I
PL
EN

Reebok POWERUN by Runmageddon Warszawa 14.04.2018

Do startu pozostało
Dostępne formuły
- Reebok POWERUN
10 KM 10 Przeszkód 14.04

Klasyfikacja kobiet

Miejsce Nr Imię Nazwisko Płeć Miasto Nazwa drużyny Seria (Miejsce) Czas brutto
1 1326 Anna Łapińska K Warszawa 09:00 (1) 00:37:51
2 1044 Ewa Jagielska K Ostrów Mazowiecka REEBOK RUN CREW 12:45 (1) 00:40:15
3 1009 Dalia Delewska K Gliwice REEBOK RUN CREW 11:30 (1) 00:41:47
4 130 Aneta Duda K Legionowo SKURCZE ŁYDEK 09:15 (1) 00:44:26
5 1276 Emilia Mazek K Garwolin 11:30 (2) 00:44:40
6 1283 Agata Pietroszek K Namyslow 09:00 (2) 00:44:48
7 941 urszula nęcka K Sosnowiec REEBOK RUN CREW 11:15 (1) 00:45:32
8 62 Lidia Lewandowska K Warszawa 09:00 (3) 00:46:01
9 1316 Ewelina Płatos K Radom 10:15 (1) 00:46:23
10 1347 Julita Kotecka K Michałowice-wieś 11:45 (1) 00:47:43
11 487 Joanna Polak-Tylek K Warszawa 10:00 (1) 00:48:27
12 1159 Julia Blażejowska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (1) 00:49:02
13 1394 Ilona Brusiło K Warszawa Mamy Ruszamy 12:45 (2) 00:50:41
14 1035 Emilia Wąsiakowska K Warszawa 11:30 (3) 00:50:56
15 822 Anna Pilarska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (1) 00:51:05
16 1256 Anna Zaremba K Radom 12:45 (3) 00:51:36
17 318 Izabela Kucharska K Wolanów Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (1) 00:51:49
18 1518 Sylwia Liśkiewicz K Warszawa 12:30 (1) 00:52:20
19 435 Olga Krajewska K Nowy Dwor Maz. Husaria Race Team 10:00 (2) 00:52:53
20 246 Marta Bień K Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:30 (1) 00:52:56
21 255 Anna Gołąb K Warszawa 09:30 (2) 00:52:57
22 326 Paulina Skałecka K Ostrów Wielkopolski Pumpersy 09:45 (2) 00:52:58
23 1307 Aleksandra Szafrańska K Piastów TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (4) 00:53:01
24 213 Ewelina Markowicz K Katowice Husaria Race Team 09:30 (3) 00:53:21
25 834 Magdalena Grajcar K Poznań LOFT TEAM EXTREME 11:00 (2) 00:53:27
26 837 Ewa Jakubowska K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (3) 00:53:41
27 1529 Marta Kaczmarek K Warszawa 12:30 (2) 00:53:45
28 34 Patrycja Cedro K Warszawa 09:00 (4) 00:53:53
29 1265 Iwona Chobot K Warszawa 09:15 (2) 00:54:31
30 7 Anna Sekreta K Wrocław Agata Pietroszek Team 09:00 (5) 00:54:46
31 231 Justyna Gawlik K Ciechanów runnersclub.pl Warszawa 09:30 (4) 00:54:52
32 52 Anna Kamińska K Warszawa 09:00 (6) 00:54:53
33 432 Aleksandra Wróblewska K Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (3) 00:54:58
34 96 Edyta Wysowska K Nowy Sącz 09:00 (7) 00:55:00
35 1327 Luiza Kowalewska K Warszawa Husaria Race Team 09:15 (3) 00:55:13
36 416 Sylwia Kamińska K Żyrardów Brud Ekipa 10:00 (4) 00:55:24
37 114 Magdalena Popiołek K Warszawa NoLimit TEAM+ 09:00 (8) 00:55:31
38 730 Weronika Prałat K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (1) 00:55:34
39 836 Karolina Ilowska-Rembarz K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (4) 00:55:49
40 495 Roksana Sobczak K Warszawa CrossFit MGW 10:00 (5) 00:55:55
41 1246 Patrycja Laszewicz K Warszawa 12:45 (4) 00:56:09
42 1017 Klaudia Gościniak K Legionowo Total Fitness 11:30 (5) 00:56:19
43 1275 Alicja Kępa K Warszawa 10:15 (2) 00:56:34
44 236 Paulina Dudaronek K Szczecin xRunners 09:30 (5) 00:56:47
45 550 Dorota Kowalik K Rędziny Strefa Fitness 10:15 (3) 00:56:57
46 307 Angelika Brzezicka K Lublin Fight Gym Team 09:45 (3) 00:56:58
47 75 Dorota Ordon K Warszawa 09:00 (9) 00:57:08
48 1018 Paulina Wiecek K warszawa Total Fitness 11:30 (6) 00:57:19
49 1162 Dagmara Ilukowicz K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (2) 00:57:27
50 616 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska K Mościska BigTires.pl Team 10:30 (1) 00:57:27
51 747 Monika Drużkowska K Warszawa Goni nas kredens 10:45 (2) 00:57:28
52 134 Ilona Piątkowska K Wyszków TI AUTOMOTIVE 09:15 (4) 00:57:33
53 69 Monika Myszkowska K Warszawa 09:00 (10) 00:57:38
54 408 Alina Vovk K Warszawa adidas Runners Warsaw 10:00 (6) 00:57:42
55 1556 ewelina zielinska K zabrze 12:30 (3) 00:57:51
56 363 Malgorzata Karpinska K Warszawa 09:45 (4) 00:58:02
57 203 Ewa Żurawińska K WARSZAWA 4Faces Running Team 09:30 (6) 00:58:02
58 1320 Dominika Rosłon K Warszawa 10:30 (2) 00:58:03
59 899 Agnieszka Rosłoniec K Warszawa 11:00 (5) 00:58:05
60 235 Anna Rabczynska K Warszawa W DOBREJ FORMIE 09:15 (5) 00:58:13
61 1131 Michalina Mirosz K Warszawa 12:00 (1) 00:58:22
62 1012 Elżbieta Gwóźdź K Warszawa runcoholics 11:30 (7) 00:58:24
63 410 Justyna Kierczek K Chorzów Biegnij ze mną 2.0 10:00 (7) 00:58:31
64 1278 ANNA ZALEWSKA K NOWY DWÓR MAZOWIECKI Bestie OCR Legionowo 11:15 (2) 00:58:33
65 1377 Anna Kamińska K Łódź Sportera OCR 12:00 (2) 00:58:39
66 1237 MAGDALENA CZUŁEK K Łowicz 12:45 (5) 00:58:42
67 127 Barbara Dudek K Lublin Rossmann 09:15 (6) 00:58:47
68 1013 Julita Ilczyszyn K zgorzała runcoholics 11:30 (8) 00:58:49
69 193 Karolina Wysokińska K Warszawa 09:15 (7) 00:58:51
70 148 Joanna Broniak-Czupryna K Warszawa 09:15 (8) 00:59:02
71 1164 Anastazja Koszewa K Piaseczno Crossfit Ursynów 12:15 (3) 00:59:04
72 882 Małgorzata Kopytko K Kampinos 11:00 (6) 00:59:10
73 514 Magdalena Wilk K Warszawa DZIADY OCR 10:15 (4) 00:59:14
74 875 Katarzyna Górniak K Piaseczno 11:00 (7) 00:59:15
75 1328 Kateřina Genttnerová K Praha 09:30 (7) 00:59:16
76 1463 Katarzyna Zajdowska Tryc K Warszawa 11:45 (2) 00:59:19
77 906 MARTA TERMENA-POLKOWSKA K WARSZAWA 11:30 (9) 00:59:33
78 122 Paulina Taraszewska K Warszawa/Ostrołęka PWPW S.A. 09:15 (9) 00:59:34
79 768 Patrycja Gielniewska K Radom Crossfit Genius 10:15 (5) 00:59:40
80 1077 Zuzanna Rybka K Toruń Husaria Race Team 12:00 (3) 00:59:43
81 1537 Justyna Dziedzic K Skierniewice 11:45 (3) 01:00:05
82 316 Paulina Jasek-Bors K Warszawa Husaria Race Team 09:45 (5) 01:00:06
83 142 Joanna Żero K Wołomin WWL TEAM 09:15 (10) 01:00:15
84 414 Aneta Antolik K Warszawa Brud Ekipa 10:00 (8) 01:00:17
85 832 Anna Grajcar K Śrem LOFT TEAM EXTREME 11:00 (8) 01:00:18
86 1521 Małgorzata Łaszczych K Warszawa 12:45 (6) 01:00:20
87 1126 Kinga Lubaszka K Dłużew 12:00 (4) 01:00:23
88 914 Adrianna Mendrek K Łódź Crazy Runnerfuckers 11:15 (3) 01:00:23
89 548 Kinga Brończyk K Głogówek Strefa Fitness 10:15 (6) 01:00:26
90 306 Anna Bieniek K Lublin Fight Gym Team 09:45 (6) 01:00:32
91 153 Weronika Cioch K Warszawa 09:15 (11) 01:00:34
92 839 Dominika Kulik K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (9) 01:00:44
93 1048 Justyna Zaręba K Łódź Sportera OCR 12:00 (5) 01:00:51
94 347 Anzhela Dmytruk K Warszawa 09:45 (7) 01:00:53
95 821 Anna Nagraba K Warszawa Frauen Power! 11:00 (10) 01:00:55
96 818 Magdalena Gradomska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (11) 01:00:56
97 194 Ewelina Wyszczelska K Warszawa 09:15 (12) 01:01:04
98 375 Monika Otoka-Frąckiewicz K Warszawa 09:45 (8) 01:01:05
99 844 Marta Nowak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (12) 01:01:06
100 457 Agnieszka Budnik K Warszawa 10:00 (9) 01:01:09
101 801 Monika Warnecka K Warszawa 10:45 (3) 01:01:17
102 793 Klaudia Marciniak K Warszawa 10:45 (4) 01:01:18
103 317 Elżbieta Kiszkis K Warszawa Husaria Race Team 09:45 (9) 01:01:30
104 528 Justyna Szweda K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (7) 01:01:37
105 152 Sylwia Choroś K Warszawa 09:15 (13) 01:01:40
106 507 Kasia Woźnicka K Jaktorów-Kolonia 10:00 (10) 01:01:40
107 172 Olha Mykhailova K Warszawa 09:15 (14) 01:01:40
108 259 Katarzyna Kalwat K Kielce 09:30 (8) 01:01:43
109 1231 Marta Truszkowska K Warszawa S&M 12:45 (7) 01:01:50
110 1230 Sylwia Jakubiak K Warszawa S&M 12:45 (8) 01:01:50
111 886 Alicja Kozłowska K Leszno 11:00 (13) 01:01:55
112 648 Teresa Kusy K Warszawa R99 10:30 (3) 01:01:55
113 1112 Klaudia Hagemajer K Nowy Dwór Mazowiecki 12:00 (6) 01:02:09
114 842 Alicja Maćkowiak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (14) 01:02:12
115 1503 Aleksandra Kwiatkowska K Warszawa 11:45 (4) 01:02:14
116 483 Izabela Orczykowska K Warszawa 10:00 (11) 01:02:17
117 402 Natalia Wyszkowska K Warszawa 09:45 (10) 01:02:17
118 1004 Edyta Wodzinska K Lodz Janusze Błotnych Biegów 11:30 (10) 01:02:18
119 1507 Karolina Woźniewska K Ściegny/Warszawa 12:15 (4) 01:02:20
120 1523 Danuta Moczulska K Warszawa Dirty6 09:15 (15) 01:02:25
121 890 Anna Mizielińska K Piaseczno 11:00 (15) 01:02:26
122 1001 Agata Downar K ŁÓDŹ Co za upokorzenie! 11:30 (11) 01:02:44
123 1127 Joanna Marek K Kraków 12:00 (7) 01:02:46
124 1381 Aleksandra Szylberg K Warszawa SPARTAN SGX WARSAW 12:15 (5) 01:03:00
125 202 Anna Zielińska K warszawa 4Faces Running Team 09:30 (9) 01:03:00
126 1406 HALYNA VOYTOVYCH K Warszawa 12:30 (4) 01:03:07
127 104 Dorota Kałuzińska K Łódź Husaria Race Team 09:15 (16) 01:03:19
128 1204 Paulina Baran K Piaseczno Piękni i Bestie 12:30 (5) 01:03:36
129 655 Alicja Salamońska K Warszawa Żmije 10:30 (4) 01:03:44
130 484 Jolanta Partyka K Płońsk 10:00 (12) 01:03:54
131 449 Kasia Baran K Warszawa trener24h.com.pl 10:00 (13) 01:04:16
132 987 Dorota Mocarska K Lublin 11:15 (4) 01:04:18
133 601 Aleksandra Szala K Warszawa 10:15 (8) 01:04:18
134 3 Anna Kruszyńska K Grudziądz Agata Pietroszek Team 09:00 (11) 01:04:30
135 182 Ewelina Śliwińska K Warszawa 09:15 (17) 01:04:32
136 1544 Ewelina Kostrzewska K Warszawa 09:15 (18) 01:04:47
137 823 Anna Podsiadło K Warszawa Frauen Power! 11:00 (16) 01:04:51
138 360 Anna Jakacka K PŁOCK 09:45 (11) 01:04:56
139 441 Anita Chęcińska K Żuromin MartwyBasen 10:00 (14) 01:04:59
140 1337 Ada Szuba K Warszawa Warsaw crew 12:30 (6) 01:05:00
141 168 Magdalena Lawrów K Wrszawa 09:15 (19) 01:05:06
142 1043 Katarzyna Okólska K Zgórsko Dirty Chewbacca 11:45 (5) 01:05:12
143 64 Magdalena Mazur K warszawa 09:00 (12) 01:05:17
144 719 Ania Dobrzycka K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (5) 01:05:17
145 1157 Cecylia Okonska K Józefów AutoJozefow 12:15 (6) 01:05:21
146 707 MARLENA ZIELIŃSKA K Krepiec 10:30 (5) 01:05:40
147 439 Anna Reszke K Radom Kajkota 10:00 (15) 01:05:40
148 622 Joanna Dobrowolska K Warszawa Dobre Twarogi 10:00 (16) 01:05:45
149 763 Anna Woźniak K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (6) 01:05:50
150 521 Marta Machnik K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (9) 01:05:52
151 600 Aleksandra Stembnowska K Warszawa 09:30 (10) 01:05:52
152 1306 Justyna Pasieczyńska K Kobyłka TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (12) 01:06:02
153 1409 Karolina Gałązka K Józefosław 11:45 (6) 01:06:03
154 164 Małgorzata Kotowicz K Biskupiec 09:15 (20) 01:06:04
155 912 Alicja Zyzak K Warszawa 11:00 (17) 01:06:09
156 720 Katarzyna Domańska K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (7) 01:06:09
157 900 Katarzyna Rostek K Warszawa 11:00 (18) 01:06:15
158 1172 Lidia Skarzyńska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (7) 01:06:16
159 909 Karolina Wiśniewska K Pruszków 11:00 (19) 01:06:28
160 265 Patrycja Kotas K Katowice 09:15 (21) 01:06:29
161 1070 Daria Piguła K Siemianowice Śląskie Crossfit Południe 12:00 (8) 01:06:32
162 1210 Gosia Piesiak K Warszawa trener24h.com.pl 12:30 (7) 01:06:35
163 785 Magdalena Kądzielska K Warszawa 10:45 (8) 01:06:37
164 1015 Katarzyna Sidorczuk K Pruszków Sidorczuki 11:30 (13) 01:06:38
165 463 Adriana Goclik K Warszawa CrossFit MGW 10:00 (17) 01:06:45
166 492 Aldona Sas K Piastów 09:45 (12) 01:06:46
167 1270 Sylwia Zakrzewska K Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 10:30 (6) 01:06:56
168 508 Anna Wróblewska K Warszawa 10:00 (18) 01:06:58
169 611 Magdalena Wnorowska K Lomianki DZIADY OCR 10:15 (10) 01:07:05
170 106 Małgorzata Migdał K Warszawa Husaria Race Team 09:15 (22) 01:07:06
171 157 karolina erdmann K Warszawa 09:15 (23) 01:07:17
172 1150 Ilona Świstak K Warszawa 12:00 (9) 01:07:20
173 533 Marta Rej-Witt K Piaseczno Husaria Race Team 10:15 (11) 01:07:23
174 390 Paulina Szabelska K Warszawa 09:45 (13) 01:07:34
175 607 Martyna Tyńska K Warszawa 10:15 (12) 01:07:42
176 1174 Małgorzata Stocka K Warszawa Crossfit Ursynów 12:15 (8) 01:07:42
177 1024 Marta Grzelak K Poznań 11:30 (14) 01:07:46
178 977 Małgorzata Dmytrowska K Warszawa 11:15 (5) 01:07:53
179 465 Diana Kalisz-Wiśniewska K Warszawa 10:00 (19) 01:07:55
180 86 Barbara Tatara K Warszawa 09:00 (13) 01:08:03
181 1100 Joanna Rodzik K Lodz Sportera OCR 12:00 (10) 01:08:07
182 996 Anita Skowera K Kraków 101 Countries Before 50 11:30 (15) 01:08:08
183 543 Agata Potaczek K Warszawa Roztoczki 10:15 (13) 01:08:11
184 739 Gosia Zaczek K warszawa CrossFitGCW 11:00 (20) 01:08:14
185 1224 Aleksandra Kapuścińska K Warszawa Crossfit Ursynów 12:45 (9) 01:08:24
186 993 Agata Szałańska K Warszawa 11:15 (6) 01:08:35
187 991 Renata Piłat K Warszawa 11:15 (7) 01:08:36
188 109 Noemi Klepacz K Zakopane Miraz Race Team 09:00 (14) 01:08:39
189 358 Weronika Hora K Dąbrowa Górnicza 09:30 (11) 01:08:41
190 1353 Aleksandra Sulej-Dąbrowska K Warszawa Mamy Ruszamy 11:30 (16) 01:08:54
191 1198 Marketa Zvolska K Brno 12:15 (9) 01:09:01
192 740 marta derda K warszawa Derdy 11:45 (7) 01:09:05
193 1302 Anna Kapłon K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (17) 01:09:05
194 772 Klaudia Zień K Warszawa Total Fitness 10:45 (9) 01:09:08
195 878 Anna Jakubowska K Piaseczno 11:00 (21) 01:09:11
196 860 Aleksandra Abramczyk K Warszawa 11:00 (22) 01:09:11
197 356 Agnieszka Grudzińska K siedlce 09:45 (14) 01:09:21
198 1486 Anna Ozga K Warszawa 11:45 (8) 01:09:22
199 61 Viktoriia Lazareva K Warszawa 09:00 (15) 01:09:30
200 404 joanna zwolak K warszawa 09:45 (15) 01:09:34
201 381 Karolina Rybińska K Warszawa 09:45 (16) 01:09:35
202 312 Renata Kotomska K Warszawa Figlarze 09:45 (18) 01:09:39
203 315 Bernadetta Sosnowska-Schiller K Mikołów Hiszpańskie schody 09:45 (17) 01:09:39
204 1398 Magda Saczuk K Gdańsk Niezaproszeni 11:45 (9) 01:09:41
205 176 Anna Pieśniewska K Warszawa 11:15 (8) 01:09:45
206 378 Marta Popielarska K Warszawa 09:45 (19) 01:09:46
207 1208 Marta Nojak K Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (8) 01:09:47
208 1051 Mariola Florczyk K Szydłowiec 12:15 (11) 01:09:51
209 1059 Monika Witkowska K Szydłowiec 12:15 (10) 01:09:51
210 556 Katarzyna Wojtal K Piaseczno WTF? 10:15 (14) 01:09:52
211 762 Aneta Izak K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (10) 01:09:53
212 1058 Anna Turowska K Warszawa 11:45 (10) 01:09:55
213 669 Agnieszka Jóźwik K Warszawa 10:30 (7) 01:09:59
214 1315 Ewelina Kassner K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (18) 01:10:05
215 998 Agnieszka Biaduń K Mińsk Mazowiecki Bozony Higgsa 11:30 (19) 01:10:14
216 663 Agnieszka Gomulska K Warszawa 10:15 (15) 01:10:20
217 30 Anna Błaszczyk K Warszawa 09:00 (16) 01:10:22
218 1002 Justyna Socha K Bukowiec Co za upokorzenie! 11:30 (20) 01:10:23
219 1386 Izabela Rozwadowska K Radom 12:15 (12) 01:10:24
220 1387 AGNIESZKA TOKARSKA K RADOM 12:15 (13) 01:10:24
221 1417 Aleksandra Podsiadly K Warszawa Sportowe Mamuśki 10:45 (11) 01:10:35
222 429 Monika Kedziora K Siedlce CROSSFIT SIEDLCE 10:00 (20) 01:10:37
223 355 Aleksandra Gołębiewska K Warszawa 09:45 (20) 01:10:40
224 379 Milena Popielarska K Studzianki 09:45 (21) 01:10:46
225 800 Elżbieta Urbanowicz K Warszawa 10:45 (12) 01:10:48
226 494 Aleksandra Ślubowska K Piaseczno 10:00 (21) 01:10:50
227 1053 Anita Jankowska K Szydłowiec 12:15 (14) 01:10:51
228 55 Aleksandra Kubrat K Ząbki 09:00 (17) 01:10:55
229 857 Magdalena Prządka K Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 10:45 (13) 01:10:57
230 871 Milena Duk K Warszawa 11:00 (23) 01:11:05
231 727 Agnieszka Mierzwa K Warszawa CrossFit GCW 10:45 (14) 01:11:07
232 743 Patrycja Rzymska K Łódź FEHUT 10:45 (15) 01:11:08
233 99 Sandra Zenka K Warszawa 09:00 (18) 01:11:11
234 876 Agata Gostkowska K Bytom 11:15 (9) 01:11:13
235 57 Anna Kur K Warszawa 09:00 (19) 01:11:20
236 1052 Małgorzata Ganowska K Warszawa 11:45 (11) 01:11:23
237 1264 Oktawia Staroszczyk K Warszawa 11:15 (10) 01:11:27
238 1022 Katarzyna Dębicka K Kraków 11:30 (21) 01:11:31
239 770 Olga Jabłonowska K Warszawa Total Fitness 10:45 (16) 01:11:34
240 1238 Kinga Dżegan K Janówek 12:45 (10) 01:11:36
241 458 Justyna Chwiejczak K Warszawa 10:00 (22) 01:11:41
242 14 Marta Jakubiak K Warszawa BARANY 09:00 (20) 01:11:44
243 91 Marta Witwicka K warszawa 09:00 (21) 01:11:44
244 462 Magda Dylewska K Studzianki 09:45 (22) 01:11:46
245 466 Jolanta Karolak K Piaseczmo 10:00 (23) 01:11:49
246 453 Suzan Allawiah K Warszwa 10:30 (8) 01:11:54
247 129 Joanna Turulska K Toruń Rossmann 09:15 (24) 01:12:03
248 395 jelena Tisakova K Warsaw 09:45 (23) 01:12:05
249 472 Ewelina Kownacka K Warszawa 10:00 (24) 01:12:06
250 477 Natalia Malczyk K Warszawa 10:00 (25) 01:12:06
251 320 EWA NOWAK K RADOM Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (24) 01:12:10
252 1303 Estera Kot K Warszawa TEAM Biegaj Pod Okiem Trenera 11:30 (22) 01:12:15
253 1531 Katarzyna Bar K Warszawa 11:30 (23) 01:12:15
254 174 Patrycja Nowacka K Warszawa 09:15 (25) 01:12:22
255 978 Joanna Dudzińska K Wojnowice 11:15 (11) 01:12:22
256 595 Marta Rutkowska K Warszwa 10:15 (16) 01:12:28
257 479 Anna Mikołajczyk K Płońsk 10:00 (26) 01:12:33
258 1418 Iwona Czaban K Radom 10:15 (17) 01:12:35
259 614 Dorota Stępień K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (9) 01:12:40
260 612 Marta Dermańska K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (10) 01:12:40
261 491 Anna Salińska K Piotrków Tryb. 10:00 (27) 01:12:46
262 386 Krystyna Sobczyńska K Studzianki 09:45 (25) 01:12:46
263 841 Justyna Łuczak K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (24) 01:12:48
264 943 Dominika Barszcz K Ozarow Rossmann 11:15 (12) 01:12:51
265 1049 Lidia Ziółkowska K Szydłowiec Żuki Gnojarze 12:15 (15) 01:12:51
266 35 Dominika Chojnacka K zielonka 09:00 (22) 01:12:56
267 1220 Katarzyna Marzantowicz K Warszawa 12:30 (9) 01:12:57
268 638 Marta Pasek K Piaseczno Paczka z Piaseczna 10:30 (11) 01:12:57
269 1219 Katarzyna Maryniak K Legionowo 12:30 (10) 01:12:58
270 759 Barbara Zwolińska K warszawa Młode Wilki 99 10:45 (17) 01:13:00
271 1251 Małgorzata Stankiewicz K Warszawa 12:45 (11) 01:13:01
272 65 Halina Michalska K Warszawa 09:00 (23) 01:13:02
273 126 Ewelina Adamczyk K Toruń Rossmann 09:15 (26) 01:13:05
274 917 Joanna Mioduszewska K Grajewo Cross Elite Grajewo 11:15 (13) 01:13:12
275 1259 Wioletta Idaszak K Skierniewice Reebok Run Crew Skierniewice 10:30 (12) 01:13:27
276 24 Magdalena Kownacka K Józefów Gang Anielic 09:00 (24) 01:13:30
277 353 Monika Gasiuk K Marki 09:45 (26) 01:13:36
278 613 Agnieszka Kruszyńska K Warszawa A to nie maraton? 10:30 (13) 01:13:40
279 585 Ekaterina Motorina K Warszawa 10:15 (18) 01:13:41
280 502 Monika Urbańczyk K Miasteczko Śląskie 10:00 (28) 01:13:44
281 1205 Marzena Dymarska K Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (11) 01:13:53
282 1545 Zuzanna Szewczyk K Warszawa 10:30 (14) 01:13:59
283 637 ANNA JASIEWICZ K WARSZAWA P&D 11:30 (24) 01:14:00
284 1244 Agnieszka Konopka K Warszawa 12:45 (12) 01:14:00
285 309 Aleksandra Budny K Halinów FIGLARZE 09:45 (27) 01:14:01
286 965 Joanna Gołębiewska K Warszawa TinderCouple 11:15 (14) 01:14:02
287 981 Magdalena Gajowniczek K Siedlce 11:15 (15) 01:14:12
288 1083 Anna Laska K ROPCZYCE OCR TEAM DĘBICA 12:00 (11) 01:14:12
289 1081 anna góra K dębica OCR TEAM DĘBICA 12:00 (12) 01:14:12
290 651 Karolina Milczarek K Warszawa VIGO System 10:30 (15) 01:14:14
291 412 Agata Piwowarczyk K Legionowo Braveharts Legionowo 10:00 (29) 01:14:15
292 460 Joanna Domżał K Warszawa 10:00 (30) 01:14:18
293 1054 Aneta Kotarska K Warszawa 11:45 (12) 01:14:24
294 173 Dorota Niemczyńska K Józefów 09:15 (27) 01:14:27
295 922 Izabella Kurek K Laski Dilerzy Assistance 11:15 (16) 01:14:32
296 1293 Marta Korczyńska K Głogów 10:15 (19) 01:14:45
297 263 Zuzanna Komińczyk K Warszawa 09:15 (28) 01:14:51
298 1067 Dorota Kloza - Laskowska K Ruda Śląska Crossfit Południe 12:00 (13) 01:15:02
299 329 Aleksandra Popławska K Warszawa Run Bitches Run 09:45 (28) 01:15:11
300 639 Agata Zmorczyńska K Piaseczno Paczka z Piaseczna 10:30 (16) 01:15:22
301 794 Aneta Niezgoda K Warszawa 10:45 (18) 01:15:23
302 1513 Magdalena Tracz K Warszawa 09:45 (29) 01:15:26
303 140 Weronika Kucińska K Wołomin WWL TEAM 09:15 (30) 01:15:33
304 1258 Agnieszka Woźniak K Błonie 09:15 (29) 01:15:33
305 141 Małgorzata Kucińska-Zawistowska K Ossów WWL TEAM 09:15 (31) 01:15:34
306 219 Monika Laszczka K Warszawa PEKAES TEAM 09:30 (12) 01:15:41
307 618 Monika Kaźmierczak K Nowe Skalmierzyce Błyskawiczne ręce 10:30 (17) 01:15:46
308 1504 Małgorzata Drążyk K Warszawa 10:15 (20) 01:15:46
309 564 Marta Gilarska K Brwinów 10:15 (21) 01:15:48
310 594 Paulina Razum K Grodzisk Mazowiecki 10:15 (22) 01:15:49
311 984 Marta Kobryńska K Warszawa 11:15 (17) 01:15:50
312 1476 Anna Chamier Kwiatkowska K Warszawa 11:45 (13) 01:15:50
313 1099 Sandra Kwiasowska K Łódź Sportera OCR 12:00 (14) 01:16:04
314 546 Ewa Jędras K Łódź Sportera OCR 10:15 (23) 01:16:09
315 545 Paulina Białoskórska K Łódź Sportera OCR 10:15 (24) 01:16:09
316 330 Zuzia Rosa K Mysiadło Run Bitches Run 09:45 (31) 01:16:11
317 331 Magdalena Zielińska K Skarżysko-Kamienna Run Bitches Run 09:45 (30) 01:16:11
318 1469 Katarzyna Bojanowicz K Radom Rekiny Fitnessu 12:15 (16) 01:16:15
319 963 Magdalena Sójka K Międzyrzec Podlaski THE POWER OF SISTERS 11:15 (18) 01:16:20
320 962 Katarzyna Oksiejuk K Lublin THE POWER OF SISTERS 11:15 (19) 01:16:20
321 25 Sylwia Mizerska K Warszawa Gang Anielic 09:00 (25) 01:16:30
322 313 Joanna Siembab K Halinów FIGLARZE 09:45 (32) 01:16:30
323 1479 Marta Grycko K Warszawa 11:45 (14) 01:16:32
324 950 Karolina Matusiak K Zgierz Rossmann 11:15 (20) 01:16:39
325 620 Patrycja Kuczyńska K Katowice Błyskawiczne ręce 10:30 (18) 01:16:49
326 1360 Paulina Dobrowolska K Bytom 11:30 (25) 01:16:53
327 1448 Roksana Kałuzińska K Katowice X Team Special Forces 12:45 (13) 01:16:53
328 862 Karolina Bielecka K Warszawa 11:00 (25) 01:16:55
329 1411 Joanna Zawisza K Radom 12:15 (17) 01:17:15
330 817 Monika Borowska K Warszawa Frauen Power! 11:00 (26) 01:17:28
331 1241 Katarzyna Hyra K Warszawa 12:45 (14) 01:17:31
332 791 Natalia Lorent - Rybak K Sosnowiec 10:45 (19) 01:17:34
333 951 Anna Samborska K Łódź Rossmann 11:15 (21) 01:17:35
334 1427 Marta Liszewska K Warszawa 12:15 (18) 01:17:39
335 1177 Izabela Jaskólska K Radom Jaskólki Plus 12:15 (19) 01:17:44
336 1056 Monika Piechocka K Warszawa 11:45 (15) 01:17:53
337 1554 Aleksandra Gronowska K Łódź 12:30 (12) 01:17:58
338 1350 Katarzyna Markowska K Warszawa Error404 - Team not found 11:30 (26) 01:17:59
339 220 Magdalena Horbaczewska K Warszawa Pogromcy Iksów 09:30 (13) 01:18:08
340 664 Ewa Górecka K Warszawa 10:30 (19) 01:18:08
341 397 EDYTA Turkiewicz-Rucińska K Dręszew 09:45 (33) 01:18:31
342 949 Marta Lachtara K Sandomierz Rossmann 11:15 (22) 01:18:33
343 136 Malgorzata Trzaska K Warszawa, TI AUTOMOTIVE 09:15 (32) 01:18:33
344 606 Bożena Tyliszczak K Kraków 10:15 (25) 01:18:39
345 756 Magdalena Szymaniak K Łomianki Łomianki Husaria Team 10:45 (20) 01:18:40
346 287 Aleksandra Skrobowska K Warszawa 09:30 (14) 01:18:49
347 522 Monika Motyka K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (26) 01:18:55
348 526 Alicja Przepióra K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (27) 01:18:55
349 683 Magdalena Litwinowicz K Warszawa 10:30 (20) 01:19:02
350 901 Urszula Sarna K Warszawa 11:00 (27) 01:19:06
351 1357 Irena Aksamitowska K Legionowo 11:30 (27) 01:19:26
352 630 Daria Rejdych K Kraków Lazy Bones 10:30 (21) 01:19:30
353 672 Agnieszka Kaminska K Warszawa 10:30 (22) 01:19:33
354 1075 Justyna Bytniewska K Zielonka Husaria Race Team 12:00 (15) 01:19:43
355 270 Ewelina Malkowska K Brwinow 09:30 (15) 01:19:46
356 671 Agnieszka Kałowska K Otwock 10:30 (23) 01:19:52
357 464 Switłana Helia K Warszawa 12:45 (15) 01:19:52
358 525 Martyna Ochwat K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (28) 01:19:55
359 999 Natalia Olszewska K Warszawa Bozony Higgsa 09:15 (33) 01:19:57
360 780 Agnieszka Gawryszewska K Warszawa 10:45 (21) 01:19:59
361 1466 Aleksandra Kosieradzka K Warszawa 10:30 (24) 01:20:02
362 175 Małgorzata Nowakowska K Warszawa 09:30 (16) 01:20:08
363 819 Renata Kabas-Komorniczak K Warszawa Frauen Power! 11:00 (28) 01:20:11
364 1029 Monika Migas K Warszawa 11:30 (28) 01:20:19
365 1136 Weronika Nowak K Warszawa 12:00 (16) 01:20:31
366 826 Ewa Żukowska K Grodzisk Mazowiecki Frauen Power! 11:00 (29) 01:20:33
367 1534 Agata Bilska K Warszawa 09:00 (26) 01:20:35
368 279 Maria Podlaska K Warszawa 09:30 (17) 01:20:52
369 684 Paulina Liwińska K Warszawa 10:30 (25) 01:20:56
370 790 Barbara Lelak K Warszawa 10:45 (22) 01:20:58
371 778 Magdalena Czarnecka K Warszawa 10:45 (23) 01:21:24
372 1363 Magdalena Kaczyńska K Nasielsk 11:30 (29) 01:21:25
373 1547 Katarzyna Gąsior K Pawłowice 12:15 (20) 01:21:26
374 952 Małgorzata Tomczyk K Łódź Rossmann 11:15 (23) 01:21:33
375 1536 Żaneta Jantas K Warszawa 11:45 (16) 01:21:52
376 939 Małgorzata Teperek K Karczew Nightmare Runners 11:15 (24) 01:21:59
377 674 Marta Kasprzak K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (26) 01:22:01
378 708 Małgorzata Kubacka K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 10:30 (27) 01:22:04
379 418 Barbara Kamińska K Warszawa CrossFit GCW 10:00 (31) 01:22:19
380 892 Justyna Mrozińska K Warszawa 11:00 (30) 01:22:22
381 974 Katarzyna Klimek K Łódź Wataha Grupa Treningowa 11:15 (25) 01:22:24
382 1506 Martyna Ochojska K Warszawa 09:45 (34) 01:22:31
383 621 Paulina Stangret K Warszawa Błyskawiczne ręce 10:30 (28) 01:22:38
384 931 Marta Janicka K Warszawa Husaria Race Team 11:15 (26) 01:22:44
385 1481 Agnieszka Kołtunicka K Warszawa 11:45 (17) 01:22:52
386 79 Anna Sapiecha K Warszawa 09:00 (27) 01:23:52
387 1489 Sandra Woźniak K Grudziądz 12:00 (17) 01:24:15
388 1028 Weronika Laskus K Warszawa 11:30 (30) 01:24:21
389 662 Kamila Golon K Pruszków Łomianki Husaria Team 10:30 (29) 01:24:40
390 1146 Kasia Skręta K Warszawa 12:00 (18) 01:24:55
391 583 Anna Mierzejewska K Wyszków 10:15 (29) 01:24:59
392 581 Justyna Matwiejczyk K Wyszków 10:15 (30) 01:25:00
393 339 Dorota Szczepanik K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (36) 01:25:16
394 337 Anna Olkuska K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (37) 01:25:16
395 1323 Ewa Furmaniuk K kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (35) 01:25:16
396 973 Sonia Szuba K Warszawa Warsaw crew 11:15 (27) 01:25:23
397 920 Anna Fidos K Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (28) 01:25:27
398 754 Aleksandra Pelc K Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (24) 01:25:50
399 1197 Adrianna Zalewska K Nowa Iwiczna 12:15 (21) 01:26:09
400 921 Alicja Kąkol K Warszawa Dilerzy Assistance 11:15 (29) 01:26:27
401 787 Mariola Kosim K Warszawa 10:45 (25) 01:26:37
402 351 Beata Federowicz K WARSZAWA 09:45 (38) 01:26:39
403 1370 Agnieszka Pawłowska K Warszawa 12:15 (22) 01:26:41
404 179 Hanna Różycka K Warszawa 09:15 (34) 01:26:56
405 335 Marlena Janusz K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (40) 01:27:16
406 1324 Magdalena Szafrańska K Krakow TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (41) 01:27:16
407 338 Katarzyna Prucia K Kraków TEAM DORIS KRAKÓW 09:45 (39) 01:27:16
408 5 Honorata Pietroszek K Namysłów Agata Pietroszek Team 09:00 (28) 01:27:48
409 750 Dominika Jędrych K Warszawa JĘDRYCHY 10:45 (26) 01:28:25
410 400 Paulina Sierpień K Warszawa 09:45 (42) 01:28:39
411 1428 Martyna Niewińska K puławy 12:15 (23) 01:28:46
412 296 Anna Wos K Halinow 09:30 (18) 01:29:06
413 535 Monika Kacprzak K Warszawa MocniAmatorzy 10:15 (31) 01:29:14
414 609 Izabela Wiącek K Warszawa 10:15 (32) 01:29:43
415 1020 Monika Borysiewicz K Warszawa 10:45 (27) 01:30:04
416 881 Aleksandra Kmita K Łódź 11:00 (31) 01:31:03
417 501 Paulina Szarow K Nowy Dwór Mazowiecki 10:00 (32) 01:31:10
418 455 Magda Barcińska K Zakroczym 10:00 (33) 01:31:11
419 311 Anna Kęzik K Warszawa Figlarze 09:45 (43) 01:31:34
420 245 Ewa Bielawska K Halinów 09:30 (19) 01:32:33
421 789 Anna Laba K Warszawa 10:45 (28) 01:32:37
422 783 Paulina Jakubczak K Łódź 10:45 (29) 01:32:50
423 755 Oliwia Struska K Warszawa Łomianki Husaria Team 10:45 (30) 01:33:19
424 654 Maria Pawlowska K Warszawa Żmije 10:30 (30) 01:33:45
425 496 Anna Sokół K Kraków 10:00 (34) 01:33:49
426 63 Ewa Łukowska K Ostrołęka 11:45 (18) 01:34:17
427 1144 Lena Sajnog K Warszawa 12:00 (19) 01:36:36
428 536 Oktawia Pakuła K Żuromin MocniAmatorzy 10:15 (33) 01:36:48
429 469 Edyta Korona-Wilk K Kraków 10:00 (35) 01:38:00
430 1525 Iwona Machalska K Przasnysz 11:45 (19) 01:40:17
431 1180 Karina Kochanowska K Oława Monstery 12:15 (24) 01:50:37
432 1410 Katarzyna Kowalczyk K Warszawa Lepiej późno niż wcale 12:15 (25) 01:54:30
433 1390 Sylwia Zagórska K Warszawa Lepiej późno niż wcale 12:15 (26) 01:55:41
434 653 Agnieszka Opitz K Warszawa Żmije 10:30 (31) 02:02:57
435 274 Karolina Nowicka K Warszawa 09:30 (21)
436 534 Anna Malinowska K Lucynów Duży Izba Adwokacka w Warszawie 10:15 (40)
437 74 Kinga Olszewska K Warszawa 09:00 (29)
438 1092 Anna Paciorek K Zabki POWER TRAINING 12:00 (21)
439 806 Agata Chrzanowska K Warszawa Cebulaki 11:00 (37)
440 210 Beata Owczarek K Warszawa GoSport 09:30 (22)
441 128 Justyna Pasternak K Łomianki Rossmann 09:15 (38)
442 845 Katja Potrzeba K Poznań LOFT TEAM EXTREME 11:00 (33)
443 835 magda hasiak K Puszczykowo LOFT TEAM EXTREME 11:00 (32)
444 592 Monika Popko K Warszawa 10:15 (39)
445 847 Małgorzata Putowska K Mosina LOFT TEAM EXTREME 11:00 (38)
446 811 Agnieszka Łęcka K Golub-Dobrzyń CrossFit Toruń/Reebok Run Crew 11:00 (34)
447 976 Dominika Chochlew K Warszawa 11:15 (33)
448 53 Gabriela Kordalewska K Gołotczyzna 09:00 (30)
449 27 EWA BARGIEL-MORAWSKA K WARSZAWA 09:00 (33)
450 1207 Ewa Muniak K Warszawa Too Fast Too Furious 12:30 (13)
451 531 Agata Krzywania K Warsaw Dzikie Pawie 10:15 (37)
452 1090 Joanna Zmokła K Warszawa Off-Road Runners Benefit Systems 12:00 (22)
453 1137 Katarzyna Paprot K Warszawa 12:00 (20)
454 22 Karina Molgo-Besaraba K Warszawa Dzikie Pawie 09:00 (31)
455 169 Dominika Liban K Nowy Dwór Gdański 09:15 (35)
456 883 Marlena Kowalczyk K Sulejówek 11:30 (31)
457 961 Anna Błażejewska K Błonie TDR 11:15 (32)
458 947 Karolina Klimek K Gdańsk Rossmann 11:15 (30)
459 1082 MARTA GRUSZOWSKA K ROPCZYCE OCR TEAM DĘBICA 12:00 (23)
460 690 Urszula Napres K Warszawa 10:30 (34)
461 68 Joanna Możdżyńska K Rembertów 09:00 (32)
462 524 Dominika Norwicz K Kraków Dzikie Dziki MIGu 10:15 (34)
463 1065 Aga Jot K Katowice Crossfit Południe 12:00 (25)
464 942 Monika Michael K warszawa REEBOK TEAM POLAND 11:15 (31)
465 160 Aneta Koczocik K Warszawa 09:15 (36)
466 824 Benita Soczewka-Piwowarczyk K warszawa Frauen Power! 11:00 (35)
467 816 Monika Behrens K Warszawa Frauen Power! 11:00 (36)
468 162 Żenia Kononenko K Warszawa 09:15 (40)
469 223 Ada Szatecka K Warszawa REEBOK RUN CREW 09:30 (20)
470 163 Kinga Korda K Warszawa 09:15 (37)
471 187 Anastasiia Tsiluiko K Warszawa 09:15 (39)
472 693 marta przygodzka K Żyrardów 10:30 (32)
473 319 Joanna Nicholson K Radom Janusze i Grażyny Fitnessu:) 09:45 (47)
474 328 Iga Jastrzębska-Czuba K Warszawa Run Bitches Run 09:45 (48)
475 699 Dorota Smala K Warszawa 10:30 (33)
476 579 Monika Mandecka K Warszawa 10:15 (36)
477 1149 Klaudia Stokłosa K Świętochłowice 12:00 (24)
478 587 Paulina Paszczyk K Warszawa 10:15 (38)
479 804 Agnieszka Żeglińska K Warszawa 10:45 (31)
480 368 Wioleta Lenart K Grójec 09:45 (44)
481 589 Ola Pazoła K Wroclaw 10:15 (35)
482 855 Aga Kosieradzka K Warszawa Mordeczki GCW i Ola 10:45 (34)
483 367 Ania Laczynska K Warszawa 09:45 (45)
484 385 Emilia Skiba K Warszawa 09:45 (46)
485 1242 Karolina Karczewska K Ostróda 12:45 (20)
486 771 Małgorzata Kozłowska K Warszawa Total Fitness 10:45 (33)
487 1252 Joanna Surowiec K Warszawa 12:45 (21)
488 1317 Anetta Rosin-Myszk K Siemirowice 11:30 (32)
489 1341 Natalia Michalak K Szczytno 12:45 (22)
490 1388 Maria Witczak K Radom 12:15 (28)
491 1348 Ewelina Niewiadomska K Warszawa AMEBY 09:00 (35)
492 1344 Aleksandra Bachta K Warszawa 09:00 (34)
493 1421 Patrycja Hornig K Bieruń 12:45 (23)
494 1420 Emilia Witkowska K Radom *BaNNeD* 12:45 (19)
495 1423 Natalia Wiśniewska K Zawady 09:15 (42)
496 1438 Agnieszka Skoczeń K Warszawa 09:15 (41)
497 1449 Monika Sierpińska K Józefów LOFT TEAM EXTREME 11:45 (20)
498 1502 Zuzanna Pojda K Wrocław 12:45 (18)
499 1501 Anna Charubin K Pisz X-Team Special Forces 12:45 (17)
500 1482 Joanna Korszeń K Biała Podlaska 11:45 (21)
501 1497 Małgorzata Kielisiak K Warszawa Husaria Race Team 12:45 (16)
502 1505 Karolina Woźniewska K Ściegny/Warszawa 12:15 (27)
503 1514 Emilia Pawlik K Warszawa 12:30 (14)
504 1517 Agata Woźniak K Warszawa 10:45 (32)