199 782 Tomek Jaciubek M Warszawa 10:45 (18) 00:48:55
200 895 Przemysław Pierzak M Radomsko 11:00 (12) 00:48:56
201 139 Jakub Kłodkowski M Kobyłka WWL TEAM 09:15 (18) 00:49:02
202 1033 Paweł Rodaszyński M Warszawa 11:30 (9) 00:49:02
203 1159 Julia Blażejowska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (12) 00:49:02
204 137 Mateusz Molenda M Warszawa trener24h.com.pl 09:15 (19) 00:49:03
205 257 Adam Jahns M poznań 09:30 (17) 00:49:05
206 809 Filip Antoszewski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (13) 00:49:10
207 1309 Patryk Laskowski M Włocłwek 12:15 (13) 00:49:10
208 805 Marcin Chrzanowski M Warszawa BOOT CAMP POLSKA 11:00 (14) 00:49:16
209 992 Krzysztof Starczewski M Warszawa 11:15 (12) 00:49:21
210 1495 Patryk Błażejczyk M warszawa 12:30 (10) 00:49:21
211 103 Dariusz Darkowski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (20) 00:49:22
212 1107 Marcin Basaj M Karczew 12:00 (13) 00:49:24
213 301 Tomáš Stránský M Kadaň #ReebokRunCrewCZ 09:45 (9) 00:49:26
214 1138 Michał Pietrzykowski M Jaworze 12:00 (14) 00:49:34
215 1461 Wojtek Borkowski M Brzeg 12:45 (11) 00:49:36
216 1225 Marcin Nawrocki M Lublin CrossFit Z16 12:45 (12) 00:49:37
217 21 Robert Łopuch M Łabowa DZIADY OCR 09:00 (22) 00:49:38
218 58 Kacper Kurach M Warka 09:00 (23) 00:49:46
219 1190 Marcin Łukaszyk M Ząbki 12:15 (14) 00:49:48
220 599 Łukasz Stachoń M Mikołów 12:00 (15) 00:49:49
221 1262 Bartosz Jeziorański M Zamienie Ekipa Haier 12:45 (13) 00:49:50
222 333 Michał Wojtunik M Dąbrowa Górnicza Sportowa Dąbrowa 09:45 (10) 00:49:51
223 299 Karol Wystalski M Warszawa 09:30 (18) 00:49:52
224 1130 Mateusz Michalski M Jaworze 12:00 (16) 00:49:53
225 1272 Grzegorz Knyt M Warszawa 11:30 (10) 00:49:53
226 670 Marek Jusiński M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 11:30 (11) 00:49:54
227 784 Kamil Józwik M Warszawa 10:45 (19) 00:49:55
228 1193 Henryk Smagacz M Stara Jastrząbka 13 12:15 (15) 00:49:57
229 105 Robert Lalewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (21) 00:50:00
230 1254 Marcin Wyroda M Trześń 12:45 (14) 00:50:01
231 324 Marcel Garbarczyk M Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (11) 00:50:02
232 293 Agnieszka Walkiewicz M Radom 09:30 (19) 00:50:03
233 1066 Krzysztof Kilka M Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (17) 00:50:06
234 249 Karol Chodyra M Radom 09:30 (20) 00:50:09
235 682 Adam Lachowski M Gliwice 10:30 (9) 00:50:09
236 280 Mariusz Posiewka M Radzymin 09:30 (21) 00:50:11
237 807 Wojciech Chrzanowski M Warszawa Cebulaki 11:00 (15) 00:50:16
238 443 Szymon Sochala M Łowicz Nieustraszeni Team Łowicz 10:00 (14) 00:50:18
239 399 Paweł Wiekiera M Piaseczno 09:45 (12) 00:50:19
240 159 Thomas Kapp M Warsaw 09:15 (22) 00:50:19
241 796 Piotr Serdeń M Łódź 11:15 (13) 00:50:20
242 764 Maciej Pazikowski M Warszawa The brothers 10:45 (20) 00:50:27
243 433 Marcin Zawadzki M Siedliska GO SPORT-TEAM 09:30 (22) 00:50:27
244 345 Łukasz CHOROŚ M Zwoleń 09:45 (13) 00:50:28
245 660 Mirosław Bugaj M Warszawa 10:30 (10) 00:50:28
246 476 Jan Maciejewski M Warszawa 10:00 (15) 00:50:29
247 370 Daniel Marciniak M Warszawa 09:45 (14) 00:50:32
248 1373 Mikołaj Urbański M Warszawa 11:30 (12) 00:50:33
249 1104 Adrian Mrózek M Łękawica TOP GUN 12:00 (18) 00:50:34
250 490 Radosław Rutka M Warszawa 10:00 (16) 00:50:37
251 1394 Ilona Brusiło K Warszawa Mamy Ruszamy 12:45 (15) 00:50:41
252 205 Grzegorz Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 09:30 (23) 00:50:44
253 565 BARTEK GÓRNIAK M Kraśnik 10:15 (15) 00:50:46
254 1019 Peter Bodis M Warszawa 11:30 (13) 00:50:46
255 102 Jacek Brzeziński M Tarnów Husaria Race Team 09:15 (23) 00:50:51
256 1026 Julian Krzyżanowski M Warszawa 11:30 (14) 00:50:54
257 1301 Michał Przewłocki M Warszawa 11:15 (14) 00:50:54
258 1035 Emilia Wąsiakowska K Warszawa 11:30 (15) 00:50:56
259 481 Mateusz Mroczkowski M Warszawa 10:00 (17) 00:50:57
260 822 Anna Pilarska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (16) 00:51:05
261 294 Michał Wender M warszawa 09:30 (24) 00:51:07
262 158 Rafał Hałasa M Warszawa 09:15 (24) 00:51:09
263 1098 Łukasz Korczak M Łódź Sportera OCR 12:00 (19) 00:51:10
264 1358 Tomasz Biernacki M Warszawa 11:30 (16) 00:51:11
265 143 Bartłomiej Ambrozik M Bielsko- Biała 09:15 (25) 00:51:13
266 1192 Rafał Perczyński M Stoczek Łukowski 12:15 (16) 00:51:13
267 1480 Przemysław Kobus M Warszawa 11:45 (13) 00:51:13
268 879 wojtek jasiewski M skrażysko 11:00 (17) 00:51:14
269 734 Rafał Witowski M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (21) 00:51:21
270 1540 Bartłomiej Dur M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (26) 00:51:22
271 1383 Hubert Bochra M Wrocław 12:15 (17) 00:51:29
272 1395 Kamil Bondarzewski M Warszawa 11:30 (17) 00:51:31
273 1460 Piotr Elwertowski M Warszawa 12:30 (11) 00:51:31
274 1343 Krzysztof Nowicki M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (22) 00:51:35
275 1256 Anna Zaremba K Radom 12:45 (16) 00:51:36
276 695 Marcin Sawicki M Warszawa 10:30 (11) 00:51:37
277 584 MARIUSZ MŁYŃSKI M WARSZAWA 10:15 (16) 00:51:42
278 815 Tomasz Zielinski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (19) 00:51:48
279 1332 Michał Leloch M Warszawa Husaria Race Team 11:15 (15) 00:51:48
280 1535 Marcin Olender M Warszawa Frauen Power! 11:00 (18) 00:51:48
281 88 Adam Wielgołaski M Warszawa 09:00 (24) 00:51:49
282 873 Paweł Fabianowicz M Warszawa 11:00 (20) 00:51:49
283 181 Wojciech Skowroński M Warszawa 09:15 (27) 00:51:49
284 318 Izabela Kucharska K Wolanów Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (15) 00:51:49
285 83 Mikołaj Skoczylas M Warszawa 09:00 (25) 00:51:50
286 1473 Ondrej Vala M Praha Reebok Run Crew CZ 11:45 (14) 00:51:50
287 243 Daniel Banasiak M Gdańsk 09:30 (25) 00:51:54
288 258 Andrzej Jurewicz M Warszawa Husaria Race Team 09:45 (16) 00:51:56
289 71 Adam Nowak M Warszawa 09:00 (26) 00:51:57
290 90 Piotr Wittych M Raszyn 09:00 (27) 00:51:58
291 33 darek cacek M tomice 09:00 (28) 00:51:58
292 1185 Marie Cicvárek Fléglová M Praha 12:15 (18) 00:52:01
293 1139 Tomasz Pruciak M Pińczów 12:00 (20) 00:52:02
294 447 Karol Radzikowski M Warszawa Sport.pl / Polska Biega 11:45 (16) 00:52:02
295 1457 Maciej Jambor M Warszawa 11:45 (15) 00:52:02
296 349 Jakub Domański M Warka 09:45 (17) 00:52:03
297 615 Adam Jędrzejczyk M Blizne Jasińskiego BigTires.pl Team 10:30 (12) 00:52:05
298 1155 Damian Włodek M Radom 12:00 (21) 00:52:07
299 915 Patryk Warszawski M Łódź Crazy Runnerfuckers 11:15 (16) 00:52:08
300 1111 Robert Frankowski M Kaków 12:00 (22) 00:52:09
301 374 Michał Nowecki M Żyrardów 09:45 (18) 00:52:11
302 1475 Stanisław Przybylski M Zielonka zielonkaa 11:45 (17) 00:52:11
303 1289 Marcin Górny M Warszawa 11:30 (18) 00:52:12
304 480 Piotr Mirończuk M Warszawa 10:00 (18) 00:52:14
305 1528 Luis Freites M Warszawa 12:15 (19) 00:52:19
306 1518 Sylwia Liśkiewicz K Warszawa 12:30 (12) 00:52:20
307 1014 Bartlomiej Jermakowicz M Piaseczno runcoholics 11:30 (19) 00:52:21
308 459 Mariusz Deptuła M Warszawa 10:00 (19) 00:52:22
309 428 Patryk Głozak M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (20) 00:52:27
310 1113 Artur Juchniewicz M Augustów 12:00 (23) 00:52:30
311 1295 Leszek Siwek M lublin 10:30 (13) 00:52:32
312 1124 Mateusz Lewandowski M Zgierz 12:00 (24) 00:52:35
313 489 Piotr Ruducha M Warszawa 10:00 (21) 00:52:37
314 868 Tobiasz Czpak M Opoczno 11:00 (21) 00:52:37
315 733 Piotr Wachnik M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (23) 00:52:38
316 833 Łukasz Grajcar M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (22) 00:52:43
317 288 Łukasz Świderski M Iłowo-Osada 09:30 (26) 00:52:44
318 244 Dominik Barski M Iłowo-Osada 09:30 (27) 00:52:44
319 777 Krzysztof Bolda M Gdynia 10:45 (24) 00:52:44
320 95 Piotr Wójcik M Warszawa 09:00 (29) 00:52:48
321 1003 Cezary Tręda M Łódź Janusze Błotnych Biegów 11:30 (20) 00:52:48
322 1109 Dariusz Filipczuk M Zielonka 12:00 (25) 00:52:50
323 1007 Dawid Krysztofiński M Piła POWER TRAINING 11:30 (21) 00:52:51
324 557 Marcin Adamus M Warszawa 10:15 (17) 00:52:52
325 435 Olga Krajewska K Nowy Dwor Maz. Husaria Race Team 10:00 (22) 00:52:53
326 246 Marta Bień K Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:30 (28) 00:52:56
327 291 Maciej Szczykutowicz M Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:30 (29) 00:52:56
328 121 Krzysiek Popławski M Warszawa PWPW S.A. 09:15 (28) 00:52:57
329 255 Anna Gołąb K Warszawa 09:30 (30) 00:52:57
330 326 Paulina Skałecka K Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (20) 00:52:58
331 681 Paweł Kuźniarski M Warszawa 10:30 (14) 00:52:58
332 1391 Łukasz Sporek M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (19) 00:52:58
333 29 Filip Bittner M Warszawa 09:00 (30) 00:53:01
334 1307 Aleksandra Szafrańska K Piastów TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (22) 00:53:01
335 623 Grzegorz Twaróg M Warszawa Dobre Twarogi 10:00 (23) 00:53:02
336 1453 Marcin Korulczyk M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (18) 00:53:02
337 48 Łukasz Hoppe M Pruszków 09:00 (31) 00:53:04
338 222 Konrad Dzik M Warszawa R99 09:30 (31) 00:53:06
339 602 David Szymańczyk M Warszawa 10:15 (18) 00:53:09
340 251 Daniel Czpak M Radom 09:30 (32) 00:53:14
341 990 Dominik Pak M Skawa 11:15 (17) 00:53:20
342 154 Jakub Czop M Sandomierz 09:15 (29) 00:53:20
343 213 Ewelina Markowicz K Katowice Husaria Race Team 09:30 (33) 00:53:21
344 582 Michał Michalkiewicz M Warszawa 10:15 (19) 00:53:24
345 904 Kamil Szczepaniec M Lubień 11:00 (23) 00:53:25
346 834 Magdalena Grajcar K Poznań LOFT TEAM EXTREME 11:00 (24) 00:53:27
347 603 Tomasz Tarasiuk M Warszawa 10:15 (20) 00:53:29
348 1369 Artur Mazurek M Warszawa 11:30 (23) 00:53:32
349 471 Artur Kosim M Warszawa 10:00 (24) 00:53:33
350 38 Emil Dąbrowski M Malbork 09:00 (32) 00:53:34
351 661 Szymon Dżumak M Warszawa 11:30 (24) 00:53:34
352 1314 Filip Kwiatkowski M Warszawa 10:30 (15) 00:53:34
353 473 Jakub Krawczuk M Gdańsk 10:00 (25) 00:53:36
354 1091 Rafał Balcerowski M Ząbki POWER TRAINING 12:00 (26) 00:53:38
355 729 Szymon Okrojek M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (25) 00:53:38
356 706 Mariusz Wilczyński M Ostrów Mazowiecka 10:30 (16) 00:53:39
357 1362 Kuba Jałoszyński M Wyględy 11:30 (25) 00:53:39
358 812 Kamil Rybski M Torun CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (25) 00:53:40
359 837 Ewa Jakubowska K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (26) 00:53:41
360 1330 Christopher McEwan M WARSZAWA 09:00 (33) 00:53:41
361 1184 Łukasz Wrotek M Warszawa Total Fitness 12:15 (20) 00:53:42
362 124 Piotr Błaszczyk M Warszawa REEBOK RUN CREW 09:00 (34) 00:53:44
363 1221 Hubert Stutko M Warszawa 11:30 (26) 00:53:44
364 1474 Łukasz Mrózek M Zielonka zielonkaa 11:45 (19) 00:53:44
365 67 Jakub Mitraszewski M Warszawa 09:00 (35) 00:53:45
366 1529 Marta Kaczmarek K Warszawa 12:30 (13) 00:53:45
367 830 Bartosz Chudziński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (27) 00:53:48
368 115 Piotr Nitecki M warszawa ogrodosfera.pl 09:15 (30) 00:53:52
369 34 Patrycja Cedro K Warszawa 09:00 (36) 00:53:53
370 1335 Lukasz Zarebski M Warszawa 12:45 (17) 00:53:54
371 1305 Tomasz Makowski M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (27) 00:53:55
372 343 Marcin Bukojemski M Warszawa 09:45 (21) 00:53:56
373 529 Łukasz Zdziarski M Warszawa Dzikie Dziki MIGu 10:15 (21) 00:53:58
374 334 Grzegorz Dzieża M Krakow TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (23) 00:53:58
375 635 Kamil Bukowski M Warszawa Orange Polska 09:15 (31) 00:53:58
376 1274 Karol Mazur M Warszawa 09:45 (22) 00:53:58
377 517 Adrian Białek M Warszawa Dzikie Dziki MIGu 10:15 (22) 00:54:00
378 1458 Szymon Pawlaczyk M Warszawa 11:45 (20) 00:54:00
379 359 Jeremi Jagodziński M Marki 09:45 (24) 00:54:05
380 97 Robert Zawardzin M Warszawa 09:00 (37) 00:54:13
381 1008 Marcin Spiliszewski M Piła POWER TRAINING 11:30 (28) 00:54:13
382 953 Łukasz Turski M Piotrków Trybunalski Rossmann 11:15 (18) 00:54:14
383 93 Paweł Wojciechowski M Warszawa 09:00 (38) 00:54:14
384 366 Mateusz Krzemieniewski M Ząbki 09:45 (25) 00:54:14
385 431 Wojciech Mieścicki M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (26) 00:54:14
386 388 Dawid Strzyżewski M Ząbki 09:45 (26) 00:54:14
387 266 Michał Kucharski M Kacprowice 09:30 (34) 00:54:20
388 190 Piotr Wójcik M Warszawa 09:15 (32) 00:54:20
389 1407 Rafał Kalicki M Warszawa 11:30 (29) 00:54:20
390 277 Adam Pawłowski M Warszawa 09:30 (35) 00:54:21
391 1108 Grzegorz Boruszewski M Warszawa 12:00 (27) 00:54:24
392 540 Lech Nitecki M Warszawa ogrodosfera.pl 10:15 (23) 00:54:29
393 1191 Piotr Niwiński M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (21) 00:54:30
394 415 Dariusz Baranowski M Wiskitki Brud Ekipa 10:00 (27) 00:54:31
395 1215 Michał Chustecki M Otwock 12:30 (14) 00:54:31
396 1265 Iwona Chobot K Warszawa 09:15 (33) 00:54:31
397 1279 Michał Zalewski M Nowy Dwór Mazowiecki Bestie OCR Legionowo 11:15 (19) 00:54:33
398 430 Paweł Księżopolski M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (28) 00:54:35
399 1260 Maciej Machcewicz M Warszawa Warsaw crew 12:30 (15) 00:54:36
400 1527 Dawid Moskwa M Doruchów 12:45 (18) 00:54:37
401 456 Maciek Budek M warszawa 10:00 (29) 00:54:39
402 1515 Piotr Czech M Pabianice 12:45 (19) 00:54:39
403 17 Marcin Pieńkos M Piastów Dirty6 09:00 (39) 00:54:40
404 692 Radosław Podolak M Warszawa 10:30 (17) 00:54:41
405 724 Irek Kalicki M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (27) 00:54:42
406 716 Grzegorz Chojecki M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (26) 00:54:42
407 7 Anna Sekreta K Wrocław Agata Pietroszek Team 09:00 (40) 00:54:46
408 161 Artur Koczyk M Kobyłka 09:15 (34) 00:54:46
409 658 Radek Bańbura M Legionowo 10:30 (18) 00:54:48
410 377 Radosław Piedziuk M Warszawa 09:45 (27) 00:54:49
411 1148 Piotr Stasiak M Warszawa 12:00 (28) 00:54:50
412 231 Justyna Gawlik K Ciechanów runnersclub.pl Warszawa 09:30 (36) 00:54:52
413 737 Adam Wędrychowski M Warszawa CrossFit Mokotów 10:45 (28) 00:54:53
414 52 Anna Kamińska K Warszawa 09:00 (41) 00:54:53
415 1 Jarosław Golec M Gliwice Agata Pietroszek Team 09:00 (42) 00:54:54
416 746 Kamil Olender M Warszawa FORMAGALUSA 10:45 (29) 00:54:54
417 118 Michał Kiwitt M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (35) 00:54:55
418 745 Piotr Galus M Warszawa FORMAGALUSA 10:45 (30) 00:54:55
419 1025 Albert Grzyb M Opatów 12:45 (20) 00:54:55
420 573 Radoslaw Krzepkowski M Warszawa 10:15 (24) 00:54:56
421 432 Aleksandra Wróblewska K Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (30) 00:54:58
422 96 Edyta Wysowska K Nowy Sącz 09:00 (43) 00:55:00
423 1031 Robert Myszkiewicz M Warszawa 11:30 (30) 00:55:01
424 929 Kamil Sadowski M Warszawa Fanga Terror Team 11:15 (20) 00:55:04
425 297 Tomasz Woś M Sulejówek 09:30 (37) 00:55:06
426 1459 Michał Jambor M Warszawa Bractwo Biegowe BGK 11:45 (21) 00:55:08
427 135 Marcin Piątkowski M Drogoszewo TI AUTOMOTIVE 09:15 (36) 00:55:09
428 861 Jarosław Berdyński M Warszawa 11:00 (28) 00:55:10
429 1267 Ernest Więch M Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (21) 00:55:10
430 1296 Norbert Zimoń M Miłomłyn 10:30 (19) 00:55:12
431 1327 Luiza Kowalewska K Warszawa Husaria Race Team 09:15 (37) 00:55:13
432 200 Adam Kowalczuk M Warszawa 4Faces Running Team 09:30 (38) 00:55:13
433 1401 Piotr Bień M Łódź 12:30 (16) 00:55:14
434 256 Maciej Guść M Radom 09:30 (39) 00:55:16
435 1484 Alan Kwieciński M Warszawa 11:45 (22) 00:55:17
436 416 Sylwia Kamińska K Żyrardów Brud Ekipa 10:00 (31) 00:55:24
437 1266 Adrian Mielnik M Giżycko 09:00 (44) 00:55:28
438 854 Dariusz Żurawski M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (29) 00:55:29
439 538 Krzysztof Kosior M Warszawa ogrodosfera.pl 10:15 (25) 00:55:29
440 773 Damian Tarnowski M Warszawa Warsaw Dukes 10:45 (31) 00:55:31
441 114 Magdalena Popiołek K Warszawa NoLimit TEAM+ 09:00 (45) 00:55:31
442 1282 Arkadiusz Poterała M Warszawa Orange Polska 11:15 (22) 00:55:33
443 730 Weronika Prałat K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (32) 00:55:34
444 409 Łukasz Chrzanowski M Radom Biegnij ze mną 2.0 10:00 (32) 00:55:37
445 760 Marcin Matuszak M Warszawa Największe janusze joggingu 10:45 (33) 00:55:45
446 1478 Artur Ferens M Kobyłka 11:45 (23) 00:55:45
447 60 Mariusz Kustra M Warszawa 09:00 (46) 00:55:48
448 1557 Mikolaj Czapkowicz M Tychy 12:30 (17) 00:55:48
449 836 Karolina Ilowska-Rembarz K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (30) 00:55:49
450 1167 Patryk Piskorz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (22) 00:55:52
451 736 Michał Galant M Warszawa CrossFit Mokotów 10:45 (34) 00:55:53
452 77 Rafał Patzer M Klaudyn 09:00 (47) 00:55:54
453 495 Roksana Sobczak K Warszawa CrossFit MGW 10:00 (33) 00:55:55
454 150 Jakub Chlebowski M Warszawa 09:15 (38) 00:55:57
455 1168 Jerzy Rosłon M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (23) 00:55:57
456 1349 Piotr Sikorski M Warszawa AMEBY 11:00 (31) 00:55:57
457 1543 Jevgenij Jodeliuk M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (26) 00:56:00
458 362 Artur Kaliński M Warszawa 09:45 (28) 00:56:01
459 1452 Krzysztof Borowiak M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (24) 00:56:02
460 1325 Filip Augustyniak M Warszawa Warsaw crew 12:30 (18) 00:56:07
461 70 Paweł Niziolek M Warszawa 09:00 (48) 00:56:08
462 211 Maciej Sawicki M Warszawa GoSport 09:30 (40) 00:56:09
463 1246 Patrycja Laszewicz K Warszawa 12:45 (21) 00:56:09
464 240 Talal Al-Haddad M Warsaw 09:30 (41) 00:56:10
465 344 Łukasz Chojnacki M Warszawa 09:45 (29) 00:56:13
466 254 Dawid Głogowski M Wolanów 09:30 (42) 00:56:16
467 275 kamil ofiara M radom 09:30 (43) 00:56:17
468 1269 Marcin Głowienka M Wołomin Dzikie Turbo Ptysie 11:30 (31) 00:56:17
469 221 Bogdan Kowalczyk M Warszawa POWER TRAINING 09:30 (44) 00:56:18
470 1299 Marek Śliwiński M Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (23) 00:56:18
471 1017 Klaudia Gościniak K Legionowo Total Fitness 11:30 (32) 00:56:19
472 1078 Jakub Niemirski M Ząbki NGM RACE TEAM 12:00 (29) 00:56:22
473 1491 Aleh Sakhashchyk M Żyrardów SAHATY 12:15 (24) 00:56:26
474 1492 Viktar Zubko M Warszawa SAHATY 12:15 (25) 00:56:26
475 1173 Paweł Steckiewicz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (26) 00:56:31
476 1275 Alicja Kępa K Warszawa 10:15 (27) 00:56:34
477 423 Kamil Słupecki M Legionowo Crossfit Genius 10:00 (34) 00:56:40
478 421 Grzegorz Orlowski M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (35) 00:56:41
479 1245 Damian Kuciński M Łowicz 12:45 (22) 00:56:42
480 341 Mateusz Gołuch M Inowrocław UNITED PANFILS 09:45 (30) 00:56:42
481 1389 Małgorzata Wójcik M warszawa 12:15 (27) 00:56:44
482 827 Michał Kania M Warszawa gcw team 11:00 (32) 00:56:46
483 236 Paulina Dudaronek K Szczecin xRunners 09:30 (45) 00:56:47
484 350 Przemysław Dudek M Lublin 09:45 (31) 00:56:49
485 1298 Paweł Jaśkowski M Warszawa 10:45 (35) 00:56:51
486 1396 Michał Czerniak M Warszawa 11:30 (33) 00:56:51
487 120 Zygmunt Wojnarowski M Warszawa POWER TRAINING 09:15 (39) 00:56:52
488 874 Aureliusz Gałat M Bramki 11:00 (33) 00:56:53
489 348 Vlad Dmytruk M warszawa 09:45 (32) 00:56:53
490 1160 Arkadiusz Drożdż M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (28) 00:56:53
491 1312 Łukasz Tybon M Jaworzno Weterani XX 12:30 (19) 00:56:55
492 1365 Marcin Krzyżewski M Warszawa 11:30 (35) 00:56:56
493 1364 Michał Kostrzewa M Radom 11:30 (34) 00:56:56
494 550 Dorota Kowalik K Rędziny Strefa Fitness 10:15 (28) 00:56:57
495 307 Angelika Brzezicka K Lublin Fight Gym Team 09:45 (33) 00:56:58
496 170 Maciej Lipowski M Warszawa 09:15 (40) 00:56:59
497 1006 Adrian Krysztofiński M Warszawa POWER TRAINING 11:30 (36) 00:57:01
498 300 Maciej Załoga M Mława 09:30 (46) 00:57:01
499 792 Jakub Lubianiec M Warszawa 10:45 (36) 00:57:07
500 1253 Bartek Walentyński M Warszawa 12:45 (23) 00:57:07
501 75 Dorota Ordon K Warszawa 09:00 (49) 00:57:08
502 207 Flemming Rindshøj M Warsaw Danish Vikings 09:30 (47) 00:57:10
503 668 Marcin Jeż M Warszawa 10:30 (20) 00:57:15
504 41 Marek Głuchowski M Warszawa 09:00 (50) 00:57:15
505 1176 Rafał Wojdat M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (29) 00:57:16
506 813 Marcin Zakrzewski M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (34) 00:57:17
507 1498 Paweł Fic M Wołomin X Team Special Forces 12:45 (24) 00:57:17
508 1018 Paulina Wiecek K warszawa Total Fitness 11:30 (37) 00:57:19
509 1226 Michał Rudzki M Lublin CrossFit Z16 12:45 (25) 00:57:20
510 503 Mikolaj Winczewski M Warszawa Daftcode 10:00 (36) 00:57:22
511 513 Artur Sokołowski M Otwock DZIADY OCR 10:15 (29) 00:57:24
512 988 Ireneusz Możejko M Gorzów Wlkp 11:15 (24) 00:57:26
513 696 Mateusz Sikora M Płock 10:30 (21) 00:57:26
514 1162 Dagmara Ilukowicz K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (30) 00:57:27
515 616 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska K Mościska BigTires.pl Team 10:30 (22) 00:57:27
516 747 Monika Drużkowska K Warszawa Goni nas kredens 10:45 (37) 00:57:28
517 325 Artur Grodziński M Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (34) 00:57:28
518 1166 Karol Piechocki M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (31) 00:57:28
519 420 Tomasz Chochulski M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (37) 00:57:29
520 401 Jarosław Wrzosek M Wołomin 09:45 (35) 00:57:29
521 134 Ilona Piątkowska K Wyszków TI AUTOMOTIVE 09:15 (41) 00:57:33
522 1342 Jacek Parol M otwock 12:45 (26) 00:57:37
523 69 Monika Myszkowska K Warszawa 09:00 (51) 00:57:38
524 1047 Adrian Stoliński M Kutno Sportera OCR 12:00 (30) 00:57:38
525 15 ŁUKASZ RADWAŃSKI M Szaflary Bór cisnymy 09:00 (52) 00:57:41
526 72 Piotr Ociepa M Szczytno 09:00 (53) 00:57:42
527 1030 Krzysztof Musiał M Warszawa 12:45 (27) 00:57:42
528 408 Alina Vovk K Warszawa adidas Runners Warsaw 10:00 (38) 00:57:42
529 73 Patryk Oleszczuk M Warszawa 09:00 (54) 00:57:47
530 314 Paweł Jakubowski M Warszawa Green Team 09:45 (36) 00:57:49
531 641 Bartosz Karwowski M Warszawa PKP S.A. 10:30 (23) 00:57:49
532 676 Maciej Kołodziejski M Nowy Dwór Mazowiecki 10:30 (24) 00:57:49
533 656 Bogdan Anszperger M Gdynia 10:30 (25) 00:57:51
534 598 Maciej Smolak M Otwock 10:15 (30) 00:57:51
535 1556 ewelina zielinska K zabrze 12:30 (20) 00:57:51
536 944 Konrad Kacprzak M Łódź Rossmann 11:15 (26) 00:57:52
537 955 Piotr Wojciechowski M Łódź Rossmann 11:15 (25) 00:57:52
538 425 Robert Suwała M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (39) 00:57:53
539 252 Marek Dobosz M Warszawa 09:30 (48) 00:57:53
540 76 Paweł Pabin M Grodzisk Wlkp 09:00 (55) 00:57:57
541 94 Tomasz Wojciechowski M Halinów 09:00 (56) 00:58:01
542 363 Malgorzata Karpinska K Warszawa 09:45 (37) 00:58:02
543 203 Ewa Żurawińska K WARSZAWA 4Faces Running Team 09:30 (49) 00:58:02
544 204 JAROSŁAW ŻURAWIŃSKI M WARSZAWA 4Faces Running Team 09:30 (50) 00:58:02
545 201 Mateusz Łękawa M Kraków 4Faces Running Team 09:30 (51) 00:58:03
546 1320 Dominika Rosłon K Warszawa 10:30 (26) 00:58:03
547 112 Dominik Niemirski M Piaseczno N.G.M 12:00 (31) 00:58:04
548 899 Agnieszka Rosłoniec K Warszawa 11:00 (35) 00:58:05
549 235 Anna Rabczynska K Warszawa W DOBREJ FORMIE 09:15 (42) 00:58:13
550 902 Hubert Sierzycki M Warszawa Biegnę jak kcę! 11:00 (36) 00:58:13
551 1218 Wojtek Jeziorny M Piekary Śląskie 12:30 (21) 00:58:15
552 989 Paweł Ostrowski M Rzeszów 11:00 (37) 00:58:16
553 698 Radosław Skrzecz M Warszawa 10:30 (27) 00:58:17
554 422 Bartosz Rudnik M Warszawa Crossfit Genius 10:00 (40) 00:58:18
555 765 Robert Pazikowski M Warszawa The brothers 10:45 (38) 00:58:18
556 171 Grzegorz Michalski M Warszawa 09:15 (43) 00:58:22
557 1131 Michalina Mirosz K Warszawa 12:00 (32) 00:58:22
558 1012 Elżbieta Gwóźdź K Warszawa runcoholics 11:30 (38) 00:58:24
559 1116 Kuba Kawecki M Warszawa 12:00 (33) 00:58:25
560 1195 Marcin Szefer M Łódź 12:15 (32) 00:58:25
561 1382 Robert Turos M Celestynów X-Team Special Forces 12:15 (33) 00:58:25
562 1405 Tomasz Kazior M Tyszowce Niezaproszeni 11:45 (26) 00:58:26
563 1434 Krzysztof Korobij M Wrocław Niezaproszeni 11:45 (25) 00:58:26
564 1170 Paweł Sawicki M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (34) 00:58:27
565 1286 Pawel Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 11:30 (39) 00:58:28
566 1135 Mariusz Nosorowski M Białystok 11:45 (27) 00:58:29
567 1426 Paweł Plichta M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (35) 00:58:29
568 410 Justyna Kierczek K Chorzów Biegnij ze mną 2.0 10:00 (41) 00:58:31
569 657 Piotr Anszperger M Warszawa 10:30 (28) 00:58:33
570 688 Piotr Mierzejewski M Warszawa 10:30 (29) 00:58:33
571 1278 ANNA ZALEWSKA K NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bestie OCR Legionowo 11:15 (27) 00:58:33
572 761 Krzysztof Kunicki M Aleksandrów Łódzki Rossmann 10:45 (39) 00:58:34
573 47 Arek Hernik M Warszawa 09:00 (57) 00:58:36
574 500 Adrian Swacik M Warszawa 10:00 (42) 00:58:37
575 1169 Karolina Samek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (36) 00:58:37
576 1377 Anna Kamińska K Łódź Sportera OCR 12:00 (34) 00:58:39
577 726 Łukasz Matyjasiak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (40) 00:58:40
578 1237 MAGDALENA CZUŁEK K Łowicz 12:45 (28) 00:58:42
579 858 Marcin Kordowski M Warszawa Reebok Crossfit Mokotow 11:00 (38) 00:58:46
580 1074 Krystian Zalejski M Warszawa gcw team 12:00 (35) 00:58:46
581 127 Barbara Dudek K Lublin Rossmann 09:15 (44) 00:58:47
582 1013 Julita Ilczyszyn K zgorzała runcoholics 11:30 (40) 00:58:49
583 193 Karolina Wysokińska K Warszawa 09:15 (45) 00:58:51
584 308 Michał Kawiak M Lublin Fight Gym Team 09:45 (38) 00:58:52
585 647 Michał Chojecki M Warszawa R99 10:30 (30) 00:58:55
586 123 Łukasz Dmowski M Warszawa R99 09:15 (46) 00:58:56
587 262 Paweł Kępka M Warszwa 09:30 (52) 00:58:58
588 1290 Jakub Filinger M Wrocław 11:45 (28) 00:58:59
589 148 Joanna Broniak-Czupryna K Warszawa 09:15 (47) 00:59:02
590 261 Maciej Kępka M Warszawa 09:30 (53) 00:59:02
591 406 Arkadiusz Chojnowski M Kobyłka Academia Gorila 10:00 (43) 00:59:03
592 452 Przemysław Kruszewski M warszawa Żmijki 10:00 (44) 00:59:04
593 1164 Anastazja Koszewa K Piaseczno Crossfit Ursynów 12:15 (37) 00:59:04
594 1538 Rafal Kierlanczyk M Skierniewice 11:45 (29) 00:59:05
595 290 Maciej Szczepański M Węgrów 09:30 (54) 00:59:06
596 1095 Marcin Miśkiewicz M Łódź Rossmann 12:00 (36) 00:59:08
597 882 Małgorzata Kopytko K Kampinos 11:00 (39) 00:59:10
598 514 Magdalena Wilk K Warszawa DZIADY OCR 10:15 (31) 00:59:14
599 875 Katarzyna Górniak K Piaseczno 11:00 (40) 00:59:15
600 691 Michał Norwa M Warszawa 12:30 (22) 00:59:16
601 1328 Kateřina Genttnerová K Praha 09:30 (55) 00:59:16
602 214 Arkadiusz Płaneta M Wola Rzędzińska Husaria Race Team 09:30 (56) 00:59:19
603 1463 Katarzyna Zajdowska Tryc K Warszawa 11:45 (30) 00:59:19
604 100 Rafał Ziomkowski M Bielsko-Biała 09:00 (58) 00:59:20
605 186 Jacek Trzciński M Warszawa 09:15 (48) 00:59:21
606 1133 Paweł Murawski M Ząbki 12:00 (37) 00:59:26
607 547 Oskar Barczyk M Witkowice Strefa Fitness 10:15 (32) 00:59:26
608 1125 Paweł Litman M Mońki 09:15 (49) 00:59:26
609 295 Bartosz Widomski M Warszawa 12:00 (38) 00:59:28
610 906 MARTA TERMENA-POLKOWSKA K WARSZAWA 11:30 (41) 00:59:33
611 122 Paulina Taraszewska K Warszawa/Ostrołęka PWPW S.A. 09:15 (50) 00:59:34
612 1233 Rafał Tarnacki M Warszawa Thetimehascome 12:45 (29) 00:59:39
613 714 Jacek Barwicki M Warsszawa CrossFit GCW 10:45 (41) 00:59:40
614 768 Patrycja Gielniewska K Radom Crossfit Genius 10:15 (33) 00:59:40
615 932 Konrad Misiak M Józefów idealer.pl 11:15 (28) 00:59:41
616 1077 Zuzanna Rybka K Toruń Husaria Race Team 12:00 (39) 00:59:43
617 228 Richard Pecánek M Praha Reebok Run Crew CZ 09:30 (57) 00:59:44
618 1194 Jarek Stanoch M Kraków 12:15 (38) 00:59:46
619 624 Damian Kiołbasa M Augustów Giriewoj Boys 10:30 (31) 00:59:50
620 394 Tomasz Szumert M Warszawa 09:45 (39) 00:59:50
621 216 Maciej Walkiewicz M Warszawa Ludzie gorszego sortu 09:30 (58) 00:59:52
622 1213 Michał Budzyński M Ciechanów 12:30 (23) 00:59:53
623 731 Przemek Ratajski M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (42) 00:59:53
624 1134 Agnieszka Nawrocka M Wola Rzędzińska 12:00 (40) 01:00:01
625 81 Jakub Sienkiewicz M Białystok 09:00 (59) 01:00:03
626 427 Piotr Cielemęcki M Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (45) 01:00:03
627 1214 Wojtek Chojnowski M Łomża 12:30 (24) 01:00:04
628 1415 Sławomir Banaszkiewicz M Warszawa 11:30 (42) 01:00:05
629 1537 Justyna Dziedzic K Skierniewice 11:45 (31) 01:00:05
630 316 Paulina Jasek-Bors K Warszawa Husaria Race Team 09:45 (40) 01:00:06
631 1471 Dominik Blańda M Spytkowice Husaria Race Team 11:30 (43) 01:00:10
632 580 Jakub Mandecki M Warszawa 10:15 (34) 01:00:14
633 142 Joanna Żero K Wołomin WWL TEAM 09:15 (51) 01:00:15
634 454 Robert Barański M Warszawa 10:00 (46) 01:00:15
635 1216 Remigiusz Gałka M Warszawa 12:30 (25) 01:00:15
636 414 Aneta Antolik K Warszawa Brud Ekipa 10:00 (47) 01:00:17
637 832 Anna Grajcar K Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (41) 01:00:18
638 119 Sergiusz Szwacki M Poznań Patrz na mnie mamo! 09:15 (52) 01:00:18
639 1151 Konrad Szpakowski M Marki 12:00 (41) 01:00:19
640 475 Paweł Lampert M Warszawa 10:00 (48) 01:00:19
641 1521 Małgorzata Łaszczych K Warszawa 12:45 (30) 01:00:20
642 659 Maciej Borsiak M Łódź 10:30 (32) 01:00:21
643 1206 Bartosz Dymarski M Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (26) 01:00:23
644 1126 Kinga Lubaszka K Dłużew 12:00 (42) 01:00:23
645 914 Adrianna Mendrek K Łódź Crazy Runnerfuckers 11:15 (29) 01:00:23
646 113 Jakub Czarniecki M Warszawa No Limit Team 09:15 (53) 01:00:26
647 548 Kinga Brończyk K Głogówek Strefa Fitness 10:15 (36) 01:00:26
648 596 Michał Śledzikowski M Częstochowa 10:15 (35) 01:00:26
649 629 Łukasz Soboń M Warszawa GoRunners 10:30 (33) 01:00:27
650 239 Arkadiusz Żukowski M Warszawa Ziel-oni 09:30 (59) 01:00:28
651 1285 Michał Koczorowski M Ustka Polni Wojownicy Ustka 11:30 (44) 01:00:28
652 1472 Mariusz Giczan M BIAŁYSTOK CHOBUKAN Białystok 11:45 (32) 01:00:30
653 384 Kamil G. Siudek M Warszawa 09:45 (41) 01:00:30
654 1236 Daniel Ciszek M Radom 12:45 (31) 01:00:31
655 306 Anna Bieniek K Lublin Fight Gym Team 09:45 (42) 01:00:32
656 153 Weronika Cioch K Warszawa 09:15 (54) 01:00:34
657 387 Miłosz Sobieszek M Radom 09:30 (60) 01:00:37
658 1101 Błażej Ślęczkowski M Łódź Sportera OCR 12:00 (43) 01:00:37
659 1496 Oskar Grundkowski M Bydgoszcz 12:30 (27) 01:00:37
660 108 Daniel Uzdowski M Warszawa Husaria Race Team 09:15 (55) 01:00:38
661 948 Rafał Krawczyk M Aleksandrów Łódzki Rossmann 11:15 (31) 01:00:41
662 954 Jakub Wilamek M Łódź Rossmann 11:15 (30) 01:00:41
663 839 Dominika Kulik K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (42) 01:00:44
664 411 Paweł Kuczyński M Gdańsk BigYellowFoot Adventure Team 10:00 (49) 01:00:45
665 802 Łukasz Wiśniewski M Warszawa 10:45 (43) 01:00:45
666 586 Piotr Nikołajuk M Warszawa 10:15 (37) 01:00:46
667 147 Adam Boguski M Łomża 09:15 (56) 01:00:47
668 1249 Maja Milczarek M Warszawa 12:45 (32) 01:00:50
669 380 Piotr Rutkowski M Warszawa 09:45 (43) 01:00:50
670 1048 Justyna Zaręba K Łódź Sportera OCR 12:00 (44) 01:00:51
671 217 Maurits Zwiep M Warszawa Ludzie gorszego sortu 09:30 (61) 01:00:52
672 1318 Franek Romański M Warszawa REEBOK RUN CREW 12:45 (34) 01:00:52
673 1333 Eliza Godzimirska M Warszawa 12:45 (33) 01:00:52
674 43 Marcin Górzyński M Warszawa 09:00 (60) 01:00:53
675 347 Anzhela Dmytruk K Warszawa 09:45 (44) 01:00:53
676 1352 Jarosław Dąbrowski M Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (45) 01:00:54
677 821 Anna Nagraba K Warszawa Frauen Power! 11:00 (43) 01:00:55
678 818 Magdalena Gradomska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (44) 01:00:56
679 1247 Przemyslaw Malinowski M Radom 12:45 (35) 01:00:57
680 849 Dominik Różycki M Manieczki LOFT TEAM EXTREME 11:00 (45) 01:01:01
681 985 jurek kocolowski M kraków 11:15 (32) 01:01:02
682 1281 Krzysztof Natanel Chrzanowski M Warszawa Mordeczki GCW i Ola 10:45 (44) 01:01:02
683 194 Ewelina Wyszczelska K Warszawa 09:15 (57) 01:01:04
684 375 Monika Otoka-Frąckiewicz K Warszawa 09:45 (45) 01:01:05
685 844 Marta Nowak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (46) 01:01:06
686 1432 Marcin Boruc M Ząbki gcw team 11:30 (46) 01:01:06
687 551 Tomasz Owczarek M czestochowa Strefa Fitness 10:15 (38) 01:01:07
688 457 Agnieszka Budnik K Warszawa 10:00 (50) 01:01:09
689 1123 Przemek Kwiatkowski M Warszawa 12:00 (45) 01:01:15
690 801 Monika Warnecka K Warszawa 10:45 (45) 01:01:17
691 793 Klaudia Marciniak K Warszawa 10:45 (46) 01:01:18
692 1308 Łukasz Murek M Bytom Renault TEAM 12:00 (46) 01:01:19
693 1413 Artur Kaproń M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (39) 01:01:20
694 549 Rafał Fiszer M Gmina Rędziny Strefa Fitness 10:15 (39) 01:01:26
695 891 Tomek Młynarski M warszawa 11:00 (47) 01:01:29
696 317 Elżbieta Kiszkis K Warszawa Husaria Race Team 09:45 (46) 01:01:30
697 552 Michał Płuska M Częstochowa Strefa Fitness 10:15 (40) 01:01:34
698 247 Radosław Błaniarz M Warszawa 09:30 (62) 01:01:36
699 528 Justyna Szweda K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (41) 01:01:37
700 199 Mariusz Mączkowski M Warszawa #12U1 09:30 (63) 01:01:39
701 152 Sylwia Choroś K Warszawa 09:15 (58) 01:01:40
702 507 Kasia Woźnicka K Jaktorów-Kolonia 10:00 (51) 01:01:40
703 172 Olha Mykhailova K Warszawa 09:15 (59) 01:01:40
704 198 Jakub Jurkiewicz M Warszawa #12U1 09:30 (64) 01:01:40
705 259 Katarzyna Kalwat K Kielce 09:30 (65) 01:01:43
706 511 Rafał Zienkiewicz M Gdańsk 10:00 (52) 01:01:48
707 1071 Krzysztof Pluta M Tychy Crossfit Południe 12:00 (47) 01:01:49
708 1231 Marta Truszkowska K Warszawa S&M 12:45 (36) 01:01:50
709 1230 Sylwia Jakubiak K Warszawa S&M 12:45 (37) 01:01:50
710 625 Wojciech Klejps M Augustów Giriewoj Boys 10:30 (34) 01:01:52
711 886 Alicja Kozłowska K Leszno 11:00 (48) 01:01:55
712 498 Marcin Sołtysiak M Piaseczno 10:00 (53) 01:01:55
713 648 Teresa Kusy K Warszawa R99 10:30 (35) 01:01:55
714 442 Dawid Włocki M Warszawa MartwyBasen 10:00 (54) 01:01:58
715 721 Bogdan Dziubak M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (47) 01:02:03
716 206 Kamil Śliwiński M Warszawa BLACK SOX 09:30 (66) 01:02:08
717 1112 Klaudia Hagemajer K Nowy Dwór Mazowiecki 12:00 (48) 01:02:09
718 156 Roman Dodatko M Warszawa 09:15 (60) 01:02:10
719 842 Alicja Maćkowiak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (49) 01:02:12
720 852 Łukasz Zacharzewski M Poznań LOFT TEAM EXTREME 11:00 (50) 01:02:12
721 1503 Aleksandra Kwiatkowska K Warszawa 11:45 (33) 01:02:14
722 986 Roman MAREK M Warszawa 11:15 (33) 01:02:15
723 1477 paweł fabianek M Warszawa 11:45 (34) 01:02:15
724 554 Jerzy Rulak M Warszawa WTF? 10:15 (42) 01:02:17
725 483 Izabela Orczykowska K Warszawa 10:00 (55) 01:02:17
726 402 Natalia Wyszkowska K Warszawa 09:45 (47) 01:02:17
727 1004 Edyta Wodzinska K Lodz Janusze Błotnych Biegów 11:30 (47) 01:02:18
728 1507 Karolina Woźniewska K Ściegny/Warszawa 12:15 (40) 01:02:20
729 1523 Danuta Moczulska K Warszawa Dirty6 09:15 (61) 01:02:25
730 890 Anna Mizielińska K Piaseczno 11:00 (51) 01:02:26
731 797 Cezary Szmydki M Warszawa 10:45 (48) 01:02:30
732 1553 Michał Terpiłowski M Warszawa 12:45 (38) 01:02:30
733 969 Łukasz Pięta M Warszawa Travelist 11:15 (34) 01:02:34
734 705 ANDRZEJ WIĘSEK M ŚWIDNIK 10:30 (36) 01:02:35
735 877 Jacek IWAŃSKI M Skaryszew 11:00 (52) 01:02:38
736 197 Michał Egierski M Warszawa #12U1 09:30 (67) 01:02:39
737 1000 FILIP CIECHAŃSKI M Łódź Co za upokorzenie! 11:30 (48) 01:02:42
738 1001 Agata Downar K ŁÓDŹ Co za upokorzenie! 11:30 (49) 01:02:44
739 1127 Joanna Marek K Kraków 12:00 (49) 01:02:46
740 2 Wojciech Golec M Gliwice Agata Pietroszek Team 09:00 (61) 01:02:51
741 566 Marcin Hałaj M Warszawa 10:15 (43) 01:02:51
742 234 Kamil Janecki M Gliwice Śląski Tajfun Team 09:15 (62) 01:02:52
743 497 Maciej Sołtysiak M Piaseczno 10:00 (56) 01:02:53
744 1414 Marcin Poss M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (50) 01:02:54
745 1381 Aleksandra Szylberg K Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (41) 01:03:00
746 202 Anna Zielińska K warszawa 4Faces Running Team 09:30 (68) 01:03:00
747 1406 HALYNA VOYTOVYCH K Warszawa 12:30 (28) 01:03:07
748 840 Adam Kurkowiak M Świątniki LOFT TEAM EXTREME 11:00 (53) 01:03:12
749 286 Karol Skoczylas M Radom 09:30 (69) 01:03:13
750 1485 Marcel Opilka M Warszawa 11:15 (35) 01:03:14
751 689 Łukasz Mróz M Piaski 10:30 (37) 01:03:15
752 104 Dorota Kałuzińska K Łódź Husaria Race Team 09:15 (63) 01:03:19
753 649 Michał Średnicki M Warszawa Sollers 10:30 (38) 01:03:23
754 887 Marcin Kozłowski M Warszawa 11:00 (54) 01:03:25
755 814 Adam Zieliński M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (55) 01:03:26
756 238 Grzegorz Jagiełło M Zielonka Ziel-oni 09:30 (70) 01:03:27
757 1542 Arseniy Kozlovskyy M Warszawa 09:15 (64) 01:03:29
758 1402 Dominik Lutostański M Warszawa 12:45 (39) 01:03:30
759 1524 Piotr Pietruszka M Warszawa wkurw_team 11:15 (36) 01:03:32
760 1217 Paweł Jakubiak M Piekary Śląskie 11:45 (35) 01:03:33
761 742 Mateusz Pruski M Łódź FEHUT 10:45 (49) 01:03:33
762 1204 Paulina Baran K Piaseczno Piękni i Bestie 12:30 (29) 01:03:36
763 846 Marcin Pruszyński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (56) 01:03:42
764 655 Alicja Salamońska K Warszawa Żmije 10:30 (39) 01:03:44
765 1371 Mikołaj Rydzewski M Brzeście Małe 11:30 (51) 01:03:52
766 484 Jolanta Partyka K Płońsk 10:00 (57) 01:03:54
767 1203 Maksymilian Garst M Lipno MGN TEAM 12:30 (30) 01:03:55
768 82 Wojciech Skalik M Wyszków 09:00 (62) 01:03:57
769 1433 Marcin Śliwowski M Zielonka gcw team 11:30 (52) 01:04:03
770 880 Piotr Kabała M Skarżysko-Kamienna 11:00 (57) 01:04:04
771 276 Krzysztof Oskroba M 03-379 09:30 (71) 01:04:04
772 1304 Rafał Krzeszewski M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (53) 01:04:04
773 928 Piotr Mateńka M WARSZAWA Fanga Terror Team 11:15 (37) 01:04:06
774 45 Piotr Gurdziel M Warszawa 09:00 (63) 01:04:09
775 712 Jan Mantorski M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (50) 01:04:12
776 1062 Jarek Cmokowicz M Katowice Crossfit Południe 12:00 (50) 01:04:14
777 449 Kasia Baran K Warszawa trener24h.com.pl 10:00 (58) 01:04:16
778 987 Dorota Mocarska K Lublin 11:15 (38) 01:04:18
779 601 Aleksandra Szala K Warszawa 10:15 (44) 01:04:18
780 20 Radoslaw Jablonka M Wyszkow DZIADY OCR 09:00 (64) 01:04:19
781 434 Marta Abramczyk M Nowy Dwór Mazowiecki Husaria Race Team 10:00 (59) 01:04:19
782 1158 Wojciech Pauk M Józefów AutoJozefow 12:15 (42) 01:04:20
783 1488 Maciek Zdanowicz M Białystok 11:45 (36) 01:04:25
784 1038 Marcin Zajczuk M Białystok 11:30 (54) 01:04:26
785 8 Michał Sekreta M Przeworsk Agata Pietroszek Team 09:00 (65) 01:04:27
786 3 Anna Kruszyńska K Grudziądz Agata Pietroszek Team 09:00 (66) 01:04:30
787 39 Daniel Długosz M Warszawa 09:00 (67) 01:04:31
788 1375 Tomasz Krasuski M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (37) 01:04:31
789 182 Ewelina Śliwińska K Warszawa 09:15 (65) 01:04:32
790 66 Przemysław Miśta M Myszków 09:00 (68) 01:04:37
791 1143 Andrzej Rzeszut M Warszawa 12:00 (51) 01:04:37
792 504 Adrian Wiśniewski M Warszawa 10:00 (60) 01:04:39
793 1016 Piotr Sidorczuk M Pruszków Sidorczuki 11:30 (55) 01:04:39
794 578 Michał Luterek M Warszawa 10:15 (45) 01:04:44
795 1442 Daniel Dobkowski M Wołomin X-Team Special Forces 11:45 (38) 01:04:46
796 1435 Adam Lech M Rumia Niezaproszeni na event 11:45 (39) 01:04:47
797 1544 Ewelina Kostrzewska K Warszawa 09:15 (66) 01:04:47
798 32 Paweł Bryła M Myszków 09:00 (69) 01:04:51
799 823 Anna Podsiadło K Warszawa Frauen Power! 11:00 (58) 01:04:51
800 666 Serhii Huranskyy M Warszawa 10:30 (40) 01:04:51
801 215 Adrianna Latosińska M Grodzisk Mazowiecki Ludzie gorszego sortu 09:30 (72) 01:04:52
802 371 Wojciech Marcinkiewicz M Warszawa 09:45 (48) 01:04:55
803 360 Anna Jakacka K PŁOCK 09:45 (49) 01:04:56
804 1470 Leszek Szala M WARSZAWA 10:15 (46) 01:04:58
805 441 Anita Chęcińska K Żuromin MartwyBasen 10:00 (61) 01:04:59
806 1337 Ada Szuba K Warszawa Warsaw crew 12:30 (31) 01:05:00
807 1356 Kacper Wycech M Józefów TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (56) 01:05:04
808 168 Magdalena Lawrów K Wrszawa 09:15 (67) 01:05:06
809 997 Paweł Skowera M Kraków 101 Countries Before 50 11:30 (57) 01:05:08
810 1043 Katarzyna Okólska K Zgórsko Dirty Chewbacca 11:45 (40) 01:05:12
811 850 KRZYSZTOF SPRENGER M KROSNO LOFT TEAM EXTREME 11:00 (59) 01:05:12
812 1338 Piotr Wiśniewski M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (47) 01:05:13
813 64 Magdalena Mazur K warszawa 09:00 (70) 01:05:17
814 1140 Jan Rosenkiewicz M Warszawa 12:00 (52) 01:05:17
815 719 Ania Dobrzycka K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (51) 01:05:17
816 1157 Cecylia Okonska K Józefów AutoJozefow 12:15 (43) 01:05:21
817 1163 Maciej Kapuściński M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (44) 01:05:24
818 18 Michał Tryc M Stare Babice Dirty6 09:00 (71) 01:05:25
819 1202 Mariusz Dywicki M lipno MGN TEAM 12:30 (32) 01:05:25
820 748 Hubert Walkowicz M Łódź Goni nas kredens 10:45 (52) 01:05:27
821 707 MARLENA ZIELIŃSKA K Krepiec 10:30 (41) 01:05:40
822 439 Anna Reszke K Radom Kajkota 10:00 (63) 01:05:40
823 440 Dariusz Reszke M Radom Kajkota 10:00 (62) 01:05:40
824 1261 Adam Sliwowski M Warszawa 12:30 (33) 01:05:43
825 622 Joanna Dobrowolska K Warszawa Dobre Twarogi 10:00 (64) 01:05:45
826 1036 Mariusz Wojciechowski M Września 11:30 (58) 01:05:46
827 763 Anna Woźniak K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (53) 01:05:50
828 521 Marta Machnik K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (48) 01:05:52
829 600 Aleksandra Stembnowska K Warszawa 09:30 (73) 01:05:52
830 934 Ludwik Amatore M Warszawa Italo Polo 11:15 (39) 01:05:53
831 1055 Arkadiusz Miszczuk M Warszawa 11:45 (41) 01:05:55
832 1041 Dawid Iwanowski M Kielce Dirty Chewbacca 11:45 (42) 01:05:56
833 715 Cezary Bielecki M Otwock CrossFit GCW 10:45 (54) 01:05:57
834 1425 Kamil Gieroń M Warszawa 11:45 (43) 01:05:58
835 1306 Justyna Pasieczyńska K Kobyłka TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (59) 01:06:02
836 1409 Karolina Gałązka K Józefosław 11:45 (45) 01:06:03
837 1412 Piotr Nałęcz M Warszawa 11:45 (44) 01:06:03
838 537 Michał Ciszyński M Żywiec ogrodosfera.pl 10:15 (49) 01:06:04
839 893 Witold Naczulski M Warszawa 11:00 (60) 01:06:04
840 164 Małgorzata Kotowicz K Biskupiec 09:15 (68) 01:06:04
841 1097 Kamil Guzek M Łódź Sportera OCR 12:00 (53) 01:06:06
842 912 Alicja Zyzak K Warszawa 11:00 (61) 01:06:09
843 687 Dario Mentone M Padova 10:30 (42) 01:06:09
844 720 Katarzyna Domańska K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (55) 01:06:09
845 1468 Jacek Bałacki M Warszawa 11:45 (46) 01:06:09
846 851 Łukasz Wilczyński M Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (62) 01:06:12
847 1367 Karol Lubianiec M Warszawa 10:45 (56) 01:06:14
848 900 Katarzyna Rostek K Warszawa 11:00 (63) 01:06:15
849 1172 Lidia Skarzyńska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (45) 01:06:16
850 1408 Arkadiusz Jędrzejczyk M Warszawa Husaria Race Team 11:45 (47) 01:06:22
851 1509 Sławomir Jaroszewski M Warszawa 12:45 (40) 01:06:22
852 1042 Kamil Iwanowski M Kielce Dirty Chewbacca 11:45 (48) 01:06:25
853 909 Karolina Wiśniewska K Pruszków 11:00 (64) 01:06:28
854 265 Patrycja Kotas K Katowice 09:15 (69) 01:06:29
855 1070 Daria Piguła K Siemianowice Śląskie Crossfit Południe 12:00 (54) 01:06:32
856 405 krzysztof Zwolak M WARSZAWA 09:45 (51) 01:06:34
857 357 Łukasz Grzybowski M Warszawa 09:45 (50) 01:06:34
858 1210 Gosia Piesiak K Warszawa trener24h.com.pl 12:30 (34) 01:06:35
859 785 Magdalena Kądzielska K Warszawa 10:45 (57) 01:06:37
860 1015 Katarzyna Sidorczuk K Pruszków Sidorczuki 11:30 (60) 01:06:38
861 1541 Fryderyk Schiller M Mikołów Schody Hiszpańskie 09:45 (52) 01:06:40
862 248 Maciej Chanek M Sosnowiec 09:30 (74) 01:06:41
863 1400 Teresa Filipowska M Warszawa 12:15 (46) 01:06:42
864 516 Łukasz Bąbka M KRAKÓW Dzikie Dziki MIGu 10:15 (50) 01:06:44
865 463 Adriana Goclik K Warszawa CrossFit MGW 10:00 (65) 01:06:45
866 567 Adam Jagodziński M Warszawa 10:15 (51) 01:06:46
867 492 Aldona Sas K Piastów 09:45 (53) 01:06:46
868 604 Grzegorz Targonski M Warszawa 10:15 (52) 01:06:46
869 1076 Arkadiusz Łebek M Kobyłka Husaria Race Team 12:00 (55) 01:06:50
870 1050 Dariusz Fijałkowski M Szydłowiec 12:15 (47) 01:06:51
871 1271 Artur Zakrzewski M Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 11:30 (61) 01:06:53
872 1270 Sylwia Zakrzewska K Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 10:30 (43) 01:06:56
873 508 Anna Wróblewska K Warszawa 10:00 (66) 01:06:58
874 636 Dawid Buchta M Warszawa P&D 11:30 (62) 01:07:00
875 825 Krzysztof Stajkowski M Warszawa Frauen Power! 11:00 (65) 01:07:00
876 1355 Tomasz Szewczyk M Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (63) 01:07:03
877 611 Magdalena Wnorowska K Lomianki DZIADY OCR 10:15 (53) 01:07:05
878 106 Małgorzata Migdał K Warszawa Husaria Race Team 09:15 (70) 01:07:06
879 781 Karol Ignatowicz M Warszawa 10:45 (58) 01:07:07
880 1334 Karolina Łącka M Warszawa 12:45 (41) 01:07:11
881 1374 jaroslaw wiewiorski M Warsaw 11:30 (64) 01:07:11
882 461 Karol Dubiński M WARSZAWA 10:00 (67) 01:07:12
883 1103 Robert Komorzycki M minsk mazowiecki TDR 12:00 (56) 01:07:12
884 289 Szymon Świderski M Iłowo-osada 09:30 (75) 01:07:12
885 828 Mariusz Zaczek M Warszawa CrossFitGCW 11:00 (66) 01:07:14
886 157 karolina erdmann K Warszawa 09:15 (71) 01:07:17
887 982 Jacek Jończyk M Gdańsk 11:15 (40) 01:07:18
888 303 Michał Kot M Warszawa CrossFit Dopamine 09:45 (54) 01:07:19
889 1150 Ilona Świstak K Warszawa 12:00 (57) 01:07:20
890 967 Kamil Rosiak M Płońsk Torpeda Race Team 11:15 (41) 01:07:22
891 533 Marta Rej-Witt K Piaseczno Husaria Race Team 10:15 (54) 01:07:23
892 467 Adam Kęska M Łódź 10:15 (55) 01:07:24
893 864 norbert borek M zielona góra 11:00 (67) 01:07:26
894 188 Daniel Wartoń M Józefosław 09:15 (72) 01:07:27
895 1040 Jakub Nowak M Katowice Crossfit Południe 12:00 (58) 01:07:28
896 271 Piotr Marcinkowski M Sochaczew 09:30 (76) 01:07:29
897 1232 Radosław Skarbek M Warszawa Thetimehascome 12:45 (42) 01:07:31
898 390 Paulina Szabelska K Warszawa 09:45 (55) 01:07:34
899 393 Szymon Szulwic M Łomianki 09:45 (56) 01:07:41
900 607 Martyna Tyńska K Warszawa 10:15 (56) 01:07:42
901 1174 Małgorzata Stocka K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (48) 01:07:42
902 1024 Marta Grzelak K Poznań 11:30 (65) 01:07:46
903 738 Jacek Gorzkiewicz M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (68) 01:07:46
904 518 Krzysztof Dobrut M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (57) 01:07:48
905 977 Małgorzata Dmytrowska K Warszawa 11:15 (42) 01:07:53
906 1110 Sławomir Frąckowski M Warszawa 11:30 (66) 01:07:53
907 465 Diana Kalisz-Wiśniewska K Warszawa 10:00 (68) 01:07:55
908 646 Grzegorz Zakrzewski M Warszawa POWER TRAINING 10:30 (44) 01:07:55
909 1119 ROBERT KOWALSKI M WARSZAWA 12:00 (59) 01:07:57
910 488 Mateusz Pyć M Warszawa 10:00 (69) 01:07:58
911 86 Barbara Tatara K Warszawa 09:00 (72) 01:08:03
912 1223 Maciej Wewiórski M Warszawa Coolzyni 12:45 (43) 01:08:04
913 1100 Joanna Rodzik K Lodz Sportera OCR 12:00 (60) 01:08:07
914 996 Anita Skowera K Kraków 101 Countries Before 50 11:30 (67) 01:08:08
915 178 Maciej Rajcic M warszawa 12:45 (44) 01:08:08
916 972 Patryk Praszmo M Warszawa Warsaw crew 11:15 (43) 01:08:09
917 543 Agata Potaczek K Warszawa Roztoczki 10:15 (58) 01:08:11
918 591 Yury Ponnik M Warszawa 10:15 (59) 01:08:14
919 739 Gosia Zaczek K warszawa CrossFitGCW 11:00 (69) 01:08:14
920 155 Kamil Dąbrowski M Krępa 09:15 (73) 01:08:16
921 269 Sylwester Maleńczyk M Pruszków 09:30 (77) 01:08:18
922 383 Dariusz Sieczka M Skarżysko- Kocielne 09:45 (57) 01:08:18
923 627 Piotr Czerpak M Warszawa GoRunners 10:30 (45) 01:08:23
924 936 Sylwester Kramarski M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (70) 01:08:24
925 1224 Aleksandra Kapuścińska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:45 (45) 01:08:24
926 907 Przemysław Waszak M Zielona Gora 11:00 (71) 01:08:25
927 935 Sławomir Drobysz M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (72) 01:08:26
928 1064 Szymon Grzywaczyk M Mysłowice Crossfit Południe 12:00 (61) 01:08:28
929 361 Sebastian Jędrzejewski M Działdowo 09:45 (58) 01:08:31
930 626 Łukasz Bertram M Warszawa GoRunners 10:30 (46) 01:08:34
931 993 Agata Szałańska K Warszawa 11:15 (44) 01:08:35
932 544 Paweł Tomczyk M Warszawa Roztoczki 10:15 (60) 01:08:36
933 991 Renata Piłat K Warszawa 11:15 (45) 01:08:36
934 109 Noemi Klepacz K Zakopane Miraz Race Team 09:00 (73) 01:08:39
935 872 Adam Dulnik M Kielce 11:00 (73) 01:08:40
936 40 Łukasz Faberski M Radzymin 09:00 (74) 01:08:41
937 358 Weronika Hora K Dąbrowa Górnicza 09:30 (78) 01:08:41
938 189 Mariusz Wieczorek M Warszawa 11:15 (46) 01:08:45
939 1152 Lukasz TRYC M Warszawa 12:00 (62) 01:08:50
940 1353 Aleksandra Sulej-Dąbrowska K Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (68) 01:08:54
941 1198 Marketa Zvolska K Brno 12:15 (49) 01:09:01
942 744 Tomasz Rzymski M Łódź FEHUT 10:45 (59) 01:09:02
943 1273 Krystian Kuźmiński M Lublin 12:30 (35) 01:09:03
944 1234 Adam Bernatowicz M Warszawa 12:45 (46) 01:09:03
945 740 marta derda K warszawa Derdy 11:45 (49) 01:09:05
946 1302 Anna Kapłon K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (69) 01:09:05
947 772 Klaudia Zień K Warszawa Total Fitness 10:45 (60) 01:09:08
948 1005 Wojciech Zaremba M Warszawa No Limit Team 11:30 (70) 01:09:09
949 878 Anna Jakubowska K Piaseczno 11:00 (75) 01:09:11
950 860 Aleksandra Abramczyk K Warszawa 11:00 (74) 01:09:11
951 527 Jurij Suszko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (61) 01:09:15
952 413 Marcin Piwowarczyk M Legionowo Braveharts Legionowo 10:00 (70) 01:09:15
953 356 Agnieszka Grudzińska K siedlce 09:45 (59) 01:09:21
954 1486 Anna Ozga K Warszawa 11:45 (50) 01:09:22
955 555 Marcin Szczepański M Piaseczno WTF? 10:15 (62) 01:09:27
956 417 Miłosz Przybyszowski M Kraków Coolzyni 12:45 (47) 01:09:29
957 61 Viktoriia Lazareva K Warszawa 09:00 (75) 01:09:30
958 499 Grzegorz Speranza M Warszawa 10:00 (71) 01:09:33
959 404 joanna zwolak K warszawa 09:45 (60) 01:09:34
960 381 Karolina Rybińska K Warszawa 09:45 (61) 01:09:35
961 312 Renata Kotomska K Warszawa Figlarze 09:45 (62) 01:09:39
962 315 Bernadetta Sosnowska-Schiller K Mikołów Hiszpańskie schody 09:45 (63) 01:09:39
963 1398 Magda Saczuk K Gdańsk Niezaproszeni 11:45 (51) 01:09:41
964 149 Bogusław Bronicki M Warszawa 09:15 (74) 01:09:43
965 1404 Michał Rosiak M Wrocław 11:30 (71) 01:09:44
966 176 Anna Pieśniewska K Warszawa 11:15 (47) 01:09:45
967 378 Marta Popielarska K Warszawa 09:45 (64) 01:09:46
968 1208 Marta Nojak K Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (36) 01:09:47
969 1187 Piotr Jackowski M Łomża 12:15 (50) 01:09:48
970 897 Marcin Przybylski M Józefów 11:00 (76) 01:09:49
971 1051 Mariola Florczyk K Szydłowiec 12:15 (52) 01:09:51
972 1059 Monika Witkowska K Szydłowiec 12:15 (51) 01:09:51
973 556 Katarzyna Wojtal K Piaseczno WTF? 10:15 (63) 01:09:52
974 1280 Dariusz Grzędziński M Warszawa 11:15 (48) 01:09:52
975 1339 Michal Najman M Szydlowiec 12:15 (53) 01:09:52
976 762 Aneta Izak K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (61) 01:09:53
977 863 Marcin Bielecki M Warszawa 11:00 (77) 01:09:55
978 1058 Anna Turowska K Warszawa 11:45 (52) 01:09:55
979 1319 Kamil Bączkowski M Warszawa Warsaw crew 12:30 (37) 01:09:55
980 184 Michał Stoma M Warszawa 09:15 (75) 01:09:59
981 669 Agnieszka Jóźwik K Warszawa 10:30 (47) 01:09:59
982 1346 Bartek Marcula M Radom 10:45 (63) 01:10:01
983 710 Piotr Dziurkowski M Warszawa Crossfit ELEKTROMOC 10:45 (62) 01:10:01
984 1464 Bartosz Filipowicz M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (54) 01:10:03
985 1315 Ewelina Kassner K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (72) 01:10:05
986 795 Marcin Rybak M Sosnowiec 10:45 (64) 01:10:08
987 562 Artur Bartnicki M Emów 10:15 (64) 01:10:11
988 87 Filip Turczyński M Warszawa 09:00 (76) 01:10:12
989 798 Mateusz Szyjka M Sosnowiec 11:15 (49) 01:10:13
990 998 Agnieszka Biaduń K Mińsk Mazowiecki Bozony Higgsa 11:30 (73) 01:10:14
991 260 Sebastian Kaminski M Pruszkow 09:30 (79) 01:10:18
992 663 Agnieszka Gomulska K Warszawa 10:15 (65) 01:10:20
993 30 Anna Błaszczyk K Warszawa 09:00 (77) 01:10:22
994 1002 Justyna Socha K Bukowiec Co za upokorzenie! 11:30 (74) 01:10:23
995 979 Marek Dudziński M Wrocław 11:15 (50) 01:10:23
996 1386 Izabela Rozwadowska K Radom 12:15 (55) 01:10:24
997 1387 AGNIESZKA TOKARSKA K RADOM 12:15 (56) 01:10:24
998 905 DANIEL SZCZUREK M WARSZAWA 11:00 (78) 01:10:30
999 1417 Aleksandra Podsiadly K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (65) 01:10:35
1000 923 Dawid Lalak M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (51) 01:10:37
1001 429 Monika Kedziora K Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (72) 01:10:37
1002 700 Arkadiusz Świątek M Warszawa 10:30 (48) 01:10:40
1003 355 Aleksandra Gołębiewska K Warszawa 09:45 (65) 01:10:40
1004 379 Milena Popielarska K Studzianki 09:45 (66) 01:10:46
1005 800 Elżbieta Urbanowicz K Warszawa 10:45 (66) 01:10:48
1006 494 Aleksandra Ślubowska K Piaseczno 10:00 (73) 01:10:50
1007 1053 Anita Jankowska K Szydłowiec 12:15 (57) 01:10:51
1008 55 Aleksandra Kubrat K Ząbki 09:00 (78) 01:10:55
1009 757 Kacper Pietrzak M Warszawa Młode Wilki 99 10:45 (67) 01:10:56
1010 857 Magdalena Prządka K Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 10:45 (68) 01:10:57
1011 966 Radosław Ciosek M Stara Wrona Torpeda Race Team 11:15 (52) 01:10:58
1012 758 Piotr Białek M Warszawa Młode Wilki 99 10:45 (69) 01:10:59
1013 937 Grzegorz Pyzikiewicz M zielona góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (80) 01:11:05
1014 871 Milena Duk K Warszawa 11:00 (79) 01:11:05
1015 305 Marcin Zając M Warszawa CrossFit GCW 09:45 (67) 01:11:05
1016 482 Piotr Nowak M Warszawa 10:00 (74) 01:11:06
1017 727 Agnieszka Mierzwa K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (70) 01:11:07
1018 743 Patrycja Rzymska K Łódź FEHUT 10:45 (71) 01:11:08
1019 701 Adam Szczuciński M Warszawa 10:30 (49) 01:11:08
1020 512 Jerzy Piotrowski M Warszawa DZIADY OCR 10:00 (75) 01:11:09
1021 99 Sandra Zenka K Warszawa 09:00 (79) 01:11:11
1022 983 Szymon Kisieliński M Siedlce 11:15 (53) 01:11:12
1023 876 Agata Gostkowska K Bytom 11:15 (54) 01:11:13
1024 253 Marcin Giers M Warszawa 09:30 (80) 01:11:16
1025 505 Nikodem Wiśniewski M Warszawa 10:00 (76) 01:11:17
1026 57 Anna Kur K Warszawa 09:00 (80) 01:11:20
1027 1052 Małgorzata Ganowska K Warszawa 11:45 (54) 01:11:23
1028 1548 Krzysztof Dobosz M Warszawa 11:45 (53) 01:11:23
1029 994 Anton Szmelow M Warszawa 11:15 (56) 01:11:27
1030 1264 Oktawia Staroszczyk K Warszawa 11:15 (55) 01:11:27
1031 918 Mateusz Andziak M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (57) 01:11:29
1032 42 Adam Godlewski M Wołomin 09:00 (81) 01:11:30
1033 970 Maciej Konarowski M Warszawa Warsaw crew 11:15 (58) 01:11:30
1034 1022 Katarzyna Dębicka K Kraków 11:30 (75) 01:11:31
1035 125 Rafał Tomanek M Warszawa REEBOK RUN CREW 09:15 (76) 01:11:32
1036 1212 Albert Berent M Łódź 12:30 (38) 01:11:33
1037 718 Tomasz Dobrzański M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (72) 01:11:34
1038 770 Olga Jabłonowska K Warszawa Total Fitness 10:45 (73) 01:11:34
1039 1238 Kinga Dżegan K Janówek 12:45 (48) 01:11:36
1040 458 Justyna Chwiejczak K Warszawa 10:00 (77) 01:11:41
1041 14 Marta Jakubiak K Warszawa BARANY 09:00 (83) 01:11:44
1042 91 Marta Witwicka K warszawa 09:00 (82) 01:11:44
1043 462 Magda Dylewska K Studzianki 09:45 (68) 01:11:46
1044 466 Jolanta Karolak K Piaseczmo 10:00 (78) 01:11:49
1045 1361 Bogusław Dobrowolski M Bytom 11:30 (76) 01:11:53
1046 453 Suzan Allawiah K Warszwa 10:30 (50) 01:11:54
1047 36 Grzegorz Chojnacki M Zielonka 09:00 (84) 01:11:56
1048 926 Marcin Socik M warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (59) 01:12:02
1049 129 Joanna Turulska K Toruń Rossmann 09:15 (77) 01:12:03
1050 964 Paweł Conversion M Warszawa TinderCouple 11:15 (60) 01:12:03
1051 395 jelena Tisakova K Warsaw 09:45 (69) 01:12:05
1052 472 Ewelina Kownacka K Warszawa 10:00 (80) 01:12:06
1053 477 Natalia Malczyk K Warszawa 10:00 (79) 01:12:06
1054 398 Taivo Virve M Warsaw 09:45 (70) 01:12:06
1055 320 EWA NOWAK K RADOM Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (71) 01:12:10
1056 1303 Estera Kot K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (77) 01:12:15
1057 1531 Katarzyna Bar K Warszawa 11:30 (78) 01:12:15
1058 174 Patrycja Nowacka K Warszawa 09:15 (78) 01:12:22
1059 978 Joanna Dudzińska K Wojnowice 11:15 (61) 01:12:22
1060 1263 Michał Grabka M Warszawa 11:15 (62) 01:12:27
1061 820 Renata Misior M Warszawa Frauen Power! 11:00 (81) 01:12:28
1062 595 Marta Rutkowska K Warszwa 10:15 (66) 01:12:28
1063 479 Anna Mikołajczyk K Płońsk 10:00 (81) 01:12:33
1064 1419 Krzysztof Czaban M Radom 10:15 (67) 01:12:34
1065 1418 Iwona Czaban K Radom 10:15 (68) 01:12:35
1066 614 Dorota Stępień K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (52) 01:12:40
1067 612 Marta Dermańska K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (51) 01:12:40
1068 392 Justyn Szklaruk M Warszawa 09:45 (72) 01:12:40
1069 491 Anna Salińska K Piotrków Tryb. 10:00 (82) 01:12:46
1070 386 Krystyna Sobczyńska K Studzianki 09:45 (73) 01:12:46
1071 841 Justyna Łuczak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (82) 01:12:48
1072 943 Dominika Barszcz K Ozarow Rossmann 11:15 (63) 01:12:51
1073 1049 Lidia Ziółkowska K Szydłowiec Żuki Gnojarze 12:15 (58) 01:12:51
1074 35 Dominika Chojnacka K zielonka 09:00 (85) 01:12:56
1075 1508 Bartłomiej Deleżyński M Warszawa 11:45 (55) 01:12:56
1076 1220 Katarzyna Marzantowicz K Warszawa 12:30 (39) 01:12:57
1077 638 Marta Pasek K Piaseczno Paczka z Piaseczna 10:30 (53) 01:12:57
1078 1487 Sebastian Wywialek M Warszawa 11:45 (56) 01:12:57
1079 1219 Katarzyna Maryniak K Legionowo 12:30 (40) 01:12:58
1080 323 Zbigniew Sierecki M Żelechów Piękni i Bestie 09:45 (74) 01:12:59
1081 759 Barbara Zwolińska K warszawa Młode Wilki 99 10:45 (74) 01:13:00
1082 665 Lukasz Gorecki M Warszawa 10:30 (54) 01:13:01
1083 1251 Małgorzata Stankiewicz K Warszawa 12:45 (49) 01:13:01
1084 65 Halina Michalska K Warszawa 09:00 (86) 01:13:02
1085 126 Ewelina Adamczyk K Toruń Rossmann 09:15 (79) 01:13:05
1086 1178 Michał Jaskólski M Radom Jaskólki Plus 12:15 (59) 01:13:06
1087 917 Joanna Mioduszewska K Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (64) 01:13:12
1088 1259 Wioletta Idaszak K Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 10:30 (55) 01:13:27
1089 24 Magdalena Kownacka K Józefów Gang Anielic 09:00 (87) 01:13:30
1090 353 Monika Gasiuk K Marki 09:45 (75) 01:13:36
1091 506 Kuba Woźniak M Aleksandrów Łódźki 10:00 (83) 01:13:38
1092 613 Agnieszka Kruszyńska K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (56) 01:13:40
1093 585 Ekaterina Motorina K Warszawa 10:15 (69) 01:13:41
1094 502 Monika Urbańczyk K Miasteczko Śląskie 10:00 (84) 01:13:44
1095 597 Konrad Ślusarczyk M Warszawa 10:15 (70) 01:13:46
1096 1403 Marcin Bawor M Warszawa CrossFit GCW 10:45 (75) 01:13:50
1097 1483 Kamil Kwiatkowdki M Warszawa 11:45 (57) 01:13:50
1098 44 Paweł Grzelakowski M Warszawa 09:00 (88) 01:13:53
1099 1205 Marzena Dymarska K Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (41) 01:13:53
1100 1060 Michał zawitkowski M Warszawa 11:45 (58) 01:13:53
1101 1545 Zuzanna Szewczyk K Warszawa 10:30 (57) 01:13:59
1102 637 ANNA JASIEWICZ K WARSZAWA P&D 11:30 (79) 01:14:00
1103 1244 Agnieszka Konopka K Warszawa 12:45 (50) 01:14:00
1104 310 Jarosław Cęcelewski M Cisie Figlarze 09:45 (77) 01:14:01
1105 309 Aleksandra Budny K Halinów FIGLARZE 09:45 (76) 01:14:01
1106 965 Joanna Gołębiewska K Warszawa TinderCouple 11:15 (65) 01:14:02
1107 1399 Sebastian Śmigaj M Wyrzysk Niezaproszeni 11:45 (59) 01:14:06
1108 1397 Sebastian Piskorz M Krzeszowice Niezaproszeni 11:45 (60) 01:14:07
1109 981 Magdalena Gajowniczek K Siedlce 11:15 (66) 01:14:12
1110 1083 Anna Laska K ROPCZYCE OCR TEAM DĘBICA 12:00 (63) 01:14:12
1111 1081 anna góra K dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (64) 01:14:12
1112 1393 Julian Walczak M Warszawa 12:30 (42) 01:14:13
1113 651 Karolina Milczarek K Warszawa VIGO System 10:30 (58) 01:14:14
1114 412 Agata Piwowarczyk K Legionowo Braveharts Legionowo 10:00 (85) 01:14:15
1115 1080 Łukasz Gębara M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (65) 01:14:16
1116 1011 Paweł Kowalczyk M Otwock Renault TEAM 11:30 (80) 01:14:16
1117 1550 Jarosław Smagacz M Stara Jastrząbka OCR TEAM DĘBICA 12:00 (66) 01:14:17
1118 460 Joanna Domżał K Warszawa 10:00 (86) 01:14:18
1119 1087 Tomasz Szymaszek M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (67) 01:14:19
1120 1551 Radosław Dąbrowski M Gdansk 09:00 (89) 01:14:19
1121 938 Błażej Sytar M Zielona Góra LATAJĄCE GRYFY 11:00 (83) 01:14:24
1122 1054 Aneta Kotarska K Warszawa 11:45 (61) 01:14:24
1123 173 Dorota Niemczyńska K Józefów 09:15 (80) 01:14:27
1124 922 Izabella Kurek K Laski Dilerzy Assistance 11:15 (67) 01:14:32
1125 177 Wojciech Pożyczka M Wołomin 09:15 (81) 01:14:33
1126 1450 Piotr Bałchanowski M Suchedniów 11:45 (62) 01:14:39
1127 1293 Marta Korczyńska K Głogów 10:15 (71) 01:14:45
1128 577 Kamil Lis M Warszawa 09:15 (82) 01:14:47
1129 263 Zuzanna Komińczyk K Warszawa 09:15 (83) 01:14:51
1130 995 Grzegorz Włodarczyk M Warszawa 11:15 (68) 01:14:51
1131 1493 TOMASZ JABŁOŃSKI M WARSZAWA SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (60) 01:14:57
1132 561 Marcin Banasiak M Warszawa 10:15 (72) 01:14:59
1133 1067 Dorota Kloza - Laskowska K Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (69) 01:15:02
1134 1063 Adrian Gołębiewski M Katowice Crossfit Południe 12:00 (68) 01:15:02
1135 450 Filip Pelc M Warszawa Warsaw crew 10:00 (87) 01:15:09
1136 329 Aleksandra Popławska K Warszawa Run Bitches Run 09:45 (78) 01:15:11
1137 1088 Piotr Wolman M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (70) 01:15:17
1138 1085 Wojciech Skowron M Bobrowa OCR TEAM DĘBICA 12:00 (72) 01:15:18
1139 1073 Dominik Wojtysiak M Katowice Crossfit Południe 12:00 (71) 01:15:18
1140 1142 Marcin Rutyna M Dębica 12:00 (73) 01:15:19
1141 639 Agata Zmorczyńska K Piaseczno Paczka z Piaseczna 10:30 (59) 01:15:22
1142 794 Aneta Niezgoda K Warszawa 10:45 (76) 01:15:23
1143 1161 Radosław Dudek M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (61) 01:15:24
1144 1513 Magdalena Tracz K Warszawa 09:45 (79) 01:15:26
1145 631 Tomasz Rejdych M Kraków Lazy Bones 10:30 (60) 01:15:29
1146 140 Weronika Kucińska K Wołomin WWL TEAM 09:15 (84) 01:15:33
1147 1258 Agnieszka Woźniak K Błonie 09:15 (85) 01:15:33
1148 141 Małgorzata Kucińska-Zawistowska K Ossów WWL TEAM 09:15 (86) 01:15:34
1149 219 Monika Laszczka K Warszawa PEKAES TEAM 09:30 (81) 01:15:41
1150 618 Monika Kaźmierczak K Nowe Skalmierzyce Błyskawiczne ręce 10:30 (61) 01:15:46
1151 1504 Małgorzata Drążyk K Warszawa 10:15 (73) 01:15:46
1152 564 Marta Gilarska K Brwinów 10:15 (74) 01:15:48
1153 594 Paulina Razum K Grodzisk Mazowiecki 10:15 (75) 01:15:49
1154 984 Marta Kobryńska K Warszawa 11:15 (69) 01:15:50
1155 1476 Anna Chamier Kwiatkowska K Warszawa 11:45 (63) 01:15:50
1156 1447 Kamil Kaim M Łazy X Team Special Forces 12:45 (51) 01:15:52
1157 1446 Rafał Felisiak M Kętrzyn X Team Special Forces 12:45 (52) 01:15:53
1158 448 Michał Prucia M Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 10:00 (88) 01:15:58
1159 1099 Sandra Kwiasowska K Łódź Sportera OCR 12:00 (74) 01:16:04
1160 546 Ewa Jędras K Łódź Sportera OCR 10:15 (77) 01:16:09
1161 545 Paulina Białoskórska K Łódź Sportera OCR 10:15 (76) 01:16:09
1162 971 Marek Kuprowski M Warszawa Warsaw crew 11:15 (70) 01:16:09
1163 330 Zuzia Rosa K Mysiadło Run Bitches Run 09:45 (80) 01:16:11
1164 331 Magdalena Zielińska K Skarżysko-Kamienna Run Bitches Run 09:45 (81) 01:16:11
1165 1287 Paweł Romanowski M Warszawa 12:00 (75) 01:16:14
1166 1469 Katarzyna Bojanowicz K Radom Rekiny Fitnessu 12:15 (62) 01:16:15
1167 1079 Bernard Baran M Dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (76) 01:16:18
1168 963 Magdalena Sójka K Międzyrzec Podlaski THE POWER OF SISTERS 11:15 (72) 01:16:20
1169 962 Katarzyna Oksiejuk K Lublin THE POWER OF SISTERS 11:15 (71) 01:16:20
1170 769 Michał Górski M Warszawa Total Fitness 10:45 (77) 01:16:24
1171 25 Sylwia Mizerska K Warszawa Gang Anielic 09:00 (90) 01:16:30
1172 313 Joanna Siembab K Halinów FIGLARZE 09:45 (82) 01:16:30
1173 1479 Marta Grycko K Warszawa 11:45 (64) 01:16:32
1174 133 Grzegorz Godlewski M Pułtusk TI AUTOMOTIVE 09:15 (87) 01:16:33
1175 946 Kamil Kaniowski M Łódź Rossmann 11:15 (73) 01:16:38
1176 950 Karolina Matusiak K Zgierz Rossmann 11:15 (74) 01:16:39
1177 620 Patrycja Kuczyńska K Katowice Błyskawiczne ręce 10:30 (62) 01:16:49
1178 208 Lech Daszewski M Dębno FireEagles 09:30 (82) 01:16:50
1179 1360 Paulina Dobrowolska K Bytom 11:30 (81) 01:16:53
1180 1448 Roksana Kałuzińska K Katowice X Team Special Forces 12:45 (53) 01:16:53
1181 862 Karolina Bielecka K Warszawa 11:00 (84) 01:16:55
1182 1546 Maciej Poter M Warszawa 404 - TeamNotFound 11:30 (82) 01:17:00
1183 1372 Krzysztof Strąg M Warszawa 11:30 (83) 01:17:09
1184 919 Krystian Baprawski M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (75) 01:17:14
1185 1411 Joanna Zawisza K Radom 12:15 (63) 01:17:15
1186 1440 Paweł Seferyński M Warszawa Warsaw crew 11:30 (84) 01:17:18
1187 817 Monika Borowska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (85) 01:17:28
1188 1241 Katarzyna Hyra K Warszawa 12:45 (54) 01:17:31
1189 791 Natalia Lorent - Rybak K Sosnowiec 10:45 (78) 01:17:34
1190 951 Anna Samborska K Łódź Rossmann 11:15 (76) 01:17:35
1191 1427 Marta Liszewska K Warszawa 12:15 (64) 01:17:39
1192 1177 Izabela Jaskólska K Radom Jaskólki Plus 12:15 (65) 01:17:44
1193 264 Michał Korzeniewski M Stanisławów Drugi 09:30 (83) 01:17:46
1194 753 Michał Miklewski M Łomianki Łomianki Husaria Team 10:45 (79) 01:17:50
1195 1056 Monika Piechocka K Warszawa 11:45 (65) 01:17:53
1196 1554 Aleksandra Gronowska K Łódź 12:30 (43) 01:17:58
1197 1350 Katarzyna Markowska K Warszawa Error404 - Team not found 11:30 (85) 01:17:59
1198 925 Michał Nowowiejski M Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (77) 01:18:01
1199 1069 Dawid Olejnik M Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (77) 01:18:03
1200 1555 Cyprian Majcher M Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (66) 01:18:03
1201 220 Magdalena Horbaczewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:30 (84) 01:18:08
1202 664 Ewa Górecka K Warszawa 10:30 (63) 01:18:08
1203 1368 Rafał Markiewicz M Sierzchów 11:30 (86) 01:18:14
1204 673 Jarosław Kasprzak M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (64) 01:18:22
1205 1462 Mateusz Pruszkowski M Wołomin 11:45 (66) 01:18:30
1206 397 EDYTA Turkiewicz-Rucińska K Dręszew 09:45 (83) 01:18:31
1207 949 Marta Lachtara K Sandomierz Rossmann 11:15 (78) 01:18:33
1208 136 Malgorzata Trzaska K Warszawa, TI AUTOMOTIVE 09:15 (88) 01:18:33
1209 606 Bożena Tyliszczak K Kraków 10:15 (78) 01:18:39
1210 756 Magdalena Szymaniak K Łomianki Łomianki Husaria Team 10:45 (80) 01:18:40
1211 287 Aleksandra Skrobowska K Warszawa 09:30 (85) 01:18:49
1212 522 Monika Motyka K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (80) 01:18:55
1213 526 Alicja Przepióra K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (79) 01:18:55
1214 617 Bartosz Buta M Tłuszcz Błyskawiczne ręce 10:30 (65) 01:18:59
1215 683 Magdalena Litwinowicz K Warszawa 10:30 (66) 01:19:02
1216 1385 Daniel Muras M Warszawa 12:15 (67) 01:19:03
1217 901 Urszula Sarna K Warszawa 11:00 (86) 01:19:06
1218 686 Michał Mantorski M Warszawa 10:45 (81) 01:19:16
1219 709 Andrzej Serwin M Kętrzyn Crossboxfit Kętrzyn 10:30 (67) 01:19:22
1220 619 Paweł Kobyliński M Biała Podlaska Błyskawiczne ręce 10:30 (68) 01:19:25
1221 1357 Irena Aksamitowska K Legionowo 11:30 (87) 01:19:26
1222 630 Daria Rejdych K Kraków Lazy Bones 10:30 (69) 01:19:30
1223 958 Daniel Drabik M Kąty Gożdziejewskie II Runams 11:15 (79) 01:19:33
1224 672 Agnieszka Kaminska K Warszawa 10:30 (70) 01:19:33
1225 1075 Justyna Bytniewska K Zielonka Husaria Race Team 12:00 (78) 01:19:43
1226 270 Ewelina Malkowska K Brwinow 09:30 (86) 01:19:46
1227 913 Robert Mucha M Kroczewo Bestie OCR Legionowo 11:15 (80) 01:19:51
1228 671 Agnieszka Kałowska K Otwock 10:30 (71) 01:19:52
1229 464 Switłana Helia K Warszawa 12:45 (55) 01:19:52
1230 1311 Hubert Słoniewski M Ząbki Ostatni Zwierzyniec 12:00 (79) 01:19:54
1231 525 Martyna Ochwat K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (81) 01:19:55
1232 999 Natalia Olszewska K Warszawa Bozony Higgsa 09:15 (89) 01:19:57
1233 1257 Damian Rokicki M Ząbki Bozony Higgsa 09:15 (90) 01:19:58
1234 780 Agnieszka Gawryszewska K Warszawa 10:45 (82) 01:19:59
1235 1466 Aleksandra Kosieradzka K Warszawa 10:30 (73) 01:20:02
1236 679 Michał Kosieradzki M Warszawa 10:30 (72) 01:20:02
1237 175 Małgorzata Nowakowska K Warszawa 09:30 (87) 01:20:08
1238 819 Renata Kabas-Komorniczak K Warszawa Frauen Power! 11:00 (87) 01:20:11
1239 1441 Marcin Szopa M WARSZAWA Warsaw crew 11:30 (88) 01:20:18
1240 1029 Monika Migas K Warszawa 11:30 (89) 01:20:19
1241 1136 Weronika Nowak K Warszawa 12:00 (80) 01:20:31
1242 826 Ewa Żukowska K Grodzisk Mazowiecki Frauen Power! 11:00 (88) 01:20:33
1243 633 Adam Ziółkowski M Warszawa Nie ma lipy! 10:30 (74) 01:20:34
1244 1534 Agata Bilska K Warszawa 09:00 (91) 01:20:35
1245 1494 Mateusz Michalek M Jastrzębie Zdrój 12:15 (68) 01:20:48
1246 632 Grzegorz Kaca M Warszawa Nie ma lipy! 10:30 (75) 01:20:52
1247 279 Maria Podlaska K Warszawa 09:30 (88) 01:20:52
1248 523 Urszula Mroczko M Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (82) 01:20:54
1249 684 Paulina Liwińska K Warszawa 10:30 (76) 01:20:56
1250 790 Barbara Lelak K Warszawa 10:45 (83) 01:20:58
1251 778 Magdalena Czarnecka K Warszawa 10:45 (84) 01:21:24
1252 1363 Magdalena Kaczyńska K Nasielsk 11:30 (90) 01:21:25
1253 1547 Katarzyna Gąsior K Pawłowice 12:15 (69) 01:21:26
1254 952 Małgorzata Tomczyk K Łódź Rossmann 11:15 (81) 01:21:33
1255 1536 Żaneta Jantas K Warszawa 11:45 (67) 01:21:52
1256 576 Adam Lipko M Sławatycze 10:15 (83) 01:21:53
1257 1141 Krzysztof Rosocha M Warszawa 12:00 (81) 01:21:56
1258 939 Małgorzata Teperek K Karczew Nightmare Runners 11:15 (82) 01:21:59
1259 674 Marta Kasprzak K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (77) 01:22:01
1260 708 Małgorzata Kubacka K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (78) 01:22:04
1261 1039 Tomasz Zarzycki M Komarówka Podlaska 11:30 (91) 01:22:13
1262 418 Barbara Kamińska K Warszawa CrossFit GCW 10:00 (89) 01:22:19
1263 1027 Marta Kusiak M Warszawa 11:30 (92) 01:22:19
1264 634 Michał Ziółkowski M Szczecin Nie ma lipy! 10:30 (79) 01:22:19
1265 892 Justyna Mrozińska K Warszawa 11:00 (89) 01:22:22
1266 974 Katarzyna Klimek K Łódź Wataha Grupa Treningowa 11:15 (83) 01:22:24
1267 1506 Martyna Ochojska K Warszawa 09:45 (84) 01:22:31
1268 1096 Błażej Kowalczyk M Łódź Sportera Fitness Team 12:00 (82) 01:22:38
1269 621 Paulina Stangret K Warszawa Błyskawiczne ręce 10:30 (80) 01:22:38
1270 931 Marta Janicka K Warszawa Husaria Race Team 11:15 (84) 01:22:44
1271 1436 Konrad Dybicki M Warszawa 12:15 (70) 01:22:50
1272 1481 Agnieszka Kołtunicka K Warszawa 11:45 (68) 01:22:52
1273 927 Piotr Kaleta M Warszawa Fanga Terror Team 11:15 (85) 01:23:13
1274 451 Mariusz Stryżko M Warszawa Warsaw crew 10:00 (90) 01:23:23
1275 6 Jacek Pietroszek M Namysłów Agata Pietroszek Team 09:00 (92) 01:23:48
1276 1057 Arkadiusz Piechota M Pruszków 11:45 (69) 01:23:51
1277 79 Anna Sapiecha K Warszawa 09:00 (93) 01:23:52
1278 1380 Maciej Bińkowski M Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (71) 01:23:58
1279 590 Tomasz Pieńkos M Dybki 10:15 (84) 01:24:00
1280 1489 Sandra Woźniak K Grudziądz 12:00 (83) 01:24:15
1281 1028 Weronika Laskus K Warszawa 11:30 (93) 01:24:21
1282 662 Kamila Golon K Pruszków Łomianki Husaria Team 10:30 (81) 01:24:40
1283 1146 Kasia Skręta K Warszawa 12:00 (84) 01:24:55
1284 677 sylwia komorowska M kętrzyn 10:30 (82) 01:24:56
1285 346 Hongor Delgertsogt M Warszawa 09:45 (85) 01:24:58
1286 583 Anna Mierzejewska K Wyszków 10:15 (85) 01:24:59
1287 581 Justyna Matwiejczyk K Wyszków 10:15 (86) 01:25:00
1288 389 Tomasz Syryczyk M Warszawa 12:30 (44) 01:25:03
1289 339 Dorota Szczepanik K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (87) 01:25:16
1290 337 Anna Olkuska K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (86) 01:25:16
1291 1323 Ewa Furmaniuk K kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (88) 01:25:16
1292 973 Sonia Szuba K Warszawa Warsaw crew 11:15 (86) 01:25:23
1293 920 Anna Fidos K Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (87) 01:25:27
1294 754 Aleksandra Pelc K Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (85) 01:25:50
1295 1021 Daniel Dąbrowski M Warszawa 10:45 (86) 01:26:01
1296 1359 Michał Brach M Warszawa 11:30 (94) 01:26:01
1297 1197 Adrianna Zalewska K Nowa Iwiczna 12:15 (72) 01:26:09
1298 1209 Tomasz Tadrała M Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (45) 01:26:17
1299 1549 Bartosz Bachora M Warszawa 11:30 (95) 01:26:19
1300 751 Michał Mikusek M Dęblin JĘDRYCHY 10:45 (87) 01:26:25
1301 921 Alicja Kąkol K Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (88) 01:26:27
1302 787 Mariola Kosim K Warszawa 10:45 (88) 01:26:37
1303 351 Beata Federowicz K WARSZAWA 09:45 (89) 01:26:39
1304 1370 Agnieszka Pawłowska K Warszawa 12:15 (73) 01:26:41
1305 179 Hanna Różycka K Warszawa 09:15 (91) 01:26:56
1306 335 Marlena Janusz K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (92) 01:27:16
1307 1324 Magdalena Szafrańska K Krakow TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (90) 01:27:16
1308 338 Katarzyna Prucia K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (91) 01:27:16
1309 1010 Dariusz Korzeń M Otwock Renault TEAM 11:30 (96) 01:27:19
1310 702 Maciej Szymczak M Łomianki 10:30 (83) 01:27:29
1311 5 Honorata Pietroszek K Namysłów Agata Pietroszek Team 09:00 (94) 01:27:48
1312 750 Dominika Jędrych K Warszawa JĘDRYCHY 10:45 (89) 01:28:25
1313 400 Paulina Sierpień K Warszawa 09:45 (93) 01:28:39
1314 1428 Martyna Niewińska K puławy 12:15 (74) 01:28:46
1315 296 Anna Wos K Halinow 09:30 (89) 01:29:06
1316 535 Monika Kacprzak K Warszawa MocniAmatorzy 10:15 (87) 01:29:14
1317 110 Albert Ścibor M Nowy Konik MocniAmatorzy 10:15 (88) 01:29:15
1318 752 Wojciech Giers M Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (90) 01:29:19
1319 609 Izabela Wiącek K Warszawa 10:15 (89) 01:29:43
1320 810 Tomasz Grotowski M Toruń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (90) 01:30:00
1321 1020 Monika Borysiewicz K Warszawa 10:45 (91) 01:30:04
1322 881 Aleksandra Kmita K Łódź 11:00 (91) 01:31:03
1323 501 Paulina Szarow K Nowy Dwór Mazowiecki 10:00 (91) 01:31:10
1324 455 Magda Barcińska K Zakroczym 10:00 (92) 01:31:11
1325 311 Anna Kęzik K Warszawa Figlarze 09:45 (94) 01:31:34
1326 245 Ewa Bielawska K Halinów 09:30 (90) 01:32:33
1327 789 Anna Laba K Warszawa 10:45 (92) 01:32:37
1328 783 Paulina Jakubczak K Łódź 10:45 (93) 01:32:50
1329 755 Oliwia Struska K Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (94) 01:33:19
1330 654